Jak změnit barvu klávesnice pro iPhone

Klávesnice Android jako iPhone

Smartphony Apple jsou jedním z nejoblíbenějších na světě. Ale mnoho lidí je zařízení, nejsou dostupná. Co dělat, pokud potřebujete získat přístroj připomínající zařízení, ale stojí mnohem méně? Správně! Přizpůsobte svůj Android iOS.

Jako jednou z fází implementace této myšlenky je výměna klávesnice. Na iOS to vypadá atraktivnější než na Androidu. Není divu, že se miliony uživatelů snaží nahradit standardní klávesnici smartphonu Android. Ale kde ji najít? V tomto, kterýkoli vlastník smartphonu v systému Android OS pomůže s aplikací Google Play Applications Store. Představuje mnoho nástrojů schopných změnit návrh pole, který se používá k zadání znaků.

Vzhledem k tomu, že Google Play má mnoho podobných aplikací, mezi nimiž je obtížné provést správnou volbu, přidělili jsme 3 nejlepší programy, které mohou pomoci při výměně standardního integer Android pomocí klávesnice iOS klávesnice. Právě teď nabízíme seznámení s naším seznamem osvědčených nástrojů.

Top.10 třetí.party kláves pro iOS podle produktu Hunt

Stalo se tak, že se klávesnice třetích stran objevily v iOS docela pozdě. Nějak nesplnili očekávání a nestali se náhradou za standardní klávesnici. Pokud je však považujete za náhradu, ale za doplnění, pak je mezi nimi mnoho zajímavých. Zde je tucet nejužitečnějších, inovativních a vtipných klávesnic podle uživatelů lovu produktů.

Popkey

Gify milují všechno, a proto Popkey zabírá vrchol vrcholu. Co může lépe vyjádřit vaše emoce a pocity než fragment série, film nebo populární internetový meme? S Popkey je to vše k dispozici v jakékoli aplikaci přímo z klávesnice. Hledání podle GIF je organizováno velmi pohodlně, existuje divize do kategorií, oblíbené. Můžete také přidat své vlastní animace.

Emojiyo

Emoji jděte s mírným okrajem po gifů. Ano, iOS má svůj vlastní emoji-keyboard, ale pro skutečné fanoušky svých schopností někdy nestačí. Za prvé, emojiyo podporuje nejen tradiční emodži, ale také Kaomoji (Kaomoji). A za druhé, klávesnice vám umožňuje vytvořit jakékoli kombinace z nich as pohodlím používat předem připravené šablony. Kromě toho existuje vyhledávání podle názvu (!), vyvolené, různé možnosti sledování a mnoho dalšího.

Swiftkey

Swiftkey, který se nachází pouze ve třetí pozici, potvrzuje moje slova, že klávesnice třetích stran by měly být vnímány jako doplněk nebo příjemný bonus. Tato klávesnice umožňuje zadat text s bažinami, aniž byste trhali prst z obrazovky, místo toho, abyste zamířili zásah na klíče. Také se hodí k tréninku a vzpomíná na vaše návyky, začne předpovídat slova, která se chystáte vytisknout.

Tagsdock

Stejně jako Swiftkey, Tagsdock šetří váš čas, ne při psaní slov, ale při zadávání hashtagů na Instagram. Všichni uživatelé Instagramu vědí, jak důležité je používat značky k přilákání nových následovníků. S TagsDock, tento rutinní proces přestává být takový: Vše, co potřebujete, je vybrat kategorii a poté přidat správné hashtagy s jednoduchými kohoutky.

Klávesnice překladu

Další klávesnice z kategorie užitečné, ne vtipné. Překladatel, jak název napovídá, umožňuje překládat text z více než 40 jazyků, a to je mnohem pohodlnější než použití překladatele. Po výběru směru překladu stačí vytočit zprávu ve svém vlastním jazyce a kliknout na „Vstup“. váš partneř obdrží již přeložený text.

GIF klávesnice

Další klávesnice pro milovníky gifů. Má také hledání klíčových slov, rozsáhlou základnu animace, rozdělenou do kategorií a také schopnost přidat GIF z prohlížeče nebo jiné aplikace pomocí rozšíření.

Klávesnice Fanny Pack

Tato klávesnice bude pro vášnivá strana nezbytná a ve dvou účtech pomůže vložit odkazy na různé zařízení po celém světě bez přechodu na prohlížeč a další aplikace. Fanny Pack používá Foursquare, takže základna restaurací, klubů a dalších zábavy je velmi rozsáhlá. Stačí zadat typ instituce a město a poté si vybrat z navrhovaného seznamu. Oblíbené a historie jsou také zde.

Kresce

Že to nečiní pouze lidé, aby netiskli zprávy na klávesnici: pošlete emodži, gif, zapište zvuk. Scribbleboard přidá do tohoto seznamu další možnost. kreslení. Nyní, když se dotáhnete, jak uplynul víkend, můžete nakreslit odpověď přímo na obrazovce iPhone. Text, fotografie nebo zvuk však lze stále přidat (je.li to nutné).

Klávesnice Fleksy

Fleksy pracuje jako Swiftkey pomocí balíků a automatické korekce, což vám umožňuje zvýšit rychlost vstupů symbolů. Kromě toho má klávesnice mnoho dalších funkcí, jako je design, samolepky, GIF a další. Funkce Fleksy může být doplněna do nekonečna kvůli expanzi. Obecně platí, že to je pro ty, kteří hledají rozhodnutí „all-in-one“.

Kanvas klávesnice

Přesto je mezi uživateli nejoblíbenější GIF KeyViling, protože další z nich dokončí výběr. Kanvas se liší od konkurentů v tom, že kromě animací vám umožňuje vložit malé náčrtky. vaše vlastní čmáraní nebo náčrtky. přidání fotografií nebo emodži k nim. Kromě toho existují samolepky a samozřejmě velká galerie Gifok pro všechny příležitosti.

Jak odstranit klávesnici z obrazovky na iPhone?

Mobilní zařízení Apple nemají tlačítko pro odstranění otevřené klávesnice v textových aplikacích. Returndismiss vám umožňuje skrýt blok virtuálního klíče v těchto okamžicích, kdy to není vyžadováno stisknutím jednoho tlačítka. Chcete.li to provést, stačí kliknout a podržet druhé tlačítko „Úvod“.

Vyberte část zvuků, hmatové signály (červená ikona). 3. Uvidíte mnoho nastavení, která regulují reprodukci zvuku na smartphonu. Dostaňte se dolů na samé dno a deaktivujte zelený přepínač naproti nápisu kliknutí na klávesnici.

Jak deaktivovat kapitálové dopisy na iPhone iOS 14?

Otevřete „Nastavení“. Dotkněte se „Zvuky, hmatové signály“ (na podporovaných modelech) nebo „zvuky“ (na jiných modelech iPhone) a poté napijte „bezpečnost sluchátek“. Zapněte „Mufle Loud Sounds“ a poté vytáhněte běžec a vyberte maximální úroveň zvukového objemu v sluchátkách.

Jak změnit typ klávesnice na Androidu?

Zapněte notebook a stiskněte klávesu F5 nebo F12 (v závislosti na modelu). Najděte klávesu FN vedle tlačítka Windows na levé dolní straně klávesnice. Stisknutím mezery přidržte FN podsvícení. Pokud to má model notebooku, stiskněte tlačítko osvětlení klávesy.

Jak aktualizovat klávesnici na iPhone?

Jak snadné je nahradit standardní klávesnici v iPhone nebo iPad?

 • Chcete.li to provést, musíte najít staženou aplikaci klávesnice v „Nastavení“ a poskytnout jí plný přístup:
 • V části „Základní“ v „Nastavení“ postupně vyberte body „klávesnice“ a „klávesnice“:
 • Pak „Nové klávesnice“, kde najdete staženou aplikaci Gboard nebo její analog
 • Připraven!

Jak smazat zbytečnou klávesnici na iPhone

Můžete aktivovat několik různých rozvržení klávesnice. Pohodlné, když budou použity pouze ty, které jsou potřebné. Stává se však, že v nově zakoupeném gadgetu byly nainstalovány některé možnosti. Například to může být Číňan. Stalo se to. Že uživatel má v úmyslu začít pro něj učit nový jazyk. Potřeba použití takové klávesnice však může následně zastavit. Uživatel iPhone by proto měl vědět, jak odstranit zbytečné jazyky ze seznamu.

Nejprve se doporučuje zobrazit seznam a rozhodnout se, které klávesnice by měly být ponechány a které již nebudou potřeba. Chcete.li to provést, musíte provést dlouhý stisknutí ikony Globe, která se nachází ve spodní části obrazovky. Poté bude existovat seznam, který je třeba zobrazit.

Chcete.li začít odstraňovat, musíte provést následující akce:

změnit, klávesnice, iphone
 • Otevřete nastavení.
 • Přejděte do sekce „Basic“.
 • Otevřete „klávesnice“.
 • Uživatel uvidí seznam jazyků aktivovaných na zařízení. V seznamu musíte najít klávesnici určenou k odstranění. Je nutné udělat prst doleva na této linii. Zdá se, že tlačítko potvrdí odstranění. Bude zobrazen ve stejném řádku.
 • Po kliknutí bude vybraný jazyk deaktivován.

Odstranění se opakuje pro každé zbytečné rozvržení. Po dokončení postupu zůstanou v seznamu pouze potřebné možnosti. Pro přímé odstranění můžete použít jiný způsob. V horní části obrazovky je odkaz „Odstranit“. Pokud na to stisknete, v každém řádku seznamu se vlevo objeví červený kruh s mínus. Musíte na ni kliknout, a odstranit čáru.

Tento postup pomůže odstranit všechna rozvržení, s výjimkou hlavního. Ten je jmenován uživatelem v nastavení.

změnit, klávesnice, iphone

Jak správně nakonfigurovat klávesnici v telefonu?

Chcete.li otevřít nabídku Nastavení klávesnice, musíte provést následující akce:

 • Otevřete „Nastavení“ a najděte položku „rozšířená nastavení“.
 • Přejděte do nabídky „Jazyk a vstup“
 • Provést nastavení vstupu;
 • Nakonfigurujte hlasové vyhledávání
 • Vyberte jazyky rozvržení klávesnice
 • Proveďte tenké „Nastavení“
 • Nainstalujte „témata“ klávesnice.

Jak rychle ukončit iPhone?

Mobilní zařízení Apple nemají tlačítko pro odstranění otevřené klávesnice v textových aplikacích. Returndismiss vám umožňuje skrýt blok virtuálního klíče v těchto okamžicích, kdy to není vyžadováno stisknutím jednoho tlačítka. Chcete.li to provést, stačí kliknout a podržet druhé tlačítko „Úvod“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS