Jak zablokovat příchozí číslo na Samsungu

Jak zablokovat skryté číslo na Samsung

Smartphony pracující na systému Android mají velmi pohodlnou funkci. zákaz hovorů ze skrytých čísel. Pokud vidím, jen málo uživatelů ví o jeho existenci. Proto dnes o ní budeme mluvit. Pokud chcete blokovat hovory z neznámých čísel, přečtěte si další článek.

Skrytí místnosti je jednou z funkcí sítí GSM. K dispozici je zpravidla každý mobilní operátor placený počet úkrytu. Pro různé operátory to lze nazvat odlišně: buď „antiproper“ nebo „inkognito“, ale podstata je stejná, t.Na. Schopnost sítí GSM-, 3G-, 4G- nebo 5G je založena na ID volajícího předplatitele volajícího.

zablokovat, příchozí, číslo

Pokud předplatitel zaplatil za takovou službu, může si vybrat. skrýt nebo prokázat své telefonní číslo během hovoru. Když jste povoláni ze skrytého čísla, na obrazovce telefonu se místo čísla nebo jména zobrazí: číslo je skryto. Na různých telefonech lze skryté číslo také nazývat soukromé číslo, zadrženo nebo neznámé.

Jak zablokovat nežádoucí Samsung Galaxy J 1, J2, J3, J5 a J7 z roku 2016 (a další chytré telefony s Marsh Mallow 6.0):

 • Otevřete aplikaci „Telefon“, zasuňte tlačítko „Možnost“ (v pravém horním rohu obrazovky) a v nabídce vyberte „Nastavení“;
 • Na stránce „Nastavení volání“ klepněte na řádek „Blokování volání“ a poté „Seznam blokování“;
 • V řádku „Přidat telefonní číslo“ předepisujeme (nebo vybereme ze seznamu kontaktů nebo z protokolu hovoru), telefonní číslo, které je třeba blokovat (Důležitá nuance: Číslo musí být zaznamenáno v mezinárodním formátu, t.E. Skrz as kód země);
 • Klikněte na ikonu s plusem napravo.

Poté se předplatitel tímto způsobem nebude moci dostat k vám, ale všechny jeho hovory budou zobrazeny v časopisech grafických telefonů se speciální značkou.

Jak vidět blokované kontakty

Nebude to fungovat, aby konečně ztratilo nepříjemné spamery. všechny jsou uloženy v paměti smartphonu. Prostřednictvím „Možnosti“ a „Nastavení“ přejděte do sekce „Filter Spam“. Máte zájem o „management“ zde.

V případě potřeby se předplatitel vrátí „do služby“ za pár kliknutí. Jak vidíte, vývojáři Samsung poskytli jakákoli překvapení. Popsané akce nezpůsobí potíže, ale výrazně zjednoduší život. Zbavte se těch, kteří vás obtěžují.

Poté, co jsme napsali rozsáhlý způsob, jak přidat číslo v mimořádných událostech prostřednictvím možností samotného systému Android, často jsme začali posílat zprávy s žádostí o napsání článku o tom, jak přidat černý seznam na telefonní číslo Samsung.

Budete muset udělat přibližně stejné akce, jaké jsme popsali v obecném článku. Je dobré, že se žádný z výrobců nerozhodl zkomplikovat přidání čísla na černém seznamu a každý prakticky používá standardní postup.

Aktualizace informací! Relevance článku byla ověřena, jsou přidány odpovědi na nejoblíbenější otázky a uvedené aplikace jsou upraveny. 29.04.2018

Jak vytvořit černý seznam na Samsung Galaxy se standardními metodami

 • Otevřete číslo na telefonu
 • Klikněte na číslo v časopise nebo v kontaktu

Přidejte pohotovost na telefon Samsung

Začněme tedy. Provádíme následující akce:

 • Otevřeme systémovou aplikaci s názvem „hovory“, obvykle s ní nazýváte někomu, vypadá to jako zelená nebo modrá trubice, v závislosti na modelu smartphonu;
 • Po otevření hovorů samotných hovorů jdeme k bodu „deníku“;
 • Vyberte číslo, které musí být přidáno do černého seznamu;
 • Dále na stránce, která byla otevřena, najdeme pododstavec „Možnosti“. Musíte to hledat v pravém horním rohu a někdy to vypadá jako tři body umístěné svisle;
 • Dále se objeví nabídka, ve které je třeba kliknout na sekci s názvem „Lock“;
 • Po kliknutí se objeví nabídka vyskakovacího objemu, ve které můžete blokovat nejen příchozí hovory, ale také zprávu od předplatitele. Umístěte zaškrtnutí na správném místě, klikněte na „Ano“ a zachovávejte.

To je přesně to, co černý seznam na nejnovější generaci Samsung zadává do čísla. Jak vidíte, není nic komplikovaného a bude s takovým postupem řešit jistě.

Jak blokovat hovory z neznámých čísel na telefonu Android

U telefonů s nejnovějšími verzemi Androidu se blokuje hovory z čísel, která nejsou určena (skrytá), prováděna takto:

Chcete.li blokovat definovaná, ale neznámá čísla, můžete použít režim „Neobtěžovat“ jeho konfigurací takto (cesta v nastavení se může mírně lišit v závislosti na verzi Androidu, ale nastavení režimu lze vždy najít prostřednictvím prostřednictvím Hledání nastavení, pokud nemá smysl, podívejte se níže):

 • Přejděte na nastavení. zvuk. neobtěžujte se.
 • V části „hovory“ zahrnujte volání pouze z kontaktů. Odpojte (pokud je to požadováno) oznámení s opakovanými výzvami: Pokud jsou zapnuty, pak pokud se hovor opakuje v příštích 15 minutách, uslyšíte to.
 • Zapněte zvuky SMS, MMS a Instant Messengers (v případě potřeby), v případě potřeby změňte parametry v části „Výjimky“ (například pokračovat v kalendářích).
 • Kliknutím na „Zapněte“ v sekci „Nerušit“ zapněte režim.

Poté neobdržíte oznámení pro žádné hovory od těch, kteří nejsou ve vašem telefonním knize. Současně budou takové hovory prokázány v chybějících a v případě potřeby můžete zavolat zpět.

Poznámka: Ve starých verzích Androidu může chybět položka „Nerušit“. V tomto případě se podívejte na sekci nastavení zvuků a oznámení. „Režimy oznámení“, nastavte režim „pouze důležitá upozornění“ a v poli „volání a zprávy“ „Všechny kontakty“.

Dalším způsobem je nainstalovat „bez zvuku“ jako vyzváněcí tón pro všechny hovory a poté samostatně nastavit nezbytné melodie výzvy k kontaktům pro kontakty.

Číslo blokující Android

Začněte tím, jak blokovat čísla pomocí samotného telefonu Android bez použití jakýchkoli aplikací nebo (někdy placených) operátorových služeb.

Tato možnost je k dispozici na skladě Android 6 (v dřívějších verzích. ne), stejně jako na telefonech Samsung, dokonce i se staršími verzemi OS.

Chcete.li zablokovat číslo na „Clean“ Android 6, přejděte do seznamu hovorů a poté klikněte a podržte kontakt, který je třeba zablokovat, dokud se nabídka s výběrem akce neobjeví.

V seznamu dostupných akcí uvidíte „Blokujte číslo“, klikněte na něj a v budoucnu nebudou existovat žádná oznámení, když volání ze zadaného čísla neuvidíte.

Možnost blokovaných čísel v Android 6 je také k dispozici v nastavení aplikace pro telefon (kontakty), která lze otevřít stisknutím tří bodů v pole vyhledávání v horní části obrazovky.

Na telefonech Samsung s TouchWiz můžete toto číslo zablokovat tak, abyste vám nevolali podobným způsobem:

 • Na telefonech se starými verzemi Androidu otevřete kontakt, který je třeba zablokovat, stiskněte tlačítko nabídky a vyberte položku „Přidat černý seznam“.
 • Na nové Samsung v aplikaci „Telefon“ na pravé „Still“, pak přejděte do nastavení a vyberte položku „Blokování volání“.

Zároveň budou hovory „jít“, jednoduše vás o nich nebudou informovat, pokud budete potřebovat vyhodit nebo osoba, která volá vám, obdrží informace, že číslo není k dispozici, tato metoda nebude fungovat (nebude fungovat ( ale přijde následující).

Další informace: Ve vlastnostech kontaktů na Androidu (včetně 4 a 5) existuje možnost (k dispozici v kontaktní nabídce) přesměrování všech hovorů na hlasovou poštu. tuto možnost lze také použít jako druh blokování hovorů.

zablokovat, příchozí, číslo

Jak zablokovat kontakt Whatsapp na Samsung Galaxy S10?

Někdy už nechcete dostávat WhatsApp z kontaktu. Blokování tohoto kontaktu je velmi jednoduché. Musíte jen postupovat podle těchto pokynů:

 • Přejděte na aplikaci Whatsapp pro vaši Samsung Galaxy S10.
 • Přejděte na konverzaci kontaktu a blokujte
 • Vyberte 3 body vpravo nahoře
 • Pak ukazuje kontakt
 • Přejděte dolů a klikněte na blok

Pokud potřebujete další tréninkové materiály na vašem Samsung Galaxy S10, zveme vás, abyste si přečetli další články v kategorii: Samsung Galaxy S10.

„Pouze hlasová pošta“. což znamená Android

Jak pochopit, že jste byli zablokováni na Instagramu a posláni na černou listinu

Všechna nastavení závisí na verzi operačního sálu Android. Ve většině případů, abyste zablokovali kontakt s vytvořenou funkcí, musíte přejít do telefonního seznamu, vybrat „The Oběť“, otevřít kontakt a vybrat odpovídající možnost v kontextové nabídce. Taková příležitost však neexistuje. To platí pro Android 5.0 a 6.0. Bod „blokovat příchozí hovory“ neexistuje. Existuje však možnost „pouze hlasová pošta“. Co však na Androidu znamená parametr „jediná vokální pošta“?

Nastavení hlasové pošty na smartphonu Android

Tento parametr je téměř stejný jako záznamník. Ve skutečnosti, pokud připojíte funkci, může předplatitel odeslat hlasovou zprávu. Ale podstatou výše uvedené metody blokování čísel je, že nikdo tuto funkci nepoužívá. Existují pohodlnější způsoby. posly. Proto neexistuje žádná hlasová pošta, předplatitel nebude schopen kontaktovat osobu.

Stává se, že možnost je zapnutá, ale musíte ji vypnout. Chcete.li to provést, proveďte následující:

 • Přejděte do nastavení standardního programu „telefon“. Chcete.li to provést, otevřete samotnou aplikaci a stiskněte ikonu nabídky kontextu na setovém panelu a poté vyberte položku s ikonou Gear Gear.
 • Poté musíte přejít do pokročilého nastavení, vyberte „Ostatní“.
 • Poté stiskněte „hlas“. V nabídce můžete funkci nakonfigurovat nebo ji vypnout.

Poznámka! Výše uvedená instrukce je relevantní pro novější verze smartphonů Android OS a Xiaomi. V jiném firmwaru se název nastavení může lišit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS