Jak zkopírovat komentář na Instagramu v iPhonu

Jak kopírovat text na Instagramu?

Nejprve si projdeme proces kopírování popisu pod fotografii z mobilních zařízení se systémem Android a iOS.

Z iPhonu

V aplikaci Instagram nelze kopírovat textové poznámky a komentáře. Správa sociální sítě tuto funkci zakázala v rámci boje proti plagiátorství.

Pokud chcete zkopírovat fragment popisu v aplikaci, otevřete požadovaný příspěvek a přejděte do nabídky správy příspěvků. tlačítko s ikonou tří teček v pravém horním rohu.

V otevřené nabídce klepněte na „Kopírovat odkaz“. odkaz se přidá do schránky smartphonu.

Nyní otevřete prohlížeč na iPhonu: Safari Google Chrome, Opera atd.д. Zkopírovaný odkaz vložte do adresního řádku.

Příspěvek se otevře na Instagramu. Nyní klepněte na obrazovku smartphonu na první řádek příspěvku.

zkopírovat, komentář, instagramu, iphonu

Je to zajímavé: Chcete rychle získat miliony sledujících a lajků na Instagramu?? Získejte je LikeInsta! Je to bezpečné: nebudete zablokováni.

Je také velmi levný: cena předplatitele je od 0 Kč.58 a líbí se mi od 0.4

Služba přitahuje živé lidi. Je možné získat zobrazení videí. Začněte propagovat svůj profil hned teď.

Po chvíli se objeví nástroj pro zvýraznění. Nastavte „hranice“ výběru a klikněte na „Kopírovat“. položka se přidá do schránky.

zkopírovat, komentář, instagramu, iphonu

Nyní můžete přidat text k příspěvku na stránce Instagramu.

Chcete-li mít jistotu, že svůj záznam neztratíte, uložte jej do standardní aplikace „Poznámky“ v iPhonu.

V systému Android

První metoda kopírování popisu pod fotografii v systému Android je stejná jako výše popsaná metoda pro systém iOS.

Zkopírujte odkaz na příspěvek v aplikaci Instagram prostřednictvím nabídky správy příspěvků.

Vložte odkaz do adresního řádku mobilního prohlížeče.

Zvýrazněte požadovaný fragment textu, zkopírujte jej a vložte do textového editoru nebo do vlastního příspěvku.

Druhým způsobem je aplikace „Saver Reposter for Instagram“. Stáhněte si aplikaci z Play Marketu. je zdarma.

Spuštění aplikace Spořič. Poté otevřete mobilní aplikaci Instagram a zkopírujte odkaz na příspěvek.

Přejděte na „Spořič“ a vložte odkaz do adresního řádku.

V aplikaci se otevře příspěvek na Instagramu: fotografie, text, hashtagy. Stiskněte tlačítko „Kopírovat text.

Můžete uložit fotografii a hashtagy a zkopírovat veškerý obsah, který se k příspěvku vztahuje.

způsoby kopírování textu na Instagram

Nejjednodušší způsob, jak zkopírovat text z příspěvku na Instagramu, je otevřít webovou verzi sociální sítě a zkopírovat. Tato metoda funguje na počítačích i chytrých telefonech. Rychle a pohodlně.

V případě, že se Instagram opět rozhodne zakázat možnost kopírování textu ve webové verzi (jak již učinil), klikněte ve webové verzi Instagramu pravým tlačítkem myši na text a vyberte možnost „Zobrazit kód“. Na pravé straně prohlížeče se otevře nabídka pro vývojáře, kde můžete zkopírovat text.

Najděte v Telegramu bota @instasavegrambot, pošlete mu odkaz na příspěvek a on vám na oplátku pošle text a fotografii z příspěvku.

Používání služby InstaSave. Vložte odkaz na příspěvek na Instagramu, který vás zajímá, a klikněte na tlačítko Nahrát. Služba stáhne text a fotografie/videa/galerie z příspěvku, které můžete zkopírovat a stáhnout. Mimochodem, InstaSave má mobilní aplikaci, pomocí které lze stahovat fotografie nebo videa příspěvků na Instagramu.

Jak ukládat fotografie z Instagramu do telefonu

Zkopírovat fotografii z Instagramu pomocí chytrého telefonu, můžete použít Telegram nebo speciální služby a aplikace.

zkopírovat, komentář, instagramu, iphonu

Nejjednodušší způsob stahování fotografií z Instagramu do telefonu je přes Telegram. Nemusíte stahovat aplikace a služby třetích stran, natož se k nim přihlašovat prostřednictvím účtu Instagram (existuje možnost, že narazíte na „šedé“ služby).

Telegramoví boti jsou oblíbení také pro stahování fotografií z Instagramu. Mohou ukládat nejen fotografie a videa, ale také text příspěvku. Najděte v Telegramu bota @instasavegrambot, otevřete s ním dialog a klikněte na tlačítko Start. Bot odešle uvítací zprávu a sdělí vám, co umí.

Proč přidávat příspěvky do příběhů

Vyjmutí SMS pro příspěvky z různých důvodů. Blogeři zveřejňují dialogy, ve kterých informují, odpovídají na otázky nebo označují ostatní uživatele. Časté jsou i další důvody:

Uživatelé rádi vystřihují zprávy pro zobrazení. Těmi chtějí ukázat, že nic neskrývají. To se někdy používá k identifikaci nepoctivých zákazníků. To pomáhá varovat ostatní před spoluprací s nimi. Například je možné vystřihnout a vložit stopis a ukázat odmítnutí platby, nepodložená obvinění.

Nejoblíbenější důvod pro vystřihování a vkládání příspěvků ve storisu. reklama (přímá nebo nevtíravá). Blogger napíše zprávu inzerovanému účtu a zveřejní na ni odpověď v příběhu, přičemž účet označí. Obvykle se může jednat o pozvánku do tomboly, slevu na propagační kód.

Tímto způsobem bloger vydělává a druhý účet je propagován. Tato metoda je považována za novou. uživatelé si dosud neuvědomili, že se jedná o zjevnou reklamu. Po procházení uživatelská jména přejdou na označený profil a získají přístup, provedou nákup, přihlásí se k odběru. Jedná se o bílou metodu, která dosud fungovala bezchybně.

Z aplikace Direct můžete vystřihnout několik textových zpráv, vytvořit z nich video a poté je zveřejnit ve svých příbězích.

Jak ukotvit komentář na Instagramu

Instagram přidal možnost připínat komentáře pod příspěvky v červenci 2020, ale mnoho značek a blogerů neví, jak tuto funkci používat a jak může být užitečná. Chytrým výběrem a ukotvením správných komentářů můžete pracovat s reputací značky, zvýšit zapojení a dosah účtu, a dokonce ušetřit čas, protože nemusíte odpovídat na stejnou otázku desítkykrát.

zkopírovat, komentář, instagramu, iphonu

Nová funkce je k dispozici pro všechny typy účtů: osobní, firemní a autorské. Funguje pouze v aplikaci, není k dispozici ve webové aplikaci (bez připínání a zobrazování komentářů). Připnout lze pouze komentáře uživatelů, vlastní komentáře a komentáře s hashtagy připnout nelze. Z řetězců lze připojit pouze první komentář. Po připnutí komentáře obdrží jeho autor oznámení. Připnout lze pouze 3 komentáře. Připnuté komentáře se zobrazují v horní části pole pro komentáře bez ohledu na to, kdy a před jak dlouhou dobou jste je napsali.

Jak připnout komentář na Instagramu?

V systému iOS ji přetáhněte na levou stranu a klikněte na ikonu tlačítka pro psací potřeby. V systému Android klepněte na komentář a podržte jej stisknutý, dokud se v horní části nezobrazí lišta s ikonami. Klepněte na ikonu tlačítka psací potřeby.

Uložený komentář se automaticky přesune na začátek. Pod ním se zobrazí ikona tlačítka s nápisem „Připnuto“.

Nástroj je nový a ne každý ví, jak ho používat a co umí. Níže jsou uvedeny 3 aktuální nápady:

Zvýšení angažovanosti Pro firmy a blogery

Vytvořte příspěvek na aktuální téma pro své publikum nebo nahrajte neobvyklou fotografii ze zákulisí své práce. Vyzvěte své sledující, aby vymysleli originální popisek k fotografii, podělili se o tip, vyprávěli vtipnou historku apod. Uveďte 3 nejužitečnější/původní komentáře. Nebo můžete jít ještě dál a požádat své sledující, aby vybrali nejlepší ze 3 pevných komentářů tím, že pro něj budou hlasovat.

Pro podnikání je lepší zvolit formát soutěže s cenami pro motivaci. To rozproudí publikum a zvýší pokrytí a angažovanost. Blogerovi. formou aktivity, protože fanoušky potěší, že si jich jejich oblíbený bloger všiml a vyzdvihl je.

Zachycení komentářů s pozitivní zpětnou vazbou Pro podnikání Tato metoda pomáhá nativně zvýšit důvěryhodnost společnosti a potenciálně zvýšit prodej. Například jedna kosmetická značka zveřejnila příspěvek věnovaný rtěnce. Jedna z odběratelů napsala, že se jí líbí rtěnka v odstínu N: vydrží a má sytou barvu. Ve standardním případě značka na komentář jednoduše odpoví. Ale pokud se mu to podaří, komentář uvidí velké množství odběratelů, kteří mohou také chtít rtěnku, protože recenze je důvěryhodná, protože ji zanechal prostý uživatel s upřímnou vděčností.

Rychlé sledování komentářů a pozitivní zpětné vazby o vaší značce pomocí LiveDune

Jak zkopírovat text z telefonu z příspěvku jiné osoby na Instagramu?

V této situaci byste měli použít funkci Universal Copy. Nástroj je určen ke kopírování textů a fotografií ze sociálních sítí. Existují možnosti pro různé smartphony. Lze je stáhnout z Google Play Market a App Store.

Po instalaci softwaru do zařízení se spustí. Otevře se nabídka s vestavěnými nastaveními. V horní části uživatel najde podobně pojmenovanou položku a aktivuje ji. Pořadí akcí se provádí podle následujícího pokynu:

 • Pro otevření nastavení je nutné kliknout na nový řádek;
 • V seznamu aplikací klikněte na položku Univerzální kopie;
 • Po aktivaci je třeba ikonu přesunout do polohy ON a potvrdit;
 • Je nutné zadat stránku aplikace;
 • Nyní klikněte na příspěvek, do kterého chcete zkopírovat text s prázdnými místy a popis;
 • Panel úloh se stáhne dolů a aktivuje se příslušná možnost.

Ve standardní kopii v systému Android je třeba kliknout na vybraný komentář. Instagram automaticky vybere část textu, která se má přenést. Výsledný obsah je možné sdílet na jiných sociálních sítích. Aktivuje se růžové tlačítko. Odeslání poté, co akce skončí ve vyrovnávací paměti v počítači, může být také odesláno ostatním uživatelům prostřednictvím standardní SMS.

Jak přeposlat příběh na Instagramu na iPhonu

Nová služba sociální sítě nazvaná příběhy nemá samostatné tlačítko. funkce je k dispozici ve směrnici a je přístupná po kliknutí na ikonu letadla. Nachází se vedle fotografií ve feedu vedle komentářů.

Proto ne všichni uživatelé vědí, jak sdílet příběh jiné osoby. To však není obtížné:

 • Otevřete kanál dané osoby a najděte příběh, který chcete sdílet na své stránce.
 • Klikněte na ikonu letadla. V zobrazeném okně budete vyzváni k výběru příjemců zprávy. Nahoře se objeví: „přidat příspěvek do svého příběhu“.
 • Klepněte na tuto položku. Otevře se vámi vybraný příspěvek. Zde můžete přidat text, barvy, další fotografie nebo videa. Výsledný příspěvek zveřejníte klepnutím na příslušné tlačítko na iPhonu. Historie se zobrazí v nastavení po dobu 24 hodin.

Jak vytvořit odkaz na profil Instagram

Aktivní odkaz na internetu je adresa URL, která uživatele automaticky přesměruje na jinou adresu. Propojení s účtem na Instagramu není snadné

Existují dva typy odkazů: na profil a na stránku. V situaci, kdy potřebujete uvést nějakou osobu, postupujte takto:

Druhý způsob: jak zjistit svůj odkaz na Instagramu z telefonu:

Pokud potřebujete odkazovat na jiný web, adresa URL se umístí na osobní stránku. Odkaz na Instagram je následující:

Odkaz se nyní zobrazuje jako odkaz ve vašem účtu, takže na něj můžete kliknout a přejít na jiný zdroj.

Rozpoznávání a kopírování textu z fotografií

Pokud je text na fotografii, standardní metody kopírování nebudou fungovat. V tomto případě budete potřebovat nástroj pro rozpoznávání znaků „ImgOnline“.

 • Chcete-li použít webový nástroj, klikněte na tento odkaz.
 • Uložení fotografie s textem do počítače nebo chytrého telefonu.
 • Přidání obrázku do online aplikace. Podporuje formáty BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF.
 • Vyberte jazyk rozpoznávání: ruština, angličtina, italština atd.д. Můžete zadat několik jazyků najednou.
 • Klikněte na tlačítko „OK“. Zpracování jedné fotografie trvá v průměru 20 až 60 sekund.

Takto vypadá nastavení rozpoznávání textu

Pokud je na obrázku použito neobvyklé písmo. serif, kurzíva, podtržení. budou v textu chyby. Před zkopírováním výsledného textu opravte případné chyby ručně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS