Jak vložit inteligentní kartu do televize

Jak funguje modul CAM

Modul SAM pro televizi je jednoduchý počítač, který vám umožní dekódovat proud videa a koordinovat jej pomocí televizního signálního systému. Modul je nainstalován ve slotu pro přijímač SI. pokud má televizor vybudovaný tuner, pak tam bude také požadovaný slot.

Pro zobrazení placených kanálů konkrétního poskytovatele je v modulu umístěna přístupová karta (inteligentní karta), který má jedinečné číslo a obsahuje informace o předplatném, dostupných kanálech, čase prohlížení a klíč k dekódování kanálů. Informace na mapě jsou vzdáleně aktualizovány samotným operátorem. Jednoduše řečeno, taková karta umožňuje poskytovateli ovládat stupeň přístupu k šifrovaným televizním kanálům pro každého předplatitele: Vestavěný digitální tuner čte přístupové kódy z vaší chytré karty a dekóduje všechny kanály v souladu s vaším tarifem. Každý poskytovatel se snaží zabránit nelegálnímu prohlížení jeho kanálů. Někteří spojují inteligentní kartu k jedinečnému číslu každé sady zařízení (předpona nebo modul), jiní zakazují použití vícekanálových modulů samotné, jiné implementují sady vlastního povinného vybavení (MT, trikolor atd. D.).

Self.registrace

Zařízení MTS si můžete koupit u různých maloobchodníků. V tomto případě není registrace satelitní televize na papíře prováděna, ale bez ní nemůžete začít pracovat. Společnost nabízí novému předplatiteli, aby se na webu nezávisle zaregistroval prostřednictvím speciální formuláře. Chcete.li to provést, přejděte na https: // lk.UG.MTS.RU/#/satellite_testview a vyplňte pole následovně:

 • CELÉ JMÉNO;
 • Datum narození;
 • Data pasu;
 • Uživatelská adresa (registrace jako v pasu);
 • Adresa, kde bude zařízení použito;
 • Číslo inteligentní karty;
 • ID zařízení;
 • Telefon pro komunikaci s předplatitelem.

Důležité! Po vyplnění dat na zadaném telefonu přijde SMS s přístupovým kódem, který je zadán do pole stejného názvu. Pokud je vše provedeno správně, pak po aktivaci přijde SMS s osobním účtem, registrace se v tomto případě zvažuje.

Výhody a nevýhody takového řešení

Používání chytrých karet umožňuje používat následující výhody:

vložit, inteligentní, kartu, televize
 • Divák samostatně vybírá společnost společnosti a seznam televizních kanálů, které je pro něj zájmu. V případě potřeby může jít do jiných vysílacích balíčků.
 • Klient může snadno připojit nebo vypnout kanály z předplacené sady.
 • Ve většině případů jsou k dispozici pravidelné přenosové programy.
 • Uživatel je k dispozici vysoké vysílání. Získá přístup k prohlížení ozubených kol, kvalitě obrázku nebo zvuku, který splňuje nejvyšší standardy.

Nevýhody zahrnují skutečnost, že při připojení, i když jen zřídka, mohou nastat problémy.

Život

Je snadné do přijímače správně vložit trikolorickou kartu, ale nejedná se vždy o záruku provozu zařízení. Všechno má datum vypršení platnosti a vybavení trikolu není výjimkou. Životnost karty podmíněného přístupu je 3 roky. Tato pracovní omezení neznamenají, že po uplynutí vypršení okamžitě selže, ale k tomu může dojít kdykoli.

Výměna inteligentních trikolorových karet se provádí na odvolání předplatitele na oficiální úřad nebo na oficiální prodejce. Pro opakování musíte mít s vámi všechny informace o uživateli, stejně jako pas, stejně jako pas. Tato služba je navíc poskytována pouze oficiálním vlastníkem. osobě, která je uvedena ve smlouvě.

Rada! Výroba nové karty trvá měsíc, takže se nedoporučuje počkat, až se zkazí, protože služby bude vypracovat pouze po poměrně dlouhé době.

Co to je?

Smart Card Tricolor se jinak nazývá modul podmíněného přístupu. Ve skutečnosti se jedná o plastovou kartu s postaveným mikročipem, který obsahuje informace identifikující konkrétního klienta společnosti. Je to díky tomuto zařízení, že přijímač ví, které předplatné je aktivní u předplatitele a které kanály by měly být zpožděny.

Mapa Tricolor má jedinečné identifikační číslo (ID). Používá se k přístupu k osobnímu účtu na webových stránkách operátora a také při kontaktu s službou podpory klientů. ID také platí za služby.

Rada. Po zakoupení vybavení se doporučuje identifikátor uvedený na inteligentní kartě. Předplatitel bude pravidelně potřebovat tyto informace nutně.

Účel slotu CI v televizi

Slot CI je navržen tak, aby sledoval placené televizní kanály. Zkratka CI znamená rozhraní Comon. Tato integrace je navržena tak, aby propojila různé moduly vačky k televizi. V moderních televizních recepcích, Samsung, Sony, LG, Philips a další již mají stavěný tuner a podporu pro nové standardní moduly.

Umístění karty CI. zadní panel televize. K podpoře běžného modulu interais je zapotřebí slot. Uživatel může výrazně rozšířit možnosti nejen prohlížení, ale také zachovat placené kanály. Podpora CI v televizi má mnoho výhod.

 • Mít CI, nemusíte kupovat přijímač. Signál do vaší televize zadá přístupovou kartu.
 • Získáte přístup k jakýmkoli televizním kanálům, dokonce i placeným nebo kódovaným.
 • Modul je snadno nainstalován, nemusíte položit další zapojení. Absence vodičů eliminuje výskyt rušení.
 • Televizní programy lze sledovat v kvalitě HD bez použití dalších zařízení.
 • Připojení slotu je snadné udělat samostatně, bude to vyžadovat minimální úsilí.
 • Ovládejte model Samsung, Phillips TV nebo jakéhokoli jiného, ​​možná pomocí jednoho dálkového ovládání.

Úprava karet

Postupná změna v kartách a jejich vedoucí k moderním požadavkům je zcela přirozený proces, kterému nelze zabránit. Výsledkem je, že operátor má několik různých současně fungujících karet určitého typu, které stejně úspěšně umožňují uživatelům sledovat jejich oblíbené kanály.

vložit, inteligentní, kartu, televize

V roce 2022 si předplatitelé mohou koupit 2 hlavní typy karet:

Posledně jmenované se příznivě liší od prvního vyššího stupně ochrany, takže ti, kteří čelí náhlému rozpadu staré karty.

Instrukce k instalaci

Před vložením karty si přečtěte informace, které jsou na ní zapsány, přepište na ni dostupné kódy. Vyzvedněte modul a otočte titulní stranu. Vložte ji podél natažené šipky. Čip by měl být nahoře. Ujistěte se, že se posadila až do konce, jinak nebude žádný kontakt. Udělejte všechno velmi pečlivě, bez poškození čipu. Nainstalujte modul do slotu a ujistěte se, že existuje kontakt. Aktivujte vyhledávání kanálů a viz.

Pokud zařízení nefunguje nebo se na obrazovce objeví chyba, opakujte instalaci znovu. Důvodem odmítnutí může být znečištění čipu. Eliminovat problém může být otřen alkoholovým roztokem.

Nainstalovali jste se na přijímači, ale obrázek se nikdy neobjevil. Nejprve zkontrolujte, zda jste udělali vše správně, a pak se to pokuste restartovat. Problémy s připojením prostřednictvím přijímače mohou nastat také v důsledku selhání v jeho softwaru. Pak je nutné resetovat nastavení do továrny a poté znovu provést všechna nastavení kanálů.

V případě poškození desky nebo selhání zařízení kontaktujte specialisty ve středisku servisního střediska. Chraňte se před těmito potížemi, znovu se nekrývejte modul, nedovolte poškození a znečištění.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS