Jak zkopírovat video z kontaktu do iPhonu

Jak uložit video ze zprávy Jak stáhnout videa z osobních zpráv na ?

Amil | 16-03-2019 | In: Internet Sociální síť je plná zajímavých videí, z nichž některá bych si rád uložil do počítače. Bohužel však neexistuje možnost jejich stažení. Důvodem je politika nešíření osobních údajů registrovaných uživatelů. Chcete-li získat soubor videa, můžete se obrátit na jeho vlastníka (autora) nebo použít několik jednoduchých triků. Všechny snadné způsoby stahování videí z VK do počítače, notebooku nebo smartphonu.

Možná se vám stane, že vám přítel pošle ve zprávě zajímavé video a vy si ho chcete uložit do počítače. Nezáleží na tom, zda stahujete video ze zprávy nebo ze seznamu videí. postup je naprosto totožný. Zde jsou pokyny pro ukládání videí

Jak stáhnout video z

Udělám důraz na stahování videa z příspěvků. Přepněte na dialogové okno a klikněte pravým tlačítkem myši na video. V zobrazené nabídce vyberte možnost Kopírovat odkaz na

První možností je použití editoru VideoMaster. Distribuční balíček naleznete na oficiálních webových stránkách. V okně programu klikněte na „Soubor. Stáhnout video ze stránek“. Zobrazí se malé okno se žlutým tlačítkem „Vložit odkaz“. Klikněte na něj a přejdete do okna pro stahování. Odkaz jsme již zkopírovali do schránky. Automaticky se vloží do správného pole a vy musíte pouze nastavit kvalitu videa a místo, kam jej chcete uložit. Klikněte na tlačítko „Nahrát“ a počkejte, až se video stáhne.

video, iphonu

Druhým způsobem je ruční stažení přes mobilní verzi VK. Chcete-li to provést, vraťte se do pole zprávy, ze kterého jste zkopírovali odkaz na video. Pak otevřete novou kartu (můžete ji otevřít klávesovou zkratkou CTRL T) a vložte odkaz do adresního řádku. Před vk přidat m Přejděte na mobilní verzi webu.

V mobilní verzi znovu klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Kopírovat adresu URL videa.

Znovu vytvořte novou kartu a přidejte url adresu.

Nabídku aktivujte opětovným kliknutím pravým tlačítkem myši na otevřené video a uložte jej výběrem možnosti Uložit video jako.

Jakmile se rozhodnete, kam je uložíte, stáhněte video do počítače. Podělte se s přáteli o ukládání videí na. děkujeme, že posloucháte!

Jak přenést fotografie a videa z Instagramu do VK

Chcete-li přenést všechny fotografie a videa ze služby Instagram do služby VK, potřebujete

  • Otevření aplikace VK na iPhonu.
  • Přejděte na kartu Služby v dolní části displeje.

Správce Instagramu najdete v části Služby.

Mějte otevřenou stránku na Instagramu.

Počkejte, až se všechny fotografie a videa přesunou do uzavřeného alba VK.

Všechny fotografie budou nahrány do soukromého alba, které si můžete prohlédnout v sekci Fotografie ve svém profilu. Můžete je pak nahrát na svůj blog nebo jednoduše otevřít album pro všechny v nastavení aplikace.

Důležité: Pro nahrávání obsahu z Instagramu musíte mít otevřenou aplikaci. V opačném případě si budete muset stáhnout VPN, otevřít stránku Instagramu a teprve poté provést tento postup.

Zajímavé je, že nejsou vyžadována žádná hesla ani potvrzení. To znamená, že si můžete snadno stáhnout všechny obrázky jiného uživatele a ani mu o tom neříct. Nedoporučuji vám to, ale pokud to uděláte, varoval jsem vás.

Jak stahovat videa z VK pomocí pluginů prohlížeče

Dalším způsobem, jak stahovat videa z VK, je nainstalovat jedno ze speciálních rozšíření prohlížeče. Ukážu vám příklad společnosti Yandex.Na příkladu prohlížeče Yandex.

video, iphonu
  • Přejděte na spodní část stránky s doplňky a kliknutím na příslušné tlačítko přejděte do adresáře s rozšířeními.
  • V katalogu vyhledejte pluginy, které vám umožní stahovat videa z Například SaveFrom.Net helper. toto rozšíření funguje také v prohlížečích Opera, Chrome a Mozilla Firefox. Instalace.

Důležité. Takové zásuvné moduly jsou často blokovány a přestanou fungovat. Nezoufejte, pokud rozšíření přestane fungovat v jednom prohlížeči, může fungovat v jiném.

Aplikace Správce souborů Prohlížeč

Chcete-li stahovat videa, musíte si nainstalovat bezplatnou aplikaci Správce souborů Browser. Tento správce souborů má širokou škálu funkcí, včetně:

Jak stáhnout video z VK.com

Po instalaci aplikace postupujte podle následujících kroků:

  • spustit a přejít na stránku s videem. Pokud nemáte připravený odkaz na video, stačí otevřít hlavní stránku a najít video, které vás zajímá. Je vhodnější vyhledávat v plné verzi aplikace než ve verzi pro chytré telefony, protože pak můžete flexibilně upravit filtr vyhledávání;
  • spustit přehrávání videa. Aplikace vysleduje požadavek na stránku na serveru, získá odkaz na soubor videa a zobrazí dialogové okno s tlačítkem „Stáhnout“;
  • Klikněte na toto tlačítko a prohlížeč Správce souborů uloží video do iPhonu nebo iPadu.

Tady to máte! Video se nahrává. Stažená videa můžete vidět na kartě „Stažené soubory“, kde jsou zobrazeny všechny aktuálně stažené soubory.

Jak spustit stažené video

Chcete-li přehrát stažené video, přejděte do části „Soubory“. Pokud máte velké množství souborů, můžete vytvořit složky a uložit do nich uložený obsah.

Stejným způsobem můžete stahovat nejen videa z. ale také videa z YouTube, Vimeo a dalších, kde je na stránce vložené video.

Jak stahovat videa z na iPhone, iPad

Na rozlehlé stránce najdete tisíce různých videí: filmy, hudební videa, recenze, pořady. A my vám řekneme, jak stáhnout všechny tyto odrůdy v tomto materiálu.

Bohužel v současné době existuje pouze jeden způsob stahování videí z přes počítač. Není to snadná metoda, takže buďte trpěliví, ale jakmile se ji naučíte a zapamatujete si ji, může se stát „automatickou“. Začněme tedy:

Stáhněte si a spusťte libovolný prohlížeč, který podporuje prohlížeč kódu prvků (jako příklad uvedu prohlížeč Chrome);

Najděte video, které chcete nahrát, na webové stránce Otevřete ji;

Stiskněte klávesovou zkratku Ctrl-Shift-I nebo klikněte současně na 3 tečky v pravém horním rohu = Další nástroje = Nástroje pro vývojáře. Otevře se panel prohlížeče kódu stránky, nenechte se zastrašit:

Nyní stiskněte současně klávesu Ctrl F a do vyhledávacího pole napište „Rozlišení“.mp4 (Místo „Rozlišení“ zadejte požadované rozlišení videa, např. „720“.mp4″. Pokud se nic nezobrazí, zkuste hodnotu zvýšit/snížit). Po úspěšném vyhledání klikněte jednou na šipku dolů na pravé straně vyhledávacího pole a dvakrát klikněte na zvýrazněný výsledek, zkopírujte zvýrazněný text:

Zkopírovaný text vložte do adresního řádku a stiskněte tlačítko „Enter“. Požadované video se otevře na celou stránku.

Klikněte pravým tlačítkem myši na video a stiskněte „Uložit video jako“. „. Uložte video kamkoli do počítače.

Po úspěšném uložení souboru do počítače přejděte do cloudové služby (například Dropbox nebo Yandex) a uložte soubor do počítače.Disk“). Pokud ji nemáte, je nutná krátká registrace. Nahrání staženého souboru do úložiště.

Po nahrání hudby do cloudu si stáhněte oficiální aplikaci služby („Dropbox“ nebo „Yandex.Dropbox“) a autorizujte v něm.

Poté postupujte podle pokynů na snímcích obrazovky a uložte video k fotografii:

Sledování videa offline ze služby „Dropbox

Zobrazit offline z „Yandex.Disk“

Hotovo. Stažený materiál si nyní můžete vychutnat přímo v telefonu, a to i bez přístupu k internetu.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku nebo máte potíže s řešením, které se nezobrazuje v komentářích níže, použijte prosím náš formulář nápovědy. Je to rychlé, snadné, pohodlné a nevyžaduje to registraci. Odpovědi na vaše a další otázky najdete v této sekci.

Mimochodem, sledujte zprávy o aplikaci S.přes naši skupinu nebo Telegram. Máme pořádný newsfeed.

Ochrana stažených videí heslem nebo Touch ID (nastavení hesla pro spuštění aplikace)

Chcete-li chránit stažená videa, postupujte podle níže uvedených pokynů:

  • Spuštění programu Video Saver Pro. Přejděte do nabídky „Knihovna“, stiskněte „Nastavení“ (ikona s ozubenými koly).
  • Nyní je třeba aktivovat přepínač App-password.

Zvětšit

Zvětšit

Pomocí výše uvedených aplikací budete moci stahovat videa z Tato sociální síť nabízí videoobsah pro všechny chutě: filmy, hudební videa, záznamy koncertů. Stažená videa budou k dispozici ke sledování bez nutnosti připojení k internetu, což je pro uživatele velmi užitečné, pokud často cestují.

Jak ukládat videa do iPhonu z u

Jak jsme však již zmínili, ani nejnovější iPhone nepřehrává všechny formáty. Řešením problému, jak uložit video Vk do iPhonu a bez problémů ho zobrazit, je instalace multiplayeru.

Jedním z nejoblíbenějších přehrávačů mezi uživateli je BUZZ Player. Je zdarma, a co je nejdůležitější, můžete si ji zdarma stáhnout z AppStore a nainstalovat do svého gadgetu. Poté, co jste se vypořádali s úkolem stahování videí z do iPhone, přejděte do iTunes v seznamu připojených zařízení.

Přejděte do nabídky „Sdílené soubory“ v nabídce „Programy“ a přetáhněte svá oblíbená videa do přehrávače BUZZ Player. Poté otevřete přehrávač a zobrazíte v něm stažené a uložené klipy.

Programy ke stažení z

Kromě rozšíření samozřejmě existují i speciální programy. Uživatelé mohou například používat VKLife nebo VKMusic. Oba programy jsou téměř identické. Ve zvláštním okně se zobrazí soubory, které lze stáhnout (video, fotografie nebo zvuk). Jediný rozdíl je v tom, že VKLife je druh prohlížeče. To znamená, že k nalezení příslušných souborů se musíte nejprve přihlásit ke svému účtu (přímo přes samotný program) a poté budou v tabulce vpravo k dispozici všechny soubory, které lze stáhnout buď z. nebo z webu. buď z YouTube.

Stojí za zmínku, že kyberzločinci se neustále snaží vytvářet podobné programy a rozšíření, aby získali hesla a adresy, proto buďte při stahování toho či onoho rozšíření opatrní.

Uložit video. Přehrávač videa

Přehrávač médií na iPhonu s možností stahování videí z VK a dalších sociálních sítí a messengerů (zde je mnoho možností. jak VK, tak i. a dokonce i YouTube: brzy se objeví i podpora Instagramu, alespoň podle vývojářů z Liu Fei, ale pak si musíme počkat na aktualizaci).

Plusem je velmi chytré rozhraní s tlačítky, která umožňují přetáčet, náhodně přehrávat nebo pracovat se zvukem (vestavěný ekvalizér) a obrazem (přednastavené šablony pro zesvětlení obrazu nebo přidání kontrastu). Nevýhodou jsou reklamy a spousta žádostí o hodnocení App Store.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS