Jak zobrazit počasí v telefonu Samsung

Jak zobrazit počasí na obrazovce telefonu

Ve většině moderních telefonů je dotyčný widget nainstalován z výroby. Abyste ji mohli plně využívat, stačí v nastavení najít příslušnou sekci a přidat ji na displej mobilního zařízení.

Postup se provádí několika způsoby v závislosti na firmwaru miniaplikace. V jedné z možností podržte prst na obrazovce, dokud se nezobrazí požadovaná část, a přetáhněte ji do požadovaného pole monitoru. Na druhém firmwaru je provedeno štípnutí a čeká se na zobrazení nabídky počasí. Někdy může být nutné použít obě metody současně.

zobrazit, počasí, telefonu, samsung

V příkladu telefonu Samsung s firmwarem One UI se počasí zobrazuje takto

Nastavení počasí

Pro získání informací o aktuální povětrnostní situaci je nutné připojení k internetu. Pokud nastavení neposkytuje příslušný widget nebo není efektivní, můžete si stáhnout příslušnou aplikaci ze zdroje třetí strany. Produkty Yandex a Google jsou žádané a lze je stáhnout z Play Marketu.

Po stažení aplikace ji musíte nainstalovat, spustit a nechat ji vyhledat vaši aktuální polohu. V případě potřeby zadejte název osady sami. V nastavení widgetu se počasí zobrazuje také v režimu uzamčení a ukazuje teplotu vzduchu, sílu větru, srážky. Informace můžete také zjistit otevřením položky „Rychlý přístup“.

Jak zobrazit počasí v závěsu oznámení na zařízení Samsung

Pokud jste aktivním uživatelem telefonu, možná jste si všimli, že se v zácloně objevuje a mizí předpověď počasí. Někdy ji nemusíte vidět několik dní. Pokud je to vaše situace, tento článek vám pomůže trvale povolit zobrazení počasí.

Chcete-li to provést, otevřete nastavení telefonu a přejděte do části Aplikace.

V seznamu aplikací najděte aplikaci Počasí.

Přejděte do sekce Oznámení.

V této části je třeba nejprve povolit všechny položky, jak je uvedeno na obrázku níže.

Vzhledem k tomu, že každá aktualizace počasí bude pípat a vibrovat, je nejlepší zvuk oznámení vypnout. Chcete-li to provést, otevřete každou sekci oznámení klepnutím na její název a vyberte možnost Tichý.

Poté si vychutnejte výsledek v oznamovací zácloně.

Jak nainstalovat počasí na obrazovku telefonu

Téměř každý uživatel chytrého telefonu, stejně jako každý moderní člověk, se denně zajímá o počasí za oknem a o předpověď do budoucna. Otevření standardního okna prohlížeče, vyhledání vhodné webové stránky o počasí a teprve poté zjištění potřebných informací zabere spoustu drahocenného času.

Jak nainstalovat widget počasí do systému Android

Toho dosáhneme různými způsoby. V jedné verzi firmwaru je například nutné klepnout na displej a držet prst na jednom místě, dokud se nezobrazí okno nabídky. V jiném případě musíte stisknout obrazovku, aby se zobrazila stejná nabídka. Je možné, že budete muset provést obě metody najednou.

 • Jaký je design vašeho menu? Pokud vypadá jako Samsung a firmware One UI, vyberte kartu „Widgety“;
 • Dále je třeba vybrat aplikaci „Počasí“;
 • Mezi zobrazenými widgety musíte najít ten, který chcete, klepnout na něj a podržet jej, dokud jej nepřenesete na displej;
 • Přetáhněte widget prstem a uvolněte jej;
 • Dále musíme klepnout na zástupce, který vypadá jako mrak;
 • Nyní je na nás, aby widget zjistil naši polohu nebo přidal místo, kde žijete;
 • Když je zapnutý internet, jakmile widget obdrží informace, zobrazí se zpráva o počasí pro vaši oblast;
 • Pokud si přejete nainstalovat počasí na odemykací obrazovku, musíme v tomto případě stáhnout aplikaci třetí strany. Co? Například něco jako Yandex.Počasí. Tuto aplikaci najdete v Obchodě Play. Do vyhledávacího pole musíme zadat „Yandex.Počasí;
 • Stačí tedy stáhnout aplikaci a nainstalovat ji. Poté spustíme tento widget a dáme mu oprávnění k určení naší polohy. Pokud nejste ochotni toto povolení udělit (což je pravděpodobně oprávněné), musíte název své lokality zadat sami;
 • V nastavení widgetu se počasí zobrazí na zamykací obrazovce. Některé aplikace také zobrazují srážky. To jsou další potřebné informace, protože znát počasí a nevědět, zda budou srážky, je pěkná hloupost;
 • Údaje o počasí můžete také vyhledat v okně Rychlý přístup.

Závěr: Jak nainstalovat widget počasí do telefonu je vám nyní jasné, vyberte si metodu, která se vám zdá vhodnější. Widgety vložené do telefonu jsou podle mého názoru dostačující a není třeba instalovat software třetích stran z Play Marketu. Hodně štěstí!

Jak nastavit počasí na obrazovce telefonu se systémem Android

V jednom případě je třeba provést dlouhé klepnutí na obrazovku (jinými slovy stisknout a podržet prst na obrazovce), dokud se neobjeví nabídka widgetu, nebo provést lusknutí prstů, tzv. „štípnutí“ na obrazovce zařízení.

Udělejte na obrazovce stisknutím prstů špetku.2. V zobrazené nabídce vyberte možnost „Widgety“.3. Dále vyberte z nabízených widgetů „Počasí“.

Rozhodněte se, který widget počasí chcete nainstalovat na domovskou obrazovku telefonu Samsung.5. Poté přetažením a uvolněním vyberte oblast obrazovky, kde chcete zobrazit widget počasí.6. Klikněte na ikonu widgetu a zadejte svou polohu nebo si sami vyberte oblast, ve které chcete žít.

Pohodlí aplikace „Počasí na obrazovce

Pokud jde o živé tapety a další widgety, vše je velmi jednoduché a dostupné pro uživatele jakékoli úrovně. Zvláštní pozornost si zaslouží nastavení, které umožňuje měnit jak zobrazení zařízení, tak další vlastnosti, jako je barevné schéma, poloha kamery atd. předpověď počasí a zprávy o počasí se na obrazovce zobrazují ve výchozím nastavení podle zeměpisné polohy chytrého telefonu uživatele, ale v případě potřeby můžete všechny požadované informace zadat ručně bez použití GPS.

Stačí nainstalovat počasí na obrazovku a aplikace výrazně zkrášlí vaši obrazovku a učiní ji mnohem informativnější. A to vše díky automatickému zobrazení denního času, data a předpovědi, která je viditelná na monitoru jako indikace příslušného přírodního jevu (mlha, bouřka, déšť, sníh atd.).

Počasí můžete nastavit na domovské obrazovce a užívat si aplikaci, nebo si ho můžete přizpůsobit nastavením jasu, kontrastu, hloubky barev a dalších funkcí. Nic není tak příjemné na pohled jako vaše oblíbené barevné schéma na smartphonu.

Uživatelé, kteří se velmi zajímají o výdrž baterie a její úsporu, jistě uvítají, že aplikace je vytvořena výhradně ve formátu živé tapety. Vývojáři dbali na to, aby využíval minimální množství paměti, a tím spotřebovával minimum energie.

Změna nastavení a připojení k počasí

Pro začátek doporučujeme Zapnutí umístění zařízení:

  Přejděte do nabídky, otevřete nastavení a potom „Rozšířená nastavení„. „Umístění„.

  Přístup na domovskou obrazovku. Položte prst na displej a podržte jej asi 2 sekundy.

Různé verze operačního systému a různé spouštěče mají různé widgety. Obvykle máte widget počasí, ale pokud ne, můžete ho získat od Googlu nebo Yandexu. Vybíráme z Yandexu, nemáme „nativní“.

Které nástroje lze použít?

Google Play je hlavní výhodou operačního systému Android. Každý uživatel zde najde aplikaci, kterou potřebuje. Výjimkou nejsou ani veřejné služby, které poskytují pohodlné sledování regionálních povětrnostních podmínek.

Na zařízení Samsung se systémem Android můžete nejen zobrazit počasí, ale také vybrat nejlepší software z hlediska funkčnosti. Nové aplikace oblíbené u uživatelů systému Android.

První program se jmenuje Transparent Clock and Weather a vytvořila ho společnost MACHAPP Software Ltd.

Mezi hlavní výhody produktu by mělo být zahrnuto velké množství widgetů (od miniaturních a přes celou obrazovku), několik jasných krytů, atraktivní motivy ikon a možnost výběru písma při zobrazování grafického modulu. S touto aplikací samozřejmě neuvidíte počasí na zamykací obrazovce systému Android 6, ale budete mít aktuální informace na aktivní obrazovce svého smartphonu nebo tabletu.

Sinoptika je neméně zajímavá.

Nemá tolik widgetů jako předchozí aplikace, ale zobrazuje počasí s vysokou přesností téměř kdekoli na planetě. Kromě toho má software vysoce přesné vyhledávání sídlišť a vykazuje stabilitu aktualizací dat.

Nástroj Gismeteo od společnosti MapMakers Group Ltd vám také pomůže získat barevný widget na displeji tabletu nebo chytrého telefonu.

Aplikace plně kopíruje stylistiku stejnojmenného internetového projektu, který je již řadu let světovou jedničkou v oblasti sledování počasí. Po instalaci aplikace objevíte velké množství grafických modulů podle svého vkusu a mnoho dalších zajímavých nástrojů, jako je indikátor východu/západu slunce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS