Jak vytvořit snímek obrazovky Xiaomi Redmi

Jak vytvořit snímek obrazovky na telefonu Xiaomi

Zjednodušeně řečeno, snímek obrazovky je fotografie toho, co je zobrazeno na obrazovce smartphonu. Může to být obrázek textového článku na webu nebo epizody ze hry, videa nebo filmu. Takový obrázek můžete pořídit pomocí standardních systémových schopností a bez nutnosti nainstalovat další aplikace bez potřeby. Kromě jednoduché metody používající klíče však existuje řada dalších způsobů. Podívejme se blíže, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Xiaomi Redmi Mi, krok za krokem za každou z metod.

Začněme článek nejjednodušším způsobem, jak vytvořit snímky obrazovky, který je známý praktickému uživateli smartphonu Android a který pracuje na telefonech Xiaomi. Chcete.li vytvořit snímek obrazovky, stačí stisknout tlačítko napájení a klíč tlačítka Zvukové hlasitosti současně. Po provedení této akce v pravém horním rohu obrazovky se objeví miniatura obrazovky, která bude následně uložena v galerii telefonů.

Na starých telefonech Xiaomi můžete jít opačně. Jeho podstata se scvrkává, aby současně stiskla klíč redukce hlasitosti a dotykové tlačítko. Ten je chápán jako klíč, který má ikonu ve formě tří svislých proužků nebo bodů.

Další možnost vytvoření obrazovky obrazovky na telefonu Xiaomi není zcela pohodlná, ale je vhodná pro rozpis kterékoli z klíčů. Pro provedení obrazovky použijeme doporučení následujících pokynů:

Vezměte prosím na vědomí, že před zahájením vytvoření snímku obrazovky musíte přejít na správnou aplikaci nebo službu, jejíž fotografie je třeba uložit.

Někteří uživatelé někdy nemohou najít požadovanou ikonu v panelu oznámení. Je možné, že prostě nebyla přidána. Abychom situaci napravili, opět se obrátíme na vedení krok za krokem:

 • Otevřeme oznámení oponu.
 • Klikněte na ikonu „Třídění“.
 • Ve spodní části nabídky najdeme ikonu „obrazovka obrazovky“ a přetáhněte ji z šedého pozadí na bílou.
 • Závěrem si ponecháme změny stisknutím tlačítka „Ready“.

Zdálo by se, že můžete opravdu nějak vyfotit obrazovku? A ano, ve firmwaru MIUI, který se používá na telefonech Xiaomi, byla implementována zajímavá funkce pro vytváření snímků obrazovky pomocí gest. Výchozí režim není aktivován, takže musí být povolen. Následující instrukce vám pomůže udělat vše správně:

 • Jdeme do nastavení.
 • Otevřete kartu „rozšířená nastavení“.
 • Jdeme do sekce „Tlačítka a gesta“.
 • Klikneme na řádek „Obrázek dovedností“ a přejít na stránku s obrovským počtem možností.
 • Zde si sami vyberete vhodnou možnost pro sebe, z nichž nejoblíbenější je gesto pomocí tří prstů.

A konečně budeme zvážit velmi pohodlnou metodu pomocí smyslového asistenta. Nejprve jej aktivujeme v nastavení:

 • Jdeme do části „rozšířená nastavení“.
 • Otevřete kartu „Touch Assistant“.
 • Překládáme posuvník doprava poblíž odstavce „Asistent senzoru“.

Poté se na obrazovce objeví malý černý kruh. Chcete.li vytvořit snímek obrazovky, klikněte na něj a poté vyberte ikonu nůžky.

Jak vidíte, skořápka MiUi poskytuje velké množství nástrojů pro vytváření snímků obrazovky. Vyberte si optimální možnost pro sebe a pravidelně ji používejte.

Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Xiaomi

Vytváření obrazovek na chytrých telefonech. Funkce nezbytná pro uživatele, se kterou můžete uložit informace zobrazené na obrazovce zařízení. Ne všichni uživatelé však vědí, že je možné zachytit nejen to, co před nimi vidí na displeji, ale také zbytek informací umístěných mimo hranice displeje. Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Xiaomi. Otázka, která má zájem o mnoho majitelů čínských smartphonů. [BLOK]

Nejprve si musíte pamatovat, jak se snímky obrazovky vyrábějí na zařízeních Xiaomi. Nejjednodušší možností je současně přitisknout klíč redukce zvuku a vypnout. Další možný způsob. Místo toho, aby síla stiskla tlačítko nabídky.

Jako průvodce použijte následující pokyny:

 • Nejprve musíte vytvořit obrazovku (podle výše uvedených metod);
 • Měli byste počkat na obrázek shora v pravém rohu displeje;
 • Musíme mít čas kliknout na miniaturu, dokud nezmizí;
 • Po provedení akce by měla být otevřena nabídka ovládacího snímku vytvořeného snímku;
 • Zde si musíte vybrat sekci „Expanded“;
 • Když obrázek začne spadnout do spodní oblasti obrazovky, v případě potřeby se stiskne klávesa „Stop“. Vytvoření obrázku se v tuto chvíli zastaví.

Majitel linky Xiaomi MI nebo Redmi může také počkat, až se stránka posouvá až do konce. Chcete.li urychlit vytvoření obrázku, můžete procházet obsahem webu nebo se sami podat.

Je třeba říci, že některé programy a aplikace s touto možností nejsou zcela správné. Patří sem prohlížeč Chrome. Nebude schopen pořídit dlouhý obrázek, což je pro některé uživatele špatné. V takových situacích budete muset použít aplikaci prohlížeče, která je standardem pro operační systém MIUI. Pokud byl z nějakého důvodu tento software odstraněn ze smartphonu, může být znovu nahraje z oficiálního obchodu Google Play.

Výhody dlouhého snímku

Představte si situaci. Musíte odstranit a odeslat obsah stránky, která se nehodí na jedné obrazovce smartphonu. Jak ukazuje praxe, v tomto případě většina uživatelů pořizuje několik obrázků a poté je sdílí samostatně. Ale to není vždy pohodlné. Bude lepší, pokud místo mnoha snímků obrazovky obrazovky Xiaomi udělejte jednu dlouho, ve kterých se vešly všechny informace.

Pokud používáte zařízení Xiaomi a na něj je nainstalována zařízení MiUi verze 8 a vyšší, máte štěstí, protože můžete pořídit snímek obrazovky s posouváním, podle výše uvedených pokynů.

Obrázky obrazovky můžete vytvářet pomocí dolních tlačítek.

Výše popsaná možnost Nastavení je vhodná pro jmenování tří nižších hardwarových nebo smyslových klíčů s dlouhým stisknutím. A můžete také použít jejich kombinace pomocí tlačítka „Zahrnutí“ telefonu.

„Screenshoty s screenshoty“. Kliknutím zvýšíte.

Kombinace tlačítek. 3 další způsoby

Pozornost! Pokud již máte nějaké funkce pro tato tlačítka, pak přiřadí funkci „obrazovky“.

Widgety pro vytváření snímků obrazovky na Xiaomi

Chcete.li pomocí této metody pořídit snímek obrazovky na Xiaomi, musíte použít panel widgetu. Chcete.li to provést, přejděte na plochu a stiskněte levé dotykové tlačítko, dokud se neobjeví spodní nabídka. Poté otevřete „widgety“, najděte „Screenshot“ a přetáhněte ikonu na plochu. Nyní kliknutím na něj vytvoříte obrazovku.

Asistent „Quick Ball“. Tuto metodu lze použít, pokud je na smartphonu Xiaomi nainstalována skořápka MiUi 8. Funkci lze aktivovat v „Nabídce“. „Nastavení“. „Senzorické asistent“. Pokud kliknete na rychlou kouli, otevřete seznam ovládacích tlačítek, kde pomůže ScrenShot, což pomůže vytvořit snímek obrazovky v telefonu.

Uděláme snímek obrazovky na Xiaomi

Klíč Tolloss Cara Klíč

Například snímek obrazovky na Xiaomi Redmi Note 3 se provádí stisknutím tlačítek „Power“ (VCL/OFF) a „Čtení o tome“. V případě telefonu jsou velmi blízcí a zejména chytří uživatelé je mohou upínat jedním prstem. Rovněž stojí za to zvážit, že tlačítka by měla být nejen stisknuta současně, ale také upínat (bez uvolnění) po dobu 1-2 sekund. S úspěšnou manipulací s prsty ve středu displeje se objeví „černý flash“ a dokončený obrázek obrazovky na Xiaomi zůstane v samostatné složce „obrazovky“ v galerii.

V souladu s tím uživatelé Xiaomi Redmi Note 2 zřídka pracují poprvé, aby se sevřeli dvě tlačítka současně kvůli zvýšeným rozměrům zařízení. Další nevýhodou této metody je to, že vzhledem k konstantním lisům tlačítka „redukující“ zařízení (například Xiaomi Redmi Note 3 Pro) aktivuje bezhlubný režim. Výsledkem je, že ikona ztlumení (bez zvuku) se plazí nad snímek obrazovky, který navenek porušuje celkový obrázek.

Oznámení opona

Existuje alternativní možnost, Xiaomi Mi 5, Xiaomi Mi Max a další nová zařízení mohou tuto metodu jednodušší (možná to funguje na vašem zařízení). V rychlém menu v oznámení o závěsu na Redmi a MI, série telefonů je ikona ve formě nůžky as nápisem „Screenshot“.

Je snadné uhodnout, že když je toto tlačítko nabídky stisknuto, telefon vyfotí obrazovku a zobrazí ji pomocí „vizuální závěrky“.

Chcete.li otevřít upozornění, nakreslete prst shora dolů, počínaje horní částí obrazovky.

Různé telefony mají různé verze firmwaru (MIUI 7, 8, 9), takže Inte Weese se může vizuálně lišit od daných snímků obrazovky.

Někdy je třeba rozšířit oponu na dno obrazovky.

Klíč menu Klíč objemu

Odstraňte snímek obrazovky na jiných telefonech Xiaomi (například Xiaomi Redmi 3 nebo Xiaomi MI5), můžete tlačítka „tolloote-“ a „nabídka“ (místo „napájení“) upínat (místo „napájení“).

Klíč „Nabídka“ na zařízeních Xiaomi je obvykle umístěn na spodním panelu vlevo a je označen 3 řádky.

Rychlá koule

Pokud máte firmware MiUi 8 nebo 9, pak lze snímek obrazovky provést prostřednictvím interaktivního asistenta „Quick Ball“, což je velmi flexibilní vyladěno. V nastavení této funkce můžete přidat ikonu obrazovky obrazovky (jako v panelu oznámení), když kliknete na to, na kterém bude provedeno snímek obrazovky. Na samotném obrázku nebude rychlý míč viditelný,

Nastavení této možnosti lze najít odlišně. Zde jsou nejoblíbenější místa:

Jídelní lístek. Nastavení. Pokročilé nastavení. Rychlá míč (rychlá míč). Zapnout

Po zapnutí se na hlavní obrazovce zobrazí transparentní kruh a klikneme na to, že získáme „ventilátor“ možností. Funguje to následovně.

Kromě funkce blokování můžete přidat další užitečné funkce k rychlému kouli, jako je „blokování“, „návrat“, „nabídka“ atd.

Počínaje MiUi 8 se v systému objevil další způsob, jak pořídit obrazovku obrazovky. Toto je gesto se třemi prsty. Všechno, co je potřeba. Vezměte tři prsty ze středu obrazovky.

Pokud je tato funkce deaktivována, pak systém nabídne aktivaci.

Tato možnost není k dispozici na všech zařízeních, takže pokud něco nefunguje, je lepší zkontrolovat tuto možnost v nastavení. Dodatečně. Snímek obrazovky. Tam budete muset kliknout na posuvník, aby se stal modrým.

Práce této možnosti je uvedena v animaci.

Krátký kód

Tlačítko, které lze snímek obrazovky přivést přímo na plochu. Aktivace se vyskytuje v nabídce s widgety. Musíte vytáhnout požadovanou ikonu na ploše a to je vše.

Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky na Xiaomi Redmi

Dlouhý. Toto je obrázek obrazovky, která zachycuje celou svou oblast spolu s tlačítky rychlého přístupu. Užitečná funkce pro mnoho uživatelů, kteří chtějí opravit spodní část svého smartphonu.

Například člověk chce rozptýlit jakýkoli text, prohlížet si jej na internetu, sociální síť. Text je dlouhý a není na displeji zcela umístěn. Dlouhá obrazovka v tomto případě zaznamená celý text a uživatel nebude muset přesunout článek a pořídit několik obrázků.

Dlouhé obrazovky lze také provést při prohlížení dokumentů na samotném telefonu.

Obecně platí, že algoritmus pro provádění dlouhé obrazovky vypadá následujícím:

 • Vytvořte jednoduchý, krátký snímek obrazovky pomocí některé z výše uvedených metod.
 • Klikněte na zachovaný obrázek. Obvykle se pohybuje ve snížené podobě do pravého horního úhlu obrazovky.
 • Dále klikněte na tlačítko „Scroll“.
 • Automatické posouvání informací na snímku obrazovky začne. Toto je dlouhý obrázek. Pak to lze zobrazit na uloženém místě.
 • Během rolování může uživatel vždy kliknout na tlačítko „Stop“, aby tento proces zastavil.

Obrazovka obrazovky. Metoda rychlého přístupu.

Existuje další způsob, jak vytvořit obrazovku obrazovky. Toto je přidání zkratky „Screenshot“ na ploše. Tuto metodu však lze použít pouze přímo na ploše. Například, pokud potřebujete fotografovat nějaké informace, řekněte v prohlížeči, bude třeba jej vypnout a jít na plochu. Poté stiskněte štítek z plochy „Screenshot“. Vyfotíte samotnou plochu. Proto je alespoň tato metoda pracovníkem, vytvoříte snímek obrazovky, ale pouze snímek obrazovky na ploše.

Přidejte zkratkovou obrazovku pomocí widgetů

Možnost odstranění obrazovky pomocí aplikací třetích stran

Trh Play má samozřejmě mnoho dalších programů pro lepší a vysokorychlostní provedení obrazovky obrazu na obrazovce telefonu, včetně Redmi 8. Například Super Screenshot nebo Master obrazovky. Existují také aplikace s funkčností natáčení videa z obrazovky (jako je Touchshot), což může být užitečné nejen pro hráče. Poskytují přístup k silnějším schopnostem zachycení, procesu a používání materiálu. Takové metody mohou být relevantní pro bloggery nebo studenty v distančním vzdělávání.

V důsledku toho můžeme říci, že si každý vybere způsob, jak tuto možnost využít v souladu s jejich potřebami, touhami a schopnostmi. Provozováním smartphonu Xiaomi Redmi 8 si uživatel může uživatel snadno vybrat předem nainstalovanou možnost nebo začít používat pokročilejší programy GooglePlay.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS