Jak vytvořit druhý účet na telefonu

Jak vytvořit účet na Androidu

Většina smartphonů Android je vázána na účet Google a je zaznamenána v tomto systému. Vazba dává mnoho výhod. Nejprve je to synchronizace všech zařízení. Za druhé, ochrana gadgetu před neoprávněnými akcemi (identifikace). Zatřetí, zachování záložek, nastavení a příběhů. Začtvrté, identifikace ve službách Google: YouTube, Play Disc, Google. Účet umožňuje ukládat informace do cloudu. Dnes zvážíme otázku. jak vytvořit účet Google na Androidu.

Vytvoření účtu není příliš obtížné. Ale často nováčci mají potíže a nemohou problém vyřešit. jak vytvořit nový účet v telefonu Android. Dále zvažujeme situace, pokud není možné vytvořit profil.

Pokyny pro Android

Jak přidat druhý účet Messenger na Android:

 • Jděte do telegramu.
 • Klikněte na tři vertikální body, které jsou umístěny v pravém horním rohu.
 • V seznamu Drop.down vyberte „Nastavení“.
 • V okně otevřené klikněte na šipku, která je nasměrována dolů.
 • Klikněte na „Přidat účet“.
 • Uveďte telefonní číslo v poli „Váš telefon“.
 • Počkejte na ověřovací kód a zadejte jej do odpovídajícího pole.
 • Potvrďte své akce.

Druhý účet bude vytvořen a systém na něj automaticky přenese telefon.

vytvořit, druhý, účet, telefonu

Pokud potřebujete smazat druhý účet, pak stojí za to se vrátit ke kroku 3 výše uvedených pokynů.

Důležité! Přihlaste se do starého účtu zadáním přihlášení a hesla.

Přidání nového uživatelského účtu

Přidání nového uživatelského účtu je velmi jednoduché. Pro každý nakonfigurovaný účet můžete také určit, zda mohou používat telefonní služby a textové zprávy. Po výběru uživatelských účtů musíme najít informace o výchozím účtu (majiteli), předem stanoveném účtu hosta a schopnosti přidat nového uživatele. Samozřejmě se nejvíce zajímáme o poslední možnost, takže si ji vybereme a schválíme varování před možností aktualizace našich aplikací ostatními uživateli. Je třeba si to zapamatovat. pokud jiný účet používá stejné programy a provede aktualizaci, bude se také změněna verze aplikace na našem účtu., To však neznamená, že naše data budou uživatelem zařízení odstraněny nebo si přečteny. Nedávno vytvořený účet může také použít naši SIM kartu k volání a také k přijímání a odesílání zpráv SMS. Pokud to však nechceme, můžeme to zablokovat.

Vytvoření nového uživatele na Androidu není posledním krokem v tomto procesu. Po provedení této operace by měl být také nakonfigurován účet a tato operace vypadá úplně stejná, jako když je zařízení poprvé spuštěno jako celek. Uživatel si bude muset vybrat jazyk celého systému, připojit se k síti Wi-Fi a (pokud je to žádoucí) integrovat účet Google do softwaru, aby mohl nainstalovat aplikace na zařízení. Je třeba znovu poznamenat, že data zavedená jiným uživatelem telefonu nebudou mít žádný dopad na informace shromážděné v jiných účtech. Proto můžeme být klidní pro přístup k naší kreditní kartě, sociálním sítím, Instagramu a podobným službám.

Jaké problémy mohou nastat při zadávání druhého účtu v Telegramu?

Vzhledem ke zvýšené ochraně posel vznikají potíže s pravidelným vstupem na účet. Tečka v systému, s nimiž se nejčastěji setkávají uživatelé sítě Telegram:

 • Popis. Úpravy profilu, uživatel vytvořil další znaky, takže se nemohl dostat do účtu;
 • Kód-se slabým signálem, výkon sítě klesá, kvůli tomu jsou data zpracována nesprávně;
 • Typ-tvorba skupinových chat s velkým počtem účastníků může porušit alfanumerickou cirkulaci.

Ve většině případů, pro vyřešení problému, stačí znovu nainstalovat aplikaci. Chcete.li to provést, odstraňte telegramy ze zařízení, naložte je znovu a přihlaste se. Pokud byste nemohli zadat druhý účet po manipulacích, měli byste kontaktovat podporu.

Ahoj. Bohužel, ale aktualizace pro Yandex.Prohlížeč není rozdělen na „kompletní“ a „kompaktní“. Pokud prohlížeč zabere příliš mnoho místa na počítači. Pak je to příležitost vyčistit jeho mezipaměť prostřednictvím aplikace Ccleaner nebo vybudovaným čisticím programem v systému Windows (natolik jej otevřít k napsání CleanMgr a vybrat nalezenou aplikaci).

Ahoj. Dovolte mi objasnit, za jakým účelem máte zájem o tyto informace? Předpokládejme, že autor objednává jednotky USB ve velkém množství prostřednictvím internetových obchodů. V tomto případě nemůžeme odpovědět, ze kterého města nebo alespoň země jsou.

Ahoj. Vezměte prosím na vědomí, že pro snazší prezentaci materiálu autor zanedbává přesnou transformaci 1 TB na bajty (1 TB rozhodně není přesně 1.000.000.000.000 bajtů a 1099511627776 byte). Pro čtenáře je tedy snazší pochopit důvod ztráty koncertů, nemyslet na tato velká čísla s mnoha různými čísly. Vypočítané číslo a skutečné se samozřejmě může lišit kvůli této chybě a vlastnostech různých OSS. To však nelze nazvat chybou v článku. Přesto účel materiálu. Řekněte, proč je malý objem ztracen a neřekněte o binárním systému a binární aritmetice. Přidám si od sebe, co napsat „1 TB“ na disk. Toto je marketingové řešení. Výrobci nebudou psát na bajt, jinak na balíčku nebude dostatek místa. Vyšetřování, dva různí výrobci mohou vytvářet disky s různými objemy, ale kvůli pohodlí, zaokrouhlit až 1 TB.

Používání účtů a jejich správy

Přepínání mezi účty

Pokud máte několik účtů, můžete si vybrat, který z nich použít. Tyto pokyny se vztahují k Google Play, stejně jako Google Play Music, Video and TV Play, hraní knih, hry Play Press and Play Games.

Přepínání účtů v příloze Google Play

 • Otevřete Google Play.
 • Klikněte Jídelní lístek.
 • Pokud se ikona nabídky není zobrazena v levém horním rohu, stiskněte zpět. Dokud se nevrátíte na hlavní obrazovku aplikace.
 • V horní části obrazovky najděte název a e.mailovou adresu účtu, který používáte.
 • Stiskněte šipku dolů.
 • Vyberte účet, který chcete použít.

Přepínání účtů na webu Google Play z mobilního zařízení

 • Otevřete prohlížeč a poté přejděte na web hry.Google.com.
 • V levém horním rohu klikněte Jídelní lístek.
 • V blízkosti profilu fotografií a názvu klikněte na změnu.
 • Vyberte jiný účet. Pokud nevidíte jeden z vašich účtů, klikněte na správu účtů.

Přepínání účtů na webu Google Play z počítače

 • Jít hrát.Google.com.
 • V pravém horním rohu klikněte na svou profilovou fotografii.
 • Vyberte jiný účet. Pokud jeden z vašich účtů nevidíte, klikněte na Přidat účet.

Ochrana účtu pomocí funkce obnovy

Chcete.li chránit váš účet Google a nákupy na Google Play, přidejte parametry obnovy účtu. například e.mailová adresa nebo telefonní číslo. To pomůže, pokud zapomenete na heslo nebo budete potřebovat pomoc při účetnictví.

Jak to udělat?

Existuje několik způsobů, jak tuto operaci provést. Některé z nich vyžadují další dostupnost druhého zařízení, nejlépe počítač. Zatím však zvážíme pouze metody pomocí jednoho telefonu. Vše, co potřebujete, je smartphone s Androidem nejméně 8.0, náhradní telefonní číslo pro následnou registraci a heslo z běžného účtu.

vytvořit, druhý, účet, telefonu

Odstranění starého účtu na adroide

Prvním krokem je tedy odstranění profilu starého uživatele. Ale než to uděláte, doporučujeme, abyste potřebné údaje uložili z různých služeb. O tom, jak to udělat, přečtěte si níže.

Export dat z smazaného profilu

Začněme s nejdražšími pro lidi, jmenovitě na disku Google. To je zároveň a všechny fotografie ze zařízení (pokud máte synchronizaci) a uživatelské soubory. Pro export proveďte akce níže:

Nyní počkejte na zpracování požadavků a po archivu s daty přijde na vaši e.mailovou adresu. Nespěchejte, abyste nahradili AKK až do této doby, jinak můžete ztratit informace navždy. Teoreticky si tímto způsobem můžete stáhnout všechna data, až po odeslání a přijaté dopisy do Gmail.

Pokud však nechcete čekat, existuje cesta rychleji. data exportují přímo ze služby. Zvažte příklad kontaktů. Otevřete kontaktní službu. Klikněte na tlačítko „Export“ v levé nabídce. Služba připraví soubor vCard, který si můžete stáhnout.

Odstranění účtu

Takže, bezpečnostní data, nyní přecházíme k procesu deaktivace profilu. Algoritmus akcí:

Připraven. Nyní starý profil již neexistuje. Může být obnoven pouze v prvních několika měsících.

Jak zaregistrovat druhý účet na Instagramu

Na Android

 • Zadejte Instagram sociální sítě;
 • Přihlaste se zadáním přihlášení a hesla;
 • Pokud je otevřen zpravodajský kanál, přejděte na stránku vašeho účtu. klikněte na obrázek vašeho avataru umístěného v pravém dolním rohu;

Existuje další způsob, jak vytvořit nový účet Instagram:

 • Zadejte Instagram sociální sítě;
 • Přihlaste se zadáním přihlášení a hesla;
 • Pokud je otevřen zpravodajský kanál, přejděte na stránku vašeho účtu. klikněte na obrázek vašeho avataru umístěného v pravém dolním rohu;

Registrace druhého účtu na iOS (iPhone, iPad)

Mobilní zařízení iOS jsou také k dispozici pro vytvoření druhého účtu na Instagramu.

 • Zadejte aplikaci Instagram;
 • Přihlaste se zadáním přihlášení a hesla;
 • Přejděte z zpravodajského kanálu na stránku vašeho účtu;
 • Otevřete aplikaci Instagram;
 • Zadejte svůj účet;
 • Přepněte z zpravodajského kanálu na váš osobní účet kliknutím na ikonu pomocí avataru;

Po oprávnění vám budou k dispozici všechny funkce Instagramu, stejně jako na hlavním účtu.

Způsob, jak vytvořit účet na Instagramu na mobilních zařízeních založených na Androidu a na iPhone, je tedy totožný. Pouze integrace aplikace se liší.

V případě potřeby vytvořit další nebo více účtů postupujte podle těchto pokynů.

Vytvoření účtu Google bezprostředně po zakoupení telefonu

Protože jsme již provedli rezervaci, nejčastějším důvodem pro registraci nového účtu Google je koupit nový telefon. Samozřejmě to můžete udělat před nákupem tím, že přejdete na web https: // účty.Google.com/registrace/v2/. Tento proces však netrvá moc času, a proto není kam spěchat.

Zařízení tedy bylo zakoupeno (nechť je to „Samsung“, protože to bylo na základě toho, že algoritmus byl popsán níže), zbývá nakonfigurovat nový účet:

 • Najděte na hlavní obrazovce jednu ze služeb Google (Play Market, YouTube, Drive, Google). Obvykle jsou všechny ve složce s odpovídajícím názvem.
 • Otevřete tuto aplikaci. Bílé okno se zeleným tlačítkem „přihlásit“ by se mělo objevit (Enter). Klikněte na to.
 • V nabídce autorizace klikněte na položku „Vytvořit nový účet“ (pro sebe).
 • První část dotazníku je příjmení a název, který se zobrazí v profilu. V zásadě můžete určit všechna data zde, ale je lepší určit správné informace. Za prvé, služba nepřijímá náhodnou sadu písmen (například „SFSDGD“-bude okamžitě zamítnuta). Za druhé, podle legislativy některých zemí by se název na účtu měl shodovat s názvem na bankovní kartě, pokud jej chcete připojit.
 • Druhou fází je výběr data narození a pohlaví. S posledně jmenovaným je vše jasné, prakticky na něm nic nezávisí (kromě toho, že forma cirkulace asistenta Google). Ale datum by mělo být indikováno přesněji, aby trh s herním a YouTube mohl určit, zda vám ukážou určitý obsah nebo ne.
 • Na základě získaných údajů nabídne registrační služba několik vygenerovaných adres Gmailu. Jeden z nich můžete nainstalovat nebo přijít s vlastním. Mějte na paměti, že již nemůžete změnit svou osobní e.mailovou adresu, budete muset vytvořit další účet. A bude muset být představen všem, kteří vám chtějí poslat dopis.
 • Další důležitou fází je zadání hesla. Přijďte se spolehlivým heslem s velikostí nejméně 8 znaků, sestávající z kapitálu a malých písmen latinské abecedy, čísel a speciálních znaků. Alespoň takové požadavky předložily službu pro hesla. A co je nejdůležitější, nezapomeň na něj.
 • Pokud na to zapomenete, heslo může být obnoveno prostřednictvím telefonního čísla, které bude služba požadovat na další stránce. Zadejte správné číslo, protože k němu přijde kód SMS.
 • Poslední fází je stisknutí tlačítka dohody s politikou společnosti.

Klikněte na „Souhlasím“ a počkejte na načítání. Poté se aplikace zavře nebo restartuje pomocí autorizovaného účtu.

Správa několika účtů pomocí aplikací třetích stran

Ne všechny programy jsou vybaveny multidriffhy, takže vám řekneme, jak být v takové situaci.

vytvořit, druhý, účet, telefonu

Přátelská aplikace (iOS, Android) si může realizovat vaše potřeby.

Vývojáři slibují úplnou bezpečnost dat a ušetření použitého provozu. Všechno je zde velmi jednoduché. přihlaste se na hlavní obrazovce ve vašich účtech a přepněte mezi nimi jedním stisknutím. Toto je nejlepší program pro iOS, který je dnes k dispozici. Náklady 169, ale existuje bezplatná verze.

Druhá aplikace, která může uspokojit vaši touhu používat několik profilů. App Cloner. Je pravda, je k dispozici pouze pro zařízení Android.

Je to ještě zajímavější. Vytváří kopii vaší hlavní aplikace (Messenger, Instagram atd. V souladu s tím každý program pracuje nezávisle na sobě pomocí různých účtů. Je pozoruhodné, že můžete nakonfigurovat ikonu a viditelnost klonu nezbytného programu, aby bylo snazší odlišit jeden od druhého.

Je kompatibilní s Messenger, Skype, Spotify a mnoha dalšími. Vývojáři stále pracují na integraci populárních služeb. Můžete si také stáhnout paralelní prostor (pouze Android). funkce jsou stejné a více podpory pro programy.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS