Jak vymazat paměť telefonu Huawei se systémem Android

Jak vymazat paměť telefonu Huawei Y7 2017

Majitelé Huawei Y7 2017 si často stěžují, že se interní úložiště rychle zaplňuje. Uživatel nemá možnost stáhnout si novou aplikaci nebo pořídit video. Naštěstí však existuje několik snadných způsobů, jak vymazat paměť telefonu Huawei Y7 2017.

Pokud majitel telefonu Huawei Y7 2017 již delší dobu neprováděl čištění smartphonu, je třeba se nejprve zbavit velkých souborů, které již delší dobu nepoužívá. Může jít o stažený film, hudební skladby a další data. Chcete-li soubor odstranit, otevřete aplikaci Průzkumník, zvýrazněte složku nebo soubor a stiskněte tlačítko „Odstranit“.

Typy paměti v zařízeních se systémem Android

Všechny chytré telefony obsahují tři typy paměti:

Paměť pouze pro čtení. prostor pouze pro čtení. To znamená, že obsah nelze měnit ani mazat. Zde se nachází operační systém. Android na Huawei a Honor. Blokování změn je zavedeno proto, aby nekompetentní uživatelé nevědomky nenarušili důležité komponenty nebo nástroje. Pokud dojde ke smazání jednoho ze systémových souborů, je celý mechanismus nepoužitelný. Do tohoto prostoru nelze nic přidat.

Druhým typem je místo s tzv. „úložištěm s náhodným přístupem“. Zde končí veškerý nainstalovaný software a nástroje. Sekce je zodpovědná za procesy, které probíhají v zařízení při spuštění stažených aplikací. Přístup je udělen uživateli bez vývojářských práv.

Třetí typ. místo pro ukládání dat. Zde parametry nastavuje sám majitel telefonu, protože on je tím, kdo řídí všechny procesy. Zde lze umístit kontakty, fotografie, audio, video a další mediální položky.

Jak zakázat zámek obrazovky v zařízeních Huawei a Honor

Jak vymazat paměť pomocí softwaru

Ruční revize přináší výsledky, ale ne vždy je opodstatněná, zejména pokud uložené komponenty zabírají více než desítky GB. Dnes existuje sada profilového softwaru, který skenuje paměť, odstraňuje odpadky, mezipaměť, duplicitní soubory, špatné rámce, programy, které člověk neotevřel po celé měsíce. Jejich výhody jsou zřejmé:

 • je intuitivní a snadno se používá;
 • nezabírá mnoho místa;
 • zdarma;
 • dělá vše automaticky bez zásahu člověka;
 • je možné nastavit pravidelný časový rozvrh pro kontrolu obsahu mediálního bloku.

Mezi nejoblíbenější patří Clean Master, SD Maid, Epp Cash Cleaner. Všechny je najdete na oficiálních stránkách vývojářů nebo v obchodě s licencovaným softwarem pro Android. Google Play.

Clean Master

Pokud zařízení začne zamrzat a zasekávat se, je to jasné znamení, že je třeba použít program Clean Master. Stáhněte, otevřete a spusťte hloubkové čištění. Po dokončení kontroly potvrďte odstranění škodlivých složek.

Máte-li jakékoli dotazy nebo stížnosti. dejte nám vědět

Položit otázku

SD Maid

SD Maid provede komplexní vyčištění systému a analyzuje vnitřní prostor na přítomnost virů. Sada nástrojů, kterou vývojáři poskytují, vám pomůže spravovat všechny druhy souborů.

vymazat, paměť, telefonu, huawei, systémem

App Cache Cleaner

Nejenže vyčistí nevyžádané soubory, ale také mezipaměť aplikací i prohlížeče. Pokud však máte model systému Android starší než verze 6, nemusíte si aplikaci App Cache Cleaner stahovat. U starších modelů však tento software funguje dobře.

Jak ručně vyčistit paměť telefonu Honor a Huawei

Existuje několik možností, jak ručně vyčistit vnitřní paměť telefonu Huawei a Honor:

 • Přesunutí nepotřebných fotografií a videí na Disk Google nebo do jiného vhodného cloudu;
 • přenést aplikace na externí jednotku SD prostřednictvím nastavení;
 • Jednoduše odstraňte to, co nepoužíváte;
 • Formátování vnějšího a vnitřního prostoru.

Odstranění nevyžádané pošty v prohlížeči

Návštěvou různých webů si do mezipaměti určitě nashromáždíme spoustu nepotřebných komponent. Aby bylo surfování na webu rychlé a plynulé, je třeba udržovat odpadky v prohlížečích Google, Yandex, Opera a dalších prohlížečích čisté. To lze provést vymazáním mezipaměti a historie vyhledávání.

Odstranění zpráv

Mnoho lidí si neuvědomuje, jak rychle SMS zahlcují paměť. Jsou malé, ale je jich hodně. Nikdy nepoužívejte gigabajty volného místa na nic jiného.

Čištění nevyžádaných souborů

Tato možnost by měla být promyšlená, protože je důležité pochopit a vyřadit nepotřebný software, staré fotografie nebo hudbu. Přesun všeho do koše.

Pokud máte stále dotazy nebo stížnosti. dejte nám vědět

Položit otázku

Odstraňování aplikací

Lidé si často stáhnou zajímavou aplikaci, ale po pár dnech ji přestanou používat. A aktualizace vycházejí a jsou stále těžší a těžší. Abyste nezpomalovali práci telefonu, odstraňte včas to, co není nutné.

Jak uvolnit paměť v systému Android Huawei prostřednictvím počítače

Pokud má váš telefon velkou paměť, můžete použít počítač, který bude kvalitním nástrojem pro ruční čištění. Chcete-li používat počítač, měli byste:

 • Připojte zařízení Honor pomocí dodaného kabelu, který se obvykle připojuje k počítači;
 • Poté je třeba počkat na proces synchronizace;
 • Přejděte do aplikace HI Suite, která je k dispozici v systému Huawei, a vyberte v ní počítač jako zdroj interní paměti;
 • Rozbalovací seznam, kde vyberete možnost APS, proveďte ruční čištění.

Po dokončení můžete telefon restartovat a odpojit kabel.

Jak vymazat paměť RAM telefonu

Paměť RAM zařízení je také možné. Jak již bylo zmíněno, je zodpovědný za výkon samotného telefonu, za počet aplikací, které lze otevřít najednou. Proto je tak důležité udržovat ji v čistotě.

Zavření aplikací na pozadí

Zavírání aplikací na pozadí je standardní funkce, která pomůže snížit počet používaných programů a uvolnit tak paměť RAM. To můžete provést následujícím způsobem:

 • Počkejte na navigační tlačítko, které se nachází v dolní části lišty ve tvaru čtverce;
 • Zobrazí se seznam oken, která uživatel v poslední době použil. Kliknutím na koš umístěný pod vším se uvolní paměť RAM.

Vymazání mezipaměti aplikace

Mezipaměť nemusí být pouze ve vnitřní paměti. Pro vymazání společností Huawei a Honor je třeba použít následující algoritmus:

 • Přejděte do nastavení telefonu, které se nachází přímo na domovské obrazovce;
 • Poté vyberte možnost „Aplikace“ a přejděte na stejnojmennou horní kartu;
 • Dále se uživateli zobrazí seznam nejčastěji používaných aplikací. Můžeme si například vzít program „Zdraví“. Klikneme na něj a přejdeme do sekce „Paměť“;
 • Nyní máme k dispozici všechny informace o interní paměti. Najděte tlačítko „Vymazat mezipaměť“.

Paměť RAM je nyní volná a připravená k normálnímu provozu.

Vymazání paměti zařízení

Také smartphony Huawei a Honor mají způsob, jak přesněji vyčistit paměť. Za tímto účelem musíme přejít do „Nastavení“, vybrat část „Paměť“ a kliknout na „Vymazat„. V otevřené nabídce „Vyčistit paměť“ můžete použít doporučené čištění nebo speciální čištění, ale při této metodě buďte opatrní, protože můžete odstranit osobní fotografie, videa, hudbu, soubory atd., které potřebujete.д.

Odstraňování souborů z messengerů

Při používání aplikace WhatsApp a dalších podobných messengerů si majitelé Huawei Y5 2017 často posílají fotografie. Po procházení se nesmažou, ale uloží se do paměti zařízení. Musíme je tedy odstranit ručně.

Všechna multimédia přijatá prostřednictvím aplikace WhatsApp se ukládají do stejnojmenné složky, která obsahuje adresáře s názvy „Obrázky“ a „Video“. Tyto adresáře je třeba vyprázdnit buď prostřednictvím správce souborů ve smartphonu, nebo v Průzkumníku souborů v počítači.

Pokud je paměti stále málo

Dříve popsané způsoby vám umožní zcela uvolnit místo v interním úložišti telefonu Huawei Y6 2018. Ani smazání velkého počtu souborů však nedosáhne optimálních výsledků, pokud si majitel zakoupil verzi s minimálním úložným prostorem.

Existuje několik způsobů, jak z toho ven. Nejprve lze nainstalovat kartu MicroSD. V závislosti na zvolené konfiguraci rozšiřuje interní úložiště o 32-256 gigabajtů. Za druhé, existuje možnost nahrávání osobních údajů do „cloudu“, jako je Google Drive nebo Yandex Disk. Je však důležité věnovat pozornost tomu, že je zde zdarma k dispozici pouze omezené množství prostoru. Chcete-li rozšířit virtuální jednotku, musíte si předplatit.

Po výběru vhodné možnosti může majitel přenést většinu souborů na kartu MicroSD nebo nahrát data do „cloudu“. Bohužel se nehodí pro pohyblivé aplikace. Fotek, videí a hudby se však můžete zbavit bez větších problémů.

vymazat, paměť, telefonu, huawei, systémem
| Denial of responsibility | Contacts |RSS