Jak vložit vyzváněcí tón do kontaktu Samsung Galaxy

Jak nastavit vlastní melodii ke kontaktu v aplikaci Samsung

Nastavení personalizovaných vyzváněcích tónů pro kontakty v telefonu. jeden ze způsobů, jak si telefon přizpůsobit a zpříjemnit. Pokud u kontaktu nastavíte určitý zvuk, můžete vždy zjistit, kdo vám volá, aniž byste se podívali na obrazovku. Je to docela praktické z mnoha důvodů. Například nechcete být rozptylováni obrazovkou telefonu, když jste zaneprázdněni, ale jste vždy připraveni zvednout telefon, když vám volá určitá osoba. Souhlasím. je to výhodné.

Skořápka OneUI od společnosti Samsung má poměrně širokou škálu možností přizpůsobení, zdá se, že si můžete přizpůsobit téměř cokoli. Jedním z problémů velkých krytů, jako je ten od společnosti Samsung, je, že není vždy snadné najít nastavení. Někdy si říkáte, kdo takové rozhraní navrhl a jak se s ním pracuje. V tomto článku vám řeknu, jak můžete nastavit vyzváněcí tón kontaktu na Samsungu.

Jak nastavit melodii na kontakt Samsung Galaxy

Někdy je čas nebo jste prostě líní podívat se na obrazovku chytrého telefonu, abyste zjistili, kdo volá, a sami se rozhodli, zda hovor přijmete, nebo ho budete ignorovat. Řešením je použít chytré hodinky nebo fitness náramek, který dokáže zobrazit jméno volajícího, ale co když je nemáte?? Jednou z možností je nastavit osobní vyzváněcí tón, který bude spojen s volajícím. Jak tedy nastavit melodii na kontaktu Samsung A52 a učinit příchozí hovory účastníkům rozpoznatelnějšími, aniž byste se podívali na obrazovku mobilního zařízení??

Otevřete seznam všech nainstalovaných aplikací, spusťte aplikaci Kontakty a klikněte na jméno účastníka, kterému chcete přiřadit osobní vyzvánění.

V otevřeném profilu klikněte na „Změnit“ a v okně nastavení vyberte možnost „Rozšířit“.

Zobrazí se seznam pokročilých nastavení, mezi nimiž vybereme sekci „Vyzváněcí tón“ a po povolení přístupu aplikace Kontakty k fotografiím, multimédiím a souborům v zařízení můžeme vybrat předinstalovaný vyzváněcí tón nebo zvolit vlastní, stažený do telefonu.

Je třeba poznamenat, že možnost přiřazení osobních melodií je k dispozici pouze v případě, že je kontakt uložen v paměti smartphonu. V opačném případě, pokud je uložen na kartě SIM, nebude v profilu pokročilá nabídka k dispozici.

Jak vložit vlastní vyzváněcí tón do kontaktu v zařízení Samsung a50

Ve smartphonu Samsung a 50 můžete ke konkrétním kontaktům v adresáři přidat různé melodie, pouze kontakt musí být nutně uložen v telefonu, nikoli na SIM kartě.

Nyní na začátku práce vyberte v hlavní nabídce položku „Kontakty“ a ze seznamu kontaktů musíte vybrat osobu, pro kterou chceme vložit samostatné vyzvánění.

V dolní části se zobrazí symbol tužky „Změnit“. klikněte na něj. Poté přejděte dolů na obrazovku a vyberte možnost „Rozbalit“.

Přejděte znovu dolů na položku „Ringtone“ a stiskněte vodorovné tři tečky. Nebudu dále popisovat.

Další postup je již popsán výše. Postupujte přesně tak, jak jste uvedli v části výše, a určitě budete v pořádku.

Jak nastavit vyzváněcí tón na zařízení Samsung a32 nebo kontakt a budík

Rozhodli jste se, že váš Samsung a32 bude jedinečný. Ano, můžete do něj nainstalovat mnoho věcí, které mu dodají jedinečnost.

Jednou z takových proměn, kterou si Samsung a32 může dovolit, je melodie. Můžete nastavit melodii pro vyzvánění, kontakt a budík.

Pouze pokud chcete svůj vlastní, musíte si ho předtím stáhnout. Naštěstí to není problém a můžete rychle najít vyzvánění podle svých představ.

Samsung a32 má samozřejmě mnoho vestavěných vyzváněcích tónů. Jsou docela dobré, ale většina lidí raději používá vlastní.

Ještě jedna poznámka, před voláním můžete také na smartphonu říct, kdo volá, a převzít jméno z telefonního seznamu.

vložit, vyzváněcí, kontaktu, samsung

Ale teď se nenechme rozptylovat nádhernými, ale pro naše téma nepodstatnými funkcemi a pojďme k věci.

[info]V Samsungu A32 můžete kromě melodie na kontaktu povolit funkci nejen telefon říká, kdo volá, ale také číst zprávy. Velmi pohodlné. zde je návod, jak to udělat.[/info]

Začněme vkládat melodii do zvonícího kontaktu. Prvním krokem je vyhledání v telefonním seznamu.

Tam najdeme kontakt, na který vložíme hudbu nebo píseň. Najdete ji, vyberete a klepnete na ni.

Poté se zobrazí tři ikony. Zajímá nás poslední, čtvrtý, pokud počítáte zleva doprava. Klepněte na něj.

Nyní se podívejte na „tužku“ úplně dole. Jedná se o ikonu, která vždy zobrazuje možnost změny nebo úpravy. Klikněte na.

Dalším krokem je možnost „Rozbalit“. Všimnete si ho, protože je velký a uprostřed obrazovky.

Poté pomalu otočte obrazovkou dolů, abyste nepřišli o vyzváněcí tón. Neudělal jsi to? Pak klepněte na položku.

Nyní doporučuji otevřít tuto možnost pomocí první ikony vlevo a vždy můžete říci, aby se otevřela, alespoň já to tak vždy dělám, aby se vás systém v budoucnu již na nic neptal.

POZNÁMKA: Je možné, že jste do zařízení nainstalovali aplikaci, ale ikona může být jiná.

Zobrazí se vám obrovská nabídka předinstalovaných vyzváněcích tónů, ale pokud si chcete nastavit vlastní, klikněte na znaménko plus „“ (vpravo) úplně nahoře.

Zde se nachází veškerá stažená hudba. Vyberte ji umístěním „ptáčka“. Po výběru se v horní části zobrazí tlačítko „Hotovo“.

To je vše. Gratulujeme. Nastavili jste si melodii ke kontaktu, a pokud ji chcete mít jako vyzváněcí tón, pak jsou zde tyto pokyny.

Také v názvu myslím, že jsem také napsal, jak nastavit budík, kdo má zájem, pak viz zde je instrukce. Hodně štěstí.

Jak stáhnout vyzváněcí tón do zařízení Samsung?

Chcete-li si stáhnout vyzváněcí tón z internetu, musíte nejprve přejít na některou ze specializovaných stránek, jako je ringon.pro, vyberte si skladbu, která se vám líbí, a stáhněte si ji do paměti smartphonu.

Poté můžete použít výše uvedené pokyny a přidat melodii jako hlavní, ale pokud chcete, aby stažené melodie byly ve stejném seznamu jako ty standardní, musíte provést několik akcí.

Otevřete „Moje soubory“ nebo jiného správce souborů, vyhledejte stažený soubor ve složce „Moje soubory\Paměť zařízení\Stažení“ a klepněte na něj.

V pravém horním rohu obrazovky klepněte na tečky a vyberte možnost „Kopírovat“ (nebo „Přenést“, pokud chcete, aby byl soubor odstraněn ze složky Stažené soubory, ale zůstal tam, kde ho chcete mít).

Přejděte do „Paměti zařízení“ a vyberte složku „Vyzváněcí tóny“ (pro nastavení jako vyzvánění) nebo „Oznámení“ (pro nastavení jako vyzvánění oznámení).

Stiskněte tlačítko „Hotovo“ a počkejte, dokud nebude dokončeno kopírování (nebo přenos) souboru do zadané složky.

Pátý způsob nastavení vlastního vyzvánění v telefonu Samsung Galaxy. závěr

V podstatě jsem poskytl plně funkční osvědčené metody a jen se dotknu některých nuancí.

Pokud máte nejnovější verze systému Android 8 Oreo a 9 Pie, nejsou mezi nimi žádné zvláštní rozdíly. Otevřete multimédia, přejděte dolů a vyberte možnost „Přidat vyzváněcí tón“.

Spuštění správce souborů. Vyberte požadovanou hudbu a ta se přidá do seznamu vyzváněcích tónů.

Kromě vyzváněcích tónů si můžete nastavit melodii k SMS a budíku. Velmi snadný způsob vytvoření 3 adresářů ve složce Média / zvuk.

Lze to provést prostřednictvím počítače nebo správce souborů již v telefonu. Pokud ji nemáte integrovanou, můžete si ji stáhnout z Play Marketu.

Ve složce „audio“ musíme vytvořit tři složky: „notifikace“, „vyzváněcí tóny“ a „alarmy“.

Po stažení souborů mp3 do příslušných složek budou viditelné v nastavení v nabídce telefonu (Nastavení zvuků).

Tady to máte. Doufám, že váš Samsung 2, j5, a6, j3, j4, a5, a7, j7, a50, a6, Samsung 8, j1, a8, j6, Samsung 3, a3, s8, a8, s9, j6, s6, a30, s7 je více přizpůsoben vašim přáním. Pro lepší pochopení se můžete podívat na video. Hodně štěstí.

Přidejte zpětnou vazbu nebo užitečný tip.

Smartphone Huawei P40 Pro s nejlepším fotoaparátem 2020. 2021. V žebříčku telefonů s fotoaparátem získal nový produkt rekordních 128 bodů a obsadil první místo.

Propagační telefon zdarma. Zdarma mobilní telefony, dotykové telefony a smartphony s klávesnicí od známých značek, jako je Samsung, iPhone, ale i málo známé značky.

Poskytováním recenzí pomáháte ostatním správně se rozhodnout. VÁŠ NÁZOR SE POČÍTÁ.

Přidat recenzi nebo tip.

Smartphone Huawei P40 Pro s nejlepším fotoaparátem 2020. 2021. V žebříčku telefonů s fotoaparátem získal nový produkt rekordních 128 bodů a obsadil první místo.

Propagační telefon zdarma. Zdarma mobilní telefony, dotykové telefony a smartphony od známých a značkových výrobců, jako je Samsung, iPhone atd.

Zanecháním recenze pomáháte ostatním správně se rozhodnout. VÁŠ NÁZOR SE POČÍTÁ.

Samozřejmě si můžete zvolit i vlastní vyzváněcí tón. Jak to udělat, už víte z první části článku.

Jediná poznámka: když změníte vyzváněcí tón kontaktu, nezapomeňte kliknout na tlačítko „Uložit“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS