Jak vyčistit mezipaměť prohlížeče na iPhone

vyčistit, mezipaměť, prohlížeče, iphone

Jak vyčistit paměť na iPhone pomocí speciálních nástrojů.Step.By.STEP POUNKCE

Není to nutně viset a pomalý výkon příkazů je známkou technických problémů, nejčastěji je důvodem přepadení mezipaměti banálních. Čím déle telefon funguje, tím zbytečnější „odpadky“ se hromadí v paměti. Pokud jej nevyčistíte včas, místo bude místo postupně obsazeno, množství volných gigabajtů se sníží. Můžete snadno vyčistit mezipaměť sami.

Rychlé nakládání stránek se přirozeně nemůže jen radovat, pouze konstantní náplň vede ke snížení volného prostoru. Postupem času se operační sál přestává vyrovnat s objemy a nemůže fungovat jako předtím rychle.

Mnoho uživatelů iPhone a jiných zařízení, včetně Androids, se snaží zcela vyčistit mezipaměť. Odborníci to ve skutečnosti nedoporučují dělat to příliš často, protože v některých případech může výrazně pomoci, rychle dosáhne některých stránek různých webů, nebo dokonce jen zvládnete úkoly stanovené uživatelem.

Pokud je paměť iPhone snížena hroznou rychlostí, z důvodu, že smartphone nebyl vyčištěn od přebytku po dlouhou dobu, musíte tento problém okamžitě vyřešit, protože v opačném případě nebudete moci ušetřit na telefonujte i některé multimediální soubory.

Úložiště OS je plné předmětů ukládání do mezipaměti různých aplikací používaných na iPhone. IOS okamžitě ukládá informace o procesech, které se vyskytly na zařízení, zahrnuje to stahování, aktualizace atd. Čím více softwaru máte, tím častěji bude iPhone použit, tím vyšší je počet uložených uložených ukládaných do mezipaměti v paměti. Paměť je načtena. rychlost práce je snížena.

Řešení pro čištění mezipaměti na iPhone a iPad

Zařízení Apple pod kontrolou iOS mohou uživateli hodně nabídnout. Aplikace pracující na takových zařízeních shromažďují informace a ukládají je pro použití v budoucnu. Některé podrobnosti jsou uloženy v paměti nazvané Cache, ze kterých můžete rychle extrahovat informace.

Postupem času však aplikace mohou začít zabírat více místa a snížit rychlost a efektivitu zařízení. Ale zařízení Apple jsou dobrá v tom smyslu, že mezipaměť není uvolněna na pozadí a aplikace aplikace zastaví jeho použití jakéhokoli dalšího úložiště.

I v tomto případě vám znalosti o tom, jak vyčistit paměť na iPhone, pomůže urychlit provoz zařízení. V následujících odstavcích se naučíte, jak vyčistit paměť na iPhone a optimalizovat zařízení iOS pro rychlejší provoz.

Pokud iPad nebo iPhone používáte po dlouhou dobu, budete otravné, když vaše zařízení iOS funguje pomaleji než obvykle. I když může existovat několik důvodů pro pomalou odezvu vašeho zařízení, aplikace, které na vašem zařízení fungují, mohou k tomu významně přispět.

vyčistit, mezipaměť, prohlížeče, iphone
  • Aplikace generují mnoho nežádoucích dat a budou mít několik peněžních souborů, které zabírají paměť vašeho zařízení.
  • Zrušená nebo neúplná zatížení zaujímá místo zbytečně, i když nemají praktický význam.

Chcete.li optimalizovat výkon zařízení, musíte v něm pravidelně čistit mezipaměť, sušenky a nežádoucí data. Existuje nástroj s názvem DR.Fone. Data Eraser (iOS) (https: // ke stažení.Wondershare.com/drfone_erase_full3370.Exe) kdo pro vás bude dělat veškerou práci.

Jedná se o jednoduché použití a vynikající aplikace, která optimalizuje váš systém, čištění souborů vytvořených aplikací, soubory protokolu, dočasné soubory a hotovostní soubory. To je velmi jednoduché a umožňuje uživateli vybrat si ze šesti kategorií, které by měly být smazány soubory.

Podrobný průvodce, jak vyčistit mezipaměť na iPhone / iPad

Stáhnout a nainstalovat DR.Fone. Data Eraser (iOS). Poté spusťte tento nástroj a klikněte na možnost Data Eraser.

Pomocí kabelu Apple USB připojte iPhone nebo iPad k PC.

V novém celém čísle, který se objeví, vyberte potřebné úklidové služby a klikněte na „Začněte skenovat“.

Po dokončení skenování kliknutím na „Clean“ vyčistěte mezipaměť na iPhone.

Po dokončení čištění zobrazí aplikace objem uvolněné paměti a vaše zařízení iOS bude optimalizováno pro zvýšení výkonu. Vše, co potřebujete k vyčištění iPad Kesha, je váš iPhone / iPad a počítač. Práce je hotová.

Aplikace Safari na jakémkoli iPhone nebo iPadu je vyvinuta pro zlepšení interakce s uživatelem a zjednodušení prohlížení pro uživatele. Umožňuje uživatelům iOS snadno přístup k internetovým službám, zatímco zůstane bezpečný. Uživatelé mohou dokonce přidat záložky, aby rychle získali webovou stránku. Pro všechno to vše, aplikace Safari ve vašem zařízení ukládá informace ve vaší mezipaměti, abyste k ní mohli rychle získat přístup. Ale z nějakého důvodu, pokud jej chcete odstranit a vytvořit prostor na iPhone, zde je návod, jak vyčistit mezipaměť iPhone na svém vlastním zařízení. Postupujte podle níže uvedených pokynů a vyčistěte mezipaměť Safari na vašem iPhonu nebo iPadu pomocí aplikace Nastavení na vašem zařízení.

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na zařízení iOS, na kterém chcete vyčistit mezipaměť Safari. Nastavení je ikona rychlostního stupně na šedém pozadí, která se nachází na hlavní obrazovce vašeho zařízení.

Přejděte dolů seznamem a najděte možnost „Safari“. Nyní kliknutím na Safari jej otevřete.

Klikněte na „Vyčistit historii a data webových stránek“

Přejděte dolů na novou obrazovku až do konce a najděte parametr „Vyčistěte historii a data webových stránek“. Klikněte na tuto možnost. Pokud používáte iPad, bude tato možnost k dispozici na pravém panelu vašeho zařízení.

V okně vyskakovacího okna klikněte na možnost „Clean“ a potvrďte čištění Kesha na vašem zařízení.

Aplikace Safari nejen použije místo úložiště ke zlepšení interakce s uživatelem a urychlení aplikace, ale téměř všechny ostatní aplikace, které jste nainstalovali na zařízení iOS, spotřebovávají kromě velikosti zatížení určitou paměť. Pokud se potýkáte s jakýmkoli problémem s konkrétní aplikací odlišnou od Safari, můžete si myslet, že vyčištění mezipaměti aplikace vám poskytne nějakou službu. To se však nevztahuje na zařízení iOS, protože mezipaměť aplikace nelze bez jeho odstranění odstranit. Smazáním a přeinstalováním aplikace můžete uvolnit místo na iPhone. Zde je návod, jak vyčistit mezipaměť iPhone z aplikace „Nastavení“.

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na zařízení iOS, na kterém chcete vyčistit mezipaměť Safari. Nastavení je ikona rychlostního stupně na šedém pozadí, která se nachází na hlavní obrazovce vašeho zařízení.

Nyní přejděte dolů a klepněte na možnosti „General“.

Klikněte na „Úložiště a použití iCloud“

Najděte parametr „Storage and iCloud“ ve složkách „Používání“ sekce “. Sekce použití je obvykle v páté části.

Nyní najdete některé parametry pod záhlaví „Úložiště“. Klikněte na kancelář Office Office v IT. To zobrazí seznam všech aplikací spuštěných na vašem zařízení, spolu s obsazenou pamětí.

Odstraňte a přeinstalujte nezbytnou aplikaci.

Klikněte na aplikaci, která vás vadí. Klikněte na „Odstranit aplikaci“ v části „Dokumenty a data“. Tím se vyčistí iPad mezipaměti. Nyní přejděte do úložiště aplikací a stáhněte si aplikaci.

Jak vyčistit mezipaměť prohlížeče na iPhone

Je nutné čas od času vyčistit paměť iPhone. pro zlepšení její práce a vytvoření prostoru. Odstraňte zbytečné a před prodejem telefonu. Jak rychle Ria Novosti, 07.12.2021

Moskva, 22. Listopadu. Ria Novosti. Je nutné čas od času vyčistit paměť iPhone. pro zlepšení její práce a vytvoření prostoru. Odstraňte zbytečné a před prodejem telefonu. Jak se rychle zbavit odpadu na iPhone. v materiálu Ria Novosti.Proč potřebujete vyčistit iPhone více dat uložených v telefonu, tím méně jeho výkon. Například může začít pracovat pomaleji a zamrznout. Čištění také prodlouží životnost iPhone.Podle analytického výzkumu digitálních produktů digitální odborné znalosti Roskathesti Elvina Gilphanova, tím širší funkčnost aplikace, tím více váží. Takže programy jako Yandex.Jděte, kde můžete zavolat taxi a doručování objednávek jsou nejtěžší, poznamenávají odborníky. Místo v paměti smartphonu je obvykle obsazeno posly, hudebními službami a různými knihovnami souborů.Chcete.li zvýšit paměť, měli byste vyčistit prohlížeč a aplikace, mediální soubory, „jiné“ atd.D.Na rozdíl od telefonů Android nemá iPhone další paměťovou kartu, takže pouze postavená Staré modely mají 16 nebo 32 GB, ale v novém svazku začíná od 256 GB.Jak vyčistit Cushne libovolným telefonem by mělo pravidelně vyčistit mezipaměť-svazky klíčových dat, které aplikace, weby a online služby ušetří na zařízení pro rychlý přístup během následného spuštění.„Mějte na paměti, že i když se zdálo, že všechno čistí, neznamená to, že soubory nebyly zachovány někde jinde. Například ne každý majitel iPhone ví, že jeho ukládání telefonů odstranilo soubory ve složce „Nedávno smazaná“, takže nadále zabírají místo “. Říká Anastasia Ilyicheva Messenger Specialist of the Messenger Gem4me.V následujících akcích musí být prováděna výběrová čisticí příloha. Iphone má funkci „Vyložte aplikaci“, její data nezmizí ze smartphonu.„Přeinstalování aplikace vrátí všechna data za předpokladu, že aplikace je stále k dispozici v App Store. Také mnoho aplikací, které mají tendenci skórovat paměť smartphonu, které vytvořily.v nástrojích čištění, například můžete vyčistit mezipaměť a mediální soubory s okamžitými posly a prohlížeči, “uzavírá expert.KESH prohlížeč.Nejprve úkol je odstranit odpadky nahromaděné každodenním používáním telefonu. By měla začít s daty prohlížeče. Při návštěvě webových stránek Safari ukládá velké množství informací o zařízení, jako jsou soubory cookie, obrázky a datové příběhy programu. Některé se používají pravidelně, například záložky. Chcete.li vyčistit mezipaměť, musíte najít v nastavení Safari, otevřete ji, poté přejděte dolů a stiskněte „Vymazat historii a data webových stránek“. Totéž by mělo být provedeno s jinými prohlížeči (Yandex.Prohlížeč, Google Chrome atd.) Čištění paměti telefonem nemusí téměř zůstat a pokud ji nepoužíváte aktivně a neukládáte velkou fotogalerii, nenahrajte hry ani filmy. Faktem je, že na mobilním zařízení zakoupeném v obchodě již existují systémové soubory. Jsou drženi konstantní pamětí. Kromě ní existuje také RAM, který je potřebný pro aplikace.Podle ní musíte pravidelně sledovat KESH a čistit „nedávno vzdálené“.Nejjednodušší způsob, jak zvýšit výkon a zvýšit množství paměti prostřednictvím samotného telefonu. Existuje několik způsobů. Například instalace speciálních aplikací, odstranění mediálních souborů atd.D.Kontrola paměti Chcete.li zobrazit data o použité paměti zařízení, musíte přejít do nabídky „Nastavení“ „Základní“ „Úložiště [zařízení]“. Tato část ukazuje, kolik paměti na telefonu je obsazeno aplikacemi, galerií atd. Každá kategorie je zvýrazněna v samostatné barvě.Vyčistěte „jiné“ jiné „jiné“ v iPhone obsahuje soubory a data vytvořená aplikacemi, které nelze připsat jiné kategorii. Zpravidla, na novém telefonu zabírají několik set MB, ale v průběhu času roste počet a může naplnit téměř celou paměť. Chcete.li odstranit data a soubory z této části, vyčistěte prohlížeč a aplikace, odstraňte další hlasy Siri, restartujte iPhone.Video, fotografie a hudba pro vytvoření místa na telefonu, můžete také smazat staré fotografie a videa. Je důležité nezapomenout, že soubory po smazání spadají do „nedávno vzdáleného“ a jsou tam uloženy po dobu 30 dnů, takže tam musíte jít a nakonec smazat fotografie a videa.Pokud byly na telefonu staženy písně pro poslech offline, je lepší smazat a poslouchat hudbu v režimu streamování, protože jedna píseň váží v průměru 5-8 MB. Seznam skladeb můžete vyčistit v nastavení v sekci „Storage“. Měli byste také vypnout automatické načítání mediálních souborů v nastavení telefonu.Odstranění hudby v nabídce „Nastavení“ na iPhone: Abyste neodstranili fotografie, můžete použít iCloud Media. Toto je cloudové úložiště fotografií a videí, které mohou výrazně ušetřit paměť bez ztráty dat. Icloud je zahrnut v nabídce „Nastavení“. Chcete.li to provést, musíte zadat Apple ID.Nevyužité aplikace, na telefonu, existují aplikace, které se nepoužívají, je moudřejší je odstranit, protože mohou pracovat na pozadí, zaujmout další místo na zařízení. Aby smartphone fungoval rychleji, měli byste v těchto programech vypnout oznámení o push.Zprávy a post.čas na telefonu hromadí velké množství zpráv, které zabírají hodně prostoru, zejména pokud měly obrázky nebo jiné investice.Jak smazat zprávy: Soubory dočasných souborů. Toto jsou přesně data z části „Další“, tj. Mezipaměti, aktualizace softwaru, data iOS, ne nahrané soubory atd. Tato kategorie je automaticky vyčištěna pouze tehdy, když telefon kriticky chybí v paměti, takže stojí za to ji pravidelně provádět ručně.Čištění přes iTunes z „jiného“ telefonu může být prostřednictvím iTunes. Media Player pro organizaci a přehrávání hudby a filmů. Algoritmus akcí: Poté může být uvolněno několik gigabajtů paměti, zejména pokud telefon nebyl vyčištěn po dlouhou dobu.Aplikace Special App Store Poměrně hodně tzv. Klinenematických aplikací nabízejících čištění iPhone a iPad ze souborů odpadků a mezipaměti. Najdete je podle následujících požadavků: Čisté, čistší, skladování, čištění, čištění, paměť, mezipaměť, klín, klín atd.D. Nevýhodou těchto programů je to, že jsou často placeny a zároveň nemohou zcela vyčistit mezipaměť, i když je uvedeno v popisu.Ušetříme čištění peněz před prodejem telefonu prodejem telefonu na nastavení továrny, tj. Odstraňte všechny stažené aplikace, fotografie, videa a další osobní údaje. Za tímto účelem je to nutné: Čištění po ztrátě je telefon ztracen, pak můžete vzdáleně smazat data, abyste se vyhnuli úniku osobních údajů. K tomu se používá iclud. Chcete.li vyčistit paměť, musíte: To lze provést z jiného ipnone nebo iPadu nebo přes iCloud na počítači.

Jak vyčistit aplikace na iPhone

Zpravidla lze zpravidla mezipaměť a sušenky uložené v jiných aplikacích vyčistit dvěma způsoby. V některých aplikacích najdete možnost pro čištění Kesha a dat nebo použijte možnost „Použití“ v nastavení k úplnému vyčištění jablka aplikace.

Vyčistěte mezipaměť iPhone v aplikacích iPhone z nastavení aplikací

Mnoho aplikací třetích stran nainstalovaných na iPhone, které vytvořily.V úklidových funkcích, které zjednodušují soubory odstranění, vezměte jako příklad, postupujte podle níže uvedených pokynů a odstraňte mezipaměť aplikace aplikací.

Krok 1 Spuštění na vašem iPhone.

Krok 2 Přejděte do nastavení nastavení.

Krok 3 Kliknutím na prohlížeč přejděte na stránku Nastavení prohlížeče, vyberte Data Vyčistit, nyní se vám podařilo vyčistit mezipaměť a iPhone Cookie prostřednictvím aplikace

Podle podobné metody můžete vyčistit mezipaměť z jiných aplikací, pokud poskytují takové možnosti. U jiných aplikací, které tuto možnost nemají, si můžete vybrat vykládku nebo odstranění aplikace v „Nastavení“, abyste zcela vyčistili mezipaměť aplikace.

Vyčistěte mezipaměť aplikace na iPhone opětovným instalací aplikace

Abychom vám pomohli lépe ovládat aplikace a vyčistit mezipaměť aplikací pro iPhone, Apple poskytl aktualizované nastavení úložiště pro iPhone (dříve nazývané „Úložiště a použití iCloud“ v iOS 15/14/12/1111. Můžete podniknout následující kroky:

Krok 1 Otevřete iPhone, přejděte do nastavení celkového úložiště iPhone.

Krok 2 Zde si můžete prohlédnout celou situaci úložiště pro iPhone a prostor obsazený každou aplikací.

Krok 3 Vyberte aplikaci, která má příliš velkou mezipaměť, poté uvidíte dvě možnosti: „Vyložte aplikaci“ a „Odstranit aplikaci“. Pokud nechcete aplikaci znovu používat, můžete stisknout implementaci aplikace pro uložení dokumentu a dat po uvolnění úložiště, jinak klikněte na Odstranit aplikaci a poté přejděte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si ji a znovu nainstalujte.

Po opětovné instalaci aplikace zjistíte, že celá mezipaměť v této aplikaci je vyčištěna. Jak však vidíte, obě metody jsou výše neefektivní. Pokud chcete vyčistit mezipaměť ve všech aplikacích pro iPhone, možná budete potřebovat řešení „vše v jednom“.

Otázky, jak vyčistit mezipaměť a historii Safari na iPhone

Na mém iPhone 5 je několik osobní mezipaměti a tento iPhone prodám na eBay. Co bych měl dělat?

Před prodáním iPhone musíte vyčistit všechny soubory na vašem iPhone, abyste lépe chránili vaše soukromí. Nejdůležitější věcí, které stojí za to věnovat pozornost, je čistý příběh názorů na iPhone. Můžete zapomenout vyčistit tuto mezipaměť.

Pochopeno. Dík. Odstranil jsem aplikace z mého iPhone, zprávy a kontakty byly odstraněny a zkopírovány do mého počítače. Ale nejsem si jistý, že příběh sledování z Safari byl úplně vyčištěn. Jak vyčistit mezipaměť v safari? Existuje způsob, jak zkontrolovat?

Existují dvě jednoduchá řešení pro čištění mezipaměti Safari.

První řešení: Otevřete Safari Najděte odznak ve formě níže uvedené knihy a stiskněte příběh, získáte celý příběh Safari zde. Klikněte na Klikněte na Tlačítko ve spodní části iPhone, existuje několik možností pro dočasný interval pro čištění. Příběh můžete vyčistit v souladu s vašimi potřebami. Historie pohledů na iPhone můžete vymazat jen několik lisů.

vyčistit, mezipaměť, prohlížeče, iphone

Druhé řešení: Klepnutím na nastavení Safari vymažete historii a data webových stránek, toto čištění odstraní historii, soubory cookie a další sledování dat na vašem iPhone.

Dvě z výše uvedených řešení vám mohou pomoci vyčistit cookies a historii na vašem iPhone. A stejné metody jsou k dispozici na iPad a iPod Touch.

Existuje však mnoho safari ceres, které jsem odstranil z mého iPhone. Protože tyto soubory cookie mohou obsahovat mé informace o důvěrnosti, zajímalo by mě, zda tato historie a soubory cookie zmizely?

Tyto dvě metody čištění historie a souborů safari cookie jsou nejjednodušší. Nemůžete získat 100% záruku. Protože existuje mnoho nástrojů pro obnovení, které mohou také obnovit vzdálenou mezipaměť Safari a historii názorů, kontaktů, záložek, zpráv a videí.

E. Existuje však způsob, jak úplně odstranit cookies? Může to být pro mě katastrofa, pokud nástroj pro obnovení může vrátit všechny mé informace o důvěrnosti. Co bych měl dělat?

V tomto případě možná budete potřebovat třetí část dat iPhone pro pečlivé smazání všech informací z vašeho iPhone, na trhu není mnoho aplikací pro odstranění, takže nalezení profesionální aplikace není tak jednoduché.

Takže kde najdu profesionála? Může iPhone Eraser Forever smazat celou historii safari, cookies a všechny informace z mého iPhone 5?

Z webu můžete zkusit najít EiseESoft iPhone Eraser. Eraser pro iPhone podporuje iOS 10/9/8/7 nebo více. Tímto softwarem můžete snadno vyčistit příběh svého iPhone Safari. Kromě toho mohou být vaše kontakty, textové zprávy, videa, fotografie, skladby smazány iPhone, pokud chcete. Nejdůležitější věcí je, že žádný nástroj pro obnovení nemůže vrátit smazané soubory do světa.

Kromě toho program procházení historie Eraser History Program procházení dobře pracuje na vymazání souboru cookie a safari na iPad a iPod Touch.

To je skvělé. Můžete mi říct, jak používat tento guma safari iPhone Safari k navždy odstranění historie pohledu?

Sledujte následující část a vyčistěte historii safari a cookie na iPhone pomocí aplikace Safari History v historii iPhone.

Často kladené otázky týkající se čištění souborů cookie na iPhone

Mám vyčistit soubory cookie na svém iPhone?

Bude lepší, pokud můžete na svém iPhonu pravidelně čistit cookie. Na vašem iPhone může trvat hodně místa. Některé škodlivé webové stránky mohou přijímat vaše osobní údaje pomocí cookies.

Co se stane, pokud smažete všechny soubory cookie?

Díky tomu se dostanete ze všech webů, které jste dříve zadali v tomto prohlížeči. Při opakovaném vstupu na web budete potřebovat re.entrance.

Obvykle jsou uloženy ve složce profilu nebo o podporu vašeho prohlížeče. V některých prohlížečích je každý soubor cookie malý soubor. Ale některé další prohlížeče, například Firefox, ukládají všechny soubory do jednoho souboru.

V tomto příspěvku hovoříme hlavně o tom, jak vyčistit cookies na iPhone. Ukážeme vám několik způsobů, jak smazat cookies z vašeho iPhone. Kromě toho vám dáváme jednoduchou představu o tom, jaké jsou cookies. Doufám, že po přečtení tohoto vedení můžete snadno smazat všechny zbytečné mezipaměti a soubory cookie s iPhone.

Hodnocení: 4.8/5 (na základě hlasů 199) Přihlaste se k odběru v

Jak vyčistit kuchaře na Mac? Tento příspěvek zobrazí způsoby, jak odstranit soubory souborů cookie z Safari, Chrome a Firefox na Mac.

Chcete obnovit svůj iPad / iPhone / iPod ze záložní kopie? Zjistěte, jak obnovit iPad do továrního nastavení v tomto příspěvku.

Jak obnovit smazané soubory pomocí iPhone? Tento článek vás představí s jedním z nejlepších způsobů, jak vrátit smazané soubory pomocí iPhone.

Zanechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

Čistší iPhone

Čistič iPhone může na vašem zařízení selektivně čistit zbytečná data. Můžete je také použít k vymazání osobních dat a rychlé a bezpečné zrychlení vašeho iPhone / iPad / iPod.

Otevřete „Nastavení“.

Přejděte do sekce Safari.

Využijte příležitosti k „vymazání historie a dat“.

Poznámka: Při použití této možnosti je odstraněna nejen mezipaměť stavěných safari prohlížeče, ale také historie jeho názorů. Navíc se to stane nejen na aktuálním iPhone, ale také na všech ostatních zařízeních Apple vázaných na stejný účet Apple ID.

Obnova iPhone

Tato metoda je mnohem bezpečnější, protože odstraní odpadky ze zařízení, ale neovlivní to vlastní soubory. Nevýhodou je, že jeho provedení bude nějakou dobu trvat (doba trvání závisí na počtu informací nastavených na iPhone).

    Před zahájením postupu přejděte do nastavení, otevřete část „základní“ a poté „úložiště iPhone“. Posoudit množství volného prostoru před postupem. V našem případě 14,7 GB 16 přístupných.

Pokud čelíte nedostatku místa na iPhone nebo snížení rychlosti zařízení Apple, zkuste v článku jakýmkoli způsobem vyčistit mezipaměť. budete příjemně překvapeni.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

Co vlastně dává záložní kopii v Isloud?

Za symbolický měsíční poplatek získáte nejen místo v cloudu, ale také osvobodíte množství paměti v úložišti iPhone. Jak to funguje? Fotografie a videa jsou načteny v iCloud. Pokud jsou bezpečné, 50% objemu každé fotografie a videa je vyloženo z telefonu na server Apple, to znamená, že když potřebujete zobrazit nějaké materiály, kliknete na ně v sekci fotografií a otevírají se nízko Rozlišení, poté načtení za vteřinu Server je plně naplněná data této konkrétní fotografie a již si prohlížíte obrázek s vysokou kvalitou. Proto je uvolněno kolosální množství paměti v úložišti iPhone, protože fotografie a video s námi zabírají podíl lva na místě na Flash Drive.

Mnoho uživatelů věří, že po odstranění fotografie nebo videa, které zabírá hodně místa, vyčistili vzpomínku na iPhone, ve skutečnosti tomu tak není tak. Když poprvé smažete fotografii, spadne do určitého koše, protože na počítači, a proto není paměť telefonu uvolněna.

Co dělat? Musíte smazat soubory z tohoto košíku. Jdeme do sekce „Foto“, klikneme na „Alba“, jděte dolů, vyberte „Nedávno smazat“, „Select“, „Odstranit vše“.Nyní je košík vyčištěn, máte uvolněnou paměť.

vyčistit, mezipaměť, prohlížeče, iphone

V našem článku jsme popsali všechny nejlepší způsoby čištění paměti a mezipaměti na iPhone. Doporučujeme pravidelně, alespoň jednou za 6 měsíců pro provedení této prevence, jinak může telefon zavěsit na Apple s plnou pamětí paměti a všechny informace ztratíte, pokud nemáte záložní kopii. Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný. Upřímně, společnost pro výměnu skluzu a obrazovky pro iPhone.Ru až do konce týdne mají slevy na služby.Třicet%.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS