Jak získat vzdálený přístup k telefonu

Ovládání telefonu z jiného telefonu: přehled nejlepších aplikací

Možnosti moderních zařízení jsou rok od roku působivější. Zatímco před 10 lety jste mohli přistupovat pouze k internetu, v roce 2020 není problém najít jakékoli zařízení, i když je vypnuté. Přitom jej můžete ovládat, zadávat různé příkazy, určovat polohu, fotografovat okolí a provádět mnoho dalších činností. Pokud čtete tento článek, víte, že potřebujete nastavit vzdálený přístup ve smartphonu se systémem Android.

Pozor! Tento článek popisuje pouze oficiální a legální způsoby vzdáleného přístupu k vašemu smartphonu, které neporušují ústavu Pokud jste sem přišli, abyste si přečetli o tom, jak tajně nainstalovat spywarový program, doporučujeme přečíst si náš další materiál. Zde jsou uvedeny všechny způsoby, jak můžete k aplikaci vzdáleně přistupovat pomocí standardních aplikací pro systém Android a aplikací třetích stran.

AirDroid (zdarma)

Velmi oblíbená aplikace: byla stažena téměř 10 milionkrát, což vedlo k více než 500 000 uživatelských hodnocení a průměrné známce 4,5, takže hodnocení této aplikace je velmi dobré. S AirDroidem můžete:

 • Na velké obrazovce počítače můžete používat všechny funkce telefonu: hovory, SMS, aplikace.
 • Přijímání všech upozornění současně na smartphonu a počítači, což je někdy užitečné.
 • Vytváření záloh, přenos souborů do jiných zařízení pomocí počítače.
 • Používání skutečné klávesnice pro psaní.
 • Pořizování snímků obrazovky a videí.
 • Správa paměti a výkonu počítače.
 • Zobrazení polohy zařízení a snímků z obou kamer.

Abyste mohli aplikaci používat, je třeba ji zdarma nainstalovat do chytrého telefonu a počítače. Otevřete aplikaci a zadejte e-mailovou adresu v počítači a ve smartphonu. Tímto způsobem se provádí připojení zařízení. Existuje několik dalších možností, ale tato je první a nejintuitivnější. Software umožňuje ovládat zařízení prostřednictvím sítě WAN i LAN.

Po připojení se na obou obrazovkách zobrazí stejný pozdrav a aplikaci můžete začít používat podle svého určení.

MobileGo

Tato aplikace pro vzdálené připojení umožňuje připojit zařízení k počítači, pokud je aplikace nainstalována a spuštěna jak v počítači, tak v chytrém telefonu nebo tabletu. Zařízení lze připojit přes Wi-Fi nebo kabel. V prvním případě před instalací aplikace naskenujte QR kód na počítači a poté se software nainstaluje do mobilního zařízení a spustí se s požadovanými parametry.

Pokud připojíte mobilní zařízení kabelem, aplikace MobileGo rozpozná připojení a spustí se v režimu mobilního připojení. Data v mobilním zařízení a v počítači se synchronizují současně při každém spuštění aplikace na pozadí. Poté lze takto vytvořenou zálohu nainstalovat do mobilního zařízení. Další užitečnou funkcí aplikace MobileGo je konverze video souborů pro prohlížení v zařízení se systémem Android. Klient PC podporuje také odesílání zpráv SMS.

Aplikace MobileGo umožňuje spravovat kontakty, multimediální soubory, zprávy SMS a aplikace. Všechny tyto údaje se zobrazují v samostatných částech obrazovky MobileGo. V aplikaci můžete zobrazit aplikace nainstalované v mobilním zařízení, seznam kontaktů, multimediální soubory (hudba, fotografie, video). Pomocí desktopového klienta můžete tyto soubory mazat, vkládat do jiných složek, přesouvat z mobilního zařízení do počítače a v případě aplikací je možné je také přesouvat z interní paměti zařízení na externí paměťovou kartu a naopak.

Software nevyžaduje ke svému provozu přístup Root, ale pro některé operace je přesto vyžadován. Klient MobileGo pro stolní počítače umožňuje povolit práva Root jediným kliknutím. Mobilní aplikace částečně kopíruje některé funkce klienta PC, zejména přesun souborů na paměťovou kartu, odinstalování nainstalovaných aplikací. Klient pro PC má speciální sekci Downloads, která umožňuje vyhledávat a stahovat aplikace z obchodu Google Play a také soubory mp3 a videa YouTube.

K dispozici jsou pohodlné funkce pro kopírování souborů do mobilního zařízení. Po instalaci klienta MobileGo se na obrazovce zobrazí ikona aplikace. pro kopírování souborů je stačí přetáhnout na tuto ikonu. Takto zkopírovaný soubor se zobrazí v okně mobilního klienta v části „Přenos souborů“, odkud jej lze stáhnout do zařízení do určité složky.

Telefon

Nejprve se dozvíte, jak se můžete vzdáleně připojit k vlastní nebo cizí obrazovce systému Android pomocí připojení telefonu k zařízení.

To znamená, že připojené zařízení se systémem Android můžete vzdáleně ovládat ze smartphonu se stejným mobilním operačním systémem. Nemusí to být nutně vaše 2 telefony. Vše závisí na situaci. Někdy potřebujete propojit své přátele, známé, kolegy z práce atd. s jejich zařízeními.

POZOR. Zde uvedené metody fungují jak pro připojení smartphonu ke smartphonu, tak i tabletu ke smartphonu a tabletu k tabletu.

Důvodem je skutečnost, že tato zařízení používají prakticky stejné verze mobilních operačních systémů. Jiná situace nastává při propojení chytrého telefonu a počítače.

Zde se mohou hodit 2 hlavní aplikace:

Každou z nich je třeba vysvětlit zvlášť.

AirMirror

Jednoduchý způsob, jak se vzdáleně připojit ze smartphonu se systémem Android k jinému telefonu se stejným operačním systémem. Verze nemusí být nutně stejné.

AirMirror je zcela zdarma. Proto je tak oblíbený. K dispozici ke stažení v oficiálním obchodě s aplikacemi pro Android.

Instalace a stahování by nemělo být problémem. Nastavení však vyžaduje vysvětlení.

Chcete-li nastavit telefon se systémem Android tak, aby se vzdáleně připojil k jinému smartphonu, musíte:

 • Spusťte aplikaci, viz stručné pokyny. Je snadné ji přeskočit, protože v ní není nic zvlášť důležitého. Vše se dozvíte z následujících pokynů;
 • Klikněte na tlačítko registrace. Zde je třeba zadat adresu e-mailového účtu, přihlašovací jméno a bezpečné heslo. Ujistěte se, že jsou údaje zadány správně. Můžete kliknout na tlačítko „Další“.
 • Nyní je třeba otevřít e-mail. Přichází e-mail s potvrzením o registraci nového účtu. Musíte následovat přiložený odkaz a aktivace přístupu je dokončena;
 • Zde se také můžete přihlásit pomocí účtů z. nebo Google;
 • Po přihlášení do aplikace pod svým účtem musíte přejít na kartu Vzdálená podpora;
 • Zobrazí se pokyny a popis všech potřebných akcí;
 • Pro ovládání je třeba do telefonu nainstalovat speciální aplikaci AirDroid. Je k dispozici také na oficiálním trhu pro zařízení se systémem Android;
 • Nově nainstalovaná aplikace je nyní spuštěna. Když se zobrazí první okno, klikněte na „No thanks“ a ve druhém okně klikněte na „Continue“;
 • Přístup k zařízení, úložišti a mikrofonu je povolen. Musíte stisknout tlačítko „Povolit“;
 • Přístupový kód se vygeneruje automaticky;
 • Toto heslo se zadává na primárním zařízení v aplikaci AirMirror;
 • Po zadání kódu stiskněte tlačítko „Connect“ a na displeji se objeví ovládací panel.

K tomu je třeba nainstalovat aplikaci AirDroid do druhého zařízení. Poté klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ a přihlaste se stejným účtem jako na prvním smartphonu, kde jste se zaregistrovali do služby AirMirror.

Poté stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a získáte přístup k ovládacím prvkům.

Nyní byste se měli vrátit do prvního zařízení, kde byla nainstalována aplikace AirMirror. Zkontrolujte, zda je v seznamu zobrazeno druhé zařízení. Pokud ano, klikněte na název smartphonu a vyberte požadovanou možnost vzdáleného přístupu. Optimální je používat právě zrcadlovou obrazovku.

POZOR. Režim „Ovládání“ bude k dispozici pouze v případě, že máte v počítači software nebo máte otevřená práva roota.

Po provedení všech potřebných nastavení můžete zařízení vzdáleně ovládat, zobrazit jeho plochu a provádět stejné akce jako na běžném telefonu.

RemoDroid

Další oblíbený program, který lze použít k nastavení dálkového ovládání jiného smartphonu nebo tabletu.

Pro přístup k telefonu musíte nejprve zvednout sluchátko. Aplikace by na něm měla být nainstalována a spuštěna po předchozím připojení k bezdrátové síti nebo mobilnímu internetu. Poté se stiskne tlačítko Povolit dálkové ovládání a potvrdí se všechna požadovaná oprávnění. Na konci procesu zbývá pouze kliknout na tlačítko Start.

Nyní druhé zařízení, které bude sloužit k ovládání prvního uvažovaného zařízení. Stejná aplikace je nainstalována zde. Telefony musí být ve stejné síti. Po spuštění aplikace se v seznamu dostupných zařízení zobrazí zařízení, ze kterého jste povolili vzdálený přístup. Stačí se k němu připojit a je to.

vzdálený, přístup, telefonu

Pokud přejdete do nastavení, můžete navíc nastavit heslo pro získání přístupu. Bez něj se nikdo nebude moci připojit a přistupovat k němu na dálku.

Problém tohoto nástroje spočívá v tom, že neumožňuje spravovat soubory a dokumenty, sledovat vaši polohu. Obě zařízení musí být ve stejné síti.

Vzdálená plocha společnosti Microsoft

Nástroj společnosti Microsoft pro vzdálenou správu počítače se systémem Android spatřil světlo světa teprve nedávno, na konci října. Aplikaci lze použít k ovládání počítače se systémem Windows 7 nebo Windows 8. Vzhledem k tomu, že se jedná o nativní řešení od dodavatele operačního systému pro stolní počítače, není třeba na něj instalovat žádného klienta.

Abyste se však mohli připojit, musíte ještě provést některé změny v nastavení systému: Přejděte na „Ovládací panely“ v části „Systém“ a vyberte „Nastavení vzdáleného přístupu“. Poté je třeba povolit vzdálená připojení k počítači (mimochodem, pokud je integrovaná brána firewall vypnutá, systém Windows nepovolí vzdálený přístup, takže je třeba nejprve spustit příslušnou službu).

Aplikace Microsoft Remote Desktop Android používá k ověření systémové uživatelské jméno a heslo. Pokud budete přihlášeni jako správce, není třeba v počítači provádět žádné další akce. Chcete-li povolit přístup dalším uživatelům, musíte kliknout na tlačítko „Vybrat uživatele“ a přidat je do seznamu uživatelů vzdálené plochy. Všimněte si také, že pokud se k přihlášení nepoužívá heslo, je třeba ho přidat do části „Uživatelské účty“, protože vzdálené připojení bez hesla nebude fungovat. (Všimněte si, že vzdálené připojení pomocí Vzdálené plochy Microsoft je možné pouze na počítačích, které podporují protokol Vzdálená plocha. RDP). Seznam systémů, které jsou s tímto protokolem kompatibilní, je k dispozici zde ex. ed.)

Po dokončení těchto jednoduchých nastavení si můžete stáhnout aplikaci Vzdálená plocha Microsoft z Google Play a přidat nové připojení.

Nastavení použití IP adresy počítače v místní síti nebo názvu počítače. V případě potřeby můžete zadat také přihlašovací jméno a heslo (z bezpečnostních důvodů je nemusíte zadávat ihned, ale zadejte je až těsně před připojením).

Pokud je připojení úspěšné, místní pracovní stanice bude zablokována a zobrazí se přihlašovací obrazovka. Pokud se přihlásíte místně, vzdálené připojení bude odpojeno. Při vzdáleném připojení tak můžete na obrazovce mobilního zařízení vidět pouze plochu.

vzdálený, přístup, telefonu

Po připojení se na obrazovce zařízení zobrazí vzdálená plocha. V horní části obrazovky jsou k dispozici dva ovládací prvky: tlačítka pro zobrazení virtuální klávesnice systému Android a tlačítka pro navigaci po obrazovce.

Pokud chcete používat klávesy, které nejsou na klávesnici systému Android, klepnutím na panel s názvem připojení zobrazte panel pokročilých nastavení. Umožňuje přepnutí na virtuální klávesnici s klávesami F1-F12, Esc, Home, Tab, End, Win, Ins, Enter a dalšími. standard pro běžnou manipulaci s pracovní plochou. Při vzdáleném připojení k zařízení se systémem Windows 8 se stisknutím virtuální klávesy Win přepíná mezi pracovní plochou a úvodní obrazovkou.

V pokročilém ovládacím panelu je také možné vypnout vícedotyková gesta a navigovat pomocí standardního kurzoru.

Chcete-li relaci vzdáleného připojení ukončit, stačí na zařízení se systémem Android dvakrát klepnout na tlačítko Zpět.

Na závěr bychom rádi zdůraznili hlavní aspekty:

Do cizího telefonu se skutečně lze dostat a existují k tomu speciální programy. 2. K cizímu telefonu je možné přistupovat z vašeho telefonu, pokud z telefonu se systémem Android, pak přímo z telefonu, pokud z iPhonu, pak prostřednictvím webové stránky. 3. Do cizího telefonu se nelze dostat bez instalace softwaru, pokud se jedná o telefon se systémem Android, ale pokud se jedná o iPhone, je to možné. 4. Dostat se do cizího telefonu přes počítač je možné kdykoli během dne z jakékoli země s přístupem k internetu.

Pokud máte stále dotazy, napište našim konzultantům!

Vzdálené nahrávání je úžasná funkce

Příkaz, který umožňuje vzdálený přístup k mikrofonu telefonu, může nahrávat od 1 minuty do 12 hodin v kuse. Je možné nastavit nahrávání prostředí pro určitá období. Například nahrávání každý den kromě neděle od 15:00 do 17:00. Během této doby se například vaše dítě účastní mimoškolních aktivit a vy chcete zkontrolovat, co skutečně dělá. Chcete si ověřit, zda se učí to, co po nich instruktoři klubu nebo sportovního oddílu chtějí.

Vzdálený přístup k telefonu v systému Android Reptilicus funguje následovně: stáhnete instalační soubor. přenesete libovolným způsobem do telefonu (můžete také stáhnout do samotného telefonu). nainstalujete. svážete telefon do své kanceláře. skryjete program. předáte telefon.

Náš software začne shromažďovat data a přenášet je do vaší kanceláře. A z této kanceláře již můžete: prohlížet data a odesílat na dálku, bez povšimnutí majitele příkazu telefonu.

Získejte TeamViewer pro mobilní zařízení se systémem Android

Mobilní aplikace TeamViewer usnadňuje vzdálené připojení k zařízení se systémem Android, takže k němu můžete snadno přistupovat a poskytovat mu podporu odkudkoli na světě.

Podporovat mobilní zařízení se systémem Android nebo iOS na dálku z libovolného počítače, chytrého telefonu nebo tabletu instalací aplikace TeamViewer.

Vždy mít přístup a podporovat offline mobilní nebo komerční zařízení se systémem Android, včetně terminálů v místě prodeje, samoobslužných terminálů a digitálních nápisů.

Podporovat mobilní zařízení se systémem Android nebo iOS na dálku z libovolného počítače, chytrého telefonu nebo tabletu instalací aplikace TeamViewer.

Vždy přístup a podpora mobilních nebo komerčních off-line zařízení se systémem Android, včetně terminálů v místě prodeje, samoobslužných terminálů a digitálních nápisů.

Na závěr chceme zdůraznit základní informace: Ovládání telefonu přes jiný telefon je možné pouze po vzájemné dohodě obou stran. Skrytý vzdálený přístup je možný a můžete jej zkontrolovat na vlastních zařízeních, ale je nelegální. Proto byste měli po instalaci informovat osobu, že nyní můžete její zařízení ovládat na dálku.

Nějaké další otázky?? Zeptejte se na ně našich online poradců!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS