Jak vypnout černobílý režim na iPhonu

Jak odstranit negativní iPhone, co dělat, pokud je obrazovka iPhone nebo iPad černobílá.

Potýkáte se s problémem, když se obrazovka iPhonu stala negativní a nevíte, co dělat?? V tomto článku se podíváme na to, jak odstranit negativní režim na iPhonu a vrátit se k normálním barvám displeje. Důvodem změny barevné obrazovky iPhonu na černobílou je s největší pravděpodobností náhodné stisknutí nastavení inverze smartphonu vámi nebo vašimi dětmi. Pro obnovení negativní obrazovky nemusíte chodit ke specialistovi, stačí otevřít nastavení a změnit barvu.

Nyní se podíváme, jak se dostat z negativního režimu na iPhonu: Otevřete „Nastavení“ v telefonu nebo tabletu, poté „Obecné“, dále „Univerzální přístup“ a „Inverze barev“. Obrazovka každého z nás se z černobílé opět změní na barevnou. Jak vidíte, není to nic složitého, vše je dostatečně jednoduché.

Nezapomeňte zanechat zpětnou vazbu o tom, zda mi článek pomohl dostat se z negativního režimu iPhonu, uveďte prosím model svého zařízení. Pokud jste problém se změnou barvy na svém telefonu nebo tabletu vyřešili jiným způsobem, podělte se o informace níže ve zpětné vazbě. Možná, že informace, které jste zanechali, budou užitečné pro mnoho majitelů iPhonů, iPadů a dalších zařízení.

 • Doufám, že vám informace v článku pomohly dostat se z negativního stavu telefonu nebo tabletu.
 • Můžete přidávat recenze, doplňky k článku nebo užitečné informace.
 • Děkuji všem za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné rady!

Jaké funkce iPhonu lze u většiny uživatelů vypnout?

Posunutím displeje dolů na domovské obrazovce se zobrazí obrazovka vyhledávání Spotlight. Pod známým vyhledávacím řádkem se nachází řada nabídek, které někteří lidé vůbec nepoužívají.

vypnout, černobílý, režim, iphonu

Chcete-li je zakázat, přejděte do Nastavení → Siri a vyhledávání a zakažte tři návrhy Siri: Ve vyhledávání, V hledání, Na zamčené obrazovce a Ve sdílení (zakáže doporučené kontakty ve sdílení).

Jak často komunikujete s virtuální asistentkou Siri?? Pokud je vaše odpověď následující: „několikrát ročně“ nebo „velmi zřídka“, pak ji klidně vypněte (v případě potřeby ji můžete kdykoli zapnout). Chcete-li hlasového asistenta Apple zakázat, přejděte do Nastavení → Siri a vyhledávání a zakažte všechny tři možnosti: Poslouchat „Haló Siri“, Volat Siri bočním tlačítkem a Siri se zámkem obrazovky.

Černobílá obrazovka na iPhonu jak zakázat?

Co dělat, když iPhone 5 zamrzne a nejde zapnout

Stejně jako veškerý hardware, ani zařízení Apple nevydrží věčně a mohou se časem přerušit. Jedna z nejčastějších závad. Když je iPhone vypnutý a nejde zapnout. Důvody mohou být různé a v závislosti na tom, co problém způsobilo, se k jeho vyřešení používá ta či ona metoda.

Dnešní článek se zaměří na tyto problémy s gadgety Apple. Po přečtení až do konce budete vědět, jak se vypořádat s jakoukoli poruchou smartphonu a co dělat, když se nezapne iPhone 4, iPhone 5S nebo jakýkoli jiný model telefonu.

Upozorňujeme však, že pokud se iPhone nezapne a je vážně poškozen. Například po pádu z pátého patra nebo po jeho delším ponoření do vody pravděpodobně nepomohou níže popsané metody zotavení. V takových situacích je nejlepší neváhat a okamžitě kontaktovat servisní středisko. Uživatelům, kterým se iPhone nezapne a stane se to náhle a bez zjevné příčiny, by měla pomoci naše rada.

Všimněte si také, že pokud mobilní zařízení přestanou fungovat bez zjevného důvodu, je pravděpodobné, že je ovlivnily vnější faktory. Protože chytré telefony se obvykle jen tak nerozbijí. Zvlášť pokud mluvíme o zařízení Apple.

Níže jsou uvedeny nejčastější poruchy smartphonů Apple a možnosti jejich odstranění.

Jak nastavit černobílou obrazovku na iPhonu?

Jak vytvořit černobílou obrazovku na iPhonu? Jak vytvořit černobílý displej na iPhonu? Jak nastavit černobílou obrazovku.

černá

bílý styl na iPhonu nebo iPaduChcete, aby váš iPhone nebo iPad na ios8 byl černobílý?? Přejdeme tedy do Nastavení. Obecné. univerzální přístup. Je to odstín šedé.

Co dělat, když iPhone zamrzne?

V telefonu Apple se běžně stává, že aplikace. Nebo se nezavěsí, ale přestane správně fungovat. V takovém případě je nutné jej násilně zavřít a restartovat zařízení. Chcete-li to provést, musíte kliknout na tlačítko Domů a nahoře odinstalovat nežádoucí aplikaci.

Když jablečný gadget nereaguje na stisknutí tlačítka

Uživatelé si všimli, že situace, kdy zařízení přestane reagovat na stisknutí tlačítka, je poměrně častá. V takovém případě se zobrazí poslední obrazovka aplikace, která byla používána, dokud se zařízení nezaseklo. Zde je nutný tvrdý reset systému. Jak to udělat, bylo vysvětleno dříve (stisknutím tlačítek Power a Home).

Pokud se iPhone nezapne, rozsvítí se jablko, co mám dělat?

Pokud je iPhone vypnutý a nechce se zapnout, co dělat, to je otázka, kterou často kladou zmatení uživatelé. Někdy se stane, že se zařízení iPhone 4 nezapne, ale zatímco se displej rozsvítí, obrázek Apple zmizí. To znamená, že zařízení visí na jablku. Mimochodem, často se stává, že když se tyto příznaky objeví, iPhone 5 se nezapne, iPhone 5C se nezapne a jiné modely „jablečných“ zařízení odmítají pracovat.

Pokud iPhone zhasne a poté se rozsvítí jablko, je příčinou jedna ze 3 možností:

 • Nepodařilo se provést proces aktualizace operačního systému iOS na iPhone 5S, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 6 PLUS, iPhone 3GS a další telefony.
 • Útěk z vězení.
 • Nelze obnovit systém ze zálohy (jeden z nejčastějších důvodů, proč se iPhone nezapíná).
 • Co dělat, když počítač nevidí USB
 • Jak stáhnout film do iPadu z počítače
 • 5 věcí, které bys měl vědět o systému iPadOS 13
 • Jak připojit zadní kameru k čínskému autorádiu

V takové situaci si uživatel může myslet, že je zařízení beznadějně rozbité. To však není vždy pravda. Vše můžete opravit na svém.

Ve většině případů, kdy se mobilní zařízení nezapne, se problém vyřeší postupem obnovení systému, který vyžaduje následující kroky:

Podržením tlačítek Domů a Napájení můžete v telefonu vše opravit.

Všimněte si, že pro výše uvedený postup potřebujete vysokorychlostní připojení Wi-Fi.

Zapnutí iPhonu pomocí režimu DFU

Co dělat, když se iPhone 5 a další novější verze zařízení nezapnou. iPhone 6 se nezapne, iPhone 7, iPhone 6S se náhle vypne, ale nezapne se. Současně se může displej náhle rozsvítit a poté zhasnout.е. Zařízení několikrát zareaguje na stisknutí tlačítka napájení a poté se „trvale vypne“.

Pokud se zařízení nezapne ani po použití všech výše uvedených metod, můžete použít poslední metodu. Režimy DFU. Jedná se o speciální režim telefonu, ve kterém se aktualizuje firmware.

Tento režim se používá v následujících případech:

 • Zařízení se odmítá nabíjet, když iPhone 6S nereaguje na proud procházející nabíječkou. V těchto situacích se může zařízení zcela vybít a vypnout. Obrácením činnosti uživatele, tj. Е. Pokusy o zapnutí. Vůbec nereaguje.
 • iPhone se nezapne při jakékoli uživatelské činnosti (iPhone 6S, iPhone 3GS a další).
 • Systém nelze obnovit žádným jiným způsobem.

Chcete-li iPhonu umožnit vstup do tohoto režimu, musíte postupovat podle následujících kroků:

 • Připojte gadget k počítači nebo notebooku pomocí kabelu a spusťte nástroj.
 • Současné stisknutí tlačítek Domů a Napájení po dobu 10 sekund.
 • Pokračujte v podržení 1. tlačítka, dokud se nezobrazí režim obnovení.

Pokud vše proběhne v pořádku, neměla by se objevit žádná zvláštní hlášení, že zařízení do tohoto režimu nevstoupilo. Poté je třeba obnovit firmware, k čemuž je třeba stisknout příslušné tlačítko, aby se začaly načítat aktualizace. Systém sám provede vše do 10. 15 sekund, poté se smartphone restartuje a spustí se normálně. c

obrazovka

se nezapne a na chvíli se vypne, t. е. Během této doby se displej rozsvítí.

Jak povolit a zakázat inverzi barev na iPhonu

Mobilní operační systém iOS má možnost inverze barev. Umožňuje obrátit zobrazené barvy, např. černé oblasti obrazovky se změní na bílé a naopak. Toto zobrazení barev zvyšuje kontrast obrazu, což usnadňuje používání telefonu zrakově postiženým uživatelům. V tomto článku vysvětlíme, jak povolit a zakázat inverzi barev na iPhonu nebo iPadu.

Chcete-li na iPhonu zakázat nebo povolit inverzi barev, otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do části „Hlavní“.

Dále otevřete podsekci „Univerzální přístup“ a přejděte do podsekce „Přizpůsobení zobrazení“, která se nachází v bloku „Zobrazení“.

Poté otevřete „Inverzi barev“ a vyberte jednu ze dvou možností: Chytrá inverze nebo klasická inverze.

Klasická inverze provede úplnou inverzi všech barev na obrazovce. A inteligentní inverze vynechává prvky rozhraní, které používají tmavé barevné styly. Inteligentní inverze také nemění barvu obrázků a videoklipů.

Všimněte si, že inverze barev je k dispozici také v telefonech se systémem Android. Chcete-li tuto možnost povolit, musíte otevřít nastavení a přejít do části „Zvláštní funkce“.

OBNOVIT STRÁNKU SE ZPĚTNOU VAZBOU Autor:Jozef 10-04-2022 19 hod. 20 minut.Zpráva:Thank you so much, wildly helpful. 1000000 na autorovu karmu. Autor:goose 27-03-2022 23 hodin. 32 min.Zpráva:thank you! Autor:Tetyana 19-03-2022 23 hod. 21 min.Zpráva: Článek jsem zkoušel, ale nemám odstíny šedi a nepomohla ani inverze barev. Přečetl jsem si komentáře a řešení jsem našel v Nastavení-digitální-režim-noční-není-zapnuto. Doufám, že můj komentář někomu pomůže Autor:Zheka 23-02-2022 22 hodin. 58 min.Zpráva:Pokyn nepomohl, spouštěč a některé aplikace zůstaly černé, některé byly normální, včetně nabídky nastavení. Problém byl nalezen v nabídce nástrojů videa, byl nastaven na černobílý styl. Doufám, že to někomu pomůže Autor:Sergey 23-02-2022 21 hodin. 41 min.Zpráva:outdated article. Mám android 10 a funkce už tam není Autor:Alexander 17-02-2022 09 hod. 52 min.Zpráva:K dispozici je také funkce ebook. Vypnul jsem i barvy. Hledal jsem po celém internetu, ale nic takového jsem nenašel. Pak jsem ho omylem vypnul a objevily se barvy. Autor:Orion 06-01-2022 00 hod. 15 minut.Zpráva:on my poco x3 pro there is no way to remove the black and white screen. Místo tlačítka „stupně šedi“ byste měli najít „noční režim“. Po přejetí dolů se objeví ikona „upravit“ a přibyde tlačítko nočního režimu. Nyní ji mohu zapínat a vypínat. Autor:Rose 11-11-2021 23 hodin. 59 min.Zpráva:Mám trochu jiný problém, někde jsem nastavil časovač nerušit a teď se mi ve 23.00 vypne barva a zvuk. Zdá se, že se mi vrátil zvuk, ale problémem je barva. Pomozte mi to všechno získat zpět Autor:Vadim 08-10-2021 21 hod. 06 min.Zpráva: Thanks to Sank! Pomohl mi následující článek! Autor:sanka 31-10-2020 21 hodin. 41 min. Zprava: Autor:Elena 12-08-2020 19h. 44 minut. Zpráva: Telefon se po aktualizaci systému změní na černobílý. Nalezeno řešení: nastavení. digitální pohoda. noční režim. Ukázalo se, že tam byl časovač, to bylo dělat všechno černobílé díky, pomáhá Autor:Hope 22-08-2021 14 hodin. 48 min.Zpráva:Dnes mi trvalo 5 hodin, než jsem opravil černou obrazovku a odstranil negativní barvu. Jediné, co pomohlo, byly vaše pokyny. Ukázalo se, že jsem stiskl tlačítko „inverze barev“. Nejdřív jsem věděl, že jsem zmáčkl špatné tlačítko, ale bez vaší pomoci jsem na to nemohl přijít. Než jsem vás našla, přečetla jsem tolik zbytečných rad. Děkuji moc, na měsíc a zpět, takové poděkování. Autor:Alexander 06-08-2021 19 hodin. 28 min.Zpráva: Xiaomi Redmi 7. Barvy jsou vybledlé. Moje oči byly velmi napjaté. Za tři hodiny se mi to nepodařilo. Děkuji za tip. Za pět minut bylo všechno zase v pořádku. Autor:Marina 05-07-2021 22 hodin. 50 minut.Zpráva:Prohledal jsem celý internet. A jen díky komentářům o rodičovské kontrole se problém vyřešil. Moc vám všem děkuji! Autor:Vladimir 07-02-2021 11 hodin. 00 min.Zpráva:Thank you, it helped. Chystali jsme se to odvézt do servisu. Musíte být příbuzní, abyste přišli s takovou „užitečnou“ funkcí, abyste nikde neříkali o její užitečnosti a schovali ji na dno této popelnice Autor:Tatiana Dmitruk 28-12-2020 23 hod. 22 min.Zpráva:Nelze převést černobílou obrazovku na barevnou Autor:sanka 31-10-2020 21 h. 41 min.Zpráva:Autor:Elena 12-08-2020 19h. 44 min. Zpráva: Telefon je po aktualizaci systému černobílý. Nalezeno řešení: nastavení. digitální prosperita. noční režim. Ukázalo se, že tam byl časovač, který dělal vše, co se stane černobílý díky, pomohl Autor:Elena 12-08-2020 19 hodin. 44 min.Zpráva:Telefon se po aktualizaci systému změnil na černobílý. Nalezeno řešení: nastavení. digitální pohoda. noční režim. Ukázalo se, že tam byl časovač, díky kterému bylo všechno černobílé Autor:Irina 07-07-2020 23 hod. 51 min.Zpráva:Na kartě Digitální pohoda a rodičovská kontrola. Noční režim. jsem našel ikonu „Odstíny šedi“ Autor:Yuri 26-05-2020 17 hod. 04 min.Zpráva:Díky Andrei, ale Mi Max 3 nemá tuto „tužku“, analogicky jsem našel režim „focus“, ale je to jen pro jednotlivé aplikace a na časový plán. Marlene mě „uklidnila“. Nejsem jediný, kdo je takový smolař. Autor:Marlene 26-05-2020 09 hod. 49 min.Zpráva:Po aktualizaci miui 11.0.4 obrazovka zčerná a zbělá. Všichni se snažili v nastavení a simulované anomálie, a inverze barev udělal, že nepomáhá. Doufejme, že to bude opraveno v příští aktualizaci. Telefon Mi Mix 3 Autor:Andrew 24-05-2020 16 hodin. 42 min.Zpráva:Yuri, pull down from the top of the screen, in the menu that opens should be a grayscale icon. Pokud v nabídce není, posuňte nabídku doleva a otevřou se další ikony, a pokud tam není, pod nabídkou je tužka, na kterou kliknete a můžete nabídku upravit a přidat tam šedou ikonu. Autor:Yuri 24-05-2020 11 hod. 50 minut.Zpráva:Can’t find the mode. Autor:Andrei 24-05-2020 11 hod. 27 min.Zpráva:Yuri, možná je váš telefon v režimu odstínů šedi ? Autor:Yuri 24-05-2020 11 hod. 10 minut.Zpráva:It is not working! Po poslední aktualizaci je obrazovka černobílá. Restartování nepomáhá. Т.е. Obrazovka po restartu na pár sekund barevná, pak opět černobílá. Tady se na to dívám. Může někdo poradit, co je třeba udělat? Je zřejmé, že to není železo na vině, fotky jsem vzít a poslat. barevné. Zařízení Mi Max 3. Autor:Evelina 13-03-2020 10 hodin. 17 min.Zprava: omylem zapnul tento nesmysl. Už jsem si myslel, že můj oblíbený Redmi note 7 je mrtvý, ale je úplně nový. Frustrován, šel na internet hledat informace, okamžitě našel řešení. Moc děkuji za jasné a srozumitelné vysvětlení. Autor:Tamara 08-02-2020 00 hodin. 44 min.Zpráva:V mém telefonu je najednou vše, včetně fotografií, černobílé. Vypnutá inverze! Co dělat ? Autor:SVETLANA 14-11-2019 14 hodin. 24 min.Zpráva:a simple human thanks))) Autor:Alexey 20-09-2019 12 hodin. 43 min.Zpráva:Thank you Autor:Jean Eggplant 01-09-2019 06 hod. 05 min.Zpráva:Mysleli jsme, že stroj vyhodíme, ale OP nás zachránil) plus body karmy a nádrž čaje pro autora) Díky Autor:Maxia 28-08-2019 10 hodin. 03 min.Zpráva:It’s perfect on the mi a2, and the yellow colour was not visible. Moc děkuji Autor:Anna Bryantseva 02-08-2019 15 hodin. 33 min.Zpráva:Thank you!!1 na karmu!! Autor:Katerina 24-07-2019 07 hod. 49 min.Zpráva:Thank you! Už začínám panikařit)) Pohrával jsem si s nastavením, ale na inverzi jsem nepřišel. Vše je velmi jasné a přímočaré. Autor:Natalya 22-06-2019 14 hod. 41 min.Zpráva:Thank you author, helped fix it quickly! Autor:Evgeny 16-05-2019 13 hod. 57 min.Zpráva:Mám Xiaomi 4a a tento problém je částečný, pouze menu zpráv a hovorů je černé, když zapnu inverzi, vše zčerná, když ji vypnu, vše se vrátí kromě zpráv. volání a části nastavení, jak vyřešit problém ? Autor:Ludmila 26-04-2019 12 min. 20 min.Zpráva:Thank you very much, more to the author of the article!Trvalo mi dvě hodiny, než jsem zrušil černou barvu motivu! Autor:Tatiana 11-04-2019 10 hod. 00 min.Zpráva:Thank you.Tento článek byl velmi užitečný Autor:Valery 16-03-2019 18 hod. 34 min.Zpráva:Xiaomi Redmi NOTE 6 PRO Pouze váš článek mi pomohl zrušit Dark Theme, se kterým jsem trpěl několik dní. Děkuji

Povolení režimu pro vývojáře

Chcete-li vytvořit černobílou (nebo monochromatickou) obrazovku systému Android, musíte nejprve získat vývojářská práva. Poté se vám zpřístupní sekce dodatečných nastavení, kde můžete povolit funkci.

Chcete-li získat vývojářská práva, musíte otevřít nastavení systému Android, přejít na „O telefonu“ a několikrát kliknout na „číslo sestavení“.

Poté se na obrazovce zobrazí zpráva, že jste se stali vývojářem.

Jak přepnout tmavé téma na iPhonu nebo iPadu: 3 způsoby

V systému iOS lze noční motiv aktivovat několika způsoby.

Metoda 1

Nejrychlejší způsob je použít „Ovládací panely“, kde silně stiskněte indikátor úrovně jasu a v zobrazeném okně klikněte na ikonu přepínače motivů.

Metoda 2

Mezi tmavým a světlým motivem můžete přepínat v aplikaci Nastavení. Přejděte na „Obrazovka a jas“ a vyberte vhodné téma.

Režim 3

Kromě toho je instalace tmavého motivu možná také během počáteční fáze nastavení nového (nebo obnovení továrního nastavení) iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch.

Jasnými barvami příroda upozorňuje na konkrétní objekty. Jasná obrazovka se spoustou stínů vždy láká na. Aktivuje jemné, starodávné podněty, které nás nutí zírat na displej chytrého zařízení celé hodiny. Barevné obrázky jsou příslibem velkých věcí, které přijdou. Ale zapnutí černobílého režimu okamžitě zničí veškeré kouzlo. iPhone už nevypadá jako návnada, na kterou nemáme čas a máme tendenci ho používat jen k určenému účelu.

Novinářka Megane Holsteinová věnovala celý článek svým zkušenostem s vypnutím barev na iPhonu. Popisovala celou škálu svých emocí. Nejdřív se jí ulevilo, ale pak si udělala starosti. Při pohledu na displej iPhonu měla pocit, že je v domě katastrofální nedostatek světla. Postupně si však Megane začala všímat barev kolem sebe, jako by byly jasnější. Novinářka si přeje, aby mohla častěji chodit ven a užívat si světa. Ukazuje se, že všude kolem nás jsou pestré barvy.

Po nějaké době se Megane Holsteinová dokonce rozhodla přehodnotit celý svůj život. Je směšné trávit hodiny na Instagramu a v dalších aplikacích. Novinářka experiment dokončila a přinesla do svého iPhonu plnobarevné schéma. Nyní se však zdála být příliš živá. Pak se Megane rozhodl nadobro vrátit k černobílé barvě.

Režim tmavého motivu (stejně jako tmavý motiv v systému iOS) šetří energii baterie. Proč k tomu dochází a na kterých iPhonech to funguje, jsme popsali v tomto článku.

vypnout, černobílý, režim, iphonu

Režim DFU

Režim DFU (neboli režim aktualizace firmwaru zařízení) je ještě účinnější a výkonnější způsob obnovy telefonu. Umožňuje zapnutí iPhonu, ale neumožňuje spuštění operačního systému. To umožňuje provádět změny přímo v systému.

Tento režim je složitější, ale stojí za to ho vyzkoušet, pokud jiné metody nefungují. Chcete-li na zařízení spustit režim DFU, musíte iPhone připojit k počítači a zapnout iTunes. Vypněte telefon a proveďte požadované kroky v závislosti na modelu zařízení.

vypnout, černobílý, režim, iphonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS