Jak vyměnit nabídku Start v systému Windows 11. Otevřená shell Windows 10

Jak vyměnit nabídku Start v systému Windows 11

Získejte kompaktnější nabídku startu s větší hustotou informací.

Windows 11 má několik zajímavých nových funkcí, ale jeho uživatelské rozhraní je polarizující. Pokud jste jako já, stáhli jste si ISO Windows 11 a provedli čistou instalaci na testovacím stroji, ale nelíbí se vám nová verze nabídky Start, protože zabírá více nemovitostí na obrazovce a nutí vás kliknout na tlačítko Podívejte se na úplný abecední seznam všech vašich aplikací.

Naštěstí s aplikací třetích stran a možná vyladěním registru můžete získat jiný styl nabídky Start, který je blíže vzhledu a pocitu systému Windows 7 než Windows 10 a dává vám spoustu možností. Existuje několik různých nástrojů, ale testoval jsem se třemi nejoblíbenějšími: Open-Shell (dříve Classic Shell), bezplatná aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, StartAllback a Start11, které stojí 4.99 každý a má mnohem více funkčnosti.

Níže vám ukážu, jak nahradit nabídku Start Windows 11 některým z těchto nástrojů třetích stran a ujistit se, že se objevují na správném místě.

Nejlepší náhrada nabídky Start Windows 11

Ze tří náhrad nabídky Start Windows 11 má každá své výhody a nevýhody. Open-Shell je zjevně nejhorší, protože se automaticky ne integruje do hlavního panelu Windows 11, což vás nutí použít hack v registru, který zkazí funkci vyhledávání. Vypadá to také jako menu Windows 7, nikoli novější styl Windows 10. Je to však také jediná možnost zdarma.

K dispozici pro 4.99 S 30denní zkušební verzí vám startAllback i Start11 dává řadu funkcí, včetně schopnosti mít více nabídky ve stylu Windows 10 a soustředit se na to nebo doleva doleva.

Start11 má možnost „Windows 10 Style“, která vypadá nejvíce podobně jako Windows 10 Start Menu, včetně její oblasti dlaždic. Také vám dává více možností designu, jako je schopnost nastavit texturu za hlavním panelem. A to vám umožní přesunout hlavní panel na horní část obrazovky, což je něco, co vyžaduje opravdu buggy registr hack jinak.

Nabídka StartAllBacku vypadá mnohem více jako Windows 7 a nedovolí vám přesunout hlavní panel, ale umožňuje vám nastavit řadu možností, které jsou jinak dostupné pouze jako hacky registrace: ikony bez skupin, umožňují kontextové nabídky ve stylu 10 Windows 10 ve stylu Windows 10 ve stylu Windows 10 ve stylu Windows 10 stuha zpět na průzkumník souboru.

Pokud však vyberete Start11, můžete udělat všechny tyto kromě iontů zaúčtování hlavních panelů podle našich tutoriálů o tom, jak získat úplnou kontextovou nabídku a jak získat průzkumník souborů Windows 10 v systému Windows 11.

Výměna nabídky Start Windows 11 ve srovnání

Automaticky změní hlavní panelHlavní panel na vrcholuNabídka ve stylu Windows 10Klasické kontextové nabídkyRibbon in File ExplorerIkony Uncombine TaskBarIkony velikosti velikosti hlavního paneluMohou středové ikonyVlastní textury
X X Řádek 0. Buňka 3
Řádek 1. Buňka 1 X Řádek 1. Buňka 3
Řádek 2. Buňka 1 X Řádek 2. Buňka 3
X Řádek 3. Buňka 2 Řádek 3. Buňka 3
Řádek 4. Buňka 1 X Řádek 4. Buňka 3
X Řádek 5. Buňka 2 Řádek 5. Buňka 3
X X Řádek 6. Buňka 3
X X Řádek 7. Buňka 3
Řádek 8. Buňka 1 X Řádek 8. Buňka 3

Jak používat StartAllback k nahrazení nabídky Start Windows 11

Stáhněte si a nainstalujte startAllback z jeho oficiálních webových stránek.

Vyberte téma. Doporučuji správné 11. Všechna nabídky mají velikost a rozvržení Windows 7, ale správné 11 má více zaoblených rohů a tlačítko Start Windows 11.

Nabídka Startback Start má své vlastní vyhledávací pole, které funguje hodně jako vyhledávání Windows 7. Na hlavním panelu můžete také kliknout na ikonu vyhledávání a získat funkci vyhledávání Windows 11.

Pokud chcete menší nebo větší ikony, vyberte velikost ikony na kartě nabídky Start. Zde můžete také zvýšit počet ikon v nabídce.

vyměnit, nabídku, start, systému, windows, otevřená

Pokud chcete, aby vaše ikony nekombinovaly, vyberte nikdy z nabídky kombinovaných tlačítek. Jinak si můžete vybrat „Vždy, skrýt štítky“ nebo „Když je hlavní panel.„Nekombinovaná tlačítka na hlavním panelu vám zobrazí tlačítko pro každé okno, i když máte více oken stejného programu (např.: Váš webový prohlížeč).

Pokud chcete získat nabídku pásu v souborovém průzkumu, vyberte na kartě Průzkumník Windows 10 Ribbon UI.

Pokud chcete plné kontextové nabídky, zkontrolujte klasické kontextové nabídky na kartě Průzkumníka.

V nabídce na hlavním panelu můžete změnit tlačítko Start, vystřelit ikony nebo povolit dynamickou průhlednost, díky níž je průhlednost hlavního panelu s výjimkou tlačítka popředí. Karta nabídky Start umožňuje ovládat, které ikony se na něm objevují.

Pokud se po uzavření potřebujete vrátit do nabídky StartAllback Nastavení, najdete ji v ovládacím panelu Windows.

Jak používat start11 k nahrazení nabídky Start Windows 11

Stáhněte a nainstalujte Start11 z jeho oficiálních stránek.

Vyberte styl nabídky Start. Doporučuji styl Windows 10, ale styl Windows 7 je také v pořádku.

Styl Windows 10 vypadá velmi podobně jako nabídka Start Windows 10, včetně oblasti dlaždic. Nejedná se o živé dlaždice, které se aktualizují, ale většina dlaždic stejně nikdy nebyla živá dlaždice.

Vyberte velikost hlavního panelu na kartě na hlavním panelu. Médium je výchozí velikost, ale můžete si vybrat malé nebo velké.

Pokud chcete, aby se na horní části obrazovky objevil hlavní panel, vyberte „Zarovnat top“ z nabídky primárního monitoru nebo sekundární monitory. Pokud ne, nechte to na „zarovnat dno.“

Pokud jste změnili velikost nebo zarovnání, klikněte na Restart Explorer.

Na kartě Start Tlačítko můžete vyměnit výchozí tlačítko vlastním obrázkem. Na kartě na hlavním panelu můžete nastavit úroveň průhlednosti, aplikovat texturu nebo umístit ikony na střed hlavního panelu.

Vlevo zarovnání ikon na hlavním panelu

Jak StartAllback, tak Start11 vám dávají schopnost dolevaného zarovnat ikony na hlavním panelu v rámci jejich ovládacích panelů. Pokud však budete používat otevřenou skořápku, jediná možnost zdarma. Musíte zarovnat ikony na hlavním panelu doleva pomocí nabídky Nastavení systému Windows 11.

Také, pokud neinstalujete žádné nástroje třetích stran, možná budete chtít dát své ikony doleva, protože to dává Windows 11 mnohem tradičnější pocit, než má ve výchozím nastavení.

Přesunout ikony na hlavním panelu doleva:

Klikněte pravým tlačítkem na hlavní panel a vyberte Nastavení hlavního panelu.

Otevřete nabídku chování na hlavním panelu.

V nabídce zarovnání hlavního panelu vyberte „Vlevo“.

Používání otevřené skořápky

Open-Shell je bezplatný, open-source nástroj, který vám dává menu ve stylu Windows 7 ve stylu 7 a tunu možností pro přizpůsobení. Toto je však naše nejméně doporučená možnost, protože to vyžaduje, abyste použili hack v registru, který umožňuje klasický hlavní panel, ale rozbije vyhledávání.

Začínáme s otevřenou skořápkou je stejně snadné jako stahování nejnovější verze z GitHubu a její instalace. Jen se ujistěte, že si vyberete ikonu tlačítka správného startu. Open-Shell vám dává výběr několika startovacích tlačítek nebo možnost nahrát svůj vlastní obrázek. Zjistil jsem však, že vlastní obrázky, které jsem nahrál, byly často neviditelné nebo jejich části byly neviditelné, dokud jsem na ně klikl.

Ikona tlačítka Start se zobrazí na horní části tlačítka Start Windows 11, ale pokud ji vyberete úplně a kliknete na odhalenou část, spustí nabídku Start Windows 11.

Nejspolehlivější ikonou spuštění je výchozí tlačítko „Aero“, což je ikona kruhové skořepiny. Na našem počítači pokrýval kompletní tlačítko Start Windows 11, ale pokud jsem klikl do prázdného prostoru nalevo od něj, spíše než přímo na tlačítko, stále dostanu nabídku Start Windows 11. Větší, obdélníkový tlačítko Start může tento problém vyřešit, ale může to pokrýt přes části vašich dalších ikon.

StartAllBack vs Open Shell on Windows 11. My Opinions

Další možností je zrušit zaškrtnutí zaškrtnutí zaškrtnutí tlačítka Start v nabídce Open-Shell Možnosti a použít klasický hack na hlavním panelu (viz níže) a poté získáte tlačítko pro start ve stylu Windows 10 kliknutím.

Povolení klasického hlavního panelu

Pokud jste nainstalovali Start11 nebo StartAllback, programy automaticky vylepšují váš hlavní panel s některými možnostmi, takže doporučujeme, abyste tuto sekci přeskočili. Abychom však získali otevřenou skořápku pro použití ikony startovacího tlačítka Windows 10, musíte v registru povolit klasický hlavní panel hlavního panelu. Tento hlavní panel vypadá a cítí se trochu více jako na hlavním panelu Windows 10 a má vyhledávací pole a tlačítko Zobrazit úkol.

Žádná z těchto prací však. Vyhledávací pole nedělá nic, když na něj kliknete, a podle mých zkušeností se téměř vždycky zhroutí, což způsobuje dočasné zmizení otevřených aplikací, takže jinými slovy neklikněte na něj. nebo ještě lépe, skryjte to, což vám ukážeme, jak to udělat.

Otevřený regedit. Můžete jej spustit zasažením Windows R a zadáním „Regedit.„Klikněte na ano, pokud je vyzván.

Přejděte na hkey_local_machine \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Shell \ Update \ Packages.

Vytvořte novou hodnotu DWORD (32bitová) kliknutím pravým tlačítkem na podokno Okna a výběrem hodnoty New-Dword (32-bit).

Přejmenujte hodnotu na nezdobytí.

Nastavit neockeringDisabled na 1.

Zavřete Regedit a restartujte Windows 11. Klasický hlavní panel bude tam, ale na levé straně si všimnete, že chybí ikony hodin, zvuku a sítě.

Spusťte ovládací panel ICONS Oznámení zasažením klíče Windows R a zadáním skořepiny. Pak zasažení dobře.

Klikněte na „Zapnutí ikony systému System.“

Přepínat hodiny, objem a síť. Ikony se nyní objeví na levé straně obrazovky.

Skrýt ikonu „Zobrazit úkol“ (volitelné). Vzhledem k tomu, že tato funkce má tendenci havarovat, doporučuji skrýt tlačítko kliknutím pravým tlačítkem na hlavní panel, vybrat nastavení hlavního panelu a přepínat pohled na úlohu.

Skrýt vyhledávací pole (volitelné). Vzhledem k tomu, že vyhledávací pole ve skutečnosti nefunguje, nejlepší je skrýt jej pomocí Regedit k přechodu na HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Search a Nastavení SearchTaskBarmode na 0 a poté restartováním Windows. Dobrou zprávou je, že náhrada nabídky Start má zabudované vlastní vyhledávací pole.

Nakonec budete mít hlavní panel, který pracuje s některým z nástrojů a vypadá trochu více podobný Windows 10. Budete mít také průzkumník souborů ve stylu Windows 10 a klepněte pravým tlačítkem myši na skákání, které vypadají jako Windows 10 a mají na nich všechny možnosti.

Celkově však doporučujeme používat startAllback nebo Start11, které se mohou správně vyrovnat na hlavním panelu a zabránit tomu, aby se objevila nativní nabídka nativního startu Windows 11. Pokud chcete udělat ještě více, abyste mohli dát svému Windows 11 klasický vzhled, podívejte se na náš článek o tom, jak vypadat Windows 11 a cítit se jako Windows 10.

Zůstaňte na špičce

Připojte se k odborníkům, kteří čtou hardware Toma pro vnitřní stopu na PC Tech News. a mají více než 25 let. Pošleme rozbiré zprávy a hloubkové recenze CPU, GPU, AI, Hardware Maker a přímé do vaší doručené pošty.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

AVRAM PITTCH je šéfredaktor hardwaru Toma. Když nehraje s nejnovějšími gadgety v práci nebo nese na helmy VR na veletrzích, najdete ho zakořenění telefonu, rozebírá svůj počítač nebo kódovací pluginy. S jeho technickými znalostmi a vášní pro testování vyvinul AVRAM mnoho reálných benchmarků, včetně testu baterie notebooků.

Otevřená skořápka nefunguje ve Windows 11

Víte, že můžeme přizpůsobit nabídku Start na Windows 11/10 pomocí některých bezplatných programů? Open Shell je jeden program, který můžeme použít k přizpůsobení nabídky Start a přidat panel nástrojů a stavový řádek do Windows Explorer s některými dalšími funkcemi. Byl to dřívější klasický start a je alternativou k klasickému shellu, což dělá totéž. Když klasická skořápka přestala být aktivní, dobrovolníci na GitHubu si ji vybrali a na základě toho vyvinuli otevřenou skořápku. Používá jej mnoho uživatelů Windows. Někteří uživatelé si stěžují, že Open Shell nepracuje na jejich Windows 11. V této příručce vám ukážeme, jak ji opravit a používat otevřenou skořápku bez problémů.

Otevřená skořápka nefunguje ve Windows 11

Pojďme se dostat do podrobností každé metody a vyřešit problém. Předtím restartujte počítač a zjistěte, zda dojde ke změně.

1] Restartujte průzkumník souborů

Někteří z otevřených uživatelů shell viděli Open Shell fungovat po restartování průzkumníka souborů. Když otevřená skořápka nepracuje na vašem PC, musíte restartovat průzkumník souborů a zjistit, zda problém vyřešil.

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start a otevřete nabídku Winx
 • Vyberte Správce úloh ze seznamu
 • Vyhledejte proces průzkumníka Windows v seznamu procesů
 • Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Restart

2] Znovu zaregistrujte zážitek z skořápky

Opětovné zaregistrování zkušeností s skořápkou pomocí PowerShell ve Windows 11 může také vyřešit problém, kdy otevřená skořápka nefunguje na vašem PC.

Znovu zaregistrovat zážitek z skořápky,

Klikněte na nabídku Start a zadejte PowerShell

Kliknutím na spuštění jako správce pod Windows PowerShell ve výsledcích jej otevřete. Klikněte na ANO na výzvě UAC.

Zkopírujte/vložte následující příkaz do PowerShell a stiskněte klávesu Enter

Get-AppxPackage.Všechny Shellexperience.balíček PackageType |%

Zjistěte, zda tento problém vyřešil s otevřenou skořápkou.

3] Rebuild Index Windows Search Index

Přestavba indexu Windows Search Index může také opravit problémy s otevřeným skořápkou v systému Windows 11. Podle níže uvedených kroků můžete znovu vybudovat index Windows Search.

 • Otevřete aplikaci Nastavení z nabídky Start nebo použijte zkratku Winni
 • Klikněte na zabezpečení ochrany osobních údajů na levém postranním panelu a poté klikněte na kartu pro vyhledávání Windows
 • Přejděte dolů a klikněte na možnosti pokročilého indexování
 • Kliknutím na tlačítko Advanced otevřete nové okno
 • Klikněte na přestavbu a počkejte na dokončení procesu

Zkontrolujte, zda přestavba indexu Windows Search Index vyřešila problém s otevřenou skořápkou nebo ne.

4] Nastavení registru vylepšení

Pomocí nastavení registru můžete také opravit problém s otevřeným shellem. Stačí vytvořit nový soubor DWORD pojmenováním IT EnableXAMLStartMenu.

Vylepšení nastavení registru, aby byla otevřená práce s otevřenou skořápkou,

Stisknutím tlačítka Winr na klávesnici otevřete políčko běh. Zadejte regedit a stiskněte klávesu Enter

Přejděte na následující cestu v editoru registru

Počítač \ hkey_current_user \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

Klepněte pravým tlačítkem myši na cestu a vyberte si nové. Poté vyberte DWORD (32bitová hodnota). Pojmenujte soubor jako enablexamlstartmenu

Nyní dvakrát klikněte na nově vytvořený soubor DWORD a nastavte datum hodnoty na 0.

Restartujte počítač a zjistěte, zda je problém vyřešen nebo ne. Pokud ne, přejděte na stejnou cestu v editoru registru, najděte tam soubor start_showclassicMode a smažte jej.

5] Aktualizovat Windows

V aktualizaci systému Windows může být nějaký problém nebo chyba, která brání v práci otevřené skořápky. Chcete.li problém vyřešit, musíte aktualizovat Windows na nejnovější verzi.

 • Otevřete aplikaci Nastavení pomocí zkratky Winni na klávesnici
 • Klikněte na Windows Update na levém postranním panelu
 • Na stránce Windows Update klikněte na tlačítko pro kontrolu pro aktualizace ručně spusťte aktualizace Windows

6] Přeinstalovat otevřenou skořápku

Pokud žádná z výše uvedených metod vyřešila problém s otevřeným shellem, musíte jej odinstalovat z vašeho počítače a znovu nainstalovat. Můžete jej odinstalovat v aplikaci Nastavení nebo z nabídky Start. Poté stáhněte Open Shell z GitHubu a spusťte jej a nainstalujte jej.

Toto jsou různé metody, které můžete použít, pokud otevřená skořápka nepracuje na vašich Windows 11.

Jak získám klasický shell pracovat na Windows 11?

КАК УСТАНОВИТЬ WINDOWS 11? ПОШАГОВОЕ РУКОВОДСТВО ДЛЯ ЧАЙНИКОВ

Classic Shell byl naposledy aktualizován v prosinci 2017. Můžete si jej stáhnout z oficiálního webu a nainstalovat jej do svého počítače, ale nemusí to fungovat podle potřeby. Jako alternativa k klasickému shellu se vyvíjí Open Shell, která dělá to, co Classic Shell dělá v předchozích verzích Windows.

Je otevřená shell k dispozici pro Windows 11?

Ano, otevřená skořápka je k dispozici pro Windows 11. Můžete si jej stáhnout z GitHubu a použít jej k přizpůsobení nabídky Start a udělat s ní vše jako na Windows 10 v předchozích verzích. Pokud čelíte problémům s Open Shell ve Windows 11, můžete sledovat výše uvedené metody.

Open-Shell: Znovu znovu vysíláte nabídku ve Windows a mnoho

Jedinou největší stížností na Windows 8 a 10 je nabídka kachlové startu. Nelíbí se to? K tomu existuje aplikace.

Nabídka startu v systému Windows 8 byla jeho nejvýrazněji odlišná funkce. Zatímco to bylo trochu zkrouceno v systému Windows 10, je to stále docela překvapivé, pokud upgradujete, řekněme, Windows 7.

Bohužel, tato kachlová počáteční obrazovka ponechává mnoho s velmi negativním prvním dojmem. první dojem, který pokračuje v barvě celého jejich zážitku z oken.

Nemusí to tak být.

Open-Shell (dříve Classic Shell) je bezplatný software, který vám dává vaši oblíbenou nabídku Start Back, stejně jako obnovení a přidávání funkčnosti pro Windows Explorer.

Začátek je.

To je to, na co většina lidí reaguje.

Vlevo je tradiční seznam instalovaných programů Windows 10 (není přítomen v systému Windows 8.1), a napravo je předmětem obavy většiny lidí: kachlová část nabídky Start.

Je mocný, je přizpůsobitelný a dobře funguje s myší a na dotykových obrazovkách.

A ne každý má rád.

S otevřenou skořápkou-také známým jako Open-Shell-Menu-můžete získat zpět startovací nabídku starého stylu.

Instalace otevřené skořápky

Open-Shell je zdarma, open source software k dispozici na GitHubu.

Navštivte domovskou stránku s otevřenou skořápkou a vyhledejte tlačítko vydání.

Klikněte na to. Na výsledné stránce přejděte dolů, dokud neuvidíte instalační program. OpenShellSetup_xxx.exe.

Kliknutím na to stáhněte instalační program a vyberte „Spustit“, pokud je vyzván. Bude vám představena uvítací zpráva.

Kliknutím na další zobrazení zobrazíte a souhlasíte s licenční smlouvou; Kliknutím na další znovu zobrazíte nabídku možností instalace.

 • Classic Explorer přidá panel nástrojů a stavový řádek pro průzkumník Windows (nyní označovaný jako průzkumník souborů nebo průzkumník souborů Windows)).
 • Nabídka s otevřeným skořápkem přidá tlačítko Start a vysoce přizpůsobitelné tradiční nabídku startu.
 • Classic IE přidává lipty a stavový řádek pro Internet Explorer.

Každý z nich lze při instalaci vybrat (nebo ne). Výchozí hodnotou je nainstalovat vše a zatím jsem neviděl žádnou škodu v tom, že přesně to dělám.

Čtvrtá možnost-aktualizace s otevřenou skořápkou-umožňuje kontrolu budoucích aktualizací. Doporučuji nechat jej vybrat.

Zaměřuji se na nabídku startu-nabídku s otevřenou skořápkou-pro zbytek tohoto článku.

Klikněte na Next a poté nainstalujte a dokončete instalaci.

Nabídka s otevřenou skořápkou

Po instalaci otevřené skořápky (a výběru nebo dvě, které za chvíli pokryji), má moje edice Windows 10 Home Edition nyní nabídku startu ve stylu Windows 7:

Pokud nejste fanouškem přístupu Windows 7 k zahájení nabídek a preferujte něco ještě základního, můžeme to také udělat.

Vyberete si styl, který preferujete, když poprvé kliknete na tlačítko Start.

Používání otevřené skořápky

Open-Shell byl velmi dobře integrován do oken. Je to velmi přirozené a povědomě téměř ve všech okolnostech.

Zvláštní je však v tom, že klasický začátek nic neodstranil. Ve skutečnosti, pokud chcete znovu navštívit svou nabídku s startu, stačí podržte posunu, když kliknete na tlačítko Start.

A samozřejmě, pokud se rozhodnete, že byste raději nepoužívali open-skořápka a chcete spustit s nativním rozhraním Windows 10, můžete jej jednoduše také odinstalovat.

Možnosti, máme možnosti!

Abych byl upřímný, opravdu jsem jen poškrábal povrch schopností s otevřenou skořápkou.

Klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start Open-Shell a klikněte na Nastavení a poté se ujistěte, že je zaškrtnuto políčko „Zobrazit všechna nastavení“.

Dostupné možnosti umožňují přizpůsobit téměř všechny aspekty nabídky Start.

Není to jen pro Windows 8 10

Zatímco open-shell je nejoblíbenější pro uživatele Windows 8 a 10, funguje to ve Windows Vista a Windows 7. Ve skutečnosti byl vyvinut v reakci na změny v těchto operačních systémech. Stalo se to silnou alternativou pro lidi, kteří nyní bojují s Windows 8 a 10.

Moje doporučení

Moje skutečné doporučení je, že přijímáte vlastnosti operačního systému, který máte. Pokud jste na Windows 10, naučte se používat nabídku Start Windows 10. To vám bude dobře sloužit do budoucnosti a udrží vás méně závislé na nástrojích třetích stran, jako je Open-Shell 1.

Pokud však bojujete s novější nabídkou Start Windows, zkuste to open-shell, než se vzdáte této verze Windows.

Mohlo by to změnit vaši mysl.

Udělej to

Přihlaste se k odběru sebevědomého počítače! Méně frustrace a větší důvěra, řešení, odpovědi a tipy ve vaší doručené poště každý týden.

Podcast zvuk

Zveřejněno: 17. července 2019 In: Windows User InterfaCethis je hlavní aktualizace článku původně zveřejněného 6. ledna 2013-Updated to Open-Shell od nyní ukončené klasické shellshortlink: https: // askleo.com/6217 Tagged: Classic Shell, Classic Start, Open-Shell, Start Menu, Windows 10, Windows 8

Leo kdo?

Jsem Leo Notenboom a hraji si s počítači od doby, kdy jsem v roce 1976 absolvoval požadovanou třídu programování. Strávil jsem více než 18 let jako softwarový inženýr v Microsoftu a v roce 2001 „v důchodu“. Začal jsem se ptát Leo! V roce 2003 jako místo, které vám pomůže najít odpovědi a být sebevědomější pomocí této úžasné technologie na dosah ruky. o Leo.

64 комментарии и мнения

Ahoj leo, ani mi chybí tlačítko Start na mé ploše se mi raději líbí změna. Ale vypadá to jako úžasný program, který by měl stát za to, abych se podíval na. Děkuji za zápis :).

Leo, děkuji za potvrzení o mých pocitech o Windows 8! Jakmile jsem si uvědomil, že úvodní obrazovka metra není nic jiného než tlačítko „Start“ na celé obrazovce, všechno začalo dávat smysl! Nainstaloval jsem na svém nové ploše „Classic Shell“ a našel Windows 8, abych se cítil mnohem více doma. Moje švagrová právě dostala nový notebook s Windows 8 a oceňuje klasický shell, protože nyní má tlačítko vypnutí okamžitě k dispozici z „Desktop“!

Od Vista používám Classic Shell. Vždy jsem upřednostňoval nabídku startu, která zobrazuje všechny mé programy na jedné obrazovce. Považuji za mnohem snazší, než kliknout na horní nebo dolní část seznamu, abych ho přiměl k posouvání. Nikdy jsem nechápal, proč MS nedovolila posouvání seznamu programů s kolem myši.

Nyní jsem udělal půl tuctu upgradů Windows 8. vlastně všechno udělal jako čerstvé instalace. a zjistil jsem, že klasický shell může být trochu výstřední a někdy opravdu zpomaluje počítač. Používali jsme start8 od Stardock.com místo toho. I když to stojí všechny 4.99, fungovalo bezchybně bez zásahu do výkonu. Zatímco klasické menu někdy nějakou dobu trvá, než se dostane na plochu, je to okamžité se start8. Existuje spousta dalších možností pro obnovení tlačítka a nabídek „Start“ a zavedení přímo do plochy včetně startw8, retro ui, pokkie_start_menu, Starmenux a Power8. Vyzkoušeli jsme je všechny a Start8 pro nás fungoval nejlépe.

Moje (relativně počítačová negramotná) sestra koupila nový notebook s Win8 a požádala mě, abych to pro ni připravil moje první zkušenost s tím. Nemám příliš mnoho potíží se strukturou nabídky Start (zvlášť se to nelíbí, ale bez problémů), ale když z ní začnu aplikaci, zdá se, že z toho není způsob, jak z toho „ukončit“ Nebo to zavřete (žádné tlačítko „x“) a zdá se, že běží, i když se vrátíte na startovní dlaždice a otevřete něco jiného. Je to správně? Chybí mi něco při uzavírání nebo zastavení aplikace ve Win 8 a při spuštění programů vrátí aplikaci Classic Shell tuto funkci tuto funkci? Prosím, poraďte se a díky.

Jistě potřeboval klasický shell, když jsem poprvé nainstaloval Win 7. Mimochodem, jsem v IE10, takže jsem přeskočil část IE9 instalace. Přesto něco nainstalováno. Zdálo se také, že spuštění na vítězství 8 běží trochu pomaleji, ale myslím si, že se můj počítač učí. Strávil jsem hodiny snahou o něco z tohoto přizpůsobení vítězství 8. Microsoft to musí snadno zpřístupnit.

Je to příliš dobré, ale mohu použít obě startovací nabídky současně? Mám na mysli klasické a vyhrávat menu 8.

Nainstaloval jsem Windows 8 na svém notebooku a líbí se mi to!Zasážení tlačítka „Windows“ mě vezme na můj starý desktop W7, kde zůstávají všechny mé staré programy. Stisknutím stejného tlačítka mě vezme zpět na plochu W8. Možná, včas, budu hledat tradiční tlačítko „Start“, ale prozatím mi to nechybí.Dám mu ještě několik týdnů a pak pravděpodobně kousnu kulku a nainstaluji na můj hlavní počítač.

Po spuštění vždy kliknu na „Desktop“ a poté vítězství 8 se příliš neliší, než vítězství 7. Desktopová verze IE je v pořádku.

Kdyby mi to bylo nabídnuto v polovině prosince-když jsem poprvé upgradoval na Windows 8 Pro-skočil bych na to.Nyní, když používám vítězství 8 po dobu 4 týdnů, se standardní myší na klávesnici, považuji to za stejně snadné jako stará nabídka startu a ve většině případů mnohem rychlejší. Článek uložím jen pro případ, ale nevidím, jak se mění zpět.

Je tu pocit deja vu. Vzpomínám si, když Windows 3.1 vyšel. Recepce byla v pořádku lepší než 3.0, ale ne dobrý, dokud Norton nevyšel s jejich stolním produktem. i když jste museli mít počítač Poky, abyste jej správně spustili, a obecně jste mohli upgradovat pouze na 2 MB RAM (ne to není překlep).XX byla aplikace DOS! A tam byly i jiné skořápky dříve než Norton, i když si nepamatuji, že je to jméno, ale bylo to první, který jsem viděl s kontextovými nabídkami pravého kliknutí, které běžely pod většinou 3.Varianty xx. a bylo to rychlejší než programový manažer (ne tvrdé). Ne příliš mnoho změn.

S shrnutím zklamání s novějším OS pěkně s tímto příkladem výše:

„Reakce na to, stolní počítač Windows 8, je obvykle:„ Kde je tlačítko Start?!“A„ Jak mám dělat cokoli?!““

Moje stížnost s nejnovějšími operačními systémy (a webovými stránkami) je, že se nyní zdá, že snižují intuitivnější uživatelské rozhraní ve prospěch čistšího, méně a strohého grafiky. Zjistil jsem, že i novější systémy OS Apple jsou také mnohem těžší navigovat intuitivně (nebo samozřejmě).

Nechápu to. proč by nevyhrál 8, obsahuje zřejmé tlačítko „Start“ (nebo podobné) kliknout, abychom našli funkce, které hledáme?

Po zpomalení na Windows 8 po volání Microsoft dvakrát (zdarma v rámci záruky). Nyní se mohu přihlásit bez hesla. hurá. (Heslo W8 také otevřelo můj hotmail, nenáviděl jsem to.) Naučil jsem se trik, jak rychle vypnout-zasáhnout klíč Windows plus C a objeví se všechna nastavení na pravé straně, takže se nemusím vznášet myši, abych se pokusil objevit. Ve srovnání s mým starým průhledem se to zdá velmi rychle. Nenávisťte nový IE, takže použijte Firefox na ploše.

Stojí za to vědět, že stará kombo klíčová altf4 stále funguje ve Win8. Vypne aplikace metra nebo stolní počítače a na ploše bez spuštění programů přináší opční pole pro vypnutí, spánek atd. Stačí použít klíče se šipkami nahoru a dolů k výběru a poté stiskněte klávesu Enter.

Nejsem si jistý, že budu někdy potřebovat klasickou skořápku. Přiznávám, že jsem klávesový bigot už od Windows 3.11, ponechávám ikonu stolních počítačů pro každý program, který používám, s klávesovými zkratky pro každou z 2 tuctu, které používám nejvíce. To zahrnuje zkratky šesti průzkumníků Windows, které otevírají nejpoužívanější adresáře (složky UH, složky). Když se můj šéf rozhodne převést nás na W8, budu hledat, jak vyčistit dlaždice z plochy a vrátit se do klávesnice zkratky.

Od té doby, co šlo GA, používám Win8 (zapnuto a vypnuto). Naštěstí pro mě je většina mé interakce s „starými“ stolními aplikacemi, takže se jen zřídka musím vypořádat s startovací obrazovkou Win8. Nez našel jsem mnoho užitečných aplikací metra, za které jsem ochoten zaplatit.

Jednou z mých hlavních námitek proti konceptu „startovací obrazovky“ je, že pracuji na notebooku/stolním počítači, takže dlaždice jsou obrovským plýtváním mé obrazovce nemovitosti. A pomocí svislého rolovacího kola myši k posouvání obrazovky metra a metra horizontálně je zcela kontraintuitivní.

Na jednom místě říkáte: „Pokud chcete znovu navštívit nabídku startu s dlážděním“. Znamená to, že aplikace Shell odstraní všechny dlaždice z obrazovky metra Start?

Joe B: Zdá se, že neexistuje způsob, jak z toho „ukončit“ nebo vypnout (bez tlačítka „X“) a zdá se, že běží, i když se vrátíte zpět na startovní dlaždice a otevřít něco jiného. Je to správně? Chybí mi něco při uzavření nebo zastavení přihlášky ve vítězství 8,

Ne, nic vám nechybí, kromě změny konceptu. Win8 promění váš notebook na smartphone Phat. Máte pravdu, aplikace se nezavírají, když je opustíte, prostě se skrývají v pozadí. MS to podporuje. Pokud si přejete zastavit aplikaci Metro, musíte kliknout na zadržení- samý horní část obrazovky a přetáhnout ji dolů směrem k dolní části obrazovky.

Marty W: Nic není „intuitivní“ bez nějakého předchůdce, který poskytne uživatelskou základnu zkušeností, aby poskytl kontext pro „intuici“. Ve skutečnosti existuje intuitivní základ pro Win8 / Metro, telefony Windows a dokonce i další chytré telefony. Naučili lidi palec přejetím, horizontální svitek místo vertikálního svitku a jiných návrhových bodů metra. Bohužel pro uživatele stolních počítačů (velká) většina uživatelů Windows Aktuálních uživatelů (?), tyto prvky nejsou intuitivní.

Když jsem vyzkoušel náhled Win8 v únoru, vydržel jsem asi 5 hodin, než jsem ho frustrovaně otřel. (Ano, Bobe, jeden z těchto frustračních bodů nebyl schopen uzavřít nebo ukončit aplikace Metro) Poté jsem měl čas číst a dozvědět se o změnách konvencí a dalších minimálních tipů, které změnily. Největší konvencí, kterou jsem se naučil, byla považována za metro jako nabídku skutečně Phat Start (a horizontální svitek).

Takže mi může někdo připomenout, proč potřebuji program třetí strany, abych udělal 8 práce, proč nemám možnost to udělat prostřednictvím Windows.Proč jsem nucen používat metro, když je jeho svinstvo na ploše, proč to nemůžu vypnout.Mohlo by to být tak, že 8 je další nafouklý, smíšený nepořádek, konečný výsledek nahromadění stolních počítačů do kontaktu a stejně jako všechny havárie jeho velmi chaotický.Opravdu mě to šokuje, že tzv. Odborníci doporučují tuto „jednu velikost fit všech“ hromady nadýmání před jejím prvním servisním balíčkem.8 je napůl připravená zmrzačená operační operační systém, který ohrožuje jakýkoli hardware, který má být přenesen ,, vyhýbejte se jako mor…

@Hoppyi souhlasí s tím, že Microsoft udělal chybu tím, že v systému Windows 8 neuvedl možnost nabídky start, ale to je realita a klasická shell je jednoduchá oprava, která nezpomaluje váš systém. Pokud jde o Bloat, zdá se, že běží trochu lehčí než Windows 7.

Měl jsem problémy s migrací z IE6 na IE7 a problémy migrovaly z Office 2003 do kanceláře 2007. Trvalo několik týdnů pokaždé, ale došlo k migraci a já jsem zjistil, že nový způsob zlepšení. Totéž s Windows 8. Jednoduše věřím, že software funguje nejlépe, když jdu s jeho tokem. Pokud se mi to nelíbí, vrátím se zpět „přes vody“ k originálu. A trávit čas špatném zamaníváním novým věcem. Nový software je obecně lepší než staří vývojáři CUZ překonávají staré problémy.

„Vývojáři CUZ překonávají staré problémy.“

Nebo častěji vytvářejte novější katastrofální problémy.

Poté, co jsem pracoval jako vývojář softwaru, mohu říci, jak to funguje víceméně. Oprava chyby je hra Whack-A-Mole. Opravíte jednu chybu a někdy to vytváří další problém. Naštěstí ne vždy, takže obvykle budete mít méně chyb než před opravou. Nakonec jsme skončili se systémy bez chyb. Obvykle, jakmile byly chyby téměř všechny opraveny, nastal čas na celkovou revizi systému. S tak velkým systémem jako Windows je tento scénář vynásoben obrovským faktorem a znovu, když je většina chyb pryč, je zavedena zcela nová sada chyb, když je systém upgradován na novou verzi. Z mé zkušenosti s prací s Ask Leo! a slyšení stížností, považuji Windows úžasně dobře. Převážná většina stížností pochází od lidí, kteří nemají rádi, jak to vypadá, například nabídku dlaždic, které je snadno napraveno programy jako Open Shell.

Neřekl bych „častěji“. Stává se to, ale vývojáři nepřidávají více problémů, než řeší, i když nevidíte později.

Právě jsem se díval na web (http: // dottech.org) Zobrazení snímků systému Windows 1 až 8, kde autor комментари и мнения владелццев: “. Odešel Windows 8 zpět do stylu bloku/dlaždic Windows 1, s výjimkou vysoce kvalitní grafiky? Jo, jo, myslím, že to má.“Zajímavá myšlenka, že Windows by mohla jít do plného kruhu. Dělá pro mě 8 atraktivnější návrh (teď jsem s XP)

Vynikající zprávy! Když můj notebook XP zemře, mohu zvážit W8 nakonec. dík!

Koupil si nový HP Hot Rod s Win8 (skvělý, bez výběru). Místo toho, abych si otřel HD a vrátil se zpět na Win7, nainstaloval jsem klasický shell, abych obnovil funkce Microsoft, který zůstal (nebo skryl) na Win8. Milujte to, miluj to, miluj to. Pokud má klasická shell nevýhodu, neobjevil jsem to. Díky, Leo.

Další možností, a možná Leo by o tom mohl udělat článek, je poskytnout více informací o tom, jak funguje nová počáteční obrazovka. Při pouhých dvou kliknutích se můžete dostat na obrazovku, která zobrazuje všechny aplikace, uspořádané ve skupinách programů, právě tak, jak to dělá stará nabídka Start. Jeden tam, najdu program, který chci mnohem rychleji, než jsem kdy mohl, když kliknutím na staré tlačítko Start svrhnete vrstvy. Kromě toho je nová počáteční obrazovka vysoce konfigurovatelná. Výchozí aplikace metra lze rychle smazat (nebo zcela odinstalovat), pokud nejsou užitečné. Jakékoli jiné aplikace, stejně jako videa, obrázky, dokumenty, lze připnout na počáteční obrazovku, organizované do skupin také. Poté, co jsem se rozhodl zastavit pikanování na staré časy a rozhodl jsem se dozvědět se více o tom, co jsem měl, zjistil jsem, že mám přístup ke svým souborům a programům alespoň tak snadným, jak jsem mohl, se starým tlačítkem Start Start.

Nedávný přírůstek do softwaru Stardock je ModernMix, který vám umožňuje spustit aplikace Metro (pouze na celé obrazovce) v systému Windows. Aplikace můžete dokonce připnout na hlavní panel a spustit je přímo ze stolního počítače. V současné době v beta verzi.

Joe B zmínil, že nemohl zavřít aplikace ve vítězství 8. Jednoduše stiskněte ALT F4 a uzavře se. Ne moje super znalost vítězství 8, řekl mi o tom někdo jiný.

Windows 8 přišlo sdruženo s mým novým stolním počítačem H, kterou jsem si koupil před měsícem. Přestože jsem neměl příliš potíže s broděním v nové nabídce Start, stále mi chyběl stará start nabídka Vista. Nyní, když jste vysvětlili o klasickém shellu, mám pocit, že to stojí za to zkusit. Díky, Leo. Jste přehlední k vině, jako vždy.

Nainstaloval jsem bit Windows 8 Pro 32, který jsem také nainstaloval klasický shell. Bez něj bych neuvažoval použití Windows 8.Protože to nemůžu použít s nabídkou Metro Start, protože to prostě není funkční jako startová nabídka Start Windows. Existují také další software pro nabídka startu, které fungují na nabídce 8 Start 7 a VI Start, ale zjistím, že klasický shell je nejlepší.Andrea Borman.

vyměnit, nabídku, start, systému, windows, otevřená

Mám klasický shell, ale tato stránka provede vypnutí Windows 8, ještě rychleji.http: // blog.laptopmag.com/how-to-shutdown-windows-8-in-yust-one-click

Nainstaloval jsem klasickou skořápku, jak bylo uvedeno. Ale když pracuji na internetu a potřebuji odstřelovat obrázky, nemůžu získat nástroj. Mám Windows 8. Můj úlodový panel se neobjeví, když používám internet. Můžete prosím pomoci

Klasický shell je dobrý software. Hodně preferuji klasickou nabídku Start před nabídkou XP a Vista/7 Start a nainstaloval jsem ji do svých počítačů spuštěných Windows 7, abych získal klasickou nabídku Start.

Když jeden z mých příbuzných koupil levný notebook s Windows 8 (navzdory mým rezervacím) a požádal mě, abych to pomohl nastavit k použití, první věcí, kterou jsem udělal, bylo nainstalovat na něj klasickou skořápku.

Osobně se vyhnout Windows 8/8.1 a cokoli s tímto rozhraním „metra“, jako je mor. Pokud je to směr, který chce Microsoft jít jít.

Dobře, rozhodl jsem se odinstalovat Classic Shell 4.02 a dávejte Windows Classic Shell šanci. Zatím jsem s tím příliš potěšen na dva počty: 1. Tato nová funkce téměř okamžitě způsobila zmrazení na mém notebooku. 2. Při restartování pro dokončení plné instalace mě uvítá otravný vyskakovací okno na ploše (což jsem byl schopen nakonec zavřít až poté, co můj počáteční pokus způsobil další zmrazení!), něco, co se nikdy nestalo s žádným předchozím startem, který jsem kdy předtím udělal s jakýmkoli OS!

Pokud to bude pokračovat, nebude to dlouho předtím, než se vrátím do předchozího klasického programu!

V mém případě zřejmě je příčinou nabídky Start 8 Freeze Up, kdykoli jsem zdůraznil konkrétní složku v nastavení „Zobrazit jako položku nabídky“. Proto jsem změnil příslušné položky nabídky na „Zobrazit jako odkaz.„Zdá se, že je vyřešen jeden problém! Doufejme, že otravné vyskakovací okno pro plochu, ke kterému došlo po mém restartu k dokončení instalace Start Menu 8, byla jednorázová věc, protože jsem zjistil, že to poněkud znepokojující.

vyměnit, nabídku, start, systému, windows, otevřená

„StartIsback“ je mnohem lepší než „klasický shell“.Mohlo by to stát kolem několika dolarů za licenci, ale je mnohem blíže k původní nabídce start Win 7 Start.

Uvědomuji si, že se jedná o mírně starší téma, ale mnoho Windows 8/8.1 uživatelé se stále spoléhají na klasický shell. Je to skvělý kus softwaru pro tento OS dokonce i Windows 7.

Poslední podporovaná verze aplikace však pro Windows Vista SP2 (3.8) Přinutil můj notebook jednat, jako by zombie. Vzhledem k tomu, že jsem nainstaloval několik aplikací ve stejný den, plus zabezpečení, trvalo mi 2 měsíce, než jsem zjistil, co neustále způsobuje obrazovku po otevření aplikace. Musel se mnohokrát tvrdě vypnout, protože jediná věc, která by fungovala, byl ten hloupý neonový kruh.

Ze zvědavosti, po vyzkoušení dalších věcí, jsem si myslel, že odinstaluji klasickou skořápku, i když to byl dlouhý výstřel. Během několika sekund jsem znovu získal instalaci Vista SP2.

Teď to bylo velmi dobře, že dřívější verze byly na Vista v pořádku, ale poslední podporovaná nebyla. Pokud tedy máte nainstalovány problémy s mrazem na Vista Classic Shell, může se vyplatit odstranit.

Prosím, dovolte mi to však jasně objasnit, na to neklebuji Leo. Naučil jsem se mnoho, mnoho věcí na tomto webu Leo je jedním z mála, kteří to nazývají uprostřed. Ani jsem nedostal myšlenku to vyzkoušet z tohoto článku.

Jen říkám, že to může způsobit problémy s počítači Vista SP2. Pozor.

Classic Shell je nejlepší a říkám to objektivně řečeno a porovnávání. Zde jsem vytvořil komplexní porovnávací tabulku různých nabídek: http: // www.ClassicShell.net/fórum/viewtopic.PHP?t = 2399

V minulosti jsem také použil klasický chvění, hlavně k překonání problémů se skokovými složkami v navigačním podokně Windows Explorer v systému Windows 7, ale nyní, když používám Windows 8.1, přešel jsem na Stardock Start8. Můžete to vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů, ale stojí to za jeho 4.99 (nebo 3 EUR.73). Vzhled a dojem je, jako by to bylo 100% integrované do Windows!

Od chvíle, kdy jsem nainstaloval veřejnou beta beta Windows 8, jsem řekl, že nová startovací obrazovka je v pořádku a že většina uživatelů systému Windows by se k ní nakonec přitahovala. Ale že nabídka startu by nikdy neměla odejít. Pro mě to bylo podobné trhání obvazu, které by se vzhledem k tomuto času spadlo na vlastní pěst.

Musel jsem Google, abych zjistil, jak vypnout nebo restartovat Windows, jak plně vypnout a jak používat počítač bez přihlášení k účtu Microsoft. A zjistil jsem, že Microsoft zkratka průvodce pro Win8 gesta pohyby myši docela užitečné.

Ale existuje příliš mnoho uživatelů Windows, kteří se nezajímají o to, co je nového, kromě: „Je to rychlejší?„Druhou nevýhodou byly aplikace, které se zaměřují z plochy zpět na počáteční obrazovku. Domnívám se, že je zapotřebí jedno- až dvouhodinové trénin.

Takže klasický start a 8.1 Upgrade Uživatelé Windows 8 na XP, Vista a Win7. Nahrazením počítače pak již nevyžaduje nic více než 15 minut (kratší pro mnoho) relace zapnutí, kliknutí na některé nainstalované programy, vypnutí jej. Poté zobrazíte novou počáteční obrazovku. a přepněte zpět mezi deskotp a startovací obrazovku.

Časem přijde žádost o spuštění uživatele na spuštění na počáteční obrazovku, pokud není pohodlně mění tuto funkci samostatně.

Doporučuji získat dotykovou obrazovku. Pamatujte, když byla myš ta podivná věc? Nyní je to obrazovka, ale velký rozdíl je vícedotykový.

Zmínil jsem se o tom, že bych miloval povrch i povrch?!

Používám to od doby, kdy jsem si koupil první vítězství 8 první plochy. Absolutně to miluji a nevím, co bych bez toho udělal. Když jsem dostal notebook, dal jsem to tam také. Přizpůsobení je skvělé a funguje velmi dobře.

Je stále k dispozici a operativní nabídka Classic Shell Start pro Windows 8.02, 24/24/2015 ?

Pokud jde o mé zkušenosti, funguje to na všech verzích Windows XP prostřednictvím Windows 10.

Je to trochu pozdě na výslech Windows 10? Když jsem nechal nainstalovat své Windows 8, přišel s opravdu dobrou úvodní stránkou alespoň pro mě, měl to všechny sporty, které jsem chtěl, a zprávy, ale když byla nainstalována Windows 10, všechny ty skvělé věci, které jsem měl, byly pryč. Nejsem si jistý, zda jsou pryč, je to jen tak, že nevím, odkud přišli na Windows 8. Stále nejsem 100% přesvědčen, že Windows 10 je mnohem lepší než 8. věc, kterou Windows 10 udělal, bylo, že se zbavil mého Kasperskyho a nainstaloval obránce Windows. Nejste si jisti, jestli to potřebuji nebo ne.Jo díky

Tyto stránky nejsou funkcí, která verze oken spustíte. Jak zní váš komentář, je to, že pod Windows 8.x Váš prohlížeč byl nastaven tak, aby s těmito informacemi otevřel domovskou stránku. Yahoo.com, msn.com, novinky.Google.com a řada dalších jsou přizpůsobitelné stránky, které vám poskytují typ informací, které popisujete. Tento článek vysvětluje, jak nastavit domovskou stránku prohlížeče: https: // askleo.com/how_do_i_change_my_browser_home_page_back_to_what_i_want/

Classic je velmi dobrá „klasická“ dobrá show.

Běh Win7 a právě slyšel o klasickém shellu. Vůbec ne technologicky důvtipné! Zajímá vás, zda klasická skořápka usnadní práci na mé ploše. Předaným Win8; Zvažování upgradu na Win10. Jakýkoli комментарии и мнения? Díky, Leo

Nejsem zmatená rádoby (myslím, že máte na mysli nováček), ale nainstaloval jsem klasický chvění pro několik nováčků, a to způsobuje, že Windows 8 a 10 vypadají a cítí 99.999% jako Windows 7 a v některých případech ještě lépe.

Zajímavé věci o nabídce Start Windows 8 (což vám může pomoci rozhodnout se o možnostech nabídky Start)

1: Windows 8 (náhled vývojáře) byl ve skutečnosti téměř dokonalý. Povolením nebo deaktivací RPENABLED.Reg Key, můžete povolit nebo deaktivovat nabídku Start, která zcela vyhraje 7ish, přeskočené metro. Ale měli 2hodinový časovač jiných věcí, které znemožnily používání. Pokud by vydali Windows 8 s tímto vývojářem náhled okamžitého přepínače, Windows 8 se mohl snadno stát novou náhradou Windows 7.

2: V x32/64 Win 8.0 (nebude fungovat v 8.1), můžete použít bezplatný nástroj s názvem EX7Forw8 k tomu, aby Windows 8 používal zcela načítání metro průzkumníka Windows 7 Průzkumník. Velmi cool aplikace, funguje skvěle.

3: ClassicShell je úžasný, i když starší 3.6.5 může obsahovat odlišné kůže než moderní varianty. Skins si můžete stáhnout, pokud potřebujete více, zaškrtávací značka pro deaktivaci horkých rohů startu metra pod Advanced.

Pokud používáte Windows 8.0 místo 8.1, zjistíte, že je přizpůsobitelnější, lehčí na zdrojích, o něco rychlejší. Kromě toho, že je schopen využívat EX7Forw8 k úplnému obcházení metra

Naprosto zbytečné! Protože Win10 je to 100% zastaralé a vyvolává pouze problémy!

Pak to nepoužívejte. Pro mě je rozhraní metra kontraintuitivní.

Mít klasickou skořápku na mé krabici a laptop chestic acer (dal mi BIL, který má demenci)

Funguje způsob, jakým funguje „já“. „Řekl Nuff.“.

Když jsem spustil Windows 8, použil jsem klasickou shell, protože jsem nenáviděl nabídku startu. To se změnilo pomocí Windows 10. Pro mě zjistím, že nabídka startu Win 10 je skvělá hybrid. Ve skutečnosti považuji živé dlaždice za docela užitečné a používám je pořád. Poté, co jsem to řekl, chápu, že to není šálek čaje.

Důležitá aktualizace: Classic Shell přestal vyvíjet a aktualizovat tento program, nejnovější, který byl vydán minulý rok, je verze 4.4.131.Výměna tohoto programu se nyní nazývá Open Shell a nejnovější verze je 4.4.138.Můžete si ji stáhnout odtud: Hodně štěstí a užívat si.

Článek byl aktualizován tak, aby to odrážel dříve, než jste zveřejnili svůj komentář, takže si nejsem jistý, co mi přesně chybělo?Odpověď jsem odstranil, protože byste ho měli dostat přímo ze zdroje, ne ze stahovacího webu.

Používám klasický shell od Windows 8, který přišel na můj notebook 2-1-1. Poté jsem ji nainstaloval na stolní počítač Windows 10 (který přišel s Win 7) a také jej používal na mém notebooku Windows 10. Tvůrci klasické skořápky/otevřené skořápky jsou perfektní vývojáři zaměřené na zákazníka, které oceňuji. Nemohu vydržet pomocí Windows 10. období! Classic Shell usnadnila a přátelštější používat.

S desítkami počítačů, které jsem upgradoval nebo postavil v posledních několika letech (včetně těch pro naši malou kancelář), jsem zjistil, že start10 je nejvíce „uspokojivější“, které lze použít pro výměnu nabídky Start Windows 10 Start. Je to stabilnější a správné rysy pro přizpůsobení. alespoň funkce, které by drtivá většina uživatelů chtěla použít. Po 30denní zkušební verzi zdarma. Je to špína levná na něco jako 4.99 (někdy v prodeji za méně. můžete jej nainstalovat na dva počítače). Je k dispozici od dobrých lidí na Stardock.com, kde také vytvářejí „skupinu“, což v podstatě dělá to, co opuštěné „sady“ budou dělat pro Windows 10. a to umístit všechny ty více instancí slova, které se otevírají pro každý dokument s jedním instancí slova s ​​kartami přes nahoře ( nebo kdekoli si vyberete) pro každý otevřený soubor, stejně jako v prohlížeči. Skupinu můžete seskupit všechny dokumenty pro jednu aplikaci, jako je Excel. Celkově vzato docela všestranné a produktivní. Stejná 30denní bezplatná zkušební verze před nákupem za něco jako 9.99. Zveřejnění: Nemám žádný finanční ani jiný zájem o hvězdu. Jednoduše jsem zjistil, že 3 nebo 4 z jejich produktů jsou opravdu užitečné.

Připadá mi, že pokud byla Windows XP uvolněna po systému Windows 10, mohla být nabídka startu inzerována tak vylepšená: je to vizuálně přitažlivější, s jeho pastelovými odstíny modré, umožňuje snadný přístup k užitečným položkám, jako je nedávno použité soubory, Je snadné seskupit programy do kategorií podle potřeby atd. Jaká škoda, že věci tolik ustoupily; Nyní to vypadá, že Windows 95 se pokazil, nebo, jak již bylo řečeno, frankenstein hybrid Windows 7 a 8.Nicméně, jak říká Leo, Classic/Open Shell usnadňuje přechod, i když jsem slyšel, že je třeba jej znovu nainstalovat po hlavních aktualizacích.Vzhledem k tomu, že některé funkce nabídky Start W10 přetrvávají, stojí za to vědět, že zde existuje seznam standardních personalizací: https: // www.Howtogeek.com/197836/8-ways-to-coustomize-the-windows-start-menu/dále, po nějakém výzkumu jsem zjistil, že je možné zavést groupings do nového seznamu „aplikací“, i když tažením a pokles nebo klepněte pravým tlačítkem myši na Open/Explore již nefungujete. Stačí upravit složky jako v minulosti v:%programové DATA%nebo%AppData%/Microsoft/Windows/Start Menu/programy; Viz: https: // www.Onmsft.com/jak-to/how-korganise-your-start-menu-apps-list-in-windows-10.

Dnes jsem najednou zjistil, že i když přesunu kliknutím na tlačítko Start Menu v mém Win10-64bit, neotevře se nabídka Start. A pokud kliknu bez klávesy Shift, otevře se otevřete nabídku Shell.Abych znovu získal výchozí nabídku spuštění Win10, odinstaloval jsem otevřenou skořápku.Ale teď se nejen neobjeví menu Start, ale některé z mých aplikací se chovají velmi neobvykle. E.G. Prohlížeč Firefox se otevírá pouze v jednom rohu displeje.Nebyly zobrazeny žádné ikony na ploše.Kliknutí na hlavní panel nefunguje nikde.

Neslyšel jsem o tom, ale oslovil bych pomoc s otevřeným skořápkou pro pomoc.

Vyměňte nabídku Start Windows 10 těmito alternativami

Invicti Web Application Security Scanner-Jediné řešení, které poskytuje automatické ověření zranitelnosti při skenování založené na důkazech

Nová nabídka Start v systému Windows 10 je rozhodně jednou z největších upgradů předchozích verzí; hned za Cortanou. Je to elegantní, silně přizpůsobitelné a přichází s chladnými živými dlaždicemi, které ukazují živé informace z aplikací.

Bez ohledu na to, jak silný to může být, osobně se mi nelíbí nabídka Start Windows 10; Vypadá to, že to zbilo duhou. Aby to zjednodušilo, pokusil jsem se zbavit celé sekce Live Tiles, ale nebylo to správné volání, protože stále potřebuji, abych připnul důležité aplikace. Naštěstí jsem našel náhradu třetí strany za nabídku Start Windows 10, která mi umožnila přizpůsobit nabídku Start přesně tak, jak jsem chtěl.

Pokud jste jedním z těch klasických lidí, kteří dávají přednost elegantnímu a přímému designu éry Windows 7, pak vím jen správné alternativy, které vám pomohou. Níže najdete některé z nejlepších alternativ nabídky Start Windows 10, které vám umožní úplně změnit vzhled nabídky Start a dokonce přidat další funkce, které jste nikdy nevěděli, že potřebujete.

IOBIT START MENU 8

Je to bezplatná aplikace, ale IOBIT při instalaci a v nové nabídce Start inzeruje své další programy. Má placenou verzi, která nabízí automatické aktualizace, ale není povinné ji koupit. Nabídka startu 8 má dva styly nabídky Start, jeden je založen na stylu Windows 7 a druhý je trochu plochý jako menu Windows 8.

Má přes tucet vestavěných tlačítek nabídky start, která jsou ve skutečnosti velmi vysoce kvalitní. Stejně jako jiné aplikace je nabídka startu plně přizpůsobitelná a můžete přidat odebrat položky a změnit velikosti ikon, jak chcete.

Open Shell (Classic Shell)

Classic Shell je základní alternativou k výchozí nabídce pro Windows po mnoho let. Klasický vývojář Shell bohužel musel opustit projekt, takže ho udělal open source. Open Shell je stejná klasická aplikace Shell, ale dobrovolníci jsou aktualizováni, aby zůstali aktuální s aktualizacemi Windows 10. Hlavním účelem otevřené skořápky je nahradit nabídku Start Windows 10 pomocí nabídky Start Windows 7, které lze dále přizpůsobit skiny.

Když aplikace poprvé spustíte, měli byste si vybrat styl nabídky Start (jeden nebo dvojitý sloupec) a poté použít pokožku, kterou preferujete (zkuste kovový, je to opravdu dobré). To stačí k získání nové nabídky Start, která je jednoduchá a funkční. Pokud se však chcete dále přizpůsobit, pak je toho mnohem více, co můžete udělat.

Základní nastavení a přizpůsobení karet nabídky Start pomůže nakonfigurovat, která tlačítka se zobrazí v nabídce Start a která nabídka se otevře, když klepnete pravým tlačítkem myši v nabídce Start nebo stiskněte klávesu Windows. Tlačítko nabídky Start můžete také vyměnit vlastním obrázkem a také změnit jeho velikost.

Až budete připraveni převzít plnou kontrolu nad nabídkou Start, zaškrtněte políčko vedle něj a zobrazte všechna nastavení nahoře. Tím se otevírá tucet dalších karet, aby plně přizpůsobila nabídku Start. Můžete ovládat tlačítko nabídky Start, změnit položky hlavní nabídky, vybrat chování nabídky pravým tlačítkem myši, změnit návrh nabídky a animace, přepínat jazyk, spravovat chování vyhledávání a mnohem více.

Možná bych byl trochu zkreslený, že jsem klasickým uživatelem skořápky po více než 5 let, ale podle mého názoru je to nejvíce přizpůsobitelná alternativa nabídky Start, která je také zcela zdarma.

StartIsback

StartIsback má rozhodně mnohem lepší uživatelské rozhraní než otevřená skořápka, ale je to o něco méně přizpůsobitelné. Tato alternativa nabídky Start Windows je pro nabídku Start i pro hlavní panel Windows. Jakékoli změny, které provedete, ovlivní nabídku Start i na hlavní panel.

Dodává se s 3 styly nabídky start, které jsou většinou inspirovány nabídkou Start Windows 7. Můžete také vybrat vlastní obrázek pro tlačítko nabídky Start nebo použít tlačítko Windows 7 poskytované aplikací. Důležité je, že vám umožní změnit barvu na hlavním panelu a nabídce Start na jakoukoli barvu, která se vám líbí.

Pokud se přesunete do sekce konfigurace chování, najdete spoustu možností, jak nakonfigurovat, jak komunikujete s nabídkou Start. Ve výchozím nastavení můžete vybrat, jaké aplikace a položky se můžete zobrazit v nabídce Start a také změnit chování tlačítka napájení. Kromě toho je to možnost vyhledávání, která vám umožňuje převzít dotaz do Cortany, pokud se v programech a složkách nenachází nic.

StartIsback je placená aplikace pro nahrazení nabídky Start Windows 10 a můžete získat celoživotní licenci pro 3.99 pro jeden počítač. I když má 30denní zkušební verzi, která obsahuje všechny funkce, které můžete vyhodnotit.

Start10

Start10 zaujme trochu odlišný přístup ke stylu nabídky Start. Místo toho, aby přesně kopíroval styl Windows 7, usnadňuje stylu nabídky Windows 10 Start. Existuje styl inspirovaný Windows 7, který používá základní rámec Windows 7, ale dobře zahrnuje styly ikony Windows 10 a výběr aplikací. A také moderní styl, který funguje stejně, ale používá pozadí nabídky start Windows 10.

Zajímavější vlastností startu10 je schopnost přidat chladná témata a obrázky jako pozadí nabídky a hlavního panelu. Můžete dokonce nahrát vlastní fotografii a použít ji jako pozadí nabídky Start. Stejně jako jiné aplikace pro nabídky Start10, start10 také umožňuje nakonfigurovat velikost ikony, aplikace pro pin, zobrazovat nedávné aplikace a přidávat programy jako odkazy nebo nabídky.

Pokud se přesunete do ovládací části aplikace, najdete mnoho možností, jak ovládat, jak otevřete nabídku Start10. Můžete například rozhodnout, zda tlačítko Windows nebo kliknutím na ikonu nabídky Start Otevře nabídku start10 nebo výchozí nabídka Windows 10 výchozí nabídka. To může být velmi užitečné, pokud máte v úmyslu použít nabídku Start10 i výchozí nabídku Start současně.

Start10 je také prémiová aplikace a budete muset zaplatit 3.74 Získat celoživotní licenci. Přestože můžete před nákupem použít plně funkční 30denní zkušební verzi (vyžaduje e-mailovou registraci).

Nabídka start x

Pokud chcete, aby vaše nabídka Windows 10 byla ještě funkčnější než nabídka Start X by vás mohla zaujmout. Místo toho, aby se na nabídku startu ve stylu Windows 7 vynořilo, nabídka startu x upgraduje nabídku Start a rychle přistupuje k aplikacím a datům složek. V zásadě se zde změní jakoukoli složku nebo nastavení systému Windows na prohledávatelnou nabídku, která zobrazuje veškerý její obsah tím, že se vznáší.

Přímo z nabídky Start můžete přistupovat k složkám a jejich položkám a dokonce přistupovat k podsložkům. Aplikace využívá sekci Live Tiles v nabídce Start pro seznam všech dílčích složek a aplikací a můžete upravit umístění každé položky hned odtud také.

Další zajímavou funkcí nabídky Start X je jeho schopnost nastavit možnosti napájení založené na časovači, jako je restart, vypnutí a odhlášení atd. Můžete nastavit konkrétní časovač a váš počítač použije jednu z možností výkonu, až bude čas. To může být velmi užitečné k vypnutí počítače, když jste pryč, pokud program potřebuje dokončit úkol.

Podobně jako u jiných aplikací, přichází s hrstkou kůže a stylů, aby se přizpůsobila vzhled vašeho startového nabídky. Většina funkcí nabídky Start Menu je k dispozici ve verzi zdarma, ale jeho funkce s jedním kliknutím je k dispozici pouze v placené verzi pro 9.99.

Alternativy nabídky Start Windows 10 Start

Považuji výše uvedené jako nejlepší alternativy pro nabídku Start Windows 10. Každá z nich má své vlastní jedinečné funkce, díky nimž stojí za to vybrat v závislosti na vašich preferencích. Existují však i další aplikace, které mohou fungovat jako alternativa k nabídce Start Windows 10. Ačkoli některé z nich již nejsou aktualizovány, takže existuje šance, že se mohou v budoucnu zlomit. A další nenabízejí dostatek vzrušujících funkcí, které je mohu dát do centra pozornosti.

Stále je zde uvádím, protože někteří z vás je možná považují za užitečné v závislosti na vašich potřebách.

Vistart

Velmi jednoduchá alternativa nabídky Start Windows 10, která vám umožní získat nabídku Start Windows 7 nebo Windows 8 Style. Musím říci, že nabídka Start Start Windows 7 vypadá přesně jako skutečná nabídka Start Windows 7 a The Windows 8 také dokonale zkopíruje styly nabídky. Můžete si také stáhnout více kůží, pokud ty aktuální vás nepotěžují. Vistart je také zcela volný a otevřený zdroj.

START MENU PŘIPOJENÍ

Tato aplikace funguje podobně jako výchozí nabídka Start Windows 10, ale má své vlastní rozhraní a omezení. Start Menu Reviver přichází s funkcí dlaždic, která podporuje až 64 dlaždic, které můžete procházet. Dlaždice se také neomezují pouze na aplikace a nastavení, můžete přidat téměř jakýkoli soubor; včetně mediálních souborů a webových stránek. Na levé straně je uvedena spousta důležitých nastavení a složek a tlačítko všech aplikací můžete zobrazit všechny nainstalované aplikace na počítači.

Velikost nabídky Start je bohužel velmi malá a zdá se, že neexistuje způsob, jak jej změnit. Díky tomu je velmi obtížné navigovat v nabídce Start, protože tituly mají hodně místa.

Koncové myšlenky

Já osobně používám otevřenou skořápku, protože se mi líbí její nabídka Start s dvojitým sloupcem a přizpůsobení, které nabízí, je jen ohromující. V případě, že to nevíte, Microsoft také pracuje na zjednodušení nabídky Start a mnoho změn je již odesláno do sestavení zasvěcených osob. Pokud se vám tyto změny líbí, možná brzy nemusíte získat alternativu pro nabídku Start Windows 10.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS