Jak vypnout zpoždění vibra na klávesnici Android

Jak zakázat vibrace na klávesnici Xiaomi

Velké množství akcí v telefonu je doprovázeno vibracemi. Například smartphone začne vibrovat příchozím hovorem nebo sadou textu. To může rozptýlit uživatele, takže se zajímají o to, jak odstranit vibrace na smartphonu Xiaomi.

vypnout, zpoždění, vibra, klávesnici

Vibrace mohou fungovat jak jako varovný signál (s hovory a oznámeními), tak ve formě taktilní interakce s telefonem (textová sada, stisknutí tlačítek). Toto je velmi užitečná funkce, která může usnadnit použití smartphonu. Ale někdy intenzivní vibrační signál obtěžuje a zasahuje.

Jak to deaktivovat

Neexistuje tedy praktické poškození této funkce, ani doba výdrže baterie se prakticky snižuje vibro.kliknutím. Ale na nervech to působí silně, zejména pokud je napájecí síla „zkroucena“ v nastavení na maximum. V tomto případě doporučujeme okamžitě vypnout funkci pomocí níže uvedených metod.

Prostřednictvím nabídky Nastavení

Začněme tedy hlavní metodou používanou v praxi. Snažili jsme se popsat každý krok podrobně, ale možná některé akce nebudou plně dodržovat interakci vašeho telefonu. Důvodem je skutečnost, že každý výrobce nastaví svou vlastní grafickou skořápku. Pokud váš telefon nemá popsaný tým, hledejte jej jako to nebo o něm píšejte v komentářích.

 • Otevřete nastavení. Za tímto účelem stačí kliknout na ikonu Gear (klíč, tolerance a další věci) v oznámení o oznámení nebo stiskněte odpovídající ikonu na ploše.
 • Otevřete pododdíl „Další nastavení“. Pokud tomu tak není, okamžitě přejděte na další bod.
 • Vyjměte krabici z bodu „Zvuky stisknutí“.

V této nabídce lze také změnit další parametry vibrací.

Prostřednictvím nastavení klávesnice

Někdy v nastavení není žádný požadovaný parametr, zejména pokud je použita klávesnice třetí strany. V tomto případě provedete akce níže:

 • Otevřete jakoukoli aplikaci vstupním polem. Kliknutím na něj otevřete klávesnici.
 • Najděte na něm tlačítko Gear. Například v Gboard je toto tlačítko umístěno v horní části klávesnice.

Jak deaktivovat vibrace na Androidu?

Vibrace na telefonu nebo smartphonu. věc je velmi pohodlná. Například nechcete přeskočit důležitý hovor, ale nechcete poslouchat melodii, když se bude konat hovor. Jaký je nejlepší způsob, jak? Můžete použít vibrace. Je pravda, že vibrace vadí některého uživatele, a protože je často na výchozím nastavení zařízení, musí být odpojena. Dnes se naučíte, jak to udělat.

Příklad na zařízení, kde je nainstalován standardní skořápku Android. Jdeme do nabídky, kde najdeme položku „Zvukové profily“.

Vyberte profil. V tomto případě „generál“. Klikněte na ikonu Nastavení vedle profilu.

Odstraňte zaškrtnutí vedle položky „Vibrace s příchozími výzvami“.

Totéž děláme s odstavcem „Vibriklik“.

Již se nám podařilo říct, jak odstranit vibrace na klávesnici, včetně třetí strany.

Následuje příklad zařízení Samsung Galaxy. Ale protože Touch Wiz je postaven na základě platformy Android, nenajdete zvláštní rozdíl ve srovnání s jinou skořápkou. Takže, podívejte se a pamatujte si.

Otevřete nastavení a najděte sekci „zvuk“.

Zde najděte položku „Vibrace při volání“ a odstraňte zaškrtnutí vedle ní, jak je uvedeno na dalším snímku obrazovky:

Zdálo by se, že to můžete dokončit, ale nespěchejte. Faktem je, že tímto způsobem jsme vibrace vypnuli pouze při volání. Proto sledujeme menu a hledáme body, které nějak souvisejí s vibracemi. Jedna z těchto položek se nazývá „zpětná vazba“ (vibrace při stisknutí softwarových klíčů a provádění některých akcí na integraci). Odstraňte zaškrtnutí.

Jak znovu zapnout vibrační tyč

Když už mluvíme o tom, jak odstranit vibrace na klávesnici Android, nebude zbytečné zmínit, jak zapnout vibrace na telefonu, pokud uživatel najednou chce tento čip znovu použít. Chcete.li provést operaci, budete muset jednat podle pokynů, jak odstranit vibrační tyč. To znamená, že majitel smartphonu potřebuje buď otevřít nastavení zařízení, nebo parametry klávesnice, a poté znovu aktivovat možnost přesunutím posuvníku do nabídky s taktilním věnováním doprava.

Vzpomínka na tuto jednoduchou instrukci může uživatel znovu vypnout vibrace na telefonu, když nastane taková potřeba. A pokud během operace dojde k problémům, doporučuje se kontaktovat algoritmy zvažované dříve. Tam byl podrobně popsán každý krok, který pomáhá vypnout vibrace při používání virtuálního vstupního zařízení.

Jak odstranit vibrace na klávesnici Swiftkey (Huawei, Honor, Xiaomi)?

Tuto klávesnici lze použít například na chytrých telefonech Huawei, Honor, Xiaomi a T.D.

Spusťte stejný prohlížeč a poté klikněte na ikonu ve formě plus.

Opět klepněte podél zařízení, které je zvýrazněno červeně na snímku obrazovky.

Odpojte vibrace pomocí „Použijte vibrace Android ve výchozím nastavení“.

Jak odstranit signály při psaní čísla na Android

Na většině zařízení je tato možnost v parametrech smartphonu. Musíte tam jít, vyberte část „Zvuky a vibrace“ a v nabídce systémových oznámení, abyste změnili polohu posuvníku ve frázi „Zvuk při psaní čísla“ na neaktivní.

Ve starších telefonech musíte přejít na aplikaci kontaktů. Otevření, dělají následující:

 • Stiskněte ikonu zobrazující 3 body na obrazovce vpravo na volání nabídky.
 • Vyberte položku „Nastavení“, poté „Zvuky a vibrace“.
 • Pro odstranění odpovědi vytvoří neaktivní možnost „Zvuk při psaní“.

Pokud je vše provedeno správně a telefon funguje, signály při stisknutí čísel se nebudou více obtěžovat.

Odpojení klíčových signálů

Takže během korespondence telefon nevydává majitele, musíte odstranit zvuk klávesnice na Androidu, jako v předchozím případě.

Otevřete nastavení, poté část „Osobní údaje“, poté najděte blok „jazyk a zadávání“. Při stisknutí se objeví nabídka, existuje položka „virtuální klávesnice“. Zde jsou zobrazeny klávesnice, které jsou nainstalovány v telefonu. Například populární Google Gboard nebo základní klávesnice Android.

Dále musíte vybrat klávesnici, otevřít její standardní nastavení. Zde, mezi parametry, najdou „zvuk při stisknutí kláves“ a deaktivují je. Tam můžete také vypnout další signály klávesnice, pokud potřebujete zcela tichý telefon.

Důležité! V některých verzích Androidu při výběru parametrů klávesnice musíte pouze odstranit zaškrtávací znak naproti bodě „Zvuk klíče“.

Musíte také vypnout odpověď, abyste se dotkli displeje. Za tímto účelem je sekce „zvuk“ vybrána v nastavení a deaktivuje odpovídající možnost.

Odpojení vibrací klíčů na zařízeních pro Android

Odstranění zpoždění vibro je stejně jednoduché jako vypnutí zvuku kliknutí na klíče na Androidu:

 • Otevřete možnosti telefonu.
 • Vyberte možnost „Systém a zařízení“.
 • Přejděte na položku „navíc“.
 • Stiskněte „Jazyk a vstup“.
 • Vyberte klávesnici, která je nainstalována jako hlavní.
 • Jít do jeho nastavení.
 • Posuňte posuvník proti „vibracím při stisknutí kláves“ v neaktivní poloze.

Takto vypadá obrazovka obrazovky jako Android

Můžete to udělat jinak, aniž byste se dostali do parametrů smartphonu, ale pomocí samotné aplikace klávesnice. Po jeho spuštění musíte kliknout na obrázek zařízení vpravo na panelu. Nabídka se otevře tam, kde je vybrána „Nastavení“. Poté přejděte do sekce Vibro Roller a vypněte ji posunutím posuvníku.

Důležité! Tato metoda bude fungovat pouze s klávesnicí Google Gboard.

Smartphony Samsung se liší, ale ne moc:

 • Je třeba jít do nastavení.
 • Vyberte „Moje zařízení“ nebo „Možnosti“.
 • Otevřete část „Jazyk a vstup“.
 • Klikněte na „klávesnice Samsung“.
 • Vypněte vibrace.

Vypnutí vibrací dotykových tlačítek

Dotyková tlačítka telefonu jsou „domácí“, „poslední“, „zpět“ atd. Jsou mimo obrazovku telefonu na pouzdře. Vibrace na nich mohou fungovat, i když jsou zakázány v nastavení klávesnice a zvuku. Aby byly zticha, potřebujete:

 • Přejděte do nastavení zařízení.
 • Vyberte kartu „Zvukový profil“.
 • Klikněte na profil, který zajímá.
 • V nabídce, která se otevírá, vyberte „Změna“.
 • Odstraňte pole (nebo klikněte na „Ne“) v části „Systém“, položka „Vibrikrik“.

Zde můžete také změnit parametry oznámení a hovorů.

Poznámka! Na některých modelech telefonu je obvod jednodušší. Musíte jen jít do parametrů, do části „Zvukový a vibrace“ (nebo „zvuk“), najít tam „Vibro.Glass“ a kliknout na „Ne“.

Snímek obrazovky smartphonu s požadovanou sekcí

A jak vypnout zvuk a vibrace při psaní telefonního čísla nebo zprávy na smartphonu Samsung Galaxy?

Druhý případ je spojen s operačním systémem Android, který má otevřenou architekturu, která vám umožňuje nainstalovat další virtuální klávesnice na smartphonu s pokročilými schopnostmi, které mohou být vybaveny jejich možností zvukové a hmatové odpovědi při dotyku „kláves“.

Pro pohodlí popisu procesu použijeme editoriální smartphone Samsung Galaxy A50 s Android 10 OS, který má další klávesnici Gboard. klávesnice Google.

vypnout, zpoždění, vibra, klávesnici

Jak vypnout zpoždění vibro

Vibro.roller je krátký hmatatelný signál, když se uživatelé uživatelů. Jeden uživatelé jako funkce, jiní, naopak, chtějí vědět, jak deaktivovat vibrace na klávesnici Android.

Při psaní textu

Vibrace během sady textu v SMS, VOTSAP nebo při práci v prohlížeči lze aktivovat. Chcete.li vypnout, musíte kontaktovat nastavení telefonu:

 • V části „Základní“ najděte bod nastavení vstupu, který je kombinován v systému s výběrem jazyka zařízení.
 • Vyberte možnost klávesnice, která se používá. Může existovat standardní pohled z operačního systému nebo dalšího nainstalovaného programu.
 • Po otevření nastavení se na obrazovce objeví několik řádků, včetně možnosti vypnout vibrace.

Poznámka! I když uživatel nestáhl další programy, z továrny lze nainstalovat alternativní typy klávesnic. Takto dělají výrobci redmi.

Při volání

Vibrace při volání obvykle pomáhá najít zařízení. Ale takový doprovod během aktivace bezhlučného režimu může zasahovat. V obou případech můžete zakázat vibrace. Chcete.li to provést, musíte jít do bodu zvuku, kde bude funkce vypnutí funkce viditelná samostatným řádkem.

Ne všichni uživatelé mají rádi vibrace při volání

Při stisknutí kláves na obrazovce

Kromě vibrací během sady se může taková odpověď objevit, když stisknete funkční klíče nabídky nebo programy na obrazovce. Chcete.li odpojit odpověď, přejděte do části Zvuky a nastavení signálu. V předposlední linii si budete muset vybrat možnost „Ostatní“. V části, která se otevřela, se zobrazí zvukové signály pro určité akce i pro vibrační tyč. Přesun posuvníku do neaktivní polohy vypne funkci.

Rychlý přístup k nastavení klávesnice

Rychlejší možnost, která vám umožní odstranit nebo vrátit vibrace ve vybrané klávesnici za běhu. To se děje takto:

  Spusťte jakoukoli aplikaci, ve které existuje vstup textu. Kontaktní kniha, notebook nebo software pro čtení SMS je vhodná.

Ve skutečnosti jsou zde všechny možné metody pro deaktivaci vibro-kliknutí v Android-Keyboard.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS