Jak vrátit notebook společnosti Samsung k továrním nastavení

Seznam klávesových zkratek pro obnovení laptop tovární nastavení

Mnoho vlastníků notebooků vědí, že pokud je jejich mobilní asistent zakoupen od přednastaveného OS, pak v 90% případů na pevném disku je speciální oddíl pro ukládání obrazu operačního systému s ovladači a programy. Někdo odstraní tuto sekci najednou, aby bylo možné osvobodit místo a někdo ani neví o své existenci. A některé ji používají schůzkou. Zadejte nabídku obnovení může být v systému Windows, ale pokud systém letěl, jak být? Obnovte systém s horkými klávesami. Zde je můj malý seznam těchto klávesových zkratek.

Po zapnutí notebooku začneme horečku stisknout:

F3. MSI; F4. Samsung. Pod OS je možné prostřednictvím řešení pro obnovu Samsung III; F8. Fujitsu Siemens. Obecně platí, že často vám umožní dostat se na jiné notebooky (přes odstraňování problémů) v značkovém nástroji pro obnovu. F8. Toshiba F9. Asus; F10. Sony VAIO. V rámci operačního systému je možné prostřednictvím programu VAIO obnovy; F10. Bell Packard; F11. HP pavilon; F11. LG; F11. Lenovo ThinkPad. Altf10. Acer. Před zvolením v systému BIOS Disk-to-disk (D2D); CTRLF11. Dell Inspiron; F8 nebo F9. Dell XPS. Objednal jsem si. Klikněte na [ALT]. ROVER

Menu pro výběr značky Značka Značka se zaměřuje na tímto způsobem.

Prosím komplement. Často musíte komunikovat s notebooky a obnovit systém po přetaktování 🙂

P.S. Ano, a nezapomeňte, že obnovení systému na tovární nastavení (před těmito, když máte nový notebook z krabice)!

Laptop asus

Zapněte notebook a stiskněte tlačítko F2. Na displeji se zobrazí standardní nabídka BIOS, kde musíte vypnout možnost booster booster. Ovlivňuje rychlost stahování a nainstalován ve výchozím nastavení.

Chcete-li tuto možnost zakázat, proveďte následující kroky: Otevřete kartu Boot, pak „Boost Booster“ a klikněte na „Zakázáno“. Uložte zadané nastavení („Uložit změny a ukončit“). Počkejte na automatický restart počítače a vypněte jej.

Při příštím zapnutí přístroje stiskněte tlačítko F9, čímž voláte nástroj pro obnovu, který připraví data pro obnovení. Potvrďte požadavek na resetovací parametry, po které aplikace nezávisle odstraní soubory dat a uživatelů a automaticky resetují okna.

POZOR: Během restaurování musí zařízení poskytnout trvalé připojení k síti. Při provádění operace se notebook několikrát restartuje.

Hp laptop

Odpojte externí média předem (flash disky a t.D.).

Když zapnete, stiskněte tlačítko F11. Displej otevře nástroj pro rolování zpětného uživatele. Pokud nefunguje, můžete jej spustit a ve standardním režimu. stačí jej najít v seznamu předinstalovaných aplikací.

Laptop Acer

Během načítání, upněte klávesu Alt, zatímco zároveň kliknete na F10. Zobrazí se dialogové okno Požadavky na heslo. Pokud poprvé provádíte OS Rollback, standardní heslo je 000000. Dále vyberte možnost Tovární nastavení.

vrátit, notebook, samsung, továrním

Druhý způsob, jak resetovat Acer na počáteční parametry. ve standardním menu systému Windows, vyhledejte nástroj pro správu ERECOVERY a vyberte možnost Obnovit. Poté se systém vrátí nezávisle.

Laptop Samsung

Během zatížení zařízení několikrát stiskněte tlačítko F4. Alternativa. Vyhledejte řešení obnovy do seznamu programů v seznamu programů.

Po spuštění nástroje vyberte možnost „Obnovit“, pak „Plné obnovení“. Potom je třeba vybrat bod obnovení. stát vrátit počítač.

Pro tovární nastavení. to je položka „Počítačový výchozí stav“. Souhlasím s nástrojem Návrh pro restart zařízení. Poté postupujte podle pokynů k úplnému obnovení parametrů. Chcete-li dokončit proces rollback, restartujte zařízení.

Notebook toshiba

Když je notebook vypnutý, podržte tlačítko 0 (ne na horní řadě čísel a vpravo, na číslovém bloku). Pak zapněte počítač a počkejte na zvukový signál. Klíč 0 lze vydat.

Postupujte podle pokynů programu, dokud nebude systém zcela obnoven.

Notebook Sony

Během spuštění počítače několikrát stiskněte tlačítko F10. Zobrazí se okno, kde musíte vybrat „Spuštění centra VAIO Recovery“.

Tato aplikace navrhne výběr: Obnovte celý systém nebo pouze disk C. Doporučuje se vybrat úplnou obnovu, protože „Clean“ OS bude mnohem lepší pracovat, než když obnovíte jednu sekci.

Stejně jako v jiných případech bude nástroj splňovat vše na jejich vlastní a uživatelské zásahy nebudou potřebovat.

Kromě výše popsaných metod je možné vrátit zařízení zpět do továrních parametrů pomocí dodatečně nainstalovaných nástrojů, které lze stáhnout ze stránek výrobce a tyto programy jsou funkční než standardní.

Pokračovat ve studiu tématu příběhu o návratu Acerův notebook do továrního nastavení. Tento postup můžete provést z pracovní okny (nástroj se nazývá „Správa obnovy Acer Recovery“) nebo prostřednictvím nástrojů pro obnovu.

S druhou možností pochopíme:

V systému Windows 8.1 Inteeis Recovery Utility Změny. Zde musíte vybrat sekci „Diagnostika“ pro výběr „Vrátit původní stav“. Objednávka návratnosti není kromě toho příliš odlišná, všechny kroky jsou podrobně popsány v ruštině, takže rychle pochopíte, jak se notebook Eysser vrátí do továrního nastavení.

Situace, kdy jsou parametry resetu nemožné

Pokud bylo zařízení dříve podrobeno přeinstalaci operačního systému, nebude možné obnovit nastavení. Vyjmutí verze systému Windows nainstalovaný výrobcem notebooků, uživatelé jsou odstraněni a skryté oddíl pevného disku, kde jsou umístěna data požadovaná pro obnovení.

Bohužel se jedná o problém nejen nezkušené uživatelé. Ve většině počítačových služeb, tzv. „Počítače opravy mistrů“ odstraní sekci obnovení.

Důvodem je jednoduchá. neochota pracovat a opravdu pochopit ve své specializaci. Nespěchejte, abyste utráceli peníze. pokud tovární operační systém stojí na notebooku, můžete obnovit parametry systému Windows bez odkazu do servisního střediska.

Stále existují další platné možnosti. například najít disk nebo obrázek s vratnou sekcí zaznamenanou na něm. Nejčastěji se nacházejí na torrenty.

Další způsob, jak přeinstalovat nejnovější verzi systému Windows. A poslední cesta: Na oficiálních stránkách výrobců, můžete někdy najít reklamy pro prodej disku s daty, které mají obnovit systém.

Pokud je verze OS na notebooku továrna, můžete nastavení obnovit jednoduchým způsobem. Jediný nuance. pro každou značku notebooku, akční algoritmus pro. Celkový postup pro obnovení tohoto:

 • Disk C bude vymazán uživatelskými soubory.
 • Bude formátování systémového oddílu disku a přeinstalace systému Windows. Není třeba znovu zadat kód Product.
 • Budou instalovány systémové ovladače a programy obsažené ve standardním balení.

Vrácení nastavení systému Windows není však všelie ze všech poruch zařízení. Toto řešení je vhodné pouze pro softwarové problémy.

Jak obnovit tovární nastavení pro Samsung Laptop

Dobrý den, přátelé! Najednou se dva z mých pracovních kolegů vypláchli s rodinami k odpočinku o víkendu a byl jsem nucen pracovat, a přesněji, požádali, aby se vrátili zpět do továrního nastavení Dva notebook Samsung, jeden notebook, jeden notebook, další relativně nový. Na starém notebooku Samsung obnoví tovární nastavení bude tovární nástroj Samsung Recovery řešení 5. Na novém notebooku bude obnovení továrního nastavení vytvářet vestavěný nástroj pro obnovu. Navrhuji to udělat společně a nebudu nudné, a informace budou pro vás užitečné, připojit se!

Postup Obnova tovární nastavení Laptop Samsung. Docela jednoduché a zvládnete to, aniž byste se uchýlili k některým odborníkům, jediná věc, kterou potřebujete, je postarat se o vaše data, zkopírovat je například na přenosný winchester usb. Kopírování souborů do dodatečné části pevného disku nepomůže, ve většině případů bude dána stav pevného disku do továrny, tedy v době nákupu. Co to znamená? Pokud jste po zakoupení notebooku vytvořili další sekce, všechny budou odstraněny spolu s daty.

Například jste si ho koupili notebook, zapnutý a viděl na IT Jednou sekcí (C 🙂 S nainstalovaným operačním systémem, přirozeně jste chtěli mít druhou sekci pro data a vytvořili jste ji ve samotném okně, což je velmi jednoduché, pak mu jmenoval dopis (D 🙂 nebo jiné, vložte všechny soubory, které potřebujete: hudba, filmy, dokumenty, fotografie a tak dále. Použili jsme notebookový rok, experimentovali s ním, abych ho představil, nastavili vše, co potřebujete a nepotřebují, pak se rozhodl vrátit tovární nastavení notebooku. Mnoho uživatelů si myslí, že po návratu do továrního nastavení zůstanou celé a odhlášené, vytvořené podle nich další sekce (D 🙂 nebo (E :). Ale nechte mě, když jste si koupili notebook, tato sekce nebyla! To je důvod, proč po návratu notebooku továrního nastavení bude tato sekce vymazána a zůstanete znovu jednu sekci (C 🙂 s Windows 7 nebo Windows 8. Ale ne všechno je tak tragické, v případě nového notebooku Samsung budou uloženy některá uživatelská data. Jaký druh? Přečtěte si článek na.

Po zkopírování všech vašich dat na jiná média obnovte tovární nastavení na novém notebooku Samsung. Zapněte notebook a často klikněte v počáteční fázi stahování na klíč F4. Otevře se počáteční okno programu.

Program pro obnovu. Kromě obnovy můžete vytvořit záložní kopii pevného disku na discích DVD a na přenosném pevném disku. Zpočátku si myslí, že chceme vytvářet disky zotavení nebo tovární obrázek na přenosném pevném disku USB, ale neměli jsme plánovat nic vytvořit, klepněte na tlačítko OK.

vrátit, notebook, samsung, továrním

Otevře se okno pro obnovení programu. Zálohování Nebudeme dělat, takže zvolíme položku zotavení.

Přátelé Pokud jste zkopírovali všechna potřebná data z notebooku, můžete bezpečně stisknout tlačítko pro obnovení a okamžitě spustit proces návratnosti do továrního nastavení. Pro zbytek vám ukážu, že zde můžete ještě konfigurovat.

Nejdříve zvolte nejčasnější bod obnovy, většina uživatelů nikdy neudělá obrazy zotavení, tolik v tomto okně bude mít pouze jeden bod obnovy.

Před stisknutím tlačítka Obnovit. Vidíme více parametrů, které mohou být zahrnuty při obnově, některé z nich nejsou. Nižší rolování dolů.

Parametry sekce. Při nastavení oddílu se všechna data ze všech disků vyzkoušela, aby to zapnuto a vypnuli, je stále při obnově továrního nastavení, jsem odstranil další oddíly na pevném disku a zůstal jeden disk (C :). Pokuste se experimentovat vás, článek přidá.

Hlavní parametry. Označujeme všechny potřebné složky, jehož obsah musíte při obnově tovární nastavení uložit. Podrobnější nastavení je v pokročilých parametrech.

Obecně platí, že velmi podrobný popis toho, co nástroj pro obnovu může být v nápovědě, můžete si přečíst vše před obnovením.

Zotavení. Zahájit obnovu? Všechna data na disku C: budou vymazány. Push yes. Po 40 minutách se náš první notebook ukázal továrnímu stavu.

Samsung Recovery Solution 5 je nainstalován na druhém notebooku. Samotný proces obnovy se od předchozích odehrává hodně. Také při načítání klikněte f4.

Pokud se rozhodnete ve druhém okně, které se zobrazí, obecná restaurování ,

Pak budou obnoveny pouze základní systémové systémové systémové systémy Windows, většina chyb, virů a problémů, zůstanete po takovém obnovení.

Proto se vrátíme do předchozího okna a vyberte si úplnou obnovu.

Lenovo

„Recovery systému“ v menu Lenovo Download

„Obnovit ze zdrojového zálohování“ v nástroji Lenovo

 • Restartujte zařízení a ihned po zapnutí klepněte na tlačítko „F10“.
 • V okně, které se zobrazí, vyberte možnost „Spuštění centra obnovení VAIO“. Stejně jako v Lenovo, tady se provádí šipkami a „ENTER“.
 • Je pozoruhodné, že existuje několik možností zde. „Obnovit disk z:“ (změny ovlivní pouze disk c), „plně obnoví systém“ (vše) a „Uložení dat“) bude odstraněna). Nejdříve byste měli použít nejnovější možnost, pak první (s diskem C), pak druhá. Stačí zvolit požadovanou možnost v levém podokně a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Toshiba

Majitelé těchto zařízení je třeba provést zde:

„Odstraňování problémů s počítačem“ na toshiba

 • Vyberte uživatele a zadejte heslo, pokud to potřebujete. Heslo je stejné, které používáte k přihlášení.
 • A poté vyberte možnost „Toshiba HDD Recovery Program“. Může se také nazývat „Toshiba Recovery Wizard“.
 • Postupujte podle pokynů programu.
 • Po zapnutí stiskněte „F11“. Dále přejděte na blok „diagnostika“ a vyberte „Správce obnovení“.
 • Dále uvidíte možné možnosti vašich akcí. Potřebujete sekci „I naléhavě potřebujete pomoc“ a druhou verzi v něm.

„Systém obnovení“ v manažerském zotavení na HP

 • Postupujte podle značky vedle „Obnovit bez vytvoření zálohy“ a klepněte na tlačítko „Další“.
 • Nakonec zůstane trochu čekat a klikněte na „Ready“. Počítač bude restartovat a bude připraven k práci.

Pro to, co musíte systém upustit

V počítači se velmi často objevují kritické problémy:

 • Viry pronikají systém a dokonce i po odstranění obránce nechte stopy ve formě poškozených souborů, knihoven a t. P.;
 • Uživatel nastavuje mnoho programů, které se navzájem zasahují, a nepředstavuje, jak se zbavit jednoho z nich, protože některé prvky zůstávají v registru;
 • OS byl znovu nainstalován, ale neúspěšně, takže začíná po. A není známo, že v něm může být odstraněno;
 • BIOS vyžaduje heslo, které uživatel neví;
 • BIOS se snažil nastavit a poté, co počítač začal pracovat špatně.

Ve všech těchto případech zůstává nic, jak se pokusit obnovit notebook do továrního nastavení.

Lenovo notebooky: Návrat do původního stavu továrního nastavení

Téměř všechny Lenovo značky notebooky jsou vybaveny speciálním tlačítkem, který je navržen tak, aby aktivoval reset nastavení. Na tomto tlačítku zobrazila zakřivenou šipku. Je umístěn buď v blízkosti elektrického tlačítka, nebo ze strany případu. Klíč obnovení je stisknuto jako prst jako obvyklý klíč na klávesnici notebooku, a je stisknuto pomocí jehly.

2 Svorka jehly (klikněte a neuvolníte) Nastavení nastavení na několik sekund. Pokud na notebooku Lenovo neexistuje žádné resetování, stiskněte klávesu „F11“ (a neuvolte) na klávesnici, když je notebook zapnutý;

3 Po tomto se notebook zapne a na obrazovce se zobrazí možnosti spouštění systému;

4 Vyberte „Lenovo Factory Recovery“ nebo „System Recovery“ v závislosti na tom, které menu se zobrazí na obrazovce.

BIOS Enationing techniky umožňují vyrovnat se s problémem bez kontaktování specialistů třetích stran. Nejčastěji je otázka vyřešena během několika minut, z nichž většina bude vynaložena na demontáž a montáž notebooku.

Pokud však žádný ze způsobů nepomohl resetovat heslo, obnovit schopnost nezávisle změnit nastavení, která se stále musí obrátit na mistry.

Je možné, že v tomto případě je zařízení chráněno pomocí samostatného ne-těkavého čipu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS