Jak zapnout režim spánku na Huawei

Jak nastavit režim spánku na počest 9 a podobných chytrých telefonů a tabletů Android.

Režim spánku pro čest. Na této stránce najdete pokyny, jak nakonfigurovat režim Spící Huawei Honor 9 a podobné chytré telefony a tablety pro Android. Tato funkce umožňuje uložit nabíjení baterie automaticky vypnout obrazovku telefonu během nastavení nastavení, když zařízení nepoužíváte.

Chcete.li nakonfigurovat obrazovku Spící čest, to znamená, nastavit čas na automatické vypnutí obrazovky s nečinností. Otevřete „Nastavení“ na smartphonu. V nastavení vyberte položku „obrazovka“. Podívejte se na připojené obrázky níže. V nabídce obrazovky vyberte položku „režim spánku“. Nyní nastavíme čas pro režim spací obrazovky s nečinností, vybereme z „15 sekund na 10 minut“ nebo „nikdy“, aby se obrazovka vůbec nevypnula. V jiných chytrých telefonech a tabletech může být čas automaticky vypnout obrazovku, když nepoužíváte telefon.

Co dělat, pokud není možné změnit čas režimu spánku v nastavení obrazovky, i když existuje taková položka a například je nastaveno 30 sekund bez možnosti změnit.

Ano, to se také stane, když režim spánku na poctě Huawei není aktivní a čas je nastaven na 30 sekund nečinnosti, po kterém se obrazovka vypne. Někdy se obrazovka může po 30 sekundách automaticky vypnout i při sledování videa, což může uživateli způsobit nepříjemnosti. A pokud je nemožné změnit čas režimu spánku, pak s největší pravděpodobností na telefonu nebo tabletu Honor obsahuje „režim úspory energie“. Abychom vypnuli režim úspory energie, otevřeme dále „Nastavení“ dále „baterie“ a v nabídce, která se otevírá, vyberte položku „Režim úspory energie“, kterou tuto funkci vypneme. Nyní můžete změnit čas režimu spánku, jak je uvedeno výše.

Doufám, že se pokyny o tom, jak nakonfigurovat spící obrazovku na cti, se ukázaly jako užitečné. Nezapomeňte zanechat recenzi a neuvádějte model vašeho smartphonu nebo tabletu, kterému se Infa z článku přiblížila nebo ne, takže ostatní návštěvníci webu zůstávají užitečnými informacemi od vás. Pokud je na vašem zařízení čas automatického vypnutí obrazovky s nečinností odlišně, pak vás žádáme o sdílení níže uvedených informací v recenzích, může to být nejužitečnější.

 • Budeme rádi, pokud zanecháte recenzi, užitečné informace nebo tipy.
 • Děkujeme za citlivost, vzájemnou pomoc a další informace.

Nastavení spánku

Režim spaní na tabletu Huawei. speciální parametry nainstalované na telefonech stejného názvu značky. Honor vytvořil nejjednodušší možnou strukturu instalací na telefonech. Je možné nakonfigurovat funkci na jakémkoli gadgetu, bez ohledu na model a rok vydání. Chcete.li začít, navštivte složku nabídky „Nastavení“. Dále postupujte podle podrobných kroků:

Některé modely vám umožňují úplně vypnout možnost. Uživatel si musí vybrat příslušnou položku. Po odpojení spánku telefon „usne“ při kliknutí na tlačítko.

Odpojení pomocí služeb třetích stran

Existují speciální aplikace, které vám umožňují uhasit smartphone. Má podobný název pro hlavní účel použití. „Otevřená obrazovka“.

Nástroj nevytváří mnoho obtíží. Otevřete aplikaci a označte aplikace, pro které chcete, aby se obrazovka nikdy nevyšla ven.

S tímto užitečností si můžete při práci, se kterou obrazovka nikdy nevyjde, vybrat si určité programy. Nastaveno zdarma, což je přímý plus. Jeho hlavní výhodou je však nedostatek reklamy.

Mezi další populární programy je zvýrazněna zůstat naživu! Jeho výhodou je, že hlavní funkce jsou zdarma, ale existují také malá omezení. Také zvažte, že chytré telefony pracující na Androidu ve více než 5 verzích potřebují přístup k protokolech. Tento okamžik je nakonfigurován při prvním otevření aplikace. Existuje další užitečná funkce. „zahrnují stmívání“. Vložte vlajku tak, aby podsvícení bylo téměř úplně zaniklé, ale smartphone neblokuje. Existuje jedna negativní charakteristika. s každým restartem je nutné program znovu založit.

Jak deaktivovat nebo nakonfigurovat tento parametr

Chcete.li nakonfigurovat režim spánku na Honor 9 Lite, 8 a další modely, musíte postupovat podle jednoduché instrukce uvedené níže:

zapnout, režim, spánku, huawei
 • Přejděte na Nastavení Honor. pomocí ikony na ploše nebo ikoně v oponu. Toto je vybavení v pravém horním rohu.
 • V seznamu, který se objeví, najděte bod „obrazovky“. Klikněte na to.
 • Dále si prohlédněte nabídku při hledání řádek „Spánek“. Tento nápis může být neaktivní. Důvod, proč není možné tento parametr nakonfigurovat, je v jiném nastavení. Proto to musíte vypnout, o kterém budu mluvit dál. Jinak, pokud je vše v pořádku a nápis je aktivní, přejděte okamžitě do odstavce 9.
 • Vraťte se do předchozí nabídky.
 • Najděte linku „baterie“ a klikněte na ni.
 • Otevře se okno s parametry baterie. Prvními body v něm jsou typy úspor energie. Vypínají některé možnosti zařízení nebo dokonce blokují provoz nějaké nákladné, pokud jde o spotřebu energie, aplikace. To se provádí tak, aby nabíjení baterie bylo dost déle.
 • Odpojte „režim úspory energie“ a „Ultra“.
 • Vraťte se do hlavní nabídky a poté do nabídky „Screen“.
 • Přejít na požadovaný bod, který byl dříve nedostupný.
 • Můžete nakonfigurovat čas, po kterém se zobrazení smartphonu vypne. Například 1 minuta, 10 minut nebo až 20 minut. V nějakém firmwaru existuje možnost „nikdy“, ale ne ve všech. V tomto případě čest nikdy nevypne obrazovku sami. pouze vy, převedení do blokovaného stavu.

Další možnost. Odstraňte režim spánku na Honor Phone, když se dobije ze sítě. Obvykle je v této době telefon neaktivní a baterie bude mít efektivnější nabití baterie s vypnutým displejem. Proto je toto nastavení provedeno samostatně. Chcete.li změnit režim spánku pro Honor 7A nebo jiný model smartphonu během nabíjení, podnikněte takové kroky:

 • Přejděte do nastavení.
 • Najděte položku „o telefonu“.
 • Přejděte na řádek s číslem montáže.
 • Klikněte na něj několikrát, asi 5 nebo 10, dokud se nápis neobjeví ve spodní části.
 • Vraťte se do hlavní nabídky.
 • Otevřete bod „systém“.
 • Nyní se zde objevila nová položka „pro vývojáře“. Jít do toho.
 • Najděte přepínač „Nechte na nabíjení“ a zapněte jej.

Třetí cestou je tenčí možnost, jak nakonfigurovat režim spánku na Honor 7A a další modely. V tomto případě můžete určit pořadí „usínání“ pro jednotlivé aplikace, pokud nechcete, aby byl displej během jejich práce vybledlý. Například tak, aby zařízení „usne“ jako předtím, ale ne pro „čtenáře“ a prohlížeč. Pak pro tyto účely potřebujete aplikaci třetí strany, například: „Zůstaňte naživu!“ nebo jiný. Existují jemné parametry, které vám výrazně přidají pohodlí, ale také reklamy a placené funkce.

Některé aplikace na smartphonu vyžadují nastavení parametrů, aby fungovaly správně, když zařízení „usíná“. Pokud tedy nepřijde na oznámení WarsApp, lze je zapnout ve vlastnostech samotného posel. Proto, pokud potřebujete nakonfigurovat samostatnou aplikaci, je lepší vidět nejprve její vlastnosti.

Obnovte stránku pro kontrolu Autor: Alexey 01-10-2020 03 hodin. 15 minut.Zpráva: Můžete doplnit, že tato nabídka může být na jiném místě, stačí řídit slovo „plán“ při hledání nastavení a telefon nabídne nabídku „Plánované zahrnutí/vypnutí“. V každém případě díky autorovi. Autor: Misha 18-07-2020 18 hodin. 20 minut.Zpráva: Neexistuje žádné plánované v. A pryč. Autor: Anton 06-05-2020 13 hodin. 40 min.Zpráva: Na Honor 9 Lite s Androidem 9 je časovač vypnutí telefonu nastaven přesně jako v článku. Moc děkuji autorovi. Autor: Victor Konstantinovich 02-12-2019 14 hodin. 34 min.Zpráva: Děkuji za informace

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Jak nastavit režim spánku na tabletu Huawei

Ve výchozím nastavení byl nainstalován po dobu 30 sekund, tj. Po této době by měl displej jít ven a automaticky blokovat, pokud se nikdo nedotýká obrazovky. Tuto možnost poskytuje vývojáři na všech chytrých telefonech a tabletech v systému Android. Je nutné ušetřit nabíjení baterie.

Chcete.li změnit nastavení, musíte provést následující:

 • Jdeme do nastavení a vybereme položku „obrazovka“.
 • Jdeme do sloupce „Spící“.
 • Nastavte správný čas, během kterého bude displej neaktivní.

V případě potřeby lze v některých zařízeních Huawei deaktivovat možnost vypnutí displeje. Nastavení má položku „nikdy“ nebo „deaktivace“. Při výběru těchto možností bude zařízení neaktivní, když sám majitel zapne zámek pomocí klíče pro zařazení.

Prezentovaná metoda je nejjednodušší. Jeho použití vám však neumožňuje stanovit očekávání potřebných programů. V tomto případě bude čas vždy pro všechny aplikace nainstalované na zařízení. Pokud je nutné změnit parametry pro určité programy, můžete použít nástroje třetích stran.

Jak nakonfigurovat čas uzamčení obrazovky prostřednictvím nastavení Android

Jak nakonfigurovat dobu čekání na telefonu:

 • Přejděte do nastavení.
 • Pak najděte kartu „obrazovka“.
 • Klikněte na „režim spánku“ a označte čas, během kterého bude displej fungovat.
 • Potvrďte nastavení.
zapnout, režim, spánku, huawei

Mějte na paměti, že s aktivním režimem úspory energie nebudete moci změnit parametr zámku obrazovky. Výchozí doba bude nastavena. po 30 sekundách nečinnosti je systém blokován a požádá o zadání hesla pro zapnutí plochy. Můžete zakázat automatické blokování ve stejné sekci.

Aplikace třetí strany

V chytrých telefonech existují standardní instalace, které mění čas blokování displeje. Ale také je povoleno používat přírůstky třetích stran, které jsou zodpovědné za režim spánku. Lze je stáhnout z galerie Play Market and App Gallery. Například:

 • Časový limit obrazovky. Tento přírůstek používá angličtinu. Ale je velmi snadné pochopit jeho použití. Přidání nabízí uživateli větší počet digitálních intervalů: od 5 sekund do 30 minut.
 • Obrazovka na. Přidání bude užitečné pro ty, kteří nevědí, jak je režim čekání odpojen při použití kabelu USB S tímto přidáním se displej smartphonu nevypne při dobíjení nebo při připojení k PC. Program pracuje v ruštině a je pro uživatele velmi pochopitelný.
zapnout, režim, spánku, huawei

Co dělat, pokud tato možnost není k dispozici

Mnoho uživatelů smartphonů, huawei, čestných tablet čelí problému, pokud není možné nakonfigurovat režim spánku. Důvodem je skutečnost, že funkce není aktivní. Když se pokoušíte kliknout na příslušný posuvník v nastavení. nic se nestane, navíc se zpravidla osvětluje šedou. Ve většině případů je problém spojen s aktivním režimem snižování energie, kdy se nastavení zařízení změní na optimalizaci provozu systému, zejména pro ušetření energie baterie. Algoritmus, jak deaktivovat režim úspory energie na Huawei a Honor vypadá takto:

 • Na ploše zařízení najděte položku „Nastavení“.
 • V seznamu najděte pododdíl baterie.
 • Seznam bude mít tři možnosti scénáře, ze kterých byste si měli vybrat „produktivní“.

Dále se doporučuje zkontrolovat, IL se stal aktivním posuvníkem „režim spaní“. Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“. „Screen“. Potřeba řádku bude aktivní, o čemž svědčí černá barva nápisu „Spící“, schopnost pohybovat posuvníky.

Spící spící ve třetích a aplikacích

Kromě standardních nástrojů implementovaných v operačním systému, pro instalaci, změny, deaktivace režimu spánku může být populární u populárních produktů vývojářů třetích stran. Nainstalovat aplikaci je dost:

zapnout, režim, spánku, huawei
 • Otevřete aplikaci Play Market nebo App Gallery na základě verze shell nainstalované na smartphonu.
 • Ve vyhledávacím panelu říďte „režim spánku“.
 • Vyberte jeden z programů ze seznamu (doporučuje se podívat na celkové hodnocení, recenze uživatelů).
 • Na stránce aplikace klikněte na „Nainstalovat“, počkejte, až se ikona objeví na ploše.
 • Časový limit obrazovky. Bezplatná aplikace v angličtině s intuitivně srozumitelnou intenzitou. Vývojáři nabízejí rozšířenou škálu intervalů vypnutí obrazovky s krokem 5 sekund. Maximální hodnota. 30 minut.
 • Obrazovka na. Aplikace je vhodná pro ty, kteří chtějí používat smartphone, když stojí na nabíjení nebo připojeni k počítači pomocí kabelu USB. Program nedovolí zařízení „usnout“ na daný čas. Obrazovka na distribuci zdarma, k dispozici v ruštině.

Režim spánku je možnost, kterou téměř každý používá. Nevyžaduje zvláštní znalosti, trvá několik sekund. Pokud to není potřeba, stačí jej deaktivovat v nastavení, aby se vypnul.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS