Jak upgradovat na Windows 10 z Windows 7. Windows Ultimate 7

Upgradujte Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez ztráty dat

Chcete-li upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez ztráty dat, musíte zálohovat soubory na bezpečné místo a poté vyčistit nainstalovat Windows 7 64bitový Sysem.

Můžete upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů?

Není žádným překvapením, že mnoho uživatelů chce upgradovat Windows 7 32bitový na 64 bitů a můžete jej bezpečně upgradovat, aniž byste ztratili data, pokud je počítač kompatibilní s 64bitovými operačními systémy. Výhody používání 64bitového operačního systému jsou nejzřetelnější ve výkonu, pokud máte na vašem počítači nainstalované velké množství paměti náhodného přístupu (RAM), obvykle 4 GB RAM, až 16 TB. Maximální limit RAM pro Windows 7 32-bit je však 4 GB.

Zde je příklad od společnosti Microsoft.

„Provozuji Windows 7 32 bitů, ale chci upgradovat na 64 bitů.“. A chci udržovat všechny své údaje a software v bezpečí. Mohu upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez ztráty dat? Bude mě to stát cokoli nebo je můj produktový klíč stále platný pro Windows 7 64 bitů?“

Ve všech verzích nebo vydáních Windows (XP/Vista/7/8/10, Home/Pro/Ultimate/Enterprise), neexistuje žádná možnost „upgrade“, která může přímo upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů. Jediným způsobem je vyčistit nainstalovat 64bitový operační systém.

Jak možná víte, proces čisté instalace odstraní všechny nainstalované programy a osobní údaje atd. Ponechání pouze nové verze Windows. To je to, co uživatelé nechtějí vidět. Aby se zabránilo ztrátě dat během procesu, se doporučuje předem zálohovat soubory na externí pevný disk.

Krok 1: Zkontrolujte kompatibilitu aktuálního hardwaru

Než upgradujete Windows 7 32 bitů na 64 bitů, musíte nejprve zkontrolovat hardwarovou kompatibilitu počítače. Může vám pomoci zjistit, zda jste schopni upgradovat.

Zkontrolujte typ systému počítače

Chcete.li se ujistit, že můžete úspěšně čistit instalaci Windows 7 64 bitů, první věcí je zkontrolovat typ systému počítače. Pokud je typ systému PC X64, můžete upgradovat Windows 7 32 bit na Windows 7 64 bit. Pokud je systém PC založený na X84, nemůžete upgradovat své Windows.

upgradovat, windows, ultimate

Otevřete nabídku startu.

Vyhledejte informace o systému a stiskněte klávesu Enter.

Hledejte typ systému. Pokud je typ systému PC X64, můžete upgradovat Windows 7 32 bit na Windows 7 64 bit. Pokud je systém PC založený na X84, nemůžete upgradovat své Windows.

POZNÁMKA: Systém STYPE lze také zobrazit následovně. Stačí zkontrolovat, zda váš počítač podporuje 64bitový procesor. Pokud ano, můžete provést upgrade Windows 7 32 BIT na 64 bitů. 64bitový operační systém, 32bitový operační systém založený na X64, 32bitový operační systém založený na X64, procesor založený na X86

Ověřte kompatibilitu CPU a ovladače

Chcete.li dále zjistit, že můžete upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez formátu, musíte ověřit kompatibilitu CPU a kompatibilitu ovladače ovladače.

Chcete-li zkontrolovat kompatibilitu CPU, můžete si stáhnout CoreInfo z společnosti Microsoft a poté zjistit, zda procesor zahrnuje prodloužení fyzické adresy (PAE), bez provádění (NX), streamování rozšíření SIMD 2 (SSE2), CMPXCHG16B (CX16). Chcete.li to udělat, zadejte do okna příkazového řádku CoreInfo a stiskněte klávesu Enter, poté stiskněte Ctrl F a typ PAE, NX, SSE2, CX16 One po druhém.

Chcete-li zkontrolovat ovladač (např.: Kompatibilita grafiky a zvukových karet), můžete přejít na webové stránky výrobce výrobce zařízení a zjistit, zda najdete 64bitové verze ovladačů.

Po kontrole této kompatibility již můžete vědět, zda je váš počítač kompatibilní s 64bitovými systémem Windows 7. Pokud ano, pokračujte v vidění níže a naučte se, jak upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez ztráty dat.

Krok 2: Zálohovací soubory na externí pevný disk, aby se zabránilo ztrátě dat

Zálohování souborů na externí pevný disk je nezbytný způsob, jak zajistit, abyste mohli provádět upgrade Windows 7 32 BIT na 64 bitů bez ztráty dat. No, teď jen potřebujete nejlepší záložní software zdarma. Aomei Backupper Standard pro pomoc.

Používáním jeho použití můžete povolit jeho funkci zálohování souborů k zálohování jakýchkoli souborů nebo složek, které chcete do obrazového souboru, a uložit jej do jakéhokoli úložného zařízení, jako je externí pevný disk, USB Flash Drive, Network Drive, Cloud Drive, NAS,, NAS, atd. Poté můžete obnovit soubory ze zálohy po upgradu Windows 7 32 bit na Windows 7 64 bit.

Kromě toho je stále můžete použít k neustálému ochraně dat v Windows 7 64-bit. Podporuje denní/týdenní/měsíční zálohování, které vám pomůže pravidelně zálohovací soubory. Ale postupem času budete mít stále více a více záloh, což nakonec povede k plnému problému záložního disku. V tomto případě můžete použít její funkci přírůstkového zálohování k zálohování pouze změněných souborů, což tento problém výrazně zlepšuje.

Poté si prosím stáhněte tento software a zkuste! K uložení záložních obrázků je také zapotřebí externího pevného disku s dostatečným množstvím diskového prostoru.

Spusťte standard Aomei Backupper, poté uvidíte jeho hluboko modré rozhraní. Následně klikněte na zálohu záložního souboru.

Klikněte na Přidat složku nebo přidat soubory a vyberte, co chcete zálohovat. Poté kliknutím na tlačítko ve tvaru složky vyberte externí pevný disk jako cíl zálohy.

Potvrďte tuto operaci a klikněte na Zahájit zálohu a zálohovat soubory na externí pevný disk ve Windows 7.

Krok 3: Upgradujte Windows 7 32 bit na 64 bitů zdarma (čistá instalace)

Abyste zajistili, že Windows 7 32 bit může být upgradován na 64 bitů, potřebujete pro pomoc instalační média. Proto nejprve vytvořte instalační média pro Windows a poté vyčistěte 64bitový operační systém s danými kroky.

Vytvořte instalační média Windows 7

Chcete.li vytvořit instalační média Windows 7, musíte nejprve připravit následující tři věci. ① Windows 7 64bitové soubory ISO ISO. Pokud to nemáte, můžete si jej stáhnout z Microsoft Store. ② Flash disk s 5 GB. Používá se k uložení souborů obrázků ISO. A můžete to vzít všude, protože je to velmi přenosné. ③ nástroj pro stahování DVD Windows 7 USB DVD. Tento nástroj se používá k spálení obrazového souboru ISO na váš USB flash disk.

Poté začněme spalovat obrazové soubory ISO na USB Flash Drive s tímto nástrojem.

Otevřete nástroj pro stažení DVD Windows 7 USB, kliknutím na Procházejte a vyhledejte své obrazové soubory ISO a poté klikněte na Další.

Jako typ média si vyberte USB.

Vložte USB flash disk a vyberte ji a poté klikněte na Začněte kopírovat. A tento nástroj bude nejprve vytvořit vaši flash jednotku USB a poté vytvoří bootváři USB zařízení. Pokud je něco důležitého, musíte tedy nejprve zálohovat USB.

Upgradujte Windows 7 32 bit na 64 bitů krok za krokem

Připojte svou jednotku USB flash a nastavte prioritu bootu k této jednotce v BIOS, poté restartujte počítač a stiskněte libovolný klíč, abyste z něj spustili.

Počkejte na načtení instalačních souborů Windows 7, poté uvidíte hlavní rozhraní. Nastavte jazyk a další preference a klikněte na Nainstalovat nyní v dalším okně.

Přijměte licenční podmínky a klikněte na další.

Vyberte typ instalace Windows 7: Vlastní.

Klikněte na Možnosti pohonu a poté smažte a odstraňte oddíl System System System Other Operation System. Poté vyberte nepřidělený prostor a použijte jej k instalaci 64bitových Windows 7.

[Solved] Media Creation Tool Error 0x80072F8F–0x20000 in Windows 7 | Upgrade Windows 7 to Windows 10

Poznámky: Pokud je systémový oddíl dostatečně velký pro instalaci systému Windows 7 64 bitů, nemusíte smazat oddíly systému a další oddíly související s operačním systémem. Existující systémový oddíl můžete použít k čištění instalace oken. Předchozí okna jsou uložena na Windows.Stará složka na aktuálním oddílu systému, dává vám šanci obnovit z něj Windows a vrátit se do předchozího stavu.

Krok 4: Aktivujte Windows 7 64 bit a znovu použijte produktový klíč

Říká se, že pokud byl produktový klíč již aktivován ve Windows 7 32-bit, musíte telefonicky aktivovat 64bitové verze Windows 7. Níže jsou uvedeny kroky.

Typ SLUI.exe ve vyhledávacím poli a stiskněte Enter.

Klikněte na Ukažte mi další způsoby aktivace nyní v rozhraní aktivace Windows.

Klikněte na použijte automatizovaný telefonní systém.

Vyberte nejbližší umístění a klikněte na Další.

Získejte potvrzovací ID podle daného telefonního čísla a poté zadejte ID instalace a potvrzení ID. Poté kliknutím na tlačítko Next spusťte proces aktivace.

Krok 5: Obnovte soubory ze zálohování pomocí Aomei Backupper

Nyní již můžete úspěšně upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů a pak chcete získat zpět své soubory nebo složky zpět. Opět spusťte bezplatný záložní software, klikněte na Obnovení a vyberte soubory obrázků a vyhledejte záložní obrázek a poté postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete všechny ostatní kroky.

Funguje to pro upgrade 32 bitů na 64 bitů v Windows 10?

S výjimkou upgradu Windows 7 32 bitů na 64 bitů bez ztráty dat, někteří uživatelé stále chtějí upgradovat Windows 10 32 bitů na 64 bitů. Poté to funguje pro upgrady Windows 10? Odpověď zní ano, bez ohledu na to, jaký operační systém v současné době používáte, můžete vyčistit pouze nainstalovat 64bitovou verzi Windows. Hlavní faktory jsou níže:

 • Zkontrolujte, zda je vaše Windows 10 kompatibilní s 64bitovým systémem.
 • Záložní soubory se standardem Aomei Backupper. Tento software se vztahuje na všechny systémy Windows, včetně Windows 11/10/8/7/xp/vista.
 • Vytvořte spouštěcí disk pomocí nástroje pro vytváření médií a nainstalujte Windows 10 Bit stejně jako v Windows 7. A dříve musíte obnovit soubory zálohování.
 • V případě potřeby aktivujte licenční klíč pomocí telefonu. Můžete odkazovat na oficiální metodu poskytovanou společností Microsoft.

Stručně řečeno, kroky jsou téměř stejné, s výjimkou způsobu vytváření instalačních médií. Pokud v současné době používáte Windows 10, postupujte podle níže uvedených kroků:

Připojte jednotku USB s nejméně 8 GB dostupného prostoru.

Přejděte na stránku Windows 10 Microsoft Windows 10 a stáhněte si nástroj pro vytváření médií kliknutím na tlačítko nástroje ke stažení nyní.

Poklepáním na MediaCratingTool.Soubor exe pro otevření okna nastavení Windows 10. Přečtěte si licenční podmínky a klikněte na Přijmout.

Tick ​​Vytvořit instalační média pro další počítač v následujícím okně. Poté klikněte na Další.

Vyberte jazyk a další preference a vyberte svou jednotku USB tak, jak je vyzván. Nezapomeňte kliknout na další v každém kroku.

Cesta vpřed

Čistá instalace je jediný způsob, jak upgradovat Windows 7 32 bitů na 64 bitů. Pokud během procesu nechcete ztratit žádná data, záložní soubory na externí pevný disk s nejlepším bezplatným zálohovacím softwarem. Aomei Backupper Standard.

Navrhuje se také udržovat tento software nainstalovaný na vašem systému Windows 7 64 bitu. S jeho vynikajícími funkcemi si můžete vždy ponechat nejnovější verze zálohování a také pomoci zmírnit nebo zcela vyřešit plný problém zálohovacího disku kvůli nahromaděným zálohováním.

Nejlepší způsob, jak uvolnit místo na disku, je smazat staré záložní obrázky pomocí funkce zálohování. Je k dispozici alespoň v profesionální verzi. Chcete.li to odemknout, upgradujte na Aomei Backupper Professional.

Jak upgradovat na Windows 10 z Windows 7

Pokud jste stále na Windows 7, můžete upgradovat na Windows 10 a zde jsou pokyny k dokončení úkolu, udržovat své soubory a aplikace bez problémů.

 • Chcete.li upgradovat Windows 7 na Windows 10, stáhněte si „nástroj pro vytváření médií“ a spusťte nastavení.
 • Poté zvolte „Upgradujte tento počítač nyní“ a upgradujte na Windows 10 ze 7.
 • Nakonec vyberte možnost „Ponechat osobní soubory a aplikace“ a klikněte na tlačítko Instalovat.
 • V rámci procesu byste měli před pokračováním také vytvořit úplnou zálohu.

Pomocí možnosti upgradu na místě můžete upgradovat Windows 7 na Windows 10, aniž byste ztratili soubory a vymazali vše na pevném disku. Tento úkol můžete rychle provést pomocí nástroje pro tvorbu médií Microsoft, který je k dispozici pro Windows 7 a 8.1.

Kromě toho se chcete ujistit, že v počítači je nainstalován „Service Pack 1 Service Pack 1 Windows 7“.

Pomohlo by to také, pokud odpojíte jakýkoli hardware připojený k počítači, včetně tiskáren, telefonů, kamer, externích pevných disků a dalších USB periferií, abyste se vyhnuli problémům.

Tato příručka vás naučí, jak upgradovat na Windows 10 z systému Windows 7, což zajistí, že během instalace nespíte problémy. (Pokud dáváte přednost upgradu provedením čisté instalace, postupujte podle těchto pokynů krok za krokem.)

Před upgradem na Windows 10 zkontrolujte požadavky

Pokud chcete upgradovat na Windows 10 z Windows 7, musí počítač splňovat minimální systémové požadavky:

 • Procesor: 1GHz nebo rychlejší CPU nebo systém na čipu (SOC).
 • RAM: Požadavek na 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB pro 64-bit.
 • Pevný disk: 32 GB čisté instalace nebo nový PC (16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitovou stávající instalaci).
 • Grafika: DirectX 9 nebo novější s WDDM 1.0 ovladač.
 • Rozlišení displeje: Minimální požadavek 800 × 600.
 • Sítě: Wi-Fi nebo Ethernet adaptér.

V tomto případě budete také muset mít nejnovější verzi operačního systému „Windows 7 Service Pack 1.„Pokud tuto aktualizaci již nemáte nainstalovanou, můžete si ji stáhnout zde.

Verze Windows můžete potvrdit otevřením příkazu Run pomocí klávesnice „Windows Key R“ zkratky, psaní vítězů a kliknutím na tlačítko OK.

Chcete.li upgradovat zařízení Windows 7, potřebujete platný produktový klíč Windows 10. Možná budete moci používat existující produktový klíč Windows 7, ale může nebo nemusí fungovat. Pokud se pokusíte vidět „Tento produktový klíč nefungoval. Zkontrolujte to a zkuste to znovu nebo vyzkoušejte jinou zprávu “, musíte si zakoupit novou licenci.

Vytvořte zálohu před upgradem na Windows 10 ze 7

.

Chcete.li vytvořit úplnou zálohu na Windows 7, připojte externí pevný disk a použijte tyto kroky:

 • Otevřený ovládací panel.
 • Klikněte na systém a zabezpečení.
 • Klikněte na zálohu a obnovení.
 • Klikněte na možnost Vytvořit systém systému z levého podokna.
 • Vyberte možnost na pevném disku.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na tlačítko Start Backup.
 • Kliknutím na tlačítko NO potvrďte, že nechcete vytvořit disk pro opravu systému. (Můžete také použít bootovací média Windows 10 nebo 7.)
 • Klikněte na tlačítko Zavřít.

Po dokončení kroků budou záložní soubory uloženy na externím úložišti, které můžete použít, pokud se během upgradu něco pokazí.

Kromě zálohování systému chcete také vytvořit zálohu svých souborů a nastavení webového prohlížeče (oblíbené, hesla a osobní nastavení), aby se OneDrive nebo jinou cloudovou službu nebo externí jednotku, pokud je potřebujete ručně obnovit, pokud k neočekávanému dojde k nečekanému. Pokud potřebujete pomoc, použijte tuto příručku s úplným procesem k vytvoření zálohování a obnovení Windows 7 a souborů.

Upgradujte z Windows 7 na Windows 10

Chcete.li upgradovat z Windows 7 na Windows 10, použijte tyto kroky:

Rychlý tip: Pokud máte starší verzi Internet Explorer, pravděpodobně nebudete mít přístup na web Microsoft Stahování. Pokud je to váš případ, musíte použít jiný webový prohlížeč, jako je Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

 • Klikněte na tlačítko Stahování nyní a uložte instalační program na zařízení.
 • Poklepejte na MediaCreationTooxxxx.Soubor exe pro spuštění průvodce nastavení Windows 10.
 • Kliknutím na tlačítko Acception pro licenční smlouvu.
 • Vyberte možnost „Upgradovat tento počítač nyní“ pro stažení souborů a zahájení upgradu na Windows 10.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Zadejte A Platný produktový klíč Windows 10 pro vydání, které se snažíte upgradovat (pokud je to možné).
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Kliknutím na tlačítko Acception Accepte znovu souhlasit s licenční dohodou.
 • Vyberte možnost „Ponechat osobní soubory a aplikace“.
 • Kliknutím na tlačítko Instalace upgradujte na Windows 10 ze 7.
 • Po instalaci budete muset projít zážitkem mimo krabici (OOBE), abyste dokončili nastavení Windows 10. Můžete také sledovat tento video tutoriál YouTube a provést upgrade:

  .

  Je důležité si uvědomit, že podpora Windows 7 oficiálně skončila 14. ledna 2020, datum 10. ledna 2023 znamená konec rozšířených aktualizací zabezpečení (ESU) je k dispozici prostřednictvím konkrétních licenčních programů pro objemové licenční programy pro profesionální, podnik a profesionál Windows 7 a profesionál a profesionál pro edice vložených systémů tohoto produktu. Pokud plánujete upgradovat na Windows 10, nezapomeňte, že tato verze bude mít podporu do 14. října 2025.

  Můžeme získat provizi za nákupy pomocí našich odkazů, abychom pomohli udržovat bezplatný obsah. Informace o zásadách ochrany osobních údajů.

  Veškerý obsah na tomto webu není poskytován bez záruk, expresní nebo předpokládaných. Použijte jakékoli informace na vlastní riziko. Před provedením jakýchkoli změn vždy zálohování zařízení a souborů. Informace o zásadách ochrany osobních údajů.

  Protože jste tady.

  Mám malou laskavost se zeptat. Toto je nezávislý web a produkční obsah vyžaduje hodně tvrdé práce. Přestože více lidí čte PureInfotech, mnoho z nich používá adblocker. Příjmy z reklamy tak rychle klesají. A na rozdíl od mnoha jiných webů zde neexistují žádné čtenáře blokování Paywallu. Takže můžete vidět, proč je nutná vaše pomoc. Pokud by každý, kdo považuje tento web za užitečný a pomáhá jej podporovat, by byla budoucnost mnohem bezpečnější. Děkuji.

  75 dosud zvýšených o 6 lidí.

  Stahování souborů ISO Windows 7 [Ultimate and Professional Edition]

  Jak stáhnout soubor ISO Windows 7 pro konečnou nebo profesionální verzi? Zde jsou průvodce krok za krokem pro stahování souborů ISO Windows 7 zdarma 32/64 bit. Pokud se během instalace Windows 7 proběhne jakoukoli ztrátu dat, použijte software pro obnovení dat Easteus k obnovení ztracených souborů.

  Windows 7 patří mezi nejpoužívanější operační systém mezi uživateli PC. Je to produkt Microsoft, který byl původně představen v roce 2009. Po Windows XP je to druhý nejvýhodnější operační systém na světě. Vzhledem k četným nedostatkům v XP vytvořil společnost Microsoft vylepšený nápad s mnoha vylepšeními a lepším uživatelským rozhraním.

  Pokud máte platný licenční klíč, stahování souboru ISO Windows 7 Ultimate je jednoduché. Pokud však nevíte, jak stáhnout Windows 7 ISO, nebojte se; Tento článek vás zahrnuje. V tomto článku snadno najdete nejlepší způsob stahování souborů ISO Windows 7. Pojďme jít!

  Jak stáhnout Windows 7 ISO 64 bit nebo 32 bitů zdarma

  ISO Windows 7 lze snadno stáhnout pomocí oficiálního webu Microsoft. Potřebujete však oficiální produktový klíč, a pokud jste ten, váš problém je vyřešen. Před stažením Windows 7 Professional nebo Windows 7 Ultimate se ujistěte, zda je váš počítač 32bitový nebo 64bitový ke stažení správného souboru.

  Pro stahování ISO Windows 7 pomocí oficiálního odkazu Microsoft Windows postupujte podle těchto kroků:

  Krok 1. Ve svém preferovaném prohlížeči přejděte na stránku ke stažení Windows 7. Zadejte klíč produktu a pokračujte kliknutím na tlačítko „Ověřit“.

  Krok 2. Po ověření produktového klíče vyberte jazyk, který si přejete stáhnout Windows 7 ISO, a klikněte na „Potvrdit“.

  Krok 3. Nyní získáte odkaz ke stažení souboru ISO; Klikněte na „32bitové stahování“ nebo „64bitové stahování“ v závislosti na počítači pro Windows 7 ISO ke stažení 64-bit nebo 32-bit.

  Poznámka: Odkazy ke stažení ISO Windows 7 jsou aktivní pouze po dobu 24 hodin; Musíte si jej stáhnout v tomto časovém rámci, nebo budete muset tento proces opakovat.

  Výše uvedené pokyny jsou o tom, jak stáhnout soubor ISO Windows 7, také poskytujeme kompletní průvodce ve stahování Windows 10 ISO.

  Naučte se kompletní kroky ke stažení souboru Windows 10 ISO na 64bitových i 32bitových počítačích.

  Jak vytvořit bootovací DVD/USB se souborem ISO Windows 7 ISO. 2 způsoby

  Po úspěšném získání obrazového souboru ISO je nezbytná výstavba zaváděcího USB. Je to proto, že můžete nainstalovat Windows 7 přímo z vaší flash disk vytvořením zaváděcí jednotky USB.

  Kromě toho je nutné minimálně 8 GB USB flash disk. Před spuštěním také vytvořte zálohu všech vašich informací, protože to vymaže všechna data z pohonu pera.

  • Pro stolní počítače: stolní boty založené na jejich klíči Boot Menuckets. Asus boty na F8

  Než začnete vytvářet Windows 7 Boot Boot USB, musíte si vybrat bootovací nástroj pro tvůrce USB a dva běžně používané jsou Easteus OS2GO a RUFUS. Důrazně doporučujeme Easyus OS2GO kvůli jeho intuitivnímu rozhraní a operaci jednoho kliknutí.

  upgradovat, windows, ultimate

  Způsob 1. Použijte Easteus OS2GO k vytvoření bootovatelné jednotky USB

  Podpora pro Windows 11/10/8/7, Easteus OS2GO vám umožní vytvořit Windows, který má být jednotkou USB s velmi jednoduchými kroky. Vlastní následující funkce, aby vás s jistotou oick oick:

  • Vytvořte Windows 11/10/8/7 OS na USB jako přenosný operační systém.
  • Umožňuje vám přenášet a používat svůj systém na jakémkoli místě.
  • Vytvořte pro váš počítač nouzový bootovací disk.
  • Spusťte OS Windows na počítači Mac.
  • Všechny aplikace mohou běžet hladce na externí USB jednotce
  • Ideální nástroj ISO ke stažení ke stažení Windows 10/11 ISO.

  Stáhněte si a použijte jej k vytvoření bootovatelného USB vašeho systému Windows 7:

  Krok 1. Nainstalujte Easyus OS2GO na počítač Windows, zobrazí se používaný prostor pro systém vašeho systému. Připojte jednotku USB, která je větší než systémová jednotka využívající prostor. Vyberte cílovou jednotku USB a pokračujte kliknutím.

  Krok 2. Easeus OS2GO vám oznámí, že následující operace by odstranila všechna data na vaší jednotce. Ujistěte se, že jste zálohovali všechna důležitá data. Kliknutím na tlačítko Pokračovat budete pokračovat.

  Krok 3. Upravte rozvržení disku. Výchozí rozložení disku na cílové jednotce bude úplně stejné jako jednotka zdroje. Rozložení byste také mohli upravit podle vašich potřeb. Pokud používáte jednotku systému Windows Boot Drive, zaškrtněte možnost tam. Dále klikněte na Pokračovat.

  Krok 4. Poté začne easeus os2go vytvářet přenosnou jednotku USB. Obvykle to chvíli trvá v závislosti na vašem OS a stavu sítě. Když pokrok dosáhne 100%, má být jednotka USB zaváděna.

  Krok 5. Vložte přenosné Windows USB a spusťte počítač. Stiskněte požadovanou klávesu (F2, DEL, F10. ) pro přístup k BIOS. Zvolte spuštění z USB disku.

  Poznámka: Ujistěte se, že zaváděcí režim (UEFI nebo Legacy) přenosný USB a váš cílový počítač jsou stejné, jinak možná nebudete moci zavést.

  Způsob 2. Pomocí RUFUS vytvořte bootovatelný USB jednotku

  Rufus je další možností pro vytváření bootovatelného USB jednotky. Je to open-source a bezplatný bootovatelný tvůrce USB. Vyžaduje to více kroků a složitějších operací, pokud vám to nevadí, stáhněte si jej a nainstalujte nástroj Rufus a postupujte podle těchto kroků:

  Krok 1. Začněte Rufus a poté si vyberte jednotku, kde chcete, aby byla zaváděna boot.

  Krok 2. Chcete.li identifikovat svůj nově stažený obrázek ISO Windows 7, přejděte na výběr spouštění a stiskněte „Select“.

  Krok 3. Okno Možnosti formátu zobrazí dialogové okno s objemovým štítkem, když jej načte. Můžete zadat libovolné jméno, které si vyberete. Poté kliknutím na „Začněte“ spusťte proces vytváření bootovatelného.

  Krok 4. Nyní se zobrazí varování o uložení dat na vaší flash disk. Chcete.li pokračovat, klikněte na tlačítko „OK“.

  Poznámka: Rychlost vaší flash jednotky a pevný disk určí dobu potřebné k dokončení operace.

  Po dokončení si všimnete, že bylo přijato připravené oznámení. Pokud to najdete, znamená to, že práce je dokončena. Poté můžete odpojit disk USB a pokračovat v instalaci Windows 7, jak byste obvykle. Je to nejrychlejší a nejjednodušší metoda spalování jakékoli aplikace založené na systému Windows na USB.

  Jak nainstalovat Windows 7 z instalace DVD/USB

  .

  Máte dvě možnosti pro konfiguraci pořadí spouštění: prostřednictvím nabídky BIOS nebo stisknutím klávesy zkratky pro nabídku spouštění. Podle základních desek používaných výrobci stolních počítačů a notebooků se klíč liší.

  Chcete.li spustit Windows 7 ISO stahování pomocí boot.varable DVD/USB, postupujte podle těchto pokynů:

  Krok 1. Po vložení zaváděcí jednotky Flash do portu USB do počítače restartujte stroj. Poté, spuštění z USB Flash Drive a logo Windows Booting se po několika okamžicích zobrazí na obrazovce.

  Krok 2. Po úspěšném načtení souborů se zobrazí postup instalace systému Windows. Dalším krokem je vybrat techniku ​​jazyka, časového pásma a klávesnice. Jakmile tyto kroky dokončíte, klikněte na tlačítko „Další“ na stránce, která se objeví.

  Krok 3. Chcete.li pokračovat s instalací Windows 7, klikněte na možnost „Instalovat nyní“ ve středu.

  Krok 4. Na další stránce vyberte zaškrtávací políčko, které říká: „Přijímám licenční podmínky“ a poté kliknutím na tlačítko „Další“ pokračujte v instalaci.

  Krok 5. Bude vám představeno dvě možnosti instalace: „Upgrade“ a „Custom (Advanced)“. Vyberte „Custom“ a poté kliknutím na možnost „Další“ přejít na další krok, kde si musíte vybrat oddíl, na kterém chcete nainstalovat Windows 7.

  Krok 6. Je čas relaxovat a nechat nainstalovat ISO Windows 7 na počítačovém systému.

  Poznámka: Doba instalace bude určena množstvím dostupného úložného prostoru a rychlostí vaší flash disk. Oddíly na jednotkách pevného stavu (SSD) jsou při instalaci oken pro jakýkoli operační systém vždy rychlejší. Váš počítač se během celého procesu několikrát restartuje, což je obvyklá praxe v této situaci. V této situaci není třeba se bát.

  Krok 7. Po dokončení procedury instalace budete muset odeslat uživatelské jméno pro účet a název pro váš stroj. Po vyplnění jmen a vytvoření hesla pro uživatelský účet klikněte na tlačítko „Další“.

  POZNÁMKA: Můžete si zajistit vodítko pro své heslo, takže si můžete pamatovat, pokud na něj zapomenete.

  Krok 8. Pokud máte produktový klíč Windows 10, zadejte jej do nastavení Windows 7. Pokud nemáte produktový klíč Windows 10, nezadejte jej a můžete si vybrat buď „Nemám klíč“ nebo „to později“.

  Krok 9. Nyní budete muset vybrat možnosti pro aktualizaci svých preferencí. První volba „Použijte doporučené nastavení“ by měla být použita, pokud si nejste jisti změnami.

  Krok 10. V této části si nyní vyberete čas a datum. Vyberte časové pásmo pro vaši polohu a klikněte na tlačítko „Další“.

  Jakmile procházíte, budete úspěšně nainstalovat Windows 7 ze souboru ISO Windows 7, aniž byste prožívali potíže.

  Závěr

  Přestože byla Windows 11 uvolněna, lidé stále používají Windows 7 na svých počítačích kvůli jeho snadnému použití a několika základních funkcí. Ale mnoho z nich nevědělo, jak stáhnout Windows 7 ISO, což doufáme, že to po přečtení tohoto článku.

  Over, doporučujeme používat průvodce regenerací dat Easteus, pokud chcete obnovit ztracené soubory Windows 7 z pevného disku. Je to snadno použitelný nástroj, který vám umožňuje obnovit data bezpečně a efektivně.

  Dotazy v oblasti stahování souborů ISO Windows 7 ISO

  Zkontrolujte více informací o stahování obrázků disků Windows 7 (soubory ISO).

  Jak mohu zdarma stáhnout Windows 7 ISO?

  Můžete přejít na stránku Windows 7 Microsoft v prohlížeči a stáhnout soubor ISO Windows 7 ISO.

  Krok 1. Na stránce Go na Windows 7 Stahování zadejte klíč produktu a ověřte.

  Krok 2. Poté vyberte jazyk, který si přejete stáhnout Windows 7 ISO.

  Krok 3. Poté získáte odkaz ke stažení souboru Windows 7 ISO. Vyberte 32bitové stahování nebo 64bitové stahování v závislosti na počítači.

  Je Windows 7 k dispozici ve 32bitovém?

  Ano, můžete stáhnout image soubor Windows 7 v 64bitovém nebo 32bitovém.

  Upgrade to Windows 10 for free (especially from Windows 7)

  Jak mohu stáhnout Windows 7 na USB?

  ISO obrázky můžete napsat do disků USB s Rufusem, spolehlivým nástrojem pro vytváření bootovacích médií.

  Krok 1. Stáhněte si a spusťte Rufus.

  Krok 2. Vyberte jednotku USB, kterou chcete, vytvořit zaváděcí zařízení.

  Krok 3. Kliknutím na „Vyberte“ identifikujte stažený ISO obrázek Windows 7.

  Krok 4. Nejprve musíte naformátovat jednotku USB, pak můžete zahájit proces vytváření bootovatelného.

  Mohu upgradovat Windows 7 z 32bitových na 64bitový?

  Procesor můžete zkontrolovat je x64 nebo x32, abyste zjistili, zda můžete upgradovat Windows 7 od 32bitových na 64bitový.

  Klikněte na tlačítko Start pravým tlačítkem myši pravým tlačítkem kliknout na Vlastnosti počítače. Viz typ systému.

  upgradovat, windows, ultimate
  • Jak vytvořit okna pro přechod USB? Jean/2023-02-22
  • Jak nainstalovat Windows 10 krok za krokem s obrázky Jerry/2023-03-29
  • Opravte WintousB zaseknuté na 0% a nainstalujte Windows pomocí snadného nástroje Jean/2023-02-22
  • [Řešení] Nainstalujte Windows 11 na nepodporovaný počítač Jean/2023-03-31

  Windows 7 Ultimate

  Po úspěšné pořadí systému Windows 7 Ultimate SP1 okamžitě obdržíte:

  • Přístup k vaší licenční klíči SP1 Windows 7 Ultimate
  • Oficiální software pro plnou verzi
  • Postupné pokyny k aktivaci vašeho produktu

  Popis

  Windows 7 Ultimate jsou nejvšestrannější a nejmocnější vydání a jsou navrženy tak, aby řešily potřeby podnikových zákazníků i spotřebitelů, kteří chtějí každou funkci Windows 7. Ultimate Help Windows 7 vám způsobí, že se produkuje kdekoli, zvyšujete zabezpečení a ovládání a zefektivňuje správu PC. Nabízí také pozoruhodné snadné použití s ​​zábavními funkcemi domácí prémie a obchodními rysy profesionála a flexibilita pro práci v mnoha různých jazycích. Jednoduše řečeno, Windows 7 Ultimate zahrnuje vše, co Windows 7 nabízí. Kromě výše uvedených funkcí zahrnují tato vydání následující:

  Konečné funkce Windows 7

  Záruka doručení

  Produktový klíč Windows 7 Professional SP1 obvykle bude odesílán e.mailem do 6 hodin. Zkontrolujte prosím své spamové políčko pro případ, že byl filtrován pomocí systému spamu pošty. Nabídněte plnou záruku náhrady, pokud Produkt Product Product Klíč pro Windows 7 Professional SP1 nebo odkaz na stažení nefunguje. (Pro klíčové vydání musíte potvrdit, že používáte skutečný software.)

  Způsob platby

  Standardní platební metodou našeho internetového obchodu je kreditní karta PayPal nebo PayPal. Můžete platit prostřednictvím svého účtu PayPal.

  Windows 7 Ultimate ke stažení

  Snadnější, rychlejší a efektivnější získání instalace Instalace SP1 Windows 7 ISO nebo EXE. Stahování trvá jen trochu času. Vyhněte se dopravě, bezpečnější než nákup falešné maloobchodní krabice. S výjimkou ! Poskytněte odkaz ke stažení zdarma pro Windows 7 Ultimate SP1 e.mailem (pokud potřebujete, pošlete nám e.mail). Snadné stahování, zkopírujte odkaz, který zadáme do vašeho prohlížeče a stiskněte klávesu Enter, začne, pokud jste se dohodli ke stažení. Formát souboru: exe, ISO. Jazyk: Angličtina, německá, francouzská, španělština, Itálie, ruština, japonská atd.

  Kontaktujte nás

  Máte.li jakékoli dotazy nebo problémy, pošlete nám prosím e.mail před provedením spor nebo nároku. Odpovíme vám co nejdříve.

  Sledujte naši instalační průvodce krok za krokem a dokončete svůj systém pomocí Office 2013 nebo Office 2016 a získejte perfektní počítač.

  Požadavky

  1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší procesor nebo SOC

  1 gigabajt (GB) pro 32bitový nebo 2 GB pro 64bitový

  16 GB pro 32bitový OS 20 GB pro 64bitový OS

  DirectX 9 nebo novější s WDDM 1.0 ovladač. Rozlišení obrazovky nejméně 1024 × 768 pixelů.

  Recenze pro Windows 7 Ultimate

  Produktový klíč pracoval podle očekávání, ale stahování bylo pomalé, potřeboval asi 1 hodinu ke stažení ISO. Měli byste zlepšit rychlosti stahování!

  Děkuji za váš návrh, právě jsem zkontroloval rychlosti stahování a jsou dobré jako obvykle. Mějte na paměti, že rychlost stahování souvisí také s rychlostí poskytovatele internetu. Dejte nám vědět, pokud máte nějaké další problémy nebo obavy.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS