Jak zjistit, zda jsou Airpods skuteční. AirPods 2 Original

Jak zjistit, zda jsou Airpods skuteční

Sam Costello píše o Tech od roku 2000. Jeho psaní se objevilo v publikacích, jako je CNN.com, PC World, Infoword a mnoho dalších.

Jerrick Leger je IT specialista na COMPTIA s více než 10letými zkušenostmi v oblasti technické podpory a IT polí. Je také správcem systémů pro IT firmu v Texasu sloužící malým podnikům.

Co vědět

 • Zkontrolujte sériové číslo AirPods v nástroji pro kontrolu pokrytí společnosti Apple. Pokud se tam objeví, vaše airpody jsou autentické.
 • Otevřete pouzdro vedle iPhone nebo iPadu a stiskněte tlačítko na pouzdře. Pouze skutečné airpody otevírají okno pro připojení/zobrazení výdrže baterie.

Bojíte se, že máte falešné airpody, nebo si možná nějaké koupí? Tento článek poskytuje několik spolehlivých tipů a triků, které vám pomohou spatřit falešné airpody.

Jak zjistit, zda jsou AirPods falešné: Zkontrolujte sériové číslo

Nejpokožnějším způsobem, jak zjistit, zda jsou AirPods falešné, je jít přímo ke zdroji: Apple. Apple má online ke kontrole stavu záruky produktu. Stačí zadejte sériové číslo AirPods a pokud je tam najdete, jsou to skutečná dohoda. Pokud ne, spatřili jste falešné airpody. Zde je co dělat:

Zadejte sériové číslo, Captcha a klikněte na Pokračovat.

Pokud nástroj vrátí informace pro toto sériové číslo (zejména platné zakoupené datum), AirPods jsou skutečné.

Jak zjistit, zda jsou AirPods falešné: Zkuste je spárovat nebo zkontrolovat výdrž baterie

Další spolehlivý způsob, jak zjistit, zda jsou AirPods falešné, je dělat něco, co mohou udělat pouze autentičtí airpody.

Když se pokusíte spárovat AirPods na iPhone nebo iPad nebo otevřít již párované AirPods poblíž těchto zařízení, objeví se okno na obrazovce zařízení. To se může stát pouze u skutečných AirPods, protože tato funkce se opírá o čip W1, komunikační čip vytvořený pro AirPods. Je to nesmírně nepravděpodobné, že by falešní AirPods mohl napodobit, že.

Chcete.li tedy spatřit falešné airpody pomocí tohoto triku, postupujte podle těchto kroků:

Pokud již byly s tímto zařízením nastaveny AirPods, zobrazí se obrazovka baterie. To znamená, že vaše airpody jsou pravé.

Pokud s tímto zařízením nebyly nastaveny AirPods, počkejte, až se objeví obrazovka připojení. Pokud ano, vaše airpody jsou skutečná věc.

Pokud postupujete tyto kroky, ale nevidíte obrázky z kroků 3 nebo 4 na obrazovce vašeho zařízení, je nám líto, že vám to řeknu, ale vaše airpody jsou pravděpodobně falešné.

Někdy mají skutečné airpody problémy s připojením nebo nefungují správně. V takovém případě se podívejte na naše tipy, jak je opravit čtením, jak jej opravit, když se AirPods nepřipojí a jak opravit AirPods, když nefungují.

Jak zjistit falešné airpody: balení, výroba a

Kontrola sériového čísla a funkcí pouze pro AirPods je nejspolehlivější způsob, jak zjistit falešné airpody, ale můžete použít některé další metody. Tyto možnosti zahrnují některé hádání, takže doporučujeme možnosti z dřívějšího článku, ale můžete je také vyzkoušet:

 • Cena: Apple produkty nejsou levné. Počáteční maloobchodní cena za běžné AirPods je 159 a AirPods Pro je 249. Pokud jste zaplatili mnohem méně než to. řekněme, 50 za AirPods Pro. nemusí být skutečné.
 • Případ bezdrátového nabíjení: Případ nabíjení zahrnutý u AirPods a AirPods pro druhé generace podporuje bezdrátové nabíjení QI. Je nepravděpodobné, že by kopírovali by do této drahé funkce. Zkuste položit pouzdro AirPods na nabíjecí rohož Qi. Pokud nedostane žádnou moc, může to být falešný.
 • Kvalita budování: Apple je známý pro velmi vysokou kvalitu svých zařízení. Neměli byste vidět žádné švy v plastu, porty a konektory jsou těsné a robustní a barva bílých produktů (jako AirPods) je čistá a jasná. Pokud se vaše airpody zdají trochu nízkou kvalitu, kousky jsou volné nebo barva není dokonalá, možná budete mít knock-off airpody.
 • Balení: Stejně jako kvalita sestavení produktů Apple je vysoká, tak je kvalita balení. Krabice je pevné, kvalita tisku vysoké, umístění nálepky perfektní. Kontrola kvality společnosti Apple pro své výrobky je náročná, takže pokud vaše airpody nesplňují tuto značku, mohli by být falešní.

Chcete.li resetovat své AirPods, na zařízení iOS Otevřete nastavení Bluetooth. Dále pod zařízeními klepněte na ikonu I vedle AirPods. Seznamte se zapomenout na toto zařízení zapomenout. Dále vložte své airpody do pouzdra nabíjení, počkejte 30 sekund, otevřete víko a držte tlačítko na zadní straně airpodů, dokud stavové světlo neskřílí žlutě, poté bílé.

Chcete.li připojit své AirPods, nejprve se ujistěte, že je Bluetooth aktivován na vašem iPhone. Držte své airpody v blízkosti telefonu v jejich nabíjecím pouzdře a zajistěte, aby bylo otevřeno víko. Klepněte na Připojte se a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Absolvování Apple doporučuje vyčistit své airpody čištění airpodů s lehce tlumeným hadříkem bez vlákna, suchým hadříkem bez vlákna a bavlněným výtěrem. Použijte párátko a zábavnou tak k odstranění ušního vozu z portů reproduktorů.

Jak zjistit Fake AirPods Pro: Kompletní průvodce

Apple Airpods Pro patří mezi nejlepší bezdrátové ušní sluchátka, které si mohou peníze koupit a jsou určitě nejlepšími airpody, které Apple nabízí. Tyto drobné sluchátka nabízejí úžasnou kvalitu zvuku, s čistými maximami, středními a čistými basy a zabalíme velké aktivní zrušení hluku.

zjistit, jsou, airpods, skuteční

How to DETECT if your AirPods are Fake❌ (2 ways)

Pravděpodobně proto, že jsou mezi uživateli Apple tak populární, najdete na trhu mnoho repliky. Někteří stinní prodejci se mohou dokonce pokusit prodat falešné profesionály AirPods, a pokud nemůžete rozeznat rozdíl mezi skutečnými a falešnými Apple Airpods, můžete být podvedeni k jejich koupi.

Abychom tomu zabránili, vysvětlíme, jak zjistit, zda jsou Airpods Pro falešné. Pro tento článek jsme použili pár TWS I500 Pro Earbuds, které vypadají téměř jako skutečné profesionály AirPods a lze je snadno prodat jako takové. Pravděpodobně je nenajdete jako AirPods Pro na žádném renomovaném webu, jako je Amazon nebo Best Buy, ale někdo se je mohl pokusit prodat jako profesionály AirPods na webech, jako je Craigslist a eBay.

zjistit, jsou, airpods, skuteční

Jak zjistit falešné airpody pro

Než začneme, chceme si uvědomit, že je důležité se dobře podívat na fotografie vašeho potenciálního nového AirPods Pro a. v případě potřeby. požádat více od prodejce. To vám ušetří bolest hlavy vrácení peněz a zbytečně promarněte čas. Navíc, pokud se zdá, že prodejce není ochoten poskytovat kvalitní detailní látky, která nebyla přijata s bramborovou kamerou, budete vědět, že tyto airpody jsou pravděpodobně falešné a že se prodávající s největší pravděpodobností snaží podvod se vás podvádět.

Nyní, když to máme z cesty, ukážeme vám, jak spatřit falešné airpody.

Materiály maloobchodní krabice

První věc, kterou můžete udělat, abyste zkontrolovali, zda je pár AirPods Pro je falešný, je prozkoumat jeho maloobchodní krabici. Real AirPods Pro je zabalen do robustní, vysoce kvalitní bílé krabice s obrázkem airpodů na přední straně. Falešné AirPods Pro, na druhé straně, budou pravděpodobně odeslány do krabice vyrobené z nižší kvality materiálů.

Zatímco tvar a obrysy klapky jsou obvykle na místě, na přední straně případů AirPods je malý detail, že copycats mají těžko replikující se. To je LED světlo a. konkrétněji. jeho otevření.

Hledejte překlepy v tištěném textu

Na oficiální maloobchodní krabici Apple nenajdete žádné překlepy. Ale můžete vidět různé chyby psaní na falešném maloobchodním boxu Apple. Mohou také existovat určité nesrovnalosti ve velikosti a stylu textu písma.

Hledejte sériové číslo AirPods vytištěné na krabici

Maloobchodní krabice Real AirPods Pro má také sériové číslo uší vytištěných, které lze zkontrolovat v systému Apple. Pokud tedy maloobchodní krabice AirPods Pro nemá sériové číslo, nebo pokud ano, ale web společnosti Apple to nemůže rozpoznat, pak se určitě díváte na falešné airpody.

Zkontrolujte případ

Přední část pouzdra

Zatímco přední část nabíjení falešných airpodů může vypadat podobně jako skutečný produkt na první pohled, Copycats má těžko replikující otevření LED světla LED. LED světlo na autentických případech AirPods Pro je spláchnutí s pouzdrem a pokryto tenkou, průhlednou vrstvou. Naopak, případy padělání AirPods pro místo toho mají na tomto místě dírku. Je pravda, že si to pravděpodobně nebudete moci všimnout na první pohled, ale pokud si prohlédnete případ z úhlu, budete to moci spatřit.

Rovněž existuje rozdíl v samotném LED světle mezi původními AirPods a jejich falešnými protějšky. Světlo je více zaměřeno a obsaženo na původních AirPods. Na copycats však LED světlo krvácí do pouzdra plastu.

Levý případ. Fake Airpods Pro, správný případ. Real AirPods Pro

Zadní část případu

Je zde tři věci, které je třeba hledat. Nejprve byste měli zkontrolovat závěs případu, protože padělané případy mají často závěsy, které se zdají být mírně odlišné. Závěs by měl být zcela plochý a všechny klouby by měly být rovnoměrně rozloženy.Nenechte se však znepokojen, pokud se kloubní čáry dokonale nesrovnávají s liniemi klapky. jak vidíte, není to dokonalý zápas ani v našem původním případu AirPods Pro.Case.

Levý případ. Fake Airpods Pro, správný případ. Real AirPods Pro

Druhou věcí, kterou můžete zkontrolovat, je text, “navrhl Apple v Kalifornii, shromážděný v Číně.„Některé falešné případy nemusí mít tuto frázi, zatímco jiné ji mohou nechat umístit nesprávně. Budete potřebovat pěknou fotografii originálního pouzdra AirPods Pro s ním, takže zde jdete:

Správné umístění textu v původním případu AirPods

A konečně, může být obtížné najít na fotografiích, ale stojí za to hledat důkaz o nízké kvalitě práce kolem tlačítka umístěného v zadní části pouzdra. V reálných případech AirPods je tlačítko spláchnutí se zbytkem pouzdra a perfektně odpovídá kruhovému otvoru. Naproti tomu padělané případy mají často mírně kolísavé tlačítko s určitým zakřivením, kde byl plast vyříznut a zpracován tak, aby se vešel.

Spodní část pouzdra

Je zajímavé poznamenat, že padělané airpody přicházejí s falešnými blesky a kabely na osvětlení USB. Ačkoli tyto falešné airpody mohou být nabita buď pomocí padělaného kabelu nebo autentických kabelů Apple, falešný kabel nebude fungovat u skutečných zařízení Apple.

Inspekcí spodní části původního případu AirPods Pro, určitě si všimnete, že port Lightning byl nainstalován velmi bezpečně. Kovový kroužek je z pouzdra mírně vyčnívající, ale v plastu není žádný viditelný díra ani kroužek. Je to, jako by byl přístav pevně vložen do pouzdra.

Levý případ. Fake Airpods Pro, správný případ. Real AirPods Pro

Naproti tomu port Lightning na případu padělaných airpodů vypadá, jako by byl „potopen“ plast trochu. Kromě toho je kovový límec v horní části přístavu mnohem hlouběji na skutečných případech AirPods než na falešných. Pokud prozkoumáte vnitřek falešného portů Lightning, všimnete si plastu v mnohem dřívější fázi, než byste na autentickém produktu.

Otevření klapky

Od původních AirPods byl každý posedlý pěknou, Clicy Clap. Otevírá se rozhodně a zůstává otevřené. Uzavírá uspokojivé kliknutí.

Falešné případy airpodů mají obvykle velmi volnou chlopni, kterou se můžete kroutit, i když je zavřená. Když to otevřete. nemusí to ani zůstat otevřené, přičemž jeho prameny je jemně tlačí zpět do uzavřené polohy.

Uvnitř pouzdra by neměla být žádná další světla

Jak můžete vidět v našem případě zde. profesionálové TWS I500 se hrdě chlubí jejich připojení Bluetooth tím, že mají nainstalovaná světla v samotných uších. Září červeně a modré, aby signalizovaly, když jsou spárovány. Netřeba dodávat, že na žádném z modelů Apple AirPods neexistuje žádná taková světelná show.

Všechny AirPods mají na vnitřní straně klapky pouzdra vytištěné sériové číslo. Toto sériové číslo může být projížděno pomocí systému Apple, abyste zkontrolovali, zda se jedná o skutečný produkt Apple. Falešný pravděpodobně nebude mít vůbec sériové číslo, a pokud je tam jedno. měla by vrátit chybu na webových stránkách Apple

Apple AirPods k Androidu. Jde to?

Zkontrolujte AirPods Pro

AirPods Pro má na každém sluchu sadu černých pruhů, které zahrnují kovovou mřížku, slouží buď jako mikrofony nebo pro akustickou reliéf. Originální Airpods Pro jsou navrženy tak, aby černá barva kovové mřížky hladce odpovídala okolnímu černému pruhu, takže je téměř nerozeznatelné. Naproti tomu falešné airpody mohou být identifikovány světlejším odstínem černé barvy použité pro mřížku.

zjistit, jsou, airpods, skuteční

Při blízkém vyšetření se zdá, že mřížky TWS I500 jsou malovány pouze pro kosmetické účely bez jakékoli skutečné funkce. To by mělo smysl, protože tyto uší postrádají ANC.

Podívejte se také na optické senzory na dně AirPods Pro Earbuds. ty se používají k „vyprávění“ uší, když jsou ve vašem uchu. V našem případě profesionálové TWS I500 neměli takové vybavení (protože, víte, řídí náklady nahoru).

Kvalita zvuku

Pravděpodobně jste pravděpodobně přemýšleli, jestli falešná airpods pro zní tak dobře jako originály. Krátká odpověď na tuto otázku je ne. Delší odpověď je, že falešný airpods pro zvuk middy a cín. Neexistuje žádný spodní konec; Ve výšinách není žádná jiskra a nenabízejí velkou jasnost. Padělky také postrádají výhody, jako je zrušení aktivního šumu.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak falešné AirPods zní ve srovnání se skutečnými, můžete navštívit náš falešný vs. Skutečné srovnání AirPods.

Fake AirPods Pro pravděpodobně nebude fungovat dobře s vaším iPhone

Váš iPhone s největší pravděpodobností rozpozná falešné airpody, když otevřete klapku. Jak jsme to zjistili, dokonce i tato sluchátka TWS I500 Pro řeknou iPhone, že jsou AirPods Pro a zahájí proces párování.

Přestože se nám podařilo spárovat TWS I500 Pro s naším iPhone bez jakéhokoli škytavky, samotný telefon odmítl hrát žádná média. jen to havarovalo. Všechno od Apple Music po YouTube by jen zmrazilo, když jsme stiskli tlačítko přehrávání. Podařilo se nám to nějak přimět, aby fungovali, ale nebylo to snadné.

Je ironií, že by to pravděpodobně fungovalo dobře, kdyby se nepokusili napodobovat připojení AirPods. Ale nooo, snaží se „lhát“ iPhone, že jsou skutečnými AirPods Pro a dokonce mají možnosti menu pro zrušení hluku a transparentnost (funkce, které nepodporují)! Takže iPhone jde Haywire.

Pokud je dohoda příliš dobrá na to, aby to byla pravda, pravděpodobně je to

Slyšeli jste přísloví: „Pokud je to příliš dobré na to, aby to byla pravda, pravděpodobně je to“? To se rozhodně platí při nakupování Apple AirPods Pro Earbuds Online. Nespadejte na ty úžasné obchody, které nabízejí uší za neuvěřitelně nízkou cenu. Tyto obchody jsou často příliš dobré na to, aby byly pravdivé, a prodávané airpody jsou jen levné knockoffs.

Chcete.li snížit šance na setkání s těmito podvody, doporučujeme, abyste si koupili pouze z renomovaných zdrojů. Držte se nákupu od oficiálních internetových obchodů výrobců nebo důvěryhodných prodejců, jako jsou Amazon, Best Buy a Walmart. Ano, stále tam můžete najít rybí nabídky, ale protože tyto stránky mají dobrou politiku návratu, budete moci získat vrácení peněz pro případ, že si koupíte falešný produkt.

Závěr

Chcete.li identifikovat falešné AirPods Pro, měli byste porovnat jejich pouzdro a uší s originálním párem AirPods Pro. Pokud nemáte k dispozici žádné AirPods Pro, neváhejte se vrátit k tomuto článku a porovnat sluchátka ve vašich rukou s fotografiemi, které jsme poskytli.

Naše rada je koupit pouze skutečné produkty. Skutečné produkty splňují specifické bezpečnostní standardy a často jsou testovány a ověřeny regulačními orgány. Padělané produkty se nepodléhají stejnému testování a mohly by vaše zdraví ohrožovat.

Také skutečné výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouho. Padělané produkty se obvykle vyrábějí z levných materiálů a snadno se zlomí.

Takže až příště uvidíte lákavou dohodu nabízející pár AirPods Pro za jednu čtvrtinu své původní ceny, stačí předat, aby se vypořádali a zamířili do oficiálního obchodu Apple a odtamtud získáte nový pár AirPods Pro.

Jak zjistit, zda jsou vaše airpody falešné různými způsoby

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona flipboard písmeno f.

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

 • Nejlepší způsob, jak zjistit, zda jsou vaše AirPods falešné, je zadání jejich sériového čísla do webových stránek „Check Coverage“ společnosti Apple.
 • Tento web vám řekne, zda jsou AirPods registrovány v systému Apple, což jsou všechny skutečné airpody.
 • Měli byste také hledat překlepy na obalu a špatně zarovnaném plastu a zkontrolovat, zda se spojuje s vaším iPhone správným způsobem.

AirPods může být nejoblíbenějším produktem Apple od iPhone. Ale kdykoli přijde nový hitový produkt, můžete očekávat, že bude následovat lodní zatížení napodobitelů.

Na trhu jsou stovky falešných značek AirPod a na první pohled není vždy snadné vybrat podvody.

Jak zjistit, zda jsou vaše airpody falešné pomocí webu

Existuje několik způsobů, jak zjistit, zda jsou vaše airpody falešné pouhým pohledem.

Apple spustí web, který umožňuje uživatelům kontrolovat, zda jsou jejich produkty stále v záruce. To je samozřejmě skvělé pro kontrolu skutečných produktů, ale má také další výhodu, že vám řekne, když používáte falešný produkt.

Chcete.li tento web používat, budete potřebovat pouze sériové číslo vašeho AirPods. Toto číslo najdete dvěma způsoby.

Nejprve, pokud jsou vaše AirPods připojeny k iPhone nebo iPadu, můžete otevřít nabídku Bluetooth a klepnout na ikonu I vedle jejich jména. Sériové číslo bude uvedeno na stránce, která se otevře.

Za druhé, najdete sériové číslo napsané na vnitřní straně pouzdra, v prostoru, ve kterém sedí vaše levá hlava airpodu. Pokud máte AirPods Max, namísto toho najdete pod levým ušním polštářem. Možná budete potřebovat zvětšovací sklo, abyste si ji jasně přečetli.

Poznámka: V závislosti na modelu může mít každý AirPod Earbud také své vlastní sériové číslo, ale tento web je nepozná, i když jsou skutečné. Záleží na tom, co je sériové číslo případu.

Jakmile máte sériové číslo AirPods, přejděte na web kontroly a zadejte jej do pole nahoře, poté vyplňte Captcha a klikněte na Pokračovat.

Pokud jste přivezeni na stránku, která vás žádá, abyste zadali datum nákupu, nebo na stránce, která vám řekne, jaké možnosti záruky máte k dispozici, jsou vaše AirPods pravděpodobně legitimní. Ale pokud místo toho dostanete chybovou zprávu, že Apple není „neschopný zkontrolovat pokrytí tohoto sériového čísla“.

Rychlý tip: Systémy jako je tento, proč byste měli vždy udržovat svá sériová čísla soukromá. Únik vašeho čísla online usnadňuje společnostem výrobu falešných airpodů se skutečnými sériovými čísly, což ztěžuje detekci padělků.

Jak zjistit, zda jsou vaše airpody falešné nalezením vad

Apple má poměrně vysoké výrobní standardy a falešní výrobci AirPod se s nimi zřídka setkávají. Pokud se podíváte pečlivě, najdete známky, že jsou falešní na obalu, pouzdře a dokonce i samotných uších.

Zde je několik chyb, které je třeba hledat:

 • Zaškrtněte políčko a manuál pro překlepy. Falešné produkty jsou obvykle pokryty anglickým pravopisem a gramatickými chybami.
 • Má případ nabití pomocí blesku kabel, stejný kabel, jaký používají iPhone? Pokud ne, je zaručeno, že bude falešný.
 • Plast na falešných airpodech má tendenci se cítit levněji a volnější než skutečné modely.
 • Pouzdro by mělo mít tlačítko na zádech, které vám umožní spárovat airpody s jinými zařízeními, a toto tlačítko by mělo být zcela ploché se zbytkem pouzdra. Pokud se tlačítko vůbec vynoří nebo se cítí volně, je pravděpodobné, že je to falešné.
 • Pokud vložíte AirPods do jejich pouzdra a otevřete je poblíž iPhone nebo iPadu, provede se nabídka automaticky, která vám umožní spárovat je? Pokud ne, je to znamení, že jsou falešné.
 • Falešné airpody se v aplikaci naleznete, když je připojíte k zařízení.
 • Jakmile jste spárovali své AirPods s iPhone nebo iPad, otevřete nabídku Bluetooth a klepněte na ikonu I vedle jejich jména. Měli byste vidět stránku plnou informací o nich. pokud vše, co vidíte, jsou typ zařízení a zapomeňte na toto zařízení, jsou falešné.
zjistit, jsou, airpods, skuteční

Nejlepší airpody

Pokud hledáte skutečný obchod, nákup AirPods v obchodech, jako je Apple nebo Best Buy, může zajistit, abyste získali nejlepší kvalitu:

 • Nejlepší airpody celkově: AirPods Pro. Podívejte se na Amazon a Target
 • Nejlepší AirPods na rozpočet: AirPods (2. gen). Podívejte se na Target a Best Buy
 • Nejlepší AirPods pro audiofily: AirPods Max. Podívejte se na Amazon a Best Buy

William Antonelli (on/ona/oni) je spisovatel, editor a organizátor se sídlem v New Yorku. Jako zakládající člen referenčního týmu pomáhal růst Tech Reference (nyní součástí zasvěcených recenzí) od skromných začátků na juggernaut, který přitahuje více než 20 milionů návštěv měsíčně. Mimo Insider se jeho psaní objevilo v publikacích jako Polygon, Outline, Kotaku a další. Je také zdrojem technické analýzy na kanálech jako Newsy, Cheddar a Newsnation. Najdete ho na @dubsrewatcher nebo se k němu dostanete e.mailem na Wantonelli @Insider.com.

Při nákupu prostřednictvím našich odkazů můžeme obdržet provizi, ale naše zpravodajství a doporučení jsou vždy nezávislé a cíle.

Související články

Zavřete ikonu dva zkřížené čáry, které tvoří ‚x‘. Označuje způsob, jak uzavřít interakci nebo zamítnout oznámení.

Jak říct rozdíl mezi skutečnými airpods pro a padělky

AirPods Pro přicházející do falešné krabice

Podrobnosti jsou klíčové při pohledu na falešnou sadu airpodů nebo airpods pro. Zvedli jsme sadu široce dostupných klonů a porovnali jsme je s skutečnými AirPods Pro, abyste se mohli lépe chránit před podáváním padělaných jablek.

Trhy jsou zaplaveny falešnými airpody a airpody pro. S neuvěřitelnou popularitou uší Apple to není žádným překvapením. Stali se k dispozici prostřednictvím shady webových stránek třetích stran i na stránkách pro další prodej.

Už jsme se zabývali tím, jak zjistit, zda jsou vaše airpody opravdové, ale zde se podíváme na známou sadu Knockoff AirPods Pro, abychom poukázali na všechny červené vlajky, na které můžete dávat pozor.

Je to také skvělý příklad toho, jak dobře mohou odporné večírky znovu vytvořit mnoho funkcí softwaru a hardwaru společnosti Apple.

Obal

Když dorazily naše sluchátka, nepřišli jako vaše obvyklé airpody. Při otevření levně produkované krabice byla uhnízdá uvnitř zapečetěná krabice AirPods. Toto je již červená vlajka, že věci nejsou nahoře a nahoru.

Před otevřením AirPods Pro Box jsme si všimli, že plastový obal nebyl napnutý. Shrink Wrap Apple je kolem krabice těsný, zatímco falešná verze je místy tenčí a pytle. Znovu vytvořili kartu Pull pro snadné otevření, které Apple zaměstnává.

Samotná krabice je děsivě podobná Apple, i když není tak silná, což způsobuje, že se strany mírně ukloní. Uvnitř najdete všechny obvyklé podezřelé: manuál, bleskový kabel a samotná sluchátka.

Všimli jsme si, že příručka pro začátek je vytištěno na mírně tenčích papírech než legitimní verze. Sbalený bleskový kabel je také z rána a vypadá přebaleno.

Hardware AirPods

Pokud se podíváte na fyzický hardware, rozdíly jsou stejně obtížné rozeznat. Musíme nitpick a podívat se na nejmenší detaily, abychom identifikovali falešný.

Tolerance společnosti Apple na hardwaru jsou na druhém místě, takže zatímco zadní tlačítko je blízko, nesedí tak spláchnutí pouzdra jako oficiální verze. Vnitřek pouzdra a každé sluchátka jsou vytištěny tmavším inkoustem, než to, co Apple používá.

Spodní čepice pod nabíjecími kontakty na padělcích není na sluchách tak hladká a můžete vidět šev z formy. Každý z ušních špiček je o něco tužší než silikonový jablko.

Tyto podrobnosti jsou tak minutové, že pokud nemáte oficiální sadu AirPods Pro vedle vás pro srovnání, možná to nikdy nebudete moci říct. Nejlepší s sebou je, pokud vidíte něco, co vypadá, měli byste být skeptičtí vůči jeho původu.

Software a funkce

Software neposkytuje mnoho dalších stop, která sada je falešná. Odborně produkované knockoffs mohou napodobovat téměř všechny funkce Apple.

Když otevřete Falešný případ AirPods Pro, modální vyskakovací okno se objeví jako skutečný obchod. To bývala identifikační funkce, dostupná pouze na skutečných airpodech.

Jakmile budou spárovány, zobrazí se v kontrolním centru, zobrazí se v aplikaci Nastavení a vypadají opravdové. Pokud zkopírujete sériové číslo, bylo to také spoofed. Když jej zadáte na webových stránkách Apple, řekne, že je to skutečné sériové číslo, i když pokrytí vypršelo.

V této konkrétní sadě falešných airpodů pro je jeden mrtvý prozradí, že aktivní zrušení hluku nebude fungovat. V Kontrolním centru můžete přepínat mezi režimy Off, ANC a průhlednosti, ale sluchátka neodráží to, co jste si vybrali.

To neznamená, že všechny padělky zlomily ANC. ANC se objevuje v i levných uších, takže sotva fungující nebo dokonce jen přimět je, aby přepnuli štítek v iOS, se zdá být rozumné dosáhnout.

Kde koupit, a přitom stále šetřit peníze

Nejlepší způsob, jak zajistit, že kupujete autentické AirPods a přitom si stále zajistit nejlepší dohodu o AirPods, je objednat si od autorizovaného prodejce Apple Apple.

Adorama, BH Photo a Best Buy jsou oprávněny prodávat produkty Apple.

Samotný Amazon je také autorizovaným prodejcem Apple a společnost má často nejstrmější slevy ve skutečnosti na bezdrátové uší. Pro klid mysli nakupujte prostřednictvím oficiálního Apple Store na Amazonu a hledejte modely, které jsou odeslány a prodávány přímo společností Amazon.

Můžete také porovnat napříč produktovou řadou na našem průvodci ceny AirPods.

Pokud zjistíte, že je kupujete na druhém ručním trhu, nezapomeňte před zaplacením zkontrolovat všechny malé detaily a položit otázky. Zeptejte se, kdy byly zakoupeny, zkontrolujte sériové číslo (pokud je údajně zakoupeno méně než rok předtím) a pokud je to možné, vyzkoušejte je sami.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS