Jak vydělat rootská práva na Android

Jak nainstalovat kořenová (kořenová) práva na Android

Schopnosti systému lze rozšířit získáním kořenového pravice-to výrazně usnadní implementaci pokynů na našem webu a také umožní provádět technicky složité akce se zařízením bez aktivace USB-vržení a připojení a připojení Smartphone do počítače. Tento článek je nejkompletnějším hade přijetí kořene nebo, jak se nazývá v některých zdrojích, práva super.usejícího. To znamená, že po přečtení našeho materiálu se naučíte, jak získat kořen právo na Android a co bude třeba pro to udělat. Popsali jsme mnoho různých způsobů.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud dokážete pro cokoli bez kořenů, a zároveň samotný proces probíhá bez problémů bez přístupu bez obtížnosti a ne o moc déle, je lepší opustit odříznutí zařízení. Tento postup zvýší jeho zranitelnost vůči virovým aplikacím a část softwaru přestane být spuštěna z bezpečnostních důvodů. Kořen však může být také odstraněn: nic nezabrání válcování, pokud je již vyrobeno a funkčnost, kterou se otevírá v blízké budoucnosti, není nutná.

Framarot

Framarot je specifická aplikace z Fóra Fóra Fóra Android XDA Android XDA, a to je více technické než Kingo Root. Jeden z nejpopulárnějších programů pro získání kořenových práv na Android bez počítače. Universal Root Manager s podporou většiny zařízení Android. Fremash také nastaví aplikaci Superusers a SuperSU na smartphonu nebo tabletu, které jsou potřebné pro kontrolu kořenových práv. A tento program můžete také použít k vytvoření nových zařízení Android.

Bezplatná aplikace, není třeba kupovat.Framarot podporuje Android verzi 4.0 sendviče zmrzliny a výše.

Framarot nepodporuje staré verze Android pod Android 4.0.Potřebuje dobré spojení s internetem.

Půjčka potřebuje kořenová práva na Android: Výhody

Jedním z hlavních důvodů, proč se uživatelé uchylují k odříznutí svého Androidu, je zbavit se zbytečného softwaru, který nelze odstranit bez pokročilých práv. Některá zařízení otevřená přístup k dříve skrytému nastavení, například bezdrátové teaserring (můžete distribuovat Wi-Fi z vašeho gadgetu).

Z jiných výhod: Schopnost instalovat speciální programy a firmware uživatelů a ty zase mohou ještě více rozšířit funkčnost a zvýšit výkon smartphonu nebo tabletu.

Opravdu hodné programy pro směrování, ve skutečnosti nejsou tolik, ale dost na to, aby s tím, s čím pracovat. Například pomocí některých programů můžete vytvořit zálohu dat Android a stáhnout je do cloudové služby, blokovat reklamu v prohlížeči a aplikacích, vytvořit bezpečné připojení během procházek na internetu, rozptýlit procesor nebo použít gadget jako Přístupový bod pro bezdrátové připojení k internetu.

Jak získat kořen právo na Android?

Existuje mnoho způsobů, jak získat plný přístup k systémovým souborům Android: jednoduchý a složitý, použití aplikace nebo softwaru na PC. Asistenti v tomto jsou různé aplikace.

Myslím, že rutingové zařízení Android pomocí aplikací APK je nejjednodušší způsob, jak získat přístup kořenů pouze jedno kliknutí. Existuje mnoho aplikací pro Android, které vám mohou pomoci získat přístup root (root):

Pokud se rozhodnete získat kořenová práva na Android bez pomoci PC, musíte nejprve povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů v zařízení v nastavení zabezpečení.

Pojďme diskutovat o tom, jaké kroky musíte provést, abyste získali práva super uživatele v telefonu:

  • Stáhněte si aplikaci pro odříznutí a nainstalujte ji do zařízení
  • Spusťte jej a začněte oblékat zařízení Android
  • Očekáváme, dokud nebude proces dokončen
  • Stáhněte si aplikaci Root Checker. Chcete.li se ujistit, že zařízení obdrželo přístup kořenů

Framarot

Framarot. Další nejlepší software pro Root Android bez PC. Toto je konkrétní aplikace ze známého fóra vývojářů Android XDA, je to technické než Kingo Root. Aplikaci můžete použít k výběru Superuser, nainstalovat SuperSU nebo UNROT pro spuštění root. A můžete také použít program pro odříznutí nových zařízení Android.

Profesionálové:

  • Bezplatná aplikace, není třeba kupovat.
  • Framarot podporuje Android verzi 4.0 sendviče zmrzliny a výše.
  • Postavené.v funkci Unrot.
  • Profesionální aplikace pro Android.

Minusy:

Získání super uživatele bez PC

Tato metoda je pohodlnější, protože to trvá méně času a pokud vám člověk nevyhovuje, strávíte méně času testováním druhého.

Hledání programů pro přijímání root bez použití počítačového připojení se provádí na trhu Google.

Rychle si stáhnete program a okamžitě pokračujte ve směrování, existuje mnoho programů.

práva, android

Úkol to usnadňuje a absence předběžného nastavení.

Kingroot

První aplikace, téměř univerzální, se blíží většině zařízení.

Po instalaci existují určité potíže, protože program se snaží zůstat v zařízení navždy, ale nepotřebujeme to, ale tohle je později.

To je vše, v případě úspěšného obdržení práv se objeví obrazovka s návrhem na vyčištění telefonu přebytečného odpadu.

Všechno se děje rychle a jednoduché, i když to nevyžaduje žádné další nastavení.

Nyní pojďme přejít na druhou část, aplikace se pokusí uložit do zařízení, abychom tomu zabránili, nahradíme ji supersu.

6 Opět běžíme super-sume, bude navrženo, abychom drželi druhou fázi, začneme ji, nyní je vše úspěšné a vidíme výsledek.

Uložili jsme tedy telefon před aplikací navíc a dostali jsme přístup ke kořenovi.

Framarot

Plus aplikace jsou integrace ruská ruská. Lokalizace pro lidi, kteří vlastní Rusy, vám umožňuje snadnější navigaci v aplikaci.

Nedostatek nedostatku Google Play, takže ho musíte hledat na internetu.

Možná se neobjeví radostný emotikon, to znamená, že tato metoda není vhodná pro vaše zařízení.

Baidu Root

Hlavním plusem této aplikace je počet zařízení, která podporuje, a to je až 6000 zařízení.

Program má například nevýhody téměř celé celé číslo v čínštině, ale hlavní tlačítko pro získání přístupu kořenů v ruštině.

To je vše, co je třeba udělat pro kořen správně.

Získání práv správce na Xiaomi

Nyní zvažte metodu pro získání root-right na smartphonech Xiaomi, protože se jedná o obtížný postup, bohužel to na těchto zařízeních prostě nefunguje.

Budeme uvažovat o jednom z nejpopulárnějších modelů. Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Předpokladem je verze Androidu, měla by být 6.0, pokud máte níže, aktualizujte to.

Když aktualizujete smartphone, jednejte takto:

1 Stáhněte si a nainstalujte na PC MI PC Suite, tato aplikace nainstaluje potřebné ovladače. Pokud požádá o povolení k instalaci nepodepsaných řidičů. souhlasím.

práva, android

4 Po opětovném zajištění přejmenujte složku s firmwarem do názvu světla v angličtině, řekněme Mifire.

5 Stáhněte si zotavení TRWP, musí být také rozbalené a přejmenováno na IMG a zkopírujte jej do složky s firmwarem, tj. V mifire.

7 Přípravná fáze je dokončena, spusťte Miflash s právy správce, klikněte na tlačítko Procházet a označit složku firmwaru (MIFIRE).

8 Připojte zařízení k počítači, nezapomeňte ladit. Nyní v počítači se přesuneme do požadované složky, jeho adresa je tato: C: \ Xiaomi \ Xiaomiflass \ Zdroj \ ThirdParthy \ Google \ Android (přejděte na disk C, poté vyberte složku Xiaomi, poté Xiaomiflass a T.D.)

9, od nuly s klávesou SVĚTLA STRAMPUS, Stiskněte pravé tlačítko a vyberte ADB restartujte EDL v zobrazeném nabídce, dejte povolení k ladění v telefonu a restartuje se v režimu firmwaru, v žádném případě nevypněte telefon z počítače.

10 V miflash klikněte na Obnovit a pokud potřebujete uložit data do telefonu, klikněte na Uložit data Uložit a poté klikněte na Flash.

11 Ihned po tomto musíte jít do nabídky obnovy, k tomu vypněte telefon z počítače a klikněte na svazek a napájecí klíče, poté, co se objeví logo smartphonu, uvolněte tlačítko napájení poté, co se objeví nabídka a tlačítko hlasitosti.

V současné době je to nejjednodušší způsob, jak získat práva na super sex na tomto modelu.

Odstranění root-right z vašeho smartphonu

Možná po změně tématu, odstranění zbytečných systémových aplikací, budete chtít odstranit kořenová práva.

Rovněž odstranění práv kořenů vrátí záruku pro smartphone.

Zvažte nejrychlejší a nejjednodušší způsob. Odstranění práv bez použití PC.

Abychom odstranili, musíme si stáhnout aplikaci Supersu.

Odstraňování práv prostřednictvím PC je velmi časově náročný proces. To bude potřebovat spoustu programů a spoustu volného času.

Pokud se pokusíte odstranit práva ručně, nebude to snazší, takže doporučuji, abyste tento způsob používali.

Jak se přestat bát a milovat adb⁠ ⁠

V poslední době stále více lidí odmítá získat roční práva. Každý má pro to své vlastní důvody. Někdo se nechce obtěžovat a číst složité příručky, někdo se bojí ztratit záruku. Google k tomu také přispívá a umožňuje v nových verzích Androidu, i když to není snadné, ale stále provádí některé akce, které již nebyly možné bez kořenů. Dnes budeme mluvit o dobrém nastavení prostřednictvím ADB. Většinou je článek psán pro lidi, kteří nemají kořen přímo v telefonu, pro ty, kteří stále mají kořenová práva. Článek je poskytován tak, jak je. Autor článku není zodpovědný za vaše činy.

Nejprve si pamatujeme, že v tomto článku není jediná akce popsaná v tomto článku. Nemáte žádné kořenové právo, což znamená, že není možné zničit jakoukoli součást systému. To se nevztahuje na vaše osobní soubory a aplikaci, mluvíme pouze o komponentách systému, o firmwaru zkrátka. Tyto akce také v žádném případě nemohou ovlivnit záruku vašeho telefonu, ve skutečnosti ze stejných důvodů. Bez kořene jednoduše neovlivňujeme komponenty systému. Používáme pouze to, co nám systém umožňuje, jako uživatel.

Analyzujeme samotné malé systémové zařízení. Android nemá disky jako ve Windows. Existují složky. Složky mohou být například paměťovou kartou. Představte si, že na vašem počítači při vložení flash disku se na ploše objeví složka „flash disk“. Vytáhnout, zmizet. To je přibližně stejné a systém je uspořádán ve vašem telefonu. A tak se dostanete do shellu, ocitnete se v kořenové, hlavní složce. Obsahuje spoustu složek, kde nemáte přístup. Například systém (složka firmwaru) nebo data (složka aplikačních dat). To znamená, že se zdá, že máte přístup k těmto složkám, ale pouze pro čtení. Tam nemůžete změnit, smazat ani přidat své soubory. Žádný přístup kořenů. Zajímá nás vnitřní paměť telefonní karty, kde je pro nás nahrávka docela přístupná. A tak se vnitřní paměť telefonu vždy nazývá /sdcard. Paměťová karta může být na jiném místě, ale obvykle to /úložiště /0123-4567

Abyste se dostali do sloučeniny telefonu (příkazový řádek), musíte v telefonu provést nesmírné akce. Přejděte na nastavení telefonu, vyhledejte položku „On The Phone“. V něm hledejte informace o firmwaru, verzi a.T.D. Zajímá nás položka „sestavení čísla“. Musíte to rychle stisknout 10krát. Nápis „Vývojářský režim“ by se měl objevit “. Nebojte se, nic strašného se nestane, jen v telefonu Nastaví se nová nabídka „Parametry vývojáře“ se objeví. Musíte jít do této nabídky a povolit „ladění USB“.

Dále musíte nainstalovat ADB do počítače. Chcete.li to provést, musíte si stáhnout „15 sekund Instalační program ADB“. Bohužel nemůžu poskytnout přímé odkazy, ale jsem si jistý, že vyhledávání v Google najde ten správný soubor.

Spusťte od správce, několikrát se dohodne stisknutím klávesnice „Y“, nainstalujte ovladače z Google Inc.

Po instalaci potřebných ovladačů ADB můžete pracovat s příkazovým řádkem telefonu.

Chcete.li to provést, stiskněte start a říďte CMD rukama. No, nebo na jakémkoli místě plochy klikněte na klávesnici „Win R“, pohon „CMD“ (bez uvozovek) klikněte na Enter.

Jste na příkazovém řádku počítače. Chcete.li se připojit k příkazovému řádku telefonu, říďte skořepinu ADB. Na telefonu se může objevit dialog. „Udělejte tomuto počítači důvěru?„Klikněte na důvěru. Pokud všechno proběhlo hladce, uvidíte něco jako 1 | Greatlte:/

PWD. Ukazuje místo (plnou cestu) do složky, kde jste

Rm.Rf. Odstraňte rekurzivní sílu! Pokud jej spustíte při příkazu telefonu v kořeni telefonu, otřete všechny soubory (například obrázky) na paměťové kartě. Je lepší nepoužívat tento tým bez úplného pochopení toho, co dělá).

MV. Přesunout (přesunout nebo přejmenovat)

CD /SDCard /Downdload. Změňte složku na /sdcard /stahování

Mkdir Papka. Vytváří složku Papka ve složce, kde jste

Mkdir/sdcard/stahování/papka. Vytvoří složku Papka v /sdcard /stahování

Kopírovat bxakce.APK BXACTS1.Apk. Vytváří kopii BxActions.APK pojmenoval Bxactions1.Apk ve složce, kde jste

MV bxakce.APK BXACTS1.Apk. Renmines soubor bxakcí.APK v BXACTS1.Apk ve složce, kde jste

MV/SDCard/Download/BxActions.APK /SDCARD /BXACTIONS.Apk. Přenáší soubor bxakcí.APK ze složky/SDCard/Stáhnout/do kořene vnitřní paměti (/sdcard)

Cítíte se jako hacker, začněte používat tlačítko Tab na klávesnici. Například napište CD /SD [klikněte na tlačítko TAB]. CD /sdcard

Pokračovat. CD /SDCard /Down [klikněte na tlačítko TAB]. Získejte CD/SDCard/Downdload/a již můžete stisknout Enter. Ukázalo se to rychleji, pokud si na to zvyknete, život bude mnohem snazší)

Tlačítko Tab na příkazovém řádku se snaží pokračovat v tom, co píšete, nahrazením názvů souborů a složek, které jsou v systému.

Co může ADB? Začněme se základy. Opětovné načtení hlavních režimů.

Reboot Bootloader. Restartování do režimu stahování nebo režimu bootloader

Rekonstrukce restartu. Znovu zatížení do režimu obnovy

Práce s přehlídkou všech systémů:

Getprop Ro.Zavaděč. Zobrazit verzi bootloaderu (pouze Samsung)

práva, android

Getprop Ro.Bota.Carrierid. Zobrazení telefonní oblasti (pouze Samsung)

Getprop. Zobrazí úplný seznam týmů najednou s výsledky, můžete vidět spoustu informací o telefonu

Tyto dva příkazy, tlačit a vytáhnout stahování a nahrávání souborů s PC a naopak do telefonu.

Například. Otevřete CMD na počítači. Tam se také ocitnete v nějaké složce. Toto je obvykle některé C: \ Windows \ System32. Předpokládejme, že si musíte soubor stáhnout z plochy do telefonu. V příkazovém řádku PC Write. CD C: \ Users \ Vasya \ Desktop

Vasya. Uživatelské jméno, máte jinak) Použijte tlačítko TAB, jak jsem napsal výše, bude to rychlejší a snadnější. Úkolem je místo C: \ Windows \ System32 Napsali jste C: \ Users \ Vasya \ Desktop

Jakmile jste na ploše příkazovým řádkem, můžete například poslat kontaktní soubor do telefonu:

A kontaktní soubor je zkopírován z vaší plochy do telefonu, do složky/sdcard/stahování/

Naopak pomocí příkazu Pull stáhněte z telefonu do PC:

ADB Pull/SDCard/Download/Contacts.Kontakty CSV.CSV

Soubor by měl být ve složce, kde jste na příkazovém řádku na počítači (ale jsme na vaší ploše, true?)

Úplný přístup pomocí programů Android

Přístup k jádru Android OS lze získat z telefonu, pokud z nějakého důvodu neexistuje způsob nebo touha přijímat kořenovou pravost s PC. Za tímto účelem má softwarový úložiště Google Play několik aplikací:

Každý z těchto programů je schopen stanovit oprávnění pro administrativní přístup k systému Android bez účasti PC. Níže považujeme každou samostatně. Kromě toho přidáme seznam několika programů se stejnou funkčností:

Kingo Root

Nejběžnější program Android je oddělen s verzí PC. Liší se v jednoduchosti a dostupnosti, je schopen umožnit administrativní přístup k většině zařízení běžících OS Android ze 4.4 a více.

Oneclickroot

Další aplikaci pro mobilní vyprávění, která vám umožní radikálně změnit nastavení systému. Program je intuitivně jednoduchý a spolehlivý, podporuje obrovské množství zařízení s jakýmkoli operačním systémem založeným na Androidu.

Framarot

Jedna z nejlepších aplikací pro odříznutí v jednom kliknutí. Všechny procesy jsou aktivovány jedním dotykem senzoru a po instalaci je Super SU nainstalován pro pohodlí uživatele.

360 Kořen

Směrovací program od známého výrobce softwarových produktů. Podporuje asi 10 tisíc zařízení od různých výrobců, ale bohužel to ne vždy vyrovnává s „značkovým“ Samsungem, Huawei a Sony.

Ručník

Aplikace vyvinutá nadšencem pod přezdívkou Geohot, Hacking iPhone a iPad. Podpora všech modelů Samsung, společnost Sony vydaná do konce roku 2014.

Root Genius

Správce kořenového manažera napříč platformami, který umožňuje právům správce jak pomocí PC, tak přímo z smartphonu. Byla uvedena podpora pro většinu moderních modelů, riziko „oxidace“ je zařízení minimalizováno.

Root Master

Aplikace pro smartphone schopná zničit téměř všechna zařízení působící na Old OS, na Android 5 včetně. Funguje „v jednom kliknutí“, podpora moderních smartphonů není vyhlášena.

Kořen dashi

Druhá nejoblíbenější kořenová aplikace pro chytré telefony v Číně a blízkých regionech. Zahrnuje několik kořenových manažerů, což téměř 100% poskytuje pravděpodobnost úspěšného přijetí administrativního přístupu. Má vytvořené režim kopírování zálohovacích dat, analyzátor MD5 pro kontrolu konečného archivu.

Baidu Super Root

Cloud Root Manager od slavného čínského výrobce. Nízká hmotnost aplikace umožňuje nainstalovat ji i na nejvíce „nevědomých“ chytrých telefonů, ale v době provozu vyžaduje připojení k internetu k přijímání dat (asi 5 MB).

Baidu Root

Offline verze výše uvedeného Baidu Super Root, která vám umožňuje pracovat bez připojení k internetu. Seznam podporovaných zařízení je obrovský, to je přesně tato aplikace získala popularitu a první místo, pokud jde o počet stahování a doporučení na území PRC.

Kořen Dingdong

Baidu konkurent s vestavěným aplikačním správcem a mírně odlišným pracovním algoritmem. Funguje to pouze na smartphonech, zatím neexistuje žádná verze Windows.

Root Toolcase Získejte kořen s jedním kliknutím

Vynikající volba pro jemné nastavení parametrů smartphonu. úpravy seznamu předem nainstalovaných aplikací a změna jakýchkoli parametrů operačního systému, včetně jádrových prvků. Je také možné upravit proces spuštění systému a stanovit postup pro načítání aplikací na pozadí. Program je povinen nainstalovat root-right.

Jak získat kořen přímo na Android 6 Marshmallow

Enlarm Systém systému na verze Android 6 není tak jednoduchý, jak je popsáno na různých internetových platformách. Od uživatele bude vyžadována pozornost a vytrvalost. musíte pro obyvatele provést tak obtížnou akci, jako je blikání jádra systému. Za tímto účelem musíte najít samotný modul jádra a podle pokynů (pro téměř každý model pokynů se liší), Flash to Flash.

V případě výpravy samotným smartphonem musíte „hrát“ aplikace s trhem Play. ne každý je schopen obejít blokování systému. Z těch, které autor použitého článku, se s tím vyrovnal pouze Kingo Root.

Jak získat root-right on Android 7-8

Chcete.li smartphone běžet na Android 7 a 8, musíte nejprve zapnout ladění USB. Poté připojte smartphone k PC pomocí původního kabelu USB a spusťte program pro aktivaci přístupu, jako je kořen Kingo, Zykkoroot nebo analogy. Poté stiskněte směsné tlačítko a počkejte od 40 sekund do 10 minut, v závislosti na zařízení.

Kořen pomocí smartphonu je ještě snazší. Dostatek stáhnout aplikaci a stiskněte tlačítko směrování. Program dále udělá všechno sám. Doporučuje se používat program Framarot.

Jak získat kořen přímo na Android 9 a vyšší

Proces získávání administrativního přístupu k Androidu 9, 10, 11 se neliší od podobných procesů v předchozím OS. To platí jak pro telefonní směrování, tak pro počítač.

Jaké jsou typy kořenů přístupu.

Systém Android má několik typů kořenů administrativního přístupu: dočasné kořenové. dočasné poskytování administrativních práv k provádění určitých funkcí. Po restartování systémů se vrátí běžná uživatelská práva. Kořen Shell. Konstantní práva správce bez přístupu ke složce systému systému. Úplný kořen. plný konstantní neomezený přístup s právy správce.

Takový úplný přístup k operačnímu systému může být samozřejmě nebezpečný.Za prvé, při instalaci programu, který poskytuje přístup s kořenovými zákony na smartphonu, dochází ke ztrátě záruky. Důvodem je skutečnost, že taková úroveň přístupu může způsobit nenapravitelné poškození operačního systému s nesprávným nebo jednoduše neopatrnou manipulací.Chcete.li vrátit telefon do normálního režimu, bohužel je to možné ne vždy. Závisí to na konkrétním modelu smartphonu. Pro některé, návrat ke standardnímu režimu nepředstavuje žádné potíže, pro jiné je to velký problém. Proto před zapnutím zakořenění stojí za to objasnit na internetu možnosti v budoucnu vrátit vše zpět.Problémy mohou nastat s instalací aktualizací. Faktem je, že standardní aktualizace jsou nainstalovány pouze na licencované a nezměněné verzi operačního systému. Proto můžete smartphone vrátit do normálního režimu, nainstalovat aktualizace a znovu jej převést do kořenového režimu. správně.Zakořenění tedy může majitelům chytrých telefonů poskytnout mnoho dalších schopností, ale zároveň se může stát zdrojem dalšího nebezpečí a bolesti hlavy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS