Jak zahrnout temné téma do iOS

Tmavý režim pro iPhone a iPad v iOS 13 a vyšší: Jak povolit a konfigurovat

Tmavý režim (Dark Mode) je jednou z nejpopulárnějších a požadovaných funkcí na iPhone. Po zahrnutí této funkce, která je k dispozici ve verzi iOS 13 a vyšší, se vaše prvky obrazovky iPhone mění z jasně bílé na tmavě šedou a černou, což poskytuje zcela odlišný vizuální efekt. Tato příručka pro krok.by.krok ukazuje, jak na iPhone zahrnout téma „Temný režim“. Rovněž mezi uživateli se zakořenilo název „Noční režim“.

„Management“ na iPhone je velmi pohodlný program, který poskytuje rychlý přístup k často používaným funkcím iOS. Zároveň má uživatel příležitost nakonfigurovat vše podle svých požadavků. Můžete přidat nebo změnit ovládací prvky.

 • Chcete.li otevřít „kontrolní bod“ v iOS 13 nebo více verzích, je to nutné z spodního okraje obrazovky vašeho iPhone, nakreslení nahoru.
 • Dále v seznamu dostupných možností musíte kliknout na několik sekund na indikátoru jasu obrazovky.
 • Objeví se okno, ve kterém bude možné zapnout temné téma.

Kromě toho můžete také přejít do „Nastavení“ „Řídicí centrum“ „Konfigurace ovládacích prvků“ a přidat tlačítko pro zapnutí/vypnutí tmavého tématu, které se zobrazí v „Kontrolním centru“.

Ušetří noční téma cvičení

Jak vypadá noční téma v Google Chrome

Na rozdíl od většiny aplikací iOS, které podporují noční téma, není design Google Chrome čistě černý, ale to je k lepšímu. Návrháři Google zřejmě rozhodli, že je lepší vyrobit přízvuk na tmavě šedé gamut, který by měl rád více uživatelů. Nakonec se tento design osobně zdá mnohem příjemnější pro oči, protože nezpůsobuje odmítnutí kvůli nedostatku obsedantní podobnosti s režimem inverze, jako v případě čistě černé barvy.

zahrnout, temné, téma

Je pravda, že tmavě šedá gama nedosáhne stejné vysoké energetické účinnosti jako při použití čistě černého odstínu. Důvodem je rysy práce AMOLED displejů, které se skládají ze stovek modrých, červených a zelených LED. Jejich kombinace vám umožňuje vytvořit absolutně jakoukoli barvu kromě černé, protože pro její zobrazení jsou LED diody obecně odpojeny, čímž se ušetří energii baterie. V případě tmavě šedé se LED diody úplně nevypínají, ale nadále září, i když s menší intenzitou.

Standardní aplikace

Kalendář

A zde začnou otázky pro designéry Apple. Červená na černé? Vážně, lidi, poslouchal jsi Alici, aby to nakreslil? Nebo prostě příliš líný na změnu barvy tlačítek na jiné? Možná si na to zvyknu, ale zatím tomu tak není.

„Kalendář“ v tmavém a jasném designu

Safari

V Safari se s vydáním iOS 13 návrh nabídky „oblíbené“ mírně změnil, ale obecně to vypadá organicky.

Nabídka „oblíbených“ safari v tmavém designu

Barevné schéma příliš neovlivňuje boty, protože všechny nabídky jsou skryté kromě adresního řádku.

Zprávy

V „zprávách“ se také mění pouze pozadí z bílé na černou, ale zde je to opravdu užitečné, protože to výrazně snižuje zatížení na očích. Rád odpovídá v noci? Určitě se vám to bude líbit.

Seznam všech chat v příloze zprávy

zahrnout, temné, téma

Nejčastěji pocházejí zprávy od ministerstva mimořádných událostí. Miluji je

Temného režimu není tolik praktických výhod. Vypadá aplikace krásně v novém designu? Ano, je to docela. Při úpravách fotografií se pozadí vždy zčerná.

Poznámky

Tady je jen krása. Žlutá tlačítka, nová editační nástroje. Pokud stejně jako já často používáte standardní „poznámky“, určitě přijdete.

Pošta

V modrých ikonách „Mail“ na černém pozadí vypadejte velmi fanoušek. Udělal bych bílou. A písmena často přicházejí s bílým nebo jiným pozadím, což vyrovnává význam tématu designu v dodatku. Neřeknu, co se stalo pohodlnějším.

Obchod s aplikacemi

V obchodě s aplikacemi byl mimochodem nezbytný tmavý design. Bylo hezké studovat výběr her a aplikací od Apple.

Kluci, proveďte bílé nápisy „ke stažení“. Ale prosím tě

Peněženka

Černé pozadí vytvořila aplikaci peněženky podobné skutečné pevné peněžence. A při otevírání karty již oči nejsou spáleny. Maličký, ale pěkný.

Lokátor

„Najít iPhone“ v iOS 13 se stal „lokátorem“. Doufám, že návrhář nové ikony již byl propuštěn. Překvapivě se všechno ukázalo dobře. Pouze na černém pozadí by byly chladnější bílé ikony.

Yandex.Karty

Otevřeme aplikaci Yandex.Karty.

Klepněte podél ikony se třemi řádky v levém dolním rohu.

Jdeme do sekce Nastavení. hlavní.

V nočním režimu vyberte automaticky (mění se v závislosti na denní době) nebo je zapnutý.

Jak umístit tmavé téma iOS 14 na iPhone?

Chcete.li nakonfigurovat tmavé téma na vašem iPhone nebo iPadu, musíte přejít na „Nastavení.„ Screen and Brisness “

Umístěte zaškrtnutí „tmavé“ (téměř jako pivo) a voila. celý systém je tmavý a text je jasný. Můžete to vypnout stejným způsobem přeuspořádáním vlajky na „jasné“.

Postavené.v aplikacích, jako jsou „příspěvek“, „zprávy“, safari atd.

Ale vývojáři třetích stran, stejní WhatsApp, nejsou spěchají, aby aktualizovali své aplikace, takže pouze jednotky stále podporují temné téma pro iPhone. Myslím si však, že brzy se všichni vytáhnou a následně nebude možné přidat jediný, který tuto inovaci nepodporuje do obchodu AppStore.

Tmavé téma můžete nainstalovat nejen z nabídky Nastavení IOS 14, ale také z fast.Access Panel Curtain. Za tímto účelem proklouzneme nabídkou „Brisness“ tak, aby se konfigurace podsvícení otevřela na celé obrazovce.

A vidíme pod levou ikonou, abychom přecházeli na „tmavé“.

zahrnout, temné, téma

A přesto. ikona zařazení temného tématu lze také přidat do kontrolního bodu samostatně.

Za tímto účelem jdeme do nastavení ovládacích prvků a klikneme na „plus“ naproti „Temnému režimu“

Metoda 2. Použití „kontrolního bodu“

Zapnutí temného režimu na iPhone je poměrně jednoduché, je obtížnější dělat mimo interakci iOS a standardní aplikace. buď tato funkce funguje automaticky, nebo je třeba ji aktivovat ručně, nebo jeho podpora chybí. A přesto, dříve či později, musí to většina vývojářů představit.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Tato funkce fungovala prvních 24 hodin, pak jsem ji musel vypnout. Fanoušci vytažení manuálního tématu zahájí termín, po kterém odmítá pracovat, dokud nebude prohlížeč zcela restartován.

Věřím, že nemůžete provést plně automatické přepínání tématu a odstranit spínač. Čtenář rozhodne, jak je pro něj výhodnější sledovat naše stránky.

Když najdeme pracovní řešení, provedeme automatickou změnu v designu.

Jak provádět automatický překlad tématu v závislosti na denní době

Výrobci nabízejí zákazníkům nejen pro aktivaci nové funkce v telefonu, ale také nainstalovat automatický přechod na něj. Nejprve musí majitel zkontrolovat, zda je na smartphonu nainstalována nejnovější verze firmwaru. Chcete.li provést šek, musíte postupovat podle pokynů:

 • Majitel jde do sekce s nastavením gadgetu;
 • Dále vybere položku nazvanou „Basic“;
 • Nyní byste si měli vybrat „Aktualizace“;
 • Po přechodu v této sekci začne systém hledat poslední firmware;
 • Pokud neexistují žádné nové aktualizace, budou tyto informace zobrazeny na displeji.

Jakmile uživatel zajistí, že verze 13 je nainstalována na smartphonu, může zapnout automatický přechod do požadovaného režimu. To vyžaduje toto schéma:

 • Na smartphonu je vybrána aplikace „Nastavení“;
 • Dále by se ze seznamu měla kliknout na část „jas obrazovky“;
 • Nyní byste měli najít položku nazvanou „Design“;
 • Nedaleko je pododstavec „automaticky“;
 • Je nutné jej aktivovat pomocí běžce;
 • Je vybráno tlačítko „Parametry“, nastaví správný čas na změnu tématu;
 • Měli byste stisknout klávesu „Od západu slunce do úsvitu“.

Systém dále použije umístění smartphonu k přepínání režimů z noci na světlo a naopak. Můžete si také nastavit svůj vlastní čas.

Temné téma bylo vydáno pro verze softwaru 13. U předchozích uživatelů nemohou uživatelé tento režim aktivovat. Pokud klient používá iOS 12 a níže, budete muset použít nastavení jasu obrazovky. V tomto případě bude obrázek také méně jasný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS