Jak zjistit Apple ID předchozího majitele

Jak zjistit Apple ID?

Apple ID je účet přiřazený majiteli iPhone v době registrace na webových stránkách Apple Inc. Bez něj bude uživatel nucen omezit se na minimální sadu funkcí: bude schopen vytvořit obrazovku na iPhone, volat a poslouchat hudbu, ale nebude fungovat pro synchronizaci dat; Nebude fungovat a nahrávat soubory do iCloud. Jak zjistit Apple ID vašeho zařízení bez zbytečných obtíží. zkusme to přijít.

Pokud telefon funguje, je známo grafické heslo a obecně neexistují žádné potíže, s výjimkou vstupu na účet, uživatel nemá, můžete zjistit své Apple ID přímo na iPhone nebo iPad bez připojení zařízení k počítači A bez kontaktu podpory.

Důležité: Apple ID se zobrazuje v několika částech nabídky a navíc ve vestavěných aplikacích, takže zjištění nebude obtížné.

Pokud nikde neexistují žádná nárokovaná data a zařízení bylo zakoupeno z ruky, stojí za to se zeptat majitele, zda vůbec založil účet; Pokud je iPhone zakoupen v obchodě, je to stále snazší: stačí, aby uživatel přešel na web Apple a prošel jednoduchým postupem registrace.

V nastavení „

Nejjednodušší způsob, jak vidět vaše Apple ID, je vstoupit do nabídky „Nastavení“ iPhone. Obnovení Apple ID nebude fungovat, ale nalezení informací je snadné; Abychom jej znovu neztratili, doporučuje se zaznamenat přihlášení do letáku nebo uložit do „Poznámky“ zařízení.

Chcete.li najít Apple ID, potřebujete:

V obchodě s aplikacemi

V blízkosti ikony „Nastavení“ v hlavní nabídce pro iPhone nebo iPad je další, což majiteli zařízení umožňuje otevřít obchod s aplikacemi, hry, hudbu a elektronické knihy. Klepnutím na stylizované písmeno A v kruhu, uživatel spadne do obchodu s aplikacemi, kde najde své Apple ID.

Majitel zařízení, který zapomněl heslo na iPhone, nepomůže předchozím metodám. jednoduše proto, že abyste získali přístup k položkám nabídky, musíte nejprve odemknout iPhone.

V iTunes Store

Stejně tak, mít přístup k nabídce telefonu, můžete vidět své Apple ID v jiné systémové aplikaci. iTunes Store. Data budou umístěna přibližně tam. na hlavní stránce obchodu. Významnou výhodou kontroly Apple ID je zde schopnost zkopírovat text z účtu účtu a vložit jej do jakéhokoli dostupného editoru.

V iTunes na počítači

Chcete.li zjistit své Apple ID na osobním počítači, musíte dodržovat další algoritmus:

Důležité: Pokud se vlastník zařízení nesnažil synchronizovat iPhone s počítačem, nebude to fungovat, aby se Apple ID tímto způsobem objevilo, protože bude nutné zadat vaše uživatelské jméno a heslo pro primární autorizaci.

Podobně můžete vidět své Apple ID pomocí počítače iCloud. nebo v programu „Najít iPhone“, pokud byl použit alespoň jednou dříve.

Apple ID a obnovení hesla e-mailem

Toto je nejjednodušší a provozní metoda návratu hesla. Spočívá v odeslání speciální zprávy do e-mailu uživatele. A pak obnovíme znaky podle tohoto algoritmu:

 • Musíte sledovat prohlížeč na adrese http: // iforgot.Jablko.com/ a řídit e-mailový identifikátor vašeho ID. Klikněte na tlačítko pokračování.
 • Vyberte potvrzení zprávy e-mailem a znovu klikněte na tlačítko pokračování.
 • Na zadanou adresu bude obdržen dopis s odkazem na resetování symbolů hesla. Je nutné to projít a potom postupovat podle pokynů na displeji.

Poznámka! Měli byste pečlivě zkontrolovat, kde přesně bude odkaz na SMS učiněn. Zprávy jsou často odesílány do další krabice místo hlavního.

Pokud k vám dopis nepřišel, zkontrolujte složku se spamem. Pokud se tam neobjeví, s největší pravděpodobností je to v další krabici. Zkuste si vzpomenout, jakou další adresu jste naznačili při vytváření účetnictví. Pokud si to nelze pamatovat, zkontrolujte všechny dostupné políčka.

Pro tyto 3 jednoduché kroky můžete obnovit heslo Apple ID. Dokonce i nezkušený majitel tabletu nebo smartphonu s nimi zvládne.

Co dělat, když jsem zapomněl Apple ID

Je obtížné zapomenout na vaše Apple ID, protože přesně opakuje elektronickou poštovní schránku uživatele. Nejjednodušší způsob, jak zjistit ID Apple, je vyvolat adresu vašeho e.mailu. Pokud z nějakého důvodu si nemůžete vzpomenout na adresu svého pole, vezměte ji do rukou iPad/iPhone a jděte do nastavení iCloud-je zde, že uvidíte název vašeho účtu.

Jak jinak můžete zjistit své Apple ID? Dalším jednoduchým způsobem je podívat se na Appstore. Spustíme aplikaci, jdeme dolů na samý dno a uvidíme náš identifikátor zde. Pokud se vám již podařilo smazat svůj účet ze zařízení, je docela možné, že data o něm zůstala v programu iTunes. spustíme program, přejdeme do sekce iTunes Store a hledáme Apple ID.

zjistit, apple, předchozího, majitele

Podobně můžete vidět ID Apple v již nainstalovaných programech pomocí položky „My Programy“ v iTunes. Informace o jakékoli aplikaci, kde uvidíte jméno a přihlášení kupujícího.

Jak resetovat Apple ID bez hesla

Je nejjednodušší a nejsilnější pro odvrácení Apple ID, aniž byste neznali heslo pomocí nástroje Tenorshare 4ukey. Umožňuje vám rozvádět iPhone od Apple ID někoho jiného nebo vlastního, pokud jste zapomněli heslo a nemohou jej obnovit. Nebudete potřebovat ani telefonní číslo ani jiné důvěryhodné zařízení, ani více odpovědí na tajné otázky.

Apple ID můžete smazat i bez hesla

Připojte iPhone k počítači a klikněte na „Start“

zjistit, apple, předchozího, majitele
 • Pokud je funkce „Find iPhone“ vypnuta, na samotném smartphonu přejděte na „Nastavení“. „základní“. „resetování“ a resetujte všechna nastavení;
 • Počkejte na odstranění a uvidíte, že spolu s nastavením bylo Apple ID zrušeno;
 • A pokud je zahrnuta funkce „Find iPhone“, otevřete Safari iPhone, postupujte podle tohoto odkazu a stáhněte si certifikát;
 • Přejděte do nastavení iPhone. „Profil Uploaded“ a nastavte certifikát;
 • Poté přejděte do sekce Wi-Fi, najděte své připojení a klikněte na „I“ naproti vaší síti;
 • Odtud přejděte na kartu „Nastavení proxy“ a vyberte „Ručně“ a do pole „Server“ zadejte AppleId.Tenorshare.com, a v port přístavu. 8080;

Musíte také nakonfigurovat proxy

 • V okně Tenorhshare 4ukey se objeví požadavek na odstranění „Nalezení iPhone“. Enter Off;
 • Počkejte na postupy bezpoložení iPhone z účtu a znovu jej aktivujte.

Navzdory zjevné složitosti je tato metoda co nejjednodušší, i když pouze proto, že nevyžaduje provedení útěku z vězení, stejně jako mnoho jiných nástrojů. Vše, co potřebujete, je postupovat podle pokynů na obrazovce počítače, pouze příležitostně provádět určité akce na smartphonu. Výsledkem je, že jen pár minut po připojení iPhone s Mac nebo PC obdržíte zcela čistý přístroj Apple, který není pletený na účet Apple ID Alien.

Při zapnutí iPhone požádá o vstup do Apple ID a hesla

Po vydání iOS 7 a nových bezpečnostních funkcí, které slouží k ochraně iPhone a všech dat jeho vlastníka v případě krádeže nebo ztráty na světě, se objevilo velké množství blokovaných iPhone. Noví majitelé nemohli telefon aktivovat, protože IOS požadoval vstoupit do Apple ID a heslo z něj. Diagnóza pro takový iPhone byla beznadějná. byl povolen zámek iCloud.

Takové nepříjemné situace jsou lidé, kteří nakupují Apple iPhone a další produkty z ruky. Předchozí majitel může často zapomenout nebo nesprávně smazat své údaje o registraci „Apple ID“ a heslo. Například nastavení iPhone bylo resetováno. znamená reregistraci zařízení. A protože je již připojen k Apple ID, je vyžadováno heslo z účtu. Je zřejmé, že nový majitel iPhone nezná účet Apple ID a heslo předchozího majitele a ještě více nemá přístup k e.najevo, aby se odemkl iPhone z iCloud.

K dnešnímu dni existují dva způsoby, jak vyřešit problém „Jak zjistit Apple ID na blokovaném iPhone“:

 • Zjistěte ID Apple od IMEI a UDID, pomocí služby „Apple ID Info Simple“ nebo „Apple ID Info Premium“, které poskytne informace o Apple ID, e.mailu, poště a telefonním čísle předchozího majitele. Nyní můžete pouze napsat na přijatá adresu s žádostí o odeslání hesla. Existují také metody softwaru podle blokování IClud, ale ne vždy fungují a mohou v prdeném iPhone Work vytvářet mnohem více problémů. Ve spojení o nich nebudeme mluvit.
 • Poslední pracovní metodou je kontaktní Apple. Budete muset odpovědět na řadu otázek a dokázat, že jste toto nádherné zařízení obdrželi legálně a legitimně. A teprve poté bude ID Apple předchozího majitele resetován a iPhone bude fungovat. Apple 7 (495) Podporová služba číslo 580-95-57.

Podrobnosti

Důležité

Tato služba odemkne iPhone. pomocí jej můžete zjistit pouze Apple ID iPhone 6 Plus, 6, 5s, 5, 5, 4S, 4.

Pokyny „Jak zjistit Apple ID na iPhone 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 4S, 4“

Ujistěte se, že telefon plně splňuje výše uvedené podmínky.

Objednat a zaplatit za službu. Ve formuláři objednávky zadejte IMEI a UDID iPhone, pracovní elektronickou krabici, abyste získali výsledky kontroly.

Počkejte, až získáte odpověď na poštovní schránku.

Pokyny „Jak zjistit udid iPhone“

Zapněte iPhone a připojte se k iTunes.

Vyberte svůj iPhone ve sloupci vlevo.

zjistit, apple, předchozího, majitele

Klikněte na sériové číslo a získáte číslo iPhone UDID.

Podporované modely

Modely: Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 5c, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4s Pokladny podporované modely
Verze iOS: iOS 8.3, iOS 8.2, iOS 8.Jeden.3, iOS 8.Jeden.2, iOS 8.1, iOS 8.0.2, iOS 8.0.1, iOS 7.Jeden.2, iOS 7.Jeden.1, iOS 7.1, iOS 7.0.6, iOS 7.0.5, iOS 7.0.4, iOS 7.0.3, iOS 7.0.2, iOS 7.0.1, iOS 7, iOS 6.Jeden.4, iOS 6.Jeden.3, iOS 6.Jeden.2, iOS 6.Jeden.1, iOS 6.1, iOS 6.0.2, iOS 6.0.1, iOS 6.0, iOS 5.Jeden.1, iOS 5.1, iOS 5.0.1, iOS 5.0, iOS 4.3.5, iOS 4.3.4, iOS 4.3.3, iOS 4.3.2, iOS 4.3.1, iOS 4.3, iOS 4.2.9, iOS 4.2.8, iOS 4.2.7, iOS 4.2.6, iOS 4.2.5, iOS 4.2.10, iOS 4.2.1, iOS 4.2, iOS 4.1, iOS 4.0.2, iOS 4.0.1, iOS 4.0, iOS 3.1, iOS 3.0.1, iOS 3.0, iOS 2.2.1, iOS 2.2, iOS 2.1, iOS 2.0.2, iOS 2.0.Jeden Pokladna podporovala verze iOS
Modem firmware: jeden.04.00, 1.00.05, 3.09.01, 2.Osmnáct.02, 1.03.02, 1.03.01, 1.02.02, 1.00.06, 7.03.00, 6.02.00, 5.02.00, 5.00.01, 3.Jedenáct.00, 3.04.25, 1.01.00, 1.00.16, 5.4.00, 5.2.00, 5.0.02, 5.0.00, 3.4.03, 3.4.02, 3.4.01, 3.0.04, 2.0.12, 2.0.10, 1.0.14, 1.0.13, 1.0.11, 3.0.04, 3.0.03, 1.0.06, 1.0.05, 04.12.09, 04.12.05, 04.12.02, 04.12.01, 04.Jedenáct.08, 04.Deset.01, 03.Deset.01, 02.Deset.04, 01.59.00, 05.Šestnáct.08, 05.Šestnáct.07, 05.Šestnáct.05, 05.Šestnáct.02, 05.Šestnáct.01, 05.Patnáct.04, 05.Čtrnáct.02, 05.Třináct.04, 05.12.01, 05.Jedenáct.07, 04.26.08, 05.Patnáct.04, 05.Čtrnáct.02, 05.Třináct.04, 05.12.01, 05.Jedenáct.07, 04.26.08, 02.Třicet.03, 02.28.00, 02.Jedenáct.07, 02.08.01, 01.48.02, 01.45.00, 04.05.04_G, 04.04.05_G, 04.03.13_G, 04.02.13_G, 04.02.13_G, 04.01.13_G, 03.Čtrnáct.08_G, 03.12.08_G, 03.Jedenáct.02_G, 03.06.01_G Pokladna podporovala firmware modemu

Váš názor a recenze o naší službě je pro nás velmi důležitá! Žádáme vás, abyste se podělili o své nedávné zkušenosti s používáním služby.

Díky vašim recenzím a doporučením se snažíme neustále zlepšovat! Děkuji za vaší podporu!

Co dělat, když bylo vaše Apple ID ukradeno?

Pokud jste se alespoň jednou setkali s ztrátou nebo krádeží ID Apple, pravděpodobně víte, že proces návratu kontroly nad účtem není v žádném případě tak jednoduchý. Zejména k tomu jsme se rozhodli připravit podrobné pokyny pro podobný případ a několik doporučení pro ochranu vašeho Apple ID před útočníky.

Ukradl Apple ID a změnil heslo? V žádném případě nepanikajte. Pokud najednou začnete vydírat peníze od vás nebo vyhrožovat, je to lepší, samozřejmě kontaktujte policii, ale nejprve obnovte přístup k vašemu účtu.

Chcete.li to provést, musíte kontaktovat službu IFORGOT, která provádí heslo z Apple ID. Zde si můžete vybrat dva způsoby, jak získat přístup k účtu: Buď pošlete dopis na e.mail s odkazem na resetování, nebo otázky kontroly odpovědí.

Nejčastěji však krádež Apple ID nastává právě proto, že někdo obdrží kontrolu nad vaším e.mailem. Proto je jen pro případ, že je lepší okamžitě používat tajné otázky. I když někdo změnil heslo z Apple ID, nebude schopen změnit tajné otázky bez zadání odpovědí na předchozí.

Poté okamžitě změňte hesla z účtu a (jen pro případ) z pošty. Pokud mazaný útočník již změnil heslo z pošty, změňte hlavní e-mail v nastavení Apple ID.

Nejprve zadejte záložní e-mail, který bude s hrozbou zabezpečení účtu zaslán odkaz. Rezervujte si poštu, odkud můžete vždy obnovit přístup k Apple ID.

Kromě toho byste měli připojit dvoustupňovou kontrolu, která vám umožní chránit účet před útočníky, i když mají heslo.

No, samozřejmě byste neměli zadávat heslo z e.mailu (vázané na Apple ID) za přítomnosti neoprávněných osob. Doufáme, že vám tyto tipy pomohou chránit váš účet před nechtěnými hosty.

Jak obnovit Apple ID, pokud není přístup k telefonu

Třetí metoda obnovy Apple ID je vhodná pro uživatele, kteří již byli aktualizováni na iOS 15 a kteří mohou předem předvídat, že mohou zapomenout na heslo. Protože nebude fungovat na používání post.fakultu bez předchozí přípravy. Pokud tedy víte, že máte tendenci zapomnětlivosti, pak byste snad měli přemýšlet o cestě k ústupu předem. A můžete to udělat pomocí funkce „Trust Contacts“.

Můžete si vybrat důvěryhodné kontakty, které vám pomohou při obnově vašeho účtu

Tento uživatel přijde na kód obnovy pro Apple ID, pokud najednou zapomenete na přístupové heslo

Nyní, pokud jste najednou zapomněli na heslo z Apple ID a nemůžete získat přístup k iCloud, můžete kontaktovat uživatele, který byl přidán do seznamu svěřených a požádat od něj odemknuté kód. Poté, co jej přidáte mezi právníky, bude moci vygenerovat kód, který vám umožní resetovat heslo z účtu. Poté budete vyzváni, abyste si vybrali novou kombinaci. nepokoušejte se s ní přijít sami, ale použijte správce hesel. Bude to pohodlnější.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS