Jak zobrazit čas na obrazovce telefonu

Jak nainstalovat hodiny na obrazovce telefonu Android

Po firmwaru se mnoho smartphonů Android může setkat s hodinami, že hodiny zmizí z hlavní obrazovky. Zpravidla nastavení hodin a dat na hlavní obrazovce netrvá déle než několik minut. Navrhovaný materiál stanoví algoritmus akcí o tom, jak vrátit hodinky na obrazovce smartphonu Android a instalovat podobné nové hodiny s Google Play.

zobrazit, obrazovce, telefonu
 • Držte stisknutí na volné části hlavní obrazovky;
 • V nabídce Drop.down klikněte na „Widgety“;
 • Stisknutím widgetu podržte tisk;
 • Zde se objeví dostupné hlavní znaky, přetáhněte hodiny na hlavní obrazovce.

Kromě přidávání hodin můžete také změnit jejich velikost. To lze provést takto:

 • Klikněte na hodiny a držte tisk na několik sekund, dokud neuvidíte značky kolem čísel;
 • Zbývá změnit velikost hodin a změnit polohu značek.

Zvažte také způsob přesunu a odstranění hodin:

 • Na hlavní obrazovce po dobu několika sekund podržte kliknutí na hodiny;
 • Pokud je třeba změnit jejich umístění. vytáhněte hodinky na správné místo;
 • Chcete.li odstranit, vytáhněte vybrané hodiny na značku „Odstranit“.

Jak nainstalovat počasí na obrazovce Android

Všechny chytré telefony Android zpravidla mají standardní widget počasí, který lze snadno nainstalovat na obrazovku.

Chcete.li umístit standardní widget počasí na obrazovku, stiskněte a podržte na jakémkoli volném místě na ploše, dokud se neobjeví kontextová nabídka.

Klikněte na tlačítko „Widgety“ a najděte widget „počasí“

Může existovat několik widgetů. Vyberte si ten, který se vám líbí více.

Stiskněte a držte prst na vybraném widgetu, abyste jej umístili na obrazovku telefonu. V některých případech je možné navíc upravit velikost widgetu.

Pro některé výrobce, pro přístup k widgetům, je nutné provést na obrazovce „přetržení“ na obrazovce. Tato metoda například pracuje na telefonech Xiaomi s firmwarem MIUI.

Zbývající akce pro instalaci počasí jsou podobné předchozí metodě.

Ve starých verzích Androidu je sekce widgetů v nabídce aplikace. Zbytek instalace se neliší.

Co dělat, pokud neexistuje standardní widget nebo vám to nevyhovuje

Pokud vám funkce standardního widgetu nestačí, je možné stáhnout další widgety na trhu Play.

Ve vyhledávacím panelu zadejte slovo „počasí“ a vyhledejte požadovanou aplikaci

Vyberte svou oblíbenou aplikaci a klikněte na „Nainstalovat“

Spolu s aplikací bude k dispozici nový widget. Můžete nastavit počasí na obrazovce a také standardní widget.

Moderní chytré telefony jsou velmi užitečná zařízení, která vám mohou poskytnout všechny potřebné informace. Například můžete snadno přivést počasí na hlavní obrazovku a vždy budete vědět, jak se oblékat, a zda stojí za to si vzít deštník s sebou. Takový widget není vůbec obtížné nainstalovat na plochu a bude velmi pohodlné jej používat.

Instalace na obrazovce zámku

Na obrazovce zámku lze také nainstalovat chytré telefony Android. To je velmi výhodné, pokud často potřebujete kontrolovat čas a odemknutí telefonu není pro to příliš výhodné. V tomto případě vám aplikace „svítící hodiny hrudníků“ pomůže. Je nastaven zdarma a může se pochlubit absolutní svobodou od reklamy.

Po firmwaru se mnoho smartphonů Android může setkat s hodinami, že hodiny zmizí z hlavní obrazovky. Zpravidla nastavení hodin a dat na hlavní obrazovce netrvá déle než několik minut. Navrhovaný materiál stanoví algoritmus akcí o tom, jak vrátit hodinky na obrazovce smartphonu Android a instalovat podobné nové hodiny s Google Play.

Jak přidat widget hodin na plochu v Androidu

Přidání aplikace do hlavního okna. operace je jednoduchá. Pokud chcete přidat standardní program, můžete okamžitě přejít na pokyny. Pokud neexistuje žádná vhodná mikrokaze.

Jak mnozí vědí, widget není snadné stahovat a nastavit analogii s pravidelným programem. Měl by být umístěn na ploše, jinak to bude neúčinné výdaje zdrojů.

 • Klikněte na libovolné místo na ploše (hlavní nabídka).
 • Počkejte, až kontextová nabídka volá „Widgety“, „Nastavení“, „tapeta“ atd. D.
 • Vyberte položku „widgety“.
 • Seznam bude otevřen, který bude zahrnovat všechny mikroprogramy dostupné pro instalaci v hlavním okně na smartphonu. Vyberte potřebné hodiny, jejich styl atd. D.
 • Přeneste je na plochu a vyberte si pro ně místo.

Poznámka! Poté bude program přesunut na bezplatné místo plochy. Můžete jej pohybovat tím, že na něj držíte prst a pohybujete se jakýmkoli směrem. Když je funkce na místě, kde by měla být, je uvolněn prst.

Jak obnovit hodiny na obrazovce, pokud zmizí

Pokud se čas náhle přestal zobrazovat na ploše telefonu, nejjednodušší způsob, jak je vrátit. prostřednictvím nastavení nebo standardních widgetů. Jak to provést, je popsáno v první části článku

Pokud je widget zcela odstraněn (to je, byl odstraněn ze systému), je také snadné zjistit, jak vrátit hodinky na hlavní obrazovce zařízení Android zařízení. Vhodná je některá z aplikací pro instalaci widgetu hodinek.

Pokud nic nepomohlo, možná musíte aktivovat spořič obrazovky. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení v části „Zařízení“, položku „obrazovka“. Při kliknutí na „obrazovku“ je vybrán „spořič obrazovky“ a posuvník je přesunut ke slovu „inkluzivní“. Můžete také vypnout zobrazení času kdykoli.

Pokud není spořič obrazovky aktivován, nebude na monitoru zobrazen číselník

zobrazit, obrazovce, telefonu

Důležité! Aby bylo možné čas zobrazit na obrazovce, musíte si vybrat tuto možnost (nebo aplikaci) v nastavení spořiče obrazovky.

Instalace a odstranění hodinek z obrazovky smartphonu je jednoduchý postup. Hojnost aplikací a přístupu k internetu může vyřešit jakýkoli problém. Hlavní věc je dodržovat pokyny.

Jak vrátit hodinky prostřednictvím widgetů

Na mnoha smartphonech jsou hodiny zobrazeny na hlavním displeji automaticky duplikovány na obrazovce zámku. Pokud je omylem nebo zvláště odstraníte, pak tam a tam zmizí. Jak vzít hodiny na obrazovce telefonu:

Proveďte dlouhý stisknutí v jakékoli volné oblasti na hlavní obrazovce a počkejte na vzhled další nabídky ve spodní části obrazovky.

zobrazit, obrazovce, telefonu

Klikněte na „Widgety“ a na obrazovce, která se objeví, najděte aplikaci „Clock“.

Nasuňte na požadovaný widget a podržte jej a poté jej položte na volnou část obrazovky.

Poté by se hodiny měly objevit na hlavní obrazovce a zamknout. V případě potřeby si můžete vybrat analogový nebo digitální displej.

Hodiny na stolním počítači Android. Jak to dát

Jsou vytvořeny.v řešeních a třetích stranách: standardní widgety s hodinami ze systému Android (výběr je velmi malý) a aplikace od ostatních vývojářů, které lze stáhnout z trhu s hracími.

Klasické widgety ze samotného systému

Jak přidat vybudovaný widget s hodinami na obrazovku:

  Vyberte pole bez ikon na domácím displeji. Klepněte na toto místo a držte na něm prst. Budete cítit vibrace smartphonu.

Vyberte jeden ze dvou typů hodinek

Přesuňte hodiny na více volné plochy

Třetí strana sleduje ve formě programů

Pokud nejste spokojeni s tím, co vám Android nabízí, vyhledejte na trhu Play více zajímavější řešení (oficiální aplikace pro Android Systems):

  Spuštění trhu. Okamžitě na vyhledávací liště nahoře napište požadavek „Sledujte widgety“.

Zadejte žádost o vyhledávací lištu s lupujícím sklem

Nechte aplikaci používat v telefonu soubory kalendáře, multimediální soubory

Jak nainstalovat hodinky

Pokud neexistuje požadovaný widget, pak jste s největší pravděpodobností odstranili aplikaci „hodinových“ a musíte ji znovu provést trhem hry. Instrukce:

Spusťte trh Play a vytočte „hodiny“ v linii vyhledávání. Najděte a vyberte aplikaci z Google LLC v seznamu. Toto je oficiální nástroj pro Android, ale můžete použít jakýkoli jiný.

Kliknutím na „Nainstalujte“ pro stahování a instalaci.

Poté se hodiny objeví na hlavní obrazovce a uzamčení. Pokud k tomu nedochází, přidejte je sami a podle výše popsaných pokynů.

Instalace hodin na hlavní obrazovce telefonu

Widget je určité množství informací, které se zobrazují ve formě malé a grafické formy. V widgetech je pozorován výsledek aktivity nějaké aplikace. Mezi příklady widgetů patří: předpověď počasí, hudební přehrávač, čas, kalendář atd.D. Widgety jsou velmi populární kvůli skutečnosti, že zabírají malý prostor, ale zároveň zobrazují všechny potřebné informace.

Pokud tedy potřebujete dát hodiny na hlavní obrazovku telefonu Huawei, musíte provést následující kroky:

 • Na pracovní obrazovce smartphonu Huawei, kde by měly být umístěny hodiny, musíte omezit 2 prsty dohromady (přejetí).
 • Nabídka s výběrem se otevře: tapeta, widgety, navigace, nastavení, kde musíte ze seznamu vybrat „widgety“.
 • Pod displejem se otevře další seznam, kde se zobrazí ikony widgetů, které lze nainstalovat na ploše smartphonu Huawei. Uživatel si pro něj může vybrat optimální widget, listování doprava a doleva.
 • Na jedné ze stránek bude widget „hodiny“. Pokud na něj kliknete, uživatel znovu otevře volbu ve zvýrazněném seznamu: Dvojité hodiny 42, Digital Watch 41 a Analog). Velikost je zvažována v běžných jednotlivých widgetech. Můžete si vybrat dvojité hodinky, kde je příležitost naučit se čas ve dvou různých časových pásmech nebo dokonce v zemích.
 • Zbývá pouze kliknout na hodiny, protože ve stejném okamžiku budou zobrazeny na ploše v plném rozsahu.

Pokud potřebujete přenést widget, pak, aniž byste opustili režim editace pracovní obrazovky, musíte kliknout na widget a bez uvolnění prstu jej na hlavní místo vytáhněte na správné místo na hlavní obrazovce. Widget lze navíc převést i na jinou obrazovku. Můžete tedy rychle zobrazit hodiny na obrazovce telefonu Huawei a také je kdykoli převést na jinou obrazovku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS