Jak vrátit vzdálené fotografie z telefonu Android

Jak obnovit vzdálené fotografie a další data

Nemohu tolerovat paměťové karty. I když můj smartphone nemá dostatek místa, lépe odstranit část dat, ale ne přejezd do externího disku. Nejen, že paměťové karty ve 100% případů práce pomalejší vestavěný úložiště, protože jejich výrobci používají méně dokonalé normy, takže jsou také docela často selhávají s tím s čímkoliv, zbavíme vás akumulované informace. Ale všechny dobrovolné vymazání údajů není nejlepším způsobem. Na konci spolu s zbytečnou struskou můžete snadno odstranit a velmi cenné informace. Ale může být obnoveno a to se těší.

Můžete obnovit vzdálené fotografie několika způsoby

Nejčastěji uživatelé, kteří chtějí osvobodit místo v úložišti svého smartphonu, odstranit fotografie. Ne žádosti, které lze stáhnout ze služby Google Play kdykoliv, a fotografie, které nejsou prostě obnovit. Přinejmenším pokud mluvíme o zaměstnance Androidu, který v případě existenci, pak pracovat s řadou vážných rezervací.

Obnovení počítače

Tento postup můžete implementovat pomocí speciálního počítačového softwaru. Připojení mobilního zařízení se provádí v tomto případě přes USB kabel.

Povinná podmínka. režim USB-ladění by měl být vždy aktivován.

Program CHECUUVA

Velkým plusem toho je, že pro použití nevyžadují kořenová práva na telefonu nebo tabletu.

  Nejdříve si stáhněte program na tomto odkazu a nainstalujte, stejně jako všechny ostatní. Na oficiálních stránkách uvidíte, že existují placené i bezplatné verze. Jsme docela svobodní.

7-datový program pro obnovu Android

 • Nejprve stáhněte program z webových stránek vývojáře a nainstalujte jej.
 • Po instalaci musíte provést stejné akce pro aktivaci režimu Tab jako v případě recUva.
 • Poté připojte zařízení k počítači a klikněte na další ».
 • V okně, které se zobrazí, musíte vybrat typ jednotky pro obnovu. Můžete zadat vnitřní paměťovou a paměťovou kartu.
 • Poté klikněte na tlačítko Další „a proces skenování začne.
 • Po dokončení skenování bude program zadat zprávu s fotografiemi, které lze obnovit.
 • Vyberte požadované a určete místo, kde je uložte na Android.

Program obnovy dat Android

Další nástroj pro zotavení a další data.

 • Nejdříve je třeba stáhnout instalační balíček z oficiálního webu vývojáře. Program je však zaplacen, je zde zkouška, bezplatná verze pro Windows i Mac.
 • Po stažení a instalaci musíte zařízení nakonfigurovat. Jdi do nastavení“. Vyberte „O telefonu“. Další „Informace o verzích“.
 • V nabídce se otevře, musíte hladce 7krát na „montážní číslo“. Po této manipulaci se v nabídce zobrazí nová sekce „pro vývojáře“ (stojí za zmínku, že na některých zařízeních Android a verze je tato sekce již zpočátku k dispozici a není nutná žádná manipulace).
 • Nyní připojte zařízení Android k počítači a přesuňte jej do režimu ladění výběrem „USB ladění“.
 • Nyní v běžícím nástroji v počítači klepněte na tlačítko „Další“.
 • V okně, které se zobrazí, musíte zadat typ obnovitelných informací. Abyste mohli obnovit fotografie, musíte zaškrtnout vedle položky „Galerie“.
 • Dále, v okně, které se otevře, vyberte možnost „Skenovat pro vzdálené soubory“ (Skenovat vzdálené soubory).
 • Začíná proces skenování. Po jeho dokončení se zobrazí okno, ve kterém se zobrazí nalezené soubory nalezené pro obnovení.
 • Vyberte snímky Chcete-li obnovit a použijte tlačítko „Obnovit“.

Jak obnovit fotografie pomocí aplikace

Pokud se notebook nepodařilo rozpoznat mobilní zařízení, obnovit fotografie z interní paměti telefonu, pomůže speciálním mobilním nástrojům. Jeden z nejslavnějších prostředků. Diskdigger. Jeho pracovníka stolního počítače umožňuje obnovit soubory z flash disku, pevného disku a dalších médií, ale mobilní verzi najdete pouze mobilní verzi na Android. Stáhněte si nástroj ze služby Google Play.

Najít fotky s diskDiggerem

Práce v aplikaci je intuitivní a jednoduchá, takže v nezkušeném uživateli nebude žádné zvláštní potíže. Podívejme se však na krok za krokem, stejně jako s ním, můžete vrátit ztracené mediální soubory.

vrátit, vzdálené, fotografie, telefonu, android
 • Nejprve otevřete herní trh a nainstalujte diskDigger.
 • Klikněte na tlačítko „Start Easy Image Hledat“ a povolit přístup k datům.
 • Diskdigger bude skenovat paměť zařízení a uveďte všechny nálezy.
 • Zaškrtněte požadované položky a klepněte na tlačítko „Obnovit“.
 • Vyberte, kam chcete odeslat obnovené objekty.

Upozorňujeme, že Diskdigger neví, jak začít hledat fotografie na Android bez otevřených kořenových práv. Pokud nevíte, jak získat pravomoci administrátora, je lepší se obnovit přes počítač.

Jak vrátit fotografie z nedávno vzdálené

Nicméně, vrátit všechna data zcela není zcela vyžadována. Mnohem důležitější, například obnovit vzdálené fotografie na Android. To dělá to mnohem jednodušší než zálohování roll od společnosti Google Drive od nuly. I přes skutečnost, že vzdálené fotografie a nahrávání videa jsou navzájem získány dvěma způsoby.

Nejprve zkuste obnovit vzdálené snímky z alba „Nedávno vzdálené“:

Obnovit fotografie z nedávno vzdáleného může být do 30 dnů

Jak stáhnout fotografie z „Google Fotka“

Druhou cestou je obnovení fotografií z „Google Fotka“. Tato služba je nainstalována ve výchozím nastavení téměř všech smartphonů a s největší pravděpodobností využívá automatické hodnoty z krabice. Proto se ujistěte, že zkontrolujte:

Photo Fotka ukládá vše a umožňuje vám také stáhnout vše

Úvodní fotografie a video ve fotkách Google mohou být zahrnuty jako optimalizované, tj. Kvalita komprimovaného a zdroje. Druhý bude vyplnit dostupný prostor výrazně rychleji.

Zvažte však, že s největší pravděpodobností standardně „Google Foto“ načte své fotografie do mraku v mírně komprimovaném, i když vysoká kvalita. Proto nestojí za to počítání skutečnosti, že se k vám vrátí v původní podobě se stejným rozlišením. Budou stále dost dobré a podrobně je prostě obdivovat, ale sotva se zvednou k úpravě.

Růst popularity smartphonů vedl k tomu, že za posledních deset let změnily za uznání. Vzpomeňte si, proč to všechno začalo? Smartphony ošetřené opatrností a neriskuli je, aby si je koupili, majitelé takových zařízení byly odlišeny od davu těch, kteří používali placholky, a nebylo možné použít první zařízení bez stylu. A v prvních smartphonech to bylo nereálné porozumět bez instrukcí balené v krabici. Nyní jsou chytré telefony i u dětí, a pochopit, jak to funguje, nebude fungovat. Všechno se provádí narození a tipy na obrazovce. Rozhodli jsme se věnovat pozornost tomu, co jsou vlastnosti smartphonů: Co jsme zvyklí a dokonce přestali překvapit. Posaďte se pohodlně, bude to zajímavé!

Vzhledem k tomu, že míra dolaru v Rusku uplynula po sto, více než dva týdny uplynulo. Samozřejmě, nejprve se dotkl ceny smartphonů. Některé loni vlajky jsou nyní dražší než v roce 2021, na začátku. Zdá se, že nyní je čas utáhnout pás a koupit použité zařízení místo nového telefonu. Všechno však není tak jednoznačné, protože existuje také vysoká poptávka po takových produktech již existujících nebezpečí nákupu použitých smartphonů. V článku budeme analyzovat všechny výhody a nevýhody akvizice smartphonů s rukama a odpovědět na otázku. Jaký smartphone nyní kupuje: použitý nebo nový.

V moderním světě má téměř každý uživatel potřebu mikrofonu na PC. Ve stejné době, ne každý je připraven utratit peníze a koupit profesionální zařízení pro tyto úkoly s více či méně zdravým zvukem. Problém je typicky řešen pomocí sluchátek s headsetem, ale někdy nemohou být po ruce. V takové situaci, smartphone na základě Androidu přijde na záchranu. Ano, málo lidí ví, že z telefonu můžete vytvořit mikrofon pro počítač, ale těžit z takového čipu nad střechou.

Dobrý večer. Dnes jsem bez humoru, moje hlava bolí a téma je vážné. Vážení redaktoři, vy (no, alespoň někdo) se pokusil obnovit data v telefonu po resetování tovární nastavení s ULTDATA? A jako výsledek? A recenze v playmarketu sledoval? Není to explicitně napsané pod nejhoršími recenzemi společnosti na distributora webových stránek společnosti, ale v místě Googlovsk? Vřele doporučuji hledat.

Udpending z komentářů: Diskdigger App

V komentáři v rámci této publikace a na fóru 4PDA doporučují aplikaci Diskdigger aplikace. Spousta komentářů svědčí o úspěšné obnovení dat s ním. Na rozdíl od výše uvedených aplikací není diskDigger nutné instalovat do počítače, stačí jej stáhnout na smartphonu nebo tabletu se službou Google Play. Nicméně, Diskdigger má omezení. Za prvé, bezplatná verze najde pouze foto a video soubory. Za druhé, aplikace nefunguje se všemi gadgety Android. S každou aktualizací se však přidávají i starší zařízení.

vrátit, vzdálené, fotografie, telefonu, android

Jak vidíte, vymazání souborů, a to i z vnitřní paměti smartphonu vždy neznamená svou konečnou ztrátu: popsali jsme docela cenově dostupné způsoby obnovení fotografií a dokumentů. Dokonce i placené služby bohužel nemohou poskytnout úplnou záruku, že data budou schopna „vytáhnout“. Proto nezapomeňte provést záložní kopie důležitých souborů na PC, externí média nebo „mraky“, a nechat tuto instrukci do extrémního případu.

Jak obnovit vzdálené fotografie na Android

První metoda je nejúčinnější. Je obnovit vzdálené fotografie z telefonu pomocí speciální Tenorshare UltData pro Android Utility. To vám umožní vrátit fotografie, i když je odstraníte z složky „Remote“.

Můžete obnovit spíše širokou škálu dat, ne jen fotka

Bez ladění USB nebude pracovat

Požadovaná oprávnění distribuujte přímo na telefonu

Vyberte fotografie, které chcete obnovit

 • Vyberte data, která chcete obnovit, a potvrdit spuštění nástroje na smartphonu;
 • Počkejte, až nástroj najde vzdálené data a poté vyberte požadovanou a klikněte na „Obnovit“.

UltData pro Android Utility je velmi univerzální. To vám umožní obnovit vzdálené fotografie v Android a vrátit rozvíz, zprávy, mediální investice, historii hovorů, videozáznamy, zvukové zprávy, dokumenty. Mimochodem, takže můžete dokonce obnovit vzdálené fotografie WhatsApp na Android. Pravda, uvažujme, že čím více času uplynulo od odstranění, tím obtížnější je tato data obnovena.

Jednoduché obnovení nedávno vzdálených fotografií

Chcete-li začít. o nejjednodušších metodách obnovení vzdálených fotografií z telefonu Android, které mnozí začínají uživatelé zapomenout nebo nevědí, ne vždy pomáhají, ale mohou pracovat. Pro start, dvě velmi jednoduché položky.

 • Když provádíme fotografie na Android, je uložen do interní paměti telefonu nebo na paměťovou kartu ve složce DCIM.
 • Nejčastěji, obyčejný uživatel prohledá fotografie a odstraní je nepoužívají manažery souborů, ale v vestavěných aplikacích „Galerie“ nebo „Foto“ (photo foto).
 • Při použití fotografií Google jsou snímky obvykle synchronizovány s účtem Google, který je automaticky načten na internetu a uloženo nejen v zařízení. Uživatel neví o synchronizaci.
 • Mnoho aplikací Cloud Service (Onedrive, Yandex.Disk a další) Při instalaci se navrhuje povolit synchronizaci fotografií a po jednorázovém zařazení je vždy vyloženo do zataženo.

A teď o tom, jak nám může pomoci obnovit dálkové ovládání

Možná, že metody uvedené v této části výuky budou pro někoho zřejmé, ale v mých zkušenostech, mnoho mnoho lidí na ně.

Dejte pozor, že fotografie na Androidu se automaticky uloží v oblaku

Takže teď víte, jak obnovit vzdálené obrázky. Všechny výše uvedené metody však obvykle nespustí, pokud došlo týden po odstranění fotografie nebo dokonce delší dobu. Proto vám doporučujeme posílit.

Zadejte synchronizaci cloud, v tomto případě budou snímky pravidelně odeslány do speciální služby. To je velmi užitečná funkce také díky tomu, že šetří obrázky v případě poškození smartphonu nebo ztráty. Předpokládejme, že byste se mohli utopit telefon na moři.

Bez „cloudu“ byste ztratili všechny fotografie, které byly v paměti zařízení. A nějaká společnost Dropbox nebo fotografií Google uložit obrázek na serverech, s výsledkem, které si můžete stáhnout do počítače nebo jiného zařízení. Ano, a jednoduché obnovy fotografií v případě „Cloud“ zjednodušuje. kořenová práva, kterou ještě nebudete jisti.

Existuje mnoho cloudových služeb, které jsme již řekli. Ale nestane se opakovat. Nejoblíbenější jsou následující služby:

Jak pracovat zataženo fotografie

vrátit, vzdálené, fotografie, telefonu, android

Nejčastěji klient Cloud Service je určena k uložení různých souborů. To znamená, že můžete nahrát fotografie, hudbu, dokumenty a všechny archivy na zataženo. Současně implementovali vývojáři těchto programů jednu nádhernou funkci.

To se nazývá „Synchronizace fotografií“. Pokud jej aktivujete, pak po každém použití fotoaparátu, čerstvé obrázky a dokonce i videa budou létat do „cloudu“. Zároveň takové aplikace nejčastěji neprovádějí synchronizaci, pokud úroveň nabití baterie klesla na dostatečně nízkou hodnotu. A dokonce i v nastavení klienta Cloud, můžete zapnout pouze fotografie pro Wi-Fi.

Každý cloud klient má své specifika. A žádný z nich nemá nekonečné skladování. Nejméně gigabajt poskytuje dropbox. Většina všeho. Onedrive, i když tato služba v naší zemi z nějakého důvodu má nízkou popularitu.

Služba Google Fotka je však vhodný pro synchronizaci obrázků. To je zde, které obsahuje největší počet nastavení. Tato služba je také schopna předčasně připomínat staré fotografie, dělat nějaký exkurze pro vás v historii.

Použijte cloudové služby je velmi jednoduché. Nejprve je třeba stáhnout aplikaci. Poté zaregistrujete účet, pokud ještě nezískáte (jinak, jednoduše zadejte přihlašovací jméno a heslo). No, pak je třeba aktivovat synchronizaci fotografií v nastavení programu. A nejčastěji a to nemusí dělat. odpovídající požadavek se objeví po vytvoření první fotografie, bude muset souhlasit pouze se zapnout synchronizaci složky s obrázky.

Všechny fotografie jsou uloženy v „cloudu“ hladce, dokud je neodstraní. Ukazuje se, že je můžete také obnovit. Ale musíte pochopit, že na samotném servisu je odstranění souboru kompletní. vrátit něco prostřednictvím jiných aplikací nebude fungovat. Některé „mraky“ však nejprve umístí soubor v „košíku“, kde je uložen asi jeden týden.

Užitečné tipy pro obnovení fotografií na Android pomocí komer

Pokud se chystáte obnovit soubory pomocí počítače, budete muset aktivovat položku „ladění USB“. Je v části „Nastavení“ v sekci „pro vývojáře“. Pokud není funkce aktivována, počítačový program prostě není schopen přistupovat k celému systému souborového systému smartphonu.

Po obdržení kořenových práv by měly být považovány pouze tehdy, pokud nepoužíváte Sberbank Online nebo jiné zákazníky banky. Takové aplikace určují přítomnost kořenového přístupu, odmítá pracovat. Pro bezpečnost zákazníků.

Nemusíte nutně udržovat službu Cloud Cloud na smartphonu. Můžete jej nainstalovat do počítače. V tomto případě dojde k odeslání fotografií do „cloud“ po každém připojení USB.

Obnovit fotografie z paměťové karty je nejjednodušší způsob, jak používat odpovídající počítačový program a čtečku karet. V tomto případě eliminujete omezení formy operačního systému smartphonu.

Jak neztratit fotografii

Použijte taková bezpečnostní opatření:

Hodnotili jsme, jak obnovit fotografie v telefonu po odstranění. Jakou metodu použít? Vyzkoušejte dva nebo tři programy. Vyberte si lépe. Čím dříve začíná používat uvažované způsoby, tím větší je šance na restaurování. Začněte se zotavit z košíku nebo mraků. To jsou nejjednodušší cesty. Pokud nemůžete obnovit, připojte smartphone k počítači, zkuste obnovit program DEVUVA.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS