Jak změnit ikonu aplikace na iPhone

Témata pro design iPhone (nová ikony): Jak změnit, kde si stáhnout, jak na to vydělat peníze

S vydáním iOS 14 uživatelé dostali novou zajímavou příležitost. změnit design ikon, čímž vytvořili vlastní témata designu. Zajímavé je, že dříve sám Apple byl velmi kategorický vůči jakýmkoli pokusům o přizpůsobení systému. Navíc uživatelé dostali nejen schopnost vytvářet vlastní ikony, ale také je prodávat! Jeden designér řekl, že během noci takové práce dokázal vydělat 9240 ! Samozřejmě nás zajímá, jak takové schéma funguje.

Po dobu 13 let se iOS umožnila uživatelům změnit tvář intenzivního. Současně společnost sama nenabízela určitá témata nebo šablony, můžete zařídit widget nebo vytvořit ikonu pomocí jakéhokoli obrázku. Uživatelé nemohli tuto příležitost ignorovat a začali ji aktivně využívat, ukazují svou kreativitu. Zde jsou nějaké příklady:

„Co se děje?„Proč iOS 14 je příležitost změnit iPhone na Android

Toto je další inovace pro změnu designu stolních počítačů. Dříve bylo systém povoleno přesunout widgety na ploše a ne v samostatné nabídce.

Uživatelé přirozeně začali experimentovat s tímto nástrojem a projevovali záviděníhodnou vynalézavost. Zde jsou nejlepší nápady:

Ios 14 získal design šesté verze ve stylu squoismu. Byl použit v prvních verzích operačního systému. Toto je vizuální styl integrace, který napodobuje skutečné materiály a textury.

Moje nová domovská obrazovka Star Wars IOS 14 Star Wars 🙂 Piccom/Rh2ZKMCCFVU

– Taeya Perrine (@taeyaperrine) 20. Září 2020

Miluji tuto novou aktualizaci iOS! Právě jsem strávil dva houurs, aby můj domovský obrazovka pěkně hehe piccom/kcucmloduh

– ɑimee (@lemonaims) 20. Září 2020

Můžete také transformovat integrovaný integrovaný iPhone. Otevřete aplikaci „Team“ a projděte „Přidat akci“. Drive ve vyhledávacím řádku „Otevřete aplikaci“. vyberte „Otevřete aplikaci“. „Vyberte“. Zobrazí se seznam aplikací nainstalovaných na vašem zařízení. Najděte a vyberte aplikaci, pro kterou chcete změnit ikonu. Systém přidá zkratku aplikace.

Otevřete další nabídku (tři body vpravo) a přidejte název nové ikony. Klikněte na „Přidat“ domů na obrazovku. Zadejte název ikony hlavní obrazovky do pole „Název a ikona hlavní obrazovky“. Vyberte položku nabídky Pop.UP „Vyberte fotografii“. Vyberte fotografii, kterou chcete použít jako ikonu aplikace, a upravte se. Dále projděte možnost „Vyberte“ v pravém dolním rohu obrazovky. „Přidat“. „Připraveno“.

Proč je změna v designu ikony selháním? Problém není v myšlence, ale ve své implementaci

Castomizace integrace v iOS 14 je omezená. Zde si nemůžete vybrat jedno téma pro všechny ikony a úplně změnit design celé intenzivní. Jediným způsobem je popsán výše. změnit každou ikonu a přidat zkratku na plochu a stará je skrýt se v knihovně aplikací.

Vidíte stovky snímků obrazovky s přizpůsobenými operacemi. Chcete.li to hodit, musíte strávit spoustu času. Za prvé, každá ikona a widget byly změněny ručně a jedna. Pro každou ikonu musíte jít na cestu ve výše uvedené aplikaci „Team“.

Za druhé, to mate to uživatele. Ikony stejné barvy jsou umístěny na ploše a v knihovně aplikací. další. Je jich příliš mnoho a knihovna aplikací vypadá cizí.

Apple dovolil změnit vzhled operačního systému, ale nenabídl jednu alternativu k výchozímu návrhu. V Androidu nabízí sekce „Témata“ desítky volných možností a tisíce placených, Inte Week se úplně mění ve dvou klipech.

Jak vrátit původní typ (Vraťte tovární objednávku) iPhone nebo iPad na domovské obrazovce:

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na zařízení iOS.

Projděte se po cestě „základní“ → „Přenos nebo resetování iPhone“ → „Swit“ a klikněte na „Drop„ Home “.

Potvrďte záměr kliknutím na „Resetovat nastavení“.

Voila. Všechny ikony jsou umístěny na domovské obrazovce stejným způsobem jako v době prvního spuštění iOS. Všechny aplikace třetí strany budou umístěny na druhé stránce v abecedním pořadí.

Jak se ukázalo, obnovení počátečního umístění ikon aplikací je snadné.

Vytvořte si vlastní ikony pro návrh domovské obrazovky iPhone a iPad

To je vše! Takto tedy můžete vytvořit vlastní ikony aplikací na vašem iPhone a iPad. Jak jsem řekl výše, aplikace „štítky“ jsou více než dost, abyste mohli vytvořit krásné ikony aplikací pro vaše zařízení iOS.

Pokud však chcete mít mnoho profesionálně navržených ikon a témat aplikací, jsou prostředky třetích stran pro změnu ikon vždy připraveny uhasit žízeň.

Nezapomeňte však sdílet svůj názor a informovat nás o své oblíbené změně změny iOS.

Jak všechno funguje?

Začněme přijít na to, jak je obecně uspořádána funkce změny ikon na vašem zařízení.

Po vydání nového iOS 14, který byl k dispozici od 15. Září 2020, bylo mnoho příležitostí a jednou z těchto příležitostí je umístění jejich ikon na obrazovce „domov“.

Princip provozu těchto ikon je úpravy příkazů ve standardní aplikaci od Apple „Team“.

Dříve byla tato aplikace na iOS 13, ale neexistoval žádný způsob, jak dát příkazy přímo na plochu, pouze v sekci „Widgets“.

S novou aktualizací se taková příležitost objevila, protože kromě vašich ikon můžete přidat widgety ze standardních aplikací Apple a také od třetích stran.

Ale v tomto článku nebudeme osvětlit všechna kouzla iOS 14, budeme mluvit pouze o jednom, jedná se o změnu ikon na absolutně jakoukoli aplikaci.

Než změníme obrázky v aplikacích, rád bych řekl, že ve skutečnosti to není nahrazení ikon samotných aplikací, ale vytvoření příkazu a přiřazení k libovolnému obrázku nebo ikoně, následované umístěním Na pracovní obrazovce zařízení.

Ve skutečnosti vytvoříte určité příkazy a přiřadíte ikonu tomuto příkazu tak, aby bylo možné ji najít rychleji na pracovní obrazovce zařízení.

Jak bude umístěno na vaší pracovní obrazovce, bude nazýváno „B High“, nikoli aplikací. S pomocí widgetu „záložky“ dojde k veškeré magii a dojde.

Aktualizace softwaru pro iOS 14 umožňuje plně nakonfigurovat vzhled vaší hlavní obrazovky: přidat fotografie, konfigurovat widgety, inteligentní stroje, vytvářet krásné ikony pro aplikace atd. Pro mnoho milovníků kreativity s velkou nabídkou volného času je to ideální způsob, jak se vyjádřit a účastnit se výzvy #IOS14Homescreen.

Doufáme, že naše instrukce pro vás byla užitečná. Sdílejte své dojmy v komentářích a zanechte fotografie vašich vydaných hlavních obrazovek iOS 14!

Jak změnit ikony pro iPhone

Co.author (s): Travis Boylls. Travis Boills. Autor a editor psaní o technologii pro WikiHow. Má zkušenosti s psaním článků o technických tématech, poskytování počítačové technické podpory a grafického designu. Specializuje se na Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Studoval jsem grafický design ve výběru městských vysokých škol.

Počet pohledů na tento článek: 130 670.

Z tohoto článku se naučíte, jak změnit ikony aplikace na iPhone. Chcete.li to provést, stáhněte si aplikaci z App Store. Ikony lze také změnit na hackovaném smartphonu, i když útěk z vězení zařízení zruší jeho záruku.

Otevřete ikonickou aplikaci. Jeho ikona vypadá jako modré protínající se čáry na šedém pozadí. Pokud tato aplikace není na iPhone, načtěte ji z App Store; Stojí to 299.

 • Fotoaparát: Kliknutím na tuto ikonu vyfotí nebo nahrajte obrázek z alba „Photolian“.
 • Tužka: Kliknutím na tuto ikonu nakreslete ikonu aplikace.
 • Čtvercové a šipky: Tato ikona je umístěna v pravém dolním rohu oblasti s ikonou aplikací; Kliknutím na něj změníte velikost ikony aplikace.
 • Můžete také přidat webovou fotografii fotografie v poli v horní části obrazovky.
 • Některé možnosti vyžadují další zpětnou vazbu; Pokud například kliknete na album „Photol“, musíte kliknout na požadovanou fotografii a poté kliknout na „Uložit“ v pravém horním rohu obrazovky.

Zadejte název ikony. Udělejte to v poli „Název“. Přiřaďte ikonu aplikace tak, aby se nezmáčkalo.

Klikněte později (později), až se objeví požadavek. Budete se zeptat, zda si chcete koupit plnou verzi aplikace, která stojí 4,99 (300). Pokud stisknete „později“, okno s požadavkem zmizí a aplikace bude spuštěna.

Stiskněte ikonu aplikace (ikona aplikace). Tato možnost je umístěna v horní části okna vyskakovacího okna, která je umístěna ve spodní části obrazovky. Otevře se seznam nainstalovaných aplikací s ikonami.

Klikněte na aplikaci, jejíž ikona je třeba změnit. Vybraná aplikace by měla být nainstalována na iPhone.

 • Skin (pozadí): Změňte barvu ikony aplikace.
 • Frame (Frame): Přidejte barevný rámeček kolem pozadí ikony aplikace.
 • Dekor (obrázek): Umístěte jeden z předem nainstalovaných obrázků do středu ikony aplikace.
 • Foto (foto): Stáhněte si fotografii stisknutím knihovny (knihovny) nebo ji kliknutím na „kameru“ (kamera).
 • Pokud chcete nahrát nebo pořídit fotografii, aplikace pro bezplatnou aplikaci vás požádá o povolení přístupu k fotoaparátu a fotografiím, takže klikněte na „Povolit“, když se objeví požadavek.

Klikněte na Ikonu Vytvořit (vytvořit ikonu). Tato možnost je v pravém horním rohu obrazovky. Nová ikona aplikace bude uložena na hlavní stránce aplikace ikony aplikace zdarma.

Pokud se objeví požadavek, klikněte na Povolit (povolit). V tomto případě se v aplikaci „Nastavení“ objeví nastavení aplikace ikony aplikace zdarma.

VAROVÁNÍ: Tato metoda znamená přítomnost hackovaného smartphonu, který se nevztahuje. Navíc nemůžete hacknout některé verze iOS.

Ujistěte se, že je váš smartphone napaden. Pokud je zařízení napadeno, můžete použít nástroje z balíčku Cydia ke změně jakékoli ikony (aplikace, systémy atd.).

 • Ready ikony si můžete stáhnout z internetu, například z webových stránek Deviantart, nebo si vytvořit vlastní.
 • Můžete použít jakýkoli obrázek. nástroj IconMaker jej převede do požadovaného formátu.

Otevřete nástroj IconMaker a stáhněte si obrázek. Tento nástroj přeměňuje obrázky na obrázky požadovaného formátu a velikosti. Kliknutím na „kameru“ vyberte fotografii v albu „Photolicater“. Pokud je obrázek v jiné složce, použijte jej k nalezení užitečnosti iFile a poté otevřete obrázek a vyberte iconmaker.

Aktivujte otevřené možnosti iFile (otevřeno v iFile) a uložte na.Soubor PNG „(uložte ve formátu PNG). Tyto možnosti jsou zodpovědné za vytvoření správných souborů.

Klikněte na Generate Icon (vytvořte ikonu) a vytvořte soubory odznaku. Bude vytvořeno pět souborů ikon.

Klikněte na Upravit (změna), klikněte na všech pět souborů a poté klikněte na „Slupní desce“ (vyrovnávací paměť výměny). Vytvořené soubory ikony budou zkopírovány do schránky.

Klikněte na Upravit (změna), klikněte na „Služník“ (výměnné vyrovnávací paměti) a poté klikněte na Paste (vložka). Zkopírované soubory ikony budou vloženy do vybrané složky. Díky iconmakeru budou těmto souborům přiřazeny správná jména.

Otevřete terminál. S pomocí terminálu můžete restartovat integraci uživatele a ne restartovat celé zařízení tak, aby změny vstoupily v platnost.

V terminálu zadejte UICache a klikněte na Enter. Integer se restartuje a na obrazovce se zobrazí nová ikona. [1] X Zdroj informací

Pokyny, jak změnit ikony v iOS 14 na jakýkoli iPhone

Nejprve jdeme do aplikace „Team“. Smazal jsem to najednou, takže jsem si ho musel znovu stáhnout z App Store.

Poke na plus, poté „Přidejte akci“ a poté „skripty“ na ikoně.

Přejděte na položku „Otevřete aplikaci“, vybereme a logicky vybereme program, který potřebujeme. Předpokládejme, že to bude „kalendář“.

Budeme hozeni na hlavní obrazovku, kde bude tým vytvořen. V pravém horním rohu klikněte na tři body.

Uveďte název týmu (podle pohodlí) a klikněte na „Přidat do obrazovky domů“. V okně, které se otevírá, označte název příkazu. Například pro fotografii „foto“ to bude „foto“. Dále strkáme ikonu příkazu na rozsah příkazu a strkáme do nabídky Drop.down na „Vyberte fotku“.

Dále vyberte z galerie jakoukoli fotografii a stiskněte tlačítko „Přidat“ v pravém horním rohu a poté „připravené“.

Pro zbytek ikon není nutné začít znovu. Jdeme do „týmů“, v pravém horním rohu, který se klademe na „vybrat“, poke na jakýkoli vytvořený tým a na samém dně vybereme „Duplikát“.

změnit, ikonu, aplikace, iphone

Klikněte na tři body v rohu nově vytvořené kopie „zkratky“ a nastavte novou ikonu podle algoritmu, která nám již je známa.

Jak změnit ikony na iOS 14 a vytvořit vlastní plochu

To je to, co Apple nikdy nedovolil, aby uživatelům poskytl příležitost změnit vzhled operačního systému iOS na jejich iPhone a Steve Jobs by se obrátil v rakvi, poté, co se dozvěděli, co lidé s iOS 14 teď dělají. Ano, v iOS 14, ne bez berlí, ale můžete úplně a úplně změnit vzhled plochy. Jak? A teď to zjistíme.

V aplikaci „Team“ je nyní také možné použít své vlastní obrázky pro příkazové štítky. Nyní můžete vidět umění uživatelů. Redte a Tiktock pod hashtagem #ios14homescreen.

Přizpůsobení je velmi obtížné a trvá docela hodně času, ale lov je víc než zajetí. Pokud máte hodně volného času, jeli:

 • Otevřete aplikaci „Team“.
 • Přidejte nový tým kliknutím na Plusk v pravém horním rohu.
 • „Přidat akci“ → „Skripty“ → „Otevřete aplikaci“.
 • Ve skriptu, který se objeví, klikněte na „Vyberte“ a poté vyberte aplikaci, jejíž ikonu chcete změnit.
 • Klikněte na ikonu rozšíření v pravém horním rohu.
 • Dále vyberte na obrazovce příkaz „Přidat“ domů „
 • Klikněte na tlačítko „Nový tým 1“ v sekci „Home Home“ „Home“ “a zadejte název aplikace.
 • Poté klikněte na obrázek ve stejném poli a použijte příkaz „Select File“
 • Vyberte požadovaný obrázek, pokud jste jej neotevřeli dříve, použijte kartu „Review“.
 • Připraven! Jsi nádherný. Zkontrolujte aktualizovanou ikonu na vašem domovském snímku.

Mimochodem, můžete také castlemizovat widgety. Všechno je zde o něco pohodlnější, protože program Widgetsmith je pro to užitečný. V něm si můžete vybrat z mnoha již dostupných widgetů a nakonfigurovat jejich design, jak se vám líbí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS