Jak zjistit, kde se někdo nachází v telefonu

Jak mohu sledovat polohu svého telefonu se systémem Android?

Uživatelé se často dostanou do situace, kdy potřebují co nejdříve najít své zařízení. Možná jste ztratili svůj vlastní smartphone nebo se bojíte o své dítě, a proto chcete vědět, kde se nachází. Tuto užitečnou funkci mají téměř všechna zařízení, ale jak sledovat polohu telefonu se systémem Android??

Je to jedinečné pro každého člověka. Nejčastějším důvodem je ztráta nebo krádež mobilního zařízení, zejména pokud jsou v něm uložena důležitá data. Pomocí speciálních služeb pro sledování můžete nejen určit polohu, ale také na dálku vymazat všechny údaje o tom, kde se nachází.

Jinou situací je sledování telefonu jiné osoby, znalost jejího hesla a uživatelského jména. Upozorňujeme, že ve většině případů je to nezákonné! Ale s touto metodou můžete najít vetřelce, najít zmizelého milovaného člověka a dokonce zachránit dítě.

jednoduchých způsobů, jak vystopovat telefonní číslo

V Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, Uzbekistánu a dalších postsovětských zemích působí tento světoznámý mobilní operátor Beeline (případně pod jiným názvem). Díky službě Mobile Location Service neboli MLS (mobilní lokalizační služba) umožňují sledování podle telefonního čísla již více než 15 let, a to zcela legálně.

Služba se jmenuje „Locator“ a umožňuje sledovat cizí telefonní číslo zdarma po dobu prvních 7 dní. Nejčastější polohování je v pětiminutových intervalech. Najednou je možné připojit 5 telefonů. Služba je zpoplatněna částkou 7 za den.

Prostřednictvím mobilního/celulární operátora

Téměř všichni mobilní operátoři poskytují službu sledování telefonu.

Služba Locator společnosti Beeline funguje v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, Uzbekistánu a dalších zemích bývalého Sovětského svazu. Služba není zdarma. 1 den 7. Pomocí služby MLS (mobilní lokalizační služba) mohou legálně sledovat telefonní číslo již více než 15 let.

Služba se nazývá „Radar“. S jeho pomocí budete moci sledovat telefonní číslo přes internet 99krát za 1 den. Je poskytována pouze se souhlasem předplatitele. Předplatitel může souhlas kdykoli odvolat a služba bude okamžitě ukončena. Je možné připojit 5 smartphonů. Cena služby za den bude připočtena k počtu sledovaných účastníků plus 3 ruble.

„Search“ a „Childcare“ MTS

Mobilní operátor MTS nabízí dvě podobné služby, které umožňují sledovat účastníka podle telefonního čísla online. Jak jste pochopili z názvu. „Search“ je pro jakýkoli typ telefonu, zatímco „Child Watch“ je rodičovská kontrola.

Jedinečnost této služby spočívá v tom, že funguje se systémy Android i iOS. Lze připojit pouze se souhlasem účastníka. První tři dny můžete zdarma sledovat, kde je váš telefon online. Za službu pak musíte zaplatit.

Služby a vestavěné funkce miniaplikací

Sledování zeměpisné polohy mobilních zařízení přes internet je dobrý způsob, jak najít telefony v případě jejich krádeže.

 • Pro zařízení se systémem Android se jedná o web “ Google Find My Device “ nebo jeho ekvivalent Find My Device.
 • Pro Apple. „FindPhone“ přes iCloud nebo stejnojmennou mobilní aplikaci.

Pro připojení k výše uvedeným službám musí být zařízení speciálně nakonfigurováno.

Jak nastavit systém Android, aby se připojil ke službě „Vyhledat zařízení Google“?

 • Zkontrolujte, zda je telefon propojen s účtem Google.
 • Připojte jej k internetu a ujistěte se, že je detekován v Google Play.
 • Povolení zeměpisné polohy.
 • Otevřete nastavení polohy a přejděte na „Režim“. V režimu vyhledávání satelitů GPS se výrazně zrychluje výdrž baterie, ale v městských oblastech, kde je mnoho mobilních věží, to není nutné. Pro městské oblasti jsou nejlepší volbou souřadnice sítě.
 • V nastavení „Zabezpečení“. „Najít mé zařízení“ (u některých miniaplikací je tato část v části „Zabezpečení a poloha“. „Google“) aktivujte funkci „Vzdálené vyhledávání“. Tato funkce není v mnoha telefonech dostupná. Vzdálené vyhledávání v nich může být ve výchozím nastavení aktivní nebo nemusí být aktivní vůbec.

Poté přejděte na „Najít moje zařízení Google“ pod svým účtem nebo spusťte funkci Najít moje zařízení na jiném mobilním zařízení. Pro vyhledávání stačí kliknout na požadovaný telefon. Po několika sekundách se jeho poloha zobrazí na mapě.

Jak nastavit iPhone, aby se připojil k službě Najít moje zařízení

Pak pomocí druhého zařízení přistupte na webovou stránku nebo do aplikace Najít iPhone, přihlaste se pomocí svého Apple ID a sledujte polohu telefonu na mapě.

Kromě toho mohou uživatelé zařízení Apple sdílet své souřadnice s rodinou a přáteli pomocí funkce „Rodinný přístup“ a funkce „Sdílet zeměpisnou polohu“. Nastavení obou najdete v části „Apple ID, iCloud, iTunes Store atd.“. д“.

zjistit, nachází, telefonu

Systémy vyhledávání polohy telefonu podle čísla

Následující služby jsou určeny k vyhledávání telefonů na mapě podle čísla, ale všechny si za své služby účtují poplatky, a to poměrně vysoké. Bezplatné verze umožňují identifikovat pouze operátora, který obsluhuje účastníka, a lokalitu, kde se zařízení nachází.

UPD 28.11.18 Admin zkontroloval všechny výše uvedené stránky tupě s jeho telefonním číslem. Zní to jako klobouk a podvod. „Identifikují“ město a operátora předčíslím a říkají, že podrobnosti budou k dispozici „po registraci a SMS“ atd.))) Obecně platí, že se těmito službami nenechte v zásadě zmást. A nezapomeňte, že bez aplikace nebo služby operátora nainstalované ve sledovaném telefonu (což vyžaduje i fyzický přístup k telefonu) nebudete moci získat souřadnice, tečka.

Poloha se určuje podle údajů GPS, nejbližších mobilních věží a veřejných hotspotů Wi-Fi kdekoli na světě. Sledování je však možné pouze v případě, že je karta SIM v telefonu připojena k jednomu z hlavních ruských operátorů a k omezenému počtu zahraničních operátorů. Každá služba má vlastní sadu podporovaných operátorů.

Účinné metody sledování polohy telefonu se systémem Android

Nyní přejděme k tomu nejdůležitějšímu. Existuje nespočet způsobů, ale většina z nich vyžaduje účet Google a instalaci speciálních služeb.

A samozřejmě se neobejdete bez GPS. Naštěstí jsou nyní tímto snímačem vybaveny téměř všechny chytré telefony. Sledování pomocí mobilních zařízení a Wi-Fi je také možné. Nejdříve k věci.

prostřednictvím Map Google

Jednoduchá a pohodlná možnost, která vyžaduje, abyste měli po ruce telefon osoby, kterou chcete sledovat. Například mobilní telefon dítěte. Nenechte se zastrašit neznámým názvem aplikace; ve skutečnosti se jedná o běžnou aplikaci Mapy Google, kterou má nainstalovanou téměř každý.

Pokud ji nemáte, stáhněte si ji z tohoto odkazu a nainstalujte ji standardním způsobem.

zjistit, nachází, telefonu

Nyní přejděte na kartu nastavení vlevo a klikněte na možnost „Přenos geodat“. Zobrazí se okno s výzvou, abyste přátelům sdělili svou polohu. Můžete zadat konkrétní čas sledování nebo povolit trvalé sledování.

Přejděte na kartu „Geo-transfer“ Souhlasíte se zahájením sledování

Po provedení této malé úpravy klikněte na tlačítko „Více“ a vyberte službu, která vás bude moci sledovat. To zahrnuje kontakty, připojení Bluetooth a sociální sítě. Nyní obdržíte zprávu ve vámi zvolené chatovací místnosti s odkazem na sledování. Uživatel ji obdrží, klikne na ni a získá přístup k vaší poloze. Po uplynutí zadané doby se odkaz stane neaktivním.

Vyberte místo, které chcete sledovat Odeslat sledovací odkaz

prostřednictvím historie umístění „Historie“

Pokud chcete sledovat svůj vlastní pohyb, není to špatná cesta. Celý postup se opět provádí pomocí účtu Google. Otevřete aplikaci Mapy a opět vyvolejte nabídku na levé straně obrazovky. Klikněte na „Chronologie“.

Zobrazí se nové okno s informací, že historie se vytváří na základě navštívených míst. Jedná se o jakýsi „soubor“, který ukládá vaše trasy. Co poskytuje? Pokročilé vyhledávání a automatický výběr cest. Pokud jste spokojeni, klikněte na tlačítko „Začít“.

Nyní se v dolní části zobrazí malá nabídka, která začne zobrazovat vaši aktuální polohu. Pokud je správná. klikněte na „Zde nyní“. Všechna následující místa se automaticky uloží.

prostřednictvím dálkového ovládání systému Android

Nezapomeňte na speciální aplikaci Find My Device, kterou vyvinula a vydala společnost Google. Speciálně navrženo tak, aby vám pomohlo najít ztracené zařízení. Pomocí ní můžete vymazat veškerý obsah ze zařízení, vyhledávat podle zvukového alarmu a zobrazit telefon na mapě.

  Otevřete aplikaci a zobrazí se obrazovka s výzvou k registraci. Zvolte svůj účet Google nebo se přihlaste jako host.

Stáhnout obrazovku Registrace funkce Najít moje zařízení

Název mobilního zařízení a užitečné funkce v dolní části obrazovky. „Call“ je pípnutí, které umožňuje lokalizovat smartphone v interiéru.

„Setup Lock & Delete“. vymaže informace o zařízení nebo jej uzamkne, pokud se dostalo do nepovolaných rukou.

Vyhledání zařízení na mapě a získání užitečných funkcí

Dávejte pozor! Sledování probíhá prostřednictvím GPS, takže pokud je navigační systém vypnutý, nebudete dostávat přesné údaje o svém mobilním zařízení.

prostřednictvím speciálních aplikací

Pokud vám žádná z výše uvedených možností nevyhovuje, můžete využít pomoc programů vytvořených speciálně pro vyhledávání zařízení. Ve skutečnosti nejsou takové nástroje neobvyklé a existuje jich mnoho, ale my se budeme zabývat těmi nejvhodnějšími a nejfunkčnějšími.

Megafon. radarová služba

V megafonu se podobná služba nazývá Radar. Jeho podstata je jednoduchá. Poloha účastníka je sledována pomocí sítě stanic. Do vyhledávání jsou zapojeny sítě všech operátorů, takže je snadné sledovat osobu, když je telefon zapnutý.

Na rozdíl od jiných operátorů však společnost Megafon vytvořila celou řadu tarifů pro detekci účastníků:

 • „Radar Lite. Lehčí verze této možnosti. Pomocí ní můžete jednou denně sledovat polohu jednoho účastníka.
 • „Radar. Pomocí této možnosti můžete sledovat až pět odběratelů denně. A jejich polohu můžete zjistit tolikrát, kolikrát chcete. Cena. 3 ruble.
 • „Radar. Nejdražší možnost. Stojí 7 denně. Pomocí něj můžete určit trasu svého účastníka a nastavit geografické ohraničení, při jehož opuštění obdržíte SMS.

DŮLEŽITÉ: Radar si rodiče často objednávají ke sledování svých dětí. Místo denního poplatku ve výši 7 eur však můžete svému dítěti koupit speciální gadget. dětské chytré hodinky s přijímačem GPS. Pomocí těchto hodinek můžete kontaktovat své dítě a sledovat jeho trasu.

„Megafon Radar“ můžete připojit prostřednictvím stránky radaru.megafon.Můžete ji svému dítěti koupit na denní bázi nebo pomocí krátkých příkazů. Přečtěte si o nich níže.

Chcete-li sledovat polohu účastníka prostřednictvím služby „Megafon Radar“, můžete použít speciální aplikaci, kterou lze stáhnout z webových stránek provozovatele.

zjistit, nachází, telefonu

Vyhledávání prostřednictvím účtů Google nebo Apple

Zjistit místo pobytu osoby podle jejího telefonního čísla (nebo najít samotný gadget, pokud je ukradený nebo ztracený) lze online pomocí speciálních funkcí na Google a iCloudu. Jedna nevýhoda: Všechny tyto funkce fungují pouze v případě, že jsou v telefonu povoleny funkce geolokace a vzdáleného ovládání. Nicméně například v případě dítěte, k jehož účtům mají rodiče standardně přístup, má smysl tyto služby využívat. je to skutečně velmi výhodné.

Takto se to dělá například se službami Google. Jsou zapotřebí pouze 4 kroky:

Přejděte do vyhledávače v libovolném prohlížeči;

vyberte nabídku a klikněte na „Můj účet“;

Přejděte do vyhledávače a vyberte možnost „Můj účet“

Vyberte možnost „Vyhledávání telefonu

Systém vás požádá o přístup k vašemu účtu Google. zadejte heslo. Služba poté vyhledá váš miniaplikační přístroj. Jako vždy však existují určité podmínky. Zaprvé musí být telefonní číslo spojeno s účtem a zadruhé musí mít zařízení povolenou GPS, jinak ho bohužel nenajdete.

Software pro sledování mobilních telefonů zdarma

Jedná se o bezplatný program pro vyhledání volajícího v reálném čase. Nainstalováno v telefonech se systémem Android. Jedná se o druh GPS trackeru. Funguje bez větších problémů. Uživatelé si ho velmi oblíbili, a proto je často uváděn jako jeden z nejlepších programů pro vyhledání osoby prostřednictvím mobilního telefonu se systémem Android.

 • Informace jsou poskytovány velmi pohodlně;
 • určuje souřadnice s přesností až 3 metry;
 • kliknutím na červené sloupce získáte úplné informace o intervalu;
 • Na mapě se zobrazí výchozí body se souřadnicemi a časem.

Pozor! Přejdeme k seriózním špionážním aplikacím, které nejen lokalizují účastníka, ale také poslouchají jeho hovory, čtou korespondenci, prohlížejí fotografie a všechny akce, které dělá na svém telefonu a v jeho blízkosti.

od společnosti Google. Rodičovská kontrola (pro Android)

Pro rodiče, kterým záleží na jejich dětech, je tu skvělá aplikace od společnosti Google s názvem Rodičovská kontrola. Tato aplikace umožňuje:

 • Sledování nainstalovaných aplikací a jejich případné odstranění
 • uzamkněte telefon, pokud na něm dítě sedí příliš dlouho
 • Blokování nežádoucího obsahu pro děti na webu

Další informace o instalaci a nastavení rodičovské kontroly v systému Android najdete v našem článku!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS