Jak zakázat aktualizace na Android Samsung

Jak deaktivovat aplikaci pro automatizaci na Android

Všechny aplikace nainstalované na smartphonech Android jsou ve výchozím nastavení aktualizovány v automatickém režimu. K tomu dochází při připojení k Wi-Fi. Ne pro všechny uživatele je však tato funkce vhodná. Například na starých telefonech moderní programy zpomalují svou práci a při používání mobilního provozu je možný neplánovaný přebytek. Mnoho lidí se proto zajímá o to, jak deaktivovat auto.updaní aplikací na Androidu.

Vytvořené aplikace nejsou schopny pracovat stejně na různých zařízeních. Za tímto účelem vývojáři uvolňují doplňky, které mohou eliminovat chyby a chyby. Každá inovace má svůj vlastní formát číslo 1.3, 1.7, 3.5 a t.D.

Automatické aktualizace je navrženo tak, aby zjednodušilo použití softwaru. Díky mu nemusíte kontrolovat každou nástroj pro novou verzi. Statistiky aktualizace jsou k dispozici v profilu Google Play.

Obnovte stránku pro kontrolu Autor: Vanya 05-10-2021 14 hodin. 51 min.Zpráva: Po aktualizaci na Android-11 jsem se nejen celá integrace stala ošklivou a nepříjemnou, ale také smazal hru, kterou jsem hrál asi 30 hodin! Autor: Fedya 12-07-2019 18 hodin. 24 min.Zpráva: Zkusme, že to bude fungovat

zakázat, aktualizace, android, samsung

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Přidejte recenzi, další informace nebo užitečné rady článku.

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Jak zakázat automatickou aktualizaci aplikací na telefonu Samsung

V současné době téměř každý velký obchod, služba, vládní agentury, lékárny a.T.D.

zakázat, aktualizace, android, samsung

Pravděpodobně jen ti líné, nevytvořili programy pro svůj produkt.

S těmito aplikacemi odborníci neustále pracují, aby je zlepšili, přidali nové informace, implementovali další funkce, změnili design a.T.D.

Všechny tyto užitečné změny jsou prováděny pomocí aktualizací, které jsou často instalovány automaticky, bez našich znalostí, prostřednictvím specializovaného obchodu s trhem Play.

Například z mnoha důvodů, například kvůli nedostatku paměti nebo kvůli nadměrné spotřebě mobilního provozu, chce mnoho uživatelů zakázat instalaci aktualizací.

A mají právo na to, níže v článku jasně ukážu, jaké nastavení je třeba změnit, aby se tento cíl implementoval.

Jak zrušit auto.updaní aplikací na telefonu Android Samsung

Jdeme hrát trh.

Klikněte na kulaté tlačítko, na pravé straně vyhledávacího řádku.

V okně, které se otevřelo, jdeme do části „Nastavení“.

Najdeme pododdíl „Nastavení připojení“ a klikneme na něj.

Klikněte na odpovídající položku.

V okně, které se otevírá, jsme nastavili požadovanou hodnotu po kliknutí na tlačítko „Ready“.

zakázat, aktualizace, android, samsung

Mám na tom všechno, přeji vám úspěch, pokud je co dodat článek, zanechte komentář.

Odstranění aktualizace

Pokud je aktualizace stažena, ale není místo pro instalaci do zařízení nebo nechcete ji aktualizovat, vyjměte ji z paměti. K tomu budete potřebovat root-right. Soubor aktualizace je uložen ve složce mezipaměti a nazývá se aktualizace.Zip. Pokud po jeho odstranění zakazuje automatické zatížení aktualizací, pak se bez vašeho vědomí nic nestačí.

Dalším závažným podnětem je oznámení o dostupnosti aktualizace. Existují tři způsoby, jak z nich uniknout: Nastavte aktualizaci, získejte root-right a odstraňte aktualizaci nebo deaktivaci oznámení. S prvními dvěma je vše jasné, budeme podrobně studovat třetí možnost.

Otevřete „aplikace“ v nastavení. Najděte služby „Google Play“. Klikněte na „Oznámení“ a vypněte jejich vzhled.

Je to také nemožné bez oznámení: existuje šance zmeškat důležitou zprávu nebo aktualizaci. Tuto možnost by proto měla být považována za dočasné opatření. Dále se musíte rozhodnout: buď kořen a vymazání aktualizace, nebo vyčištění paměti pro její instalaci.

Odpojení autentizace určitých aplikací na Android: VK, YouTube, WhatsApp, Instagram, Google Chrome

A co když potřebujete odstranit automatickou aktualizaci, ne všechny aplikace najednou, ale pouze pro některé například VK, YouTube, WhatsApp, Instagram, Google Chrome?

Všechno je zde také jednoduché. Chcete.li zakázat automatické aktualizace konkrétních programů, potřebujete:

Tyto pokyny pro vypnutí konference Auto Auto o Androidu jsou psány pomocí snímků obrazovky na smartphonu Xiaomi, ale také relevantní pro modely dalších výrobců: Samsung, Honor, Asus, Lenovo a další pomocí tohoto operačního systému pomocí tohoto operačního systému.

Jak deaktivovat aplikaci pro automatizaci na Android

Spusťte aplikaci Play Market. Klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky a přejděte na „Nastavení“.

Vyberte „Obecná“ → „Oznámení“. Ujistěte se, že oznámení o dostupnosti inkluzivních aktualizací. Pokud tomu tak není, dozvíte se o nové verzi aplikace otevřením její stránky na Google Play.

Poté se vraťte do „Nastavení“ a přejděte do části „Automatizace automatizace aplikací“. Vyberte hodnotu „Zakázat“ a klikněte na „Ready“.

Není nutné odmítnout automaticky aktualizovat všechny programy. můžete změnit funkci pro jednotlivé aplikace. Klikněte na ikonu profilu a v nabídce, která se objeví, klikněte na „Správa aplikací a zařízení“. Otevřete kartu „Správa“ a vyberte aplikaci, pro kterou je třeba vypnout automatické aktualizace. Klikněte na ikonu ve formě tří bodů v pravém horním rohu a vyjměte pole z položky „Auto Refine“.

Pokud vypnete automatickou aktualizaci pro jednotlivé aplikace, ponechejte hodnotu „pouze prostřednictvím Wi.fi“ v nastavení trhu Play, takže zbytek her a programů nezávisle stahujte aktualizace.

Aktualizace firmware

Pokud jde o vypnutí automatického načítání firmwaru na Samsung, je zde vše stále snazší.

Otevřete nastavení smartphonu, vyberte položku „Aktualizovat PO“ a změňte polohu spínače poblíž položky „Automatické zatížení“.

Nyní, abyste zkontrolovali (a v případě potřeby) aktualizujte firmware v ručním režimu, přejděte do části „Pos Update“ a klikněte na položku „Aktualizovat načítání“.

Pokud je objevena nová verze firmwaru, jeho název, seznam změn a tlačítko „Stáhnout“ kliknutím na který se zobrazí proces nahrávání a další instalace aktualizace.

Nyní víte, jak deaktivovat automatickou aktualizaci aplikací na Samsung a tento proces zakázat operační systém. Mnoho uživatelů považuje takové akce za také. Věří, že výrobce má vždy pravdu, takže instalace nových možností programu je vždy relevantní. To není pravda. Existují alespoň tři důvody, proč byste měli deaktivovat program automatické aktualizace na Samsung:

  • Načítání na pozadí a instalace softwaru na telefony s nízkým zdrojem může spotřebovat zdroje. Jsou chvíle, kdy uživatel nemůže reagovat na naléhavý dopis nebo si vybrat osobu, protože telefon funguje velmi pomalu. To může být způsobeno načítáním nové verze aplikace.
  • Uživatel chce vědět, co vývojář přidal do aplikace. Někdy nové příležitosti zůstávají nevyužité, protože člověk o změnách neví.
  • Nová verze softwaru je uvedena horší než předchozí. V tomto případě vyvstává otázka, zda je instalace softwaru relevantní nebo ne. Abychom se vyhnuli problémům, je lepší po přečtení změn a recenzí uživatelů o nové verzi ručně aktualizovat software na vašem Samsungu ručně.

Tato pravidla jsou běžná jak pro aplikace, tak pro operační systém Android. Často se stává, že vývojář ve spěchu uvolňuje nový systém, který je méně stabilní a má mnoho chyb. Po odstranění programu automatické aktualizace se můžete vyhnout mnoha obtížím a potřebě „zrušit“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS