Jak zachytit obrazovku iPhonu na videu iOS

Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu a iPadu v systému OS X Yosemite

Záložka

Šest let čekali vývojáři aplikací pro iOS na možnost zaznamenávat vše, co se děje na obrazovce iPhonu a iPadu. Až dosud se majitelé museli uchýlit k řadě nástrojů třetích stran, z nichž žádný nepřinesl dokonalé výsledky. Zpočátku byly k dispozici vylepšení z Cydie. Pak přišel Reflektor. Zdálo se, že skutečný zázrak už nepřijde.

Všechny tyto programy však po vydání iOS 8 a OS X Yosemite upadnou v zapomnění. Oba operační systémy ve spolupráci podporují vytváření záznamů obrazovky v maximální kvalitě, bez ztrát a s plnou synchronizací zvuku a videa. Nepotřebujete žádné další příslušenství. Nepotřebujete ani internet.

Jak pořizovat záznamy obrazovky na starším iPhonu

Pokud máte starší iPhone a nemůžete upgradovat na iOS 11, můžete nahrávat obrazovku alternativními metodami. Například můžete nahrávat obrazovku iPhonu pomocí AirPlay. Jak víte, AirPlay umožňuje streamovat obrazovku smartphonu do jiných zařízení. A pokud přenesete obraz do stolního počítače, můžete obraz zaznamenat již v počítači pomocí libovolného programu. Jedinou složitější částí je zajistit, aby byl obraz přijímán pomocí AirPlay. K tomu je třeba do počítače nainstalovat následující speciální software. K tomuto účelu lze v počítači použít programy Reflector, AirServer nebo LonelyScreen AirPlay Receiver.

Uživatelé počítačů se systémem MacOS mají další možnost. nahrávání obrazovky pomocí přehrávače QuickTime Player. Za tímto účelem připojte iPhone k počítači a povolte k němu přístup potvrzením výzvy „Trust this computer“?“. Pak spusťte přehrávač QuickTime Player, otevřete nabídku „Soubor“, vyberte „Nové video“ a aktivujte „Nahrávání obrazovky mobilního zařízení„.

Záznam obrazovky můžete pořídit také pomocí softwaru iTools. iCareFone je sada nástrojů pro iPhone a další zařízení Apple. Mezi její funkce patří funkce zrcadlení obrazovky v počítači. Chcete-li tuto funkci zapnout, otevřete aplikaci iTools, připojte iPhone kabelem a na kartě Toolbox zapněte možnost Real-Time Desktop. Poté musíte stisknout tlačítko Nahrávat, abyste aktivovali nahrávání obrazovky iPhonu.

Co tedy může být pro takovou funkci užitečné?

Nejprve zaznamenat pokyny. Pošlete videonávod babičce, natočte krátký videonávod s hlasovými pokyny a chytlavými informacemi. vaší fantazii se meze nekladou. Můžete také natočit krátké video o úpravě fotografií.

Za druhé, kopírování video obsahu je mnohem snazší. Pokud máte nezvladatelnou touhu zachránit něčí příběhy. jste vítáni!

Za třetí, nehrajte si s prezentací. Jedno tlačítko. a bez dalších aplikací získáte pěkný leták.

Ptejte se na otázky týkající se aplikace a my se pokusíme najít odpovědi a co nejjednodušeji vám vysvětlit, jak funguje a o čem je!

zachytit, obrazovku, iphonu, videu

Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu a iPadu

Na iPhonu nebo iPadu s iOS 11 nebo novějším otevřete aplikaci Nastavení a vyberte možnost „Ovládací panely“.

Vyberte možnost „Nahrávání obrazovky“ a klepněte na zelené znaménko plus.

Zavřete aplikaci Nastavení a přejděte na obrazovku „Nastavení“ přejetím prstem nahoru, objeví se nová ikona nahrávání videa na obrazovku. Stisknutím a podržením tlačítka „Record Screen“ upravíte nastavení nahrávání (například aktivujete mikrofon během nahrávání).

Stiskněte tlačítko „Start recording“ a spustí se nahrávání. Při nahrávání můžete v klidu používat svůj přístroj. Nahrávání bude signalizováno červeným pruhem v horní části obrazovky.

Po dokončení nahrávání klepněte na červenou kontrolku a poté na „Stop“.

Video se automaticky uloží do aplikace Fotografie.

Zatím žádné hodnocení. Hodnotit jako první.

Děkuji! Jako vždy je napsána srozumitelným jazykem. Ale, přátelé, vysvětlete mi, proč potřebuji tento program? Snímek obrazovky chápu, ale video Nebo něčemu nerozumím?

No jako nahrávání videí na youtube s tankovými bitvami nebo letadly. není žádným tajemstvím, že hrozny je lepší než vedroid pro online hraní ツ

existuje jednodušší způsob: s připojením zařízení přes kabel k systému macOS a nahrávání obrazovky prostřednictvím přehrávače QuickTime

Přátelé, pomozte mi Nemůžu stahovat z webu, píše to, že se stahování nezdařilo. Co dělat?

Zakázáno. Nejprve jsem si ji stáhl, pár dní ji používal, pak ji iPhone odmítl spustit. Aleš, opět žádný záznam obrazovky a je to pro mě jako bochník.

Obecně nepomohlo, říká, že je nutné stáhnout prog za 12 dolarů, pokud kliknu na ne nechci čerpat, jen jsem hloupě vzlétne. Nápověda.

Po instalaci se ukáže, že musím nainstalovat další software, aby to fungovalo. To má hodnotu 12.

Dobrý den všem. Moje žena má SE. Záznam videa obrazovky z nějakého programu prostřednictvím „Control Point“ a mikrofonu. Z nějakého důvodu je zvuk sotva slyšitelný. Mám svůj přes Luma Fusion. Program vám pravděpodobně neumožňuje přístup k nahrávce. Pokud nepíšete přes mikrofon, není zvuk vůbec slyšet.

O čem lžete? Neexistuje žádná položka Ovládací panely Přizpůsobit ovládací prvky, nevadí, že nahrávání obrazovky, to je mimochodem iOS 10. Způsoby stahování aplikací z webových stránek nefungují, ani nezačnou načítat a v obchodě s aplikacemi jsou všechny aplikace pro nahrávání obrazovky k dispozici pouze na iOS 11 minimální některé aplikace prostě nefungují, protože na iOS 10 není vůbec žádné nahrávání obrazovky, takže vymazat článek pro dezinformace je tato stránka, kterou jsem dostal od společnosti Google, když jsem napsal, jak nahrávat obrazovku na iPhone iOS 10

Jak nastavit ovládací centrum

Přejděte do nastavení Vyberte Ovládací centrum Klepněte na Přizpůsobit ovládací prvky Pokud není záznam obrazovky v horním seznamu, klepněte na něj v druhém Nyní je v horním seznamu, klepněte na něj a podržte ho, abyste ho změnili Klepněte na Zpět

Je trochu matoucí, jak můžete měnit uspořádání různých ovládacích prvků v Ovládacím centru, protože jsou zde prezentovány jako svislý seznam, ale později je nepoužijete. Později v samotném ovládacím centru uvidíte, že jsou uspořádány jako řady tlačítek a že jste omezeni na změnu uspořádání ovládacích prvků pouze ve spodní polovině obrazovky.

Po přidání tlačítka pro záznam obrazovky a jeho nalezení v Ovládacím centru je však vše připraveno.

Stiskněte tlačítko „Nahrávání obrazovky“ v ovládacím centru. Zobrazí se odpočítávání a pak se tlačítko otočí. červená při nahrávání.

Jak zachytit video z iPhonu se zvukem

Přidání tlačítka pro nahrávání obrazovky do Ovládacích prvků prostřednictvím Nastavení

Najdete zde i další funkce, ke kterým můžete rychle přistupovat

Nahrávání se zvukem umožňuje nahrávat nejen váš hlas, ale také zvuk z aplikací a her

Nahraná videa se ve výchozím nastavení ukládají do aplikace Fotky. Nemusíte ji ani otevírat a hledat video ručně, abyste ho našli. Apple myslel na všechno za vás a po dokončení nahrávání dostanete oznámení z aplikace Fotky, které vás přesune přímo na nově nahrané video. Pak si ho jen prohlédněte a rozhodněte, zda stojí za následné zpracování, nebo ho můžete poslat tak, jak je.

Rychlé srovnání všech metod

Standardní iOS QuickTime Camtasia ScreenFlow Reflector 3
Náklady Zdarma Zdarma Za poplatek Za poplatek Za poplatek
Kompatibilní iPhone, iPad, iPod Touch Pouze pro Mac Mac a PC Mac a PC Mac a PC
Editor videa Ne Ne Ano Ano Ne

Standardní funkce iPhonu (iOS 14. 11) se zvukem nebo bez něj

Potřebujete rychle nahrávat obrazovku iPhonu bez počítače PC, Mac a aplikací třetích stran? Například návod krok za krokem pro práci nebo způsob, jak ukázat matce, jak se co dělá na smartphonu. V každém případě je to velmi snadné. Pomocí této metody můžete na iPhonu povolit nahrávání obrazovky se zvukem nebo bez něj.

Přidání záznamu obrazovky do kontrolního bodu

Nejprve je třeba přidat tlačítko pro nahrávání obrazovky do Ovládacích panelů, pokud jste tak ještě neučinili.

1) Otevřete Nastavení a vyberte položku Spravovat.

2) Klepněte na položku Nastavení. ovládací prvky.

3) V části Další položka. stiskněte znaménko plus vedle položky Nahrávání obrazovky.

Tlačítko se nyní objeví v části Ovládací panely. V Nastavení ji můžete přetáhnout výše v seznamu a změnit její umístění.

Zapnutí nahrávání obrazovky iPhonu

1) Otevřete Ovládací panely.

2) Klepněte na tlačítko Nahrávání obrazovky.

Na tlačítku se nyní zobrazí třísekundové odpočítávání. Během této doby můžete zavřít ovládací obrazovku a přepnout na obrazovku, ze které chcete začít nahrávat.

Po spuštění nahrávání se stavový řádek změní na červený. Chcete-li zastavit nahrávání, klepněte na stavový řádek. Zobrazí se potvrzení o zastavení nahrávání, stiskněte tlačítko „Stop“. Chcete-li pokračovat v nahrávání, stiskněte tlačítko „Cancel“.

Po ukončení nahrávání budete upozorněni, že nahrávka byla uložena do aplikace Foto v telefonu.

Jak nahrávat obrazovku se zvukem

Pokud potřebujete nahrávat obrazovku na iPhonu se zvukem, máte dvě možnosti. Zvuk můžete nahrávat pouze z iPhonu nebo také z externího mikrofonu.

Vnitřní a vnější zvuk

Skvěle se hodí, když potřebujete vysvětlit, co děláte paralelně.

1) Otevřete ovládací panel.

2) Pevně stiskněte (nebo stiskněte a podržte) tlačítko nahrávání obrazovky.

3) Klepnutím na ikonu mikrofonu povolte externí nahrávání zvuku.

4) Klepněte na možnost Spustit nahrávání.

Pouze systémové zvuky

Pokud nechcete, aby se ve videu objevoval vnější šum, postupujte následovně:

1) Otevřete bod správy.

2) Pevně stiskněte (nebo stiskněte) tlačítko Record Screen.

3) Klepnutím na červenou ikonu mikrofonu vypnete externí nahrávání zvuku.

4) Klepněte na možnost Spustit nahrávání.

V obou případech musíte klepnout na červený stavový řádek, abyste zastavili nahrávání obrazovky.

Život je díky novým funkcím Apple den ode dne jednodušší a nahrávání obrazovky je toho dalším důkazem. Můžete ji použít pro články, prezentace, výukové programy a další.

QuickTime Player pro Mac

Nejlepší je použít, když: potřebujete natočit výukové video o tom, jak používat nějakou aplikaci nebo hru pro iPhone a iPad, a nepotřebujete příliš upravovat hotové video.

  • Mac (macOS Yosemite a novější).
  • iPhone, iPad nebo iPod Touch (iOS 8 nebo novější).
  • Kabel Lightning. kabel USB, který používáte k nabíjení iPhonu nebo iPadu.
  • Software QuickTime Player (ve výchozím nastavení je k dispozici v systému Mac).

Pokyny:

Připojení zařízení iOS k Macu pomocí kabelu. Pokud se na zařízení zobrazí okno, klikněte na tlačítko „důvěřovat“.

Otevření přehrávače QuickTime. Klikněte na ikonu vyhledávání Spotlight v pravém horním rohu obrazovky (nebo použijte klávesovou zkratku CTRLSpace), zadejte „QuickTime“ a dvakrát klikněte na první výsledek.

Další způsoby

K dispozici jsou také další stejně užitečné nástroje pro systémy Windows a macOS. Aplikace Reflector a AirServer například umí přenášet (a nahrávat) obraz z displeje iPhonu do počítače pomocí funkce AirPlay nebo funkce „Opakování obrazovky“. Oba nástroje jsou placené, ale mají zkušební verze. Pro smartphony s jailbreakem je tweak Display Recorder. Uživatelé Maců mohou nahrávat video z obrazovky mobilu pomocí standardního softwaru QuickTime (iPhone se k PC připojuje kabelem Lightning).

Zakladatel projektu 4iDroid.com, autor stovek článků a návodů na nastavení a přizpůsobení mobilních zařízení. Více než 7 let pomáhá s chytrými telefony a tablety se systémy Android a iOS. Od založení webu jsem změnil více než 15 zařízení (od výrobců jako Xiaomi, Huawei, Meizu, Samsung, HTC, LG, Google, Nokia, Wileyfox, Bluboo a Blackview), z nichž každé se stalo „testovacím subjektem“ pro testování aplikací a firmwaru, přizpůsobení systému, získání práv root, odemknutí zavaděče a další manipulace. V současné době pravidelně používá dva smartphony: iPhone 12 Pro se systémem iOS 14.7 a Nokia 4.2 ve stock systému Android 11. Používá také Xiaomi Redmi 4X, Huawei P Smart 2019 (aktualizováno na EMUI 10), Samsung Galaxy A51 s One UI 2.1, Bluboo D1 a Xiaomi Mi A1. Další informace o autorovi →

Domů / Návody / Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu a iPadu se zvukem

Jak aktivovat nahrávání videa na iPhonu s vypnutým displejem

Na uzamčené obrazovce přesuňte závěs fotoaparátu doprostřed a podržte jej v této poloze.

Přepnutí režimu snímání na nahrávání videa.

Pokračujte v držení závěsu fotoaparátu, dvakrát stiskněte tlačítko Domů a pak znovu a znovu. Jinými slovy, provedete dvě rychlá klepnutí třikrát v krátkých intervalech.

Počkejte několik sekund, dokud displej iPhonu nezhasne. I když je displej vypnutý, snímek se stále pořizuje.

Chcete-li snímek obrazovky ukončit, odemkněte zařízení a spusťte fotoaparát.

Pro větší názornost doporučujeme shlédnout videonávod od objevitele této pěkné chyby:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS