Jak vyčistit beran na iPadu

Jak vyčistit vzpomínku na systém iPhone z odpadu?

Otázka nedostatku paměti na Apple Girl je jednou z nejběžnějších. Bohužel, téměř všichni uživatelé s ním čelí dříve nebo později-dokonce i majitelé iPhone s velkým množstvím paměti, co můžeme říci o zařízeních s omezenou marží (8-16-32 gigabajtů).Co dělat? Samozřejmě můžete neustále ovládat používání iPhone a denně ho čistit z odpadu ručně (mytí mediálních souborů, odstranění irelevantních aplikací a t.D.), ale ne každý uspěje.Dnes v článku budeme podrobně hovořit o tom, co může paměť iPhone dělat, ukázat pracovní metody, které vám pomohou vyčistit iPhone z odpadu a uvolnit paměť v telefonu.

Problém volného prostoru na disku iPhone byl vždy a zůstává relevantní pro všechny uživatele Apple, takže metody popsané v článku jsou pracovníky pro všechny modely iPhone, které se v současné době používají v současné době:

Proč potřebujete vyčistit RAM v nastavení iPhone

Pokud se vám nelíbí nízký výkon vašeho iPhone a aplikace nefungují správně, musíte to opravit čištěním beran svého iPhone. Toto je jedna z nejpohodlnějších funkcí iPhone, o kterých se zřídka mluví. Čištění RAM jej může aktivovat a dát impuls. To je ve vašich zájmech, protože ne každý zná tuto techniku ​​pro zvýšení výkonu jejich iPhone. Kromě toho čištění RAM. To je stejně jako čištění iPhone, aby se uvolnil dostupný paměťový prostor pro jeho zpracování. Je to, jak zametat bonbóny na podlahu, je to tak jednoduché.

Současně to jsou důvody, proč musíte vyčistit RAM na vašem iPhone:

Čištění RAM v nastavení iPhone Optimalizuje paměť vašeho zařízení. Protože čištění RAM nevyčistí na vašem iPhonu důležité informace. Vyhovuje a čistí všechny zbytečné soubory detekované na vašem zařízení.

Díky tomu bude pracovat rychleji než obvykle. To pomůže vašemu iPhone vyhnout se takovým problémům, jako jsou náhodné selhání, koktání obrazovky a zmrazení.

Kromě toho to pomáhá optimalizovat použití dat a baterie vašeho zařízení, protože nyní funguje zdarma bez problémů nebo zpoždění.

Obecně vám proces čištění RAM pomáhá zvýšit účinnost používání vašeho iPhone.

Nevýhodou tohoto procesu je však to, že čištění RAM na vašem iPhone:

Zavřete všechny aplikace předního. Proto, pokud máte neúplnou práci nebo úkol v určité aplikaci, která je otevřená na vašem iPhone, nedoporučujeme vám to udělat. Možná vám to pomůže zlepšit vaše zkušenosti, ale je to riskantní. Musíte se ujistit, že váš iPhone nemá žádné neúplné záležitosti.

Čištění RAM pomocí nastavení vašeho iPhone vám nezaručuje požadovaný výsledek. Zejména to dává jistotu, že váš iPhone bude fungovat tak, jak by měl nebo jako nový.

Zde je návod, jak můžete vyčistit RAM na svém iPhone po aktualizaci na iOS 15 a odstranit chyby

Pokud nejste obeznámeni, řekneme vám, jak vyčistit iPhone IBA na iOS 15. Proces je poměrně jednoduchý a vše, co musíte udělat, je pečlivě dodržovat uvedené pokyny. Vezměte prosím na vědomí, že proces čištění RAM na vašem iPhone se liší u modelů iPhone pomocí ID obličeje a dotykem ID. Obě metody budeme podrobně zvážit, takže postupujte podle níže uvedených pokynů.

Vyčistěte RAM na modelech iPhone pomocí Touch ID na iOS 15

 • Na odemčeném iPhone klikněte a podržte tlačítko napájení.
 • Přechodová obrazovka pro vypnutí napájení.
 • Nepřetáhněte jezdec, stačí stisknout a podržte tlačítko „Domů“.
 • Nechte tlačítko „Domů“, když jste požádáni o zadání hesla.

Vyčistěte RAM na modelech iPhone z ID Face ID na iOS 15

Chcete.li vyčistit beran na modelech iPhone pomocí ID obličeje, musíte nejprve zapnout AssiveTouch. Důvodem je skutečnost, že modely iPhone s ID obličeje nemají tlačítko „domov“. Od nynějška budeme muset používat virtuální tlačítko Home prostřednictvím Asisteve Touch. Zde je návod, jak můžete zapnout AssiveTouch.

 • Přejděte do nabídky Nastavení. Zvláštní příležitosti klikněte na AssissStiveTouch Switch a AssiveTouch.
 • Dalším jednoduchým způsobem je jen zeptat se Siriho „zapnout asistentouch“.

Po zapnutí asistenčního dotyku se na obrazovce objeví plovoucí tlačítko, které lze přesunout ve všech rozích. Budete muset použít tlačítko „Domů“ umístěné uvnitř tlačítka plovoucí AssiveTouch. Zde je návod, jak vyčistit RAM iPhone na iOS 15.

 • Odemkněte iPhone.
 • Rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti.
 • Rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Redukce hlasitosti.
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení / boku, dokud se obrazovka přechodu vypne, abyste vypnuli napájení.
 • Klikněte na tlačítko AssiveTouch, které jste aktivovali dříve.
 • Stiskněte a podržte virtuální tlačítko „Domů“.
 • Budete vyzváni, abyste zadali heslo. Spadnete na hlavní obrazovku.

To je vše, co musíte udělat. Pokud máte v aplikačním spínači nějaké aplikace, všimnete si, že každá aplikace se znovu načte, protože RAM iPhone je nyní zdarma. Eliminuje také potenciální chyby a zvýší výkon vašeho iPhone. Pokud váš iPhone pomalu pracuje na iOS 15, tento jednoduchý senzace pro čištění RAM zvýší výkon. Navíc je důležité tento trik znát, protože to může být někdy velmi užitečné.

To je vše, co potřebujete vědět, pokud jde o čištění vašeho iPhone RAM. Zkuste a dejte nám vědět v komentářích, pokud to pomohlo urychlit vaši práci iPhone.

Potíže, které mohou nastat.

Ve většině případů dochází k procesu čištění bez problémů, rychle a efektivně. V některých případech však uživatelé zaznamenali drobné potíže. k tomu došlo během dlouhého stisknutí tlačítka „domov“. v nejdůležitějším okamžiku čištění se Siri objevil. V takových případech se obvykle snaží požádat o odpojení Siri, aby pokračoval v procesu čištění RAM. Nebyly zaznamenány žádné další potíže.

vyčistit, beran, ipadu

Dnes jsme se tedy dozvěděli, že abychom zrychlili procesy našeho iPhone, stačí pravidelně volný RAM nebo RAM. Výrobci Apple se o tuto možnost postarali, zpřístupnili ji a prováděli se během několika sekund. jak pro nejnovější i pro iPhone modely produkované v předchozích letech.

Doufáme, že naše pokyny a videa vám pomohly přijít na to v procesu, a nyní sami můžete snadno, jak je to nutné, osvobodit iPhone od zbytečných informací

Proč potřebujete vytvořit prostor na iPadu

Když trávíte příliš mnoho času na svůj iPad, určitě to způsobí problémy s vaším zařízením, což povede ke snížení a nežádoucímu výkonu. Každá akce provedená na iPadu zabírá hodně prostoru, zejména při spuštění těžkých aplikací s velkými soubory. Tento předem obsazený prostor ve skladování vašeho iPadu může být ve formě mezipaměti aplikací, cookies webových stránek a dalších zbytečných souborů. Je důležité vědět, jak se těchto problémů zbavit, než způsobí vážné poškození vašeho iPadu.

Chcete.li vám naznačit, proč musíte na iPadu uvolnit prostor, zde je důležitá informace, kterým můžete věnovat pozornost lepší interakci s uživatelem:

 • Když je váš iPad plně načtený, existují problémy a funkce, které váš iPad nemusí fungovat. Nebudete moci používat všechny své funkce, jako je fotografie, synchronizace multimediálních souborů, instalace nových aplikací a aktualizace operačního systému a také provádět cokoli jiného, ​​co vyžaduje místo k uložení. Proto musíte osvobodit svůj iPad, aby to fungovalo v plné síle, jinak to bude jednoduše nesmyslné zařízení, protože většinu svých působivých funkcí nemůžete použít.
 • Vydání iPadu pomůže optimalizovat paměť iPadu, což bude efektivnější a rychlejší. Čím více ve volném prostoru zařízení, tím funkčnější je.
 • A konečně, protože ve vašem iPadu je hodně volného prostoru, můžete jej co nejvíce použít. Na iPad můžete ukládat tolik souborů, nebojte se, že to ovlivní jeho celkový výkon.

Speciální aplikace pro čištění paměti iPad

Vzhledem k tomu, že vydání periodického čištění iPadu z mezipaměti je relevantní pro všechny vlastníky „Apple“ tablet a chytrých telefonů, výrobci třetích stran se v aplikaci Appstore dlouhodobě vyvinuli a uvolnili funkční a pohodlné aplikace, navržené tak, aby na zařízení vyčistily odpadky na zařízení. Existuje mnoho takových aplikací, mezi nimi můžete najít zdarma a pokročilé placené verze s dalšími možnostmi.Jedinou rezervací je, že neposkytnou tak silný výsledek čištění, jak je popsáno v předchozích kapitolách čištění prostřednictvím zálohy, protože se jedná pouze o aplikace a systém jim neposkytne přístup k mnoha softwarovým souborům. Nicméně, někdo se hodí pro někoho, alespoň částečně čistí iPad z mezipaměti.Promluvme si o nejjednodušších a nejpohodlnějších použití.

  – Vhodné pro iPhone i iPad. Pomáhá rychle vyčistit iPad ze systémového odpadu, samotný algoritmus „Smart“ najde opakující se soubory a naznačuje, že je lepší smazat; Čistí systém z mezipaměti, z duplikátů fotografií a videí, z opakovaných kontaktů Rychle zkontroluje volný prostor na disku, odhaduje procento mezipaměti a pomáhá jej vyčistit (v těch aplikacích, v nichž systém iOS umožňuje), a také najde řešení pro uložení nabíjení baterie.

Pokud je to žádoucí, najdete v Appstore mnoho dalších možností zavedením při hledání slova „čistič telefonů“, „čistič hotovosti“, „čistič úložiště iPad“ a podobný. Popis každé aplikace označuje všechny její funkce a další možnosti, které jsou pohodlně studovány, a vyberte si nejvhodnější pro sebe.

Zde je návod, jak můžete snadno vyčistit iPhone 13 a iPhone 13 Pro Ram a zvýšit výkon

Myšlenka není vůbec nová, ale používá se již několik let k čištění RAM na iPhone a to samé pro novou sérii iPhone 13. Kromě toho Apple neposkytuje uživatelům přímý způsob čištění RAM na iPhone, a tento bypass vám umožní vyčistit RAM na modelech iPhone 13. Nezapomeňte postupovat podle pokynů krok za krokem.

První věc, kterou musíte udělat, je spustit aplikaci „Nastavení“.

Klikněte na speciální příležitosti a poté vyberte dotek.

Nyní klikněte na AssiveTouch a poté jej zapněte. Na obrazovce uvidíte stoupající tlačítko „domov“.

Vraťte se na hlavní obrazovku a spusťte obrazovku krmiva na iPhone 13. Stačí spustit obrazovku a nevypnout iPhone.

Na obrazovce vypnutí napájení se dotkněte tlačítka „Home“ AssiveTouch.

Bude vám představena sada možností a vše, co musíte udělat, je stisknout a držet tlačítko „Domů“.

Budete vyzváni k zadání hesla, což znamená, že vaše práce je hotová.

To je vše, co musíte udělat, abyste čistili RAM na nových modelech iPhone 13 a iPhone 13 Pro. Proces je opravdu jednoduchý, ale velmi efektivní a můžete vidět, že aplikace se načítají rychleji.

Tuto metodu můžete čas od času použít v závislosti na stupni zpoždění nebo koktání, které zažíváte. Pokud je pro vás zahrnutí AssissStiveTouch zatěžujícím úkolem, můžete vždy požádat Siriho, aby to udělal pro vás.

Jen řekněte „Ahoj, Siri, zapněte AssissStiveTouch“ a všechno je připraveno. Jakmile je zapnutý, postupujte podle pokynů z kroku 4.

Po čištění RAM na iPhone 13 a iPhone 13 Pro Modely. Uvidíte zlepšení výkonu zařízení. Kromě. Metoda je stejná pro všechny modely iPhone s ID obličeje.

vyčistit, beran, ipadu

Váš iPhone přestal zpomalovat? Naše vedení vám pomohlo vyřešit problém? Dejte nám o tom vědět v komentářích.

Odstraňte zprávy a vyčistěte paměť iPadu

Někteří uživatelé nastavili historii iPadu navždy zpráv nebo kratších možností, každá z nich však ovlivňuje úložiště iPad. Můžete tedy přepnout na nastavení zprávy pro ukládání zpráv a nastavit kratší, například 30 dní.

Safari. Toto je výchozí prohlížeč na iPadu. Na jedné straně uloží některá data, která mohou urychlit práci vašeho prohlížeče. Na druhé straně však tyto soubory Kesha také zpomalí váš iPad Safari a další aplikace. Doporučuje se je odstranit prostřednictvím obecného nastavení Safari a vyčistit historii a data webu.

Dodatečné informace

Nejčastěji je hlavní podíl místa na iPhone zabírán natočenými fotografiemi a videi a jak je uvedeno výše, v cloudu iCloud je k dispozici pouze 5 GB místa (a ne každý chce platit za cloudové úložiště).

Ne každý však ví, že aplikace třetích stran, zejména fotografie Google a OneDrive, mohou také automaticky nahrávat fotografie a videa z iPhone do cloudu. Zároveň na Google Photo není počet nahraných fotografií a videí omezen (i když jsou mírně komprimované), a pokud máte předplatné Microsoft Office, znamená to, že máte více než 1 TB (1000 GB) pro Ukládání dat v OneDrive, co je dost na dlouhou dobu. Po vyložení můžete smazat fotografie a videa ze samotného zařízení, aniž by se obával, že je ztratíte.

A ještě jeden malý trik, který vám umožní vyčistit úložiště, ale RAM (RAM) na iPhone (bez triků, můžete to udělat restartováním zařízení): stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud je posuvník „otočte“. poté stiskněte a podržte tlačítko „Domů“, přesto se nevrátíte na hlavní obrazovku. RAM bude vyčištěna (i když nevím, jak to samé lze provést na nově stanoveném iPhone X bez tlačítka Home).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS