Jak vytvořit ID obličeje na iPhone

Jak používat ID obličeje na iPhone X

Říkáme vám, jak odemknout tvář hlavní metodou ochrany smartphonu a užít si ho.

Od vydání používám „deset“ a zařízení zpočátku odmítlo rozpoznat majitele ve mně asi 30% případů. Našel jsem však způsob, jak to napravit, a už se už nikdy nevrátíte do Touch ID.

Tato instrukce bude užitečná nejen pro majitele iPhone X, ale také pro ty, kteří brzy plánují koupit nový iPhone, protože ID obličeje bude přítomno v celé řadě modelů 2018 smartphonů Apple Apple.

Chcete-li nakonfigurovat ID obličeje, musíte nejprve vytvořit kód-paralle. Bude to hodino na období školení systému a v budoucnu jej lze použít, pokud se nemůžete podívat na telefon. Poté musíte přejít na „Nastavení“. „ID obličeje a kód hesla“, zadat stejné heslo a vyberte „Nastavení ID obličeje“.

Smartphone nabídne, že vám vloží obličej do rámu a otáčí hlavou. V tuto chvíli je důležité dodržovat tři pravidla. Nejprve musíte telefon nechat tak daleko jménem toho, kolik programu nastavení umožňuje. Obvykle je vzdálenost natažené paže dost. To umožní smartphonu zjistit, že před ním je majitel, i když uživatel vytáhl zařízení pouze z kapsy, aby viděl čas. Za druhé, rotační pohyby by měly být prováděny pomalu. Vzhledem k tomu, že projektor bodů má určitou frekvenci, čím pomaleji rotují hlavu, tím více vaše obrázky zůstanou v paměti systému. Zatřetí, musíte otočit hlavu do maximálního úhlu, protože v tomto případě vás chytrý telefon rozpozná, i když se například podíváte dopředu na silnici a zařízení je pod hlavou ve vašich rukou.

Poprvé systém nabídne opakovat akce. Všechno se děje stejným způsobem, pouze vy musíte otočit hlavu opačným směrem. Poté bude nastavení dokončeno.

Rovněž bych doporučil zakázat položku „Požadovat pozornost ID obličeje“. Pokud je tato možnost aktivní, iPhone není odemčen, dokud se na ni uživatel nedívá.

To je méně pohodlné, bude to méně běžné, ale nikdo nemá přístup k datům na zařízení, přičemž je na tváři, když spíte, přivede je na tvář.

vytvořit, obličeje, iphone

Systém ID obličeje je samostatně, tj. Pokaždé, když iPhone nerozpozná uživatele a majitel vstoupí do hesla. databáze bezpečnostního systému je doplněna novými informacemi. Například, pokud vždy chodíte s brýlemi a v jednom okamžiku je odstraníte, systém nebude reagovat pouze poprvé. Ve druhé, všechno bude fungovat tak, jak by mělo.

Období školení mého iPhone trvalo dva týdny. Ale teď používám ID obličeje neustále, stejně jako ID dotyku najednou, a myslím si, že je to skvělá funkce. Zpočátku není výhoda odemknutí obličeje tak patrná, ale po chvíli jsem začal cítit, že bylo mnohem méně pohodlné používat dactyloskop v iPhone 6S.

Užijte si techniku ​​a použijte všechny funkce na maximum. Existují pokrok! Napište do komentářů, jak se cítíte o ID Face, protože velmi brzy většina z nás bude čelit tomuto systému.

Mdlavka. náš obchod pro milované čtenáře. Novinka technik Apple za nejpříjemnější ceny na vás čeká každý den od 10:00 do 21:00. Čtenáři Digger.RU. sleva.

Sledujte zprávy Apple v našem telegramovém kanálu a také v aplikaci MacDigger na iOS.

Jak deaktivovat ID obličeje na iPhone X

Krok 1: Nejprve klikněte na tlačítko bočního tlačítka pětkrát na vašem iPhone X a poté klikněte na tlačítko Zrušit obrazovku/vypnuto.

Krok dva: Jakmile to uděláte, bude ID obličeje dočasně odpojeno na vašem iPhone X, což znamená, že musíte zadat své heslo pro odemknutí zařízení.

Pokud chcete zcela vypnout ID obličeje na vašem iPhonu X, otevřete „Nastavení“ „Identifikátor obličeje“ a „Přístupový kód“ „Použijte identifikátor osoby“ a vypněte jej na iPhone.

Iphone X vyšel v roce 2017, ale to by se mohlo stát mnohem dříve: modely iPod Nano publikované v síti, které se podobá populárnímu smartphonu. Všechno by nebylo nic, ale takové zařízení bylo v té době riskantní produkovat. Říkáme vám, proč se bezrámový iPhone neobjevil dříve

Víte, co je běžné mezi iPhone XR, iPhone X a dokonce i pro iPhone SE 2020? Správně! Rozhodně by neměly být zakoupeny v roce 2022. Co se děje s těmito iPhone a proč je lepší vybrat aktuální modely. přečtěte si o tom v naší analýze

Vstup do aplikací Touch ID, digitální dědictví a geolokace jsou ty funkce, které v žádném případě neignorují. Že byste se v iPhone neměli odpojit. shromáždili nejdůležitější věc na toto téma

Vag, potřeba pěti prstů, aby jeden člověk mohl odemknout smartphone různými prsty. Pak vezměte levou ruku, pak s pravou, pak na stole leží. je snazší se vrhnout index a ne s velkým. A člověk má jednu tvář. Nemusí zahájit pět možností pro různé metody ležení telefonu v ruce nebo na stole.

Jak nakonfigurovat ID obličeje na iPhone

ID obličeje je hlavním prostředkem identifikace uživatele. Proto by každá osoba, která si kupuje iPhone s „třeskem“, by měla přemýšlet o nastavení ID obličeje.

Apple neokomplikuje proces registrace obličeje, a proto nabízí vytvoření ID obličeje, když je zařízení poprvé zapnuto. Pokud by se to stalo dříve, potřebujete:

Ale nyní se proces registrace neliší u lidí, kteří se rozhodli okamžitě vytvořit ID obličeje, a ty, kteří chtějí na nějakou dobu počkat. Hlavní věcí tedy při vytváření ID obličeje je dodržovat pokyny na obrazovce.

Uživatel je vyzván, aby vzal iPhone svisle a při pohledu přímo do fotoaparátu začal otočit hlavu, aby zaregistroval osobnost. Po několika kruhových rotacích vydá systém oznámení, že ID obličeje bylo úspěšně vytvořeno.

Pokuste se pomalu otáčet hlavou tak, aby neuronové sítě byly schopny zachytit všechny funkce vaší tváře.

Jak umožnit funkci „Požadovat pozornost“ identifikovat osobu?

Pokud chcete zapnout režim pozornosti pro iPhone s podporou pro ID obličeje a užijte si automatické rozšiřování oznámení, automatických aspirací a zvýšené bezpečnosti, takto je to, jak.

 • Spuštění nastavení z vaší domovské obrazovky.
 • Stiskněte ID přístupového kódu.
 • Zadejte svůj přístupový kód.
 • Tumker, aby vyžadoval pozornost k identifikaci tváře v.

Tumbleblerová pozornost si uvědomovala v.

Jak nakonfigurovat ID obličeje v masce

Přejděte na ID nastavení a kódové parol.

Resetujte ID obličeje a poté stiskněte nastavení ID obličeje.

Složte masku na polovinu a připevněte ji k jedné polovině obličeje. Aby ID obličeje rozpoznal obličej, je vhodné neblokovat více než polovinu nosu a úst.

Pokud vidíte zprávu, že tvář není nalezena, přesuňte masku a osvoboďte většinu nosu a úst.

Naskenujte obličej na polovinu s maskou.

Po dokončení skenování klikněte na alternativní vzhled.

Připojte složenou masku k opačné straně obličeje a opakujte postup skenování.

Když jsou přidány obě tváře, zkuste odemknout smartphone bez masky a v něm. Pokud vás iPhone nemůže rozpoznat, proveďte celý postup znovu.

vytvořit, obličeje, iphone

Do záložek

Jak vytvořit dlouhé heslo na iPhone

Nedávno jsem mluvil o obvyklých čipů iPhone, které používám každý den. Život učí, že byste nikomu neměli důvěřovat. Zvláště když mluvíme o osobních údajích. Dlouhé heslo na iPhone je to, co si už nedokážu představit svůj život a doporučuji vám. Mnoho čtenářů, kvůli dlouhému hesle, dokonce si myslel, že mám čínský iPhone.

Dejte dlouhé heslo: je mnohem bezpečnější

 • Přejít do nastavení;
 • Vyberte „Touch ID (nebo ID obličeje) a kód-Parol“;
 • Zadejte aktuální kód-Paralle;
 • Vyberte „Změnit kód-Parol“;
 • Znovu zadejte starý kód-paralle;
 • Na další obrazovce klikněte na parametry „Code-Parol“ “.

Nyní je k dispozici libovolný kód z čísel nebo písmen a čísel. Vstupte, ale nezapomeňte na to!

Jak je uspořádáno ID obličeje

ID obličeje ve vašem iPhone je lidskou prostorovou osobou člověka. Modul kamer a senzorů pracuje na principu času letu (z angličtiny. Čas letu), rozpoznávající nejen plochý portrét člověka, ale jeho objemný model.

Pro každý přijatý pixel senzor opravuje svou odlehlost a vytváří hloubku obrazu. K výpočtu vzdálenosti do každého bodu dochází stanovením doby letu paprsku. Podle stejných principů byla postavena většina vojenských a civilních radarů. Hlavním rozdílem je použití světelného impulsu na ID obličeje a rádiového frekvenčního signálu v radaru.

Face ID je pobočka technologie LiDAR, která se nedávno objevila v profesionální linii iPad a iPhone.

Zachycovací kamera uživatele Kinect se stala ID předchůdce

Technologie Face ID je založena na vývoji Primesense. Tento izraelský podnik působí od roku 2005 v oblasti 3d Zandovnia a v roce 2013 společnost a všechna práva na technologie získala společnost Apple.

Překvapivě jsme v Cupertinu přemýšleli o slibnějším způsobu, jak identifikovat uživatele současně s prezentací ID dotyku v iPhone 5s. Takto vytvořit dlouhodobou strategii pro vývoj vašich pomůcek.

ID obličeje je založeno na infračervených měřicích hloubky, které vytvořily snímač pohybu Kinect pro konzoly Xbox. Zájem společnosti Apple o technologii se prakticky shodoval s odmítnutím používat Kinect v Microsoft.

Skener ID obličeje se skládá ze dvou zásadně odlišných bloků: bodového projektoru, který na tváři uživatele promítá více než 30 000 IRS a odpovídající IR kameru, která čte výslednou postavu.

Výsledný objemný obrázek je porovnán s „tiskem“ vytvořeným při konfiguraci ID obličeje a identifikuje uživatele.

Složitost designu je dána zbývajícími prvky, které jsou již známé přednímu povrchu iPhone: reproduktor, mikrofon, senzor světla, blížící se senzor a přední kameru. To vše dělá iPhone „Bangs“ velmi technologickým a komplexním v zařízení.

Odemkněte iPhone v masce: která podporuje

ID obličeje ve všech modelech iPhone, střih 13, totéž. Přinejmenším Apple o změnách neřekl nic

Pokud nejste silní při vydání vydání, máte zde úplný seznam iPhone, který podporuje odemknutí masky:

 • Iphone 12
 • Iphone 12 Mini
 • Iphone 12 Pro
 • Iphone 13
 • Iphone 13 Mini
 • Iphone 13 Pro
 • Iphone 13 Pro Max

Možná Apple prostě neměl čas přidat rozpoznání do masky k firmwaru dřívějších modelů iPhone, ale udělal to v budoucích sestavách iOS. Zdravý rozum mi však říká, že se to nestane. Pro Apple je to běžná věc přidat nové funkce pouze pro nový iPhone a připravit je o starých zařízení.

Dokonce vím, jak to vysvětlit v Cupertinu. Je vysoce pravděpodobné, že obchodníci, kteří se musí za tento incident omlouvat. Iphone 12 a iPhone 13 mají údajně silnější železo, takže jsou schopni odstranit zámek v masce a zbytek není.

Apple změnil podmínky opravy iPhone 12. Nyní můžete změnit ID obličeje, zadní okno a „základní desku“

Je to pravda, neberu soudce. Ale vzhledem k tomu, že Apple již nabízí odemknutí masky s Apple Watch, všechno vypadá kompetentně. Majitelé nového iPhone. tak ať je to. budou moci používat ID obličeje v takovém pravém masku. A ti, kteří mají starší modely a z nichž se nepodařilo získat dávno, jsme milosrdenství pro Apple Watch. Toto je jediná cesta ven ze situace.

Je zřejmé, že je to velmi ošklivé od Apple. I když ve skutečnosti není železo starých modelů iPhone schopno zajistit rozpoznávání obličeje v masce, toto omezení vypadá jako předem promyšlený marketingový tah. Je to opravdu tak, samozřejmě nám to nikdo neřekne. Ale Apple se znovu ukázal jako inovátor, ale zároveň chamtivá a malicherná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS