Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Huawei

Screenshot na Huawei a Honor Devices. Jak na výrobu?

V éře chytrých telefonů se tablety, komunikace stala rozmanitější. Kromě hlasu, textových zpráv můžete posílat hudbu, video, fotografii. Nejnovější kategorie zahrnuje nejen obrázky na skladě, stažené weby, obrázky z kamery, ale také snímky obrazovky.

Screenshot (Printskrin). Okamžitý obrázek obrazovky pomocí vybudovaných nástrojů operačního prostředí Android, proprietární skořápky nebo speciální aplikace. Existuje mnoho situací, když potřebujete pořídit snímek obrazovky na Honor Phone, Huawei. To je často potřeba sdílet důležité informace s ostatními lidmi, uložit je v paměti, klonovat příspěvek z populárních sociálních sítí a opravit úspěch ve hře.

Po zachování Printskrinu to mohou uživatelé změnit, zvýraznit požadovanou oblast, připevněné značky. Často je to snazší a rychlejší než psaní textu, vysvětlete v textové zprávě během telefonu.

Vytváříme obrazovku na Huawei pomocí tlačítek (univerzální metoda pro Android)

Nejjednodušší možností pořídit snímek obrazovky na Android je použít boční tlačítka v pouzdře zařízení. Chcete.li vyfotit displej, klikněte na několik okamžiků klíče snižování hlasitosti a vypněte telefon. Pokud všechno šlo úspěšně, smartphone to upozorní tichým kliknutím.

Umístění potřebných tlačítek na modelu Huawei P40 Pro

Na některých modelech je k dispozici další možnost: můžete zavolat do smartphonu zabudovanou obrazovkou přidržením tlačítka zámku. Objeví se okno funkcí, mezi nimiž musíte najít nůžkovou ikonu.

Když pořídíte fotografii, otevře se v režimu prohlížení. Níže jsou umístěna malá tlačítka, s nimiž můžete obrázek upravit, poslat jej okamžitým posly nebo na internet nebo smazat, pokud vyšel neúspěšný.

Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Huawei

Před provedením dlouhého snímku na Huawei musíte opravit pravidelnou obrazovku pomocí jedné z dostupných metod. Majitelé chytrých telefonů mají dnes řadu možností:

 • S horkými knoflíky. Nejjednodušší metoda je vytvořena na obrazovce. pro vytlačení tlačítka napájení a snížení hlasitosti na několik sekund.
 • Se třemi prsty. Chcete.li zahrnout takovou funkci do Huawei, zadejte nastavení a tam do správy a rychlého přístupu a gest. Přejděte do sekce snímání obrazovky a přeložte požadovaný přepínač doprava. Poté vyberte potřebný obrázek a nakreslete na obrazovce z pozice mírně nad středem tří prstů na charakteristické kliknutí.
 • Prostřednictvím rychlého přístupu. Snižte horní oponu, najděte na ní ikonu obrazovky a klikněte na ni. Tyto akce jsou dostatečné k napravení obrázku na displeji.

Ve všech případech je vydáván charakteristický zvuk a ve spodní části obrazovky je malý obrázek vytvořeného snímku obrazovky. Chcete.li vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Honor nebo Huawei, klikněte na tento obrázek. Poté proveďte následující:

 • Najděte dlouhý snímek obrazovky v dolní nabídce.
 • Počkejte, až obrázek sníží bod zájmu.
 • Zastavte proces stisknutím prstu na obrazovku.

Po dokončení těchto akcí poskytuje Huawei lepenou hotovou obrazovku.

Další metody

Standardní metody jsou zvažovány výše, jak vytvořit dlouhou obrazovku na chytrých telefonech výrobců Huawei a Honor. Je však třeba zmínit řadu dalších možností:

 • S pomocí kloubů prstů. Chcete.li tuto možnost aktivovat, zadejte nastavení, přejděte do správy a poté do sekce rychlého přístupu a gest. Poté zadejte sekci snímání obrazovky. Poté přeložte napravo od snímku Cupcore s kloubem prstu. Nyní, abyste vytvořili dlouhý snímek obrazovky na Honor nebo Huawei, nakreslete dopis S na displeji. Ihned poté je možnost aktivována a obrazovka se začne pohybovat dolů, dokud se nezastaví. Po dokončení procesu na smartphonu zůstává dlouhá obrazovka.
 • Pomocí aplikace. Obchod s tržními trhy poskytuje mnoho programů pro vytváření pracovních obrazovek obrazovky. Mnoho z těchto aplikací je zaměřeno na vytvoření dlouhého snímku obrazovky (včetně Huawei). Jedním z populárních programů je Longshot. S jeho pomocí můžete vytvořit obrazovku celé obrazovky jedním stisknutím. Výhody. automatická asociace několika obrázků, možnost instalace počáteční a konečné pozice, nedostatek vodoznaků a platby. Neméně populární je program ScreenMaster. Je také snadné vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Huawei a dalších zařízeních pro Android. Výhody požadavků na kořeny, vysoce kvalitní snímky obrazovky, podpora ochrany na kartě SD atd. D.

Každý uživatel má právo vybrat si možnost vytvoření snímku obrazovky na svém zařízení Huawei. Z hlediska pohodlí a rychlosti jsou zpravidla vhodné standardní metody. Pokud je potřeba rozšířená funkce, můžete nainstalovat a použít jednu z mnoha aplikací z hry trhu. Před instalací je vhodné prostudovat popis a ujistit se, že je k dispozici nezbytná fukation.

Metoda 2. Použití mechanických klíčů

Druhá metoda je vhodná pro hráče (ačkoli oni, kvůli pohodlí, používají obrovské množství lidí, kteří nemají nic společného s hrami), protože většina her blokuje oznámení oponu a dostane se k tlačítku „classh“.

V tomto případě, abyste vytvořili obrázek obrazovky, musíte současně upínat tlačítko napájení spolu s tlačítkem Drop hlasitosti. Metoda je univerzální a pracuje na všech chytrých telefonech Android.

Přidejte recenzi, přidejte do článku nebo užitečnou radu stránky.

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Přidejte recenzi, přidejte do článku nebo užitečnou radu stránky.

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Prsty klouby

S ohledem na rozhodnutí o tom, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Huawei, stojí za to zdůraznit možnost vytvoření obrázku pomocí prstů. Chcete.li nainstalovat nezbytná nastavení, podnikněte takové kroky:

 • Otevřete nastavení. A poté vyberte vedení.
 • Klikněte na pohyby.
 • Zadejte inteligentní snímek obrazovky a přepněte přepínač na příslušnou polohu.

Nyní, abyste pořídili snímek obrazovky na Huawei, dotkněte se zadní části prstu dvakrát na displej. Fotografie by se měla objevit vlevo dole. A existují informace o tom, jak pořídit snímek obrazovky na tabletu Huawei.

Pokud je to žádoucí, můžete vytvořit obrazovku části displeje pomocí kloubu prstu. Chcete.li to provést, zakroužkujte oblast, která musí být zachována. V tomto případě se musí začátek a konec pohybu shodovat. Objeví se vybraná část displeje a je pořízena fotografie obrázku uvnitř nastíněného řádku. V horní části obrazovky je snadné vybrat různé možnosti pro zvýraznění oblasti obrazovky. V poslední fázi uložte kliknutím na tlačítko.

Přes panel vypnutí

S ohledem na metody, jak vytvořit obrazovku na tabletu Huawei, použijte zvláštní možnost. Oprava obrázku přes panel vypnutí. Chcete.li problém vyřešit, projděte následujícími kroky:

 • Klikněte na tlačítko zámek;
 • Držte ji po dobu dvou nebo tří sekund;
 • Najděte snímek obrazovky a klikněte na něj;
 • Počkejte na kliknutí a zachování obrazovky v tabletu Huawei.

Všimněte si, že tato metoda funguje pro některé modely MediaPad.

Jak vytvořit snímek obrazovky pomocí příkazu ADB

Nejen na telefonech Huawei a Honor, ale na jiných zařízeních Android, můžete vytvořit obrazovku obrazovky pomocí nástroje ADB. Chcete.li to provést, budete jej muset nainstalovat do počítače a připojit smartphone k PC a aktivovat ladění USB. Přečtěte si více Proces instalace ADB, ovladačů a Java popsaných v pokynech pro přenos aplikací na paměťovou kartu. Když provádíte akce z příručky, otevřete složku platformy a sevřete klávesu Shift, klikněte na myši pravým tlačítkem na prázdném místě. V nabídce Open vyberte jeden z přítomných bodů: „Otevřete okno příkazu“ nebo „Otevřete okno PowerShell“.

Nyní postupujte podle následujícího příkazu ADB: Zkopírujte jej, vložte jej do příkazového řádku a stiskněte klávesu Enter. V Windows PowerShell přidejte příkaz./ nebo.\.

Obrázek obrazovky vytvoří. V tomto příkladu bude obrázek nazýván „obrazovka.Png „a zůstane v kořenovém katalogu ve vnitřní paměti. Příkaz však můžete změnit. zadejte další název souboru a cestu k němu, aby například ADB Shell ScreenCap/SDCard/Download/Screen2.PNG.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS