Jak změnit svůj účet na iPad

Jak změnit svůj účet na iPad

Postupujte podle následujících akcí a změňte e.mailovou adresu, kterou používáte jako svůj identifikátor Apple.

Před změnou identifikátoru Apple, e.mailové adrese musíte opustit každou službu a zařízení Apple. Který používá váš identifikátor Apple. Pokud chcete použít svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch ke změně identifikátoru Apple, zůstaňte v tomto zařízení v identifikátoru Apple v tomto zařízení.

Když změníte identifikátor Apple, můžete zadat další e.mailovou adresu třetí strany. Nebo můžete zadat @icloud.com, @me.com nebo @mac.Adresa Com E.Mail je již přihlášením pseudonymu nebo alternativním identifikátorem Apple na vaše náklady. Chcete.li zobrazit tyto adresy, zadejte svůj účet Apple ID na stránce. Kliknutím na tlačítko Změnit v části Účtu identifikujte dostupné do. Tento seznam, přihlášení, pseudonym bude vedle něj, který při směřování myši ukazuje tuto zprávu: „Toto je pseudonym vašeho identifikátoru e.mailové adresy Apple.“

Použijte svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch s verzí iOS verze 10.3 nebo později

 • Přejděte do sekce Nastavení [vaše jméno] Jméno, telefonní čísla, e.mail.
 • Dále, klikněte, klikněte na Upravit a poté smazat aktuální identifikátor Apple.
 • Dotýkat se pro pokračování. Zadejte identifikátor Apple, který chcete použít.
 • Klikněte na „Další“.

Použijte stránku účtu Apple ID

 • Jděte do AppleID.Jablko.com a vstupte do systému.
 • Na účtu sekce klikněte na tlačítko Upravit.
 • Pod vaším identifikátorem Apple klikněte na identifikátor Apple. Pokud se snažíte změnit své Apple ID na @icloud.com e.mail vytvořený za posledních 30 dní, můžete být vyzváni k opakování pokusu později.
 • Zadejte identifikátor Apple, který chcete použít.
 • Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Pokud zadáte nový identifikátor Apple, který končí na @icloud.com, @me.com nebo @mac.com, uvidíte zprávu k potvrzení. Když změníte identifikátor Apple na @icloud.com, @me.com nebo @mac.com účet, nemůžete jej změnit zpět na třetí.party e.mailové účty. Váš bývalý identifikátor Apple, který končí e.mailem, je další e.mailová adresa pro váš účet Apple.

Zkontrolujte svou novou e.mailovou adresu

Pokud změníte své Apple ID na jinou třetí e.mailovou adresu, musíte svůj účet potvrdit.

Po zadání e.mailové adresy, kterou chcete použít jako identifikátor Apple, vám bude ověřovací kód zaslán na zadanou adresu. Zadejte potvrzovací kód z e.mailu do odpovídajících polí a začněte pomocí aktualizovaného identifikátoru Apple. Nedostal jsi email?

Vstupte

Po změně identifikátoru Apple musíte své nové značky použít v informacích ze všech služeb Apple, které používáte.

Mnozí nevědí, jak změnit Apple ID na iPhone. Poté, co ztratili AIDI nebo heslo, uživatelé používají účet někoho jiného, ​​protože se bojí uzamčení zařízení kvůli ztrátě osobních údajů.

Chcete.li neztratit uložené soubory na iPhone, stáhněte si všechny informace do cloudového úložiště. Můžete si jej stáhnout podle odkazu

Změna identifikátoru se provádí v případě dárku nebo nákupu použitého telefonu. Data můžete změnit přímo ze zařízení bez autorizace na oficiálních webových stránkách Apple. K tomu můžete použít několik způsobů, jak uložit osobní údaje na smartphonu.

Změňte ID z počítače

Mnoho uživatelů neví, jak změnit ID Apple bez ztráty dat. Můžete to udělat na tabletu nebo počítači.

Hlavní akce při změně identifikátoru:

Po provedení popsaných akcí se data identifikátoru změní

Pokud jsou AIDI a heslo ztraceny, musíte jít na oficiální web Apple, postupujte podle odkazu s nápisem „Zapomněli Apple ID nebo heslo?“, Vyplňte informace pro vyhledávání: jméno, příjmení, e.mail.

Id se mění přes iTunes

Účet můžete změnit přímo pomocí iPhone. Přejděte na aplikaci iTunes. Dále postupujte podle pokynů:

 • Zadejte sekci „Shop“.
 • Automatizovat prostřednictvím funkce „Enter“.
 • Po kliknutí na položku „Apple ID“ se zobrazí podnabídka, kde je třeba vybrat „Comarying“.
 • V části úpravy zadejte e.mailovou adresu.
 • Klikněte na „Ready“, poté dopis přijde na e.mail s potvrzením akce.
 • Klikněte na odkaz v dopise, potvrďte změny účtu.

Obchod s aplikacemi

ID můžete změnit prostřednictvím mobilního obchodu pro chytré telefony iPhone. Provádí se v několika krocích:

Chcete.li změnit telefonní číslo na účtu, musíte opustit aplikaci FaceTime, změnit SIM kartu a zadat svůj účet pomocí hesla. V nastavení nahraďte staré telefonní číslo novým.

Změna starého Apple ID na nový

Takový postup může být zapotřebí v případě nákupu telefonu, který byl používán. V nabídce nastavení smartphonu nebo hereckých aplikací AppStore musí být iTunes provedena následujícími kroky:

 • Vypadněte z běžného účtu.
 • Najděte funkci „Vytvořit nové Apple ID“.
 • Vyplňte informace podle pokynů.

Pro úspěšnou registraci by měly být zadány osobní údaje: Země bydliště, datum narození, nové heslo, pošta. Pro ochranu ztráty hesla navrhuje systém odpovědět na tajné otázky.

Pomohou obnovit přístup k zařízení v případě ztráty hesla. Poté se doručí dopis s konečnými pokyny a odkazem, kterým je třeba kliknout, abyste mohli dokončit registraci, do e.najevo.

Při vyplňování dotazníku musíte pečlivě vyplnit nový e.mail. Pokud se uživatel mýlí i na jednom symbolu, pak nebude přijato dopis s aktivačním odkazem a celý postup registrace bude muset být znovu použit.

Změňte Apple ID v nastavení iPhone a iPad

V nastavení zařízení iOS můžete přejít na jiné existující Apple ID nebo vytvořit zcela nový. To lze provést takto:

 • Otevřete na svém zařízení „Nastavení“ (aplikace s ikonou GearShole).
 • Klikněte na své jméno nebo identifikátor Apple ID.
 • Nyní přejděte na samé dole.
 • Klikněte na „Ukončení“. Systém požádá o zadání hesla pro potvrzení tohoto kroku.
 • Nyní můžete určit, jaká data chcete smazat nebo uložit. Změňte nastavení v souladu s vašimi požadavky a potvrďte, že se chcete dostat ze systému.
 • Otevřete nastavení znovu.
 • Vyberte „Zadejte [zařízení]“ a zadejte systém pomocí nových dat Apple ID.

Jak změnit iCloud v iPhone

Protože iCloud je důležitější účet (zde je funkce „Find iPhone“, zálohy, iCloud Drive a T.D.) Pak začneme s ním.

Nyní můžete změnit druhý identifikátor na iPhone. Apple ID. Jsou zde dva způsoby:

 • V případě, kdy již máte ukončení IClud (jak to udělat. je napsáno výše), můžete jednoduše vymazat vše z telefonu a poté to bude zcela nové a čisté „jako z továrny“. Přirozeně na tom nezůstanou žádné informace! Dále si jen vytvoříme nový účet Apple ID a označujeme jej přímo během aktivace.
 • Nebo změnit ID Apple v nabídce. Co je v tomto případě pohodlné, všechny hry, aplikace, hudba, vyzváněcí tóny a T zůstanou na zařízení.D. Staženo pomocí předchozího účtu.

Jak vidíte, všechny manipulace se vyskytují výhradně v nastavení a netrvají moc času.

A konečně stojí za zmínku, že jedna důležitá věc-navzdory skutečnosti, že jsem se pokusil popsat proces nahrazení účtů na iPhone co nejvíce detailů, může být tak, že něco zůstalo nepochopitelné.

Proto nejsme stydliví a píšeme v našich komentářích:

P.S. A pokud „lajky“ také vloží, autor odpoví rychle, podrobně, radostně a s maximálním možným potěšením!:) Dobře, je to možné bez „lajků“. to jsem já, takže si dělám žertu 🙂 Přestože, upřímně řečeno, bych byl velmi potěšen, kdybych viděl takovou aktivitu od vás. Dík!

Ahoj! Jmenuji se Mikhail a toto je můj blog. Vítejte! P.S. Někdy mě můžu vzít naživo. Najděte, chat!;) V tuto chvíli. offline!

239 komentářů. Zanechat nový

Misha, dobré odpoledne. Situace je tato. Ztratil jsem telefon, nebo jsem to nevěděl, koupil jsem si nový. Staré blokované.Je možné jít pod starý ID? Co ohrožuje? Jak to chápu, blokování působí podle ID, pokud odemknu a vstoupím do starého účtu, pak se přístup k dokumentům, karty, pošta objeví nejen pro mě?

Druh! Blokovali kde? Na webu iCloud? Stisknuté pro vymazání iPhone? V tomto případě, pokud jdete pod ID Apple, pak se starému telefonu nic nestane. bude to blokováno.

Dobré odpoledne. Existuje starý iPhone 7 a nový 11. Oba telefony na jednom ID. Jak změnit vlastníka na iPhone 7 bez ztráty dat atd.D na iPhone 11?

Druh. Jeden. Vezměte iPhone 7 Plus. 2. Otevřete nastavení a ukončete iCloud a Apple ID (jak je uvedeno v článku). 3. V případě potřeby, aby byl iPhone 7 Plus „čistý“, vytvořte obsah obsahu a nastavení. 4. Zadejte nový uživatelský účet (Apple ID). 5. Vítězství. Iphone 11 se nemusí dotýkat. všechno na něm zůstane nezměněno.

Dobrý večer! Prosím, řekněte mi, jak to udělat. Pracovník iPhone7 po mnoho let, popis mého ředitele. Nyní v mém iPhone11 jsem nainstaloval ESIM, chci nainstalovat SIM kartu od 7KI v 11. Je možné odložit celou telefonní knihu a VotsApp (Business) od 7Ki v 11, aby moje těla byla také zachována v mém účetnictví.Kniha a Wottsap. Dík. Doufám, že jsem psal jasně)

Druh! Telefonní kniha může být odložena prostřednictvím účtu Google. Stručně: 1. Vytvořte si účet Google. Na iPhone 7, Otevřete „Nastavení. účty“, zadejte účet Google, zapněte synchronizaci kontaktů. „Létají“ na Googlu. 2. Poté proveďte stejnou operaci na iPhone 11. kontakty jsou načteny z Google.

Pro synchronizaci WhatsApp: 1. Na iPhone 7 vytvořte záložní kopii chatů v iCloud. 2. Na iPhone 11 zadejte data účtu (Apple ID) z iPhone 7. 3. Stáhněte si záložní kopii chatů z iCloud. Jediný okamžik je číslo. Zdá se mi to (nemůžu říct s jistotou. nepoužívám WhatsApp), s jiným číslem (a chcete ESIM) taková operace nebude podstoupit.

Dobrý večer. A můžete změnit Apple ID na tabletu, zatímco všechny informace na něm zůstávají?

Druh. Umět. Pouze 1. Zkontrolujte, zda máte synchronizaci s iCloud. Pokud ano, věnujte pozornost tomu, jaké informace jsou zde uloženy (po posunu Apple ID může být nepřístupné). 2. Hry a programy načtené pomocí jednoho Apple ID nebudou aktualizovány pomocí jiného Apple ID (ale zůstanou na zařízení).

Dobrý večer, Mikhail! Mám telefon XR, dítě chtělo zkontrolovat jeho poštovní schránku, má 7. V aplikaci pošta představila svůj e.mail.Adresa a heslo, zaškrtnuto. Ale teprve poté jsem dostal kontakty z jejího telefonu. Narozeniny, které označila, a můj avatar byl nahrazen jejím avatarem, v dodatku je moje karta zobrazena podle jejího jména a příjmení, den narození. Co teď mám dělat?

Druh. S největší pravděpodobností byla vaše dcera na vašem iPhonu „aktivována“. Co by se mělo udělat? Jeden. Otevřete nastavení, na samém vrcholu bude „jméno vaší dcery“ (avatar). 2. Klikněte na „Název své dcery“. V nabídce Open Scow na samém dolní části obrazovky. 3. Vyberte „Exit“. Poté můžete zadat data Apple ID a iCloud.

Dobrou noc ! Řekni mi, jestli jsi viděl můj iCloud. Tito lidé mohou spadat pod moje hesla a sledovat mé pohyby telefonicky.

Dobrý! Tito lidé mohou: 1. Dráha. 2. Zobrazit data. 3. Zavřete zařízení. A mnoho dalších. Nezapomeňte změnit heslo z Apple ID!

Dobrý večer! Jak to chápu, otázka je příliš komplikovaná? Nebo jste v procesu odpovědi?

Druh! Otázka není komplikovaná. jen autor byl malý patch (několik týdnů to bylo v nemocnici).

Ahoj, Michaele! Taková situace, když jsem si koupil iPhone 11 Pro (můj první iPhone v životě))), t.Na. Vůbec jsem nerozuměl, můj přítel vytvořil účet. Rozloučili jsme se s ním. Nedávno vstoupil do cloudu, měl jsem oznámení o povolení. nedal jsem. Poté se to nějak stalo nepříjemným. Je vůbec možné prostřednictvím iPhone, zjistit umístění osoby? A co musím udělat, stačí změnit heslo?

Ahoj! Jeden. Pokud znáte data účtu, pak ano. můžete vidět umístění iPhone. 2. Je nutné změnit: Apple ID přihlašovací paralle a jen pro případ, že heslo z pošty, do které je Apple ID svázáno.

Díky za odpověď, Mikhail! Jak změnit přihlášení? Změnil jsem heslo, ale nevím, jak Bojím se úplně blokovat telefon ((((((((((((((

Pokud váš identifikátor Apple skončí @icloud.com, @me.com nebo @mac.com

Když změníte identifikátor Apple, můžete zadat další e.mailovou adresu třetí strany. Nebo můžete zadat @icloud.com, @me.com nebo @mac.com e.mailová adresa, která je pseudonymem pro váš identifikátor Apple. Změna vaší e.mailové adresy změní identifikátor Apple ID, který ostatní lidé vidí, když s vámi sdílím a co Apple ukazuje při kontaktování vašeho účtu.

Když zapnete iCloud e.mailu a vyberte @icloud.com e.mailová adresa, váš nový @icloud.com e.mail pro vaše Apple ID jako přihlášení, pseudonym. Chcete.li zjistit, jaké e.mailové adresy jsou pseudonymem pro váš Apple ID, přejděte do svého účtu Apple ID na stránce a klikněte na tlačítko Změnit účet. Vytáhněte kurzor naproti požadované zprávě. Pokud to ukazuje „Toto je pseudonym vaší e.mailové adresy Apple Apple“, musí být dopis správný.

Tyto kroky použijte na stránkách účtu Apple ID.

 • Jděte do AppleID.Jablko.com a vstupte do systému.
 • Na účtu sekce klikněte na tlačítko Upravit.
 • Pod vaším identifikátorem Apple klikněte na identifikátor Apple. Obdržíte seznam dopisů, z nichž si můžete vybrat, z nichž můžete použít jako identifikátor Apple. Pseudonymy již můžete používat pouze e.mailové adresy. Pokud se snažíte změnit své Apple ID na @icloud.com e.mail vytvořený za posledních 30 dní, můžete být vyzváni k opakování pokusu později.
 • Vyberte ten, který chcete použít jako svůj identifikátor Apple. Můžete změnit pouze identifikátor Apple na @icloud.com, @me.com nebo @mac.com e.mail.
 • Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Pokud je nutné změnit Apple ID E.MAIL a co musí být?

Začněte tím, co vás může na tento postup dát:

 • Jak jsem již psal o něco výše, v některých případech je pošta naznačena co. protože hlavní věcí je zaregistrovat se a začít používat zařízení a poté je přístup k němu ztracen.
 • Pokud jej nepoužíváte v e.mailu po dlouhou dobu, prostě to není aktivní a v budoucnu může být zaregistrována jinou osobou. A vaše Apple ID je stále na tom!
 • Obchody často nabízejí službu aktivace a nastavení iPhone. Spolu s tím se Apple ID zaznamenává na jejich e.mailové adrese a heslo k tomu samozřejmě nikdo nedává.
 • Každopádně vám osobně doporučuji spustit samostatnou poštovní schránku pod účtem Apple ID a nikde to „zazářit“.

Chcete.li změnit e.mailovou adresu Apple ID, potřebujete:

 • Znát heslo z Apple ID (co dělat, když jste na něj zapomněli?).
 • Znáte odpovědi na kontrolní otázky (v ideálním případě, pokud nevíte, budete muset zavolat technickou podporu 8-800-555-67-34).
 • Přístup ke staré poště. není potřeba.

Nastavte datum a čas

Ve výchozím nastavení jsou datum a čas viditelné na obrazovce zámku, jsou nainstalovány automaticky na základě vaší polohy. Pokud se mýlí, můžete je nakonfigurovat.

Přejděte do sekce Nastavení Obecné datum a čas.

Automaticky nainstalováno: Pro iPad obdrží přesný čas přes síť a aktualizace pro časové pásmo vy. Některé sítě nepodporují časovou síť, takže v některých oblastech iPadu nemůže být schopen automaticky určit místní čas.

24hodinový formát času: (ne ve všech regionech) pro iPad zobrazuje hodiny od 0 do 23.

Často kladené otázky o tom, jak vytvořit nové Apple ID

Mohu vytvořit nové ID Apple pomocí stejné e.mailové adresy?

Ne. Jedna e.mailová adresa lze použít pouze k vytvoření nového Apple ID. Pokud jste právě zapomněli Apple ID, můžete obnovit přístup ke stávajícímu Apple ID týkající se e.mailové adresy. Navíc můžete také použít e.mailovou adresu jako další e.mailovou adresu pro další Apple ID.

Jak vytvořit nové ID Apple bez ztráty dat?

Vzhledem k tomu, že aplikace a písně zakoupené v obchodě App Tóny jsou navždy spojeny s počátečním identifikátorem Apple ID. To znamená, že nemůžete sdílet ani synchronizovat programy s právě vytvořený Apple ID. Můžete využít výměnu rodiny za příležitost získat zakoupený obsah.

Mohu vytvořit Apple ID bez kreditní karty?

Ano. Je snadné získat Apple ID, ale vytvoření Apple ID bez kreditní karty nebo konkrétní metody platby je trochu obtížné. Místo toho si můžete koupit jakoukoli bezplatnou aplikaci v systému Windows a vytvořit Apple ID. Když dosáhnete metody platby, nemůžete si vybrat žádnou možnost.

Pokud chcete vytvořit Apple ID pro použitý iPhone, je to nejlepší způsob, jak byste měli vědět. Stačí použít fonelab ios unlocker k odstranění Apple ID předem, přístup na obrazovku a mnohem více. Pak najdete podrobný proces vytvoření nového Apple ID přímo na vašem iPhone nebo iPad.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS