Jak zjistit kód PIN telefonu Huawei

[Vyřešit] Odemknutí telefonu Huawei, pokud zapomenete heslo

[Závěr]: Chcete odstranit uzamčenou obrazovku na telefonu Huawei, pokud zapomenete heslo na telefonech Huawei?? Tento článek vysvětluje dva účinné způsoby odemknutí telefonu Huawei se zamčenou obrazovkou, černou obrazovkou, rozbitou obrazovkou atd. Д. Včetně Huawei Mate 20 / 10 / 9 / 8 / 7, Huawei P30 / P20 / P9 / P8 atd. Д.

Pokud jste zapomněli heslo k telefonu Huawei nebo se k němu nemůžete dostat, můžete zvážit obnovení továrního nastavení telefonu. Obnovení továrního nastavení v podstatě zformátuje telefon, jako byste ho právě vyndali z krabice. Tento článek vás naučí, jak resetovat hardware nebo obnovit tovární nastavení telefonu Huawei, abyste jej odemkli, pokud jste zapomněli heslo, mobilní telefon nefunguje správně, telefon uvízl na černé obrazovce / obrazovce smrti banky, resetování hardwaru nebo obnovení továrního nastavení telefonu Huawei vám může pomoci vyřešit problém. Pokud chcete svůj starý telefon se systémem Android prodat, hardwarový reset nebo obnovení továrního nastavení vymaže všechna data ze systému Android, takže tvrdý reset slouží také k bezpečné přípravě telefonu na další prodej. Lidé si také přečetli: Trvalé vymazání dat v systému Android před prodejem

Ukážeme vám, jak odemknout Huawei P30 / P20 / Mate 20 / Mate 10 atd. Д. Při hardwarovém nebo softwarovém resetu (obnovení továrního nastavení) je třeba před hardwarovým nebo softwarovým resetem zálohovat všechna data z telefonu Huawei do počítače. Za prvé, protože úplný reset a obnovení továrního nastavení vymaže všechna vaše data.

Pokud jsme zapomněli kód PIN

Pokud jsme zapomněli kód PIN digitální váhy, můžeme jej po zodpovězení tajné otázky obnovit. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení / Digitální zůstatek / Změna hesla / Zapomněl jsem heslo / Potvrzení tajné otázky / Obnovení kódu PIN. To nám umožní po zodpovězení bezpečnostní otázky znovu zadat nový kód PIN.

Největší problém nastává, když uživatel zapomene i odpověď na otázku číselné kontroly vyváženosti. V tomto případě lze zakázat pouze. pouze obnovením továrního nastavení telefonu z důvodu ochrany soukromí a zabezpečení. To je jediný způsob, jak se k nástroji znovu dostat.

Pro obnovení továrního nastavení telefonu je třeba telefon vypnout a současně stisknout a podržet tlačítko napájení / zapnutí a tlačítko zvýšení hlasitosti. Když se objeví animace spuštění, musíme uvolnit tlačítko zapnutí/vypnutí. Nyní počkejte 3 sekundy a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Po vstupu do režimu obnovení bychom měli zvolit možnost „Obnovit tovární nastavení“.

Několik tipů, jak se v budoucnu vyhnout problémům

Abyste se v budoucnu nemuseli starat o odemykání telefonu, pokud zapomenete heslo, je třeba nejprve nastavit zapamatovatelné kódy: datum narození, telefonní číslo a podobně. něco, co si zapamatujete a nezapomenete.

Kromě intuitivních kombinací písmen a čísel se doporučuje:

  • Vytvořte si zálohu dat svého smartphonu, což vám pomůže i v případě, že zařízení ztratíte. Do nového telefonu budete moci přenést všechny uložené informace v plném rozsahu.
  • Nastavte chytré odemykání, t.е. odemykání obličejem, otiskem prstu nebo připojením jiného zařízení k telefonu přes Bluetooth.
  • PIN kód si zapište do nějakého zápisníku, abyste ho měli vždy po ruce.

Opětovné zadání aplikací

V mnoha případech však může uživatel heslo k zámku aplikace zapomenout. což ztěžuje přístup. Naštěstí existuje několik řešení, která můžeme nabídnout pro jejich opětovný vstup. Někdy se nám podaří získat přístup během několika sekund, ale v jiných případech budeme muset aplikaci odstranit nebo se dokonce vrátit k původnímu nastavení systému.

Pokud jsme si nastavili otisk prstu, můžeme jej použít k přístupu do uzamčené aplikace a obnovit tak zapomenuté heslo. Poté můžeme přejít do Nastavení / Aplikace / Zámek aplikace a „Změnit heslo“ a zadat nové heslo.

Hardwarový reset hardwaru

Hart Reset je kompletní tvrdé vyčištění operačního systému, odstranění všech informací a obnovení továrního nastavení. Vymazal kompletně všechna uživatelská data: historii procházení, telefonní seznam a protokoly hovorů, mezipaměť a vše ostatní. Po vymazání není možné informace obnovit. Existují dva způsoby, jak tablet Huawei odemknout provedením hardwarového resetování hardwaru.

Metoda 1

První metoda je podobná obvyklému resetování. Nejprve je třeba deaktivovat miniaplikaci. Pak stiskněte tlačítka hlasitosti a napájení. Po zapnutí obrazovky vyberte „wipe data/factory setting“ a aktivujte akci kliknutím na „Yes-delete all data“. Po dlouhém čištění restartujte tablet stisknutím tlačítka „Restartovat“. Po restartování bude gadget jako z obchodu.

Metoda 2

Tato metoda spočívá v postupném stisknutí tlačítek ve správném pořadí. Proveďte operaci s vypnutým zařízením.

  • Současně stiskněte tlačítka hlasitosti a napájení;
  • Po rozsvícení obrazovky uvolněte tlačítko napájení a ponechte tlačítka hlasitosti zapnutá;
  • Na obrazovce se objeví zelený robot a poté uvolněte část tlačítka „Volume Plus“ a nechte stisknuté pouze tlačítko „Volume Minus“;
  • Pod robotem by se měla objevit zelená čára. Pokud ano, postup je dokončen.

Výše uvedené metody odemykání by vám v takové situaci měly pomoci úkol zvládnout. Pokud se vám to z nějakého důvodu nepodařilo, obraťte se na servisní středisko, kde vám pomohou odborníci.

„Jak odemknout tablet Huawei“ je častou otázkou mezi uživateli MediaPad. nového zařízení od společnosti. Uzamčení je vynucená akce, když nechcete, aby gadget ve vaší kapse žil dál svým životem. Aktualizovaný KOD lze uzamknout dvěma způsoby. grafickým klíčem a číselníkem.

Jak odemknout telefon Huawei bez hesla

Metoda 1Pomocí ADB můžete odstranit heslo HuaweiPokud si nemůžete vzpomenout na údaje účtu Google, ale opravdu chcete získat zpět kontrolu nad telefonem, zkuste jej odemknout pomocí nástroje ADB (Android Debug Bridge). Tato metoda je však vhodná pouze pro ty, kteří mají určité znalosti informačních technologií. Zde jsou pokyny, jak tento nástroj použít k odemknutí smartphonu Huawei bez hesla.

Připojení telefonu k počítači pomocí kabelu USB.

Otevřete prohlížeč v počítači a přejděte na stránku https://developer.Android.com/studio/command-line/adb.Stáhněte si z něj nástroj ADB.

Spusťte instalaci a stáhněte si do počítače všechny požadované balíčky.

Otevřete příkazový řádek a zadejte příkaz adb shell rm /data/system/gesture.Stiskněte klávesu „Enter“ a poté stiskněte klávesu „Enter“.

Restartujte telefon Huawei a zadejte náhodný klíč. Zařízení se úspěšně odemkne.

Odblokování smartphonu Huawei v nouzovém režimu

Poslední možností, kterou se v našem článku budeme zabývat, je přechod do nouzového režimu telefonu, abyste mohli odemknout obrazovku. Postupujte podle přiložených pokynů.

V telefonu Huawei stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se na obrazovce nezobrazí nabídka se seznamem dostupných možností.

Stiskněte a podržte prst na možnosti „Vypnout“.

Po výzvě k přechodu do nouzového režimu vyberte možnost „OK“.

Odstraňte zámek obrazovky a restartujte telefon běžným způsobem. Telefon bude odblokován.

Jak odemknout telefon otiskem prstu

Nezapomeňte: téměř všechny moderní smartphony Huawei a Honor jsou vybaveny snímačem otisků prstů. Nejenže je to bezpečnější, ale také si nemusíte pamatovat kombinaci znaků nebo posloupnost teček ze vzorového klíče.

Snímač otisků prstů je spolehlivá věc, ale někdy selže. Je dobré, pokud se jedná o jednorázovou událost, ale někteří uživatelé nemohou Huawei odemknout po dlouhou dobu a doslova si zoufají. Speciálně pro tyto situace vývojáři nabízejí možnost nastavit heslo souběžně s otiskem prstu. Pomůže obnovit přístup k zařízení, pokud smartphone z nějakého důvodu nemůže rozpoznat váš prst.

Heslo se nastavuje společně s otiskem prstu. Když se tedy ke snímači přiblíží prst jiné osoby nebo ho snímač jednoduše nerozpozná, může uživatel zadat číselný kód. Pokud jste si ale vzali cizí smartphone s ochranou proti otiskům prstů, ani se ho nepokoušejte odemknout. Jen ztrácíte čas.

Aby skener bez problémů rozpoznal váš otisk prstu, musíte držet pouze suchý a čistý prst. Doporučuje se také registrovat více otisků prstů najednou.

Jak odstranit heslo z telefonu Huawei bez resetování?

Zde jsme shromáždili 8 účinných metod, které vám poradí, jak odemknout telefony Huawei bez resetování.

Nejlepší způsob, jak odemknout telefon Huawei bez obnovení hesla na 1 kliknutí

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak odemknout Huawei bez resetování. Je to prostřednictvím softwaru třetí strany. Existují různé programy určené k odemykání zařízení se systémem Android bez ztráty dat a PassFab Android Unlocker je jedním z nich. PassFab Android Unlocker. Skvělý software se snadno použitelným rozhraním a vysokou mírou úspěšnosti. S PassFab Android Unlocker nebudete mít s odemknutím telefonu Huawei žádný problém.

Podle tohoto návodu zjistíte, jak odstranit zámek vzoru v telefonu Huawei:

Jak odemknout zámek obrazovky pomocí nástroje PassFab Android Unlocker:

Poznámka: U některých raných zařízení Samsung PassFab Android Unlocker podporuje odemknutí obrazovky bez ztráty dat v systému Windows.

Použití funkce „Najít můj telefon“ k odblokování telefonu Huawei bez resetování

Funkce „Najít mé zařízení“ se dříve nazývala „Správce zařízení Android“, což je skvělý nástroj pro nalezení zařízení se systémem Android v případě jeho ztráty nebo odcizení. To je také skvělá možnost, jak uzamknout telefon Huawei. Chcete-li zjistit, jak odstranit zámek obrazovky na zařízení Huawei, postupujte podle následujících kroků:

Přejít na http://www.Google.com/Android/find v prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu Google.

Vyberte telefon Huawei, který chcete odemknout.

Ze tří možností vyberte „Lock“.

Poté budete vyzváni k nastavení nového hesla pro vybraný telefon Huawei. Potvrzení nového hesla.

Pak můžete Huawei odemknout bez obnovení, ale s novým heslem.

Použití hodinek Huawei Watch k odemknutí telefonu Huawei bez obnovení továrního nastavení

Většina lidí zná hodinky Huawei Watch. Hodinky Huawei Watch však mají své vychytávky, i když se jedná o chytré hodinky se systémem Android.

  • Připojení telefonu Huawei k hodinkám Huawei Watch.
  • V telefonu Huawei přejděte do nabídky „Nastavení“, „Zabezpečení a soukromí“, „Zámek obrazovky heslem“, „Inteligentní zámek“.
  • Nastavení hesla zámku obrazovky a přidání zařízení Huawei Watch mezi důvěryhodná zařízení.

Poznámka: Poté budete mít přístup k telefonu Huawei přejetím po displeji telefonu bez zadávání hesla nebo obnovení továrního nastavení. Pokud však váš telefon Huawei není nakonfigurován a není připojen k hodinkám Huawei Watch, tato metoda pro vás nefunguje a přejděte na následující metodu.

Odemknutí telefonu Huawei pomocí ID otisku prstu bez obnovení továrního nastavení

Pokud zapomenete kód PIN / heslo / zámek vzoru telefonu Huawei, nepanikařte. Obnovení továrního nastavení u společnosti Huawei nemusíte provádět okamžitě. Vyzkoušejte rozpoznávání otisků prstů a zjistěte, zda vám pomůže odemknout zařízení Huawei.

Nastavení zámku otisků prstů na telefonu Huawei na jak odstranit zámek vzoru:

Poznámka: Pokud jste si pro telefon Huawei nastavili ID otisku prstu, můžete telefon Huawei odemknout pomocí ID otisku prstu, aniž byste jej museli resetovat. Pro odemknutí stačí přiložit palec nebo prst na snímač otisků prstů.

Odstranění hesla na obrazovce pomocí rozpoznávání obličeje

Tato metoda je podobná metodě 4, což znamená, že telefony Huawei můžete odemknout bez resetování a pomocí rozpoznávání obličeje pouze v případě, že jste pro telefon Huawei nastavili ID rozpoznávání obličeje.

Nastavení Face ID v telefonu Huawei:

zjistit, telefonu, huawei

Spusťte aplikaci Nastavení v zařízení Huawei.

Přejít na Zabezpečení a soukromí Odemknutí obličejem.

Podívejte se do kamery a systém vytvoří váš profil pro rozpoznání obličeje.

Telefon Huawei pak můžete odemknout pomocí rozpoznávání obličeje bez nutnosti resetování. Telefon Huawei můžete odemknout buď okamžitě pomocí rozpoznání obličeje, nebo můžete po rozpoznání obličeje přejet prstem po obrazovce.

Závěrečné myšlenky

Bez ohledu na to, jaký model nebo značku telefonu používáte, může se každý stát obětí situace, kterou jsme zmínili výše. Doufáme, že řešení, která jsme uvedli, vám pomohou telefon odemknout a nadále jej plně využívat.

Často kladené otázky

Pokud je telefon uzamčen, nebude po vypršení smlouvy s operátorem automaticky odblokován. O odemknutí je třeba výslovně požádat operátora.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS