Jak zjistit velikost fotografie na iPhone

Jaké je rozlišení fotografie na iPhone?

Fotografie iPhone mají minimální rozlišení 3264 2448 pixelů. Existuje několik způsobů, jak ztratit povolení. Je však důležité vyhnout se škálování. Funkce zvětšení v iPhone není optická, ale digitální.

Vaše fotografie na iPhone 300 Diet Body? Váš iPhone nemůže přímo fotografovat s rozlišením 300 bodů na palec; Může však fotografovat s velkým rozlišením, což znamená, že je můžete vytisknout na fotografiích s rozlišením 300 bodů na palec. Například iPhone 8 umožňuje fotografovat s rozlišením více než 12 000 megapixelů nebo 4032 x 3024 pixelů.

Zjistěte, kde byla fotografie pořízena

Pokud si nemůžete vzpomenout na adresu a název zajímavé kavárny, ale pamatujte, že jste tam fotografovali, když jste přišli naposledy, iPhone může pomoci. Najděte správnou fotografii a přejděte dolů do bodu „Place“: Uvidíte mapu s přesnou adresou. Aby to mohla fungovat, samozřejmě by aplikace „kamery“ měla mít přístup k datům geolokace.

Jak snadné je najít velikost souboru v iPhone a iPad

Iphone nikdy neměl jednoduché inteep, aby zkontroloval velikost obrazových souborů na vašem zařízení. Uživatelé museli používat galerie třetích stran nebo nahrát své obrázky na Google fotografii nebo něco podobného, ​​aby mohli zkontrolovat velikost souboru. Ve skutečnosti však existuje mnohem jednodušší způsob, jak zkontrolovat velikost souborů fotografií a nemusíte ji ani opustit, abyste ji použili. Uděláme to s zkratkami, takže postupujte podle pokynů vytvořením štítku Siri za tímto účelem.

Pokud nevíte, zkratky jsou aplikace Apple iPhone iPhone, která vám umožní vytvořit si vlastní podprogramy pro zjednodušení opakujících se úkolů, které provádíte na vašem iPhone nebo iPadu, čímž se zlepšuje váš společný zážitek. Stojí za zmínku, že aplikace zkratky bude dříve nainstalována, pokud spustíte beta verzi iOS 13,

Jak snadné je najít velikost souboru v iPhone a iPad

Nainstalujte aplikaci štítku (zdarma) z App Store. Jak jsem již zmínil dříve, můžete si tento krok bezpečně chybět, pokud použijete buď verzi beta pro vývojáře nebo veřejnou verzi Beta iOS 13.

zjistit, velikost, fotografie, iphone

Otevřete aplikaci a klepněte na ikonu „“, která je přítomna v pravém horním rohu aplikace, nebo klikněte na „Vytvořit lalykvariant. Přiřaďte název pro štítek, přepněte přepínač na „Zobrazit v listu akcií“ a vyberte typy dopravců, pro které je třeba vidět štítek. Protože toto vedení je zaměřeno na multimediální soubory, vybral jsem „soubory“, „multimediální“ a „obrázky“.

Nyní, když jste vytvořili zkratku, musíte pro ni nainstalovat akci. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko „Přidat akci“, které se objeví při otevření zkratky a zadejte „Získejte podrobné informace o souborech“ do vyhledávacího pole.

Jakmile to uděláte, uvidíte akci uvedenou na obrázku níže. Klikněte na „Detail“ modré barvy a vyberte „Velikost souboru“. Můžete také stanovit další akce, jako je rozšíření souboru, datum vytvoření, datum poslední změny atd. D., Pokud chceš.

Nyní musíme určit vlastní efekt, aby se velikost souboru zobrazovala jako oznámení. Totéž můžete udělat vytvořením nové akce s názvem „Zobrazit oznámení“, kterou najdete jednoduše dokončením vyhledávání „Oznámení“ v okně vyhledávání.

zjistit, velikost, fotografie, iphone

Vezměte prosím na vědomí, že při vytváření výchozího oznámení se zobrazí text „Hello World“. Můžete nainstalovat něco významného, ​​jak můžete vidět na obrázku výše. Nezapomeňte vybrat proměnnou „podrobnosti o souboru“, zobrazí se závěr předchozí akce v oznámení.

Tím se končí náš průvodce krokem.krok o tom, jak si můžete pohodlně zobrazit velikost souborů na vašem iPhone a iPadu. Chcete.li způsobit oznámení, vyberte soubor, jehož velikost chcete zjistit, a klikněte na tlačítko „Sdílet“. Na listu „sdílení“ vyberte štítek, který jsme vytvořili, a obdržíte oznámení o velikosti souboru.

zjistit, velikost, fotografie, iphone

Nezapomeňte to sdílet se všemi svými přáteli na iPhone a řekněte nám, zda jste to považovali za užitečné v komentářích.

Jak zobrazit fotografie metadat na vašem iPhone nebo iPad

Existuje několik aplikací pro prohlížení metadat, ale máme rádi vyšetřovatele fotografií. Je zdarma a snadno se používá, je neustále aktualizován a vylepšen. Vezměte prosím na vědomí, že bezplatná verze umožňuje pouze prohlížet fotografie metadat. Chcete.li upravit nebo odstranit metadata, musíte aktualizovat na placenou verzi za 2,99

Nejprve si stáhněte aplikaci pro vyšetřovatele fotografií z obchodu s aplikacemi.

Po instalaci aplikace ji otevřete a uvidíte kapuce obrazovky, kliknutím na ikonu v levém dolním rohu poskytujte přístup k vašim fotografiím.

Uvidíte okno vyskakování s žádostí o poskytnutí povolení od vyšetřovatele fotografií. Stiskněte tlačítko OK.

Poté, co jste autorizovali žádost o prohlížení svých fotografií, uvidíte seznam všech svých alb. Vyberte album pro zobrazení jeho obsahu a poté fotografii, kterou chcete vidět. Fotografie s souřadnicemi GPS mají ikonu zeměkoule v pravém horním rohu obrázku.

Stisknutím zelených ikon ve spodní části fotografie zobrazíte každou kategorii metadat. Karta „I“ zobrazuje obecné informace o obrázku, včetně velikosti, formátu a názvu souboru. Na kartě Globe se zobrazí umístění, na kterém byla fotografie pořízena na mapě, a karta hodinek ukazuje dočasnou značku fotografie. Na kartě fotoaparátu se zobrazí nastavení fotoaparátu pro střelbu, včetně rychlosti závěrky, ISO, bránice a modelu fotoaparátu.

Chcete.li zobrazit úplný seznam metadat vaší fotografie, vyberte v dolní části obrazovky aplikace „Metadata. Zobrazit vše“.

Jak zjistit, jaký druh řešení má obrázek?

Otevřete svůj obrázek nebo fotografii v nástroji. klikněte na ctrlo a vyhledejte jej prostřednictvím dirigenta. Dále použijte kombinaci klíčů Ctrlalti k otevření okna obrazu „Velikost obrázku“. V něm uvidíte všechny vyčerpávající informace. Věnujte pozornost linky „usnesení“ („usnesení“).

Velikost jedné fotografie může dosáhnout 3 MB, s výjimkou panoramatických výstřelů, které mohou vážit 50 MB.

Jak zmenšit velikost a rozlišení fotografie na iPhone?

Uživatelé Apple Gadget často trpí nedostatkem bezplatné paměti na zařízeních. Co dělat v takové situaci? První, kdo „vyčistí“ média a fotoalbum a zbaví se zbytečných souborů, přichází na mysl. Rozloučení s fotografiemi je však obtížné. mnoho z nich připomíná důležité události.

Existuje méně zřejmé řešení: snížit velikost fotografií. stejně jako při prohlížení alba na malé obrazovce gadgetu nebude rozdíl patrný. Snížením velikosti fotografie můžete na zařízení nejen bezplatnou paměť, ale také snížit náklady na dopravu při publikování obrázků na internetu.

Jak rychle určit velikost souboru na iPhone a iPad

Vše je připraveno! Chcete.li zjistit velikost souboru, musíte přejít na příslušnou aplikaci, otevřít požadovaný soubor a kliknout na nabídku „Sdílet“.

Možnost „Fast Commands“ se objeví v seznamu akcí, uvnitř kterého bude možné vybrat operaci „Určit soubor“. Po aktivaci tohoto scénáře se na obrazovce zobrazí malé oznámení, ve kterém bude uvedena přesná velikost souboru.

Jak zjistit hmotnost souboru na iPhone?

Uveďte akci „Získejte informace o souborech“ a klikněte na možnost „Podrobnosti“. Vyberte typ dat pro zobrazení „velikosti souboru“. Stiskněte znovu stiskněte tlačítko „“ a přidejte akci „Zobrazit zprávu“. Chcete.li zobrazit velikost souboru, otevřete jej a klikněte na „Sdílet“.

Chcete.li zjistit hmotnost fotografie uložené na počítači, stačí se podívat do „vlastností“. Klikněte pravým.klikněte na myši podle obrázku a výběr odpovídajícího bodu v kontextové nabídce zobrazí odpovídající okno s informacemi o šířce a výšce fotografie v pixelech.

Jak zjistit formát souboru na iPhone?

Chcete.li zjistit velikost souboru, musíte přejít na příslušnou aplikaci, otevřít požadovaný soubor a kliknout na nabídku „Sdílet“. Možnost „Fast Commands“ se objeví v seznamu akcí, uvnitř kterého bude možné vybrat operaci „Určit soubor“.

  • Stáhněte si fotografii komprese fotografie v obchodě App Store.
  • Spusťte program a povolte přístup k fotografiím v galerii.
  • Vyberte několik fotografií pro kompresi.
  • Nastavte stupeň komprese a snížení velikosti fotografie.
  • Zobrazit výsledek komprese. Pokud vám vyhovuje, smažte originální fotografie.
zjistit, velikost, fotografie, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS