Jak zapnout v pořádku Google na Meizu

zapnout, pořádku, google, meizu

Zkontrolujte aplikaci „Dobře Google“ pro Android. Jak povolit a nakonfigurovat hlasové vyhledávání v telefonu

Ilya.editor.in.Cief of Softdroid.Síť. Je autorem několika stovek manuálů a článků o nastavení Android. Asi 15 let opravuje zařízení a řešení technických problémů iOS a Android. Vypořádal se téměř o všech více či méně populárních značkách mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi a další. Pro testování se používají iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

Aktualizováno hlasové vyhledávání Google Corporation na mobilu. O’Kay, Google. Jak nastavit vyhledávání v pořádku Google, zapněte aplikaci na telefonu, zda můžete nainstalovat hlas Google na počítač? Přečtěte si naši recenzi. Zde najdete odpovědi.

Instalace O’Kay, Google

O’Kay, Google je skvělá služba hlasového vyhledávání, která se nedávno stala dostupným uživatelům ruštiny. On velmi rychle získává širokou popularitu, protože všechny akce lze provést pouze díky hlasovým týmům. Navíc není třeba něco zapnout nebo použít klávesnici obrazovky. Dokonce i spuštění samotné funkce je prováděno automaticky. stačí nahlas hlas „O’Kay, Google“.

Taková úžasná služba bude k dispozici těm, kteří nejsou příliš líní a zpočátku nainstalují O’Kay, Google na Android, a pak se ji pokusit nezávisle zapnout, na základě doporučení těch, kteří se již podařili úspěšně jít a způsob.

Jak nainstalovat

Proces instalace hlasové funkce je podobný tomu, který se provádí při připojení služby k jiným zařízením, i když stále existují malé výrazné vlastnosti, kterým musí uživatel věnovat pozornost.

Zpočátku, na Androidu, musíte zahájit trh Play, ve vyhledávacím panelu by měla být zavedena vyhledávaná fráze „vyhledávání Google“. Po dokončení můžete nabídku snadno detekovat pro nainstalování požadované aplikace.

Po kliknutí na tento řádek bude uživatel přeorientován na čerpací stránku. Nyní zbývá dodržovat všechny nabídky, které jsou na této stránce, v důsledku toho bude možné úspěšně nainstalovat požadovanou službu.

Po úspěšné instalaci chce každý rychle přijít na to, jak používat O’Kay, Google. Ve většině případů je však v této fázi nezkušených uživatelů zklamáním.

Jak používat v pořádku Google na Android

Je obtížné porozumět člověku, který byl přáteli s chytrým telefonem nebo nepoužil možnost OK Google dříve, takže je snazší vysvětlit konkrétním příkladem. Voice Search je udržováno ve většině programů a funguje bez ohledu na to, ve které aplikaci jste nyní.

Tým můžete kdykoli vyslovit například, OK Google, volejte mámu a systém automaticky začne volat předplatitele s názvem „Mom“. Mějte však na paměti, že v jiných aplikacích to bude aktivní, pokud aktivujete „hlasového asistenta“. Popsali jsme to níže.

Dobře, možnosti Google, o kterých ne každý ví

Pro hlasové vyhledávání existuje opravdu mnoho příležitostí a zde je součástí toho, co vám je k dispozici:

 • Volání. Můžete buď zavolat určité předplatitele a přijímat/odmítnout hovory;
 • Instalace budíku. Není nutné vylézt do nastavení smartphonu, protože můžete jen říci „Probuď mě v 8:00“ a systém nainstaluje alarm na tuto dobu;
 • Odesílání zpráv. Můžete nastavit požadavek pomocí textu zprávy a také označit adresáta, kterému bude odeslán;
 • Vyhledejte informace. Postačí to: „Dobře, Google, jak nakonfigurovat internet v telefonu,“ a automaticky bude požadován v prohlížeči, kde vám budou nabídnuty různé odpovědi;
 • Poslouchání hudby. Můžete snadno ovládat seznam skladeb, zastavit přehrávání, změnit hlasitost a mnohem více;
 • Položení trasy. Nevíte, jak se dostat na určité místo? Jen řekněte: „Dobře Google, jak se dostat do“ a systém k vám vytvoří cestu, určí vzdálenost, doba cestování, možné dopravní zácpy a další nuance.

To není zdaleka úplný seznam možností hlasového vyhledávání od společnosti Google a neustále se zlepší a s každou novou verzí se učí něco nového.

Z mého webu

© 2016-2022 „MI92“ xiaomi online obchod na Krymu | Stránka má čistě informační povahu a nejedná se o veřejnou nabídku určenou podle čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

zapnout, pořádku, google, meizu

Objednat jedním kliknutím

Zadní volání

Volba města

Kliknutím na tlačítko „Enter“ souhlasíte s zpracováním kliknutím na tlačítko „Registrace“, souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů

Používáme soubory cookie, aby bylo pro vás pohodlnější používat web. Pomocí této stránky souhlasíte s našimi zásadami na soubory cookie.

Jak ve výchozím nastavení nainstalovat asistenta Google?

Stiskněte a podržte prázdný prostor na pracovní obrazovce, vyberte Nastavení pracovní obrazovky a zapněte asistenta Huawei ∙ Dnes.

Hlavní hlasové týmy

Pro začátečníky, kteří s touto technologií právě začínají pracovat, jsme uvedli hlavní typy týmů, které vám umožňují rychle komunikovat s chytrým telefonem:

 • Volání. Můžete zavolat jakémukoli předplatiteli a jednoduše říci: „Zavolejte svému bratrovi, matce, Ivanovi Petrovichu“ nebo říct číslo;
 • Odesílání zpráv. Zprávy můžete posílat jak prostřednictvím standardního kanálu SMS, tak i okamžitým posly, včetně reakce na příchozí. Postačí to: „Brzy budu nová zpráva Viber pro mámu“;
 • Spuštění aplikací nebo modulů. „Otevřete program WebMoney“, „Spusťte poznámky nebo vytvořte novou poznámku“, „Zapněte Wi-Fi“, „Zakázat Bluetooth“ a mnoho dalších týmů;
 • Navigace. Pokud potřebujete připravit cestu z jednoho bodu do druhého, řekněte: „Dejte cestu ode mě do Moskvy“ nebo „kolik jít do obchodu Pyaterochka“. Můžete zavolat konkrétní ulice a domy.

Jak zapnout v pořádku Google na Android

Nejnovější verze poskytuje použití programu, i když se smartphone nabíjí. A aby to reagovalo v jakékoli aplikaci, bude muset při nastavování aplikace aktivovat takovou zajímavou příležitost.

Chcete.li povolit OK Google na Android, přejděte na vyhledávání Voice. Tam musíte najít položku „rozpoznávání“ „Kei, Google“ a kliknout na ni. Poté Google zaznamená váš hlas a aktivuje tuto funkci. Dokonale rozpozná ruský jazyk, takže není čeho se obávat.

Proč Google v pořádku nefunguje

Funkce OK Google velmi často nefunguje kvůli zastaralému. Chcete.li to provést, stačí program aktualizovat a všechno by se mělo zlepšit. Stačí jít do obchodu Google Play a najít aplikaci s názvem „Google“, toto je název programu, který potřebujeme. Aktualizovat to.

Aplikace nemusí fungovat, zejména pokud je reproduktor uzavřen krytem nebo z jiného důvodu.

K čemu je funkce Google

Hlasové oddělení se dnes stalo neuvěřitelně módní. Používají se všude. Co říci, že existuje velmi pohodlná funkce, která vám umožní ovládat zařízení, aniž byste se ho dotkli. Například například s pomocí hlasového příkazu může každý uživatel s jeho zařízením dělat cokoli.

Půjdete do kalendáře, zavoláte a skutečně najdete informace o zájmu na internetu. Funkce OK Google Voice vám také umožňuje položit trasy na mapě a dokonce i psát zprávy těmto lidem. Takové příležitosti mohou být uvedeny na hodiny, protože skutečně umožňují používání smartphonu v plném rozsahu.

Proč vyhledávání Google Voice nefunguje?

Ujistěte se, že je zařízení připojeno k napájecímu zdroji a přepínačům. Ujistěte se, že je připojen ke stejné síti Wi-Fi jako mobilní zařízení. Zapněte mikrofon, pokud to nefunguje: reproduktory (s výjimkou Google Home), inteligentní displeje a inteligentní alarmy.

Na telefonu nebo tabletu Android řekněte „Dobře, Google, otevřete nastavení asistenta“ nebo přejděte do nastavení Assistant Nastavení. V části „Populární nastavení“ vyberte Voice Match. Zapněte v pořádku parametr, Google. Pokud je bod v pořádku, Google není, zapněte funkci asistenta Google.

Po opakované instalaci nefunguje

Play Market nemůže fungovat ani po reinstalaci z různých důvodů:

 • OS zrušil nezbytnou aplikaci a služby nastavení Google pro práci.
 • Instalace nebyla úplně dokončena kvůli žádné příčině softwaru nebo hardwaru.
 • Projevila se deska letěná nebo jiná zhroucení hardwaru. Navíc lze problémy pozorovat nejen na trhu.
 • Smartphone Meizu M5 byl infikován virem a nyní zažíváte jeho důsledky.

Po takových selháních je nejlepším způsobem, jak problém vyřešit, resetovat nastavení smartphonu do továrního nastavení. Pro tohle:

Před resetem se doporučuje uložit všechna osobní data pomocí záložní kopie dat v cloudovém úložišti nebo resetujte do počítače. Po úplném odstranění osobních údajů a obnovení počátečních konfigurací smartphonu s předinstalovanými aplikacemi by měl být samotný trh Google a Play nainstalován pomocí instalačního programu Google.

Tato aplikace může být mezi předinstalovanými. Pokud ne, mělo by být naloženo přes předem nahrazeným čínským analogem přitažlivého obchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS