Jak vylepšit zvuk na telefonu Android

Jak vylepšit zvuk na telefonu Android. Používání tajného kódu

Jak nastavit hlasitost na Android

Samozřejmě nebudeme mluvit o profesionálním zvuku, ale potřebné nadace se pokusí dotknout. Kvalitu zvuku lze rozdělit do několika hlavních parametrů:

 • Zvukový svazek. Mělo by to stačit slyšet telefonní hovor na velmi hlučném místě nebo poslouchat hudbu, jako je pásková rekordér
 • Přesná reprodukce zvukového souboru, korespondence amplitudy požadované frekvence
 • Počet hluku. je nepravděpodobné, že byste rádi poslouchali reproduktor „sípání“ nebo „vzpěru“ v plném nebo dokonce středním objemu

A na každém z těchto parametrů budeme podrobněji přebývat. Začněme posledním.

Trochu o tom, jak Android ovládá hlasitost

Pokud žádná náhlavní souprava není připojena k vašemu gadgetu (sluchátka, ruce zdarma atd.D.), pak nastavení objemu bude sama a jakmile připojíte náhlavní soupravu, nastavení se stane ostatními. Pro obecné porozumění vám řeknu několik příkladů.

Příklad 1. Posloucháte hudbu na telefonu, zapnete hlasitý reproduktor k plné síle a když k ní připojíte náhlavní soupravu a znovu zapnete hlasitý reproduktor, může se hlasitost lišit (možná hlasitější nebo nižší, v závislosti na tom, který model telefonu nebo verze firmwaru).

Příklad 2. Sledujete film v objemu sluchátek (což znamená objem multimédií) na 40% a poté po chvíli máte příchozí hovor, pak se objem v sluchátkách změní na celkový objem, v takovém případě můžete získat výkonný zvuk rána do uší. Věřte mi, v takových případech jsem opakovaně podkopal z gauče, faktem je, že programátoři špatně vyladili režimy objemu.

Příklad 3. Mluvíte po telefonu a musíte jít do režimu reproduktoru a všimnete si, že reproduktor není tak posouván (nebo naopak), jako při poslechu hudby; nebo vás partner začal slyšet špatně, je to proto, že v různých režimech může mít mikrofon jinou citlivost. Také při připojení náhlavní soupravy ve stejné situaci a zapnutí režimu reproduktoru. další nastavení znovu. Takto Android ovládá objem.

Prostřednictvím inženýrské nabídky

Vývojáři úmyslně skrývají nabídku služby, aby snížili riziko náhodného zavedení modifikací, které mohou vést k rozpadu mobilu. S tím lze doslova změnit jakýkoli parametr zařízení, včetně zvukových charakteristik.

Inženýrskou nabídku můžete otevřít zadáním speciálního kódu. univerzální nebo speciální pro konkrétní značku. Musíte otevřít aplikaci volání a zadat tam kód pro svůj gadget a poté zavolat. Digitální kombinace k telefonům konkrétní značky, kterou jsem uvedl níže v tabulce.

Značka Kód
Xiaomi ###
Huawei ###
Samsung ###
Sony ###
Irbis ###
Honor 8x ###
Meizu ###
Phillips ###
Zte ### nebo ###
Asus ### nebo ###
Dexp ###
BQ ###

Po vstupu do nabídky služby přejděte na kartu pro testování hardwaru a poté otevřete zvukový pododstavec.

Otevřete sekci se čtyřmi možnostmi úpravy zvuku:

 • Normální režim. Nastavení objemu hovorové dynamiky a sluchové dynamiky.
 • Režim náhlavní soupravy. zvuk v sluchátkách.
 • Hlasitý režim reproduktorů. Zvuk při rozhovoru na reproduktoru.
 • Režim hlasového reproduktoru. hlasitost při rozhovoru přes náhlavní soupravu, kabelové i Bluetooth sluchátka.

Po otevření požadovaného pododstavce se objeví dvě pole s čísly. První zobrazuje aktuální stupeň zvuku a ve druhém. konečném okrajovém stupni. Chcete.li nastavit, musíte vyplnit první pole, zvýšit numerickou hodnotu a kliknout na ikonu „Set“.

Speciální aplikace

Existují případy, kdy není možné použít první způsoby nebo nejsou vhodné. To platí pro situace, kdy maximální úroveň zvuku, kterého lze dosáhnout tímto způsobem, nevyhovuje uživateli. Pak na záchranu přijde software třetí strany, v poměrně širokém sortimentu prezentovaném na otevřeném trhu.

Pro některé výrobce jsou takové programy zabudovány do standardního vybavení zařízení. Proto není vždy nutné je stáhnout. Příklad v tomto článku jako příklad zvážíme proces zvyšování hladiny zvuku pomocí bezplatné aplikace svazku Booster Goodev. Stáhnout svazek Booster Goodev

Stáhněte si a spusťte aplikaci. Před zahájením si pozorně přečtěte a souhlasím s varováním.

Otevře se malá menu s jediným posuvníkem. S tím můžete zvýšit objem zařízení na 60 procent nad normou. Ale buďte opatrní, protože existuje šance zkazit dynamiku zařízení.

Triky pro zlepšení zvuku na Androidu

Externí reproduktor řeší problém nedostatečného objemu smartphonu nebo tabletu, pokud jiné metody nepomáhají. Reproduktor. malé zařízení se zátkou 3,5 mm. je vloženo do konektoru pro sluchátka nebo připojeno přes Bluetooth. Náklady. od 700 r.

Životní hack na zvýšení svazku. Při přehrávání videa nebo přehrávání hudby uspořádejte smartphone s dynamikou směrem k malované zdi. Zvuk se odráží z povrchu, současně se intenzivní.

Jak zvýšit hlasitost zvuku prostřednictvím inženýrské nabídky (na chytrých telefonech s procesorem MTK)

Ve všech telefonech a tabletech pracujících na čipech MTK (MediaTek) existuje inženýrská menu, pomocí které můžete zvýšit hlasitost zvuku. Chcete.li se do toho dostat, zadejte jeden z kódů služeb v čísle: ### nebo ###.

Chcete.li jít do inženýrské nabídky na tabletu, nainstalujte jakýkoli dialer, který se vám líbí („Caller“). Nebo stáhněte aplikaci MTK Engineering Mode a v hlavní nabídce klikněte na „Nastavení MTK“.

Při vytváření pólů na levé straně přejděte na kartu pro testování hardwaru a vyberte zvuk.

Chcete.li nakonfigurovat objem reproduktoru, otevřete „Normální režim“, sluchátka. „Režim náhlavní soupravy“.

V poli „Typ“ otevřete nabídku a vyberte parametr médií, který je zodpovědný za objem multimédií.

Pokud potřebujete zlepšit zvuk konverzační dynamiky, klikněte na „Sph“. Chcete.li nastavit objem příchozího hovoru, vraťte se do sekce zvuku, přejděte do režimu reproduktoru a vložte do pole „Typ“ „Ring“.

V příštím odstavci vyberte „Levl“. Obvykle v parametrech „média“ a „prsten“ 15 úrovní: od „úrovně 0“ do „úrovně 14“. každá je zodpovědná za jednu divizi při úpravě objemu.

Standardní hodnota je nastavena v poli „hodnota“. Zvedněte jej o 10-15 bodů a stiskněte nastavení na pravé straně hodnoty pro uložení změn. Například, pokud je hodnota stanovená výrobcem 112, změňte ji na 120-125.

Doporučujeme nenastavit maximální objem 255 pro poslední úroveň, aby se reproduktor nezkazil.

V poli Max Vol pro všechny úrovně je nastavena stejná hodnota. Měl by být zvýšen na 150-155. Pokaždé po provedení změn stiskněte „Set“. Poté pokračujte k nastavení dalšího „LevL“.

Nakonec restartujte Android tak, aby nová nastavení vstoupila v platnost.

Zvyšujeme objem v inženýrské nabídce

Systém Android má inženýrskou nabídku, která vám umožní zvýšit hlasitost v telefonu. Přístup do inženýrské nabídky může být výrobcem zablokován, aby chránil před zásahem při fungování systému.

Chcete.li zvýšit hlasitost na telefonu Android, měli byste zadat kombinaci ###. U některých typů gadgetů budete muset představit jinou kombinaci, více podrobností na níže uvedeném obrazovce.

Potřebovat pomoc?

Nevím, jak vyřešit problém v práci vašeho gadgetu a potřebujete radu odborné? Alexey, mistr pro opravu chytrých telefonů a tablet v servisním centru odpovídá na otázky.Napište mi „

Najděte inženýrskou nabídku. Dále dodržujeme pokyny:

 • Provazujeme horní nabídku, klikneme na kartu pro testování hardwaru a poté vyberte „Zvuk“.
 • Zobrazí se body „Normální režim“, „režim náhlavní soupravy“, které jsou zodpovědné za objem reproduktoru a sluchátek.

Podobné manipulace lze použít s jinými ukazateli „úrovně“, což je v poměru zvyšuje. Níže na obrazovce je k dispozici seznam s optimálními hodnotami pro systém Android.

Seznam ukazuje, že hodnoty z úrovně na úroveň se zvyšují o 15 bodů a poslední možností je vždy 160 bodů. Při instalaci všech potřebných ukazatelů můžete opustit inženýrskou nabídku a restartovat gadget.

vylepšit, zvuk, telefonu, android

Pokud jsou nastavení provedeny správně, pak se přibližně o 20-30% zvýší objem telefonu v dynamice. Tento proces je jednoduchý, může to trvat 5-10 minut.

Standardní nastavení

Rychlý způsob, jak se vypořádat s objemem reproduktoru, je použít standardní nastavení telefonu.

 • Přejděte do nabídky „Nastavení“ na svém zařízení, najděte sekci „Zvuky“.
 • V okně, které se otevírá, je nastavitelný objem melodie volání, budík atd.D.
 • Chcete.li zvýšit objem, přetáhněte posuvníky doprava, snížit. doleva.
 • Ve stejném okně existuje funkce vypnutí zvuku, změn vyzvánění a dalších zvukových parametrů.
vylepšit, zvuk, telefonu, android

Skryté nastavení ve všech chytrých telefonech Android vám umožňuje zvýšit objem nad maximem

Obrovským plusem všech zařízení pracujících na základě operačního systému Android je možnost jejich přizpůsobení. Uživatel se může změnit doslova všechno, počínaje vzhledem ke shellu až po přidání některých nových funkcí a schopností do operačního systému, jako je blokování reklamy v absolutně všech aplikacích a prohlížeči. Google jednou přidal do svého firemního softwaru mnoho skrytých nastavení, z nichž jeden může výrazně zvýšit objem nad maximem.

Ve všech smartphonech Android je skryté prostředí, díky kterému můžete zvýšit objem o 20-30%, takže telefon bude mnohem hlasitější. To může být užitečné v mnoha situacích, například při poslechu hudby doma nebo kdekoli jinde, protože v tomto případě bude objem dostačující pro mini-disco. Kromě toho nebude s příchozími hovory nedojít k žádnému nadbytečnému zvuku, protože v tomto případě je pravděpodobnost jejich náhodného přeskočení, když je telefon snížen v další místnosti.

vylepšit, zvuk, telefonu, android

Objem můžete zvýšit prostřednictvím inženýrské nabídky dostupné v operačním systému Android. Okamžitě si všimneme, že pro tento postup není nutný super uživatel, takže objem lze zvýšit bez jakýchkoli obtíží. Rovněž stojí za zmínku, že někteří výrobci úmyslně blokují přístup do inženýrské nabídky, aby chránili uživatele před neoprávněným zasahováním do operace OS.

Chcete-li zvýšit objem smartphonu pro Android, musíte vytočit příkaz ### (v některých jednotlivých telefonech to může být jinak použití Google). V inženýrské nabídce, která byla otevřena, je nutné nalepit horní nabídku a poté přejít do sekce testování hardwaru a poté do zvuku. Pokud je vše provedeno správně, na obrazovce se zobrazí dvě části normálního režimu a režimu náhlavní soupravy. První je zodpovědný za objem dynamiky a poslední pro jeden v sluchátkách.

Po otevření první sekce stiskněte na horní nabídku na typu a vyberte média. Jako hodnota úrovně musíte opustit úroveň 0. Pro zvýšení objemu je nutné v hodnotě 0 ~ 255 a Max Vol. 0 ~ 160 Nastavte nové ukazatele nad originálem. Pokud ve výchozím nastavení bylo 32 a 128, můžete je bezpečně změnit o 45 a 160, po každé nové akci byste však měli stisknout tlačítko Set Set.

Podobné manipulace musí být prováděny se všemi ostatními hodnotami LELL, úměrně měnit jejich hodnotu směrem k rostoucímu. Editoři Akket.com připravil seznam optimálních ukazatelů, což vám umožní zvýšit maximum nad maximem nad většinou chytrých telefonů pracujících na základě operačního systému Android

 • Úroveň 0. 45 /160
 • Úroveň 1. 60/160
 • Úroveň 2. 75 /160
 • Úroveň 3. 90 /160
 • Úroveň 4. 105 /160
 • Úroveň 5. 120 /160
 • Úroveň 6. 135/160
 • Úroveň 7. 150/160
 • Úroveň 8. 165 /160
 • Úroveň 9. 180 /160
 • Úroveň 10. 195 /160
 • Úroveň 11. 210 /160
 • Úroveň 12. 225 /160
 • Úroveň 13. 240/160
 • Úroveň 14. 255 /160

Jak si můžete snadno všimnout, první položka od úrovně na úroveň se úměrně zvyšuje o 15, zatímco poslední možnost je vždy 160. Po instalaci všech hodnot byste měli opustit inženýrskou nabídku a restartovat smartphone. Pokud bylo vše provedeno správně, pak se objem reproduktorů zvýší o 20-30%. Na první pohled se může zdát, že to vše je nesmírně obtížné, ale ve skutečnosti to není daleko od případu. Celý proces trvá déle než 5-10 minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS