Jak vytvářet snímky s hudbou v iPhonu

Jak vytvářet snímky s hudbou na iPhonu. Standardní techniky vrstvení hudby přes fotografie

Software má již vestavěné motivy, které můžete libovolně měnit.

Připravené prezentace lze synchronizovat prostřednictvím služby One Drive, a pokud chcete, můžete svou práci sdílet s ostatními.

Připravené prezentace vypadají velmi esteticky a pomocí grafů a diagramů můžete prezentovat řadu statistických informací.

Hotové prezentace lze předvádět na konferencích, v muzeích, na výstavách apod.

Více než 25 připravených šablon pro tvorbu jedinečných prezentací, portfolií, zpráv a dalších materiálů.

Při práci můžete zvětšovat a zmenšovat konkrétní objekty, abyste vytvořili co nejatraktivnější prezentaci.

Microsoft PowerPoint

Tvůrce prezentace může poskytnout přístup ostatním uživatelům a sledovat ty, kteří na ní pracují.

Prezentační aplikace FlowVella

Můžete přidávat přechody mezi snímky, překrývat obrazovky a objekty a používat libovolné soubory k vytvoření prezentace.

Chcete-li odemknout další funkce, musíte si zakoupit verzi pro za 19 dolarů.99 USD ročně.

MyPoint PowerPoint Remote

Chcete-li tento nástroj používat, musíte si do osobního počítače nainstalovat speciální software.

vytvářet, snímky, hudbou, iphonu

Tvůrce nemůže spustit a zastavit video v prezentaci, to za něj udělá software.

Prezentace Google

Všechny změny se automaticky ukládají, takže se nemusíte obávat ztráty dat.

Prohlížeč Prezi

Opravdu snadné použití. I nezkušený uživatel to zvládne během několika minut.

Začínáme

Nejprve otevřete aplikaci Fotky na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Máte několik možností, jak rozhodnout, které fotografie budou zařazeny do prezentace: například podle data, kdy vyberete konkrétní den, týden nebo rok podle toho, kdy jste fotografie pořídili, pomocí nástroje Vzpomínky, který seskupuje snímky podle data, nebo vložením určitých fotografií do alba, což vám dává větší kontrolu. Vyzkoušejme všechny tři metody.

V aplikaci Fotografie klepněte na ikonu Fotografie v dolní části. Měla by se zobrazit sbírka různých fotografií uspořádaných podle konkrétních dat nebo rozmezí dat, například víkendu. Chcete-li vytvořit prezentaci fotografií pořízených v určitý den, klikněte na ikonu šipky vpravo od data.

vytvářet, snímky, hudbou, iphonu

Jak upravit prezentaci ve vzpomínkách

Klepněte na paměť a v pravém horním rohu obrazovky se zobrazí tlačítko „Upravit“. Stiskněte tlačítko „upravit“, k dispozici je 5 možností. Je to název, titulní obrázek, hudba, doba trvání, fotografie a video.

V této možnosti můžete změnit název videa a zvolit styl názvu.

Tato možnost umožňuje vybrat fotografii z alba a nastavit ji jako název videa.

Tato funkce je naprosto úžasná! Můžete si vybrat ze stovek hudebních skladeb, které vám společnost Apple nabízí, a vybrat si tu nejvhodnější pro své video. Všechny zvukové stopy jsou seřazeny podle žánru, takže bude velmi snadné najít tu nejvhodnější pro vaši prezentaci. Vezměte prosím na vědomí, že některé hudební soubory je třeba stáhnout, pak je můžete normálně používat, ale všechny jsou zdarma.

Dvě možnosti umožňují přidávat nebo odebírat fotografie a videa z paměti a řídit délku videa. Je možné, že do nového alba nebudou zahrnuty všechny fotografie a videa, které jste přidali, takže je můžete přidat znovu kliknutím na „“ v části „Fotografie a videa“. Pokud chcete video, které chcete přidat do paměti, oříznout, můžete video dále upravovat v režimu úprav. Přejeďte prstem přes video, které chcete upravit, a přesuňte žlutou značku na začátek a konec klipu podle potřeby.

Nyní jste s úpravami videa hotovi. Klikněte na „Hotovo“ a poté klikněte na „Přehrát“, abyste si prohlédli své mistrovské dílo. s hudbou a obrázky.

Prohlížeč Prezi

Novinka na iPhonu od málo známého studia, které již upoutalo pozornost komunity novým nástrojem, který mění užitečné informace na prezentace. Algoritmy jsou poměrně tradiční. šablony, rozvržení, tooltipy. Díky úžasné optimalizaci aplikace však dosáhnete nejlepších výsledků hned napoprvé!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS