Jak změnit pásky samsung geot S2. Samsung Gear S2

Jak změnit pásky samsung geot S2

Jerri l. Ledford píše, edituje a kontroluje technické příběhy od roku 1994. Její práce se objevila v Computerworld, PC časopisu, informacích dnes a mnoha dalších.

 • Eco Tech
 • Elektrická vozidla
 • Pracování z domova
 • Sluchátka ušní pupeny
 • Chytrý domov
 • Inteligentní hodinky nositelné
 • Cestovní technologie
 • Připojená automobilová technika
 • IPODS MP3 přehrávače

Co vědět

 • Otočte hodinky lícem dolů a stiskněte tlačítko, kde hodinářský pás se setká se zařízením. Jemně kroutit kapelou zdarma.
 • Opakujte s ostatním hodinářským pásem. Poté nainstalujte nové kapely tím, že je zatlačíte přímo do slotů, dokud kliknou.
 • Classic Gear S2 používá místo tlačítka kolík. Stiskněte to nahoru a uvolníte hodinky.

Je možné změnit pásy na Smartwatches Samsung Gear S2, takže můžete věci přepnout tak, aby odpovídaly jakémukoli oblečení nebo příležitosti. Kroky se liší pro převodovku S2 a klasiku Gear S2.

Jak změnit pásmo Samsung Gear S2 Watch

Pásy Samsung Gear S2 mají západkový mechanismus, který se liší od standardního systému pinů. Mechanismus pro změnu pásma je umístěn na zadní straně hodinek.

Stiskněte tlačítko na základně pásma hodinek, kde splňuje hodinky.

Než se pokusíte odstranit pás. Bude to těsné, ale s pevným tlakem byste měli být schopni sklouznout pás.

Jak změnit kapelu na Samsung Gear S2 Classic

Classic Samsung Gear S2 má tradičnější mechanismus ve stylu pinů pro změnu pásma, který najdete na základně pásma hodinek, kde se připojuje k tělu hodinky.

 • Otočte hlídky tak, aby se záda obrátila nahoru a lokalizovali špendlík na základně pásma hodinek.

Hard Reset Hard Reset SAMSUNG Gear S2. factory reset in Gear S2

Pin-pin-pin v rámci připojení pásma hodinek bude stisknout. Jemně zatáhněte bok hodinek, kde je špendlík umístěn daleko od hodinky.

Recenze Samsung Gear S2: Brilantní, ale s jedním velkým problémem

Samsung nás ohromil, když odhalil Gear S2, plně kruhový smartwatch poháněný Tizen s šikovným rotujícím rámečkem. Na první pohled to bylo působivé, ale co po týdnu používání? Naše recenze Samsung Gear S2 vás provede představením, softwarem a specifikacemi standardních a klasických modelů, abyste zjistili, zda je tento chytrý hodinky dost dobrý, aby vás přepnul na Tizen.

Samsung Gear S2 Datum a cena vydání

Datum vydání Samsung Gear S2 v USA bylo 2. října 2015. Cena Gear S2 závisí na modelu: Základní model (Gear S2) stojí US299, klasika Gear S2 sedí na US349. Gear S2 s podporou 3G pracuje s Verizonem, T-Mobile, ATT a USA Cellular a začíná na US359.99.

Samsung Gear S2 Design and Build Quality

Samsung Gear S2 ve skutečnosti přichází ve třech různých verzích: Standard Gear S2, The Gear S2 Classic a Gear S2 3G. Naše recenze Gear S2 se zaměřuje na běžný, sportovně vyhlížející Gear S2 a tradičně vypadající Gear S2 Classic. Gear S2 3G vypadá stejně jako standardní rychlostní stupeň S2. Na vnitřní straně jsou všechna tři zařízení v podstatě identická, s výjimkou toho, že Gear S2 3G má E-SIM a reproduktor pro volání, GPS a o 20 procent větší baterie než ostatní (300 mAh vs 250 mAh).

Všechny varianty Gear S2 jsou kulaté a mají dvě fyzická tlačítka. jedna se vrátit a jeden, aby šel na domovskou obrazovku nebo spustil zásuvku aplikací. a rotující rám, který lze použít k navigaci rozhraní Tizen. Stále můžete přejet přes obrazovky a nabídky, ale rotující rámeček usnadňuje rychlé navigace. Je to opravdu intuitivní způsob, jak použít chytré hodinky.

Klasické i standardní Gear S2 jsou vyrobeny z kovu, ale běžný S2 má dvoubarevný matný povrch, zatímco klasika je leštěná. Oba hodinky mají Gorilla Glass 3 pokrývající jejich 1.2-palcové displeje AMOLED. Klasika Gear S2 je však navržena mírně odlišně od standardního převodového stupně S2.

Hlavní rozdíl je v tom, že klasický model je o něco lehčí a o něco tenčí než běžný Gear S2 a má tradiční a méně sportovní vzhled. Například oblast rámečku kolem displeje je na klasiku mnohem méně výrazná; Je to mírně zvýšené na standardním převodovce S2, zatímco je téměř dokonale spláchnutím s displejem na převodovce S2 Classic. Klasika S2 má také hřebeny na okrajích rámečku, zatímco standardní rámeček S2 je hladký, ale oba se otáčí stejně hladce jako jeden druhého.

Classic Gear S2 má kožený popruh a přezku s podobným mechanismem pin-eject jako hodinky Huawei. To znamená, že přepínání pásů na Gear S2 Classic je snadné a můžete nahradit libovolný 20 mm pás. Když už mluvíme o tom, v krabici je náhradní, kratší popruh pro ty, kteří mají tenčí zápěstí.

Gear S2 má gumovou pásmo, které se objeví stejně snadno, ale můžete se na něj přizpůsobit pouze speciálních hodinových popruzích. Oblasti o lug jsou dalším bodem rozdílu mezi těmito dvěma modely. Gear S2 je o něco robustní než klasika, aby bylo umístěno mechanismus připojení popruhu.

Na zadní straně má Gear S2 panel Gorilla Glass 3 se snímačem srdeční sazby ve středu a obklopuje pouzdro z nerezové oceli. Přinejmenším to znamená, že byste neměli mít žádné obavy z praskání na zadní straně těchto hodinek. Celkově jsou obě hodinky velmi dobře navrženy a vypadají a cítí se velmi dokonale.

Obě verze jsou certifikovány IP68 (ale nebudete chtít jít vkládat ten kožený popruh do vody příliš často) a představovat NFC a Wi-Fi. Pouze 3G verze běžného Gear S2 má reproduktor pro volání a přijímání hovorů, když není připoutána k telefonu. Synchronizace Gear S2 a Gear S2 Classic prostřednictvím připojení Bluetooth s telefonem a ačkoli Wi-Fi funguje dobře na obou, existuje jen malý důvod jej používat, protože to vyžaduje více energie baterie než Bluetooth.

změnit, pásky, samsung, geot

Displej Samsung Gear S2

Gear S2 má plně kruhový 1.2-palcový displej Super AMOLED s rozlišením 360 x 360 pixelů, který produkuje velmi vysokou hustotu pixelů 302 pixelů na palec, ačkoli Apple Watch se vrhá dopředu na 326 ppi. Hustota pixelů není tak větší než, řekněme, hodinky Huawei (286 ppi), ale přesto displej Gear S2 vypadá skvěle.

změnit, pásky, samsung, geot

Black Watch Faces vypadají výjimečně na displeji AMOLED (který je také šetrnější k baterii než LCD obrazovka), i když mají tendenci být tak jasní venku. Neměl jsem však žádné problémy, když jsem viděl obličej hodinek Gear S2 za jasného slunečního světla a má 10 nastavení jasu, pokud to potřebujete trochu podpořit. K dispozici je 17 předem načtených návrhů na obličej a některé pěkné možnosti přizpůsobení, například schopnost použít obrázek z vaší galerie k vytvoření vlastního designu tváře hodinek.

Obrazovka je obklopena velmi tenkým rámečkem na obrazovce, ale je tak tenká, že je stěží patrná. Výhodou rotujícího rámu je to, že odpovídá kruhovému rozhraní hodinek. I když stále máte pocit přejetí doleva a doprava, všechno na Gear S2 je na oblouku, takže rotace rámečku skutečně odpovídá pohybu na obrazovce. Je to jemný detail, ale pěkný.

Rámeček vydává klikací zvuk, jak se otáčí, takže ho nejen točíte, ale postupně se pohybujete. Díky tomu je ještě snazší navigovat dlouhé seznamy nebo nabídky. Když dosáhnete horní části nebo dolní části nabídky, získáte haptickou zpětnou vazbu a záře na horním nebo dolním okraji displeje.

Software Samsung Gear S2

Software Gear S2 je vlastní operační systém Tizen Samsung, vidlička Androidu, kterou Samsung občas používá ve svých nositelných. Je to skvělá volba pro toto zařízení. Jednoduše by nebylo možné navigovat nosit Android s rotujícím rámečkem jednoduše, kvůli nahoru dolů, levé pravé struktuře rozhraní. Kruhové rozhraní Samsung a šikovná navigace jsou zápasem vyrobenou v nebi.

Ve výchozím nastavení je asi tucet obrazovek na Gear S2: Oznámení vlevo od tváře hodinek a několik vyhrazených obrazovek aplikací napravo (S zdraví, počasí, kalendář, monitor srdeční sazby atd.). K dispozici je obrazovka s přejetím přejetím s přepínačem pro režim Druh a zkratku pro hudební přehrávač a nastavení jasu.

Mezi těmito obrazovkami můžete posouvat horizontálně pomocí prstu nebo můžete otočit rámeček, abyste se pohybovali mnohem rychleji. Je to velmi intuitivní způsob, jak navigovat a mnohem rychlejší než neohrabané tlačení na obrazovce. Gear S2 má také dvě fyzické tlačítka. Nejlepší vás vezme zpět na obrazovku a spodní spodní část vás vezme domů z nabídky, nebo spustí výběr aplikací z domovské obrazovky.

Gear S2 má něco přes dvě obrazovky ikon aplikací, uspořádané kolem okrajů displeje. Jednoduše klepnete na ikonu, kterou chcete, nebo otočíte rámečku, abyste je procházeli a vyvolali název aplikace. Můžete přejetím přejetím obrazovky a přeskočit přímo na další obrazovku aplikace nebo se otočit přes aplikace jeden po druhém.

Vaše aktuální obrazovka ve vztahu k celkovému počtu domovských obrazovek nebo stránek aplikací je vždy označena malým odečtem v horní části obrazovky, takže vždy víte, kde jste v OS. Trvá jen velmi málo času, než si zvyknete a v žádném okamžiku se necítíte, jako byste byli ztraceni v nabídkách. Společnost Samsung odvedla pozoruhodnou práci, aby udržovala rozhraní jednoduché a snadno navigace, navzdory jeho složitosti.

Aplikace Gear Companion pro Android je docela slušná a nabízí vylepšení pro sledování tváří, ovládacích prvků oznámení o aplikacích, nalezení mého vybavení, správce aplikací, obchod s aplikacemi, nastavení a schopnost jednoduše tlačit média (jako je hudba nebo fotografie) na vaše zařízení S2.

Tizen není pro každého a seznam dostupných aplikací Tizen na Gear S2 je poměrně omezený. Pokud máte zařízení Galaxy a již jste šťastní pomocí mnoha aplikací Galaxy, můžete být v pořádku. Ale pokud jste těžký uživatel aplikace Google, přechod z Google Fit na S Health, Google nyní na hlas a tak dále bude trochu bolest.

Naštěstí je Gear S2 dokonale schopen zobrazit oznámení o aplikaci, takže můžete přijímat zprávy WhatsApp (ale nereagovat na ně) a karty Google se nyní stále zobrazují přímo podle plánu. Problém se vyskytuje, pokud chcete přidat své oblíbené aplikace Play Store do vašeho zařízení S2, protože z velké části prostě neexistují. To je něco, co musíte zvážit, pokud uvažujete o vyzkoušení Tizen.

Poté, co to bylo řečeno, je Gear S2 dokonale použitelný s aplikacemi, s nimiž přichází. Pokud nemáte telefon Galaxy, budete muset nainstalovat několik aplikací Samsung, abyste mohli začít: aplikace Gear, aplikace pro plugin Gear a servis. Pokud se přihlásíte s účtem Samsung, můžete také použít nalezení mého telefonu a najít můj vybavení.

Účet Samsung vám také umožňuje využít zámek reaktivace, takže pokud vaše vybavení zmizí, zloděj to nemůže jen resetovat továrny a pokračovat. Pokud továrna resetujete, hodinky sami. a v mém případě jsem musel často. můžete použít možnost obnovení, abyste se dostali zpět tam, kde byli pronto.

Přístup do nabídky Nastavení přináší některé standardní jízdné: sekce displeje pokrývající vždy zobrazení, sledování tváří a jasu, síly vibrací, gesto probuzení, přizpůsobitelnou akci pro domácí tlačítko, připojení (Wi-Fi, Bluetooth a NFC), zámek obrazovky, klávesnice, nastavení úspory napájení a informace, které zahrnují možnosti resetování.

Hodně se mi líbilo rozhraní Tizen, ale omezené aplikace byly frustrující, protože to bylo, jako bych musel do značné míry reorganizovat život mé aplikace. K dispozici je více než 1 000 aplikací Tizen, ale mnoho z nich je specifické pro umístění, takže k nim nemůžete získat přístup. To občas znamenalo, že jsem musel použít alternativu k aplikaci, kterou hodně používám, nebo bez ní.

V prosinci 2015 došlo k přidání do firmwaru Gear S2. Nyní, pokud vám chybí oznámení, objeví se na devíti O’Clock Markerová malá žlutá tečka. Je to malý, ale užitečný doplněk, což znamená, že můžete přejít do oblasti oznámení, když se objeví tečka a uvidíte, co jste zmeškali.

Jedna věc, kterou musím poznamenat, je, že protože jedním z hlavních prodejních míst Gear S2 je jeho kompatibilita s negalaxovými zařízeními, to je to, s čím jsem ji použil. Většinu týdne jsem spároval Gear S2 s Nexus 6 Running Android 6.0 marshmallow, ale také občas přepnul na zařízení Lollipop, aby zjistil, zda to mělo nějaký vliv na pravidelné předčasné ukončení připojení, které jsem zažil (více na níže uvedené). Použití zařízení Galaxie nebo Tizen přirozeně poskytne jiný zážitek.

Výkon Samsung Gear S2

Gear S2 bude pracovat s jakýmkoli zařízením Android spuštěním Android 4.4 Kitkat a vyšší, pokud má 1.5 GB RAM nebo více. Je důležité si uvědomit, že Gear S2 pracuje se standardními API Google pro aplikace, jako je vytáčení a textové zprávy, takže pokud aplikace třetích stran používají nestandardní API, nemusí fungovat na Gear S2. Další věc, na kterou si dá dávat pozor.

Samsung přirozeně kladl na zdraví S2 vysokou prioritu S Health, existují zdraví obličeje s hodinami a řada softwarových funkcí zaměřených na aktivní. Na straně hardwaru má Gear S2 řadu senzorů, včetně monitoru srdeční sazby. Všechny tyto fungují skvěle.

Gear S2 má 24hodinovou záznam aktivity, automatické rozpoznávání typu aktivity, „upozornění na nečinnost“, když jste líní, automatické sledování srdeční sazby, které během cvičení zvyšuje frekvenci, a sledujte tváře, které se mění, aby odrážely, jak aktivní odrážejí aktivní nebo neaktivní, že jste byli.

Mezi další senzory patří barometr, akcelerometr, gyroskop a senzor okolního světla. Specifikace Gear S2 zahrnují duální jádro 1 GHz CPU se 4 GB interního úložiště a 512 MB RAM. Gear S2 má také Wi-Fi, Bluetooth 4.1, NFC a GPS (pouze ve verzi 3G). Jak je uvedeno výše, Gear S2 3G má externí reproduktor a E-SIM, který nevyžaduje, abyste byli připojeni k smartphonu, abyste mohli volat a přijímat hovory nebo přístup k internetu.

Samsung Pay je podporována oběma variantami Gear S2 pro platby bez dotykových smartwatch v obchodech. Vzhledem k bezpečnostním funkcím Samsung Pay však budete moci používat Samsung Pay s vaším zařízením S2.

Rychlost a stabilita Tizen na Gear S2 byla skvělá, ale měl jsem problémy s klasikou Gear S2 a S2, které neustále snižovaly jejich spojení s mým telefonem. Během týdne jsem to musel několikrát resetovat továrnu, jen abych se zařízení znovu spojilo s telefonem. Ani pokus o to, aby to přinutil aplikací Gear, nefungovalo. To je obrovský problém. Naše další Gear S2 také pravidelně vypadl, ale alespoň se znovu spojil s telefonem.

Gear S2 se automaticky nepřipojí k sítím Wi-Fi, pokud je máte nastaveny na telefonu. V závislosti na vaší perspektivě by to mohla být dobrá věc, vzhledem k tomu, že Wi-Fi žvýká více baterie než párování Bluetooth, ale vždy se manuálně připojit k Wi-Fi je bolest. Nastavení Wi-Fi je však překvapivě snadné, a to i u malé klávesnice T9, která zabírá pouze polovinu obrazovky.

Celkově jsem byl potěšen výkonem Gear S2 a nevšiml jsem si žádného z nervozitových nebo přeskočených rámů, které někdy získáte s Android Wear. Ale přinejmenším s Android Wear dostanete stabilní spojení s telefonem, a pokud to vypadne, znovu se spáruje snadno. V současné době to stojí, nespolehlivé spojení způsobuje, že Gear S2 je více potíží, než stojí za to; Jednoduše se na to nemůžete spolehnout, abyste zůstali spárovaní s telefonem.

Baterie Samsung Gear S2

Baterie Samsung Gear S2 je poměrně malá na pouhých 250 mAh, ale tvrzení společnosti Samsung na dvoudenní výdrž baterie jsou dobře odůvodněné. S občasným Wi-Fi připojením jsem dostal 33 hodin ze S2, než zemřel. S Bluetooth jen jsem mohl jít kamkoli od 36-40 hodin (s mými pravidelnými odpojeními jsem dokonce udělal 48 hodin).

Tento výsledek samozřejmě ovlivňuje jas obrazovky a barva vaší tváře. Obvykle jsem použil černý hodinky a nastavil jas na pět (z 10). Pokud jste drželi stmívač obrazovky a nekontrolovali jste hodinky tak často jako já, pak byste mohli snadno vydělat 48 hodin, i když jste se neustále spárovali přes Bluetooth.

Gear S2 má také režim úspory energie, který vás spadne na obličej hodinek ve stupních šedi, zabíjí Wi-Fi, omezí výkon a pouze propustí hovory, oznámení a zprávy. Pokud potřebujete hodinky, aby vydržely několik dní spíše než obvyklé 1.5 až dva, to je skvělé, ale zabíjí to zábavu z chytrých hodinek, stejně jako režimy úspory energie na chytrých telefonech.

Gear S2 je dodáván s pěknou malou bezdrátovou nabíjecí kolébkou, podobnou té, kterou dostanete s Moto 360 (2015). Zajímavé je, že nabídky Gear S2 na novém nabíjecím doku Moto 360, ale nemohl jsem to přimět, aby pracoval s žádným z mých pravidelných bezdrátových polštářů Qi nebo kolébky. Samsung uvedl, že to nefunguje s Qi, ale slyšel jsem spoustu zpráv o tom, jak pracuje na konkrétních Qi Chargers.

Konečný verdikt

S Gear S2 vytvořil společnost Samsung opravdu přesvědčivou alternativu k současné plodině Android Wear Smartwatchs. V mnoha ohledech je Gear S2 nejpřitažlivějším chytrým hodinám, které jsme dosud viděli, ale má několik hlavních problémů.

První je dostupnost aplikací. Pokud aplikace, se kterými žijete, nejsou k dispozici na Tizen, nejsou to pro vás hodinky. Alespoň teď ne. Stabilita připojení je další, obrovský problém. Obě hodinky Gear S2 v kanceláři Androidpit opakovaně upustily připojení k párovému telefonu (ani jedna z galaxií nebyla). Můj by se znovu nepřipojil bez resetování továrny, zatímco druhý by se nakonec znovu spojil. Mluvili jsme s Samsungem a je si to vědom problému, ale dosud nemůžeme nabídnout řešení.

S výjimkou tohoto problému vytvořil společnost Samsung technicky vynikající hodinky. Je stabilní, citlivý a má nejlepší nositelné rozhraní, se kterým jsem narazil. Kombinace dvou tlačítek a rotujícího rámu pro ovládání to funguje úžasně. Přestože je technicky první svého druhu pro Samsung, Gear S2 se cítí překvapivě dosaženo.

Samsung Gear S2. How to Change Bands

Gear S2 má řadu vynikajících vlastností, ale rozhodování, zda je to pro vás.

Cena US300-350 je pro chytré hodinky tohoto kalibru docela standardní, ale Samsung opravdu musí opravit problémy s stabilitou připojení, než jsem si zvážil zakoupit jeden. Je to skvělé hodinky, ale doporučil bych čekat, až dorazí softwarová oprava a další aplikace, než vytáhnete spoušť.

Recenze Samsung Gear S2

Stejně tak snadné pokračovat s oblázkem, stejně stylovým jako Apple Watch as tímto taktilním, rotujícím rámečkem jako jeho tajnou zbraní, je to druh smartwatch, který byste si kopali pro odchod doma doma. Není to dokonalé-nejedná se o ten snový hybrid fitness trackeru a všestranného zápěstí a obchod s App App je velká slečna-ale tím, že nám dává slušnou výdrž baterie bez obětování, se cítí jako skok vpřed. Model 3G a GPS má šanci změnit to, co je každodenní smartwatch schopen, ale běžný S2 a klasika by měla být na každém smartwatch seznamu majitele Androidu.

 • Aplikace Tizen jsou omezené
 • Softwarové doplňky nejsou dokonalé
 • Ne tak přizpůsobitelné jako soupeři

(Nejprve jsme testovali Samsung Gear S2 v listopadu 2015, kdy bylo spuštěno. Nedávno jsme se zařízením strávili více času a přidali jsme své myšlenky na to, jak to drží a ve srovnání s novějšími zařízeními.)

Pokud jde o Smartwatches Samsung, naše recenze Gear S2 Breaks New Ground. Nikdy předtím jsme nebyli schopni popsat Smartwatch Samsung jako žádoucí, intuitivní nebo. nejdůležitější ze všech. kompatibilních.

Se svým vzorovým vzhledem a schopností pěkně hrát s soupeřícími smartphony Android, Samsung provedl velkolepý U-On turn. Výsledkem je odvážné nositelné nositelné, které se stane tolik, jak se jeho předchůdci pokazili. Čtěte dále a zjistěte, proč je Samsung zpět ve hře.

Samsung Gear S2: Design

Je působivé, kolik základů Samsung zakryl pouze dva vzory: Standard Gear S2 a Upscaled Gear S2 Classic. Je třeba poznamenat, že vydání z nerezové oceli a plastů vypadají jako hodinky a cítí se dobře vyrobené. a pokud jste někdy nosili předchozí Smartwatch Samsung, budete vědět, že to jsou velké zprávy.

Kdybychom měli na výběr, který design Gear S2, kterou dáváme přednost, bychom si museli vybrat klasiku. Ridged rám, kožený popruh a menší tělo se spojí pro prémiový pocit a lze jej snadno vybavit popruhy třetích stran. A oba jsou nyní stejnou cenou po obdržení škrtů kvůli příchodu Gear S3.

Jedna poznámka, která se však zmíní, je, že jsme neměli šanci vyzkoušet Gear S2 s 3G a GPS. zřejmá volba porovnat s Smartwatch 3 nebo Moto 360 Sport, pokud chcete levnější smartwatch pro každodenní použití. stejně jako běh nebo trénink.

Se dvěma různými vzory a spoustou různých popruhů je v řadě Samsung Gear S2 výběr stylu, i když nemůže soupeřit s Apple pro možnosti personalizace. Zatímco klasika Gear S2, s koženým popruhem, vypadá více v souladu s fosilními hodinky, má plast připoutaný Gear S2 více společného se vzorkem. To je klíčové z několika důvodů. Za prvé, Samsung Gear S2 se příliš nesnaží. S jeho předem načtenými hodinkami to vypadá zábavně a mimo stěnu. Nesnaží se to být tak elegantní jako omega nebo tak blingy jako Michael Kors. Má sebevědomý styl a dobře se to překládá.

Jednou z našich jediných kritik je, že 11.4 mm tlustý S2 je stále docela robustní a sedí docela vysoko na horní části zápěstí. Je to podobné jako druhé gen Motorola a pokud existuje jedna záruka o další generaci zařízení, je to, že budou štíhlejší, ale právě teď jsou chytré hodinky stále robustní. Klasika bude fungovat pro ženy, ale nebylo by to naše první doporučení. Přesto je jedna věc jistá. jsme tak daleko od prvního ozubeného stupně. Toto je leštěná, unisex, kruhová smartwatch, za které se nikdo nebude stydět za nošení.

Samsung Gear S2: Ten rotující rámeček

Rotující rámeček Gear S2 je zdaleka naše oblíbená věc na díle. Spíše než se pokusit zmizet rámeček úplně jako Motorola nebo Primp to, aby vypadal jako tradiční náramkové hodinky, jako je LG, Samsung jej přeměnil na uspokojivý, návykový a co je nejdůležitější, intuitivní způsob interakce s chytrými hodinami s chytrými hodinami.

Když přesunete ruku, abyste se vznášeli přes hodinky na zápěstí, je to přesné místo, kde se vaše prsty přistávají, i když se ještě nedíváte dolů, a díky nějakému chytrému designu uživatelského rozhraní v jeho tizen OS. více o tom později. můžete později. můžete můžete později. můžete to později. můžete můžete Přepněte mezi aplikacemi, cyklujte zpět na oznámení, změňte objem a jas vše ve stejném hladkém pohybu.

Stručně řečeno, je to génius a my ještě ještě vidíme, že se všichni soupeři využívají stejné funkce, navzdory Android Wear 2.0 vlastnit sílu, aby se to stalo.

Je to rychlejší než digitální koruna Apple na hodinách a dotykové obrazovky a gesta nošení Android. Můžete vše ovládat prstem na pravé polovině rámečku (pokud jste pravák), což znamená, že vždy budete moci vidět celý displej.

Nejbližší soupeř rámečku je ve skutečnosti trochu známý čínský hodinky, navržený designem Frog, nazvaný Ticwatch, který má kapacitní pás na vnější hraně.

Na pravém okraji těla kulatého sledovaného těla jsou také dvě tlačítka: „Zpět“ ve dvě hodiny a „Domů“ ve čtyřech hodinách. První z nich je v perfektní poloze, druhý může být trochu otravný, aby se vaše ruka pohybovala k stisknutí. Můžete nastavit dvojité klepnutím na tlačítko Home a spustíte aplikaci, jako je hudební přehrávač nebo mapy, což je užitečné, i když na rozdíl od řekněme, oblázek, abyste vybrali aplikaci nebo nastavení zpět na prodloužení dotykové obrazovky.

Samsung Gear S2: obrazovka

S tolika láskou k rotujícímu rámečku byste mohli zapomenout věnovat náležitou pozornost jasnému, živému a ostrému 1.2palcová obrazovka Super AMOLED. Je menší než některé obrazovky smartwatch a zasadí se do hodinek, takže to nevypadá tak moderně jako Moto 360 2. Ale to jen zvyšuje jeho retro/klasické kouzlo.

Při 360 x 360 pixelech má obrazovka Gear S2 působivou hustotu pixelů 302PPI, což znamená. Je to stejně ostré jako menší Apple Watch a ukazuje to. A nepřekvapivě pro produkt Samsung to může být velmi jasné. pravděpodobně příliš jasné, protože většinu dní jsme se spokojili s nízkým, snadno čitelným nastavením.

Samsung Gear S2: Tizen

Tizen byl pro Samsung vždy hazard, ale tentokrát se to vyplatilo. Na rozdíl od všech hodinek Android Wear z Huawei a LG a Motorola, které těží z nedávných aktualizací, ale nemohou opravdu přesunout kategorii, Gear S2 dělá svou vlastní věc. A jeho věc je zatraceně snadno použitelný OS Smartwatch. Stejně snadno použitelné, ve skutečnosti jako náš milovaný oblázkový OS.

Domovská obrazovka je obrazovka obličeje hodinek a jednoduše se otočíte zlevanou kliknutí pro nedávná oznámení. Otočte se přímo a dostanete se na obrazovku pomocí ikony aplikací, nastavením, kamarády (pro rychlé zprávy) a S hlasu S. Pokračujte v otáčení vpravo a můžete získat snadno lesklé informace. počasí, zdravotní postup, srdeční frekvence a informace z aplikací třetích stran. Místo toho vyberte nabídku aplikací a Tizen nejlépe využívá kruhovou obrazovku a rámu s kulatými ikonami aplikací kolem okraje displeje, abyste procházeli. Pokračujte s rámečkem a jednoduše vás to zavede na další obrazovku aplikací. Je mnohem rychlejší než přiblížení a ven s digitální korunou.

Jsou tam oznámení, zprávy jsou tam, protokoly hovorů, aplikace třetích stran nemůžete se ztratit. Jedním z nich je, že obrázky, řekněme z WhatsApp, se nezobrazují na hodinách, ale to lze prozatím omluvit. Tizen funguje také dobře bez zpoždění mezi přechody. jediná věc, která vás udržuje čekání, jsou animace po otevření aplikací. Na rozdíl od Android Wear, hudební přehrávač ovládá ovládání. S upozorněními jsou vibrace docela jemné-ne rafinované jemné jako Taptic Engine Apple, ale více způsobem, který-miss-miss-it. Gear S2 můžete nastavit na dlouhé vibrace a existují úrovně, ze kterých si můžete vybrat, ale dokonce „silné“ není tak silné.

Naše jediná kritika je, že by bylo skvělé, kdyby bylo možné přizpůsobit estetiku celého uživatelského rozhraní. vypadá to trochu klauni a zejména bude pravděpodobně vypadat trochu zvláštní na klasiku. Apple’s WatchOS 2 je barevný, ale vypadá vhodnější pro stylové příslušenství a hodinky, jako je Olio Model One.

Stejně jako The Apple Watch chybí nyní kontextová upozornění Google, která mohou být opravdu užitečná, ale pravděpodobně to, co Tizen nabízí, je. prozatím. užitečnější; Rychlý způsob, jak zjistit a získat přístup k tomu, co se děje. To, co opravdu chceme, je směs dvou. virtuální asistent společnosti Google je budoucnost, ale Android Wear je stále nedokončenou prací po 18 měsících. Mimo Apple a Google Samsung zjevně hledá jinde pro své služby a mapy se o mapy starají. Je to obecně přesné a můžete přiblížit a ven z vaší polohy pomocí rámečku, ale může být poměrně pomalé načítání hodinek. Pokyny jsou řešeny samostatnou aplikací zde, Navigator.

Tizen podporuje Bluetooth-S2 pracuje s většinou telefonů Android, další první pro Smartwatch, který nesedí Samsung. Na palubě má také Wi-Fi-stáhněte se, aby zjistil, zda je v režimu „samostatného“ nebo spárován s telefonem-a také NFC pro Samsung Pay, jeho mobilní platební službu, která je hitem v Koreji, právě spuštěná v USA a přichází do Velké Británie. Tuto recenzi budeme aktualizovat s našimi dojmy z používání pay s Gear S2 velmi brzy.

K dispozici je také malá záležitost 3G a GPS Gear S2 s větší baterií, ale tento model jsme ještě neviděli, a podle popravku Samsung to není způsobeno do Velké Británie nebo Evropy.

Samsung Gear S2: Zdraví a fitness

Tolik zdravotních a fitness funkcí je v těchto dnech přišroubováno na chytré hodinky, zaměříme se na to, co Samsung dělá dobře. Počítání kroků je přesné a zdraví S nabízí některé snadno lesklé grafiky, která ukáže váš pokrok konkrétním cílům stanoveným v aplikaci smartphonu.

Pokud chcete být aktivnější, Gear S2 může vibrovat, aby vám připomněl, že jste seděli téměř hodinu a také vám dá čas neaktivní i aktivní. všechny užitečné, motivační věci. Mezi další upozornění patří dosaženo krokového cíle a zdravé tempo. Můžete také zadat, že jste vypili sklenici vody nebo šálku kávy s jedním klepnutím (jakmile dosáhnete této obrazovky s rámečkem), což je přesně taková věc, s nimiž může Smartwatch pomoci.

S2 nebude nahradit vaše sportovní hodinky, zejména proto, že ani pravidelné ani klasické modely nemají GPS, ale existují nějaké pokusy poskytnout vám tuto možnost. Automaticky sleduje chůzi, běh a jízda na kole, s odhady spálených kalorií, což je ideální pro druhu příležitostného uživatele, který by považoval Gear S2 za všestranný hráč za všestranný. Ačkoli to detekovalo náš večerní běh, také to mělo výkyv, když jednou. pouze jednou. klasifikoval na pohovce jako lehkou aktivitu. Běh Nike je také předem načtený a je lepší volbou pro běžné běžce, protože ukazuje čas, vzdálenost a tempo přímo na tváři.

Monitor srdeční frekvence na spodní straně Gear S2 je také řez výše, a přestože není přesnější než technologie, kterou najdete na hodinek Android Wear, je to mnohem užitečnější. Může to vzít na hodnoty bodů a může být také nastaveno tak, aby váš puls v intervalech se dvěma nastaveními, mírný nebo častý.

Když ne cvičíte, můžete také označit své hodnoty BPM jako „odpočinek“, „před cvičením“, „po cvičení“ nebo s náladami, jako je „nadšený“ a „rozzlobený“, takže můžete sledovat zdraví svého srdce. Aplikace vám také dává vědět, zda je vaše klidová srdeční frekvence průměrná nebo nižší/vyšší než průměrná, i když statistiky jsou poměrně rychle otravné.

Samsung Gear S2: Aplikace

Tady je část hazardu Tizen, která se nemusí vyplatit. Existuje několik předem načtených obličejů hodinek na výběr. analogový i digitální styl, přizpůsobitelný a některé s „komplikacemi“, které ukazují datum, počasí nebo cokoli, co chcete, také okamžitý přístup.

Pokud jde o aplikace, Samsung slíbil více než 1 000 aplikací Tizen navržených pro kruhovou obrazovku Gear S2 a dal vývojářům spoustu upozornění, aby je připravili. To, co máme, je spousta velkých jmen jako Nike, CNN, Yelp a také některé možnosti kontroly inteligentního domu, a pak hodně, řekneme, zajímavé aplikace, které proběhnou. Zajímavé může být velkorysé.

Můžete se vydat do obchodu Samsung Gear Apps prostřednictvím aplikace Samsung Gear, abyste viděli omezený výběr pro sebe, ale je pravděpodobné, že nebudete příliš ohromeni.

Ale to je Samsung a Gear S2 má potenciál prodávat všechny hodinky pro nošení Androidu. Doposud jsme neviděli nic k dispozici pro Tizen, které posouvá hranice toho, v jakých smartwatches může být skvělé. přemýšlíme o samostatných možnostech, které jsou skutečně užitečné.

Věci se od prvních dnů aplikace zlepšily, ale před tím, že Tizen’s App Support je nejslabší z příslovečného „Big 3“, se nekryje skutečnost, že je podpora aplikace Tizen nejslabší z příslovečného „Big 3“.

Samsung Gear S2: životnost a nabíjení baterie

Životnost baterie na Gear S2 je mírně nad tím, co byste očekávali pro chytré hodinky. Stále vás to nebude odfouknout, ale také vás nezabije během jednoho dne. Samozřejmě to také záleží na tom, jak jej používáte. ať už jdete o vždy na obrazovce, kolik používáte aplikace jako S hlasu a mapy atd. Ale při používání S2 stejně jako jsme používali každý den hodinky Android Wear, Smartwatch Samsung je ten, kdo stál vlevo. Baterie 300 mAh uvnitř je oficiálně dobrá po dobu tří dnů. nemáme z toho více než dva a trochu dny, a to ani bez obrazovky „vždy zapnutá“, ale jsme si jisti, že to může jít déle s lehčím použitím.

Chcete.li zjistit úroveň baterie, přejedete dolů z obličeje hodinek, přesně stejně jako na Android Wear. Obzvláště stojí za zmínku, je vynikající režim úspory energie. Jednoho rána jsme opustili dům na 15% baterii, když jsme zapomněli zakotvit S2 ve svém uklizeném bezdrátovém nabíjecím doku přes noc. Vyskočili jsme o úsporu energie a dostalo nás to domů z práce, než se zhoršilo. Tím se přepíná tvář hodinek na jednoduchou obrazovku ve stupních šedi, zakáže vše od upozornění, hovorů a zpráv a vypne Wi-Fi. Stručně řečeno, je to úžasné a to znamená, že na vašem dojíždění nebudete mít na zápěstí prázdný kruh.

Pokud jde o tento doku, je to plivající obraz Dock Moto 360 (o něco menší) a pomáhá budovat nabíjení do vaší každodenní rutiny. Jediná nepříjemnost přichází s potřebou nabití hodinek v práci nebo při cestování, ale devětkrát z deseti dáváme přednost tomuto druhu doku před náhodnou proprietární kolébkou.

Amazon PA: Samsung Gear S2

Samsung Gear S2: Hlas

Hlasové ovládací prvky na S2 jsou ve skutečnosti trochu poklesem. je to jedna z jediných oblastí, které musí Samsung zlepšit. S hlasu S je přístupný na první obrazovce vpravo na tváři hodinek a může být také nastaven na otevření dvojitým stisknutím tlačítka Domů (stejně jako jakákoli aplikace). Tento software používá techniku ​​rozpoznávání hlasu nuance, jako jsou hodinky Pebble, a to prostě není tak spolehlivé jako Google Voice nebo Siri.

Mis hodinek zvedl to, co jsem říkal, aniž bych musel přivést zařízení k ústům, rozhodl se otevřít výsledek v telefonu, byl rychlý a spolehlivý a je hezké, že můžete přidat vlastní příkazovou frázi. Také jsem zaznamenal hlasovou poznámku s vestavěnou aplikací Samsung, která šikovně přepsala mé mumnice. Otravně však to bylo jen s přesností přibližně 75%. Je to stejně s hlasovým vyhledáváním a navíc je to trochu bolest, že to výchozí pro výsledky vyhledávání Yahoo, spíše než Google, na hodinách. To může přinést některé zvláštní výsledky.

Jako vždy, hlas musí pracovat vícekrát, než tomu tak není, aby lidé důvěřovali technologii. Mohl to být velký proti dotykový displej s rotujícím rámečkem, ale hlas tam zatím není úplně úplně. Možná uvidíme vylepšení s budoucími zařízeními využívajícími Bixby.

Samsung Gear S2: Dlouhodobý pohled

Je to už dlouho od spuštění Gear S2 a označilo Samsungův posun na vlastní platformu Tizen, takže jsme se rozhodli vrátit se a žít s chytrými hodinami, abychom viděli, jak dobře se nasazuje až do svých soupeřů 18 měsíců dále.

Na rozdíl od výše uvedeného počátečního přehledu jsme však připoutali klasiku Gear S2 na naše zápěstí, na rozdíl od jeho plastového dvojče. A zatímco ten druhý není v žádném případě neposkytuje nepříjemný fit nebo ošklivý vzhled, kožený popruh dává zařízení elegantnější pocit.

změnit, pásky, samsung, geot

Za naše peníze se celkový design dobře drží se současnou plodinou vlajkových zařízení a mnozí by upřednostňovali menší rámeček před hulkingem, drsným nástupcem. Pokud jste zvyklí na větší hodinky nebo prostě máte větší zápěstí, může to nějakou dobu trvat S2, ale obecně je to úhledný a všestranný vzhled. Předpokládáme, že je to rozumnější velikost než S3.

Jeho malá obrazovka má potenciál tlumit oznámení, ale naštěstí jeho jas a ostrost jsou stále tam s nejlepšími. Když to porovnáte napříč deskou, pouze to může série Apple Watch 2 nechat končit za sebou. A zatímco jsme na téma zasažení jeho silných bodů, stojí za zmínku, že stále najdeme, jak se zařízením kolem rotujícího rámečku pohybuje lépe než kdokoli jiný. prostě to funguje, a dělá to zpět k jiným zařízením a přejetím obrazovky se cítí jako jako pocit fuška.

Nyní pro ne tak dobré. Zatímco model Gear S2 3G a GPS klesl mimo USA a Korea šest měsíců po původních variantách, testovali jsme standardní model bez GPS. Vzhledem k tomu, že od vydání S2 přidávají smartwatches přidávání rostoucího množství senzorů, zůstalo pozadu jako zařízení pro ty, kteří potřebují cvičebního společníka.

Když si zvyknete běžet s vestavěným GPS ve svých hodinách, je drsné vrátit se k tetheringu. A stejně jako u jakéhokoli monitoru srdeční frekvence z zápěstí může trpět při hraní s vysokou intenzitou, přestože nabízí užitečné funkce, které vám pomohou sledovat vaši dlouhodobou srdeční frekvenci.

Nedostatek podpory z hlediska aplikací je také velkým problémem, který se Samsung v průběhu času zlepšil, ale nakonec se nepodařilo vyřešit. Strava je toho dokonalým příkladem; Není k dispozici žádná nativní aplikace a pouze uživatelé chytrých telefonů Android jsou schopni synchronizovat data aktivity ze S zdraví S.

Celkově je společnost Samsung’s Gear S2 stále životaschopnou chytré hodinky pro ty, kteří se chtějí dostat do přízemí s hlavním hráčem. Došlo k pohybům, které přidávají více aplikací a také se starají o uživatele iOS, ale to stále přispívá k mírně suchému balíčku ve srovnání s čerstvějšími zařízeními.

Samsung Gear S3 vs Gear S2 Srovnání

Dva nové smartwatches ozubených zařízení se doplňují spíše než následují své předchůdce. Vložili jsme je do tohoto porovnání Samsung Gear S3 vs Gear S2.

S odhaleným novým a vylepšeným zařízením Samsung Gear S3 je na čase vidět, o kolik lepší je než jeho předchůdce, legendární výstroj S2. Samsung měl s S2 tolik, že by se to mohlo zdát, že zbývá jen zbývat, ale Samsung pravděpodobně podařilo se to udělat. Pojďme se dostat do jeho silného porovnání rychlého ozubeného zařízení S3 vs Gear S2.

Nejprve, poznámka o nomenklatuře: existovaly tři verze Gear S2: Pravidelná sportovní verze, sportovní verze vybavená 3G a klasičtější Gear S2 Classic. Gear S3 je dodáván ve dvou příchutích: Gear S3 Classic a robustní převodovka S3 Frontier.

Toto srovnání do značné míry porovnává pravidelný Gear S2 s klasikou Gear S3 („základní“ model nové řady, protože Gear S2 byl před ním), ale zabýváme se ostatními varianty, pokud je to relevantní kvůli jejich vizuální a jiné podobnosti.

Design

První věc, kterou si všimnete o klasice Gear S3, je snad to, že to vypadá spíše jako LG Watch Urbane než klasika Gear S2 (ačkoli hranice Gear S3 vypadá jako klasika S2 na steroidech). To odkazuje stranou, je to všechno vybavení pod tím, s provozováním společnosti Samsung‚s Tizen nositelné OS 2.3.2 se stejným skvělým rotujícím rámečkem pro navigaci jeho kruhového rozhraní.

Gumový popruh byl nahrazen koženým popruhem a standardním 22 mm špendlíkem v kovovém těle, jako je klasika S2. Stejně jako jejich předchůdci S2 jsou klasické i hranice Gear S3 i pro odolné proti prachu IP68 i odolné proti vodě.

Mohlo by být věrnější porovnat Classic Gear S3 s klasikou Gear S2, která měla standardní kožený popruh o 20 mm, i když Classic Gear S2 sdílí více vizuálních prvků s objemnějším převodovkou S3 Frontier. Naopak, hranice je sportovnější, venku verze nového S3, titul, který dříve držel pravidelný Gear S2. Matoucí, víme.

Frontier Gear S3 také používá standardní 22 mm kolík, ale je dodáván s drsným gumovým popruhem a používá rovné ploché tlačítka podobné těm, které se nacházejí na původním ozubeném stupni S2

Velikost a zobrazení

Ve srovnání se standardním Gear S2 je klasika Gear S3 silnější, těžší a má větší obrazovku než její předchůdce. Gear S3 je 12.Tlustý 9 mm, váží 57 gramů a má 1.3-palcový displej 360 × 360 pixelů s hustotou pixelů 278 ppi. Oba nové Gear S3 také narušuje jejich ochranu škrábanců s Gorilla Glass Corningovou.

Gear S2 ve srovnání je 11.4 mm tlustý, váží 47 gramů a má o něco menší 1.2palcový displej AMOLED se stejným rozlišením, ale mírně vyšší hustota pixelů 302 ppi, kterou by nikdo nebyl schopen spatřit pouhým okem.

Pokud se vám líbí vaše displeje měřené na papíře, má Gear S2 technicky ostřejší, ale menší displej. Aby to nahradil, Gear S3 se může zobrazovat více na jeho vždy na displeji, což také udržuje barvu spíše než jít do stupně šedi a podporuje větší přizpůsobení.

Stylová verze Gear S2, klasika, byla mnohem menší než jak Gear S2, tak nové Gear S3. Na pouhých 44 mm vysokých ve srovnání s 50 mm pro klasiku Gear S2 a 49 mm pro oba nové Gear S3’s Classic byla také nejlehčí z parta pouhých 42 gramů. Zatímco klasika Gear S2 byla mezi menšími chytrými hodinami, které loni dostupné, Gear S3 jsou stejně objemné jako ostatní.

brejle

Kromě svého nového vzhledu má Gear S3 významný skok, pokud jde o několik specifikací, včetně přidání o 50% více RAM a 50% větší baterie. Přinejmenším by jeho 768 MB RAM by měla pomoci s těmi známými Smartwatch Stutters. Bezdrátové nabíjení se vrací, stejně jako monitor srdeční sazby a podpora NFC/MST pro Samsung Pay. GPS, dříve nalezený pouze na Gear S2 3G, je standardní u obou modelů S3.

baterie

Samsung tvrdí „až čtyři dny“ pro S3S, ale my se o tom musíme jen podívat.

Software

Softwarový zážitek na Gear S3 je stejný jako zkušenost, na které se nachází na Gear S2, kromě toho, že nyní můžete otočit rámeček, abyste přijali nebo zamítli hovory, a existuje také několik drobných vizuálních změn. Stejně jako dříve, vestavěný mikrofon a reproduktor vám umožní uskutečnit a přijímat hovory s hodinkami, ale zatím nemůžeme říci, zda došlo ke zvýšení kvality zvuku na novějších modelech.

Cena

Zatím neexistuje žádná oficiální cena S3 pro klasickou nebo hraniční verzi, ale hranice bude zřejmě dražší z těchto dvou. Můžete očekávat, že cena všech modelů Gear S2 klesne, když se cena Gear S3 stane oficiální, což z něj může udělat lepší nákup, pokud se neprodáváte na další funkce na Gear S3. Klasická a hranice Gear S3 budou k dispozici někdy v říjnu 2016.

S oficiálně s Gear S3 ne „Nahrazení“ Gear S2, jsou obě linky určeny k vzájemnému doplňování

Který design hodinek dáváte přednost? Který z nich získá základní funkce správně?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS