Jak vytvořit iCloud na iPhone X

Co je iCloud v iPhone

Majitelé iPhone používají velké množství služeb výrobců. Jedním z nejužitečnějších je iCloud, který pomáhá milionům produktů Apple ukládat cloudové soubory.

Icloud se objevil v roce 2011. Od té doby jeho uživatelská základna neustále roste. Nyní je nemožné si představit jediného majitele smartphonu Apple, který nezaznamenal účet v IClodu a nenaplnil tam své vlastní soubory.

Ayclaud má mnoho konkurentů v osobě jiných zařízení pro cloudové úložiště, jako je Disk Google, Yandex. Disk, mega a tak dále.

Navzdory skutečnosti, že iCloud je vnímán téměř všemi lidmi jako cloudové úložiště, zahrnuje velké množství dalších služeb. Toto je pošta a kontakty a poznámky a kalendář. Jedním slovem, vše, co uživatel bude možná potřebovat k uspořádání pracovního postupu.

Náklady na servis

Co je iCloud Drive, přišli jsme na to. Druhá otázka, která zajímá majitele zařízení Apple, je: „Kolik stojí tato služba?““. První věc, kterou je třeba poznamenat, když jezdce iCloud je, že 5 GB (objem je dostačující pro ukládání asi 2000 obrázků) je ve výchozím nastavení poskytováno pro každý účet zdarma, navždy. Pro zbytek „místa“ bude muset zaplatit.

V tomto případě nemůže velikost nahraného souboru překročit prahovou hodnotu 15 GB. Rada je účtována měsíčně a je:

Tyto informace jsou uvedeny na oficiálních webových stránkách. Můžete si tedy koupit cloud za velmi dostupnou cenu.

Jak nakonfigurovat iCloud na iPhone

Každý uživatel může rozhodnout, které soubory a data chce poslat do „cloudu“ a které ne. To často pomáhá ušetřit volný prostor a vyhnout se nákupu dalšího objemu.

 • Otevřete „Nastavení“, přejděte do svého Apple ID a najděte řádek iCloud. U zařízeních s iOS 11 a dřívějšími verzemi je cesta kratší: „Nastavení“. „iCloud“.
 • Nahoře se objeví řetězec stavu nebo plnosti úložiště. Níže. seznam programů, které mohou přidat jejich soubory a data do „cloudu“.
 • Přesuňte posuvník doprava tak, aby se objevila zelená indikace, kde je třeba zkopírovat v iCloud.

Nejdůležitějšími položkami na tomto seznamu jsou „Keys Bunch“, „Rezervní kopie“ (zejména pokud není zvyk provádět zálohu prostřednictvím iTunes denně) a „Najít iPhone“. Má smysl připojit fotografii fotografie k iCloud, pokud je na skladě několik zařízení Apple. Totéž platí poznámky, kalendáře, připomenutí, safari (existuje synchronizace záložek a aktuálních otevřených stránek).

Jak vytvořit iCloud na iPhone pomocí iCloud.com

Vytvoření Apple ID se objeví na webu iCloud.com. Prostřednictvím této služby můžete získat přístup ke všem informacím, které jsou v cloudovém úložišti. V tomto případě bude posloupnost akcí podobná. Uživatel musí poskytnout informace a zaregistrovat poštovní schránku.

Chcete.li vytvořit iCloud prostřednictvím prohlížeče, potřebujete:

 • Přejděte na web iCloud.com. Můžete to udělat prostřednictvím smartphonu nebo počítače.
 • Na obrazovce se zobrazí okno, na kterém je vyžadována aktuální servisní adresa. Pod ním je tlačítko „Zapomněli jste heslo“. Uživatel by však měl věnovat pozornost položce „Vytvořit Apple ID“, je na samém dolní části obrazovky.
 • Poté musíte zadat všechny informace, jméno, příjmení, zemi. Uveďte e.mailovou adresu a také heslo. Chcete.li chránit vytvořený účet, musíte na ně položit kontrolní otázky a odpovědi. Uživatel může příznaky nastavit v příslušných bodech, pokud chce přijímat zprávy poštou, oznámení o hudbě, filmech a mnohem více.
 • Zadejte čísla, která jsou zobrazena na obrázku, a klikněte na „Pokračovat“.

Dopis s potvrzením přijde do poštovní schránky, která byla uvedena v době registrace. Uživatel musí dodržovat odkaz, který byl uveden v tomto dopise. Teprve poté bude registrace úspěšně dokončena.

Jakmile uživatel potvrdí svůj účet prostřednictvím e.mail, můžete přepnout na web. Zde musíte zadat data, abyste mohli přejít na účet. Pokud uživatel zapomněl heslo, může kliknout na příslušný příkaz a postupovat podle pokynů, které se zobrazí na obrazovce.

Jak vytvořit iCloud na iPhone

Automatické zálohování osobních údajů začíná po registraci e.mailu @icloud.com „nebo Apple ID.

Fáze registrace identifikátoru Apple pro vstup do cloudového úložiště:

Toto je proces registrace iCloud na iPhone 7 Plus nebo jakékoli jiné dokončení. Chcete.li povolit svou práci, přejděte do sekce nastavení úložiště a přeneste posuvník do režimu „inkluzivní“.

Přes Apple

Můžete vytvořit iCloud na Apple ID (https: // AppleId.Jablko.com/ru/). jeden účet je vhodný pro všechny služby, dokonce i na iPhone 4, navíc je zdarma a dostupný z jakéhokoli počítače.

Je však mnohem pohodlnější vytvářet iCloud na webových stránkách služby a poté s ním pracovat na iPhone 7 nebo jiném zařízení. V prohlížeči přejděte na https: // www.Icloud.com a klikněte na odkaz v suterénu stránky.

vytvořit, icloud, iphone

A pokud účet hrdinsky zemřel na iPhone 6 nebo z jiných důvodů, které potřebujete nový iCloud. takto jej vytvořit.

vytvořit, icloud, iphone

Nejprve se musíte představit, označit region a datum narození. Je lepší psát upřímně, aby vám pak technická podpora v případě potřeby pomohla. Pokud se data neskončete, mají všechna práva odmítnout obnovit přístup k účtu.

Zapište si aktuální adresu (pokud je zaregistrována v předchozím odstavci, pak je) a heslo.

Heslo by mělo být z 8 značek, mezi nimiž je nutné (jinak Apple bude přísahat) spodní písmo a kapitál, stejně jako alespoň jednu číslice.

vytvořit, icloud, iphone

Dále vyberte kontrolní otázky a zadejte odpovědi, můžete libovolné kombinace značek. Hlavní věcí je zapamatovat si, co odpovídá. Apple, když operace s účtem, požaduje 2 odpovědi ze 3 v náhodném pořadí.

Pokud chcete přijímat dopisy, dejte šek z požadované položky.

Zbývá dokázat bezduchému programu, že nejste kusem železa. Neváhejte a klikněte na „Nový kód“, pokud není možné rozebrat znaky.

Pokud je vše zavedeno správně, pak se po kliknutí na tlačítko Pokračování objeví dotaz kódu.

Hledám to v dopise, který okamžitě dorazí do uvedené pošty.

Mějte na paměti, že jej musíte představit za 3 hodiny.

Pak zbývá souhlasit s pravidly použití.

Stránka rychlého nastavení se otevře. můžete zadat preferovaný jazyk a vložit fotografii. Nebo okamžitě se dostat do podnikání.

Načte se iCloud Integust. Účet je připraven k práci, můžete jej zadat na smartphonu.

Zároveň přijde dopis k e.mailu označujícím Apple ID.

Hlavní funkce iCloud na iPhone

Cloud poskytuje uživatelům různé další funkce:

 • Záloha. Všechna data uložená v iPhone 5s, 5, 4, 4S, 6, 7 jsou podrobena automatickému procesu kopírování v úložišti. Ve výchozím nastavení je uživateli k dispozici 5 GB volného prostoru. V případě potřeby může zvýšit objem nebo očistit stávající.
 • Přístup ze všech zařízení. Zařízení připojená k jednomu Apple ID získají přístup ke službě kdykoli. To je velmi výhodné pro ty, kteří pořizují spoustu fotografií, ale neradi se zapojit do jejich kopírování. Poté, co je obrázek pořízen na iPhone 5s, se objeví na jakémkoli jiném, například iPhone 5.
 • Hledejte ztracený gadget. Zvláštní funkce „Najít můj telefon“ vám umožňuje zablokovat zařízení a určit jeho umístění na mapě se ztrátou.

Výhody služby oproti podobným programům

vytvořit, icloud, iphone
 • Úložiště iCloud bylo navrženo speciálně pro iOS 4 a vylepšilo se s ním. Z tohoto důvodu je plně automatizován na práci iOS;
 • Můžete vytvořit iCloud na iPhone zcela zdarma;
 • Neexistuje žádný zpravodaj reklamy a banneru;
 • Existuje možnost povolit jednotlivou poštovní schránku.

Použití iCloud tak může výrazně zjednodušit jejich životy uživatelům smartphonu. Zbývá přijít na to, jak vytvořit nový iCloud na iPhone.

Jak vytvořit iCloud by iPhone a iPad

Připojte iPhone nebo iPad k internetu (nejlépe prostřednictvím Wi-Fi nebo 3G, i když GPRS se hodí k registraci).

Pokud zapomenete nebo ztratíte heslo pro svůj účet, je snadné se změnit.

E.mailová adresa @icloud.com je současně identifikátor Apple ID. Lze jej použít k přístupu k Apple k funkcím a službám: App Store, Iclod, Find iPhone, FaceTime, IMessage, Game Center a další. Úplný seznam služeb a funkcí Apple, který je přístupný pomocí Apple ID, je k dispozici podle odkazu. Chcete-li použít registrovaný e-mail jako Apple ID, aktivujte jej účet Apple ID v nastavení iPhone v nabídce iCloud.

Apple ID identifikátor končí @icloud.com je bezpečnější a pokud je váš účet napaden (vyberte heslo), útočníci jej nebudou moci změnit (e.mailová adresa končící @icloud.com, @me.com nebo @mac.com nelze změnit). Heslo lze vždy resetovat pomocí rezervní e.mailové adresy odpovědí na kontrolní otázky nebo pomocí služby podpory Apple. Při kontaktu s podporou musíte potvrdit svou identitu. uveďte datum narození, jména a příjmení.

Připojte @icloud.com v nastavení vašeho počítače iPhone, iPad a Mac v nabídce IClod a nikdo nemůže nikdy dálkově blokovat zařízení pomocí funkce „Najít iPhone“ (zapnout režim ztráty) a blokovat aktivaci a nedostane přístup k nim a nedostane přístup Vaše fotografie, kontakty, poznámky, kalendář, banda klíčů a záložních kopií uložených v iCloud.

Jak vytvořit iCloud poštu na počítači Mac

Za účelem registrace e.mailové adresy @icloud.com v OS X na Mac:

E.mailová adresa @icloud.com bude úspěšně zaregistrován, o kterém obdržíte příslušné oznámení. Chcete-li potvrdit rezervní e-mailovou adresu, postupujte podle odkazu z dopisu a zadejte e-mail a heslo.

Pokud chcete použít registrovanou e.mailovou adresu jako identifikátor Apple ID ke stažení obsahu z obchodu App Store a iTunes, synchronizujte kontakty, fotografie, poznámky, kalendář, záložky Safari, klíčové vazy a „najít iPhone“, připojte účet na Mac v systémovém nastavení v nabídce iCloud.

Jak zaregistrovat e.mailovou adresu @icloud.com na počítači se systémem Windows

Je nemožné vytvořit iCloud poštu pod kontrolou systému Windows OS a z toho se nemůžete dostat nikam. Pre.Register @icloud poštovní schránka.com na počítači iPhone, iPad nebo Mac (jak jej číst výše) a poté prostřednictvím webového prohlížeče Windows přejděte na web iCloud.com v webové aplikaci „Mail“ (pošta).

Kdokoli může vytvořit iCloud poštu, je zdarma (5 GB volného prostoru na serveru Apple), neobsahuje reklamu a je účinný v boji proti spamu. Nepříjemnosti způsobují pouze to, že se zaregistruje @icloud.com může pouze na Apple: iPhone, iPad nebo Mac připojený k internetu.

Vytvoření účtu na Windows

ID Apple můžete zaregistrovat z jakéhokoli zařízení prostřednictvím webového intaketu. Chcete.li vytvořit nový účet na Windows na iCloud:

 • Spusťte prohlížeč, otevřete web iCloud.
 • V řádku „bez Apple ID“ klikněte na „Vytvořit“.
 • Zadejte název, příjmení, zemi pobytu a datum narození.
 • Uveďte jméno Apple ID (platný e-mail, ke kterému máte přístup) a heslo.
 • Vyberte kontrolní otázky a zadejte odpovědi.
 • Napište znaky z obrázku a klikněte na „Pokračovat“.

Dopis bude zaslán do zadaného e-mailu s odkazem na potvrzení registrace. Jak vidíte, nemůžete vytvořit e.mail iCloud na Windows, ale adresu z jiné poštovní služby můžete použít jako identifikátor a získat přístup k některým aplikacím Apple.

Pokud jste vytvořili Apple ID z počítače na Windows, pak pro plné použití účtu budete také muset aktivovat prostřednictvím nastavení iPhone, iPad nebo Mac. To platí také pro registraci v programu iCloud pro Windows.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS