Jak změnit jazyk na instagramu v telefonu

Jak přeložit Instagram do ruštiny v telefonu?

Změna jazyka na ruštinu v aplikaci Instagram je možná jak v aplikaci, tak ve webové verzi pro chytré telefony a počítače.Funguje také verze pro Windows 10, kde se nastavení jazyka nastavuje automaticky.

Důvodem nesprávného nastavení jsou nejčastěji zvláštnosti mobilního zařízení. Například smartphone nebyl zakoupen u certifikovaného prodejce, není správná russifikace nebo je nesprávně nastavena geolokace.

Pokud se naopak jedná o oficiálního výrobce. problémy se objevují při pohybu, připojení stránky v angličtině. Nastavení smartphonu je ovlivněno: jako hlavní jazyk je nastavena angličtina nebo jiný jazyk.

Vytvoření aplikace Instagram v ruštině na iPhonu nebo Androidu:

Není třeba restartovat zařízení: nastavení se aktualizuje, jakmile stisknete tlačítko „Změnit„. V aplikaci lze snadno změnit jazyk Instagramu na ruštinu nebo jiný jazyk, aniž by bylo nutné měnit systémová nastavení zařízení.

Jak přeložit Instagram do ruštiny z telefonu

Ačkoli je funkčnost webové verze ve srovnání s aplikací velmi omezená, je k dispozici možnost změny jazykového nastavení.

Existují dva způsoby, jak změnit jazyk Instagramu na ruštinu prostřednictvím webových stránek:

Druhým způsobem je kliknout na elipsu na levé straně stránky a změnit jazyk v aplikaci Instagram v sekci „Nastavení“. Vaše nastavení se uloží: nebudete je muset znovu měnit při každé návštěvě webových stránek prostřednictvím stejného prohlížeče.

Jak vytvořit Instagram rusky z počítačové verze

Webová verze pro počítač vypadá trochu jinak než verze upravená pro mobilní prohlížeče.

Změna jazyka se provádí ve třech krocích:

změnit, jazyk, instagramu, telefonu

Poté se stránka znovu načte a web se zobrazí podle nového nastavení.

Změna lokalizace v telefonu

Změna jazyka se může týkat nejen rozhraní operačního systému a aplikací, ale také způsobu zadávání. První se provádí v nastavení iOS a Androidu, druhá na virtuální klávesnici, která má pro tento účel obvykle samostatné tlačítko. Podívejme se na obě možnosti podrobněji.

Android

Většina chytrých telefonů se systémem Android je ve výchozím nastavení vybavena podporou několika jazyků, mezi nimiž je téměř vždy ruština (nebo jiný jazyk, který může být třeba aktivovat). Požadovanou lokalizaci můžete vybrat v nastavení, ale někdy tam nemusí být. Důvody jsou dva. buď se výrobce mobilního zařízení nepostaral o přidání správného balíčku (to je typické pro asijsky orientované modely), nebo uživatel místo oficiální instalace vlastního firmwaru, který se prostě nepřekládá. I v těchto případech však existuje řešení. rozhraní operačního systému si můžete lokalizovat sami. Jak změnou jazykových nastavení, pokud jsou v operačním systému k dispozici, tak vynucenou instalací chybějících jazyků jsme se již zabývali v samostatném článku.

iPhone

S iPhony je to poněkud jednodušší, už jen proto, že u nich není problém s tím, že nemají požadovaný jazyk. Všechny balíčky jsou zpočátku integrovány vývojářem do operačního systému; při prvním spuštění systém automaticky zjistí zemi, ve které se zařízení nachází, a nainstaluje příslušnou lokalizaci. Ten však lze vždy změnit pomocí nastavení. Podobně jako v prostředí Androidu se jazyk iOS nastavený jako výchozí jazyk použije pro všechny spuštěné aplikace. Podrobnější informace o tom, jak tento postup provést a jak změnit rozložení virtuální klávesnice (vestavěné i cizí), naleznete v níže uvedeném průvodci. Popisuje také zvláštní případ chyby, která se objeví, když se aplikace otevře v jiném jazyce, a způsob její opravy.

Počítač

V tomto případě se veškerá práce odehrává na počítači. Navíc nemusíte stahovat žádný software. používáme pouze váš prohlížeč.

Zdánlivě jednoduchá maličkost, ale jak neobvykle vypadá profil na Instagramu s novým písmem. Pokud máte ještě nějaké otázky, můžete se zeptat v komentářích.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12750 dalších užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Přidejte si nás do záložek (CTRLD) a jsme si jisti, že nás budete opět potřebovat.

Poděkujte autorovi sdílením článku na sociálních sítích.

Popište, co vám nefungovalo. Naši odborníci se budou snažit reagovat co nejrychleji.

Jak změnit jazyk na Instagramu | Úvodní vysvětlení

Nejprve byste si měli ujasnit dvě věci týkající se jazyka, ve kterém se Instagram zobrazuje:

  • Jazyk, ve kterém se Instagram zobrazuje, odpovídá nastavení mobilního zařízení, na kterém je Instagram používán. Jinými slovy, pokud je váš telefon nastaven na angličtinu, Instagram se zobrazí v angličtině, ale nebojte se. existuje řešení.
  • Na druhou stranu je třeba poznamenat, že verze Instagram 3.4.0 je k dispozici ve 34 jazycích, včetně.jasné, naše „španělština“, stejně jako angličtina, francouzština, němčina, portugalština a další možnosti objednávání, aby bylo možné používat Instagram v jednom z nich, a samozřejmě budou časem k dispozici nové jazyky pro používání Instagramu.

Po vyjasnění těchto bodů vás seznámím se změnami, které musíte provést, abyste změnili jazyk Instagramu pro Android, iOS, Windows Phone a webový prohlížeč.

Z telefonu

Android

Aplikace pro Android umožňuje měnit nastavení doslova několika klepnutími. Chcete-li změnit nastavení, postupujte podle následujícího sledu kroků:

Jak vidíte, je to maximálně jednoduché. neměly by nastat žádné problémy.

Pro iOS je k dispozici také vynikající aplikace, která se neustále vylepšuje a aktualizuje. Pokud se jazyk v aplikaci Instagram na iPhonu nebo iPadu neočekávaně vypne, musíte postupovat podle níže uvedených pokynů:

Rozhraní aplikací na různých platformách jsou téměř totožná.

Prohlížeč

Změna jazyka prostřednictvím prohlížeče v telefonu

  • Přejděte na oficiální stránku sítě a klikněte na ikonu profilu.
  • Klikněte na předvolby v levém horním rohu.
  • Klepněte na sekci „Language“, v seznamu najděte „Russian“, vyberte ji a přijměte změny.

Žádné další pluginy, nástroje nebo doplňky. vše je hotovo během několika sekund.

Jak změnit jazyk v systému Android

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 153 050.

V tomto článku vám ukážeme, jak změnit vstupní a internetový jazyk (rozložení klávesnice) v zařízení se systémem Android.

Spuštění aplikace Nastavení. Přejeďte po obrazovce nahoru a dolů a klepněte na ikonu ozubeného kola

  • V zařízení Samsung Galaxy sjeďte dolů na stránku a klepněte na možnost „Spravovat“, která je označena ikonou tří šedých vodorovných čar s kruhy.

V případě potřeby přesuňte jazyk na začátek seznamu. Pokud poslední krok nevede ke změně jazyka zobrazení, přesuňte jazyk na začátek seznamu přetažením ikony vpravo od jazyka na začátek seznamu.

Spuštění aplikace Nastavení. Přejeďte z horního okraje obrazovky dolů a klepněte na ikonu ozubeného kola

změnit, jazyk, instagramu, telefonu

Změna jazyka v telefonu

wikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. V době psaní tohoto článku na jeho úpravách a vylepšeních pracovalo 9 lidí, a to i anonymně.

Počet zobrazení tohoto článku: 73 566.

Vzhledem k tomu, že chytré telefony nabízejí tak velkou flexibilitu, pokud jde o přizpůsobení, je neuvěřitelně snadné nechat je zobrazovat informace v jiném jazyce. Všechny telefony jsou dodávány s předinstalovaným jazykem, ale můžete jej změnit na libovolný jazyk podle následujících jednoduchých kroků. Změna jazyka závisí na modelu telefonu: iPhone, Android nebo běžný telefon (ne smartphone).

Přejděte na „Nastavení“. Pokud má telefon stále výchozí nastavení, bude na domovské obrazovce tlačítko „Nastavení“. Ikona má podobu šedého ozubeného kola. [1] X Zdroj

Vyberte možnost „Obecné“. Po kliknutí na tlačítko „Nastavení“ by se měl zobrazit seznam. Přejděte dolů, dokud neuvidíte položku „Obecné“, což je šedá ikona ozubeného kola.

Vyberte možnost „Jazyk a oblast“. Když se na kartě „Obecné“ zobrazí seznam, sjeďte dolů, dokud nenajdete možnost „Jazyk a oblast“. Kliknutím na něj otevřete další nabídku.

klepněte na ikonu „App Drawer“. Nachází se vedle dalších ikon v dolní části obrazovky. V telefonu Samsung se nachází v pravém rohu. Má podobu řady bodů uspořádaných do mřížky.

Klepněte na bílošedou ikonu „A“. Po otevření nastavení se zobrazí seznam. Kliknutím na ikonu „A“ otevřete možnosti jazyka.

Vyberte požadovaný jazyk. Po klepnutí na „A“ se zobrazí seznam dostupných jazyků. Budou napsány v jejich rodném jazyce, abyste snáze našli ten, který hledáte. Například pro španělštinu kliknete na „Español“ a pro francouzštinu na „Français“. Klepněte na požadovaný jazyk a telefon se na něj přepne. Vydržte, proces přepnutí jazyka trvá asi 30 sekund. [3] X Zdroj

Aplikace je

Nyní se podíváme na to, jak změnit lokalizaci prostřednictvím oficiální aplikace Instagram. Následující kroky jsou vhodné pro všechny platformy, ať už se jedná o iOS, Android nebo Windows.

    Spuštění služby Instagram. V dolní části okna otevřete pravou záložku a získáte přístup ke svému profilu. V pravém horním rohu vyberte ikonu ozubeného kola (pro Android. ikona se třemi tečkami).

Tímto způsobem můžete například vytvořit Instagram v ruštině doslova za pár okamžiků. Pokud máte nějaké dotazy, položte je v komentářích.

Jsme rádi, že jsme vám s tímto problémem mohli pomoci.

Kromě tohoto článku najdete na našich stránkách dalších 12750 užitečných návodů. Přidat webové stránky Lumpics.Určitě vám budeme užiteční (CTRLD).

Poděkujte autorovi sdílením článku na sociálních sítích.

Popište, co se vám nepodařilo. Naši odborníci se vám pokusí odpovědět co nejrychleji.

na toto téma:

Jazyk fotografických statistik byl změněn na angličtinu?

Podívejte se do nastavení a najděte jazyk (Jazyk). najděte ruštinu. Pokud je ruština na samém začátku, projděte si níže a najděte další. ruština. To bude pevné)))) hodně štěstí!!

Kolegové píší příspěvky v kazaštině, já stisknu překlad a čtu v ruštině. Já sám jsem rusky mluvící, chci, aby byli schopni porozumět mým příspěvkům, ale naopak, když kliknete na mou ruštinu, zobrazí se překlad do kazaštiny. V nabídce jazyků hledám kazaštinu, ale není tam?

Děkuji! Stále jsem procházel první možností a nedošlo k žádné změně. Děkujeme za tip.

Děkuji. Lámal jsem si hlavu, proč se jazyk nezmění. Přečetl jsem si zprávu, sjel dolů a našel ruštinu, vše se změnilo

změnit, jazyk, instagramu, telefonu

Na zdraví. Na zdraví! Mně a mému příteli to trvalo hodinu

Moc vám děkuji. Stručně a výstižně.

Moc děkuji. Tip byl velmi užitečný

Moc vám děkuji. Vše se změnilo. To bylo velmi jasné a stručné

Děkuji, nebýt vás, hodně bych s tím bojoval, i když jsem se díval pod jazyky, ale muselo to proklouznout

Děkuji. Už 2 dny se trápím s klikáním na horní ruský, nic se nezměnilo. Vaše poznámka mi zachránila život

Děkuji mnohokrát. Vše konečně opraveno ))))

Kde je napsáno ruský jazyk (odstranění systému). Vyberu ruštinu a systém automaticky spadne ?

Dobrý den. Přejděte dolů na seznam dostupných jazyků a najdete další položku „Ruština“, kterou je třeba vybrat. Uložte změny a vrátí se ruština.

Moc děkuji, bojoval jsem s tím týden. Otáčení jazykové stuhy a druhý ruský níže nebyl zaznamenán. Nyní je vše v pořádku. Jazyk se ztratil po další aktualizaci Instagramu.

Děkuji moc, už jsem chtěl smazat.

Dobré odpoledne! Mám tento problém: samotný Instagram v ruštině, ale statistiky a celá sekce v angličtině( zkoušela jsem zvolit druhou možnost v ruštině-vše zůstává stejné(( jak to opravit? Nápověda)

Moc děkuji Měl jsem stejný problém

Děkuji mnohokrát !!nemohl změnit po dobu dvou dnů, někdy je dobré číst recenze

A pokud Instagram nezobrazí seznam jazyků a požádá vás, abyste vstoupili do nastavení telefonu a tam vložili ruštinu. Je vybráno všude, ale jazyk v insta se nemění. (iOS)

Co mám dělat, když se to stane při pokusu o změnu jazyka?

Mám jen jednou „ruský“ a ne podruhé

Dobrý den, když vstoupím do aplikace, zobrazí se mi, že jsem nastavil jazyk na ruštinu. Ale pak je všechno v angličtině. Vaše pokyny nepomohly. Stále je v angličtině. Word profil, fotografie, příspěvek v angličtině. Prosím, pomozte mi

změnil jazyk ve statistikách fotografií na angličtinu, jak to změnit zpět?

jazyk ve statistikách fotografií byl změněn na angličtinu, můžete mi prosím poradit, jak jej změnit zpět na ruštinu??

Světlano, zkuste aplikaci znovu nainstalovat. Pokud to nepomůže, bude to s největší pravděpodobností opraveno v příští aktualizaci. Pro jistotu zanechte zpětnou vazbu na stránce Instagramu v obchodě s aplikacemi a nahlaste problém takto: Otevřete stránku svého profilu, vyberte ikonu se třemi pruhy v pravém horním rohu a poté přejděte do nastavení. Vyberte položku „Nahlásit problém“ v bloku „Podpora“. Vyberte možnost „Něco nefunguje“ a postupujte podle pokynů systému.

Dobrý den. V aplikaci jste nemohli najít nabídku lokalizace? Pokud je to možné, přiložte snímek obrazovky, který jasně ukazuje jeho nepřítomnost.

Statistiky příspěvků jsou v angličtině a výchozím jazykem aplikace je ruština

Zřejmě se jedná o problém v aplikaci. V tomto případě bohužel nemůžete změnit jazyk sami, takže se musíte spolehnout na efektivitu vývojářů Instagramu.

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozšířený jev, můžeme předpokládat, že problém způsobila nejnovější aktualizace aplikace. Doporučuji zanechat zprávu vývojářům v aplikaci Instagram, stejně jako na stránce aplikace v App Store nebo Google Play Market.

Nemůžu najít nastavení, protože je vše v angličtině

Dobrý den. Pokud máte na mysli aplikaci, můžete přejít do nastavení, pokud otevřete stránku svého profilu. Poté vyberte ikonu se třemi pruhy v pravém horním rohu a v dolní části okna otevřete sekci „Nastavení“. V novém okně v bloku „Účet“ otevřete „Jazyk“ a vyberte „Ruština (Rusko)“. Souhlas se změnou jazyka (tlačítko „Změnit„), pak se rozhraní aplikace okamžitě změní.

Díky. Na zdraví. A je to tady. Ale jen tehdy, když to není ruská špička. Přejetí prstem dolů. a je tu další Rus. Tady je druhý a pomohl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS