Jak zjistit IMEI na blokovaném iPhone

Jak zjistit iMei iPad nebo iPhone

Iphone jsou velmi oblíbená zařízení na trhu s digitálním gadgetem. A tato poptávka hraje do rukou podvodníků, kteří často prodávají padělky nebo ukradené trubice. Před zakoupením zařízení z rukou je proto nutné získat určité znalosti, které vám umožní identifikovat falešné a objasnit další informace o implementovaném telefonu. Jak zjistit iMei iPhone a o čem nám sériové číslo smartphonu může říct? O tom budeme mluvit a mnohem více v rámci této recenze.

IMEI je digitální identifikátor mobilního vybavení. Tento identifikátor je přítomen na všech mobilních zařízeních-telefony, smartphony, tabletové PC, v mini-komplexy, jakož i v modemech. Ve většině případů se IMEI skládá z 15 číslic, ve kterých je výrobce šifrován, modelový kód a šestimístné sériové číslo. Číslo IMEI se používá k identifikaci telefonu v celulárních sítích. je přenášeno, když je původně zapnuto.

Používá se také speciálními službami a provozovateli ke sledování mobilních zařízení, například ukradené telefony. Kromě toho někteří mobilní operátoři na něm provádějí vzdálené blokování mobilních zařízení. Pokud by se to praktikovalo v naší zemi, pak se počet krádeží telefonů výrazně snížil. telefon blokovaný na úrovni sítě se stává zbytečnou hračkou.

zjistit, imei, iphone

Imei identifikační kód je přiřazen každému mobilnímu telefonu a smartphonu. A za účelem ochrany uživatelů před nákupem zařízení nahrazeným IMEI, výrobci chrání tyto kódy a brání jim ve změně jejich. Nahrazení tohoto identifikačního zákoníku (čísla) navíc v některých zemích je zákonem trestáno zákonem.

Co je iMei iPhone

Na trh moderních technologií jsou poptávají produkty z Apple, i když je nelze nazvat levně. Podvodníci se často snaží tento okamžik používat prodejem falešných zařízení se sníženými náklady.

IMEI Apple. pomáhá zjistit informace o smartphonu, a tím se chránit. Ve výrobním procesu je každému zařízení přiřazeno jedinečné číslo.

Dešifruje se jako mezinárodní identita mobilního vybavení, což znamená mezinárodní identifikátor mobilního vybavení. Tento jedinečný kód je uložen ve firmwaru gadgetu a vázán na rádiový modul. S tím je telefon registrován v síti, a to umožňuje nouzové hovory i bez přítomnosti SIM karty.

Moderní zařízení mají IMEI ve formě 15 číslic. Při nákupu je vhodné zkontrolovat zařízení pomocí tohoto kódu. Nechte to tedy zjistit následující informace:

 • První dvě pozice. identifikace rostliny;
 • Následující odráží rok, ve kterém byl smartphone vyroben;
 • Dále jsou dva číslo produkčního týdne;
 • Tři poté. jedinečný identifikátor;
 • Dvě předposlední. informace o barvě;
 • A podle druhého můžete zjistit objem vytvořené paměti zařízení.
zjistit, imei, iphone

Doporučuje se věnovat zvláštní pozornost prvním dvěma číslicím, protože můžete určit, zda smartphone prošel před prodejem.

I když byl telefon dříve používán, nelze mu dovolit vydat pro nový. Kupující může zkontrolovat IMEI na iPhone a zjistit výsledky testu. Koneckonců, je nemožné začít používat smartphony z Apple bez aktivace. Zároveň není možné vyměnit, neexistují žádné dva identické kód. Díky tomu je ověření iPhone IMEI v datu aktivace spolehlivou metodou ochrany před nákupem falešného.

Jak odemknout iPhone? Část

Před objednáním služeb iPhone pro odemknutí iPhone musíte zkontrolovat iPhone, zda není jeho dostupnost v černém seznamu operátora, stav jeho aktivace v něm (telefon by měl být zahrnut alespoň jednou do buněčné sítě, kterou je blokován), také, také Jako účinek smlouvy. Pokud jste si jisti, že iPhone odpovídá výše uvedeným podmínkám pro objednávku kontroly iPhone.

Vyberte mobilní operátor, který potřebujete, použijte pro toto nabídku na webu.

Na stránce popisu stránky zadejte telefonní číslo IMEI a e.mailem (poštovní adresa). A stiskněte tlačítko Koupit.

Není nic snazšího, než zjistit vaše imei. Vezměte svůj iPhone, přejděte na „Nastavení“, poté na podnabídky „základní“, „na zařízení“. zde najdete pole s názvem IMEI a 15 standardních čísel. to je to, co potřebujete! Zadejte toto číslo do formuláře objednávky. Další způsob: stačí vytočit kombinaci čísel #06 #.

Po kliknutí na tlačítko placení se dostanete na stránku ověřování dat. znovu zkontrolujte správný záznam dat.

Poté klikněte na tlačítko Objednávka. dostanete se k platbě za platby online „paypal“, kde můžete za služby platit jakýmkoli způsobem pohodlně.

Po platbě obdržíte zprávu E.Mail ohledně skutečnosti, že vaše objednávka je přijata a zpracována, příklad zprávy:

Po nějaké době záleží na vybraném operátorovi a službách, které obdržíte zprávu, že vaše objednávka je přijata, a další pokyny. Buďte trpěliví a počkejte na konec objednávky uvedené ve větě (v úvahu jsou pracovní dny od pondělí do pátku). Pokud jste neobdrželi dopis o oznámení o připravenosti Angol včas

Nyní víte, že váš iPhone je odemčen! Ale to není konec! Neměli by se bát. existuje nějaké! Nyní je vaše IMEI v databázi Apple uvedena jako „odemknutí“. „odemknuté“. Zbývá to „informovat“ telefonu. pod slovem „informovat“ má za cíl vytvořit telefonní spojení s Apple. Není nic jednoduššího, protože telefon to dělá pokaždé, když jej připojíte k iTunes. Vše, co musíte udělat, je vložit svou SIM kartu do telefonu, stáhnout nové iTunes (volitelné, ale žádoucí) a připojit ji k počítači. Itunes vám řekne, že váš telefon je úspěšně odemčen!

Nyní můžete použít jakékoli SIM karty a neváhejte k aktualizaci telefonu pro nový firmware!

Počkejte trochu a telefon musí najít a připojit se k nové síti.

S vašimi recenzemi jsme vždy spokojeni! Svou recenzi můžete nechat v naší oficiální skupině. nebo jen na stránce, na které jste provedli objednávku.

zjistit, imei, iphone

POZORNOST! Předpoklad úspěšného Angon iPhone:

 • Telefon musí být aktivován SIM kartou v síti mobilního operátora, pod kterým je blokován.
 • Předchozí telefon by neměl být odemčen pomocí softwaru, jako je SAM nebo jiné metody, které emitují telefonní číslo IMEI. Protože v tomto případě se telefonní čísla IMEI a číslo IMEI v databázi Apple neshodují.

Naše služba zaručuje 100% vrácení peněz, ale prostředky nebudou v následujících případech vráceny:

Jak zjistit iPhone Udid?

V síti existuje několik způsobů, jak zjistit UDID iPhone, níže popíšeme dva z nich.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit UDID vašeho zařízení, je použití programu iTunes:

 • Nainstalujte nejnovější relevantní verzi programu iTunes na počítač
 • Po úspěšné instalaci spusťte iTunes
 • Nyní zapněte iPhone a připojte se k iTunes pomocí kabelu USB nebo přes Wi-Fi
 • Poté otevřete kartu pomocí iPhone v iTunes

Druhý způsob, jak zjistit UDID na uzamčeném iPhone. pokud iTunes nevidí telefon:

 • Zapněte iPhone a připojte se k počítači pomocí kabelu USB
 • Jděte na začátek.Kontrolní panel.Zařízení a tiskárny
 • Níže si vezmete zařízení Apple iPhone a Apple Mobile Device Driver
 • Vložte ovladač USB mobilního zařízení Apple správným tlačítkem myši a vyberte vlastnosti
 • Dále přejděte do instalace zařízení a klikněte na níže uvedené vlastnosti
 • V okně, které se objeví v poli, vezmete UDID iPhone, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte kopii
 • Nyní vytvořte nový textový dokument a vložte přijaté číslo, máme zájem pouze o dopisy a čísla po USB \ vid_05acpid_12a8 \

Nyní víte dva způsoby, jak zjistit UDID iPhone a můžete si objednat službu a určit Apple ID předchozího majitele!

Jak ukazuje praxe, nejjednodušší způsob je, že vás pozorně pozorně pozorně. Poprvé včetně iPhone, iPad nebo jiného zařízení Apple zapište si všechna zadávaná a přijata data a při nákupu iPhone od druhé osoby nebo na internetu požadujte vymazání účtů a hesel. V tomto případě se můžete zbavit mnoha problémů, jako je hledání předchozího majitele a odvolání k podpoře Apple.

Jak zjistit iMei (sériové číslo) iPhone?

Ahoj! Jakýkoli mobilní telefon a smartphone má své vlastní identifikační číslo. mít a iPhone není výjimkou. IMEI je přiřazen ke každému gadgetu ve fázi své produkce v továrně. Potřeba zjistit sériové číslo na iPhone může tlačit nejrozmanitější důvody.

Například při nákupu zařízení, které již bylo používáno k používání, může budoucí majitel vidět identifikátor zařízení, ověřit jej s informacemi uvedenými na obalu a ujistit se, že se data shodují. to například umožní rozlišovat Čínský falešný z originálu. V případě krádeže zařízení bude navíc majitel moci kontaktovat příslušné služby (donucovací orgány a provozovateli sítě) s žádostí o uzamčení zařízení. někdy to dokonce funguje!:)

Sériové číslo vám také umožňuje určit další nuance, například skutečnost, že připomíná telefon na konkrétního mobilního operátora, platnost záruční služby a technickou podporu, kterou lze zkontrolovat na webových stránkách Apple atd.D.

Poté, co se seznámíte s níže uvedenými informacemi, zjistíte, kde je napsáno sériové číslo iPhone. Začněme!

Existuje několik způsobů, jak nám vidět počet zájmů.

Začněme s „fyzickými“ možnostmi “:

zjistit, imei, iphone
 • Na panelu iPhone. Sériové číslo iPhone 5, 5C, 5S, SE (1. Generace) a 6 (plus) označuje zadní panel gadgetu „Apple“.
 • Na zásobníku pro SIM karty. Metoda testování IMEI na iPhone 4s a ve všech dřívějších verzích smartphonu. Vhodné také pro iPhone 6s (plus), 7 (plus), 8 (plus), iPhone X, iPhone XR, iPhone XS (max), iPhone 11 (11 Pro, 11 Pro Max), iPhone SE (2020), iPhone 12 (Mini, Pro, Pro Max). Chcete.li získat požadované informace, musíte získat zásobník pro SIM kartu a potřebná data budou vyryta na povrchu.
 • Na balíčku. Informace o sériovém problému jsou uvedeny na krabici každého iPhone. Tato informace je zpravidla vytištěna ve spodní části balíčku, vedle jiných technických informací a čárových kódů.

Podívali jsme se? Poznali jsme sériové číslo? Vše OK“? Nebo to nestačí?

Pak přejdeme k „programovým“ možnostem, abychom objasnili IMEI vašeho iPhone. Může to být viděno:

 • Používání speciálního kódu. Tento kód je univerzální a standardní pro všechna mobilní zařízení. Stačí, abyste otevřeli nabídku čísla a zadali kombinaci #06 #. Není nutné stisknout tlačítko volání. identifikační číslo se objeví na displeji po zadání posledního „mříže“.
 • Prostřednictvím nabídky Nastavení. Otevřete „Nastavení“ a přejděte na kartu „základní“. V sekci, která byla otevřena, zůstává pouze najít klíč „O tomto zařízení“. Po kliknutí na něj spadnete do nabídky s popisem různých informací o gadgetu „Apple“, mezi nimiž bude cenné „sériové“.
 • Prostřednictvím programu iTunes. Otevřete zmíněný program na vašem počítači a připojte k němu iPhone. Stisknutím nápisů vedle obrázku gadgetu v části „Recenze“ obdržíte informace o IMEI.

Možná to jsou všechna „rozvržení“, která existují pro určení tohoto identifikátoru.

Ačkoli autor možná zapomněl na něco-pokud znáte nějaké jiné způsoby, jak zjistit mobilní zařízení „Apple“ IMEI, nezapomeňte o něm napsat v komentářích! Mnoho uživatelů vám bude vděčné a já zase doplním článek s velkým potěšením. Dík!

P.S. Zbývaly nějaké otázky nebo najednou se objevily? Chtěl bych sdílet osobní zkušenosti a vyprávět svůj příběh? Vítejte v komentáři. vždy rád poslouchám, chatujte a v případě potřeby navrhněte správné řešení problému!

P.S.S. Všechno je jednoduché a jasné? Vložte „lajky“, klikněte na tlačítka sociálních sítí. je to velmi užitečná věc (a upřímně řečeno, bude ke mně hezké :))!

Žádost USSD

Možná nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zjistit IMEI téměř jakýkoli smartphone.

  Otevřete aplikační telefon a přejděte na kartu „Key“.

Existuje několik metod, jak zjistit iPhone iPhone:

 • Číslo IMEI najdete na zadním panelu iPhone. Tato metoda je však vhodná pouze pro majitele iPhone 5 a vyšší. Staré modely IMEI jsou na jiném místě;
 • Pokud máte iPhone 3G, 3 GS, 4, 4S-You, můžete vždy zjistit imei tím, že se na to podíváte na sim-flap zařízení. Apple přestal umístit číslo do SIM-Plap počínaje iPhone 5 a rozhodl se, že je vhodné uspořádat IMEI na zadní panel;
 • V případě, kdy zobrazení telefonu nefunguje a chybí sériové číslo v pouzdru. Budete potřebovat iTunes. Při připojení k programu musíte přejít na informace o zařízení iOS, ve kterém je umístěn iPhone iPhone;
 • Chcete.li zjistit IMEI přes iTunes bez připojení iPhone, musíte přejít do nastavení této aplikace (v nabídce iTunes. „Nastavení“). V okně otevřené vyberte „Zařízení“. Otevře se seznam záloh zařízení, která byla synchronizována. Vytáhněte myš na pravé a opravte kurzor. Zobrazí se další informace s telefonním číslem, sériovým číslem a IMEI;
 • Přejděte na telefon „Nastavení“. „Základní“. „O tomto zařízení“ zde najdete spoustu různých informací, stejně jako IMEI.

Znáte telefon IMEI, můžete získat úplné informace o vašem iPhone: sériové číslo, model iPhone a názvu operátora, sériová sim karta, stav aktivace, verze iOS nainstalovaná v telefonu, ukončete můj konec stavu mého iPhone, stav bloku (telefon je uzamčen nebo zablokováno nebo zablokováno odemčené).

Itunes

A samozřejmě synchronizace iPhone pomocí počítače je pro nás informace o gadgetu vidět v iTunes.

  Připojte gadget k počítači a spusťte iTunes. Když je zařízení identifikováno programem, klikněte na horní část podle jeho miniatury.

Vyhledávací služba

Pokud bylo ID ztraceno nebo zapomenuté, lze jej obnovit prostřednictvím speciálního webu. Chcete.li to provést, musíte znát další informace o účtu: jméno, příjmení, e.mailová adresa, na kterou byl účet zaregistrován.

  Přejděte na podpůrnou službu

Stává se, že uživatel nepoužívá vývojářské služby a v programu neuložil data a nepamatuje si osobní údaje. V tomto případě pomůže pouze odvolání k technické podpoře Apple. Žádost o volání specialisty lze podávat jak na webu. Kromě toho je online chat k dispozici přímo na webu. Můžete si vybrat správnou metodu oběhu podle odkazu níže.

V tomto článku jsme zjistili, jak zjistit Apple ID, pokud je iPhone blokován a není přístup k jeho nastavení. V extrémních případech bude uživatel muset kontaktovat podporu Apple.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS