Jak vidět aplikace aplikací na iPhone

Předplatné iPhone: Jak zkontrolovat, zrušit a rozšířit

Jednoho dne jste se přihlásili k odběru předplatného prostřednictvím Apple a zapomněli jste na to? Nebo možná chcete zrušit testovací verzi ihned po registraci, abyste nezapomněli, nebo zahájili zálohu s pokusem, který vypršel dříve. Postupujte podle pokynů pro prohlížení předplatného na iPhone a také jejich zrušení a rozšíření.

Aktualizace: Postupujte podle pokynů pro opravu chyby zrušení Apple a dalších souvisejících problémů.

vidět, aplikace, aplikací, iphone

Aktualizace 30. Listopadu: Mnoho z prvních předplatitelů Apple One zaznamenalo na konci prvního měsíce selhání a problémy s plánem balíčku. Možná budete muset zkontrolovat, zda byl váš plán automaticky zrušen Apple, a opakovaně se přihlaste k odběru ručně. Můžete také zkontrolovat, zda nejste vydáni pro služby, které by měly být zahrnuty do Apple One, jako je Apple Music, Arcade, TV

vidět, aplikace, aplikací, iphone

Určitě může být vhodné se přihlásit k odběru opakovaných služeb prostřednictvím vašeho Apple ID, ale může být také snadné zapomenout na to, za co zaplatíte, a je to trochu obtížné to všechno zobrazit.

Zejména, protože během pandemie koronaviru se spoléháme na více aplikací a služeb, pravděpodobně vaše předplatné a verze bezplatných zkušebních verzí výrazně rostly.

I s předplatnými, které nabízejí rozšířené verze bezplatné zkušební verze, jako je Apple TV, se často můžete zaregistrovat, okamžitě odmítnout a stále používat úplnou zkušební dobu.

Jak zobrazit seznam předplatných

Pokud uživatel chce zjistit, které placené předplatné jsou připojeny k jeho účtu, může to udělat přímo prostřednictvím mobilního zařízení. Je však třeba poznamenat, že to vyžaduje připojení k internetu, protože je potřeba synchronizace se servery Apple.

 • Nejprve musíte přejít do nabídky Nastavení v mobilním zařízení a kliknout na kartu s osobním účtem uživatele;
 • Pak se stránka otevře, na kterou budete muset znovu kliknout na osobní účet. V nabídce, která se otevírá, klikněte na tlačítko „Zobrazit Aple ID“;
 • Nyní musíte zadat heslo z osobního účtu a přejít dolů z nabídky dolů. V nabídce, která se otevírá, klikněte na řádek „Předplatné“;
 • Před uživatelem se otevřou dva seznamy, ve kterém se zobrazí aktivní a neaktivní předplatné. V aplikaci v seznamu s aktivním předplatným v současné době jednají;
 • Chcete.li zobrazit více informací o určitém předplatném, musíte kliknout na některou z aplikací. Díky tomu můžete zjistit, z jakého okamžiku je placené předplatné platné a kolik peněz je pro to odepsáno.

Přes iTunes

Také můžete vidět aktivní předplatné v iTunes. To se provádí následovně:

 • Nejprve musíte otevřít nástroj iTunes;
 • V nabídce, která se otevírá, vyberte položku „Účet“, která je umístěna v horní části okna. Dále klikněte na řádek „Zobrazit můj účet“. Poté se zpravidla objeví okno, do kterého musí uživatel zadat osobní heslo z Apple ID;
 • Je nutné zvolit sloupec „Zobrazit účet“;
 • Nyní budete muset najít část nastavení, ve které musíte kliknout na tlačítko „Správa“ umístěného vedle grafu „předplatné“;
 • Po provedení popsaných akcí na obrazovce se na obrazovce zobrazí úplný seznam připojených předplatných.

V případě, že v nastavení chybí část „předplatné“, pak musí dohromady přejít do karty „ITunes Store a Apple Store“. Dále budete muset kliknout na identifikátor a zadat heslo, po kterém musíte kliknout na tlačítko „Zobrazit Apple ID“. Po vstupu do systému musí uživatel přejít dolů na bod „předplatného“.

Jak vidět placené předplatné v App Store

Kromě výše uvedených metod může uživatel vidět všechny aktivní placené předplatné a prostřednictvím proprietárního programu App Store. To se provádí následovně:

 • Nejprve v mobilním zařízení musíte najít štítek aplikace App Store a stisknout;
 • Dále musíte kliknout na název uživatele, který se nachází na spodní straně, abyste mohli vstoupit do systému;
 • V horní části otevřeného okna je nutné vybrat část s názvem „Viz viz. Informace „, po kterém bude systém vyžadovat zadání hesla z účtu;
 • Pak musíte procházet úvodní stránkou na samém dnu, dokud se neobjeví sloupec „předplatné“. Uživatel to musí překročit a otevřít kartu „Správa“ a zobrazit seznam aktivních i deaktivovaných předplatných.

Jak deaktivovat předplatné na iPhone

Pokud se uživatel rozhodl vše vypnout nebo pouze vybrané předplatné do svého iPhone, můžete to udělat jen v několika krocích. Ale zde stojí za zvážení, že placené předplatné může být nejen v obchodě Apple, ale také v IClud, Apple Music, takže musíte znát všechny možnosti vypnutí.

Existuje několik možností, jak deaktivovat předplatné v obchodě Apple, zde si každý vybere přesně způsob, jakým je pro něj pohodlnější. Obecně jsou scénáře vypnutí identické.

Chcete.li provést odpojení placených aplikací prostřednictvím standardního nastavení, musíte dodržovat následující pokyny:

 • Poté musíte počkat několik sekund, dokud se data načte ze serverů Apple. Ihned poté můžete procházet nabídkou úvodního nabídky, kde bude položka s předplatným;
 • Najděte seznam existujících předplatných a vyberte ty, které je třeba deaktivovat. Blízko názvu aplikace bude uvedena částka, která je napsána měsíčně z účtu.

Po kliknutí na název nezbytného předplatného se uživatel dostane do nabídky požadované aplikace. Zde byste se měli trochu posouvat dolů, kde se objeví položka „Zrušit předplatné“. Všechno, proces odpojení je dokončen, peníze již nebudou odepsány.

Po odpojení se doporučuje znovu přejít do správné aplikace, aby se zajistilo, že předplatné je neaktivní.

Existuje další metoda deaktivace prostřednictvím obchodu Apple, která se poněkud podobá předchozím. Zde však může být vypnutí provedeno mnohem rychleji.

Zde si vyberou všechny nevyžádané předplatné a deaktivují je, kliknou na položku „Zrušit předplatné“.

Odpojit prostřednictvím iTunes

Uživatel nemá vždy příležitost aktivovat ze svého smartphonu v Apple Store. Například iPhone nemusí fungovat nebo neexistuje připojení k internetu. Můžete provést vypnutí pomocí počítače, proto byste měli jít do programu iTunes. Posloupnost akcí je toto:

 • Poté by měla být stránka posouvána na dno, bude existovat karta „Předplatné“. Klikněte na tlačítko „Spravovat“, po kterém se otevírá seznam všech předplatných k dispozici uživateli, aktivní i neaktivní.

Jakékoli předplatné, které není potřeba, lze deaktivovat. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko „Zakázat“.

Informace o tomto typu si můžete prohlédnout z jakéhokoli zařízení Apple tím, že nejprve půjdete do systému pod vaším Apple ID.

Řešení možných problémů

Často používat pokyny, jak deaktivovat placené předplatné na iPhone 6, nefunguje to, protože nemůžete najít navržené připojení ke konkrétní službě. Výrobce uvádí následující tipy:

 • Pokud má váš e.mail zprávu o potřebě platit za hudební službu Apple. Potom nejprve zkontrolujte, z jaké adresy byl dopis odeslán z. Po kontrole autentičnosti si můžete zkontrolovat seznam svých předplatných.
 • Můžete si prohlédnout ceny předplatného a porovnat je s zápisem.offy z karty v historii.
 • Pokud na seznamu nemůžete najít předplatné, mohlo by to být zdobeno z jiného Apple ID nebo vyrobeno na jinou službu.
 • S rodinným přístupem ke službám se mohou vyskytnout obtíže. V tomto případě můžete předplatné opustit pouze ze zařízení, ze kterého bylo zdobeno.
 • Peníze mohou být také účtovány za ukládání souborů v cloudové službě iCloud. Tato služba je také zobrazena na účtu. Můžete nakonfigurovat velikost úložiště a jeho období použití.
 • Pokud nemůžete najít předplatné v seznamu připojených a zároveň nemůže zjistit, kdo vám poskytuje tuto službu, pak kontaktujte podporu Apple.

Ve většině případů nejsou od vás vyžadovány další akce. Stačí použít základní pokyny k vypnutí předplatného.

vidět, aplikace, aplikací, iphone

Pokud vám Apple nemohl pomoci, pamatujte, jaké služby jste připojili prostřednictvím mobilního operátora. Zaměstnanci společností zastupujících komunikaci často nabízejí nabídku na ziskové nebo ne velmi podmínky předplatné pro placenou službu. Dříve se jednalo o související služby a nyní prostřednictvím operátora můžete připojit mobilní televizor nebo přístup k médiím. V tomto případě můžete opustit placené služby na svém osobním popisu svého telekomunikačního operátora.

Nyní víte, jak zakázat placené předplatné na iPhone 7 nebo jakékoli jiné verzi zařízení Apple. Dokonce i majitelé Apple TV mohou tyto pokyny používat. Ipad. Sdílejte tyto informace s přáteli, aby mohli také optimalizovat své výdaje. Pokud máte dotazy, můžete se jich zeptat v komentářích.

Management prostřednictvím iTunes

Alternativní možnost, jak zrušit předplatné aplikaci nebo služby v iPhone. použijte iTunes. Metoda funguje stejně dobře pro PC a Mac.

Je také nutné, aby vstoupil do vašeho Apple ID, aby systém umožnil změny. Poté musíte přejít na informace o účtu prostřednictvím odpovídajícího bodu hlavní nabídky programu.

V této fázi může být vyžadována ověřování, po které bude možné začít přímo prohlížet. Chcete.li přejít na předplatné, jako je iPhone, procházejte stránku před sekcí Nastavení.

Dále použijte ovládací tlačítko napravo a přejděte na seznam, pro co jste podepsáni. V otevřených možnostech vyberte požadovanou službu.

Na samém dolní části je pod možností tlačítko zrušení. Použijte jej k odmítnutí dále přijímat službu.

Jak vidět předplatné na iPhone přes iTunes

Někdy existuje situace, kdy uživatel nemá příležitost zobrazit seznam předplatných na iPhone. V tomto případě můžete použít program iTunes nainstalovaný v počítači. K tomu bude stačit znát vaše data z Apple ID. Pokud tedy vyvstává otázka, kde vidět placené předplatné na iPhone, není nutné vylézt do telefonu, můžete tuto metodu použít.

Proveďte posloupnost akcí pro vyhledávání placených předplatných:

 • Pokud data z Apple ID nebyla zadána předem, pak nyní povolujeme. Jinak budete muset znovu zavést heslo z účtu, abyste potvrdili svůj účet.
 • Poté klikněte na tlačítko „Enter“.
 • V okně, které se otevírá, jdeme dolů před sekcí „Nastavení“ v blízkosti bodu „předplatné“ klikněte na tlačítko „Správa“.
 • Nyní otevřeme seznam všech existujících a odpojených předplatných, které lze podle libosti změnit.

Můžete kdykoli autorizovat prostřednictvím Apple ID a vidět předplatné na iPhone i na jiných zařízeních. Informace jsou zobrazeny na všech zařízeních stejná, vše záleží na záznamu vstupu.

Obchod s aplikacemi

Další způsob, jak vypnout předplatné na iPhone. Toto je dostat se do nabídky vypnutí prostřednictvím aplikací aplikací na smartphonu. Obchod s aplikacemi. To se provádí stejným způsobem jako v předchozím odstavci.

 • Otevřete aplikaci Store.
 • Přejděte na kartu „Today“.
 • V pravém horním rohu klikněte na ikonu s obrázkem uživatele.
 • Klikněte na horní řádek. Odkaz na Úřad pro účet.
 • Dále jděte trochu po nabídce a hledejte nápis „předplatné“.

Jak zobrazit seznam předplatných

Pokud potřebujete zobrazit, jaké placené možnosti máte, můžete to udělat na svém vlastním zařízení. Jedinou podmínkou je přítomnost internetu, protože systém je synchronizován se servery Apple, aby se zobrazil seznam aktivních předplatných na obrazovce smartphonu. Postup bude obecně následující:

Pokud se stále rozhodnete deaktivovat všechny nebo konkrétní placené možnosti iPhone, můžete to udělat několika kliknutími. Mějte však na paměti, že kromě obchodu Apple jsou také placené předplatné v IClud, Apple Music, takže jsme popsali všechny možnosti, pro které mohou odepsat prostředky z vašeho účtu a bankovní karty připojené k němu připojené.

Předplatné Apple Store

Existuje několik možností, jak zrušit placené možnosti pro obchod Apple, takže si sami vyberete, jak pohodlnější. Obecně je však tento proces podobný.

Odpojení prostřednictvím „Nastavení“

 • Přejděte na „Nastavení“ smartphonu a klikněte na účet, s nímž jste oprávněni;
 • Dále klikněte na položku „ITunes Store a Apple Store“, poté klikněte na Apple ID a na kartě klikněte na „Zobrazit Apple ID“;
 • Systém vás požádá o uvedení hesla z tohoto účtu, abyste se ujistili, že vstup je prováděn vlastníkem zařízení;
 • Jakmile jsou data uvedena, je nutné počkat několik sekund, dokud se informace načte ze serverů Apple, poté v nabídce, která se objeví trochu dolů, a kliknutím na položku „předplatné“;
 • Najděte sekci „aktuální“ a vyberte ty placené možnosti, které musíte zakázat. Vedle předplatného se název aplikace zobrazí tak, abyste pochopili, že je odepsána z fondů z vaší peněženky;
 • Po kliknutí se dostanete do sekce předplatného konkrétně s touto aplikací. Otočte a klikněte na položku „Pokryjte předplatné“. Proces vypnutí je v tom dokončen, ale doporučujeme, abyste znovu přešli do této sekce a zkontrolovali, zda jsou vybrané placené možnosti skutečně odpojeny nebo ne.

Vypnutí přes Apple Store

Tato metoda je velmi podobná té předchozí, ale proces přechodu do části placených možností bude mnohokrát rychlejší.

Odpojit prostřednictvím iTunes

Uživatel nemá vždy příležitost přihlásit se ze svého zařízení v obchodě Apple, například když zařízení nefunguje nebo neexistuje internet. I když fyzicky nemáte vedle sebe iPhone, ale znáte heslo a Apple ID, můžete se připojit přes iTunes a vypnout jakékoli předplatné. Vše, co potřebujete, je provést řadu akcí, které jsou popsány níže:

 • Otevřete program iTunes a přejděte do části „Účet“;
 • V nabídce Drop.down vyberte položku „Zobrazit“ a klikněte na ji “;
 • Autominovat pod svým účtem označením Apple ID a hesla. Někdy stačí znovu indikovat heslo, abyste potvrdili, že autorizace provádí vlastník tohoto účtu;
 • Jakmile jsou data zadána, klikněte na Enter nebo na kartě „Enter“;
 • Po oprávnění musíte stránku strčit dolů, dokud nenajdete kartu „Předplatné“. V našem případě je to poslední položka v nabídce. Klikněte na tlačítko „Ovládání“ naproti tomuto odstavci;
 • K dispozici bude úplný seznam předplatných, které jsou v současné době aktivní, byly aktivní dříve a nyní dokončeny. Stejně jako v předchozích verzích jsou rozděleny na „aktivní“ a „neplatné“;
 • Vyberte produkt, který jste se rozhodli odmítnout, a stisknout tlačítko „Změnit“ naproti tomu, po kterém zcela odmítnete předplatné.

Takže se můžete kdykoli přihlásit pod svým Apple ID a zobrazit úplný seznam placených služeb, které máte aktivní v Apple Store. Informace pocházejí ze serveru, takže není nutné mít přístup k zařízení a synchronizovat je. Informace se zobrazují přesně stejné jako na všech ostatních zařízeních se stejným účtem.

Apple Music předplatné

Kromě placených předplatných v obchodě Apple Existují také samostatné placené možnosti pro Apple Music Service, které poskytují přístup k milionu různých hudebních skladby ve vysoké kvalitě. To znamená, že po zaplacení částky jednou za měsíc můžete během této doby snadno nahrát a poslouchat skladby v hudební službě, přijímat nové položky, různé sbírky a také rychle získat přístup ke skladbám nalezeným v Shazamu.

Ve výchozím nastavení je předplatné Apple Music Service zobrazeno v obecném seznamu, takže jej můžete vidět a deaktivovat nebo změnit v každém případě. Pokud však nechcete hledat tuto položku v obecném seznamu, můžete projít aplikací Apple Music. Proces správy předplatného zde bude takto:

Také si všimněte, že v Apple Music je první měsíce volné období, během kterého vám peníze neodepívají, takže není nutné vypnout předplatné, pokud od vás ve skutečnosti nevyberou peníze. Doporučuje se však vypnout několik dní před zápisem.jinak se příští měsíce již pro peníze rozšíří.

Předplatné v iCloud

Přístup k iCloud je vyplácen v samostatné nabídce, ačkoli finanční prostředky jsou odepsány od obecného účtu vašeho účtu. Kdo neví, iCloud je cloudová služba pro ukládání záloh, fotografií, dat z aplikací a dalších důvěrných informací. Díky této technologii můžete synchronizovat jakékoli informace z jednoho iPhone do jiného nebo jakéhokoli jiného zařízení Apple několika kliknutími, obnovit zálohy a rychle přenášet fotografie „Air“.

Chcete.li spravovat předplatné společnosti ICloud, budete muset jít do samostatné sekce. Děláme to takto:

 • Přejděte na „Nastavení“ vašeho iPhone a klikněte na kartu s vaším účtem;
 • Dále klikněte na položku iCloud a klikněte na kartu „Správa úložiště“;
 • Zde vám systém ukáže, kolik volného prostoru máte v iCloud, kolik GB vám poskytne pro ukládání informací a také jaké předplatné jsou aktuálně aktivovány;
 • Pokud není žádná z předplatných, pak bude karta „Zvýšení“ vedle úložného bodu ICLOD aktivní a kliknutím na něj si můžete vybrat tarifní plán. Pokud v době prohlížení v této nabídce bude aktivován určitý tarif, můžete jej vypnout a také přejít do této sekce.

Co jiného je nutné vědět o předplatném?

Vědět, že předplatné na jednotku iCloud se nezobrazí v celkovém seznamu předplatného. Je možné jej spravovat pouze v samostatné nabídce.

 • Pokud máte iPhone nebo iPad, přejděte na „Nastavení“, najděte Apple ID a poté vyhledejte položku iCloud. Otevřete jej a najděte „správu úložiště“ a poté klikněte na „Změnit plán úložiště“.
 • Najděte „Nastavení systému“ na MacBook, poté přejděte na položku iCloud, klikněte na „Správa“ a poté najdete bod „Změnit plán úložiště“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS