Jak zahrnout pro vývojáře na Android

Jak povolit parametry vývojáře na Androidu

Proč mám obecně funkce pro vývojáře? Pokud si položíte podobnou otázku, pak je buď nepotřebujete, nebo stále nevíte, co potřebujete. Mohou se hodit jak na levném telefonu, tak na vlajkové lodi.

V systému Android jsou výchozí parametry vývojáře skryty, aby se zabránilo náhodnému použití „složitých funkcí“ s nevědomými uživateli. V možnostech pro vývojáře můžeme najít funkce, jako je zkrácení doby animace nebo jeho úplné vypnutí. Díky tomu můžete rychle a bezpečně urychlit telefon velmi rychle a bezpečně.

Kromě toho pokročilejší uživatelé dostávají příležitost aktivovat ladění USB. V kombinaci s příslušným balíčkem SDK pro Android to umožňuje snímky obrazovky v situacích, kdy obvyklá metoda (pomocí kombinace klíčů) nefunguje.

Můžete také povolit zobrazení míst, kde se smartphone detekuje dotyky obrazovky (užitečné, pokud není dotyk detekován tam, kde potřebujete), zobrazí hranice jednotlivých grafických prvků (užitečné pro programátory nebo designéry) nebo nucené vyhlazení 4x MSAA v Aplikace.

Postup se provádí na smartphonu LG. Ale na jiných telefonech je postup podobný, ale ne vždy identické (některé parametry mohou být na jiných místech).

Co je vývojář pro vývojář Android. Užitečné funkce

Popis funkce je obvykle umístěn na začátku článku, v tomto případě jsme se rozhodli přejít od pravidla a učinit výjimku. Pokud jste otevřeli funkce pro vývojáře s určitými záměry, můžete již pokračovat v jejich implementaci. Pokud jste to udělali, abyste rozšířili obecné porozumění systému nebo jednoduše ze zvědavosti, poskytneme několik položek nabídky z funkcí pro vývojáře, které mohou být užitečné pro obyčejného uživatele.

Statistiky procesů. Poměrně zajímavý bod pro sledování statistik aplikací na pozadí. Tyto informace budou zvláště užitečné v případech, kdy je nutné zjistit, například které z aplikací neustále sedí na pozadí a ponechává drahocenný náboj na baterii.

Ladění USB. Funkce je užitečná v případech, kdy široce používáte připojení smartphonu s PC. Aktivace ladění je někdy jednoduše nezbytná například pro připojení zařízení k počítači přes ADB. Toto nastavení umožňuje zařízení přenášet informace o systému USB a nejen vyměňovat dokumenty a mediální obsah.

Animace okna: Měřítko, Animace přechodu: měřítko, rychlost animace. Z jmen je zřejmé, že tyto tři body jsou zodpovědné za nastavení rychlosti a hladkosti animace na telefonu. Nebojte se experimentovat s těmito možnostmi. Chtěl bych dodat od sebe, že pokud je pro vás důležitější rychlost aparátu a reakční doby, bude moudřejší úplně vypnout animaci v telefonu a vybrat animační body bez animace, respektive.

Zobrazit načítání CPU. Užitečná vlastnost uživatelů, kteří jsou zvyklí udržet vše v reálném čase. Při aktivaci této položky na obrazovce v pravém horním rohu se zobrazí informace o aktuálním načítání procesoru smartphonu. Je to velmi užitečné pro testy zařízení nebo jejich porovnání při zatížení.

Omezující procesy na pozadí. Možnost, která vám umožní nakonfigurovat multitasking smartphonu podle vašich představ

Je důležité pochopit následující: Pokud si vyberete položku bez procesů na pozadí, zvyšuje se objem dostupné RAM. Pokud si na pozadí vyberete větší počet přípustných procesů, bude část RAM zaneprázdněna potřebami programů na pozadí

Přečtěte si více o struktuře paměti v operačním systému Android je popsán v tématu paměti na Androidu. Všechny části paměti Android.

Zbývající body funkcí pro vývojáře jsou podle našeho názoru menší zájem pro běžné uživatele. Ale samozřejmě můžete vždy používat schopnosti systému, které většina ostatních majitelů zařízení v systému Android nepoužívá. Udělejte zálohy a buďte opatrní.

Nastavení režimu vývojáře

Otevření parametrů režimu Advanced Developer, uvidíte mnoho bodů a přepínačů. Většina z nich je rozdělena do tematických sekcí, ale nejprve existují samostatná nastavení, včetně:

 • Chybová zpráva. Požaduje zprávu o systému systému.
 • Heslo pro zálohu. Umožňuje změnit autorizační data a vytvořit zálohu.
 • Nepři vypněte obrazovku. Možnost, která vám umožní opustit displej vždy zapnutý, když je na nabíjení.
 • Odemknutí továrny. Bod zodpovědný za odemknutí bootloaderu, který je nezbytný pro blikání gadgetu.
 • Работающие приложения. Подробная информация о программах, которые работают в фоновом режиме.
 • Цветовой режим. Здесь осуществляется регулировка цветовых пространств.
 • Автообновление системы. Опция, активирующая автоматическое обновление Android при наличии обновлений.
 • Demonstrace. Отвечает за включение демонстрационного режима.

Далее в разделе настроек «Для разработчиков» идут тематические подразделы, о которых мы поговорим отдельно. Там тоже есть много всего интересного.

Как включить режим разработчика на Android

На Android 4.1 и ниже, пункт «Для разработчиков» расположен в меню настроек. В новых версиях ОС он по умолчанию скрыт.

Aktivovat to, počínaje Androidem 4.2 a končící Android 7.1, přejděte do nastavení a najděte část „na telefonu“ (na konci nabídky Nastavení). Najděte tam bod „číslo montáže“ a rychle jej stiskněte 7krát v řadě.

Na obrazovce se objeví zpráva, na které bude napsáno, kolikrát zbývá kliknout. Pokračujte, dokud neuvidíte oznámení „stali jste se vývojářem!““.

Poté se v nabídce hlavní nastavení objeví sekce „pro vývojáře“.

Jak aktivovat režim?

Včetně této možnosti je, že úkol není nejzřetelnější, ale naplnění. Pro tohle:

 • Otevřete parametry telefonu a najděte část „na zařízení“;
 • Otevřete řádek „na telefonu“ a jděte dolů po stránkách;
 • Zde uvidíte řádek „číslo montáže“. Budete na to muset několikrát kliknout. Systémy systému „Jste téměř v cíli, čtyřikrát zbývající!““. S každým následným kop začne odpočítávání. Pak nápis „Gratulujeme! Stali jste se vývojářem “.

Jak deaktivovat hlasový asistent na smartphonu Android

Nyní se v nabídce „System“ objeví nová část s názvem „Pro vývojáře“. Můžete tam jít a nakonfigurovat telefon podle potřeby.

 • Ladění. slouží k opravě chyb spojených s připojenými zařízeními, včetně USB.
 • Síť. umožňuje vám vytvořit bezdrátové a mobilní připojení.
 • Vstup do textu. Nastavení vytvořené virtuální klávesnice, zde můžete odstranit a povolit vibrace, vizuální efekty při stisknutí kláves.
 • Kresba. Možnosti související s obrazovkou, osvětlení prvků a jiných.
 • Zrychlení hardwaru. slouží k vizualizaci „budování“ na smartphonu.
 • Multimedia. ladění multimediálních souborů v zařízení;
 • Monitorování. Nastavte zprávy systému při provádění různých akcí na smartphonu.
 • Aplikace. Možnosti vytvořené programy. v instalaci zvenčí.

Zapněte režim vývojáře na Android

Je možné, že na vašem smartphonu již byl tento režim aktivován. Kontrola je to docela jednoduché: přejděte do nastavení telefonu a najděte položku „pro vývojáře“ v sekci „Systém“.

Pokud taková položka chybí, dodržujte další algoritmus:

Poznámka! Na zařízeních některých výrobců může být položka „pro vývojáře“ na jiném místě nastavení. Například pro telefony značky Xiaomi se nachází v nabídce „Navíc“.

Po provedení všech výše uvedených akcí bude režim vývojáře na vašem zařízení odemčen a aktivován.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Pracovní aplikace (pracovní služby)

Tato položka nezvyšuje produktivitu a rychlost práce sama o sobě, ale v ní může uživatel zjistit, které aplikace a procesy načítají telefon silnější. K dispozici je seznam všech pracovních programů a také množství paměti, které konzumují. Ve stejné nabídce můžete zakázat kteroukoli z nich.

Před uzavřením jakékoli aplikace je však důležité zajistit, aby to nebylo systémové a není nutné pro správnou provozu telefonu.

Úplné odstranění

Pokud potřebujete odstranit režim z nastavení systému, algoritmus je následující:

  Otevřete „Nastavení“. „Aplikace a oznámení“. „Zobrazit všechny aplikace“.

vývojáře, android

Jak zakázat režim vývojáře Android a odstranit položku nabídky „pro vývojáře

Otázka, jak deaktivovat režim vývojáře Android a vytvořit odpovídající nabídku, která není zobrazena v „Nastavení“, častěji než otázka jeho začlenění.

Standardní Android 6 a 7 bodů „pro vývojáře“ mají přepínač VCL pro vývojářský režim, ale když je vývojář vypnutý, samotný bod nezmizí z nastavení.

Chcete.li jej odstranit, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte na Nastavení. aplikace a zapněte zobrazení všech aplikací (na Samsung to může vypadat jako několik karet).
 • Najděte aplikaci „Nastavení“ v seznamu a klikněte na ni.
 • Otevřete položku „úložiště“.
 • Klikněte na „Otřete data“.
 • Zároveň uvidíte varování, že všechna data, včetně účtů, budou smazána, ale ve skutečnosti bude vše v pořádku a váš účet Google a další nikam nechodí.
 • Po vymazání aplikací „Nastavení“ zmizí položka „pro vývojáře“ z nabídky Android.

Na některých modelech telefonů a tabletů není k dispozici položka „Data Estele“ pro aplikaci „Nastavení“. V tomto případě odstraníte režim vývojáře z nabídky pouze resetováním telefonu do tovární nastavení se ztrátou dat.

Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, uložte všechna důležitá data mimo zařízení Android (nebo je synchronizujte s Googlem) a poté přejděte na „Nastavení“. „Obnovení, resetování“. „Resetování nastavení“, pečlivě si přečtěte varování o tom, co Přesně představuje resetování a potvrďte začátek obnovy továrních nastavení, pokud souhlasíte.

Vypnutí režimu vývojáře na původní Android

Tato metoda by měla fungovat na mnoha zařízeních, a to jak s oficiálními verzemi Androidu, a na těch, na nichž je nainstalován vlastní firmware. Režim lze vypnout prostřednictvím resetování dat. Nebojte se. žádná data nebudou smazána, všechno zůstane tak, jak je.

vývojáře, android

Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“. „Aplikace“ (nebo „Správce aplikací“ v závislosti na modelu telefonu a verzi systému). Zkontrolujte, že do telefonu je zahrnuta možnost „Zobrazit všechny aplikace“ (v horní části obrazovky najdete pole, které vám umožní vybrat všechny programy nebo ty, které byly nainstalovány ručně).

Najděte aplikaci Nastavení v tomto seznamu. Vyberte jej a přejděte do vlastností a poté otevřete kartu paměť. Zde můžete vidět, kolik paměti zabírá tento program. Kliknutím na tlačítko „Esky“ smazat instalace.

Ve starých verzích Androidu nemusí být ve vlastnostech karta. V tomto případě ihned po zadání informací klikněte na tlačítka „Vymazat data“ a „Vyčistit mezipaměť“.

Po vyčištění dat budou všechny jeho instalace resetovány a poté budete přesměrováni na hlavní obrazovku telefonu. Když znovu přejdete na nastavení, odpovídající položka již nebude na seznamu.

Vypnutí režimu vývojáře v CyanogenMod / Lineageos

Pokud má telefon upravenou verzi systému Cyanogenmod nebo Lineageos, pak bude režim mnohem snazší. Zde můžete použít přepínač, který je zodpovědný za jeho zobrazení.

Otevřete nastavení a poté přejděte na parametry vývojáře. Na samém vrcholu je posuvník „Parametry vývojáře“, který vám umožňuje povolit nebo deaktivovat tuto možnost. Chcete.li vypnout, přesuňte posuvníky na příslušnou polohu a poté nechte nastavení na hlavní obrazovku a restartujte telefon. Po restartování položka zmizí ze seznamu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS