Jak vytvořit vlastní emoji obličeje na iPhonu

Jak vytvořit Memoji na iPhonu

Úspěch animovaných avatarů memoji vydaných v systému iOS 12 nebyl překvapením. Technologie byla úspěšně testována na Snapchatu, takže její šílená popularita na iOS nikoho nepřekvapuje. Možnost vytvořit si vlastní personalizovaný a animovaný obličejový avatar, který můžete používat ve zprávách, FaceTime a dalších aplikacích, oslovila poměrně hodně uživatelů. Oceňují zábavnou funkčnost a zábavnost těchto avatarů. Níže uvádíme návod, jak si na iPhonu vytvořit vlastní Memoji. A také co potřebujeme k tomu, abychom.

„Memoji“ jsou animované obličejové avatary, které byly poprvé představeny v systému iOS 12 a zdokonaleny v systému iOS 13. Používají přední kameru, takže memoji můžete používat jako živě mluvícího avatara ve zprávách nebo FaceTime. Můžete si vytvořit vlastní obrázek. výběr vlastního vizuálního stylu avatara, typu obličeje, vlasů, doplňků a dalších věcí.

Dříve se v Animoji používala technologie přední kamery. animované postavy na iPhonu X. memoji je v podstatě nová verze Animoji/ Ale místo draka nebo tygra si nyní můžete vytvořit vlastního lidského avatara a hrát si s ním.

Memoji je založeno na technologii „TruDepth“ a senzorech pro rozpoznávání obličeje. Technologie sleduje pohyby hlavy a výrazy obličeje, zachycuje dokonce i mrkání a pohyby jazyka a synchronizuje je s vaším animovaným avatarem.

V systému iOS 13 byla výrazně aktualizována funkce memoji. Aktualizace přináší nové barvy pleti (např. zelenou), nový make-up, doplňky, piercingy a dokonce i možnost upravit si zuby. Vylepšené avatary jsou již součástí funkcí nových iPhonů 11, 11 Pro a 11 Max Pro.

Memoji je vlastně další způsob personalizace zařízení Apple a pokus společnosti Apple předběhnout své hlavní konkurenty v podobě společností Google a Samsung. Ten již do svého Galaxy S10 zahrnul funkci animovaných avatarů “ AR Emoji „, ale jeho schopnosti jsou zatím výrazně horší než u protějšku společnosti Apple. Neustálým vývojem konceptu Memoji se společnost Apple snaží nechat své hlavní konkurenty daleko za sebou a přilákat do svého ekosystému nové uživatele.

Část 1: 8 nejlepších tvůrců memoji pro vytváření emoji

Protože použití emoji. Je to způsob, jak přidat zábavu a učinit jakoukoli konverzaci zajímavější, lidé hledají dobrý software pro tvorbu emoji online. Pokud máte dobrý program pro tvorbu emoji, můžete vytvořit emoji. Je to otázka několika kliknutí na telefonu. Níže jsme uvedli 8 nejlepších tvůrců memoji vhodných pro uživatele Androidu i iOS.

Emoji-maker.com (PC/Online)

Emoji-maker.com. Jeden z nejlepších tvůrců emoji, který vás zbaví nudy při používání standardních ikon emoji v komunikaci. Pomocí fotoaparátu rozpozná váš obličej a poté vám nabídne různé možnosti vzorů, které odpovídají vašemu obličeji. Můžete ji také dále upravovat a přizpůsobovat.

 • Pořizování nových fotografií nebo výběr z úložiště
 • Mnoho příslušenství pro vytváření emoji obličeje
 • Uložení vytvořených emoji a jejich snadné sdílení na Snapchatu. atd.д.

Labeley.com (PC/Online)

Labeley.com. je online emoji maker, s nímž můžete velmi snadno vytvářet emoji. Emoji lze přizpůsobit podle obrázku ve vaší mysli, k dispozici je také možnost tisku, pokud chcete uložit fyzické kopie vytvořených emoji.

 • Mnoho možností přizpůsobení formuláře memoji
 • Možnosti přidávání textu a snadného nahrávání
 • Velký výběr příslušenství a pozadí na výběr
 • Vytvořte si účet a uložte své návrhy
vytvořit, vlastní, emoji, obličeje, iphonu

piZap

piZap. je zajímavý emoji maker, kde si můžete vytvořit zábavné emoji, které vám připomínají vás samotné. Program umožňuje přizpůsobit všechny obličejové rysy emoji tak, aby vypadaly jako váš obličej a přidaly více zábavy do vašich interakcí s lidmi.

 • Všestranné možnosti designu pro vytváření memoji
 • Volná možnost po přihlášení a uložení nedokončených úprav
 • Přidávání filtrů, textu a masek do memoji
 • Další editační funkce, jako je vytváření koláží atd.д.

Avatoon (Android/iPhone)

Avatoon. Je nejlepší aplikací, s níž můžete trochu zpestřit svou komunikaci na sociálních sítích. Má výkonné editační nástroje, které vám pomohou vytvořit skvělé, personalizované avatary. Tyto avatary vám umožní vyniknout mezi lidmi, kteří stále používají standardní ikony emoji a samolepky.

 • Funkce rozpoznávání obličeje, která vám pomůže poznat váš vzhled z fotografie
 • Editor fotografií, který vám pomůže ještě více přizpůsobit vaše memy
 • Funkce Avatar Snapshot, která vám pomůže přidávat výrazy a pózy k vašemu avataru.
vytvořit, vlastní, emoji, obličeje, iphonu

Zmoji.mě (Android/iPhone)

Zmoji.me vám pomůže vytvářet zábavné poznámky, které můžete sdílet na sociálních sítích. Jedinečné jednotlivé nebo skupinové memoji můžete vytvořit na několik kliknutí. Tento online tvůrce vám také pomůže přidat k emoji kreativní texty pro větší přitažlivost.

 • Ruční vytváření variant rozpoznávání obličeje
 • Četné možnosti oblečení a stylu
 • Různé samolepky pro každý okamžik, který si chcete zapamatovat
 • Rychlé odesílání příspěvků do konverzací na libovolné sociální síti

Bitmoji (Android/iPhone)

Bitmoji. je tou správnou aplikací, pokud chcete být při odesílání emoji expresivnější. Tento online tvůrce vám pomůže vytvořit atraktivní avatary, které vypadají jako vy, a upravit je všechny. Od výrazu tváře až po oblečení, které nosíte.

 • Vytvářejte zábavné a výrazné kreslené avatary
 • Obrovská knihovna samolepek na výběr
 • Použijte ji na platformách sociálních médií, jako je Snapchat, Messenger atd.

Mirror Emoji Maker (Android/iPhone)

Zrcadlo Emoji maker. je bezplatná aplikace pro tvorbu emoji, která umožňuje vytvářet emoji a používat je na jakékoli sociální síti pomocí personalizované klávesnice emoji. Jedná se o skvělou aplikaci, jejíž funkce rozpoznávání obličeje zachycuje všechny detaily, takže memoji vypadá velmi podobně jako uživatel.

 • Výběrové kolečko, které vám pomůže vybrat jednu z pamětí
 • Vestavěná klávesnice určená výhradně pro memoji
 • Možnosti vytváření animovaných gifů a samolepek z personalizovaných memoji

MojiPop (Android/iPhone)

MojiPop. je online nástroj pro tvorbu memů, který vám pomůže vytvořit skvěle vypadající memy, které dodají vaší komunikaci trochu humoru. Pouhými dvěma kliknutími získáte přístup k velkému množství animovaných samolepek a karikatur obličeje, které se hodí pro každou situaci.

 • Snadný a rychlý přístup k nálepkám
 • Animované samolepky přizpůsobené vašemu obličeji
 • Nálepky, které jsou každý den aktualizovány o nové nálepky
 • Možnosti oblíbených položek pro seskupování oblíbených samolepek

Memoji aneb jak vytvořit emoji emotikony z fotografie v iPhonu

Emoji se již delší dobu staly nezbytnou součástí korespondence většiny uživatelů mobilních zařízení, ale většina pokusů o jejich zásadní aktualizaci selhává, protože k zavedení nových emotikonů je třeba nejen vytvořit kvalitní ikony nebo animace, ale také přimět vývojáře messengerů a klientů sociálních sítí, aby implementovali jejich podporu.

Existuje však i alternativní způsob. přinutit uživatele, aby výměnou za originalitu emotikonu podstoupili poněkud pracnější proceduru jeho odeslání. Například reportážní aplikace Memoji od Facetune vám umožní proměnit vlastní obličej ve správný obličej, a to poměrně rychle.

Předem do aplikace nahrajte požadovaný obrázek (místo vlastního obrázku můžete použít obličej společníka nebo jakýkoli jiný obrázek). Použijte jednu z 11 variant emoji a odešlete ji příjemci po předběžném přidání hledaného messengeru do seznamu „sdílejících“.

Aplikace pochází od společnosti Lightricks, která je zodpovědná za funkčně bohatý editor videoklipů pro zařízení iOS s názvem FaceTune. V Memoji od Facetune vývojáři použili některé algoritmy z mateřského programu, díky čemuž je kvalita zpracovaných animací na vysoké úrovni.

Kromě toho se vývojáři chystají představit profesionální verzi aplikace s rozšířenou nabídkou emotikonů.

Kde najdete memy v iPhonu

Podívejme se, kde se Memoji usadily a jak je v iPhonu najít. Jejich hlavním účelem je, stejně jako jinde, použití při komunikaci. Proto se nejčastěji používají v korespondenci. A jsou přidány stejně jako v předchozích verzích iOS z pole emoji.

Podívejme se na jedno z možných použití memoji:

 • Otevřete zprávy v iPhonu;
 • Klepnutím na ikonu App Store poblíž vstupního řádku otevřete iMessage;

Jak vytvořit Memoji na iPhonu X

Klepněte na tlačítko Animoji (opičí obličej);

Zprávy“ ti pomohou přizpůsobit si Memoji;

Klepnutím na „Hotovo“ v pravém horním rohu dokončíte a začnete používat Memoji.

Jak používat samolepky Memoji v iOS 13

Když otevřete Zprávy a klepnete na textové pole, otevřete klávesnici emoji pomocí této ikony v rohu klávesnice:

Když v systému iOS 13 poprvé otevřete klávesnici emoji, zvýrazní se nálepky Memoji. Klepněte na ně.

Můžete si vybrat z osmi možností mezi často používanými emoji nebo klepnout na ikonu a zobrazit všechny dostupné samolepky. Samolepky Memoji lze otevřít také prostřednictvím nabídky dostupných aplikací ve Zprávách.

Můžete použít samolepky se svými stávajícími Memoji, včetně zvířat a tvorů, nebo si vytvořit novou postavu.

Jak používat Memoji ve Zprávách

Otevřete aplikaci Zprávy a přejděte ke konverzaci.

Nad klávesnicí se zobrazí řádek s různými aplikacemi. Vyberte na něm ikonu Animoji.

Z dostupných Animoji vyberte první. bude to vaše Memoji.

Znak Memoji funguje stejně jako všechny ostatní Animoji. Klepnutím na náhled jej odešlete přímo do chatu nebo jej přetažením odešlete jako nálepku. Klepnutím na červenou tečku můžete také nahrát video s postavou.

Jak používat samolepky Mimoji v iPhonu nebo iPadu

Otevřete aplikaci Zprávy a vyberte existující zprávu nebo založte novou.

V levém dolním rohu klepněte na emotikon (od iOS 13 je na klávesnici iOS samostatné tlačítko pro emotikony).

Přejeďte po klávesnici se smajlíky zleva doprava nebo přímo klikněte na zkratku Memoji Stickers a vyberte jednu z dostupných možností.

Při prvním otevření klávesnice se smajlíky se zobrazí také ikona nálepky Mimoji. Klikněte na něj.

Tyto samolepky jsou dostupné buď v aplikaci Zprávy, nebo v sekci nejpoužívanějších emotikonů.

Budete vyzváni k výběru jedné z dostupných možností, jak je znázorněno na panelu často používaných emotikonů. Pokud se však dotknete ikony tří teček, zobrazí se všechny naše samolepky Mimoji.

Samolepky Mimoji můžete použít s jakoukoli z dříve vytvořených možností, včetně zvířat, tvorů a postav. Nikdo vám však nebrání v tom, abyste si vytvořili vlastní novou položku.

Co bude dál s Memoji?

Podle vývojářů se v blízké budoucnosti očekávají nové emotikony iOS, které mohou potěšit každého, kdo aplikaci používá.

 • Především mírné vylepšení rozhraní a všeho, co s ním souvisí.
 • Verze Pro bude navíc obsahovat dalších dvacet nových a neobvyklých emoji, které budou zajímat téměř každého uživatele.
 • Aplikace se automaticky aktualizuje, takže můžete bez zbytečných problémů používat nejaktuálnější verzi aplikace.

Aplikace Memoji na iPhonu stojí za instalaci pro ty, kteří si chtějí užít jiný a živý zážitek. Což vám umožní užít si komunikaci s partnerem.

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, manažer pedantů. konzultant na appleiwatch.jméno, spoluautor článků. S produkty Apple spolupracuje už více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS