Jak vyrobit skutečný z čínského iPhone

Je možné vyrobit originál z kopie iPhone

Apple je velmi populární, ale zároveň poměrně drahá značka chytrých telefonů, která vede k neustálým pokusům uživatelů, aby někde zachránili, našli levnější atd. Přichází k tomu, že lidé kupují čínské kopie iPhone. Vypadají velmi podobně, někdy i nemožné rozlišit, ale celý rozdíl nese v případě, ale v detailech a operačním systému. Je zřejmé, že čínské kopie fungují mnohem horší než původní iPhone. Problémy v systému a různé druhy poruch se objevují mnohem častěji. Přeinstalování operačního systému pomáhá zlepšit situaci. V tomto článku zjistíme, jak blikat nebo odrážet čínskou kopii iPhone. Začněme. Jít!

Jak aktualizovat software na replice smartphonu Apple-v našem novém článku

vyrobit, skutečný, čínského, iphone

Nejprve si musíte stáhnout firmware pro konkrétní verzi kopie iPhone. 5, 5S, 6, 6S. Pro každý model vlastní verzi firmwaru. Věnujte tomu pozornost. Je třeba také poznamenat, že kopie nejsou k dispozici na iOS, ale na Android se skořápkou, která se blíží designu intenzivního pro iOS.

Po nahrání firmwaru musíte stáhnout speciální nástroj pro blikající chytré telefony s názvem Flash. Poté rozbalte archivy s firmwarem a instalačními programy ve složce disku vhodné pro vás.

Nyní přejděte do složky Flash a spusťte nástroj jménem správce. Poté, co se program otevře, klikněte na tlačítko „Načítání rozptylu“ a uveďte cestu k souboru skici, která je ve složce firmwaru. Ve skutečnosti se jedná o textový soubor s příponou “.Txt „. Výběrem jeho výběru klikněte na tlačítko „Otevřít“. Dále klikněte na „Stáhnout“ a připojte telefon k počítači a notebooku pomocí kabelu, držte tlačítko „Domů“ na samotném zařízení. V okně Flash uvidíte níže červenou čáru, což znamená, že tlačítko „domov“ lze uvolnit. Ihned po tomto se objeví fialová čára a za ní je žlutá. Žlutá říká, že firmware se načítá. Po dokončení instalace se na obrazovce objeví okno, které bylo uvedeno, že firmware byl úspěšně nainstalován.

Instalace Androidu na kopii iPhone dochází pomocí Flash

Poté vytáhněte kabel z telefonu, zavřete blesk a zapněte kopii iPhone. První začlenění zařízení po blikání může trvat dlouho, takže se okamžitě nebaví. Po načítání telefonu je nutné instalovat ruský jazyk, protože po prvním zařazení všechny podpisy do smartphonu v čínštině. Otevřete nabídku nastavením a přejděte do sekce podobné části „Základní“ na původním iPhone. Chcete.li najít položku „jazyk“, podívejte se na obrázky na internetu, kde je tato položka přibližně. Nakonec, když jste se dostali tam, kde potřebujete, vyberte ruský jazyk ze seznamu. Chcete.li potvrdit výběr, stiskněte tlačítko umístěné v pravém horním rohu obrazovky. Poté možná budete muset nainstalovat klávesnici třetí strany, protože postavené.nemusí fungovat. Můžete použít klávesnici GO nebo jakoukoli jinou. Můžete si jej stáhnout z úložiště aplikací nebo jej stáhnout a zkopírovat na paměťovou kartu. Všechno. Nyní může být zařízení pohodlné.

Nyní, abyste se zbavili obrazovky Android Lock a učinili ji stejnou jako u iOS, musíte otevřít aplikaci „telefon“ a přejít na počet čísel. Dále zadejte velmi jednoduchý kód #8000 #. Poté se telefon začne restartovat. Počkej chvíli. Pokud po zapnutí, nic se nezměnilo, opakujte to samé znovu. Během boty uvidíte obrazovku s logem Apple, nikoli čínským výrobcem, a obrazovka zámku (Lockscreen) se stane co nej podobnější jako původní zámky iOS. Připraven. Nyní se čínská kopie stala co nejoblíbenější jako původní iPhone.

Kopie Androidu je nainstalována na kopii iPhone

Tímto způsobem můžete nezávisle reflatovat čínské kopie iPhone 5/5s, 6/6s na Androidu. Napište do komentářů, pokud byl tento článek pro vás užitečný, a řekněte ostatním uživatelům, jak jste se vyrovnali s dobití vašeho telefonu.

Jak odlišit jedinečný, skutečný iPhone od čínského falešného? Vzhled iPhone, někteří čínští mobilní výrobci domácího začaly dělat mě.insistikovatelné padělky, ale stále mají možnost odlišit od skutečného iPhone. V této instrukci vám řeknu, jak odlišit skutečný iphon od čínského falešného. V

Celá pravda o čínském iPhone

Při nákupu iPhone by měl být jeho krabice zcela uzavřena, pokud je otevřena, měli byste se pečlivě podívat na iPhone, na jeho nabíjení, USB.Šňůra a do jeho náhlavní soupravy.

vyrobit, skutečný, čínského, iphone

Krabice z původního iPhone by měla mít úlevu v kanceláři telefonu, jinak se zabýváte falešným.

Čínština

Iphone lze snadno odstranit zadní kryt, i když originál je celý monoblock, který nelze otevřít bez chirurgického zákroku.

Původní iPhone nemá funkci mobilní televize, stejně jako neexistuje 20 cm prodloužené antény.

Celá pravda o čínském iPhone

Pokud chcete iPhone? Kupte si skutečné, ne čínské. Bez peněz? Kupte si skutečné bývalé použití. Balíček.

Jak blikat kopii iPhone 6 A185_MB MT6582 Jak blikat

Jak blikat iPhone 6 A185_MB MT6582 UP FIRMWARE LINK

Pokud má iPhone hůlku senzoru, nebo pokud senzor reaguje na jakoukoli položku, pak vězte, že v původním iPhone není sklon pro senzor a původní senzor iPhone nereaguje na nic kromě lidského prstu!

Nabíjení z původního iPhone by mělo vážit 60 g. A jinak by na něm neměly být žádné hieroglyfy, je to čínský poplatek a je možné, že samotný iPhone je stejný čínský falešný.

Jak sami odrážet čínský iPhone

Můžete se seznámit s kopiemi iPhone v našich recenzích a recenzích zákazníků podrobně

A recenze
a recenze
a recenze
a recenze

Aby se zajistilo úplné blikání smartphonu, bude vyžadováno několik z následujících nástrojů:

  • Archiv se soubory firmwaru systému. Ve skutečnosti je to budoucí operační systém pro práci smartphonu.
  • Program Flash Tool. Je integrace se sadou funkcí pro blikání.
  • Go Klávesnice nebo jiná ruská klávesnice pro smartphone.

Další bezpochyby nejlepší volbou nákupu rozpočtu je. Přečtěte si úplný přehled a recenze repliky majitelů o dojmech a závěrech z nákupu smartphonu.

Je možné reflatovat čínský iPhone pomocí PC

Chcete.li začít instalovat firmware, musíte spustit dříve stažený program Flash Tool (jménem správce!) a označte cestu k souboru náčrtu textu a stiskněte tlačítko „Otevřít“.

Další krok by měl být uzavřen na tlačítku smartphone „Home“ a bez uvolnění pomocí kabelu USB připojte zařízení k PC (notebook) po dokončení v nástroji Flash, vyberte „Stahování“. S úspěšným připojením poskytne program tři řádky: červená, fialová a žlutá. První řádek upozorňuje na to, že tlačítko „Domů“ na zařízení lze uvolnit a toto označuje úspěšný proces instalace na smartphonu systémových souborů.

Celková míra dobití závisí na kvalitě skořápky čínského telefonu. Po dokončení procesu s úspěchem otevře nástroj Flash dialogové okno s oznámením. Telefon může být odpojen a zavřel nástroj. Počítač již nebude potřeba.

Zařízení

Při nákupu iPhone musíte balíček zkontrolovat. Je důležité si uvědomit, že zařízení tohoto gadgetu se nikdy nezměnilo. V krabici by mělo být:

  • Obálka. Uvnitř obálky je barevná instrukce, která má na obálce 2 nálepky s logem Apple a vysoce kvalitní pohled. Obálka by měla mít jehlu pro stažení SIM.
  • SZU je bílá. Hmotnost. přibližně 60 g se vyrábí v továrnách Flextronix nebo Foxlink. Není třeba brát stupnice pro kontrolu gadgetu, všechna data jsou k dispozici přímo na nabíjení.
  • Osvětlovací kabel. Kabel je nápis „navržený Apple“ z falešného. Na kopii se aplikuje s tučnou červenou a na původním produktu je stěží viditelné. Kabel má bílou barvu.
  • Sluchátka. Stojí za zmínku, že s vydáním krabic iPhone 8 přestalo být vybaveno sluchátky. Proto vezměte v úvahu na základě kupujícího modelu. Je lepší zkontrolovat web Apple konkrétně váš telefonní model.

Přítomnost nadbytku nebo absence prvků soupravy bude signál ke zrušení dohody o získávání iPhone pro iPhone. Veškeré příslušenství v krabici by mělo být pečlivě položeno, zabalené do průhledného filmu. Pokud je to možné, požadujte iPhone v uzavřené krabici ze skladu.

Hlavní rozlišovací rysy

Kontrola konfigurace

Vybavení společnosti Apple se téměř nikdy mění. Některé vážné změny jsou vždy zmíněny při prezentaci. Proto se snadno sleduje a zaškrtněte políčko pro přítomnost povinných komponent.

Uvnitř je tedy vždy nabíječka a napájecí kabel blesku je dodáván. Uživateli je také k dispozici původní náhlavní souprava. Nyní jsou bezdrátová sluchátka obzvláště populární. Ve speciální obálce je doprovodná dokumentace. K dispozici je papírová klip se SIM kartou.

Samostatně můžete zvážit příslušenství. Jsou vyrobeny z odolného plastu. Neměli by mít škrábance, otřepy, řezy a další vady. Napájecí kabel by měl být měkký. Každá komponenta je úhledně zabalena. Nyní společnost praktikuje dodávku prvků do samostatných krabic.

Jak reflatovat čínský iPhone a vrátit nastavení

Existuje jen malý firmware sám a pro plnohodnotný pracovní interice je nutné změnit nastavení smartphonu. Je nemožné vrátit uživatelské instalace do firmwaru a budete muset znovu nastavit. Zařízení lze zapnout, ale budete muset trochu počkat. první začlenění po firmwaru je vždy zdlouhavý. Okamžitě zachytí oko. čínské hieroglyfy. To je normální a nemělo by panikařit, protože výrobce čínštiny. Je nutné pouze nainstalovat ruský jazyk do nastavení. Nabídka s výběrem jazyka najdete několik možností:

  • Z paměti, pokud je nabídka dobře známá. Po blikání nabídky Nastavení si zachová svou architekturu.
  • Přes internet, kontrola speciálních fór nebo snímků obrazovky.
  • Zaměření na architekturu nabídky původního iPhone, ve kterém je změna jazyka uvedena v kategorii „základní“ nastavení.

V každém případě není úkol fatální a změna jazyka je jen otázkou času. A poslední postup, instalace ruské klávesnice. Ne každá sestava firmwaru poskytuje tuto užitečnost pro smartphone. Při absenci takového je jedinou možností instalace pohodlné a funkční klávesnice je nákup na Google Play. Chcete.li obejít tuto nuanci, bylo nutné předem stáhnout klávesnici na počítači. Nyní lze telefon znovu připojit ke stroji a nainstalovat plnohodnotnou klávesnici.

Postup nastavení končí tímto, zůstává pouze malá funkce (režim, objem, datum a čas) a zařízení je zcela připraveno k použití. Jak reflash čínský iPhone. velmi jednoduché a bez obtížných opatření. Celý proces požadoval pouze PC s přístupem k internetu, několik nástrojů a trochu více než jednu hodinu volného času.

Iphone je jednou z nejpopulárnějších značek telefonů, ale zároveň velmi drahé. Čínské kopie telefonů samozřejmě nejsou tak produktivní, ale vypadají velkolepě. Čínský firmware však ponechává hodně žádoucí.

Sekvenování

Skutečný mobilní expert! Píše v jednoduchých a srozumitelných jazykových článcích a pokynech mobilních témat, dává pravici a ponechán nejmenší radu doprava a doleva. Po sekci „Články a lifehaki“.

Jak nainstalovat aplikace na čínský iPhone | Užitečné tipy a pokyny pro iPhone | Ondevices.Ru

Každý ví, že populární a drahé chytré telefony mají kopie od malých.známých čínských výrobců. Jak nainstalovat aplikace, které potřebujeme na čínském iPhone. zjistíme to právě teď.

Instrukce

Není žádným tajemstvím, že čínské kopie mají se skutečným iPhone málo společného. Ale jejich popularita neustále roste.

Hlavní výhodou čínských kopií oproti skutečnému smartphonu Apple je cena. Navíc, posledně jmenovaný není jen nějaký druh „-15%“, ale působivý „levnější až čtyřikrát“. Není na nás, abychom vám vysvětlili, proč a proč v zemích CIS tato zařízení létají jako horké koláče.

Tyto produkty jsou však podobné pouze externě. plnění kopií a nemohou konkurovat originálu, takže je velmi důležité znát rozdíly mezi skutečným iPhone a falešnou. To ovlivňuje metodu a možnost instalace aplikací. Zvažte, jak to udělat s čínskými iPhony.

Nejprve zkontrolujeme podporu Java v našem Chinafonu. Chcete.li to provést, zadejte hlavní nabídku zařízení a zkuste najít položku s názvem „Java Applications“ nebo něco, co se souhlásí s tímto.

Předběžně natírejte aplikaci, o kterou máte zájem na PC. Jak víte, mělo by to být s expanzí.Sklenice. Nyní připojte zařízení k osobnímu počítači pomocí kabelu USB, který obvykle přichází s telefonem. Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete kabel použít, použijte kartu a aplikaci zkopírujte přímo na paměťovou kartu smartphonu. V prvním případě, připojení kabelu, zkopírujte aplikaci do jakékoli složky paměti zařízení.

Odpojte kabel od zařízení. Nyní přejděte do složky, kde je vaše aplikace umístěna. Obvyklým stisknutím otevřete nabídku vyskakovacího objektu a poté klikněte na položku „Instalace“. Po instalaci se aplikace objeví v nabídce Java Application.

Advi

Některé aplikace vyžadují připojení k internetu, před použitím druhého budete muset nakonfigurovat síťové parametry.

Stojí za to věnovat pozornost

Každý model kopií se obvykle nápadně liší od ostatních. Nezapomeňte přesně určit, jaký model máte. Tato skutečnost je obvykle popsána v pokynech obsažených v doručovací sadě nebo pod zadní kryt zařízení.

vyrobit, skutečný, čínského, iphone

Pokud však sen o skutečném iPhone neopustí vaše myšlenky, může se vyplatit pokusit se objednat iPhone na eBay za významnou slevu?

vyrobit, skutečný, čínského, iphone

Jak nainstalovat aplikace na čínský iPhone4.38 z 50 založených 8 voličů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS