Jak vytvořit dvě obrazovky na iPhone

Je možné otevřít 2 okna na iPhone?

Následující popisuje, jak používat režim Split View. Otevřete program. Zvolte od spodního okraje obrazovky a otevřete panel Dock. Na panelu Dock klikněte a podržte druhý program, který je třeba otevřít, poté jej přetáhněte mimo panel na pravé nebo levé straně obrazovky.

Vyrovnání oddělené obrazovky na iPhone nebo iPad

Chcete.li rozdělit obrazovku na iOS, stačí otevřít druhou aplikaci a zkrátit ji. Poté se objeví na panelech doků ve spodní části obrazovky. Otevřete hlavní aplikaci. Nyní otevřete hlavní aplikaci, se kterou chcete oddělit obrazovky.

Jak otevřít dvě okna (vytvořit dvě obrazovky) na iPad a iPhone pomocí Split View

Všechno to začíná spuštěním konkrétního softwaru. Pokud zvažujeme stejný safari, pak, když je otevřený, znamená to, že jeden z obžalovaných v procesu je již k dispozici. Dále, provedení pravého přejetí (po spuštění tabletu z pravé strany doleva), můžete vidět boční panel „Screed-Screen“. Má volič aplikací, se kterým je výběr druhé aplikace prováděn, například soubory nebo jiné. Po vyřešení, jak rozdělit obrazovku na 2 díly pomocí iPadu, by uživatel neměl mít otázku, jak na iPhone udělat dvě obrazovky, samozřejmě, pokud mluvíme o Split View.

Zobrazení dvou webů je současně možné díky funkci Split View

Jak nakonfigurovat režim „obrázek na obrázku“

To bude vypadat jako okno přehrávání v „Obrázek na obrázku“ přes jiné aplikace

Pokud jste uspěli a video začalo v samostatném okně na ploše nebo na jiných procesech a úkolech, které provádíte, což znamená, že vše bylo provedeno správně. Okno, které vidíte, lze nakonfigurovat změnou jeho velikosti. Chcete-li to provést, stačí použít gesto špetce na zoom, snižování nebo šíření prstů v reprodukční intenzitě. Chcete.li změnit umístění okna, jednoduše jej přetáhněte prstem nahoru, dolů nebo po stranách. A návrat do reprodukčního formátu plného obrazovky klikněte na speciální ikonu v pravém horním rohu okna z videa.

vytvořit, obrazovky, iphone

Bohužel, rozsah aplikace „Obrázek na obrázku“ již na iOS než na Android. Navzdory skutečnosti, že Apple nabídl příležitost skrýt okno přehrávání, jednoduše ho otočit doprava nebo vlevo, umožňuje spustit nejen video a videohovory v samostatném okně. Například na Androidu v tomto režimu můžete otevřít karty tak, aby sledovaly trasu a nadále dělají jiné věci nebo kalkulačku. Na iOS bohužel z nějakého důvodu nic takového není.

Jak používat Apple iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR se oddělenou obrazovkou a několika Windows

Režim separace a více obrazovky je podobný funkci, kterou uživatelé PC a Mac používali po mnoho let ke zjednodušení výkonu úkolů, které vyžadují nebo alespoň zvětšují úkoly, pokud se do nich zapojí více než jedno okno. Vezměte jedno okno do popředí a neefektivní. Nyní, když jsou chytré telefony, tablety a phabbes (něco mezi smartphonem a tabletem) výkonné počítače, potřebujete mnoho stejných funkcí k dosažení požadovaného cíle.

Když provedete výše popsané akce, můžete použít režim více window na vašem iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR.

Funkce režimu multi.window umožňuje majitelům iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR použít více než jednu aplikaci současně.

Pokud jste tento článek považovali za užitečný, možná budete chtít zkontrolovat nejlepší stahování hudby zdarma pro iPhone. [Červen 2019].

Existují i ​​jiné podobné aplikace, které dělají totéž, například trhlina pro iOS 6 nebo vyšší, ale neobsahuje všechny parametry nastavení, které jsou ve výše uvedené aplikaci. To je tedy zdarma, pokud si chcete s aplikací hrát před zakoupením vynikající aplikace Screal Screen, můžete to provést pomocí rozdělení.

Máte nějaké rady a doporučení ohledně efektivnějšího využití vašeho iPhone? Pokud ano, zanechte komentář níže.

vytvořit, obrazovky, iphone

Podívejte se na několik dalších článků o technickém feťáci:

Chcete vědět, jak obnovit fotografie na vašem iPhone? To lze provést provedením několika kroků a jsou popsány v jedné ze zpráv našeho blogu.

Možná vás zajímá, jestli můžete používat Apple Watch bez iPhone? Podívejte se na naše blogní zprávy, které jsou vysvětleny, zda můžete nebo ne?

Někteří z nás rádi hrají na našem iPhone, což má smysl kvůli jeho přenosné a dostupnosti. Podívejte se na náš seznam nejlepších her iPhone, které si můžete stáhnout v aplikaci.

Nebo možná chcete někoho tajně zaznamenat nebo něco na vašem iPhone? I když neschvalujeme nezákonnou činnost, je to možné, pokud chcete. Podívejte se na naši blogskou zprávu na toto téma.

Iphone je těžké pochopit a není nic hanebného učení, jak úplně zkontrolovat technologii na základě knihy. Knihy „figuríny“ jsou neuvěřitelně užitečné, pokud jde o pochopení věcí, jako jsou technologie, finance, data a mnoho dalšího. Podívejte se na tuto knihu speciálně určenou pro starší lidi, kteří se chtějí dozvědět více o iPhone.

Možná potřebujete něco vhodnějšího pro svůj model iPhone? Žádné problémy! Podívejte se na to pro knihu „Teapets“. Jedná se o iPhone X. Protože iPhone miluje každoročně aktualizovat své telefony, mějte na paměti, že tyto knihy mohou mít nějaké zastaralé informace, ale většina z nich je dnes relevantní. Knihy „Teames“ jsou také skvělé pro časté aktualizaci, když vidí více informací na internetu.

Jak se přiblížit iPhone?

Můžete stisknout a držet 1x nebo 2x a poté nakreslit prst doleva, abyste zvýšili obrázek a doprava se snížily. Iphone 7 Plus vám umožňuje přinést obrázek 10krát. Je však třeba si uvědomit, že po 2x již není optický zoom, ale digitální, což znamená, že se kvalita zhoršuje.

Chcete.li přiblížit obrázek během nahrávání videa pro příběhy Instagramu, stačí nakreslit prst nahoru z tlačítka nahrávání a podle toho posunout obrázek. nakreslete prst dolů. Chcete.li během procesu nahrávání přepínat mezi přední a hlavní kamery, musíte se dvakrát dotknout obrazovky.

Jak otevřít třetí aplikaci ve středu obrazovky v iPados 15

V aplikacích mohou být pošta, zprávy a poznámky otevřeny seznamem všech e.mailů, zpráv a poznámek z levého okraje aplikace, proveďte dlouhý skluz.v jednom z bodů tohoto seznamu a vyberte „Otevřít otevřenou v novém okně “v nabídce, které se otevírá. Výsledkem je, že vybrané písmeno, zpráva nebo poznámka se otevře ve třetím okně na vrcholu dalších dvou v režimu Split View. Okno bude umístěno ve středu obrazovky.

Tři okna v Split View in iPados 15

Nelze jej však volně přesunout na žádné místo na obrazovce nebo připevněné k některým jiným prvkům intenzivního, můžete jim dát pouze jeden z programů v levé nebo pravé části obrazovky v režimu Split View Režim.

Obrázek na obrázku (pip)

Pomocí funkce „Obrázek na obrázku“ můžete sledovat video v samostatném okně a přitom provádět další úkoly, jako je čtení E.Mail nebo kontrola vašeho zdroje. I s druhou aplikací, která běží vaše video, pokračuje v hraní a můžete jej přesunout na jakékoli místo na obrazovce, takže nezasahuje. Klepnutím na ikonu šipky v levém horním rohu zredukujte okno videa a poté použijte jakoukoli aplikaci a pokračujte ve sledování videa. Chcete.li video umístit do režimu plného obrazovky, stiskněte šipku v levém dolním rohu. Video můžete také skrýt a ukázat jej, přetahovat ho zpět a dopředu z okraje obrazovky.

Spusťte nástroj pro více monitorů a ze seznamu připojených displejů zobrazených, vyberte externí monitor. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte „Zakázat vybrané monitory“ nebo „Vypněte monitory“. Tato možnost je použitelná pouze pro vybraný monitor.

Obsazení obrazovky odrážející obrazovky.

Tuto aplikaci použijte k zobrazení vašeho iPhone nebo iPadu na televizi Roku. Je ideální pro prezentace na obchodních jednáních nebo prohlížení fotografií, videí a dalšího obsahu pro osobní účely.

Může se pochlubit zpožděním méně než sekundy, takže si můžete užít prohlížení multimédií bez jakýchkoli zpoždění. Aplikace také obsahuje další předplatné pro přístup ke současné a budoucí prémiové Cathegors.

Cena: ZDARMA (prémie od 4,99 amerických dolarů).

Ovládáme režim Split View na iOS

Počínaje iOS 9 na počítačích Apple Tablet je režim separace obrazovky pro práci se dvěma aplikacemi současně. Funkce se nazývá „Split View“ a je k dispozici na všech moderních modelech iPadu. Pojďme to podrobněji přebývat.

V současné době je možnost Split View podporována následujícími modely tabletů:. iPad Air 2. iPad Mini 4. iPad 2017, 2018. všechny modely iPad Pro. Funkce bohužel není pro iPhone k dispozici, včetně modelů Plus.

Jak tedy jít do režimu Split View?

  • Pro větší pohodlí byste měli otočit tablet vodorovně otočit. To však nezruší skutečnost, že možnost funguje ve svislé poloze.
  • Otevřeme aplikaci, ve které budeme pracovat.
  • Vyhledáváme ze spodní části displeje, takže je k dispozici panel doků.
  • Dále musíte vybrat správnou aplikaci a držet ji, přesunout ji na pravou stranu obrazovky, přímo na okraj. Pokud se tak nestane, bude spuštěna aplikace na vrcholu aktuálního (rozdělení).

Je možné změnit proporce aplikace?

Ano můžeš. Chcete.li to provést, vytáhněte odlučovač umístěný uprostřed. V režimu horizontálního aplikace mohou pracovat v následujících poměrech: 50:50 nebo 70:30. Ve svislém režimu je k dispozici pouze jedna možnost. 70:30.

Jak měnit aplikace na místech?

Chcete.li to provést, vytáhněte oponu, která je vždy v horní části pravé aplikace. Držíte tuto zkratku, můžete aplikaci přesunout podle svého uvážení.

Jak se dostat z režimu Split View?

Udělejte to extrémně jednoduché. Celou oblast naplníme požadovanou aplikací pomocí separátoru uprostřed obrazovky. Můžete také stáhnout štítek správné aplikace dolů.

Aplikace v Split View Support Drag and Drop samozřejmě, což vám umožňuje doslova přenášet data mezi programy.

Používáte tento režim na svém iPadu? Dejte vám vědět v komentářích nebo v našem telegramovém chatu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS