Jak upravovat fotografie pomocí fotogalerie Windows Live. Windows Live Photo Gallery

Funkce Windows Vista Focus: Windows Photo Gallery

Zatímco předchozí verze Windows zahrnovaly základní možnosti správy digitálních fotografií ve Shell Průzkumníka a vynikající možnosti získávání fotografií, které se objevily pokaždé, když byl do PC zapojen digitální fotoaparát nebo paměťovou kartu, uživatelé se zabývali dalšími. Ve Windows Vista to dostanou ve formě Windows Photo Gallery, zjednodušené verze produktu digitálního obrazu Suite Microsoft prodáno více než deset let. (Takže zpět fanoušci Apple: Ano, Windows Photo Gallery byla bezpochyby inspirována k zahrnutí fotogalerie do Windows úspěchem aplikace Apple iPhoto, ale funkce v této aplikaci kopaly v různých aplikacích Microsoft několik let předtím. Vyhledej to.) Windows Photo Gallery je vynikající aplikací pro prohlížení, organizaci a úpravy digitálních fotografií. Je to také jádro funkcí získávání fotografií Vista, která bohužel docela chybí ve srovnání s funkcí Windows XP. Z tohoto důvodu a několika dalších problémů s ohledem. Naštěstí existuje šikovná bezplatná aplikace, která může svázat jakékoli fotogalerie volných konců.

Photo galerie Windows je nová a jedinečná pro Windows Vista. V XP, Microsoft očekával, že uživatelé budou spravovat fotografie ve Shell Explorer, které ve skutečnosti fungovaly docela dobře, ale pro nezkušené uživatele bezpochyby matoucí. Co dělá fotogalerii zvláštním, je to, že ji lze použít také k úpravě fotografií, funkci, kterou XP chyběl. Ve skutečnosti je fotogalerie pravděpodobně jednou z nejvšestrannějších aplikací ve Vista, protože poskytuje čtyři samostatné funkce. Podívejme se

Prohlížení obrázků

V systému Windows XP by se aplikace s názvem obrázková a faxová divák objevila, kdykoli jste dvakrát klikli na obrázkový soubor ve shellu. Ve Vista je nyní tato funkce poskytována společností Windows Photo Gallery, která v takových případech běží v režimu redukovaného uživatelského rozhraní, kde se objeví pouze nejlépe namontovaný panel nástrojů a navigační lišta namontovaný na spodní části nástrojů. Zde, Windows Photo Gallery funguje stejně jako jeho předchůdce: můžete se postupně procházet prostřednictvím obrázků ve složce, přiblížit a ven atd.

I v tomto redukovaném režimu uživatelského rozhraní poskytuje fotogalerie Windows několik jednoduchých funkcí pro úpravy: Zobrazený obrázek můžete otočit 90 stupňů v obou směrech nebo jej smazat.

V tomto režimu však můžete také provádět další jedinečné úkoly. S ohledem na řadu témat můžete spustit chladné prezentace kliknutím na přehlídku kruhové hry ve středu navigačního baru. Tyto prezentace jsou jednou z nejhezčích skrytých rysů ve Vista a některá témata jsou docela atraktivní. Pokud však chcete, aby nějaká hudba doprovázela tuto prezentaci, budete muset začít s přehráváním hudby v Windows Media Player 11 nebo jiné digitální jukebox, nejprve.

Foto galerie vám také umožňuje otevírat jednotlivé obrázky v jiných aplikacích pro úpravu obrázků, které jste možná nainstalovali. Pokud tedy chcete upravit obrázek, řekněme, Adobe Photoshop Elements, můžete tak učinit kliknutím na tlačítko Otevřít a poté vybrat tuto aplikaci ze seznamu.

Úpravy obrázků

Chcete.li upravit individuální obrázek pomocí fotogalerie, můžete kliknout na tlačítko Opravit, když se zobrazí. Alternativně můžete přímo spustit fotogalerii fotogalerie do tohoto režimu tím, že klepnete pravým tlačítkem myši na kompatibilní soubor obrazu ve shellu a výběrem úprav z vyskakovací nabídky, která se objeví. V režimu úprav se objeví fotogalerie Windows podobně jako režim Zobrazit, s výjimkou toho, že na pravé straně okna aplikace je nyní podokno úprav. Odtud můžete provádět různé běžné úpravy.

K dispozici jsou následující volby:

Automatické nastavení. Jako výhradní automatické nastavení fotogalerie tuto funkci prozkoumá fotografii a automaticky upraví její jas, kontrast, teplotu barev a odstín kliknutí na tlačítko. To buď funguje ohromně dobře, nebo naprosto strašně, v závislosti na obrázku, a když je změna provedena, uvidíte vedle automatické nastavení zaškrtnutí a jakékoli další obrazové aspekty obrázku, který jste změnili.

Upravit expozici. Tato možnost se rozšiřuje a odhaluje dvě možnosti, jas a kontrast, které lze ručně upravovat pomocí posuvníků. Obvykle budete muset přistupovat k těmto posuvníkům pouze tehdy, pokud byla změna úpravy automatického nastavení nepřijatelná.

Upravte barvu. Tato možnost se rozšiřuje a odhaluje tři možnosti: barevná teplota, odstín a nasycení. Volba teploty barev vám umožní změnit na chladnější nebo teplejší barevné palety, které mohou dramaticky změnit vzhled obrázku. Odstín se používá k odstranění barevných nepřesností na obrázku, což je běžný problém s digitálními fotografiemi. A nasycení určuje, jak jsou nasycené barvy na obrázku; Můžete se přesunout mezi prakticky bezbarvé (stupně šedi) na hluboce přehnanou.

Obrázek plodiny. Tato možnost umožňuje oříznout nežádoucí části vašeho obrázku, což může být docela užitečné. Můžete si vybrat mezi běžnými velikostmi fotografií a poměry stran, jakož i originálem, který udržuje obdélník oříznutí ve stejném poměru stran jako původní fotografie. To, co chybí, zvědavě, je více granulovanější velikosti obrazu. Nemůžete například změnit velikost ani oříznout na konkrétní velikosti pixelů, což se jeví jako poměrně zřejmá funkce.

Opravit červené oči. Funkce odstraňování červeného oka fotogalerie funguje z velké části docela dobře a já jsem to přišel nejprve při odstraňování červeného oka. Pokud to nefunguje z některých důvodů, které jsou fotografie červených očí jen obtížné korekci, začněte se opravit s jinými aplikacemi.

Poznámka: Kdykoli provedete změnu na fotografii ve fotogalerii, aplikace zkopíruje originál a provede změny v kopii. Tímto způsobem se můžete vrátit později a odstranit všechny úpravy, které jste provedli po skutečnosti. Operace můžete také uvolnit ihned pomocí tlačítka UNDO nebo kliknutím na Ctrlz.

Správa obrázků

Chcete.li použít fotogalerii na maximum, budete muset spustit aplikaci z nabídky Start. Když tak učiníte, uvidíte celý zážitek z fotogalerie, doplněný schopnostmi správy obrázků. Stejně jako produkty digitální image Suite, na nichž je založen, nabízí fotogalerie širokou škálu organizačních možností, včetně:

Nedávno importováno. Fotografie, které byly nedávno získány z digitálního fotoaparátu nebo paměťové karty, budou obsaženy v nedávno importovaném zobrazení. O tom není nic jiného, ​​ale podíváme se na získání obrázků níže.

Tagy. Windows Vista měl zahájit éru meta-dat, kde by uživatelé „označili“ své dokumenty, obrázky a další soubory s smysluplnými informacemi, které by v budoucnu pomohly okamžitě hledat je snáze najít je snadněji najít. Většina tohoto slibu byla ztracena se zpožděním a škrty funkce, ale stále můžete vidět vizi Microsoftu o budoucnosti nejzřetelněji ve Vista ve fotogalerii, kde můžete použít značky na každý obrázek.

Štítky jsou vytvářeny dvěma způsoby. Nejprve pokaždé, když použijete fotogalerii k získání fotografií (viz níže), je vytvořena značka pomocí názvu, který aplikujete na obrázky, které importujete. To může vést k proliferaci značek, jak byste mohli očekávat. Myslím, že lepší přístup je druhá metoda, kdy ručně vytváříte své vlastní značky (věci jako rodina, dovolená atd.) a poté tyto značky aplikujte na vaše obrázky. Například se například můžete vrátit z dovolené, importovat všechny své fotografie do fotogalerie, vyberte je všechny, klikněte pravým tlačítkem a vyberte přidat značky. Zobrazuje se podokno Tags Add, kde můžete vytvářet nové značky.

Nebo můžete své značky vytvořit předem (v podokně navigace klepněte na značky pravým tlačítkem a vyberte Vytvořit značku). Poté vyberte fotografie a přetáhněte je na příslušné značky v podokně navigace, efektivně je „maloval“ těmito značkami.

Všimněte si, že když smazáte značky, neodstraníte fotografie, které jsou s nimi spojeny.

Datum. Tento pohled třídí vaše digitální fotografie do data, kdy byly pořízeny, což funguje dobře pro vaše vlastní digitální fotografie (za předpokladu, že váš fotoaparát je vždy aktuální se správným časem a datem), ale ne tak dobře s naskenovanými fotografiemi a dalšími digitálními obrázky. Foto galerie poskytuje dílčí pohledy pod datem pro každý rok, měsíc a datum, pro které máte jednotlivé fotografie. Všimněte si, že bez těchto informací můžete ručně změnit vlastnost datum pro fotografie: Stačí klepnout pravým tlačítkem myši na fotogalerii a vybrat čas změny, nebo pro větší kontrolu vyberte vlastnosti.

Hodnocení. Další bodnutí na meta-data nirvana, fotogalerie vám umožní hodnotit vaše obrázky, stejně jako byste měli digitální hudbu, a poskytl vám schopnost dělat věci jako Zobrazit jen vaše oblíbené fotografie. Ohodnotíte fotografie podobným způsobem jako přidání značek: Vyberte fotografie a přetáhněte je na hodnocení hvězd (nehodnoceno a 1 až 5 hvězdiček), které vidíte v rámci hodnocení.

Složky. Pokud jste tradicionalističtí, fotogalerie také umožňuje zobrazit fotografie podle složky a ve výchozím nastavení uvidíte čtyři složky Složky, které fotogalerie automaticky sledují obrázky a videozáznamy v navigačním podokně. Pokud však ukládáte fotografie jinde, můžete zde také přidat další složky: stačí je přetáhnout z okna průzkumníka přímo do uzlu složek v navigační podokně fotogalerie. Složky můžete také smazat z tohoto seznamu, ale buďte velmi opatrní: pokud tak učiníte, fotogalerie také nevysvětlitelně odstraní skutečnou složku, spolu se vším v něm v něm. Yikes.

Nakonec bych měl poznamenat, že fotogalerie, na rozdíl od jeho názvu, lze také použít ke správě digitálních videí na vašem PC. Videa však nemůžete upravovat pomocí fotogalerie. K tomu budete muset použít filmový výrobce Windows.

Získání obrázků

Čtvrtou hlavní funkcí fotogalerie Windows je získávání obrázků. To znamená, že když připojíte digitální fotoaparát, plug-in mediální kartu nebo fotografické CD nebo DVD nebo začnete skenovat skenerem, uživatelské rozhraní, které se objeví, je ve skutečnosti součástí fotogalerie Windows Photo Gallery. A můžete ovládat, jak toto uživatelské rozhraní funguje nejméně poněkud po dotaz na kartu Import v dialogu Možnosti fotogalerie.

Bohužel je to jedna z nejhorších funkcí Windows Vista, protože je to strašně omezené a ve skutečnosti poskytuje menší funkci než funkce získávání obrázků ve svém předchůdce Windows XP, zejména pokud používáte digitální fotoaparát. Zde je to, co se stane: Když připojíte fotoaparát, zobrazí Vista dialogové okno Photo Gallery’s Import O press and Videos:

Zde můžete přidat název pro fotografie, které importujete. Toto jméno bude použito na složku, která je vytvořena tak, aby je obsahovala ve složce obrázků, a bude použito k označení obrázků ve fotogalerii. Existuje jen jeden problém: Na rozdíl od XP neexistuje žádný způsob, jak si vybrat, které fotografie chcete importovat: můžete importovat pouze každý jednotlivý obrázek na kameře nebo vůbec žádný. Pokud tedy některé fotografie pocházejí z rodinných akcí, některé pocházejí z nedávné dovolené a jiné pocházejí z jiných událostí, příliš špatné: všechny jsou označeny přesně stejným způsobem.

To je hloupé a omezené. Takže máte dvě možnosti. Můžete použít funkci importu fotografií společnosti Vista a ručně přejděte, přejmenujte a přemístěte své fotografie, když je hotovo. Nebo můžete použít něco lepšího.

Oprava chybějících funkcí fotogalerie

Pokud chybějící funkce ve fotogalerii, jako je nedostatek změny velikosti fotografií a ta strašná získávání obrázků, vás dole, nebo možná jen hledáte něco trochu sofistikovanějšího, strach. Existuje spousta editorů obrázků třetích stran, které stojí za to na pevný disk. Používám prvky Adobe Photoshop, Microsoft Digital Image Suite 2006, a dokonce i Google Picasa docela pravidelně, a dokonce je doporučuji, ale pravdou je, že můžete získat bezplatnou aplikaci, která by měla splňovat potřeby prakticky kohokoli s digitálním fotoaparátem. Říká se tomu Windows Live Photo Gallery a jak napovídá její název, je to skutečně nástupce Windows Photo Gallery. Windows Live Photo Gallery však přináší řadu výhod oproti fotogalerii Windows, včetně:

Podpora XP. Na rozdíl od Windows Photo Gallery běží Windows Live Photo Gallery na XP i Vista.

Vylepšení získávání fotografií. Windows Live Fotogalerie opravuje každou stížnost na získávání fotografií, kterou mám o galerii Windows Photo Gallery, což vám umožňuje oddělit a importovat, jak preferujete.

upravovat, fotografie, pomocí, fotogalerie, windows

Foto šití. Photo galerie Windows Live obsahuje překvapivě vynikající způsob, jak vytvořit panoramatické obrázky ze dvou nebo více fotografií.

Nové opravy fotografií. Kromě editačních funkcí dostupných ve Windows Photo Gallery, Windows Live Photo Gallery přidává možnost nastavení podrobností, která vám umožní upravit ostrost obrázků.

How to Restore Windows Photo Viewer in Windows 10/11?

Rychlá podpora. Protože tolik digitálních fotoaparátů může ve formátu QuickTime fotogalerie natočit krátké filmy.

Integrace Windows Live. Windows Live Photo Gallery se integruje s online službami společnosti Microsoft pro fotografie a videa, Windows Live Spaces a MSN Soapbox, respektive.

Podpora služeb třetích stran. Díky otevřenému rozhraní API se může fotogalerie Windows Live Fotogalerie také integrovat s online službami třetích stran. První podporovaná služba je Flickr.

Poslední myšlenky

I když to není dokonalé, fotogalerie Windows je obrovským zlepšením oproti funkcím správy fotografií založených na Shell v systému Windows XP. Jeho editační funkce jsou také slušné, i když ne nejlepší z plemene a jeho schopnosti získávání obrazu chybí přinejmenším. Pokud pořizujete digitální fotografie, měli byste alespoň poskytnout fotogalerii. Ale budete potřebovat další nástroje. Naštěstí je k dispozici řada možností a další z těch lepších, Windows Live Photo Gallery, je k dispozici zdarma.

Jak upravovat fotografie pomocí fotogalerie Windows Live

Nemusíte vydělat velké peníze pro Adobe Photoshop, aby vaše rodinné fotografie byly prezentovatelné. Nástroj Microsoft Live Photo Gallery Tool je zdarma a zábavný a má více možností nastavení obrazu, než byste mohli očekávat. Zde je, jak používat některé z jeho zvláště praktických funkcí.

Použijte automatické nastavení pro opravy jednoho kliknutí

Základní úpravy ve Windows Live Photo Gallery jsou seskupeny dohromady pod kartou pro úpravy rozhraní Ribbon v horní části obrazovky. Prvním z těchto možností je automatická úprava, která podporuje opravy jednoho kliknutí pro mnoho běžných problémů, které byste mohli mít s daným obrázkem. Obecně to dělá docela dobrou práci; A i když se vám výsledky nelíbí, poskytují přiměřený výchozí bod pro další vylepšení. Pro trochu větší kontrolu klikněte na rozevírací šipku a vyberte Nastavení. Budete převezeni do nabídky, která vám umožní zvolit konkrétní úpravy (narovnat, redukce šumu, barva a/nebo expozice), které chcete automaticky přizpůsobit, aby se použily.

Snižte problémy s červeným okem

Svítilé červené oči jsou běžnou vadou v obrazech pořízených s digitálními kamerami na spotřebitelské úrovni. Windows Live Photo Gallery má vyhrazený fotografický nástroj pro řešení tohoto nadpřirozeného vzhledu. Klikněte na tlačítko Red Eye na panelu nabídky a přetáhněte tvar obdélníku přes oko, který chcete opravit. Foto galerie Windows Live Photo Gallery poté naskenuje oblast, kterou jste vybrali pro instance červeného oka, a nahradí zářící červenou něčím, co vypadá trochu přirozeněji.

Potřebují větší kontrolu? Otevřete nabídku jemné melodie znovu a můžete upravit jas, kontrast, stíny a zvýraznění ve vašem obrázku nebo nastavit hodnoty pro černé a bílé body na přiloženém histogramu. Můžete také vyladit barevnou teplotu, odstín a nasycení obrázku podle svých představ.

Stáhněte si dobroty!

Chcete.li ještě více napájení úpravy, klikněte na kartu Vytvořit na pásce, vyberte Nástroje a poté vyberte stáhnout více fotografických nástrojů. Tato možnost vás zavede do Microsoftovy Windows Live Photo Gallery Plug-In, kde si můžete stáhnout Photosynth (panoramatický obraz obrázků), nástroj pro autocolage a další fotografické dobroty!

Můžete si stáhnout více doplňků, abyste mohli ještě zlepšit fotogalerii Windows Live Photo Gallery.

Jak používat fotogalerie Windows

Tento článek byl spoluautorem zaměstnanců Wikihow. Náš vyškolený tým editorů a výzkumných pracovníků ověřuje články pro přesnost a komplexnost. Tým pro správu obsahu společnosti Wikihow pečlivě sleduje práci od našich redakčních zaměstnanců, aby zajistil, že každý článek bude podporován důvěryhodným výzkumem a splňuje naše vysoce kvalitní standardy.

Tento článek byl prohlížen 219 252krát.

Windows Photo Gallery je aplikace pro Windows, která vám umožní snadno zobrazit, organizovat a upravovat vaše obrázky pomocí jednoduchého rozhraní. Windows Photo Gallery se lodí s Windows Vista, ale je podporováno také Windows 7, 8 a 10, pokud si ji přejete stáhnout z společnosti Microsoft. Tyto pokyny pokryjí základní funkčnost stahování softwaru a importu/úpravy vašich fotografií.

Import fotografií

 • Pro uživatele Windows 7 nebo 8 je softwarový balíček označen Windows Essentials 2012.
 • Uživatelé systému Windows Vista mají vestavěnou fotogalerii Windows a nemusí nic stahovat.

Otevřená fotogalerie Windows. K galerii je přístupný kliknutím na „Spuštění všech programů Windows Photo Gallery“.

Přidejte fotografie, které jsou již na vašem počítači. Pokud již v počítači jsou fotografie, které chcete přidat, můžete je jednoduše přetáhnout do okna fotogalerie Windows.

Importovat fotografie z kamery nebo jiného externího zařízení. Chcete.li importovat, připojte zařízení a poté stiskněte „Domácí import“. Vyberte zařízení, ze kterého si přejete importovat fotografie nebo videa a potvrďte.

 • Výchozí cíl pro importované obrázky je složka „Moje obrázky“ („Můj počítač moje obrázky“ nebo „C: \ Users \ [Username] \ My Pictures“).
 • „Import Všechny nové položky“ bude importovat cokoli ze zdroje, který dosud neexistuje v cílové složce.
 • „Zkontrolujte, organizujte položky a skupinové položky k importu“ umožňuje uživateli vybrat a uspořádat konkrétní cíle, který má importovat.

Organizace a sdílení vašich fotografií

 • Pokud se podokno podrobností neobjeví, klikněte na „Organizovat podokno Details rozvržení“, abyste ji viděli.
 • Více položek lze vybrat s kliknutím a přetažením nebo držením Ctrl a kliknutím na jednotlivé položky.
 • S ESC můžete kdykoli opustit prezentaci.
 • Filtry prezentace lze použít v „Domácí prezentaci“.
 • Manuální úpravy lze provést na jednotlivé fotografie výběrem fotografie a stisknutím „Úpravy úprav jemné melodie“. To vám umožní převzít kontrolu nad stejnými editačními nástroji a upravit fotografie podle vašich osobních specifikací.
 • Na kartě „Upravit“ můžete zrušit jakékoli nežádoucí změny stisknutím „Vraťte se na originál“.
 • Chcete.li e.mail: Vyberte jakékoli položky, s nimiž můžete odeslat, přejděte na „E.mail s domácím sdílením“. Vyberte požadovanou velikost fotografií a stiskněte „Připojte“. Váš výchozí e.mailový klient automaticky spustí a otevře e.mail s připojenými fotografiemi.
 • Chcete-li tisknout: Vyberte všechny položky, které chcete tisknout, poté „klepněte pravým tlačítkem myši“ jakoukoli vybranou položku (střídavě stiskněte Ctrl P). Zobrazí se dialogové okno pro tisk. Zde si můžete vybrat velikost, rozvržení a počet kopií vašich vybraných fotografií. Stisknutím tlačítka „Tisk“ pokračujte ve svém výběru.

Exportujte své fotografie do externího úložiště. Připojte externí úložné zařízení k počítači. Poté jednoduše přetáhněte požadované fotografie z galerie nebo umístění složky do požadovaného cíle na externím zařízení.

Komunita QA

Zkontrolujte, zda je vaše tiskárna připojena k počítači a zapnuto. Možná také budete chtít aktualizovat ovladače tiskárny, které lze získat z webových stránek výrobce. Při tisku z fotogalerie Windows se ujistěte, že je vybrána správná tiskárna nebo může být příkaz tisku odeslán někde jinde.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

Vyberte surové soubory a přejděte do souboru, vytvořte kopii uložit. Jako formát cílového souboru můžete vybrat JPEG.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

upravovat, fotografie, pomocí, fotogalerie, windows

Bude Windows Photo Galery fungovat ve Windows 10? Nedávno jsem aktualizoval svůj nový počítač na Windows 10 a nemohu najít fotografie z předchozí verze.

Photo galerie Windows lze použít v systému Windows 10. Fotografie budou umístěny ve stejné cestě souboru, jakou jste použili ve vaší starší verzi Windows. Pokud jste použili výchozí cestu, pak „Moje obrázky“ budou přejmenovány na „obrázky“

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

upravovat, fotografie, pomocí, fotogalerie, windows

Uspořádejte své fotografie a videa, upravte je nebo aplikujte speciální efekty tím, že se obrátíte na tuto komplexní aplikaci, která je dodávána s intuitivním rozvržením

Nyní ukončená, fotogalerie Windows Photo Gallery byla jako intuitivní aplikace určená k organizaci, úpravě a sdílení obrázků s ostatními uživateli počítače. Tento nástroj byl vyvinut společností Microsoft a byl součástí Windows Essentials 2012, který bohužel dosáhl konce podpory 10. ledna 2017.

Windows Essentials 2012 již není k dispozici ke stažení od společnosti Microsoft, ale stále jej můžete získat od Softpedia. Kromě fotogalerie obsahuje balíček Messenger, filmový výrobce, poštu, spisovatel, OneDrive a Outlook Connector Pack. Pokud nechcete nastavit všechno, můžete si vybrat, které aplikace se mají nainstalovat. Také, ačkoli Microsoft říká, že fotogalerie není kompatibilní, ukazuje se, že to funguje dobře na Windows 10 (alespoň v našem případě).

Organizovat, upravovat a sdílet fotografie přátel a rodiny

Galerie programu bere narážku od Windows Explorer, pokud jde o vzhled a funkčnost, což usnadňuje prozkoumání médií ze složky obrázků a videí. Další média lze importovat z různých zařízení, jako jsou CD, DVD a USB Flash Drives.

upravovat, fotografie, pomocí, fotogalerie, windows

Než se blížíte na obrázky, můžete je v případě potřeby otáčet, velikost a přejmenovat, zejména pokud plánujete sestavení promyšlené mediální sbírky rodiny a přátel. Photo galerie Windows inteligentně detekuje lidi tváře a nabízí je označit. Můžete také nastavit titulky, popisné značky a geotagy, hodnocení nebo vlajkové obrázky, změnit čas, kdy byla fotografie pořízena.

Označování, pokročilé vyhledávání a prezentace

Vyhledávání souborů pomocí textu lze provádět pomocí vestavěné funkce nástroje společnosti Microsoft, která se zvláště hodí při jednání s četnými obrázky. Dále můžete filtrovat soubory podle značek, měsíců, hodnocení nebo vlajků a také přehrávat prezentaci.

Budete rádi, že budete vědět, že je k dispozici hrst funkcí pro úpravy automatického úpravy. Musíte však vytvořit kopie JPG, abyste mohli vstoupit do režimu úpravy.

Automatické vylepšení fotografií, panoramata, pojištění, koláže a sdílení

Například můžete požádat nástroj k narovnání obrázku, snížení hluku, opravit barvu a expozici nebo aplikovat filtr (E.G. sépie, oranžová, černá a bílá). Kvalitu JPEG lze upravit ručně. Pokud jde o možnosti sdílení, je možné poslat média na OneDrive. YouTube, Flickr nebo Vimeo nebo prostřednictvím e.mailu.

Foto galerie ukládá kopie původních souborů automaticky, což znamená, že se můžete snadno vrátit a zkusit to znovu, pokud nejste potěšeni novými úpravami. Můžete vytvořit panoramata, spojit dva nebo více obrázků společně, generovat koláže ze 7 nebo více fotografií a také vytvářet klipy s filmovým výrobcem.

Starý, ale stále užitečný organizátor a editor

Ačkoli se jedná o docela starý produkt, Windows Photo Gallery překvapivě nadále překonává jiný podobný software, díky množství funkcí věnovaných správě a manipulaci s fotografováním, spolu s obecným smyslem pro „snadné“. Navíc, jak je uvedeno na začátku tohoto textu, v našich testech to hladce fungovalo na Windows 10.

Stáhněte si rozbočovače

Foto galerie Windows je součástí těchto sbírek ke stažení: BMP diváci, Zobrazit JXR

 • Procesor: 1.6 GHz nebo vyšší
 • Paměť: 1 GB RAM nebo vyšší
 • Rozlišení: Minimálně: 1024 × 576
 • Připojení k internetu: Funkce internetu vyžaduje vytáčení nebo širokopásmový přístup k internetu (poskytované samostatně). Poplatky za místní nebo dlouhou vzdálenost se mohou vztahovat. Pro některé funkce se doporučuje vysokorychlostní přístup k internetu.
 • Grafika nebo grafická karta: Živý filmový výrobce Windows vyžaduje grafickou kartu, která podporuje DirectX 9 nebo vyšší a Shader Model 2 nebo vyšší.
 • Automatická koláž: Pokoušet se vytvořit koláž fotografií na vlastní pěst je těžký a obvykle vyžaduje drahý a složitý software. S Auto Collage ve fotogalerii si právě vyberete sedm nebo více fotografií a my je uspořádáme do koláže pro vás. Vytváření nové fotografie našich existujících fotografií nebylo nikdy snazší. Ať už chcete udělat speciální tisk sbírky fotografií nebo chcete pěkný začátek nebo končící do filmového zvýraznění s některými z vašich oblíbených scén.
 • Vimeo: S potěšením oznamujeme Vimeo jako našeho nového publikačního partnera! Nyní můžete sdílet svá videa přímo do Vimeo z fotogalerie. Až budete mít projekt uložen a jste připraveni jej sdílet se světem, stačí kliknout na tlačítko Vimeo v galerii sdílení, vyberte si z různých možností, které Vimeo poskytuje, a jste hotovi. Nyní se vaše filmy mohou stát součástí stále rostoucí komunity filmových tvůrců, kteří nazývají Vimeo svůj domov.

Windows Photo Gallery 2012 (16.4.3528.331)

Běží dále: Windows 10 32/64 Bitwindows 2008 R2Windows 8 32/64 Bitwindows 7 32/64 BIT SIZE VELIKOSTI: 1.2 MB název souboru: wlsetup-all.Hlavní kategorie EXE: Multimediální vývojář: Microsoft Navštivte domovskou stránku

 • Irfanview
 • Přenosný irfanview
 • Prohlížeč obrázků Faststone
 • Přenosný prohlížeč obrázků
 • Xnview
 • ACDSEE Photo Studio Home
 • Foto Snap

How to view live photo on PC?


| Denial of responsibility | Contacts |RSS