Jak zaregistrovat iPad bez kreditní karty

Jak vytvořit Apple ID na iPhone, iPad nebo na počítači

Gratulujeme! Nyní jste doplnili řady multimilionových majitelů armády zařízení Apple. Lze s jistotou říci, že mít určité znalosti (lze je získat na našich webových stránkách), můžete vyhodnotit obrovský potenciál vašeho nového iPhone, iPad nebo iPod Touch. Doporučujeme, abyste se s zařízením seznámili registrací účtu Apple ID.

Vytváření Apple ID v iTunes na Mac

Na našem Mac Open iTunes a klikněte na kartu iTunes Store.

Nyní přejděte na samém dně a ujistěte se, že existuje vlajka naší matky Rusko, pokud ne, pak jej vyberte ze seznamu, který se objeví při stisknutí vlajky.

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

Vynikající, pak velmi důležitý bod, musíte najít jakoukoli bezplatnou aplikaci pro to ve správném sloupci, který najdeme Nejlepší aplikace zdarma a klikněte na tlačítko zdarma.

4. V okně, které se objeví, klikněte na Vytvořit Apple ID a poté pokračujte.

V další fázi nás Apple vyzývá, abychom se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů a přijali všechny podmínky společnosti. Mimochodem, podle „oficiálních“ statistik jsou obyvatelé Ruska držiteli záznamů o rychlosti seznámení s touto sekcí

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

Dále musíte poskytnout nějaké informace pro vytváření Apple ID, zaujměte tento bod extrémně zodpovědně a nezapomeňte vyplnit všechna pole. Další povinný požadavek, musíte mít přístup k e.mailu, který uvedete na samém začátku, protože k němu přijde potvrzením registrace.

No, mega je sofistikované a dlouhé heslo je také zbytečné, zaprvé, jste mučeni, abyste to napsali pokaždé, například pokud se rozhodnete vydělat další peníze s iPhone na službu Appcent (často si budete muset stáhnout Aplikace a podle toho pokaždé zadat heslo). Druhá neexistuje žádná záruka, že si ho za pár měsíců snadno pamatujete.

A nyní není oceněným tlačítkem, klikněte na něj, vyplňte pole adresy (můžete dokonce zadat levá data) a klikněte na Vytvořit Apple ID.

Nyní dopis přijde na specifikovaný e.mail o tomto obsahu

Klikněte Potvrďte hned A radujte se, vše zdarma k dispozici. Zbývá pouze zadat vaše data do iTunes.

Vytvořte na iPhone

Na telefonu jděte do obchodu ARR. Pro gadgety s iOS 10 a níže přejděte: Na kartě „Zdarma“ vyberte a nainstalujte jakýkoli program nebo hru. Pro iOS 11 a vyšší přejděte na „DNES“. Nainstalujte bezplatnou aplikaci. Okno se otevře tam, kde vyberte: Zapište e.mail (použitý jako název identifikátoru), přijde s heslem, označují zemi bydliště. Nainstalujte spínač naproti řádku „Přijmout“ v aktivní poloze. Klikněte na „Další“. Vyplňte osobní údaje. V informacích o platbě nastavte „Ne“. Propíchněte adresu, telefonní číslo. Potvrďte vytvořený účet. Zkontrolujte poštovní schránku. Napište kód ve zvláštní podobě.

Po vytvoření se identifikátor automaticky přidá do skupiny Access Access Family. Pomocí funkce „Zeptejte se na nákup“, co dítě stáhne, sledujte jeho umístění. Je to pohodlné. Jak to udělat? Chcete.li vytvořit Apple ID, v nabídce „Parametry“ klikněte na název. GO: „Rodinný přístup“-„Přidat“. Okno se otevírá vytvořením identifikátoru pro dítě. Uveďte věk: Potvrďte, že jste rodičem dítěte. Napište kód CVV. Zadejte jméno, vytvořte poštu pro dítě, přihlášení a heslo. Odpovězte na tři otázky.

Jak vytvořit účet v obchodě s aplikacemi bez kreditní karty? [ifaq]

Jste vlastníkem zcela nového iPhone, jste téměř spokojeni se všemi funkcemi výchozího telefonu a nebudete si kupovat aplikace v obchodě s aplikacemi a tím více nechcete nic slyšet o útěku z vězení. Jediné, co byste chtěli, je navázat podporu pro sociální sítě, například, jako jsou spolužáci a VKontaktte Ano, čtenáři mi odpustí za to, co bylo napsáno výše, s podílem sarkasmu, ale ve skutečnosti jsem se setkal s takovými uživateli.

Tato krátká příručka bude diskutována, jak vytvořit účet v obchodě App Store bez kreditní karty ke stažení bezplatné (bezplatné verze) aplikace z App Store.

Chcete.li si vytvořit účet v obchodě App Store bez kreditní karty, musíte spustit iTunes na počítači. 2. Klikněte na samé dole. 3. Vyberte svou zemi na seznamu zemí. 4. Klikněte na App Store. 5. Vpravo v aplikacích Top Top Top Free klikněte na libovolnou aplikaci zdarma. 6. Vlevo, pod ikonou aplikace, klikněte na tlačítko zdarma (bezplatná aplikace), by se měla objevit značka, klikněte na „Vytvořit nový účet“ v něm. 7. Vyplňte všechna potřebná data. Osm. Heslo musí obsahovat velká, malá písmena a čísla. Celkem nejméně 8 znaků.

Ve sloupci s výběrem kreditní karty klikněte na nic (žádné). Deset. Potvrďte účet pomocí vašeho e.mailu. Jedenáct. Opravte počítač v iTunes (obchod. Autorizovat počítač). 12. Stáhnout z aplikace App Store Free Application (Free). Můžete si jej stáhnout pomocí iTunes na počítači a přímo v telefonu z aplikace App Store.

Téměř identicky můžete vytvořit účet v obchodě s aplikacemi bez kreditní karty přímo z vašeho mobilního zařízení Apple. Stačí otevřít aplikaci App Store a kliknout na bezplatnou aplikaci. Po kterém budete vyzváni k registraci účtu.

Jak platit nyní v Rusku za iCloud, Apple Music and App Store

Připojte platbu prostřednictvím účtu mobilního telefonu.

Někteří čtenáři uvádějí, že nejsou schopni propojit takovou metodu platby. V tomto případě kontaktujte svého operátora podpory v chatu oficiální žádosti nebo telefonicky. Možná jste odpojili možnosti nezbytné pro tyto platby. Nebo naopak jsou připojeny „zakázané“ služby.

Do záložek

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

Mnoho Rusů má problémy s přidáním nových karet na účet Apple ID. To je důležitý bod, protože pokud je nemožné odepsat prostředky, budou všechny předplatné, včetně obchodu s aplikacemi, Apple Music a IClud, nepřístupné. Jediným způsobem, jak je dnes k dispozici v Rusku, je propojit účet mobilního telefonu. Od 10. Března od 10. Března od 10. Března.

Jak vytvořit Apple ID zdarma na iPhone nebo iPad

Krok: Otevřete obchod s aplikacemi, iTunes Store nebo jiný obchod s obsahem Apple

Krok: Najděte jakýkoli obsah zdarma, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a potvrďte svůj záměr pomocí „Instalace“

Krok: Když úložiště obsahu požádá o zadání dat Apple ID, vyberte „Vytvořit nový Apple ID“

Krok: Postupujte podle pokynů na obrazovce a když se dostanete k „platebním údajům“, vyberte možnost „Ne“

Krok: Po uvedení všech potřebných informací a potvrzení vytvoření Apple ID aktivujte identifikátor pomocí dopisu, který přijde k e-mailu

Funkce registrace Apple ID bez kreditní karty

Doporučuje se seznámit každého, kdo má problémy s registrací Apple ID bez kreditní karty nebo v iTunes, není žádná (žádná tlačítka „ne“.

Mnoho uživatelů nováčků, kteří se snaží pochopit, jak nainstalovat program do iPhone nebo iPadu, přijde na postup pro registraci účtu Apple ID. Tento identifikátor Apple vám umožní stahovat aplikace z obchodu App Store a nainstalovat je do telefonu nebo tabletu. Nově vyrobený uživatel zpravidla nezná všechny funkce úložiště aplikací a nemá ponětí o metodách nákupu her, takže trénuje na aplikace, které jsou distribuovány bezplatně.

Aby bylo možné nainstalovat bezplatné aplikace na iPhone (iPad), stačí zaregistrovat Apple ID bez kreditní karty. Existují 2 způsoby, jak zaregistrovat účet bez kreditní karty:

Během registrace ID jsou často uživatelé novinek čelí problémům, někteří nemohou přijít s heslem, jiní říkají, že v iTunes není žádné pole nebo během registrace není navrženo vybrat metodu bez karty. První problém je vyřešen po pečlivém seznámení s požadavky na heslo a v případě jeho neexistence v iTunes není třeba správně zahájit registrační postup.

Iphone: Registrace bez karty tak, aby se sekce Žádné objevila během registrace (nebo ne), musíte zahájit registrační proces se pokusem o stažení jakékoli bezplatné aplikace, t.E. Pokud zaregistrujeme ID bez karty z telefonu nebo tabletu, přejděte do aplikace App Store, vyberte „Top Free“, zkuste stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci, po které se objeví okno vstupu, pokud se objeví, pak je vše pokuta.

Klikněte na „Vytvořit novou“ a pokračujte v registraci, během níž se objeví sekce „Informace o Optat“, kde si můžete vybrat „Ne“ pro registraci účtu Apple bez karty.

Pokud se však při pokusu o nahrát bezplatnou aplikaci nabídne Apple iPhone nebo iPad pro zadání hesla z neznámého účtu (který může patřit pro prodejce nebo předchozím majiteli), musíte nejprve deaktorizovat iPhone a poté opakovat opakování Postup registrace znovu, počínaje stahováním bezplatné hry nebo programu.

Itunes: Registrace bez karty, pokud se uživatel rozhodne zaregistrovat Apple ID bez karty v programu iTunes, pak také musíte začít s pokusem stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci z iTunes Store. Pokud se na samém začátku nesnažíte stáhnout žádný bezplatný program, zaregistrujte účet bez platební karty. Podstata je stejná jako v příkladu s iPhone.

Spusťte iTunes, vyberte sekci iTunes Store. Na pravé straně je část „bezplatné aplikace“, vyberte kohokoli a klikněte na tlačítko „Zdarma“, po kterém se objeví na účtu, kde musíte vybrat „Vytvořit Apple ID“.

Po stisknutí tlačítka začne postup registrace, kde se v sekci „Metoda platební metody“ objeví tlačítko „Ne“, což vám umožní zaregistrovat Apple ID bez karty.

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

Pokud jste již zaregistrovali Apple ID, ale když se pokusíte stáhnout bezplatnou aplikaci, program vyžaduje zadání platební karty, znamená to, že během registrace svého účtu nebyl žádný (ne) vybrán nebo byla provedena registrace na Web Apple, kde je vyžadována vazba karty. V tomto případě můžete spustit další e-mail a opatrně podle bodů jedné z pokynů jej vytvořit nový účet Apple ID bez platební karty.

Pro ty, kteří se opakovaně pokusili zaregistrovat Apple ID, ale sekce „ne“ se nikdy neobjevila, i když by se zdálo, že vše bylo provedeno přísně podle bodů výše uvedených pokynů, doporučujeme pokusit se použít jinou e.mailovou adresu ID registrace.

Funkce registrace Apple ID bez kreditní karty

Doporučuje se seznámit každého, kdo má problémy s registrací Apple ID bez kreditní karty nebo v iTunes, není žádná (žádná tlačítka „ne“.

Mnoho uživatelů nováčků, kteří se snaží pochopit, jak nainstalovat program do iPhone nebo iPadu, přijde na postup pro registraci účtu Apple ID. Tento identifikátor Apple vám umožní stahovat aplikace z obchodu App Store a nainstalovat je do telefonu nebo tabletu. Nově vyrobený uživatel zpravidla nezná všechny funkce úložiště aplikací a nemá ponětí o metodách nákupu her, takže trénuje na aplikace, které jsou distribuovány bezplatně.

Aby bylo možné nainstalovat bezplatné aplikace na iPhone (iPad), stačí zaregistrovat Apple ID bez kreditní karty. Existují 2 způsoby, jak zaregistrovat účet bez kreditní karty:

Během registrace ID jsou často uživatelé novinek čelí problémům, někteří nemohou přijít s heslem, jiní říkají, že v iTunes není žádné pole nebo během registrace není navrženo vybrat metodu bez karty. První problém je vyřešen po pečlivém seznámení s požadavky na heslo a v případě jeho neexistence v iTunes není třeba správně zahájit registrační postup.

Iphone: Registrace bez karty tak, aby se sekce Žádné objevila během registrace (nebo ne), musíte zahájit registrační proces se pokusem o stažení jakékoli bezplatné aplikace, t.E. Pokud zaregistrujeme ID bez karty z telefonu nebo tabletu, přejděte do aplikace App Store, vyberte „Top Free“, zkuste stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci, po které se objeví okno vstupu, pokud se objeví, pak je vše pokuta.

Klikněte na „Vytvořit novou“ a pokračujte v registraci, během níž se objeví sekce „Informace o Optat“, kde si můžete vybrat „Ne“ pro registraci účtu Apple bez karty.

Pokud se však při pokusu o nahrát bezplatnou aplikaci nabídne Apple iPhone nebo iPad pro zadání hesla z neznámého účtu (který může patřit pro prodejce nebo předchozím majiteli), musíte nejprve deaktorizovat iPhone a poté opakovat opakování Postup registrace znovu, počínaje stahováním bezplatné hry nebo programu.

Itunes: Registrace bez karty, pokud se uživatel rozhodne zaregistrovat Apple ID bez karty v programu iTunes, pak také musíte začít s pokusem stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci z iTunes Store. Pokud se na samém začátku nesnažíte stáhnout žádný bezplatný program, zaregistrujte účet bez platební karty. Podstata je stejná jako v příkladu s iPhone.

Spusťte iTunes, vyberte sekci iTunes Store. Na pravé straně je část „bezplatné aplikace“, vyberte kohokoli a klikněte na tlačítko „Zdarma“, po kterém se objeví na účtu, kde musíte vybrat „Vytvořit Apple ID“.

Po stisknutí tlačítka začne postup registrace, kde se v sekci „Metoda platební metody“ objeví tlačítko „Ne“, což vám umožní zaregistrovat Apple ID bez karty.

Pokud jste již zaregistrovali Apple ID, ale když se pokusíte stáhnout bezplatnou aplikaci, program vyžaduje zadání platební karty, znamená to, že během registrace svého účtu nebyl žádný (ne) vybrán nebo byla provedena registrace na Web Apple, kde je vyžadována vazba karty. V tomto případě můžete spustit další e-mail a opatrně podle bodů jedné z pokynů jej vytvořit nový účet Apple ID bez platební karty.

Pro ty, kteří se opakovaně pokusili zaregistrovat Apple ID, ale sekce „ne“ se nikdy neobjevila, i když by se zdálo, že vše bylo provedeno přísně podle bodů výše uvedených pokynů, doporučujeme pokusit se použít jinou e.mailovou adresu ID registrace.

Vytvořte Apple ID na počítači přes iTunes bez karty

Celkově je tento proces prvním. S malými změnami.

    Z oficiálních webových stránek Apple si stáhněte program iTunes. Po jednoduchém instalačním postupu spusťte iTunes ve vašem počítači. A vyberte bod „Shop“ v horní části okna programu.

Po dokončení Proces registrace Apple ID prostřednictvím iTunes Při registraci budete muset potvrdit e-mail. Chcete.li to provést, přejděte na poštu a čekejte na dopis od společnosti Apple Corporation Potvrďte vaši poštu. Připraven, můžete začít používat své Apple ID!

Bezpečnostní bod při vytváření Apple ID

Mnoho uživatelů „Apple“ zařízení velmi nepozorně vyplňuje tento bod. A tady marně. Zjednodušuje to proces obnovení přístupu k vašemu Apple ID, pokud jste najednou zapomněli heslo nebo útočníci k němu obdrželi přístup. Tajné problémy se také používají v procesu připojení nových zařízení Apple a pro další identifikaci při nákupu v App Store.

Pečlivě si přečtěte kontrolní otázky a přemýšlejte o něm. Použijte pouze ty odpovědi, které znáte jistě a nikdy nezapomeňte. Pamatujte na rozvržení, na kterém byla odpověď vytištěna (často je to problém při zadávání odpovědi na kontrolní otázku). Je také důležité používat informace, které nelze sledovat prostřednictvím sociálních sítí a internetu.

Na konci našeho článku bych rád poznamenal, že nejchladnější a nejnepříjemnější aplikace v obchodě s aplikacemi jsou stále placeny. Dříve nebo později 80% uživatelů Apple stále svázáte údaje o bankovní kartě se svým účtem a provádějí placené nákupy. Ale volba vždy zůstává s vámi!

Máte.li jakékoli dotazy týkající se vytváření nebo práce s Apple ID, můžete vždy kontaktovat servisní středisko FixLab. Naši odborníci snadno odpoví na všechny vaše otázky a pomůže při nastavování chytrých telefonů a tabletů Apple.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS