Jak vytvořit snímek obrazovky na iPadu

Všechny způsoby, jak pořídit snímek obrazovky na iPadu

Na trhu mobilních zařízení jsou modely iPadu s tlačítkem „Home“ (starší) a bez něj (od roku 2018). Uživatelé tradičních tablet s domácím klíčem po zakoupení gadgetu posledních let nemohou přijít na to, jak pořídit snímek obrazovky na iPadu. Instrukce krok za krokem ukazuje příklady vytvoření obrazovky obrazovky na různých modelech tabletů Apple, dlouhých snímků obrazovky webové stránky Safari a kde je pak je nalezne.

V nových modelech tabletů a smartphonů Apple inženýři Cupertino nepřidali tlačítko „Domů“ a nahradili jej technologií rozpoznávání obličeje obličeje obličeje obličeje.

Chcete.li vyfotografovat obrazovku na zařízení bez tlačítka „Domů“, musíte současně přitisknout klíč napájení a ovládání hlasitosti.

Jak vytvořit screenshoty na iPhone pomocí virtuálního tlačítka AssistaveTouch

Chcete.li pořídit obrázek obrazovky bez použití hardwarových tlačítek na vašem iPhone, musíte nejprve zapnout virtuální tlačítko AsisteTouch. Tato funkce se již dlouho používá na iPhone a iPad a je velmi užitečná. K provádění některých akcí můžete použít AssiveTouch, pro které by jinak vyžadoval hardwarové tlačítko. Hlavní obrazovka iPhone zobrazuje softwarovou nabídku, se kterou můžete navigovat a provádět hlavní požadované akce. Zde je návod, jak můžete zapnout AssiveTouch na iPhone nebo iPad.

Otevřete aplikaci „Nastavení“ a sledujte cestu: „Universal Access“ → Court → AssiveTouch.

Dotkněte se „width =“ 740 „výška =“ 733 “ /

Nainstalujte přepínač AssiveTouch do inkluzivní pozice.

Nyní byste měli vidět neprůhledné tlačítko pro AssiveTouch, které se objevilo na obrazovce.

Vraťte se do hlavní nabídky AssiveTouch v „Nastavení“ a klikněte na „Odkaz na nabídku horní úrovně“.

Zde byste měli vidět alespoň 6 ikon odpovídajících různým zkratkám a akcím. Musí existovat i ikona uživatele pro jeho vlastní akci. Pokud tomu tak není, můžete přidat požadovaný prvek stisknutím tlačítka „“ v dolní části.

Nyní procházejte seznam dostupných akcí a vyberte „Obrazovku obrazovky“. Klikněte na „Ready“.

Nyní stačí stisknout tlačítko AssiveTouch a otevřít možnost „Obrázek obrazovky“. Zbývá si vybrat, aby si ve svém iPhonu pořídila snímek obrazovky, aniž by vůbec používaly jakékoli hardwarové tlačítka.

Můžete také nakonfigurovat vytvoření snímku obrazovky, například dvojitým dotykem virtuálního tlačítka AsisteliveTouch. Pro tohle:

Přejděte do nabídky AssiveTouch v aplikaci „Nastavení“.

Vyberte některou z parametrů dostupných v části „Nastavení akcí“. One Touch, Double Touch nebo Long Press. Například můžete přiřadit akci „Double Touch“ a vytvořit obrázky obrazovky.

Klikněte na možnost „Double Touch“ a z dostupných akcí vyberte „obrazovku obrazovky“.

A opět jsou pokyny krátké a jednoduché. Nyní, když se dvakrát dotknete tlačítka AssiveTouch, systém vytvoří snímek obrazovky. Pokud vás zajímá, zda se na snímku obrazovky objeví tlačítko asistenta, pak odpověď bude záporná.

Jak pořídit snímek obrazovky na nových modelech iPhone „bez tlačítka pro domácí“ a jaká zařízení jsou?

Následující chytré telefony: iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X. Moderní bezrámové iPhony, ve kterých již není fyzické tlačítko „domov“. V souladu s tím je kombinace klíčů v těchto zařízeních také odlišná. Chcete.li na tomto zařízení vytvořit snímek obrazovky, budete muset současně stisknout a okamžitě uvolnit 2 klíče. Tlačítko Lock and Volume.

Tlačítko blokování a tlačítko Zvýšení hlasitosti vytvořte snímek obrazovky na zařízení bez tlačítka domova

Toto je jediný rozdíl mezi vytvořením modelů obrazovky a „tlačítka“, zbytek procesu se také vyskytuje. Kliknutí na kameru zní, obrazovka zamrzne a bělí na zlomek vteřiny a obraz snímku obrazovky se objeví v levém dolním rohu. Můžete jej také okamžitě stisknout, pokud to potřebujete upravit nebo nic dělat, a automaticky to zachovává. Chcete.li jej najít později, přejděte buď do sekce „foto“ nebo do „obrázků na obrazovce“.

Jak vytvořit plnou stránku dlouhý snímek obrazovky na iPhone a iPad

Otevřete Safari a přepněte na webovou stránku, obrázek obrazovky, kterou chcete udělat.

Proveďte obvyklé akce k odstranění snímku obrazovky (podrobně). Chcete.li to provést, na zařízeních bez ID obličeje klikněte na kombinaci klíče domu a na zařízeních s ID obličeje. zvětšení objemu energie.

V horní části okna vyberte možnost „Celá stránka“.

Stránku můžete vždy oříznout a nechat tam pouze potřebné.

Poznámka: Snížení obrazovky plné stránky nejsou vhodné, pokud funguje jiná aplikace na rozdělené obrazovce. Tato funkce je navíc aktivní pouze pro webové stránky v Safari. Pokud tedy potřebujete vyfotit z obrazovky s dlouhou korespondencí v iMessage, budete muset použít specializované aplikace k vytvoření snímků obrazovky, například krejčí.

vytvořit, snímek, obrazovky, ipadu

Editor screenshots editor (obrázky obrazovky) v iOS na iPhone a iPad: Jak povolit a používat

Počínaje iOS 11 nabízí mobilní platforma pro iPhone a iPad nový, funkčnější způsob, jak pořizovat snímky obrazovky a dokonce je zásobovat poznámkami.

Z pohledu ovládacích prvků zůstává proces stejný: stisknete a na vteřinu současně podržte tlačítko „Domů“ na přední straně pouzdra a tlačítko napájení na levé straně.

Dále, s levým dolním rohem obrazovky se zobrazí malá miniatura, která vám umožní zobrazit snímek obrazovky.

Na displeji se objeví speciální editor, se kterým můžete obrázky snížit, přidat k němu komentáře pomocí značky, tužky nebo pera (je k dispozici šest barev).

vytvořit, snímek, obrazovky, ipadu

Můžete přidat digitální podpis, různé prvky, jako jsou kruhy nebo šipky, a také zdůraznit určitý prvek pomocí zvětšovacího skla.

Pokud nechcete upravovat snímek obrazovky, stačí kliknout na tlačítko „Připraveno“ v levém horním rohu a uložit jej do alba s fotografiemi nebo jej smazat.

Stručná instrukce

Otevřeme aplikaci, která by měla být obrazovky.

Zefektivnit všechny potřebné prvky.

Klikněte a podržte boční tlačítko (umístěné vpravo).

Stiskněte klávesu „hlasitější“ (je svěřeno tlačítku „domov“)

Na obrazovce se objeví bílý blesk. Pak uslyšíme kliknutí kamery.

Jak pořídit snímek obrazovky na iPadu

Snímek obrazovky iPad s ID obličeje

V závislosti na tom, jak je váš iPad odemknut. otiskům prstu nebo ID obličeje bude záviset na tom, jak se na něm provádí snímek obrazovky.

Odemkněte tablet před vytvořením obrazovky. Je nutné současně stisknout dvě tlačítka na těle vašeho iPadu: zvýšení napájení a hlasitosti.

Bezprostředně po kliknutí slyšíte zvuk závěrky fotoaparátu, jako při fotografování. Obrázek obrázku se objeví tím, že jej stisknete, můžete jej okamžitě upravit pomocí prostředků systému. On sám půjde do galerie se všemi fotografiemi. vždy najdete všechny snímky obrazovky.

Snímek obrazovky iPad s ID Touch

Na modelech s dotykem a mechanickým tlačítkem je obrázek obrazovky také pořízen současně stisknutím dvou tlačítek na pouzdro tabletu: Domů a napájení. Tablet v tuto chvíli by neměl být blokován.

Po zvuku závěrky fotoaparátu můžete obrázek okamžitě upravit stisknutím jeho náhledu, který se objeví vlevo dole vlevo. Přesto již vytvořené snímky obrazovky najdete vždy v galerii s fotografiemi.

Jak vytvořit obrazovku na iPhone

Snímek obrazovky iPhone s ID obličeje

Na nových telefonech, na nichž není ze spodní části obrazovky žádné tlačítko, a iPhone můžete odemknout jednoduše tím, že se na něj podíváte pomocí speciální technologie, která rozpozná majitele po tváři. snímek obrazovky je jednoduše vytvořen:

Klikněte na dva klíče současně: zvýšený objem a napájení. Smartphone v tuto chvíli by měl být odemčen, jinak nic nebude fungovat.

Poté, co je stisknete, dojde k odpovídajícímu zvuku závěrky a obrázek najdete v galerii s fotografiemi.

Snímek obrazovky iPhone s dotykem ID

U modelů, na nichž je dotykové nebo mechanické tlačítko „Domů“, iPhone 7, 8, SE, je obrazovka také stisknutím dvou klíčů na zařízení: Domů a napájení.

Po zvuku, jako při fotografování, obrázek spadne do složky s vašimi fotografiemi. Může být také okamžitě zpracován, pokud kliknete na náhled po vytvoření obrázku.

Jak najít screenshoty na iPad nebo iPad Pro

Na domovské stránce najdete fotografii „Foto“ (fotografie).

V hlavních fotografických albech lze také najít snímky. Za tímto účelem však budete muset hledat potřebné obrázky mezi stovkami dalších.

Vytvářejte a ukládejte bez problémů, které jsou pro vás důležité, jakékoli okamžiky a sekundy každodenního života. Pokud po přečtení jsou otázky o tom, jak vyfotit obrazovku na tabletu od Apple, nezapomeňte ji nastavit v komentářích. Nej podobnější informace o vytvoření obrazového obrázku na jiných modelech zařízení jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách společnosti Apple. Tady.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS