Jak zobrazit úsměvy z iPhonu v počítači

Jak zobrazit emotikony z iPhonu?

Chcete-li používat nové emoji, musíte změnit výchozí klávesnici v systému Android na staženou. Za tímto účelem vyhledejte v nastavení položku „Jazyk a zadávání“ a v nabídce „Výchozí klávesnice“ zadejte klávesnici iPhone 8 Emoji. Výběr stylu emoji, který chcete použít později.

Nabídku emoji můžete otevřít z klávesnice klepnutím nebo dlouhým klepnutím na klávesu emoji/enter v pravém dolním rohu nebo pomocí vyhrazené klávesy emoji v levém dolním rohu (v závislosti na nastavení).

Kde najdete emoji v iPhonu

Podívejme se, kde Memoji žijí a jak je v iPhonu najít. Jejich hlavním účelem je, stejně jako jinde, použití při komunikaci. Proto se nejčastěji používají v korespondenci. A jsou přidány, stejně jako v předchozích verzích iOS z bloku s emoji.

Podívejme se na jedno z možných použití memoji:

  • Otevření zpráv v iPhonu;
  • Klepnutím na ikonu App Store poblíž vstupního řádku otevřete iMessage;

Jak komunikovat pomocí memoji

Po vytvoření postavy se musíme rozhodnout, kde ji použijeme. Existuje několik scénářů:

zobrazit, iphonu
  • Použití v messengerech jako nálepka.
  • Nahrávání videa Memoji.
  • Umístění animoji na kontakty v telefonním seznamu.
  • Nastavení vlastního spořiče obrazovky.

Nevím, co je to animeji? Dříve můj kolega z AppleInsideru.Ivan Gerasimov podrobně vysvětluje rozdíl mezi emoji, animoji a memoji a objevuje všechny existující emotikony. Stručně řečeno, animoji se od memoji liší tím, že obrázek je zde statický (bez videa). Budeme je tedy používat v messengerech, ale nejprve se věnujme videu.

Jak vytvořit vlastní Mimojis?

Otevřete messenger „Zprávy“ s nastavenou službou iMessage. Vytvoření nové zprávy nebo výběr stávající konverzace. Klepněte na pole pro zadání nové zprávy.

Klikněte na Memoji na panelu nástrojů a vyberte předdefinovanou šablonu nebo přejeďte prstem doprava a stiskněte tlačítko “ „, čímž vytvoříte „Nový Memoji“.

zobrazit, iphonu

Získejte zájem o vlastní image. Zde si můžete Mimojis vytvořit účes, zvolit barvu očí, barvu pleti, nasadit jim brýle atd.д.

Genderová konzistence

Od roku 2019 se platformy výrazně snaží nabízet všem lidem emotikony se třemi různými možnostmi pohlaví: Muž, Žena a Neurčená osoba.

Nejnovější beta aktualizace od společnosti Apple v tomto trendu pokračuje a přidává dva nové genderově neutrální smajlíky v podobě Korunovaného muže a Těhotného muže a také nového smajlíka Těhotný muž.

Smajlík Apple iOS poop pro iPhone, iPad, Poppy atd.т.д.

Smajlík s významem „poop“ pro iPhone, iPad, mák se zobrazuje vlevo. Kliknutím na obrázek emotikonu Apple iOS poop zdarma zkopírujete odkaz na obrázek. Níže naleznete zdrojový symbol a Unicode emoji „poop“ pro Apple iOS. Stisknutím tlačítka kopírovat uložte emotikonu Apple iOS do schránky nebo můžete také vybrat emotikonu pro iPhone, iPad, mák v buňce a použít kombinaci kláves CtrlC ke kopírování. Zkopírovanou ikonu smajlíka s hovínkem pak vložte do zprávy v telefonu a smajlík s hovínkem se změní na požadovaný obrázek v iPhonu, iPadu nebo Macu.

Smajlík „poop“ v dalších kategoriích:

Nejméně vyhledávaným emotikonem byla tanečnice se středně tmavým odstínem pleti žena v sauně se středně tmavým odstínem pleti meditující žena se středně tmavým odstínem pleti golfista se středně tmavým odstínem pleti plavec se středně tmavým odstínem pleti. bílý odstín pleti žena s míčem se středním až tmavým odstínem pleti žena cyklistka se středním až tmavým odstínem pleti hráčka vodního póla se středním až tmavým odstínem pleti žonglérka se středním odstínem pleti muž kráčí s bílým odstínem pleti

FISH Jak přidat textové smajlíky do systému iOS

Záložky

Apple neustále rozšiřuje své smajlíky Emoji, přidává nové emoce a politickou korektnost. Japonci mají vlastní základnu textových úsměvů: žádné hezké tváře a obrázky, jen strohé kombinace závorek, interpunkce a symbolů.

Hlavní výhodou těchto úsměvů je, že jsou plně kompatibilní s jakýmkoli zařízením, od chytrých telefonů se systémem Android a Windows až po léty prověřené telefony Nokia.

Jak povolit textové emotikony:

Otevřete nabídku Nastavení. Základní. Klávesnice. Klávesnice.

Vyberte možnost Nové klávesnice a v nabídnutém seznamu jazyků vyhledejte japonštinu.

Zajímá nás klávesnice se jménem Kana. Zaškrtněte vedle něj políčko a stiskněte tlačítko Hotovo.

Chcete-li získat přístup ke klávesnici se smajlíky, jednoduše vyberte japonskou klávesnici, kterou jste právě nainstalovali.

Klepněte na obrázek obličeje a poté jednou klepněte na rozevírací seznam. Otevřená nabídka textových emotikonů představuje desítky emotikonů.

Všimněte si, že často používané smajlíky se zobrazují na samostatné kartě a lze k nim přistupovat přejetím zprava doleva.

Dobrá nálada je zaručena! Zvlášť pokud máte iPhone bez přeplácení, ne jako ostatní :))

Záložka

Některé jsou dokonce lepší než emoji! Společnost Apple neustále rozšiřuje svou základnu emoji Emoji, přidává nové emoce a politickou korektnost. A Japonci mají vlastní základnu textových úsměvů: žádné hezké tváře a obrázky. jen drsné kombinace závorek, interpunkce a symbolů. Hlavní výhodou těchto emotikonů je jejich absolutní kompatibilita s jakýmkoli zařízením: od Androidu po Windows.

„Hlasové přepisy při psaní“ na Macu

Co můžete udělat: Otevřete „Nastavení systému“, přejděte na „Univerzální přístup“, rozbalte nabídku „Ústní obsah“, aktivujte přepínač „Mluvit při psaní“, přejděte do nastavení a povolte „Opakovat slova“.

Díky této funkci budou všechna zadaná slova vyslovena. Totéž platí pro emoji. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí znát skutečné názvy velkého počtu emotikonů z příslušného panelu.

Instalace aplikací třetích stran

Přístup k placeným i bezplatným aplikacím z Mac App Store pro snadný přístup k emoji a emotikonům. Emoji a Emoji nejsou špatné možnosti, ale to jen v případě, že jste ochotni a schopni utratit peníze. Existuje také několik bezplatných alternativ. Stačí do vyhledávání v Mac App Store zadat „emoji“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS